• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahojky :slight_smile:

Luci, gratuluju, moc vám to slušelo a ten dort vypadá taky super :dizzy_face:

Zany, hezké fotečky, a necháte si říct pohlaví :confused:

My jsme nemocný :frowning2: :frowning2: :frowning2: v neděli odpoledne měla malá 39 teplotu, tak jsem dala čípek, ale v noci měla už 39,7 to mě vyděsilo, tak jsme ráno jali k mudře (manža si vzal volno), ta nás poslala na ORL a tam naštěstí nic nenašli takže to má prý z toho vedra :frowning2: dnes už měla 37,5 tak doufam, že už to ustupuje a bude zase dobře.Je mi jí moc líto :frowning2:

Tak vám všem přeju krásnou, dobrou noc :dizzy_face:
3. čer 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, diky :wink:
moc vam preju, aby se Adelka brzo uzdravila!

zitra jedu do lazni, tak vas na mesic opustim, mejte se krasne, hlavne zadne nemoci, urazy a hooodne zdravicka a zany at prcek hezky roste :slight_smile:
3. čer 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééééda, tady to žije :sweat_smile: Kde všechny jste :confused:

Týjo, to,to utíká, Luci už je v lázních, doufam, že se jí tam bude líbit a že jí to pomůže, moc jí to přeju, aby se tam pořádně prolázňovala a odpočinula si a aby pak brzy byla těhu.

Jinak Adélka už je bez teplot :slight_smile: , ale pořád ještě neni uplně v pohodě, je pořád taková mrzutá :frowning2: , ale snad už bude brzy v pořádku.Možná to bude i k zoubkům, protože se nám prořezává dvojka nahoře a na druhé straně má nateklou dásničku, takže to trochu přikládám i k tomu.

Tak jdu juknout na Ordinaci a půjdu spát :dizzy_face:
Dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

no téda, kde jste? :confused:

My jsme se na výletě měli fajn :dizzy_face: Akorát ve středu nám nevyšlo do safari počasí a parádně jsme taky zmokli. Během chvilky co jsme běželi k autu jsme byli totálně mokrý!!! Ještě že tam byla jídelna kde jsme mohli být a děti si tam hrály, protože jinak nevím co bychom tam dělali. Navečer se udělalo hezky, tak jsme děti vypustili ven :dizzy_face:
Jinak jsem zjistila, že děti jsou všechny stejné - umanuté, vztekají se, ječí, vynucují si!!! :confounded: Takže v tom nejsem sama kdo má tohle doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dokonce i spaní bylo v pohodě, tak jsem byla ráda :slight_smile:

Už máme vybranou dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 26.6. odlétáme na 12 dní na Korfu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším!!! :dizzy_face:
8. čer 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky bobiny :grinning:

nějak nestíhám, takže teď konečně něco málo :sweat_smile:

Před týdnem mi přijela kamarádka ze Španělska, co jí jedeme v říjnu na svatbu, s přítelem (Španělem ) a malou Sárou (4,5 měsíce). Tak jsme už vyrazili kočárkovat a ve čtvrtek jsme jeli do Prahy vybírat svatební šaty :slight_smile: . Kubíčka jsem ráno šoupla babičce, kámoška Sáru přítelíkovi (už nekojí tak to bylo v poho) a i s její mamkou jsme vyrazili. Nejdříve to vypadalo, že ještě někde zmokneme, no a pak jsme se pěkně potily :angry: . Byli jsme ve třech salonech a šaty jsou už objednaný. Dokonce je slíbeno, že by to měli stihnout do tý doby, než se budou vracet zpátky do Španělska. Takže velká radost. Šaty kupuje tady, protože u nich vyjdou nejlevnější na 60.000,- :astonished: a tady má krásný, vyšívaný kamínkama za 15.000,- to je rozdíl co?! :confused: Jinak babička i Kubík to celý den zvládli v pohodě, tak jsem byla moc ráda.

V sobotu jsme byli na větším nákupu a odpo jsme šli se segrou a Kubíčkem k tetičkám na náš tradiční čajový dýchánek. :wink: Tetičky byli z Kubíka unešený a on si to náležitě užíval. :grinning: V neděli jsme slavili Davči narozky. Jak jinak než na vodě u dědy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Grilovalo se masíčko, jedla se k tomu zeleninka a brambory a všichni byli spokojený. Teda do tý doby než se všichni přejedli a pak pro změnu nadávali :sweat_smile: . Počasíčko nám celkem vyšlo a dětičky byli taky v pohodě.

Podle toho co teď hlásí za počasí tak si musíme ten zítřek ještě užít. Snad nebude pršet a vyrazíme zase na vodu.

Všechny moc moc zdravím. páááá :dizzy_face:
9. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky kde je vám konec???? :frowning2: :frowning2:

Nikde nikdo. My se máme fajn, ale dneska po odpoledním spinkání byl Kubík hrozně protívkovej a teď večer zase pokračoval. Z ničeho nic začal plakat. :cry: doufám, že je to jen z toho zoubku a nežene se na nás nějaká nemoc.

V sobotu jedeme do Týna na pouť. Děda jede hausbotem a my jedeme autem. Moc se na to těším tak snad nám vyjde počasí. Určitě písnu, jaký to bylo.

Zatím se mějte paapa
12. čer 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no já jen načíhnu a když vidím, že je tu pusto prázdno, tak ani nepíšu...

My se máme fajn. Zítra brzy ráno odjíždíme do Opavy. Manžova firma pořádá sportovní odpoledne, tak razíme :dizzy_face: Budeme se vracet ještě v noci, protože v sobotu jdeme Afince na svatbičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se a snad se tu objeví i někdo jinej než my 2 se Sokolkou... :wink:
Páááááááá :dizzy_face:
12. čer 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak v pondělí jsme byli s manžou na ,,exkurzi´´ v Pb porodnici. Pěkný, už jsem v klidu, vím do čeho jdu. ( mám na mysli prostředí) :slight_smile: Ještě že jsme tam dojeli, vzhledem k tomu, že jsme tam nikdy nebyli a nějaký děda nás navedl úlně někam jinam, tak myslím, že takhle to hledat až začnu rodit tak snad porodim v autě :grinning:
12. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

tak jsem tu docela dlouho nebyla, ale koukam, že jste toho stejně moc nenakecaly :wink: :grinning:

Zany, vy se máte, na dovču za teplem :dizzy_face:
A jak bylo v Opavě a na svatbě :confused:

Sokolko, tak zase grilovando, jo, a kolik padlo tentokrát masa :confused: :grinning: :wink:
A jak bylo na pouti :confused:

Coryna, a jak se vám líbila porodnice :confused:

Manža uspává malou, tak mám chvilku volno :slight_smile:
Adélka se začala plazit a stoupat si v postýlce , je prostě kouzelná.Jo , a už se taky naučila k nám do postele, takže spinkáme všichni společně :dizzy_face:

Tak nikde, nikdo, tak jdu juknout na telku a pujdu spát.
Krásnou, dobrou noc Vám všem papa :slight_smile:
14. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jadik, porodnice - no oproti Písku je vzhledově stará ( jak jsem výše psala, byla jsem v Pb porodnici poprvé) ale byli tam všichni hodní a milí a příjemní, tak doufám že jim to vydrží i do doby, než tam budu rodit :wink: a pokud budu mít porod dlouhej, budu rodit dlouho v jakékoliv, stejně tak i naopak. Tak uvidíme, no...
Co holky pořád děláte, že nic neprobíráte? :slight_smile: To je s Vámi hrozný, kam jste se všechny ztratili? :slight_smile:
15. čer 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

v pátek jsme vyrazili směr Opava a prcka to v autě moc nebavilo :confounded: A to jsem ho ráno i budila, tak jsem čekala, že v autě usne a bude aspoň chvíli spát. Nakonec usnul před Brnem na půl hodiny a zbytek cesty prudil :rolling_eyes: Tam se taky vztekal, takže jsem z něj byla na prášky :rolling_eyes: Ale jinak to byo fajn, nepršelo, ale byla docela zima. Ještě že se dalo schovat případně dovnitř...
Domů jsme vyrazili před 21. hod. a prcek usnul asi až v 10 :rolling_eyes: Na to, že byl ulítanej, tak jsem čekala, že usne mnohem dřív :confused: :wink: No ale doma se ho podařilo přendat z auta do postýlky a spal dál :dizzy_face: Ráno si vypil v 6 mlíčko a spali jsme do 8 :dizzy_face:
Svatba byla super :dizzy_face: Užili jsme si jí jak se dalo :slight_smile: Honzík byl u mojí mamky a taky v pohodě. Byl prý zlatej, ale jen co jsme si ho vyzvedli, tak to už zlaté dítě nebylo :confounded:
16. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, :dizzy_face:

opět se hlásím, jsme mezi živíma. :grinning:

Tak v sobotu jsme byli na tý pouti v Týně nad Vltavou. Děda vyrazil už v pátek hausbotem s ostatníma hausbotářema po vodě a my jsme se autem dopravili za nima. Jel s nima i kamarádky přítelík ze Španělska a jeho kamarád, takže byli samozřejmě vypleskaný a všechno všude fotili... :grinning: Já teda musím uznat, že když jsme jeli tenkrát taky přes komoru, tak to byl zážitek i pro mě. Jinak Kubík byl v poho, hluk mu vůbec nevadil, ale na kolotoč jsme ho nakonec nedali. Pořád jsem to oddalovala, až už jsme museli jet k domovu. Ale zato jsem si koupila 2 nové sukně a ono jako na potvoru bude hnusně. :angry: Jsem si myslela, jak je hned vytáhnu a ono prd.... :rolling_eyes:

V pondělí jsme byli na druhé dávce prevenaru a musím říct, že tentokrát jsme byli bez reakce. :dizzy_face: Jsem fakt šťastná. Jo a prořízl už se nám sedmý zoubek. Od včerejška už cinká... :grinning:

Zatím se loučíme a pište holky, ať víme, co se kde děje :wink: :grinning:
18. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

teda, tady nikdo není!!! Kde jste??? :confused:
Já když vidím, že se tu nikdo neukazuje, tak sem taky nepíšu, psala bych si pro sebe!!! :rolling_eyes:

My jsme v pátek skončili plavčo, protože příští týden už budeme na dovolené a plavčit v móři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík dostal diplom pro plaváčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska máme oslavu Honzíkovo svátku a ještě švagrových narozenin. Ale švagr tu není, tak to bude bez něj :grinning: :grinning: :grinning: Nu což, vystačíme si sami :grinning: Takže jsem včera udělala tiramisu a naložili jsme masíčko, švagrová taky něco udělá, tak budou odpoledne hody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sokolko, my měli druhý Prevenar taky bez reakce, takže super. Asi se s tím to tělo líp popralo... :wink:
Nám už kouká jedna 4 celá, druhé chybí kousek a zbylé dvě se derou, jedna víc, druhá o kousek míň :wink: Spodní dvojka už je taky prokouklá a jedné chybí kousek :wink: Takže za chvíli máme 12 zubů a budeme čekat trojky :dizzy_face:

PA a ukažte se!!!
21. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

Zany co povídáš, píšeš i pro mě, poslední příspěvek byl můj :wink:

My jsme dneska slavili bráchovi narozky. Proběhl dort a chlebíčky, prostě klasika. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odvezli jsme to na hausbot a tam jsme všichni vegetili. No a zítra asi vyrážíme znova.

Jinak asi od nás nic nového. Jo před chvílí se Kubík vzbudil a strašně plakal. Půl hodiny jsme ho nemohli uklidnit a to celou dobu spinkal. Snažila jsem se ho probrat, ale nešlo to. Nakonec si vzal čajíka a zatím spinká. Nevím jestli se mu něco zdálo nebo co to bylo :confused: .

Zany to se máte, že už budete za pár dní na dovolence :dizzy_face: . Už se těším na to až písneš, jaký to bylo.. :grinning:

Tak zatím pa
21. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, já vím, že píšu i pro tebe, ale ta účast je tu teda mizivá!!! :rolling_eyes:

Honzík po obědě nechtěl usnout, ale naštěstí ležel a něco tam mekotal :slight_smile: Pak jsem tam došla, udělala bu bu bu, protože už tam byl 45 minut a pořád nic!!! :rolling_eyes: No a během chvilky klid :dizzy_face: My jsme si taky na hodinku zdřímli a i přes to jsem unavená :frowning2:
Pak jsem udělala zeleninový salát a šli jsme ke švagrové, dali jsme si kafčo, tiramisu a pak jsme šli ven :slight_smile: Byli jsme se podívat na zvířátka a u slepic se Honzík trochu bál, tak jsem ho učila dělat kšá :dizzy_face: Potom pořád chodil a dělal to na ně :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak se tam docela vyblbl. Holt zahrada!!! :dizzy_face: Škoda, že žádnou nemáme :pensive: to by byl úplně spokojený :dizzy_face:
Ale taky tam jeliman spadl ze schodů!!! Pořád jsem mu říkala, aby tam nelezl a bum, ležel!!! Ještě že si nic neudělal!!!!! Pak pořád lezl na lavici a stál na ní, takže dostal i na zadek, protože jsem toho měl vážně dost!!!! :angry: :angry: :angry:

Zítra dopoledne frčíme k příbuzným, mamka tam jela už v pátek na oslavu 50. narozenin a my jí tam vyzvedneme. Tam bude Honzík taky běhat venku, tak by se mohl unavit a večer hezky spát :dizzy_face:
21. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je hezký jak si píšete o prckách.. :slight_smile: Já můžu psát tak akorát o tom, že mi natekli nohy jako prase :grinning:
22. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
tak se po dlouhé době zase hlásím, svatba už je za námi tak už je daleko víc času jen teď to sluníčko nás zase láká ven.
Včera jsem se snažila malému koupit botičky takové nějaké sandálky, aby je mohl mít i do vody, ale neklaplo to, 24mu byla jen tak tak 25 byla zase velikánská...no tak nemáme nic a na dovče fakt nevím, sice ještě máme týden na schánění, ale vidím to bledě :frowning2:
Dneska jsme byli na návštěvě u tety, já se válela u bazénku a být tam pár dní tak jsem opálená jak od moře, už za dnešek je to pěkné a to jsem se úmyslně neopalovala jen jsem relaxovala na matračce v bazénu.
Jára byl naprosto nadšený z malých kuřátek a housátek, navečer ještě pokrmil s tetou králíčky...hotový hospodář :wink: Je to tam jak malá zoo, protože mají i takové ty malé kozy, jsou ochočené tak celkem srandovní, ale jenvětší úspěch měli asi koťátka.
Jo zany zahrádka je prostě zahrádka, ale to by asi hudáci manželé museli dřít jak mezci:slight_smile: Hm, tak se spokojíme s bytem a bude.

zatím pa pa
22. čer 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky, zdravim vas z lazni :slight_smile: koukam, ze jen co se udelalo pekne, tak jste vsechny mimo dosah PC :wink:

lazne jsou krasny, ze zacatku to bylo jako dovca, ale spineni od svatby neustalo, tak mi 21 DC pichli v chebske nemocnici vyvolavacku (doktor tady je na prd, tak jsem jela na vlastni pest do nemocnice)... krome toho mam stale bolesti v podbrisku napravo, ale v nemocnici mi vysetrenim ani na UTZ nic nenasli... tak se modlim, aby to nebolelo kvuli te endometrioze... ted jsem 55 DC, MS zatim nikde, ale jsem tak nafouknuta, ze urcite uz brzo prijde...

jinak doma manza delal v byte, takze detsky pokoj je uz namalovany :slight_smile: ted jeste koberec, koupit spotrebice a hlavne sedacku do obyvaku - ja uz se domu tak tesim! :slight_smile:

papa vsem :slight_smile: a hezke slunecne dny :slight_smile:
23. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

Lucii to je super, že si užíváš, ale vůbec se ti nedivím, že už se těším domů. :sweat_smile:

Holky já vám musím něco napsat. Prostě horor. Jsem myslela, že budu mít infarkt a já nevím co ještě k tomu :confused: . Včera jsme opět vegertili na hausbotě. Děda má okolo celého velikého mola nataženou síťku, ale dole není přidělaná, takže pořád Kubíčka buzerujeme ať tam nechodí a lítáme za ním. No a včera tam tak sedíme, s mamkou a Davčou (ten byl teda nataženej na dece) a kecáme a koukáme samozřejmě na Kubíčka. Najednou se sebral a šel k jedné straně mola, kde je na zemi lano, tam si sedl a začal si s ním hrát. Tak jsem se zvedla, protože seděl fakt blízko u kraje, ale už jsem tam nestačila dojít. Kubíček se zakymácel a propadl mezi molem a síťkou do vody. :frowning2: No já letěla až jsem zakopla o židli (ani jsem to nevěděla, to jsme zjistili až pak, že leží na zemi a já měla nakopnutou nohu :sweat_smile: ) a nevím jak jsem to dokázala, ale hned jsem přeskočila síťku a už jsem ho tahala z vody. No co vám budu povídat, krve by se ve mě nedořezal. :confused: Kubíček se naštěstí ani nenalokal a jen se lekl, ale za chvíli už byl zase v pohodě, jen mi dospělí se z toho nemůžeme vzpamatovat ještě teď. Když si představim co se mohlo stát tak je mi hrozně. :cry: To jsme potom hned komentovali jak tři dospělí neuhlídaj jedno dítě. Vidím to před očima pořád a asi dlouho budu. Davča hned volal bráchovi, že až pojedou ať vezme vrtačku a nějaký šroubky s podložkama a hned to odpo přivrtali. Ale stejně jsme za ním pořád chodili.

No toť asi od nás vše. Opatrujte se a ty malý rošťáky taky, nikdy to není dost, oni jsou jak draci :pensive:
23. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

teda Sokolko!!! To muselo být fakt strašné!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ještě že se mu nic nestalo!!! Brouček jeden malej!!!
Je fakt, že u těch dětí je to mžik, mě to povídej!!! Když ho vidím jak si věčně někde namele nebo spadne!!!

My už pomalu balíme :slight_smile: Resp. peru všechno prádlo, něco budeme potřebovat s sebou, něco tu nechám nevyžehlené :slight_smile: Manža jel včera ještě na poradu do Opavy a tak jsme sami :unamused: Ale dneska večer se vrací :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já musím ještě něco nakoupit co potřebujeme s sebou a zítra budeme balit. Tchýně by si měla vzít Honzíka, tak na to bude snad klid :slight_smile:

Luci, tak to je fajn, že si lázně užíváš!!! Hlavně aby ti to pomohlo a bylo vše OK!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sokolko, to musel byt hroznej zazitek! :frowning2: jeste ze je Kubicek v poradku!!!! ja byla kdysi na tri mesice au-pair v Anglii a pamatuju se, ze ten dvoulety capart byl jednou tady a jen co jsem se otocila, tak uz byl jinde... deti se asi musi porad hlidat, kdyz uz chodi :confused:

zany, tobe preju krasnou dovcu u more! :slight_smile:
25. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, děkuju :dizzy_face:
Hlavně si užij zbytek lázní a ať je to fakt k něčemu!!! :dizzy_face:

Vám ostatním přeji krásných 12 dní a doufám, že budu mít co číst až se vrátíme!!! :wink:
Je to tu bída s nouzí!!! :rolling_eyes:

Páááá :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, dodatečně vše nej, nej, nej Honzíkovi k svátku :slight_smile:
A také Vám přejem krásnou dovolenou plnou sluníčka a pohody :slight_smile:

Afinko, gratuluju k mladé paní :wink: :slight_smile:

Coryna, vždyť už taky za chvilku budeš psát o miminku :dizzy_face:

Luci, to je dobře, že se ti v lázních líbí a přeju aby ti to pomohlo :slight_smile: tak si to hezky užívej :dizzy_face:

Sokolko, to muselo být fakt hrozný!!!!!!!!Ale naštěstí to dobře dopadlo a Kubíkovi se nic nestalo.
26. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela dlouho jsem tu nebyla, vždy jsem jen jukla, ale většinou nikdo nic nenapsal :frowning2:

Adélce se klubou další zoubky, už máme 2 dole, 3 nahoře a začíná se nám klubat druhá jednička, takže je malá tak trochu nevrlá a hlavně v noci :frowning2: pořád se budí a pofňukává chudinka moje malá :frowning2: je mi jí moc líto :frowning2: doufam ,že už se brzy ty zoubky proříznou a bude zase dobře :dizzy_face:
Jinak taky zjistila, že se dá skvěle hopsat v postýlce a neustále se o něco zvedá do stoje, takže budem asi brzy běhat.Je to kouzelný jí pozorovat, jak se učí nové věci a má z toho radost, je to kouzelný zlatíčko :slight_smile:

Tak přeju dobrou noc Vám všem :dizzy_face: :slight_smile:
26. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!PROSÍM VĚNUJTE TOMUTO POZORNOST!!!! Vykradli nás a ukradli nám naše kola, nechci se tu rozepisovat, piště prosím do IP. Jde mi jen o to, že jsme všechny z Příbrami a okolí a je možné, že by vám mohl kola někdo nabízet, někdo se o nich bavit atd. Díky moc za pomoc, jsme zoufalí...Pa
29. čer 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Consti to je mi líto, kdybych něco zaslechla, hned se ti ozvu. Ale jelikož nikdo od nás na kolech nejezdí tak tomu moc šancí nedávám :pensive: .

A jakpak se máte děvenky moje? A co bobísci? :confused: My jsme pořád na vodě, takže žádný novinky ani nějak nejsou. Kubík je už pěkně opálený a to ho mažu faktorem 40 :confused: :sweat_smile: . Jo a máme za sebou první stříhání. Je teď jak dospělák, jak mu to sluší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Spaní je všelijaký, pořád se nějak nechce srovnat, ale není to nejhorší. Už jsme to měli u horší. Jinak v tejdnu jdu koupit sunar a prdim na kojení. Večer nechce vůbec a v noci když už si vezme kozinu tak jednou, dvakrát zadudlá a spí. Takže doberu poslední 2 platíčka prášků a jdu si pro jiný. Beru teď cerazete a ze 4 týdnů mám 3 týdny krámy. Se na to už můžu, když stejně skoro nekojim.

Tak to jsou asi všechny naše novinky. Mějte se a pište pá
29. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no kde jste? :wink: ja se vratila z lazni, bytecek je uz skoro obyvatejnej :slight_smile:

zuzi, teda to je mi vas hrozne lito :frowning2: , kdyz bych neco zaslechla, dam vedet
3. črc 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata.

COnsti - to mi moc mrzí:( Kdyby jsem něco zaslechla, dám také vědět.

Lucci - to už jsi zpět? Toto nějak rychle uteklo. Vítej. Je super, že byteček už máte skoro hotovej. A jak se cítíš, vše ok????

Sokolko - jsem četla, co se vám stalo. Ale už je to za vámi. Ale věřím, musela to být síla:( Člověk se jen otočí a prďola udělá co chce.

Zany si užívá sluníčka u moře.

A co Coryna, ještě neporodila???

Jadíku, jak se máte?? my máme zuby 2 jenom dole. Nahoře ne a ne se vyklubat. Ale snad už taky vylezou

Já tu dlouho nebyla. Jsem ostuda, vždy kouknu, přečtu, ale nejsem schopna napísat. S malou zase lítáme po dr. Opět málo vit. B12. Už jsem se naprdla a jdeme do Prahy. Dr. tady chce, abych přestala kojit. Na otázku, jak 8 měsíční mimčo, které je zvyklé na prso, mám naučit na flašku, když jí nikdy nechtělo, mi bylo odpovězeno, že mám mít trpělivost. Holčiny, já se jednou schovala, malá spala a pak jim tu hodinu řvala a flašku si nevzala. Já jsem trpělivý člověk, ale tohle mi příjde, že v ní vytvářím odpor vůči flašce. Takže kojíme a snažíme se dávat co nejvíce příkrmy. Uvidíme co v Praze.
NO a malá leze jako ďas a snaží se stoupat. Všichni dr. že je celkem napřed. No, já jí nechávám, ať si dělá, co chce. Do ničeho jí nenutím.

Tak se malá vzbudila, začíná i bouřit, tak vypnu raději PC. Mějte se moc krásně a zase někdy ahojky :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul ahojky, citim se fajn, odpocata a navic od zitrka mam 14 dni dovcu :wink: zda mi to zdravotne pomohlo, nevim, kvuli spineni jsem vyuzila jen pulku procedur, co mi mely pomoci, coz je skoda... bolesti v podbrisku mam ale porad, ale vysetreni na gynde zadny zjevny problem neodhalilo... MS mi ted po operaci dvakrat sama neprisla, dostala jsem vyvolavacku, v srpnu jdu na vysetreni krve a jestli MS zase neprijde, nasadi mi nejaky hormony... uz zkousim, co se da, v laznich jsem si koupila Femigard, zensky caj, predevcirem i vit.E, jeste koupim vit.B6 a materi kasicku - to vse by mohlo udajne pomoci... holky, ja uz nechci dojizdet do Phy a chci byt doma se zakulacujicim se briskem, kez by se to povedlo...

konecne je trosku chladneji, vcera to byla sila, co?

a co ten srazik - dame nekdy? :slight_smile:
4. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,

Luci to je super že už jsi zpátky a že se ti líbilo. Jenom aby to pomohlo. :wink:

Jindul a z čeho ti pije malá čajíky? :confused: A jak ti jí příkrmy?

A teď k nám. V úterý ráno začal Kubík kašlat. to jsem si řekla, že je to fakt super, že to má asi z tý vody. Dali jsme sirup a vyrazili směr hausbot. Odpo už mu teklo i z nosíka a večer když jsme přijeli tak měl 38,6 teplotu. Takže dostal čípek a ráno jsme vyrazili k mudře. Ta ho poslechla a to tam nic neměl, takže konstatovala, že to bude asi viroza, ale že nás radši pošle ještě na krční. S tím, že kdyby měl přes den ještě přes 38 teplotu a na krčním bysme ATB nedostali tak máme přijít ve čtvrtek ráno pro ATB. :unamused: Na krčním ho mudrák prohlédl a že má laringitidu :frowning2: , ale že to není na hospitalizaci (čemu se všichni strašně divili, protože takhle malý děti radši šoupnou hned do nemocnice) a že nám napíše kortikoidový čípky, který mu mám dát na noc a kdyby se mi to přes den nějak nezdálo tak ať mu ho dám i ve dne. No a kdyby se nám začal dusit tak ať hned jedeme. Doma se mi to opravdu nějak nezdálo takže jsem mu ho hned šupla. On za chvilku usnul, ale po deseti minutách se probral a strašně sípal. Takže jsem volala mudře za jak dlouho to má zabrat a ona že tak do půl hodinky. Takže jsem vydržela a bylo to lepší. Jenže k večeru se to opakovalo, takže jsme jeli radši na pohotovost, kde už to měl i poslechově a dostali jsme ATB. Ve čtvrtek už měl ten kašel sice lepší, ale teploty byli pořád a furt spinkal. Já na to nejsem zvyklá, že by byl tak spavej. to se třeba probudil a za deset minut mi usínal ve stoje :confused: :pensive: Včera měl ještě zvýšenou teplotu a ráno ve 4 hodiny taky. To jsem říkala, že asi není normální, když už má od středy ATB a pořád teplůtkuje. Takže když by měl teplotu ještě dneska, takže zajedeme opět na pohotovost. Naštěstí už jí neměl a už to začíná být on. Teď spí po druhé dneska tak snad už se teplotka nevrátí a bude to ok. :pensive: Ale bylo to strašný. Když čekáte, jestli se vám dítě začne dusit nebo ne. :cry: No a aby toho nebylo málo tak jsem to chytla v podobě angíny i já a od pátku beru taky ATB. Ale mě už je celkem dobře. Taky jsem dostala koňskou dávku :grinning:

tak to je asi od nás zatím vše a opatrujte se mi holky a taky ty malý bobísky, protože ty jsou to nejdůležitější co v životě máme. :slight_smile:
6. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek