• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Luccii,vim ze obcas se v pribramskych novinach objevi inzerat, ze nekdo hleda spolujezdce do prahy.je to bud v periskopu, nebo v brdskym spoji.koukni a uvidis.a s tou fantou, no obcas mu ji koupim, aby mel radost.stejne to cely nikdy nevypije. :slight_smile:
4. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, to je mi líto, že ti krev nevyšla dobře :frowning2: Doufám, že ti pomůže nějaká léčba!!! Moc držíme palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak je pravda, že občas někdo hledal nějakého spolujezdce do Prahy... Ale už jsem dlouho podobný inzerát nikde neviděla...

My jsme byli v sobotu na výletě ve Strakonicích, na Rumpálování, a bylo to fajn. Prošli jsme se po hradě a vyšli na věž :dizzy_face: Tchýně zatím koukala s Honzíkem na pohádku, dali jsme si Trdelník, prošli trhy a pak jsme frčeli domů :wink:
Včera se manža pustil do pískoviště, tak snad bude brzy hotové :wink:
Dneska jsem byla s Honzíkem na stříhání a vypadá jako uličník :dizzy_face: Vyloženě mu koukají čerti z očí :dizzy_face: Já se jdu nechat ostříhat zítra, ale nevím jestli si to nechat jen zkrátit a prostříhat a nebo sestříhat :confused: Uvidím zítra podle nálady :slight_smile:
4. srp 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak snad to už bude fungovat.

Lucii - Moc mi mrzí, že ti ta krev nevyšla dobře. Doufám, že s tím dr začne něco dělat a bude brzy dobře. Moc moc držíme palečky. S tím dojížděním je to špatný. Po pravdě, koho bych neznala osobně, tak bych s ním nejezdila. Jinak já jezdila v jednu dobu hned tím prvním busíkem, abych to stíhala do práce a to jsem práci měla na můstku. Vlastně to bylo v období po povodni.

Sokolko - krásné fotečky. Malej ti je opravdu moc moc podobný.

Coryna - holky, jakpa válčíte?????

Zany - tedy to to utíká. Už 22 t. No a v těch Strakonicích jste si tedy užívali. My jsme nějak líní po té cestovní dovolené jezdit.

Jadíku - Jakpa se máte s Adélkou???

Jiříku - a kdepa bydlíte v PB? A jak si užíváš druhé těhulkovství?? No já bych druhé chtěla taky. Ale uvidíme, jak se zadaří, zda se vůbec zadaří. A na plavečák raději nechodím, tam by se mě lekli.

Hřiště u gymplu známe, je to tam pěkný. Budu tam s malou chodit, až bude starší a půjdeme k babi. Jinak my tu nahoře - na Sabáku - máme taky hřiště. Moc se mi ale nelíbí, protože je tam hodně stromů.
Jinak malá leze po čtyřech jako drak, stoupá si a už se snaží chodit kolem nábytku. Ale s jídlem je to pořád za pět. V úterý jedeme do Prahy, tak uvidíme, co nám dr. vše poví. Chce jenom prso.
No musela jsem zrušit plavčo, holky, malá se prostě už nechce potápět, dokonce mi vylézá z vaničky, když jí koupu a chci polít vlasy. Ach jo, tak snad třeba za půl roku to zkusíme.

Mějte se holčiny moc moc krásně

JIndul
5. srp 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindulino ahoj,my bydlime vedle telecomu a z druhy strany mame veterinu.to moje druhe tehotenstvi mi pripomina to prvni.je mi kazdy rano blbe,nejradsi bych cely den lezela,ale to mi jirik nedovoli tak od 6h od rana.urcite se vam druhe zadari.my jsme u jirika tomu nechali volny prubeh a pak jsme to propocetli ze cekani na jiru trvalo 2 roky.tak jsem si myslela u druheho mimca to bude taky tak a zrovna to vyslo na poprve.nechodis na plavecak,ze by se te lekly?presne tohle si rikam ja,ale potom si reknu,at se kouknou,at pomlouvaji at si vlastne delaji co chteji.muzou mi byt ukradeny.ja jsem tady u prejezdu s hristem docela spokojena.chodime tam skoro denne.jirovi jsou dva pryc a u nas je to s jidlem taky sileny.neco do nej dostat,to je fakt umeni a prace na hodinu.a to se netlaska sladkym,to vubec nepapa,ale za to jeho maminka...my jsme chodili na plavani rok do amalky.jirik byl z toho uplne odvazanej do dneska by lez i do zamrzleho rybnika.kolikrat ho uz musim nasilim vytahnout, aby se mi nerozpustil.
5. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

tak jsme dneska byli u tý zubajdy. No má to prý zkažený a bude to prý ze všeho dohromady. Jak bral to železo, do toho byl nemocnej a měl antibiotika a do toho ty čajíky. Zatím to nechala být a říkala, že až přijdem po novém roce na další prevenci tak že mu to možná zkusí opravit a vyčistit. Tak jsem zvědavá.

Jinak v neděli jsem zjistila, že nám roste stolička. Kousek už má prořízlej, ale ty noci :frowning2: a do toho má i průjem. Né moc, ale má. Je to na prd.

Jo a dneska jsem psala kamarádce do Španělska, že na tu svatbu nepřijedem. Je to fakt daleko a malej by to nezvládl. A je toho prostě víc. Už tam bude i zima,takže by padlo koupání a tak. Takže zkusíme vymyslet něco jiného.

Opatrujte se a brou
5. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je mi to moc líto s těma testama. Snad už ti konečně pomohou, aby bylo mímo.... :pensive:

Jo a děkuji za pochvali foteček. :wink:
5. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko, jirikovi kdyz rostly zoubky tak to bylo peklo.u kazdyho zubu teplota,krik,plac,prujem.bylo to hrozny.
6. srp 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
s rustem zoubku jsou spojeny i prujmy? to je fakt desny :frowning2:

sokolko, diky... od zitrka beru hormony, tak uvidime... tech problemu mam uz ale moc, aby se to dalo vyresit jenom tim... takze CAR je nakonec skutecne nutny
6. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My si se zoubky taky užíváme :unamused: Teď nám porostou trojky a kamarádka říkala, že oproti stoličkám to bylo horší :unamused: Je fakt, že stoličky jsme moc nezaregistrovali, jen občas nějaký pláč...

Luci, fakt je ten CAR nutnost a asi nejlepší řešení, než to řešit jen takhle... K ničemu by to asi nevedlo, když to není jen jeden problém! :rolling_eyes:

My jsme dneska měli uklízecí. Co šlo jsem uklidila s Honzíkem, ale jen co usnul, tak jsem tu vytřela. To by s ním fakt nešlo :unamused: Odpoledne máme sraz s kamarádkou z plavča, tak se těším, protože jsme se dlouho neviděly :wink: A hlavně se těším, že budeme od září zase chodit plavat, resp. s Honzíkem bude plavat manža a já si pak s holkama pokecám :dizzy_face: Padly jsme si do oka, tak je to fajn :wink:
6. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen nestacim zirat, jak to utika, zany je zase o tyden blize k porodu a za chvilku se nam bude chlubit foteckama drobecka :slight_smile:

u nas jsou dve mininovinky - mame nove zidle (neprakticke svetle zelene, bohuzel jiny odstin nez stena) a novy lux (Elektrolux, je uzasnej! vystavuje se v obyvaku, fesak :wink: )
7. srp 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, fakt to strašně letí :slight_smile:

Jen aby nezůstalo u toho vystavování luxu :grinning: :grinning: :grinning: Někdy sehnat hodně podobný odstín je těžký, ale aspoň že to k sobě zeleně ladí :slight_smile: Kdyby jsi měla třeba fialové, tak by to bylo horší :grinning:
7. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak trávíte dnešní horký den? Mi pěkně doma, v chládku. Malá je zlatíčko, mezi krmením tři hoďky prospí, tak mám čas alespoň něco doma udělat. Akorát předevčírem v noci brečela ( prdíky) namazali jsme Pupíkem a namasírovali bříško a naštěstí to pomohlo, ale byla jsem pěkně vyděšená, aby to nebylo něco vážného, kdyby ta mrňata alespoň mluvila, aby řekla co je trápí :slight_smile:
Včera jsme byli na nožičkách, vše o.k. a malá tam prděla jako starej chlap, až se mudr smál. :grinning:
Dneska je Sabince 14 dnů a pořád má vidět podpis z porodnice na nožičce, to je snad nesmyvatelná barva, či co, vypadá jako by jsme ji nemyli... :grinning:
Jinak mi jsme si na Sabinku počkali rok a půl a zadařilo se... Když jsem to nejmíň čekala :wink:
7. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj coryno, my taky dnesek travime zatim doma.pujdeme se vyvetrat az tak kolem paty.ja tohle pocasi moc nemiluju,hlavne ted kdyz jsem tehule.jirik kdyz byl malinkej,tak jsme taky mazali Pupikem.a kdyz jsme chodili na kycle,tak se mi tam vzdycky pucural.

Zany muzu mit dotaz cim si mazes brisko?ja ho mela popraskany jako blazen a to jsem mazala porad?a jak roste brisko?
7. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryno, to je fajn, ze ti mala tak hezky spinka a ze nozicky jsou OK :slight_smile:

jirik: uz to tady nekdo psal - strije jsou bohuzel dany geneticky, sebelepsi krem te od nich neuchrani :pensive:

mejte se krasne a zitra se oblecte, bude max. 21 stupnu :wink:
7. srp 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, já měla bříško celé těhu o.k. ( mazala jsem ráno a večer dětským olejem nebo obyč těl.mlékem) a tři týdny před porodem, mi začalo praskat. Ale není to tak hrozný, kámoška je na tom mnohem hůř.
Jdu krmit :wink:
Jinak procházku vidím také až k večeru..
7. srp 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli dneska taky doma :slight_smile: Teď jsou kluci venku a Honzík asistuje manžovi u přípravy pískoviště :slight_smile: Tak bude mít taky zásluhu :grinning:
Já jsem byla plavat, tak jsem se odreagovala a nabrala sílu :wink:

Coryno - tak to je fajn, že malá takhle hezky spinká a že kyčle máte OK! :dizzy_face: Prdíky přejdou, neboj :wink: I když je někdy fakt, že si člověk říká, že neví proč to mimčo takhle pláče :frowning2: No ani Honzík si ještě neřekne co mu je :unamused: To si ještě počkáme :wink:

Jiriku - už jsem ti to psala :slight_smile: Mažu si to krémem Elasti Q :slight_smile: A je fakt, že ti břicho nebo cokoliv popraská i když to budeš mazat co hodinu :unamused:
7. srp 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, maminy - kdy jste začali s čajíkama?
8. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coryna, začali jsme ve 4,5 měsících a to jen proto, že jsme jeli na dovolenou :wink: Jinak bych začínala až v tom půl roce s příkrmama :wink:
8. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

dneska máme za sebou první noc bez dudlíku a musím říct, že zatím v pohodě :dizzy_face: Už asi 4 dny spal Honzík po obědě bez dudlíku a včera když se odpo vyspal, tak objevil dudlík na stole v pokoji. Tak jsem mu řekla jestli ho hodí do koše a tak šel a hodil ho tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a večer jsme mu ho zkusili nedat a spal v pohodě do půl 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak si u nás vypil mlíčko a vzpomněl si na něj, ale nedali jsme mu ho a řekli, že je v koši :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to vydržíme a budeme už bez toho jeho "mimi" :wink:

Včera jsme taky diskutovali o jméně a nakonec jsme vybrali Jakuba :dizzy_face: (ještě jsme měli vybraného Marka). Sice jich je dost, ale to je Honzíků taky... A tak jsem Honzíkovi říkala, že když mimi bude kluk, tak to bude Kuba a on opakuje "Buba" :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

zany a necháte si říct co to bude?

Coryna ono je to těžký. My jsme začali asi v 8 týdnech s fenyklovým kvůli prdíkům. A jak byli ty vedra tak jsem mu ho dávali i proto. Většinou se říká, že se s čajema má začít až v 6 měsících, když jsou děti kojený, ale znám plno mamin které si stěžují, že nemohou děti naučit nic pít po tom šestém měsíci tak nevím. My s pitím nemáme problém a ani nebyl problém v tom, že by nechtěl kojit, když dostával čajíka z lahve.

Jinak mi zdatně odstavujeme. Už od úterý. První noc hrůza, druhá už byla lepší a třetí zatím nejlepší. Vždy dostal první kojo až v 5 ráno. Na dnešek se sice budil víc, ale spal celou noc ve své postýlce (tím že jsem ho nekojila a dostal jen čaj) a první kojo až v půl sedmý a to už jsme vstávali. Takže uvidíme v dalších dnech. Ale zase musím brát to, že se mu prořezává stolička takže ho to taky bolí.

Jinak mi byli v pátek na vodě a bylo to bezva. Krásně tam pofukoval větřík takže nebylo ani takový vedro a dětičky si užili. Přijela za náma i kámoška se 4 letým synátorem, takže si hráli s mým brachou (10 let), pořád po sobě stříkali stříkačkama a měli z toho strašnou srandu. Kubík si hrál na břehu na písku a byl spokojenej. No a mi ženský jsme si aspoň pokecaly. Teď čekám až se kluci vzbudí a pojedem na nákup do tesca. Vemem i mamku s bráchou a doufám, že něco pokoupíme.

Zany a když to bude holčička jak se bude jmenovat? :confused:
9. srp 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - nenecháme si to říct :dizzy_face: Bude to zase překvápko :dizzy_face: Holčička se bude jmenovat Eliška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak už se měl jmenovat Honzík :grinning: Prostě se nám to jméno líbí a neměnili jsme ho :wink:

Jinak přejeme brzké odstavení :wink: Snad se to podaří, hlavně vydržet i přes ty zoubky :wink:

Já jsem zvědavá na dnešní noc bez dudlíku :confused: Snad to bude zase v pohodě :wink:
9. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je Honzík šikula,že to takhle zvládá bez dudlíčka. Snad to vydrží, držíme palečky. :wink:

Jinak se musím omluvit. Na vodě jsme samozřejmě byli ve čtvrtek. To bylo to vedro. :grinning:

No jsem zvědavá, jestli se bude budit méně, nebo jen přejdeme z koja na čajík. To bysme pak museli začít od znova, ale bez čajíku. :confounded:
9. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy dneska jsme byli na vážení, před 14 dny když jsme odcházeli z porodnice tak měla Sabinka 3 800
( porodní váha 4 150) a dnes má 4 310. Sluníčko naš, takže krásně přibejvá. A je naprosto zdravá. Mám radost.
A to jí ve čtvrtek budou tři týdny. PROSTĚ JE TO KUS ŽENSKÝ..:o)
Jinak nějak nestíhám, sem chodit.
Ptala jsem se mudra na ty čajíky, tak je čajík pro mimča od jednoho týdne věku, fenyklovej a říkal že pokud ještě budou velký horka, tak ho mám koupit a po troškách dávat na žížu. :slight_smile:
Holky máte nějaká naočkovaná prcka Prevenarem? na to jsem se zap. u doktora zeptat, od kolika měsíců do kolika se očkuje a kolik to stojí? Já nemám čas hledat si to na netu, díky za odpovědi
:wink:
11. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory my jsme naočkovaný. Na druhý dávce jsme byli před měsícem a něco. Jinak očkuje se od 3 měsíců, do roka jsou 3 dávky od roka 2 dávky a jedna dávka stojí okolo 2000,- Když jsem se na to zeptaĺa mudry tak mi řekla, ať ho klidně naočkuje, že je to dobré mít.
12. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coryno, tak to je Sabinka kus ženský :dizzy_face:

My jsme Honzíka taky nechali očkovat, ale až v roce a jsou už "jen" ty 2 dávky a stojí to kolem 2000... Jak kde... Já když se na to ptala doktorky, tak mi řekla, že to záleží na nás jak se rozhodneme. Ona nám nikdy žádné nepovinné očkování nenutila :wink:

Sokolko, už jste byli na očkování proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím? :confused: Je to v 15. měsících... My na to jdeme až v září a nevím jestli nechat Honzíkovi naočkovat i neštovice nebo ne...
Kamarádka mi pořád tvrdí jak to dobrý, další ti pak říkají, že je to na prd a já nevím jak se rozhodnout... :confused:
12. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to také nenutila, jen když jsem se jí sama zeptala, co na to říká, tak řekla že jestli o tom uvažujeme tak že je pro.

Zany já jsem se o tom bavila s mudrou a ta mi řekla,že záleží na mě, ale když mu to chceme dát, tak že by nejdříve dala jen proti těm třem a pak až ty neštovice. Už prý na to měli děti reakci na tu proti těm čtyřem tak se s ní musím ještě pořádně domluvit až tam půjdem na tu 4. hexu. Jo a známá to klučíkovi dávala taky rovnou na ty čtyři a říkala, že měl zvýšenou teplotu a i se jí osypal. Jinak kdyby jsme to nechtěli tak bysme šli v září nejdříve na spalničky a pak na další.
12. srp 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, náhodou jsem vám sem dneska nakoukla a čtu že scháníte zubaře, koukněte se na sem na odkaz tady by měli být zubaři kteří by měli ještě brát nové pacienty v Příbramy vylezla jen jedna doktorka nějaká Popovičová Marie. http://domino.dent.cz/csk/seznamcl.nsf/city-pzs?OpenView
Jinak je to teda děs dneska sehnat zubaře. :confounded:
12. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak beru zpět dala jsem sem blbý odkaz, správně je tenhle http://domino.dent.cz/csk/seznamcl.nsf
a uplně dole když si kliknete na obec a pojišťovna tak tam vyjedou obce kde ještě nějaký zubař bere a Příbram tam teda nevidim. :confounded:
12. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, tak mám další názor :wink:
Já jsem si říkala, že kdyby ty neštovice neprodělal do určitýho období, tak ho pak nechám naočkovat zvlášť :wink: Prý to brání v dospělosti i pásovým oparům... Aspoň mi to tvrdila kamarádka a její táta ho teď má a malej to od něj nechytil...
Takže nechám asi Honzíka naočkovat klasickou vakcínou co hradí stát a pak se uvidí :wink:
12. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni :slight_smile:

Tak jem se sem dostala docela po dlouhé době, občas jsem vás přečetla, ale nějak nebyl čas odepsat :frowning2: ale je toho docela dost nakecaného :grinning: ,tak nevim zda zareagui na vše, ale budu se snažit :wink:

Nejprv, děkuji Marky za odkaz, určitě na to juknu, děkuju.Opravdu s těma zubařema v Pb je veliký problém :unamused:

Jindul, jak jste dopadly s malou v té Praze :confused:

Zany, jak ses nakonec rozhodla u kadeřnice, jak ses nechala ostříhat :confused: Jinak máte vybraná hezká jména :dizzy_face:
Honzík je šikula, když se takhle hezky odnaučil na dudlík :dizzy_face:

Luci, já neznám nikoho, kdo by dojížděl autem do Prahy :frowning2:
Jinak držíme palečky, ať léčba brzy zabere :dizzy_face:

Sokolko, jukla jsem na fotky a jsou moc hezké a musím říct, že mají holky pravdu, Kubík je ti opravdu moc podobný.Jinak držíme palce v odstavování :dizzy_face: To už vám rostou stoličky :confused: :confused: :confused:

Holky, od kdy jste začaly přislazovat ty čaje :confused: a sladíte je normálním cukrem nebo tim glukopurem :confused:
Jinak zubaří dle obvodu už nefungujou, prostě je na každém kam se přihlásí, nebo spíš na nich koho vezmou :unamused: :angry:
12. srp 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek