• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ahoooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hlásím návrat na rodnou hroudu :grinning:

Měli jsme se krásně!!! :dizzy_face:

Let tam proběhl v pořádku. Odjížděli jsme ve 3 hod. a Honzík se vzbudil a už nespal. Holt aby mu něco neuteklo :grinning: Měla jsem strach, aby ho nebolela ouška a neplakal, ale v pořádku, jen byl totálně vyřízenej z letadel a pořád volal: "TATÁJO!" :grinning: :grinning: :grinning: V půlce letu usnul, takže jsme ho pak budili. No ale ještě mě stihli chlapci polít kafem, bo manža jaksi čuměl jinam a šup, měla jsem to na kalhotách, takže jsem na Korfu přijela jako prase :angry: :angry: :angry:
Hotel v pohodě, jídlo taky OK, ale jen jsou úchylní na hranolky a byli snad každý den. Takže Honzík byl živ o těstovinách, rýži a dostal i skleničku. Jenže pak se rozhodl, že jíst nebude ani nic, takže jedl hlavně banány a jogurty! No prostě asi neměl hlad, protože skleničku odmítal a jedl spíš večer než v poledne. Asi přijal řecký způsob stravy :wink:
Jinak byl imrvére naložený v bazénu :grinning: Jak jsme ho vytáhli, tak ječel jak siréna!!! :unamused: Ale brouzdaliště (asi 60 cm) mělo okolo 35 st., takže tam nastydnout nemohl :dizzy_face: Nejdřív se trochu bál, ale pak jsme se pozdravili hezky s vodou jako na plavču a bylo to dobrý! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V moři se mu tolik nelíbilo, ale dostali jsme ho tam :dizzy_face: Když už jsme tam byli, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na výletě jsme byli jen jednou a to v hlavním městě :wink: to bylo trochu pod mrakem a dalo se to! Jinak tam bylo okolo 31 st. ve stínu, takže na býlet nebyla nálada a hlavně udržet Honzíka v kočárku by byl nadlidský výkon :unamused: A hlavně by to bylo trápení všech a nejvíc jeho!!! :unamused:
Taky si tam vždycky našel nějakého kamaráda :slight_smile: Byli tam starší holčičky (kolem 7 let) a ty zbožňoval a ony jeho :dizzy_face: Pak tam byla jedna divoká Rumunka a ta ho chudáka málem utopila :angry: No prostě byl kamarád se všemi a hlavně s číšníky!!! Byli tam mladí kluci a překvapili mě, jak toho našeho raracha zbožňovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Včera jsme se s nimi večer fotili a oni by se předháněli ke komu půjde se pochovat, ale kamarád řekl jen: máma :grinning: :grinning: :grinning: No už byl unavený :wink: Ale jinak se naučil číkát jejich pozdrav: AHOJ- JAZSU (jásu) a to oni byli blahem bez sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a toť asi vše :slight_smile:

Fotečky stáhnu a hodím do alba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Zany vítej zpátky. Je super, že jste se měli dobře a že vám vše vyšlo. Fotečky jsou perfektní. :dizzy_face:

My už jsme bez teplot a zítra už asi vyrazíme na chvíli ven. I když mě teda ten krk dává zabrat. Bolí jak sv..... a teprve dneska mi tam naskákali bílí fleky :frowning2: . Takže kloktám, žeru ATB a doufám, že už to konečně zabere.

Zatím se mějte pá
7. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, zdravim z dovci na Morave, je tu pekne, doctu vas po dalsi dovce, ktera nam zacina pozitri :slight_smile: i kdyz vy jste toho moc nenepsaly :wink: papa
10. črc 2008 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

my jsme tak nějak v jednom kole :dizzy_face: Rodinné návštěvy, praní, žehlení, atd.

Včera jsme odvezli Honzíka k mojí mamce a šli jsme na véču :dizzy_face: Byla to v podstatě náhrada za duben a naše výročí... Nikde jsme tenkrát nebyli, protože Honzík byl nemocný :frowning2:
Ráno jsme vyrazili do Prahy, chtěli jsme koupit manžovi oblek, ale bohužel jsme nic nesehnali :unamused: Tak jsem si aspoň koupila v HM těhu tričko :dizzy_face: Honzíkovi jsme taky něco koupili a manžel si koupil aspoň nové plavky, takže taky nepřijel s prázdnou :wink:
Honzík byl u babičky hodný, usnul sám a dneska odpoledne běhal bez plenky a čůral na nočník :dizzy_face: Za to večer se předvedl. Sám prostě usínat nebude!!! :angry: :angry: :angry: Nevím co s ním... Chtěla bych, aby se naučil usínat zase sám, ale nevím jak na to :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Sokolko, jak ti je? :confused: Snad už jste v pohodě :dizzy_face:

Luci, tak ty už máš zase dovču, jo? :wink: Hezky si to užij a pak písni jak bylo :slight_smile:

Jadiku, dneska jsem koukala na Spolužácích, že jsi měla včera narozky, takže dodatečně přejeme s Honzíkem vše NEJ NEJ NEJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A kde všechny jste? Poslední dobou je tu mrtvo :unamused:
12. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem tu zas po dlouhé době, vždy jen kouknu, ale nestíhám odepisovat :frowning2:Vezmu to odepisování tak trochu od začátku :dizzy_face:

Consti:To je mi moc líto, co se Vám stalo, ale kdybych někde něco zaslechla, tak dám taky určitě vědět.

Sokolko, já taky malou mažu 40 faktorem a je taky opálená, ale zas ne tolik.A co Kubík už je v pohodě a tobě už je taky lépe?Chudák Kubík :frowning2: to muselo být hrozný pro něj i pro vás, taková nemoc, je mi to líto :frowning2: .Já jsem taky brala při kojení cerazete a taky jsem pořád měla krámy a ani né týden v měsíci pauzu,ale prý je to normální :unamused:

Luci, to to teda uteklo ty lázně a jak ti je?Tak si hezky užívej další dovči :dizzy_face:
13. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany, vy už máte taky po dovče :confused: To je hrůza, jak ten čas letí, týden uteče jak voda :frowning2:
To je dobře, že jste si dovču hezky užili a líbilo se Vám :dizzy_face: Děkuji moc za přání :slight_smile: My jsme taky byli ve čtvrtek na véče a dnes jsme měli oslavu doma, ale hlavně Adélky 1narozenin, které má v úterý.

Jindul, to je mi moc líto, že má malá takovéhle problémy. :frowning2: A jak jste dopadli v Praze :confused:

Jinak mě docela štve to počasí, hlasej takhle až do konce měsíce :angry: a teplo má prý být až v srpnu :sweat_smile: :unamused:

Tak se mějte hezky a já zas někdy juknu papa
13. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jadiku, gratulujeme Adélce k 1. narozeninám!!! Přejeme jí hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a aby dělala mamce a tatínkovi samou radost :dizzy_face:
Posíláme s Honzíkem pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2008 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Venku je ošklivě a stejně nestíhám psát :angry: Malé lezou horní zoubky a je tedy pěkně nevrlá. Dneska jsme byly na 8m prohlídce. Tak je to ok. Sice váha trošku stojí, ale to je tím, že nechce ty příkrmy. Dr. si myslí, že nedlabe kvůli těm zoubkům. Ještě jsme volali do Prahy dr. a ten řekl, že to vypadá, že malá bude mít málo nějaké kyseliny a tak, no prostě další testíky. ALe aspoň se to trošku hnulo. Vím, že já mám B12 dost v krvi, ale v MM moc není. Tak teď ještě zjistit, zda malá bude vstřebávat vit, když jí ho budu dávat do příkrmů. No hlavně aby začala jíst. A pak ještě vyřešit tu kyselinu. Ale to čekání holčiny. K mudrovi jedem v srpnu, ale ty testy nám udělají nejdříve v polovině září. Ale asi to není nějak hodně vážný, když to vydrží za tak dlouho. Takže se snažím být stále nad věcí a věřím, že vše bude dobré.

Jadíku - velikánská gratulace Adélce k jejím prvním narozeninám. Hlavně zdravíčko, lásku, štěstí a ať se jí vyplní její tajné sny :wink:

Sokolko - přejeme brzské uzdravení. Jinak malá má na pití pítko, ale po pravdě moc toho nevypije. Vlastně skoro nic. A příkrmy. Před dovčou jedla jakžtakž, ale málo masozelenina. Teď nejí vůbec nic, kromě kojení. Docela s ní bojuji. Mám dle mudry vydržet a až jí povylezou ty zoubky, tak zase více začít.

jo a k těm krémíkům. No já malou mažu asi 50, ale po pravdě, já se jí taky mažu a jsem trošku opálená. Vlastně u mě se tomu nedá říkat opálení. Vypadám, jako bych byla špinavá :grinning:

Zany - moc tě vítáme zpět. No, pořádně jste si to užili.

Lucii - je super, že sis odpočinula. A přeji, aby bylo jen a jen dobře a brzy se vše vyřešilo a ty jsi byla těhulka. Moc bych ti to přála, aby se to povedlo teď na dovče. My byli na Moravě minulý víkend, konkrétně v Rožnově pod Radhoštěm. Pěkný, ale krátký :frowning2: Mocinky se opatruj, užívejte si to tam a držím palečky.

Tak já zase utíkám, kočendy, krásnou dobrou noc a těším se na další info.
15. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Holky, Adélka moc děkuje za gratulace :slight_smile:

Je to hrozný, jak ten čas letí, ten rok utekl jak voda :frowning2:

Jindul, tak držíme palce, aby ty testy dopadly dobře a aby malá začala brzy hezky papat.

To počasí je fakt hnus :angry: , takovéhle léto jsem si teda nepředstavovala :unamused: , je zima jak na podzim :angry: doufam, že to brzy přejde a bude zase hezky :slight_smile:

Hezký večer papa
17. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Jindul, doufám, že testíky budou OK a malá začne hezky baštit :slight_smile: Držíme palečky!!!

Počasí je fakt hnusný!!! Takovýhle léto jsem si taky nepředstavovala a přijde mi že si počasí dělá co chce!!! :unamused: No snad bude ještě líp a hlavně kdyby přes den nepršelo!!!

Já byla včera na plavču pro těhule a bylo to fajn :dizzy_face: Tak budu chodit pravidelně, budu mít aspoň nějakou zábavu a odpočinu si od denního stereotypu :dizzy_face:
Zítra jde Honzík na hlídání ke tchýni a my rázíme na výstavu Titanicu a pak si zajdeme asi ještě do kina :dizzy_face: Musíme toho využít, že budeme bez prcka :dizzy_face:
18. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

moc se omlouvám, že jsem se tu dlouho neukázala, ale nějak nebyl čas. :sweat_smile:

Jindul taky držíme palečky,

Jadik dodatečně přejeme vše nej Adélce k jejím 1. narozeninkám. :dizzy_face:

Kubík už je zdraví, ale ještě jsme byli minulý víkend na pohotovosti s očima, protože dostal z rýmy zánět spojivek. V pondělí jsem ho vzala sebou na krční, aby se mu podívala na tu rýmu, takže odstal nějaký dělaný kapičky a teď už je v pohodě. :dizzy_face: Já teda ještě pokašlávám, ale to už je taky v poho.

Dneska jsem měla takovej super nápad, že vyrazíme s kočárkem a se ségrou na nákup do kaufu. Jen tak něco málo pokoupit. To jsem si dala. Jsem úplně vyfluslá. Samozřejmě že jsme měli úplně narvaný kočár a sotva jsme dolezli domů. :confused: :sweat_smile: Jinak nic nového. Všechny vás zdravím. :dizzy_face:
19. črc 2008 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holcinky zdravim vas po dovce, bylo to pekne, sice pul dovci proprselo, ale hrali jsme hry a chodili do aquaparku, bylo to super, jen dva vylety na kolech, ale i ty nam stacili k poradnemu otlaceni sedinek :grinning:

jadiku, tez dodatecne gratuluji Adelce k prvnim narozeninam :slight_smile:

zitra vas v praci doctu, ted musime jit uklidit byt, abysme tam mohli zacit bydlet :slight_smile:

jinak ja jsem hodne smutna, protoze podle mereni bazalni teploty neovuluju, navic mam bolesti v podbrisku spojene s pohybem, coz jsou pry asi srusty, takze me ceka s nevetsi pravdepodobnosti dalsi operace, coz se ale rovna vyhazovu v praci, takze super situace :unamused: bojim se to ale neresit, aby se to jeste vic nezhorsilo... po 10.8. jdu na krev, z ktere mi zjisti, jakych hormonu mam nedostatek, pak mi zjisti, zda ovuluju a teprve pak mi nasadi hormony, jenze to uz bude cca rijen az listopad a to uz bych mohla byt zase na operaci... chjo
20. črc 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme včera dopoledne vyrazili do města a chtěli koupit novou přebalovací podložku, ale v krámu měli zrovna zavřeno!!! :angry: Tak jsme si došli na zmrzku a pak jsme jeli k babičce. Nechali jsme tam věci a šli jsme ještě na procházku :slight_smile: Honzík vymetl kdejaký bordel :angry: ale ťapal hezky sám :dizzy_face: Občas si vzpomenul, že by ho mohl vzít táta na koně a za chvíli chtěl zase dolů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož ho měl manža dost :unamused: Po obědě šel Honzík spát a my pak frčeli do Prahy za kultůrou :dizzy_face:

Výstava Titanicu byla hezká :dizzy_face: Akorát tam byl příšerný vzduch od světel a mě se dělalo šoufl, že jsem jednu chvíli myslela, že sebou švihnu!!! :confounded: Ještě že tam byla sem tam lavička, takže jsem to tam vydýchala a pokračovali jsme :wink:
Dostali jsme palubní vstupenky a já byla 18-ti letá mladá paní bohatého muže, těhotná :grinning: a cestovala jsem I. třídou :dizzy_face: Manža byl nějaký 25-ti letý mladík (aspoň nás udělali mladšími :grinning: :grinning: :grinning: ) a cestoval III. třídou. Na konci jsme se měli dozvědět jestli jsme přežili a nebo zemřeli. Manžu jsem na přežití nesázela, ale naštěstí jsme přežili oba dva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pak jsme vyrazili na Smíchov do kina na Bathory. Předtím jsme si dali ještě výbornou palačinku a kafíčko :dizzy_face:
Film se nám oběma líbil a jen ho vřele doporučuji!!! :dizzy_face:

Dneska dopoledne jsme uklidili, manža jel pro Honzíka a já vařila omáčku - rajskou :slight_smile: Honzík byl u babi hodný, usnul v pohodě, včera odpo byli na procházce a byli na Svaté Hoře a Honzík tam byl údajně za atrakci a každý ho obdivoval :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska odpoledne jsme byli na pouti ve Smolotelích a potkaly jsme se s Jadikem :dizzy_face: To byla náhodička :dizzy_face:
Honzík byl na houpačce a pak na dětském kolotoči a když jsme ho po první jízdě chtěli vyndat, tak začal řvát, že by chtěl ještě, tak jsme se smilovali a jel ještě jednou :dizzy_face: Pak už šel dolů bez řevu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, to je mi líto, že máš tokovéhle trápení!!! :frowning2: Ale lepší, když ti nějak pomohou a bude to cesta k miminku než takovéhle další trápení :unamused:
20. črc 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, moc pekne fotecky z dovci! :slight_smile:

jindul, moc vam preju, at vam to dobre dopadne!

dnes jedu zase uklizet do bytu, jsem zvedava, kdy budeme konecne nastehovani :wink:
22. črc 2008 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak jste? :wink:
tak my jsme vcera nakonec do bytu nejeli, manza se stavil u nasich a jeli jsme nakupovat - zidle jsme nevybrali, neshodli jsme se, ale mame pribory (Asko) a filtracni konvici na vodu (brita) s filtry - to bylo me prani :slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, poslední dobou je tu mrtvo... :unamused:

My jsme dneska byli za kamarádkou v Plzni :slight_smile: Tak to byl fajn výlet. Děti si pohráli na písku, pak jsme si zašli na oběd, děti po obědě spali a my si dali v klidu kafe a pohár :dizzy_face:
Jinak Honzík je poslední dobou jak utrženej z řetězu :confounded: Večer když má jít spát, tak tu běhá, vůbec neposlouchá a pak to končí pláčem!!! :unamused: Mě dojdou nervy a manža už je taky nalomenej!!!
23. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je Luci fajn, že se takhle zařizujete :slight_smile:
my byli nedávno v Bauhausu a nadchly mě tam skříňky do koupelny. Byly ze světlejšího dřeva a moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kdybychom někdy dělali novou koupelnu, tak si je koupím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Děkujem moc za přáníčka :slight_smile:

Luci, to je dobře, že jste si dovču hezky užili :slight_smile: .To je fajn, že takhle hezky zařizujete, my ty komody stále ještě nemáme, taky se nemůžeme shodnout, takže jsme to ještě odložili.

Zany, to byla opravdu příjemná náhoda, že jsme se potkali :slight_smile: .Ale malá byla už docela nevrlá, bylo to na ni už dlouhé protože jsme tam potkali spoustu známejch a s každým jsme se trochu zakecali a malou už to nebavilo a ještě k tomu pak byla hladová a pobrekávala, tak jsme tu pouť ani nakonec neprošli celou a šli jsme k příbuzným na papání.

Jinak to počasí je opravdu jak na podzim, :angry: :angry: :angry: dnes byla taková zima, že jsem vytáhla zimní bundu sobě i Adélce ,protože to tady fučelo tak hrozně, že by jsme zmzly :frowning2:

Tak přeju hezký večer papáááááááááááá
23. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky moc :slight_smile:

zany, tak koukam, ze nejsme jedini, kdo nema nejaky nabytek, protoze se nemuze shodnout :wink:

holky, dnes jeste bude pocasi nic moc, ale od zitrka ma byt krasne :slight_smile: uz se moc tesim, protoze jedu dom :slight_smile: dnes nam provezou stul a skrinky, takze tam bude asi zase bordel, takze bude zase co uklizet... ted jeste musime vybrat pracku (40 cm sirka) a mycku - nemate tip?

papa a hezky den a pusinku vasim drobeckum :slight_smile:
24. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda počasí jim fakt nevychází! Původně hlásili hezky už na včerejšek, pak na dnešek a nakonec je z toho zítřek!!! No jsem zvědavá kdy teda bude hezky, protože tohle počasí je fakt hnus nad hnus!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

My jsme dopoledne byli na nákupu, pak jsme uklidili a odpočívali :slight_smile: Teď jsem zatopila v krbu, protože je tu docela chladno a když nesvítí sluníčko, tak je tu fakt zima!!! :unamused:
Honzík usnul, tak jdu taky odpočívat :dizzy_face:

Luci, my máme myčku od Fagoru, ale tu širší :wink: Jsme s ní spokojeni :dizzy_face:
24. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zany a presny nazev mycky nevis?

dneska a zitra pujdeme shanet zidle, protoze zitra k nam prijde prvni navsteva :slight_smile: krom toho ma kamarad tricatiny, porada oslavu, tak uz se moc tesim :slight_smile:
25. črc 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, je to tahle: http://www.az-elektro.cz/mycky-60cm/fagor-1lf-019-sx :wink:

Jůůů, tak oslavička bude :dizzy_face: Mě dneska volala teta (no teto jsme jí nikdy neříkali, protože je asi o 5 let starší než já, je to manželka mamky nejmladšího bráchy... :wink: ), že se sem chystají, tak s nimi o víkendu podnikneme asi výlet :slight_smile:
25. črc 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zany moc diky za tip, libi se mi, i cena, poslala jsem manzovi odkaz, ted jen jde o to, zda se nam tam vejde :wink:
preju hezky vylet :slight_smile:

a vsem ostatnim hezky vikend :slight_smile:
25. črc 2008 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

moc se omlouvám za absence, ale nějak se sem nemůžu dostat a když mám klídek, tak se kolikrát radši natáhnu k tv a vypnu. takže asi tak.

Ale už jsem vás dočetla, ono toho zase tak moc nebylo :sweat_smile:

Holky mi máme asi zkažený zoubek. Bych se z toho po... :frowning2: V pondělí musim zavolat zubařce. On Kubík asi před 4 měsíci dostal železo v kapičkách a po tom mu zčernali zuby. Teď už ho nedáváme, ale na třech zubech to ještě má a na jednom jsem našla prohlubinku. :frowning2: Mě to tak mrzí a to přitom normálně čistíme zoubky tou dětskou pastou elmex, tu mi doporučili v lékárně jako nejlepší. No jsem zvědavá co nám mudra řekne.

Jinak spaní je u nás na prd. Po tý nemoci začal v noci vstávat i po půl hodinách. Na dnešek to sice bylo lepší, ale teď už byl zase vzhůru. No nevim. Toho to snad přejde až bude dospělej nebo co. :grinning:

Tak se opatrujte a užívejte znovu toho krásného počasí
25. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, to me moc mrzi, ze mate problemy se zoubky a se spanim... :pensive: no snad bude brzo lip!

jeste jsem vam nerekla, ze jsem se rozhoupala a objednala nas do CARu :slight_smile: - snazime se sice "jen" 8 mesicu, ale s temi mymi zdravotnimi problemy je nejvyssi cas neco delat a hlavne byt v peci odborniku a ne u te me gynekolozky, u ktere mam stale pocit, ze mi nepomaha (vysetreni krve jsem z ni musela vyprosit, ona by mi hormony nasadila bez nej)... takze jsem rada, ze se to rozhejbalo a ze nam snad v CARu pomuzou
27. črc 2008 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím že už jsem od čtvrtka hrdou maminkou dcery Sabinky. Rodila jsem v Příbrami a jsem moc spokojená. Koukněte na fotky v albu. :slight_smile: Konečně si s Vámi pokecám o dětech. :wink:
28. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
coryna, moc,moc,moc gratulujem k dcerce a přejem hodně zdravíčka a štěstíčka a ať se malé v životě hezky daří a mají jí všichni moooooooooooooc rádi a je spokojená na tomto světě a mamince a tatínkovi ať dělá jen samou radost.Fotky jsou moc hezké, malá je kouzelná.
28. črc 2008 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
coryno, moooooooc blahopreju, Sabinka je opravdu krasna :slight_smile: preju vam trem hodne zdravi a vseho, co si budete prat :slight_smile:
29. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Coryno, moc gratulujeme a Sabince přejeme do života jen to nej, hlavně hodně zdraví, štěstí a milují rodiče :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malá je krásná :dizzy_face:
A neměla to být náhodou Adélka? :wink:
A co porod? :confused:

My se jinak máme fajn. Teď pořád někde poletujeme, takže doma moc nejsme :slight_smile: Včera jsme byli u kamarádky z plavča, tak si kluci pohráli, běhali nahatí a čůrali kde se dalo :grinning:
Dneska jsme byli za kamarádkou na chatě u vody, ale je to studené, takže jsem se jen lehce a to ještě né celá smočila :wink: Honzíka bych tam nevzala, přijde mi to na něj jako led :unamused:
Zítra taky frčíme pryč, za kamarádkou do Písku :slight_smile:

Luci, tak snad vám v CARu pomohou a budeš se brzy pyšnit rostoucím bříškem :dizzy_face:

Sokolko, tak to je mi líto, že vás pořád trápí zuby... Nás občas taky, teď čekáme na trojky, takže je občas v noci pláč, občas spinká hezky celou noc :slight_smile: A kojíš ještě? :confused:
29. črc 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek