• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ještě jsem Vám chtěla popřát krásný víkend, ať konečně svítí puňťa. Mějte se moc krásně.

Jindula
23. kvě 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindulina: Jé tak to jsi mě uklidnila :slight_smile: jak je v Příbrami? Tady u Petrovic nic moc. Všem krásní víkend!
24. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
tak jsme dnes byli na výletě v Praze, zašli jsme i na Zličín do Človíčkova a o prckovi jsem tam vůbec nevěděla...kdyby to tak chtěli udělat tady v Pb v tom nákupním centru na Skalce, no nákupnímu centru se to moc nepodobá tak alespoň ten Človíčkov :wink:

jindulina: svatbu máme na zámečku ve Vysoké u Příbrami. No zařízeno je dá se říct všechno. Už jen objednat koláčky a já jdu na zkoušku účestu a pak už účes na čisto a nehtíky :slight_smile: No a pak tady připravit svatební tabuli, věcičky na to už mám tak to už jemaličkost, máme 70lidí tak si vyhraju.

Nebyli jste někdo dnes na Dobříši na té pouti nebo co to tam bylo??? My se tam chystáme zítra na ten Květinový den.

Zatím pa pa
24. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak se taky hlásím :slight_smile:

Dneska dopo jsem měla zase uklízecí, jak jinak :unamused: Pak jsem rychle uvařila, najedli jsme se a prcek šel spát :wink: Teda ale trvalo mu to než zabral a bylo skoro půl 2 :unamused: Když se vyspal, tak jsme byli venku, nakonec vysvitlo i sluníčko a tak bylo krásně :dizzy_face: Manža štípal dřevo a dokonce tam máme i hnusnou žábu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Afinko, Človíčkov je fakt fajn a pro děti super :slight_smile: Já teda za Honzíkem musela běhat, protože je to ještě malej jouda :wink: Ale až bude o něco větší, tak to bude dobré :dizzy_face:

Jinak mě Honzík dneska bojkotuje!!! :frowning2: Jídlo si vezme jedině od tatínka, já nesmím... Ale aspoň mu to můžu připravit :grinning: Nevděčník jeden :dizzy_face: Holt mě má dost přes týden, tak si tatínka užívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsem byla nakoupit v DM, když jsme tam vlezli, tak tam skoro nikdo nebyl a najednou se tam vynořil takových lidí... :unamused: Ale naštěstí jsme byli na začátku fronty, tak jsme byli rychle venku :slight_smile:

Zatím PA :dizzy_face:
24. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Afi mi byli dneska taky na Zličíně. Jeli jsme do sconta pro nové letiště. To naše už dosloužilo asi tak před 3-mi lety :sweat_smile: tak jsme museli. Už jsme z toho byli pěkně rozlámaný.

Dopo jsem vařila a upekla jsem po dlouhé době krtkův dort. No dlouho už ho zase dělat nebudu, protože je to docela darda co se tam všechno přidává. To by mě snad vyšlo pomalu levněji nějaký dort koupit. :unamused: No ale povedl se (není na tom teda co zkazit :grinning: ) a chutnal všem.

Odpo bylo to počasí tak perfektní, že mě to docela až mrzelo, že jsme jeli do Prahy. Ale zase jsem šťastná, že už budeme spinkat na nové postýlce. :grinning:

Nic nového už mě nenapadá tak se s vámi loučím papa :dizzy_face:
24. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, já se brzy polepšim :slight_smile: jenže já je tam dát neumim, a manža tedˇpořád něco kutí venku a pak čučíme na telku atd, a už se nám do toho nechce, ale snad se už brzy k tomu dokopem :wink:
Jinak je mi moc líto, že malá blinká, ale snad se to brzy zlepší a bude dobře :slight_smile:

Afinko, týýý joooooo 70 lidí :confused: to bude teda pořádná svatba :dizzy_face:
Na květinový den jsem se chtěla jet podívat, ale má nám přijet návštěva, tak se tam podívam možná až příští rok .

Zany, tak to jsi měla v DM opravdu štěstí :dizzy_face: Naše malá je taky šťastná, když může být s tatínkem, teď zrovna spolu spinkají :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Sokolka: no vidíš měli jsme včera společnou cestu :slight_smile:

Jadik: no svatbička bude asi pořádná.
Jinak dnes jsme byli na tom květinovém dnu na Dobříši, bylo krásně tak to bylo fajn. Byla tam přehlídka šatů tady z Příbramské Pronuptie, kadeřníci tam česali a ukázky výzdoby aut. No a pak tam byli uvnitř tři expozice, kde byli různé stánky - kadeřnice, fotograf, kravaty, zlatnictví....no všechno na svatbu.
Tak jsem dokoupila nějaké ozdůbky na auta a načerpala inspiraci.
Jo a taky tam zpívala Bartošová a přehlídku uváděl Pomeje.

Počasíčko se daří tak snad to tak zůstane, pa pa.
25. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dnes odpoledne byli na procházce. Došli jsme na hřbitov zapálit dědům... Pak jsme došli na Svatou a dali jsme si tam kafíčko :dizzy_face: Honzík pak ťapal sám a dokonce šel s námi oběma za ručičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo to tak krásné a úplně mě to dostalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale taky se vztekal, protože chtěl jít s flaškou od pití a já mu to zakázala!!! No hrůza jak je poslední dobou umanutý a vzteklý!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Afinko, tak aspoň jsi získala inšpiraci :wink: My jsme tam nebyli, protože jsme se brali v dubnu a tohle bylo až v květnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale zvládli jsme to i bez toho :wink: :wink: :wink:

Počasí hlásí pěkné, tak jsem ráda :slight_smile: Aspoň budeme pořád venku a prcek se zabaví spíš než doma :slight_smile:

Jinak zítra jdeme na druhý Prevenar, tak snad bude Honzík bez reakce... :confused:
25. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

my si dneska taky užívali počasíčka. Dopo když se Kubík vyspinkal tak jsme se sbalili a jeli k dědovi na hausbot. Bylo to super a malej se zase vyřádil. Děda mu nabral do kyblíku vodu z Vltavy i s malinkatýma rybičkama a naivně si myslel, že se na ně bude dívat :confused: :sweat_smile: , to jo. Začal se v ní cákat tak, že byl úplně celej mokrej, takže jsem ho musela převlíknout z kraťásků a krátkého bodýčka,do trička s dlouhým rukávem a tepláků. Ale kdyby jste ho viděli jak se vyblbnul no nářez :grinning: :grinning: ., Jenom doufám, že to neodmarodí. :unamused:

Zany to s tím vztekáním znám. My to máme poslední týden, 14 dní taky. Něco mu zakážu, řeknu mu to xkrát a on stejně jde a dělá to a ještě na mě při tom provokativně kouká, jako co já na to. Přijde mi, že na něj teď pořád jenom ječíme, ale jinak to prostě nejde. :frowning2: No a aby toho nebylo málo, tak zase začal na prd spinkat. Dneska už byl opět jednou vzhůru. :cry: Nevím jestli to nebudou zase zoubky. Jo a ještě k tomu vztekání. Když mu něco zakážu a on nakonec poslechne nebo ho plácnu, tak začne tak řvát, že mu tečou slzy. Ale na mě už to přestává platit, protože když ho při tom pláči zaujme něco jiného, tak okamžitě přestane jako kdyby se nic nestalo. Prostě jsou to potvůrky a zkoušejí, co vydržíme. :astonished:

Zany snad ten Prevenar zvládne Honzík dobře. My jdeme na druhou dávku někdy kolem patnáctýho. Tak jsem na to taky zvědavá. Snad to bude tentokrát bez teplot. Jenom aby to nebylo ještě horší než minule. :confounded:

Holky mě to tak mrzí, že na toho Kubíčka musím pořád zvyšovat hlas a buzerovat ho. Ale já vím, že jinak to prostě nejde. To by si za chvilku dělal co chtěl a já bych si mohla dát rezervačku do Bohnic :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Mějte se krásně a přeji klidnou noc vám i mimískům papapa
25. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Afinko, tak to muselo být opravdu moc hezké a i to počasí bylo krásné :dizzy_face: Já jsem měla půjčené svatební šaty z Pronuptie a byla jsem moc spokojená.

Jinak kluci jsou oba šikulové a to vztekání je určitě po nějakém čase přejde, ale ta přísnost asi musí bejt, bez té to prostě bohužel nejde :frowning2:

Holky, vy ještě nemáte druhou dávku Prevenaru :confused: My jsme ho dávali nejdýl z vás a už máme od pondělka i tu druhou dávku, jak je to možný :confused: :confused: :confused:

Dobrou noc vám všem :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :dizzy_face:

Honzík spal dneska celou noc... :dizzy_face: Akorát v půl 4 když jsem šla ze záchodu, tak trochu poplakával. Neměl dudlíčka a by v postýlce jaksi zkroucený a nacpaný na špryclích, že se ani nedivím, že se vzbudil :unamused: Tak jsem ho popotáhla, dala dudlíka a spal do 6,15 :wink: Aspoň něco :dizzy_face: Pak mě hodinu mučil v posteli, ale aspoň mě nechal ležet :grinning:

Po snídani pak nějak vyrazíme k té mudře. Snad tam nebude moc lidí a bude kde zaparkovat :confused: :rolling_eyes: Je to tam vždycky děs běs!!! Pak se musím zastavit pro tučňáky :dizzy_face: Měli by být konečně opravení, teda spíš vyměnění... No uvidíme jak dlouho nám zas vydrží :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky musím koupit Honzíkovi nějaké ponožky...

Jadiku, ono je to s tím očkováním tak, že minimální odstup je 2 měsíce... Pokud se to dá dýl, tak to nevadí, ale musí to být nejdřív za 2 měsíce... :wink: No a nás zdrželi ty nemoci... :unamused: Nejdřív hnisavá angína a pak to nastydnutí... a pak se to může dát nejdřív 14 dní po tom, co je dítě zdravé :dizzy_face:

Sokolko, mě je Honzíka taky líto, když na něj musím zařvat, ale jinak to fakt nejde!!! :unamused: Ale máš pravdu v tom, že jakmile ho zaujme něco jiného, tak je najednou v klidu!!! :wink:
26. kvě 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak na to koukam a my máme první dávku 16.4. a druhou 19.5. takže to je po měsíci.A jak víš, že to má být po dvou měsících :confused: , já to teda nechápu, že to každý očkuje jinak, vždyť by to mělo být pro všechny stejný.Ještě kouknu na net jestli o tam někde najdu a pročtu to.

Malá dnes spinkala do 9hod. :dizzy_face: šikulka moje malá :slight_smile:

Jdu dělat malé papání, protože se zrovna probouzí.
26. kvě 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

zdravim afinku, taky skoronevestu :slight_smile:

tak u nas to svatebni "silenstvi" finisuje, zkouska ucesu - uces mi hned splihnul, takze se modlim, aby nebylo vlhko... vetsinu veci uz mame, uz jen balonky a ubrousky :wink:
26. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak uz mam termin do lazni!!! :slight_smile: 4.6. :wink:
27. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jé luccii Ty se máš :slight_smile: já bych taky jela do lázní. Jinak nevěsty, co se budete vdávat, víte že bych do toho šla klidně znova? Svatební den je prostě parádní den. :wink: :grinning:
27. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryna :wink:
28. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

kde jste všici? :confused: :confused: No neříkejte mi, že pořád lítáte venku v tomhle počasí :grinning: :grinning: :grinning:

My jezdíme pořád na hausbot, blbneme na skútru a už jsem se i koupala :grinning: . Voda je zatím sice studená, ale já jsem byla mokrá už ze skútra, tak to docela šlo. Kubík se zachtá v bazénku a je štěstím bez sebe. Vždycky do něj vleze a zase vyleze a má z toho děsnou radost. Vzali jsme k dědovi i nočník, ale je to na dvě věci. :confused: On se na něj posadí, jenže za chvilku sleze a za další chvilku už kropí dědovi molo. :sweat_smile: No a strašně se mu to líbí. Jak jinak. :grinning:

Zany tak jak je? Doufám, že ti není blbě jako švagrovce. :pensive:

Luci tak to už máš za pár. to se budeš za chvilku válet v lázních a relaxovat. Na jak dlouho jedeš? :confused:

Jinak spinkání zase nic moc. Jsem zvědavá, kdy se vyspím celou noc bez probuzení. :confused: :pensive: Kubík začal být pěkně vybíravej v jídle. Dala jsem mu k snídani koláček a nechtěl. Tak dostal brumíka a taky nechtěl. Takže snídá kukuřičný křupky :sweat_smile: :angry:

No nic zatím se loučíme a užívejte sluníčka.

Jo Zany co reakce na Prevenar? :confused:
30. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, tak jsem to našla, když je první dávka Prevenaru očkovaná do roka věku, tak je druhá za měsíc a když je první dávka až po roce věku, tak se druhá dává po dvou měsících, takže je to v pořádku.Jinak Adélka po druhé dávce měla opět červený a tvrdý flek, ale bez teplot, takže pohoda :slight_smile:

Luci, tak to je super, že už máš termín lázní :dizzy_face: hlavně tam hezky odpočívej ať přijdeš na jiné myšlenky :dizzy_face:

Jinak máte pravdu, že svatební den je opravdu překrásný, neopakovatelný a nezapomenutelný den, prostě je to něco krásného.

Sokolko, to se máte, že můžete být u vody celé dny :dizzy_face: , ale jsi teda odvaha, do té ledové vody já bych teda nevlezla :sweat_smile:

Jinak jsem včera byla u zubařky a moc mě potěšila, nemám žádný kaz, tak jsem šťastná :slight_smile:

Dnes bude zase krásný den, tak si ho hezky užijte :dizzy_face: :slight_smile:
30. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda dnes je fakt krásně, my poslední slunečné dny chodíme k babičce na zahrádku, dnes jsme koupili novou houpačku tak měl Jára radost :slight_smile: A hlavně je to tam dobré, že malého nemusím tak hlídat, když je zamčená branka. Má na zahrádce vaničku vody a konvičkou pořád zalívá kytičky a hlavně sebe a pak ječí...prostě sranda, já venku alespoň nachytám nějaký bronz na svatbu tak to se taky hodí.
No a teď jsme ještě dva večery grilovali, tatík naložil maso tak jsme si šmákli.

sokolko: náš malý snídá nejraději cornflaky s mlíčkem, občas si dá chléb se sýrem nebo džemem, ale to jen občas. Asi se snaží jíst zdravě :slight_smile:

Tak zatím pa pa
30. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak se taky hlásím :dizzy_face:

My jsme teď trávili celé dny venku, takže jsme se doma skoro vůbec nezdržovali :wink:
Dneska jsme byli plavat a pak jsme jeli na výlet do plzeňské ZOO :dizzy_face: Manža měl dovču, tak jsme si udělali hezký den :dizzy_face:
Honzíkovi se nejvíc líbilo na statku, kde byla zvířátka, která zná :dizzy_face: U zbytku tolik nadšení neprojevoval :unamused: Ale i tak to bylo hezký :dizzy_face:

Luci, tak to je fajn, že už máš termín do lázní :dizzy_face:
Svatbu bych si taky klidně zopakovala :slight_smile: Akorát ty přípravy bych si klidně odpustila :grinning: Ale byl to fakt hezký den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě jí jak chce a potřebuje... Podle toho dostává i dopo sváču :wink:

Sokolko, tak ty už to o švagrovce víš taky? :confused: No je mi jak kdy... Někdy v pohodě, někdy bych fakt zvracela, ale naštěstí to ustojím :pensive:
Jinak reakce na Prevenar byla v pohodě :wink: Akorát byl řev jak tur, ale za chvíli zase dobrý... :dizzy_face:

U nás se snídá jak kdy a co... Někdy chleba s nějakým sýrem, žervé... nebo rohlík, tvrdý sýr, šunka... Ale sýr a šunku z toho pečiva sundavá a pak až vezme na milost tím pečivem :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ahojky, tak svatba uz je za nami a byla krasna!!! vsechno vyslo, pocasi, obrad, hostina, prisli vsichni a uzili jsme si to! :slight_smile: az budou nejake fotky, tak vam je ukazu :slight_smile: svatebni noc byla prvni noci v nasem bytecku :slight_smile:

sokolko, do lazni jedu na mesic :wink:

zany, tebe chapu, nase svatebni pripravy byly taky narocne, navic jsme den pred tim pucovali byt, aby jsme tam mohli spat...
1. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gratuluji mladé paní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci, těšíme se na fotečky :wink:

Jůůů, budeš si užívat měsíc v lázních :wink: A do kterých vlastně jedeš? Do Františkových? :confused:
1. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii moc gratuluji k vydařené svatbičce :dizzy_face:

My jsme zase trávili celý víkend na hausbotě a až dovařim obídek a najíme se tak razíme zase. :grinning: Je to tam paráda a Kubíček je tam strašně spokojenej a fakt si tam vyhraje.

zatím se opatrujte juknu večír paááááá :dizzy_face:
2. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska byli na UTZ a vše je OK :dizzy_face: Prcek má už 7 cm a dokonce se držel ručičkama za hlavu :grinning: Asi ví do čeho jde :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsme byli na náhradním plavču a pak jsem byla u mamky, aby mi nabarvila vlasy :dizzy_face:

Zítra jedeme s holkama z Ledna do čtvrtka na výlet, do Dvora Králového :dizzy_face: Tak se moc těším a pak písnu jak jsme se měli :dizzy_face:

Mějte se krásně :dizzy_face:
2. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, nějak nestíhám.

Luciíííí gratulujeme ke krásnému svatebnímu dni a těšíme se na fotečky. A po lázních šup - mimi

Zany, jak je??? Toto utíká už 13 tt. Za chvilku budete mít drobečka doma:slight_smile:

Sokolko - hausboooooottt. no po pravdě jsem vám záviděla, ale teď o víkendu jsme vytáhli bazének, tak už moc nezávidím:slight_smile:

Coryna - tak holčino, jak je???

Afinko - 70 lidí. No nám stačilo 30. Tedy, ale určitě to bude krásné.Už příští týden, se Vám to blíží.

jadík - já zubařku taky nemusím. A po pravdě, málokdy mě potěší. I když od otěhu mi nic nevrtala, takže super.

tak já holčiny utíkám. Malá nějak nezvládá to vedro. Mějte se krásně a opatrujte seeeeeeeeeeeee
2. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla písnout - Lucií - moc Vám to slušelo, krásná nevěstaaaaaa
2. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - moc vám to slušelo!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nádhera!!!Těším se na albíčko na beremku!! :wink: pa
2. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám v albu 2 fotky z ultrazvuků :dizzy_face:
2. čer 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za gratulace :slight_smile: