• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahoj pribramacky,jsem na tyhle strance nova,tak doufam,ze muzu mezi vas.jmenuji se martina, je mi 23 a mam syna jirika 2 roky.a jsem na zacatku druheho tehotenstvi.v 7tt.
29. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulace.
zany - jj, malá měla být Adélka, taťka ale nakonec vybral Sabinku :slight_smile: ( měli jsme domluvené, že když budeme čekat holku vybírá jméno on a když kluka tak já) :wink:
Porod co nejdřív popíšu. :confused:
Jsem ráda že jsem z porodnice doma, ne že by to tam bylo špatný, ale doma je doma :wink:
29. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

Cory strašně moc gratulujeme, hlavně že jste v pořádku a zdraví, teď už jen pevné nervy a hodně energie :wink:

Vítám tě Jirik, určitě se můžeš přidat. Čím víc nás bude tím lépe.

Luci držím palečky ať je vše v poho a aby ti pomohly.

Zany pořád přikojuji, ale je to takový všelijaký. Na radu švagrovky jsem dnes koupila mlíko od Hami tak uvidíme v noci. Ale pěkně mě štve, že nemají žádný vzorky. To už je druhý mlíko co jsem koupila. Sunar nechce, nutrilon jsem měla od kamarádky a ten taky ne. Taky se může stát, že nebude chtít nic a jsem namydlená. :confounded:

Jinak jsme měli jít v po na 4. hexa, ale chytli jsme rýmu, takže se nám to posunulo. Tím pádem jsme nebyli ani u tý zubařky, ale volala jsem tam a máme přijít kdykoliv až bude zdraví. Takže jsem zvědavá.

Jezdíme pořád na hausbot, takže pohodička. Zany jakto,že jste na mě nezavolali, když jste tam byli? Já bych šla nahoru a aspoň bych se pokochala bříškem. Se švagrovkou jsem mluvila včera, tak mi právě říkala, že jste tam byli s nima den před tím. :dizzy_face:

To je od nás asi vše. Tak se zatím opatrujte a užívejte slunička a dětiček. Pá
29. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jirik, vítej mezi námi :slight_smile:

Sokolko a nezkoušela jsi se zeptat v lékárně? :confused: Tam by třeba mohli mít nějaké vzorky, aby jsi to zkusila co mu chutná :wink: Honzík teď pije banánovej sunar a chutná mu :dizzy_face: Kdyby jsi ho chtěla zkusit, tak ti odsypu :wink:
No příště se ozveme :dizzy_face: Určitě tam zas vyrazíme, když bude takhle horko :slight_smile:

Honzík dneska pobrekává, má rýmu, tak jsme odsávali :unamused: Asi to má z toho přechodu zimy a tepla! Nejdřív je zima jako na podzim a pak hic k padnutí :angry:
29. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany já se v lékárně ptala a tam mi řekla, že jim dieleři nechtěj ty vzorky dávat. Prý by to měli mít u pediatra. Takže až půjdem na očkování tak se zkusim zeptat. Fakt nevim o co jim jde. Já bych si ten vzorek klidně koupila, aspoň bych nemusela vyhazovat mlíko za 200,- :confounded: Sunar jsme zkoušeli klasickej a nic a teď jsem mu v noci zkoušela dát Hami banán a taky to nechtěl tak to zkusíme večer do hrnečku.
30. črc 2008 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, sokolko dekuju :slight_smile:

Martino, vitej :slight_smile: blahopreju k dalsimu tehu :wink:

coryno, to je dobre, ze uz muzete byt doma :slight_smile: jsem zvedava na popis porodu a nemocnice

jee, zany, ted koukam, ze jsi uz 22 tt! to leti tak rychle ! :slight_smile: a navic bude mit mimco narozky podobne jako ja :wink:
30. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji vsem za privitani mezi vas.
Coryno-opravdu krasna holcicka,ani se nedivim,ze jsi rada, ze uz jsi doma z porodnice.ja mela jirika porad jen u sester a na pokoji jsem byla sama.potom mi tam souply dve maminky a ty se porad mazlily s miminkama a ja jen koukala.
Zany-muzu se zeptat kdy jsi byla na prvnim ultrazvuku?ja uz se na to hrozne tesim.z prvniho tehot si to nepomatuju.diky
Sokolko jirik ma taky rymu od ty doby co bylo to sileny vedro a druhy den hnusne.v noci nemuze spat,porad popotahuje.jen vidi odsavacku a uz zdrha.
30. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všichni :slight_smile:

Jirik, vítám tě mezi nás :slight_smile: a gratuluju k druhému těhotenství :slight_smile:

Luci, přeju , aby vám na CARu brzy pomohli k miminku :slight_smile:

Sokolko, to je mi moc líto, že se Kubíčkovi kazej zoubky :frowning2: a ty čistíš malému zoubky pastou :confused: nám dr. řekla, že stačí jen kartáčkem bez pasty od kdy dáváš pastu :confused: ,že bych jí zkusila taky :dizzy_face: :confused:
My máme problém sehnat pro Adélku zubaře, moje zubařka řekla, že malé děti nebere a všude jinde mi řekli, že maj plno a že nepřibíraj a že by jí měla vzít automaticky moje zubřka ,jenže bohužel :unamused: :angry: , jsem docela naštvaná :angry: nevíte o někom kdo ošetřuje takhle malé děti :confused: děkuji.

To počasí je fakt hrozný, nejdřív zima a pak takovéhle pařáky, já mam od včera ATB na angínu, takže jsem zavřená doma a malou bere ven až odpoledne manža.Ale hlavně si moc přeju, aby to ode mne nechytla malá.

hezký večer papá
30. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Jadik já jsem někde četla, že se mají zoubky čistit pastou hned jak vyleze první tak nevim. Jinak používáme elmex dětskou pastu, kupovala jsem jí v lékárně. A moje zubařka teda vzala automaticky i malýho. Ale oni snad mají zubaři brát děti podle toho kde bydlí. Každá doktorka má určitou oblast. Aspoň naše to tak má. Tak se zkus kouknout na 3. poliklinice ke komu byste měli patřit. :wink:

Jo jinak už rýmuju taky a Davidovi taky není nejlépe, ale na vodu se dneska stejně chystáme. Malej má rýmu furt, jenže je fakt, že se cáká v bazénku a to mu taky nepřidá :frowning2: . Jenže přece nebudeme v tomhle počasí zavřený doma, nebo ho držet mimo vodu. tak uvidíme.

zatím se mějte pá
31. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak my jsme dneska pro jistotu zavření doma, protože Honzík měl včera odpoledne horečku, dokonce 39,4!!! Takže dneska ráno jsme dojeli jen nakoupit a jsme hezky doma v chládku... Asi jak jsme včera byli pryč, to rozpařené auto (nemáme klimu) a pobyt venku mu nepřidalo... :unamused:
Teď tu běhá bez plenky a podařilo se nám vyčůrat a i hodit bobek na nočník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musíme trénovat když jsme doma :wink:

Jirik - na prvním UTZ jsem byla v 8tt :slight_smile:

Jadik - my taky čistíme zoubky pastou :slight_smile: Měli jsme vzorek od Elmexu a teď máme Perličku :wink: Prckovi tam dávám jen maličko a stejně to spíš slíže :slight_smile: Nejdřív si šmidlá zoubky sám, pak mu je dočistím já, ale to už je většinou řev :rolling_eyes:
Mě doktor prcka vzal, takže jsem to řešit nemusela, ale asi bych obvolala nebo obešla zubaře v PB a někdo ti ho snad vzít musí, ne? :confused:
31. črc 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jadiku diky :slight_smile:

ja dopadla vcera na gynde takto: dnes jsem sla na krev, vysledky budou v pondeli, hned potom jsem dnes sla na megadavku vyvolavacky, jsem jako nafouklej balon pres 2 tydny a je to dost neprijemny... pak mi predepsala Clomhexal na podporu ovulky... ten mi predepise max jeste jednou, protoze pak by nemusely zabirat leky, ktere se davaji pred IUI/IVF... a uz mi rikala, ze by poslala do CARu, kdyz Clomhexal nezabere... (jeste jsem ji neprozradila, ze tam v zari jdu, to by se na me vykaslala a ja bych zase ztratila dva mesice)... jo a pristi cyklus mi udela parkrat folikulometrii :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, tak snad to všechno pomůže!!! :dizzy_face: Moc ti přeju, aby jsi se už brzy dočkala vytouženého miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zany moc dekuju, uz aby to bylo, kazdodenni dojizdeni autobusem do Prahy v tehle vedrech me nici :frowning2:
31. črc 2008 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, k detskym zoubkum mam taky co napsat.jirikovi jsme cistili asi tak od roka, nez zacal sam.a i pres to, ma cele horni patro skazene.nejsou to primo kazy,ale takove tmave hnede fleky,ktere nejdou vycistit a hrozne se mu to horni patro droly.rekla bych ze do roka tam ma jen pahylky.kdyz jsme byli u zubarky tak mam rekla,ze to ma od detskych granulovanych caju.ty co se prodavaji v lekarnach.ze jsou strasne preslazene.od te doby to nekupuji a dostali jsme na to pastu, aby se ta kazivost a drolivost pozastavila.je to pasta herbaldent.maji to v lekarne.jestli muzu doporucit tak v zadnym pripade nedavejte deti k zubarce vithove na 1.polik.ta zacne rvat,ze za kazy muzou mami,ze dlouho kojily, kdyz reknete ze jste nekojili, tak jsou kazi, ze jste nekojila.trha zdrave zuby,bez injekci.a jak vidi kaz, tak to hlasi na socialku, ze je to zanedbani pece.znam nekolik rodicu co tam bylo a brali deti z kresla,ze se divili co ta zubarka vubec dela.kamoska tam byla s 10letym synem.vytrhla mu dve cerstve vylezle 4 nahore a kdyz se kamoska ptala proc,tak rekla ani nevim,ale bude mit misto nednou na moudraky.tam fakt nechodte.
31. črc 2008 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany muzes mi jeste prozradit, jestli sis mazala bricho a cim?ja jsem pri prvnim tehu mazala jako diva a stejne ho mam popraskane.a mit po druhem mimcu jeste jednou navic strii,tak uz vypadam, jako kdyz jsem prisla z valky.a muzu jeste vyzvidat jak je to s materskou.vim, ze mi seberou na jirika a budu pobirat na to ted jeste nenarozene.je naky termin do kdy to musim nahlasit, ze jsem tehotna.nebo staci az nekdy kolem tech 6 tydnu pred porodem?diky
31. črc 2008 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, děkuju moc :slight_smile:
Tu pastu nějakou koupim a uvidime, jak se malá bude tvářit, ale nejspíš tu pastu spapá a zoubky budem čistit zas jen kartáčkem :sweat_smile:
Jinak dr.Vithové jsem taky volala a ta taky nové pacienty nebere, ale asi je to teda štěstí, protože to co píšeš jirik je fakt teda mazec, to snad neni ani možný :rolling_eyes:
Zkoušela jsem volat i na zdravotní pojišťovnu, jestli by mi poradily a pani mi řekla, že v Pb je to se zubaři problém, že už nikdo nebere maj všichni plno a že by dceru měla vzít právě moje zubařka, jenže když budu mermomocí chtít a tvrdit, že mi jí vzít musí , tak se na ni bude třeba ze vzteku mstít a to já nechci.Tak mi nakonec řekla, že maj volno v Jincích nebo v Rožmitále jenže to je pro nás docela z ruky.Ještě mi slíbila švagrová, že se zeptá u své, tak uvidíme jak dopadnem tam a pak fakt asi budem muset dojíždět takhle daleko :unamused: fakt mě to štve :angry: nechaj si platit za všecho a ještě ani neberou :angry:
31. črc 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany, gratulace Honzíkovi k trefení na nočník :grinning: A jak ty zvládáš ty vedra :confused:

Luci, tobě přejem, ať ti to vše dobře dopadne a máš brzy rostoucí bříško :dizzy_face:

Tak se všichni hezky brzy uzdravte a užívejte sluníčka :slight_smile:
31. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jiriku - no to je teda mazec s tou zubařkou!!! :angry: Já chodím k Eisenreichovi a jsem s ním spokojená, nikdy jsem neměla s ničím problém a vím, že patří k těm lepším zubařům v PB. Honzíka vzal, ani nevím jestli by ho vzal kdyby si nevyrazil ten zoubek. Ale neřešila jsem to...
Já jsem si při prvním těhu mazala břicho krémem od Matern (dostala jsem ho od kamarádky) a pak jsem si koupila Elasti Q a tím se mažu i teď. Ale říká se, že když ti břicho mám popraskat, tak ti popraská i přes veškerou snahu mazání :rolling_eyes: Mě takhle popraskali boky. Sice né moc, ale strie tam mám a to jsem to mazala jako divá...
Na mateřskou s druhým nastoupíš 6 týdnů před porodem. Pak bys měla na sociálce nahlásit, že zase pobíráš mateřskou a oni ti zastaví rodičák. Ten začneš pobírat zas až ti skončí mateřská. Alespoň takhle mi to řekla u nás v práci paní účetní :wink:

Jadiku - snad to bude s tím nočníkem lepší a lepší :dizzy_face: Odpoledne si tam dokonce sedal sám a pak i hlásil, že čůral :dizzy_face:
Jinak ta vedra jsou pro mě nic moc, ale to by byli i kdybych těhule nebyla :unamused: Prostě nemám ráda vedro ve městě, u moře fouká aspoň vítr, můžeš si zaplavat a svlažit se. A pro ty děti je to taky lepší :wink:
31. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

moc Vás zdravím. Vůbec nestíhám a hlavně doma mi nefunguje koník. už jsem to konzultovala s Bobem a prý je to způsobeno naším oblíbeným operátorem 02 :frowning2: Tak teď jsem u ségry, tak aspoň vás pozdravím.

Coryna - moc moc gratulujeme k narození Sabinky. Hlavně moc zdravíčka a mlíčka přejeme.

Holčiny, jen jsem to rychle prolétla, ani ne všechny příspěvky. Ale k těm zubařům. Už neplatí to přiřazování podle obvodů.

Moc moc Vás zdravíme a snad se to rozeběhne u nás doma a budu moc to pořádně přečíst a písnout.

Jindula

PS: Vítáme Jiříka :wink:
1. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holciny, dnes je pry nejteplejsi den v roce a je to teda sila! uplne se tady v praci rozpoustim... navic jsem se dozvedela, ze ted uz se nebudou tolerovat pozdni prichody, ze to budou sledovat, coz je dost velky mazec, protoze autobusy z PB do Prahy maji dost casto zpozdeni kvuli zacpam od Zbraslavi (a nekdy jeste driv)... uz ted vyjizdim dost brzo (a chodim pozde), takze se desim tech rannich vstavani :frowning2:

jadiku dekuju :slight_smile:

mejte se krasne, opatrujte se i sve deti :slight_smile:
1. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, tak to je teda mazec :unamused: Je fakt, že ráno bývaly zácpy dost často že jsem se do práce dostala dýl než jsem chtěla!!! Měli jsme volnou pracovní dobu, ale do 9 jsme museli být v práci a odcházet jsme mohli nejdřív v 15,00. Ale za měsíc nám museli sedět hodiny :wink: Takže mi to někdy ty zácpy fakt kazily a já pak tvrdla v práci dýl než jsem chtěla!!! :rolling_eyes:
1. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to opravdu doufam, ze dnesek je nejteplejsi den a ze uz pro me zadny dalsi tak hrozny nebude.ja tohle pocasi nesnasim.jeste kdyz je jirik tak aktivni a je mu jedno,ze maminka je spocena jako prase a nebavi ji v takovym pocasi behat po hristi.skoro denne se ted jezdime vyvalit k nasim na zahradu k bazenu.dala bych i nakou zmenu ale s tim jak vypadam bych byla treba na plavecaku super obrovska atrakce.jezdili jsme i hodne na trhovky,tak to bylo pro malyho idealni.holky nechodite s prckama na to hriste dolu nad sranky?jak je vedle to dopravni hriste?zdravim vas vsechny
1. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jirik ještě jsme tam nebyli. ale jednou jsme jeli okolo kočárkem, když byl Kubík ještě malej a moc se mi to tam líbilo. Takže až bude lepší počasí a né ty vedra tak se tam chci zajít podívat.

My jsme dneska vypadli k vodě už kolem jedenáctý. Bylo to bezva. Kubík spinkal na mole na dece, protože děda s hausbotem přijel až ve tři a pak jsem pekla kuře v troubě s bramborama. Bylo to výborné. :dizzy_face: Kubajs se opět cachtal, takže jsem fakt zvědavá, kdy se s tý rýmy dostane. Ale v tomhle vedru jsem byla ráda, že se aspoň schladil. Jo a najednou vylezl z bazénku a začal ječet kaka kaka a já pořád koukala, kde něco lítá (kaka je u nás vše co lítá a taky ryby a žáby a tak :grinning: ) a on ukazoval do bazénku, že jako kakal :sweat_smile: :grinning: . Já koukám a tam plavali normálně hovna :confused: :sweat_smile: Jsem myslela, že mě trefí.

No nic to je asi vše zatím páček
1. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jirik ještě jsem se chtěla zeptat, když jsi teda přestala dávat malými ty granulovaný čaje (taky je používáme :pensive: ) tak co ti pil? :confused: Mě Kuba vodu nepije a různý dětský čajíky sáčkový co jsem kupovala, tak je na nich napsáno, že se může dělat tak jeden šálek denně :confounded:
1. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Konečně jsme dodali fotky do albíčka tak můžete juknout. :wink:
2. srp 2008 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko ja ted udelam vzdycky rano hrnec ovocneho caje a ten ted jira pije porad.ale nesladim mu ho na ty zuby.kdyz je vedro,tak mu to dam na chvilku vychladit a nestezuje si.ze zacatku to bylo krusny.prechod z preslazenych caju na horky ovocny.nekdy si da i stavu, a nebo mu do flasky naleju malinko stavy z kompotu a doliju vodou a to si mlaska.ale ted ma obdobi, ze furt rika, ze chce fantu.rano oterve oci a prvni co je tak rekne.kolik hodin?v kramu zavrino?ja reknu uz neni zavrino jiriku a jira na to.vem korunky,jdeme pro fantu.to je zase jeho obdobi tak na 2 mesice a pak zase bude chtit neco jinyho.pred tim, jsme furt museli kupovat brumiky a stejne je nepapa.
2. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko, konečně jsem se dočkala foteček :dizzy_face: Moc hezký a Kubíček je celý ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty kukadla prostě nezapře :dizzy_face:

Jiriku, my na tom hristi nikdy nebyli. Chodíme spíš s kamarádkou na to hřiště u 7. ZŠ, protože kousek odtamtud bydlí :wink: Ale jednou jsem tam byla se synovcem :slight_smile:

Honzík teď pije šťávu, od Jupí a má to lehounce sladký :slight_smile: Jinak když byla zima, tak jsem mu uvařila ovocný čaj a uvařila jsem ho do litru a trochu to osladila. na ten litr jsem dala zarovnanou polívkovou lžíci cukru.
2. srp 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kdyby jste nektera chtela jet s prckem na tyden na chatu tak nabizim volny 4luz.pokoj.klidne i manzela sebou.ten muj jede taky.je to od pristi soboty.
2. srp 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, Kubik je skutecne cely ty! urcite teda ocima :slight_smile:

jirik, a jak to resis, kdyz chce porad tu Fantu?

my uz mame doma uklizeno, skoro vse hotovo, uz jen to mimi schazi :wink: ale uz mi z toho hrabe, musim se na to prestat tak upinat :unamused:

mejte se hezky, hlavne ze uz neni takove vedro :slight_smile:

jo a jeste jsem se vas chtela zeptat, jestli neznate nekoho, kdo dojizdi do Prahy autem a ma volno v aute? samozrejme bych prispela na benzin :slight_smile: diky
4. srp 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlasim s neradostnymi vysledky krve - mam zvysenou hladinu testosteronu... :frowning2: pry s tim nebude zatim nic delat... na tento cyklus mi dala Clomhexal (resp. Clostibegyt)
koukam, ze ja zadny vysetreni nemuzu mit OK :angry:
4. srp 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek