• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jirik, na to hřiště nechodíme, ale je hezké, chodila jsem kolem něj každý den do práce a bylo tam vždy dost maminek i dětí :dizzy_face:

Coryna, malá je opravdu kus ženský, to je dobře, že takhle hezky papá a je zdravá, to je nejdůležitější.Naše malá čaje vůbec nechce, nechutnaj jí, ale pije převařenou kojeneckou vodu a občas jí do ni přidam to ovocné pitíčko ve skle, ale ona celkově moc nepije takže to doháníme mlíčkem.Pití jsme začali dávat až s přikrmama na začátku 7 měsíce.
Prevenar naočkovaný máme 2 dávky a třetí nás ještě čeká.Ptali jsme se na to mudry a řekla, že to záleží na rodičích, jak se rozhodnou, ale ona, že by to svému dítěti naočkovat dala a v našem okolí to taky všichni děti mají.Očkuje se to od 3 měsícu a když je první očkování do 1roku věku, tak jsou 3 dávky a když je první dávka po 1roce věku, tak jsou dávky 2.Jedna dávka stojí kolem 2000kč.

Koukam, že jsem se pěkně rozepsala, ale snažila jsem se zareagovat na vše, tak doufam, že se mi to alespoň trochu povedlo, je toho nějak hodně :sweat_smile: :grinning: a teď se jdu chystat do hajan :dizzy_face:
krásnou, dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
12. srp 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka, jadik - holky děkuju za info, ještě se zeptám, jestli jste měli po očkování nějakou reakci u dětí
(teplota atd.?)
Jinak dneska Sabinka spala 5 hodin v kuse a maminka tím pádem taky :grinning:
13. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak včera jsme byli v Praze u dr. Jak jsme dopadli? No nic moc, zase jsem s myšlenkama na začátku.Po telefonu mi před měsíce dr. řekl, že mám málo B12 v MM. No a teď mi řekl, že mám v MM hodnotu B12 75, což je podle jejich interního průzkumu rádoby v normě. Tak teď zjistit, proč malá té B12 má málo - možná špatné střebávání ve střevech, no neví se. K tomu má hodně nějaké methylmalonové kyseliny v moči (tedy tenkrát měla) a to ho docela zařáží. Mám o malou strach. No a ještě mě nejvíce vytočila sestřička. Holčiny, vždyť já vždycky byla u toho, když malé brali krev z hlavy, dokonce jsem jí skoro vždy držela (asi jen 2krát ne). A normálně včera poprvé jsem měla slzy v očích. Normálně ta sestra jí tam zapíchla jehlu a představte si, že najednou po 1,5 cm jí vyjela ta jehla zase ven. Já byla němá a koukala na to jako blázen. A ona jí zase zastrčila zpátky a odebírala krev. Malé začala z té druhé díry téct krev, tak na ní hodila jen ten sací papírek. HOlky, ona se jí ani neomluvila, ani jí nepohladila. Představa, co by dělali s malou, kdybych tam nebyla, to si fakt nechci připouštět. Ach jo a to bylo oddělení kojenci - batolata. Teď tam má 1,5 cm fialová šlic.
Takže teď 14 dní čekat na výsledky krve a uvidí se. V září pojedeme na krev zase, to jí budou dělat nějaké spešl testy (říkal boxy) na tu kyselinu v moči (ani na nějakou nemoc). Holčiny, to mě asi štve nejvíce, že on mluví tou jejich doktorskou mluvou a mě ty názvy kolikrát nic neříkají.

Jinak malá včera tam měla 7,64 kg (což se mu zdá málo), 72 cm Byla pochválená, že toho umí hodně, ale prý na její věk je to akorát. Jo a k té váze. přesně před měsícem měla u dr. 7,24 kg. Takže si myslím, že když přibrala 40 dkg za měsíc a je jen kojená, tak je to ok. Ale nevím, co by chtěli, když malá lítá jako čert.

Jinak my přemýšlíme o tom očkování, ale až déle. Mudra mi řekla, že v roce bude mít malá očkování hodně, že by počkala až po jednom roce. Tak čekáme. Hlavně teď uvidíme, co řekne i dr. v Praze.

Teď začalo trošku svítit sluníčko, tak vyrazíme ven. Docela se těším. Moc se opatrujte, mějte se krásně. Pa JIndul

Jadík - jsi zlatá že sis vzpomněla.
13. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, moc moc vam preju, aby vsechno dopadlo dobre!

jinak ja dnes sla k manzelovy obvodacce, chtela jsem se tam prihlasit, jenze ona ma dovcu :sweat_smile: oznameni o ni tam muselo byt urcite uz minuly tyden, kdyz mi tam manza zjistovat ordinacni hodiny :angry: a ja kvuli tomu prisla do prace az po desate... ale jen kvuli tomu teda ne, jeste jsem si zasla do Fotolabu vyfotit se (hrozna fotka) a na MÚ pro novy ridicak :wink:

zacala jsem hledat v PB praci, ale je to bida - nasla jsem jen jedinou volnou pozici, ktera by pro me sla, je to u PB... tak tam asi poslu zivotopis

jo a mimochodem, lek na ovulku mi bude asi tento cyklus na prd, protoze mam kvasinky :frowning2:
14. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja se z tech problemu asi nevyhrabu! dnes na UTZ mi doktorka nasla prilis male folikuly, ovulka asi nebude, pry mam asi syndrom polycystickych ovarii (nevim, co to je, ale priznaky mam, kazdopadne se s tim vetsinou neda otehotnet) a poslala me do CARu :frowning2: ja doufala, ze lek na ovulku zabere a ani nahodou :cry:

to je dneska hnusne, co?
15. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Luci, to je mi moc líto!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snad s tím v CARu něco udělají a opravdu se vytouženého miminka dočkáš :dizzy_face: Moooc ti to přeju a držím všechny palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska je fakt hnusně :confounded: Dopoledne jsme měli s kamarádkou a jejím chlapečkem domluvené, že vyrazíme na hřiště a ono prdlajs :unamused: Pršelo a bylo hnusně. Tak jsme aspoň zašli do cukrárny na dortík :dizzy_face: Byli jsme v Riu, tak si kluci hráli v koutku a my trochu pokecaly :dizzy_face:

Po obědě jsem pak vyrazila na pedikúru a asi 10x tam vypadl proud :unamused: Nevím proč, když žádná bouřka nebyla... Ale u nás taky nešel proud když jsem odjížděla :unamused:

Jindul, to je mi Natálky moc líto!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Když těm dětem ještě takhle ubližují, tak bych je nakopala do řiti a to je to ještě slušně řečeno!!! Některý sestry by měly dělat tak max. na patologii a ne s dětma, když se k nim chovají ošklivě!!!! :angry:
Snad budou výsledky OK a zjistí něco konkrétního...

Jadiku - nechala jsem si to sestříhat :slight_smile: Ono to zase doroste, takže strach nemám :wink: Aspoň je to trochu změna a vlasy si odpočinou :wink:
15. srp 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Coryna, po první dávce měla malá trochu teplotku, ale po té druhé už ne ,ale vždy se jí udělal velký červený tvrdý flek kolem toho vpichu, i přesto, že jsem jí to ledovala, ale za pár dní se to stratilo a bylo to v pořádku, takže u nás ty očkování pohoda.Jinak Sabinka je veliká šikulka, když takhle hezky spinká :slight_smile:

Jindul, to je mi moc líto :frowning2: , to je fakt hrůza to snad ani není možný, že může být někdo s timhle chováním u malejch dětí, ta by fakt zasloužila nakopat :angry:
Držim pěsti, ať ty výsledky dopadnou dobře, ať zjistí příčinu všeho a bude zas dobře, neboj.

jo, jo Luci, práce v Pb se shání opravdu dost špatně :frowning2:
Jinak je mi moc líto, že tě stále něco trápí, ale pevně věřim, že ti na CARu pomohou a budete mít brzy miminko :dizzy_face:

Ve čtvrtek jsem byla s Adélkou na očkování a pak jsme měly sraz u kámošky , tak se u ní malá napapala a pak jsme se šly chvilku projít a zašly jsme pak taky na dortík do Ria, maj tam moc dobré :dizzy_face: seděly jsme venku a bylo to moc fajn.

Dobrou noc :dizzy_face:
16. srp 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryna , teď přemýšlím, že si to asi pletu s reakci na HEXU, já jsem se do toho nějak zamotala , ty očkování se prostřídávaj a já čim víc vzpomínám jak to bylo, tim víc se mi to plete, tak já fakt nevim, ale v každém případě na jedno neměla nic a na druhé ten červený tvrdý flek, ale asi na tu HEXU a ten Prevenar snášela dobře.
16. srp 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :dizzy_face:

my máme Honzíka na hlídání u mojí mamky :dizzy_face: Chtěla si ho užít, protože jak chodí do práce, tak ho moc nevídá :frowning2: No a tak jsme ho tam odvezli včera dopoledne a jedeme si pro něj až dneska odpoledne :slight_smile: Takže máme relativní pohodičku :dizzy_face: Ale využíváme jí k dodělání restů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža uklízí dole chodbě, předělává pracovnu, musel to přestěhovat, protože zítra nám přivezou pelety :wink:
Včera navečer jsme vyrazili ke kamarádce, obhlídli jsme jim domeček a pak jsme s manžou frčeli do Staré Hutě do mexické restaurace na večeři :dizzy_face: Bylo to moc dobré a nacpala jsem se k prasknutí :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coryno, Honzík měl u prvního Prevenaru první den teplotu, druhý den pak nic :slight_smile: Ale u druhé dávky byl úplně bez reakce :dizzy_face:
Ale je fakt, že děti mají během prvního roku toho očkování docela dost, takže bych s tím Prevenarem možná počkala po prvním roce :wink: Teda pokud by malá neměla problémy s oušky...
Nám třeba doktorka odložila očkování proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím až na září, protože jsme měli posunutý Prevenar kvůli tomu jak byl Honzík nemocný :unamused: Ale prý je to v pohodě, je to dáno tím kdy se to smí píchat nejdřív a pokud tu není žádná taková epidemie, tak nehrozí, že by to chytil :slight_smile:
17. srp 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - všechno nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face: Hlavně hodně zdraví, štěstí, hodné dítko a ať tě David nezlobí :grinning:
17. srp 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Zany moc díky :dizzy_face:

Cory my měli úplně stejné reakce jako Honzík. Poprvé teplotka a podruhé nic. Jinak když jsem se na ty reakce ptala mudry tak mi řekla, že je to většinou stejné jako u hexy. Někdo to má bez reakce a někdo s. :confounded:

Luci je mi to moc líto. Snad ti v CARu pomohou. :pensive:

Jindul to je fakt neuvěřitelný. Někteří lidi by vůbec neměli ve zdravotnictví nebo minimálně s dětmi vůbec dělat. Hlavně se držte. :wink:
17. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Sokolko, vše nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka a ať se ti splní všechna přání i ta nejtajnější :dizzy_face:

My jsme dnes ještě dooslavovali manžův svátek a mojí mamky svátek, tak to bylo fajn :dizzy_face: , pak když všichni odjeli, tak jsem vzala ještě chvilku malou na prochajdu, ale začala se dělat hrozná zima, tak jsme tam byly jen chvilku, přijde mi, že už se nám zase pomalu vrací zima :unamused: ty večery a noci už jsou fakt studený :confounded: :angry:

Holky, myslíte, že už můžu Adélce dávat jídlo, které jíme my, když jí to nebudu tolik solit ? Nebo je ještě brzy na to, aby jedla tak nějak všechno, krom smaženého, překořeněného atd. a dáváte dětem zahuštěné omáčky jíškou ? A od kdy jste začali dětem přisolovat ? Já vůbec tohle nevim a v časákách píšou pokaždé něco jiného :frowning2:
17. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapoměla, když děláte bramborovou kaši nebo něco kam dáváte normální mléko, tak jim to dáte nebo dělate bramb.kaši z Nutrilonem :confused: a kdy jste začali dávat rajčata a papriky :confused:
Děkuju moc za radu :slight_smile:
17. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, já jsem začala dávat Honzíkovi jídlo jako nám zhruba od toho roku a kousek, asi tak jako je teď Adélka :slight_smile: Nejedl všechno, ale víceméně jo. Všechno jsem míň solila a nebo jsem mu odendala do kastrůlku zvlášť a nám jsem to pořádně dochutila :wink: Omáčky jsem dělala normálně s jíškou a kaši z normálního mléka. Vždyť na to množství ho tam není tolik, aby mu ublížilo...
Rajčátka už taky jedl a papriky taky, ale tu spíš nerozkousal a plival... Ale teď už kromě smaženého a jiných věcí co mu ještě dávat nechci jí to co my, případně mu vymyslím nějakou polívku, aby měl co baštit, když mi máme něco nezdravého :wink:

Někde jsem dokonce četla, že by se dětem normální dospělácké jídlo nemělo dávat dřív jak ve třech letech. No už vidím kdo to dodržuje a jak mi Honzík jí jen samou zeleninu a jiné věci :unamused: A my se vedle něj budeme cpát řízkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Jaký jste měli víkend? U nás se už potřetí zapíjelo, takže Sabinka poroste i kdyby nechtěla :grinning: no už je to za námi. Dneska chudák pořád pobrekává, asi jí pobolívá bříško :confused:
Jinak díky za odpovědi.. :wink:
18. srp 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí

Zany, moc děkuju, jsi hodná, že jsi mi to napsala, protože já fakt nevim.Já jsem právě taky někde četla, že se má normální jídlo začit dávat až kolem 3 roku věku, ale právě mi to přišlo docela divný a hlavně si taky myslím, že to nikdo nedodrží tak dlouho.Já totiž občas malé dám ochutnat jídlo co máme my (omáčku a knedlík nebo trochu osolené brambory ,polévku atd.) a kámoška se tomu hrozně divila, že už jí to dávam, že je na to ještě malá, aby jedla takovéhle jídla, že jí zatěžuju ledviny ,tak jsem se právě chtěla zeptat vás.
A vaříš Honzíkovi krupicovou kaši ? Nebo je lepší ta kupovaná, Adélka tu kupovanou nechce, tak jsem myslela zkusit krupicovou, ale nevim zda z Nutrilonu nebo zda můžu z mléka :confused:

Sokolko, ty jsi nedavno psala, že děláš přesnídávky, mohla bys mi prosím napsat jak je děláš, teď je docela hodně ovoce, tak bych to zkusila, děkuju.

Coryna, to je dobře, že Sabinku pořádně zapijíte, to je potřeba :dizzy_face:
Jinak přeju, aby bříško brzy přestalo bolet, aby jste mohly v klidu hezky spinkat.

Jsem dnes nějaká unavená, tak jdu do hajan :dizzy_face: Dobrou noc Vám všem :slight_smile:
18. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku, já si myslím, že když se to se solí a jiným kořením nepřehání, tak to dítě zvládne. Nám doktorka sama říkala, že od roku můžeme začít dávat to co jíme my, samozřejmě míň kořeněné, slané atd. Honzík by rozhodně zeleninu bez chuti a zbytek jídel už asi nejdel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně, omáčku přece neděláš každý den, knedlíky taky ne) a polívku přeci taky nesolíš tak, že se to nedá jíst. Pokud vy třeba jíte víc slané, tak se to dá odendat dřív a sobě si to dosolit. My moc nesolíme, takže si myslím, že to Honzík zvládne... :wink:

Prdíky jsou hnus, ale snad se to brzy zlepší :dizzy_face:

Já teď poslední dobou špatně spím. Večer jsem unavená jako kotě, ale nemůžu pořádně zabrat. Mám pocit, že vím o každém převalení a pak když se Honzík k ránu vzbudí a nechce spát, tak to je pro mě za trest! :rolling_eyes: Dneska ale naštěstí usnul, tak jsme spali dýl, ale i tak bych klidně spala :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, to je mi líto, že se ti špatně spí, ale může to být i tim vedrem , přeji ti , aby se to brzy zlepšilo, protože když se člověk pořádně nespí, tak to neni ono a je ta únava celé dny.Hlavně i v tom těhotenství je ten odpočinek potřeba, já jsem byla ke konci těhu hrozně unavená a pořád se mi chtělo spát.
No my právě taky moc nesolíme a jak píšeš omáčku nemáme každý den, takže to budu zkoušet dávat a nebudu to řešit.Ještě jednou moc děkuju za radu, jsi hodná.

Jinak jsem dnes našla Adélce další zoubek, takže už jich máme 8.Taky už začíná zkoušet chodit jen za jednu ručičku, ale občas ještě zavrávorá takže se okamžitě chyta i druhou.A taky jsem vám zapoměla napsat, že se v neděli vykakala po druhé do nočníčku :dizzy_face: šikulka naše malá.

Tak vám přeju hezký večer a krásnou, dobrou noc papáááááá :slight_smile:
19. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kde jste všechny? :confused:
Sokolko, Luci,...? :confused:
21. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady :grinning: dneska jsme byli v poradně a malá váží 4800g, takže prospívá víc než dobře :grinning: holky ještě k těm vakcínám, takže ta na pneumooka celkově vyjde na 8000?
Konečně mi přišlo porodný, tak že bych to z toho zaplatila, než to rozfufruju :grinning:
21. srp 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coryno, ty bys malé dávala myslím jen 3 dávky a pak po delší době je přeočkování...
Jukni sem, tady je očkovací kalendář: http://www.prevenar.cz/Home/Očkování/Očkovacíkalendář/tabid/1239/Default.aspx

Jinak si myslím, že kdybys počkala až Sabince bude rok, tak by to očkování stačilo a stálo by tě to "jen" cca 4000,- kč. Pokud by neměla problémy s oušky nebo tak něco, tak bych jí nedávala očkovat takhle malou. Za ten první rok mají ty dětičky toho očkování až dost a jejich tělíčko se s tím musí poprat...

Já jsem dneska byla plavat a bylo to fajn :dizzy_face: Vždycky se tam odreaguju a odpočinu si od prcka :wink:
Jinak jsme dneska v Lidlu koupili kyblík kostek a mají víčko kterým se dají vkládat :slight_smile: Už jsem je scháněla dlouho, ale nikde je neměli :unamused: Dělá to jedna firma a v žádné hračkárně to prostě není k sehnání :angry: No tak máme jiné a účel to taky splní :slight_smile:
21. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - díky :slight_smile:
22. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ja tu jsem, ctu vas, jenze nemam pomalu co napsat, protoze mimi nemam, tehu nejsem, asi jen tak nebudu a nic noveho u nas neni... prace je na draka, opravdu neovuluju a i vse ostatni je pri starem... aspon kdybych nasla v PB praci, jenze tady je fakt prd... prijde mi, ze kdybych nemela VS a neumela 2 jazyky, mela bych tu vetsi sanci ziskat praci - to je ironie, co? :sweat_smile:
23. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

Luci neboj, určitě se už brzy dočkáš miminka, všichni ti to moc přejem.Ale sehnat nějakou dobrou práci v Pb je opravdu problém :frowning2:

Holky, ještě ohledně toho očkování. Když jsem se na to ptala dr., tak mi řekla, že onemocněním pneumokoka jsou nejohroženější právě malá miminka až do 3 roku věku, proto že se to právě očkuje už od 3 měsíců věku.Samozdřejmě , že záleží na každém, jak se rozhodne, ale my jsme teda do 1 roku věku nečekali a Adélce jsme dali naočkovat první dávku prevenaru v 9 měsících, ale kdybych o tom očkování slyšela už dřív, tak bych jí to asi dala naočkovat taky dřív, nevim.Ale Zany má pravdu, že toho očkování během toho prvního roka věku mají ty miminka docela dost.
A ještě jsem se vás chtěla zeptat, jak jste se rozhodly stim očkováním na ty neštovice :confused: dáte to dětem naočkovat :confused: My o tom stále přemýšlíme a nějak se nemůžeme rozhodnout .
24. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdybyste nahodou nektera o nejake praci vedela, budu vam moc vdecna :wink: mam VS ekon.smeru a umim 2 jazyky...

jinak v patek jsme teda pekne zmokli, protoze jsme jeli vecer ke kamaradum na kole a vraceli se za deste :sweat_smile:
25. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

Luci nesmutni. Já vím, že se mi to kecá, ale určitě budeš brzy v pořádku a miminko přijde. Jinak o práci nevím, ale kdybych něco zaslechla tak si na tebe vzpomenu. Hele a to děláš účetní nebo co? :confused:

Jadik mi budeme určitě dávat Priorix. No a asi dáme rovnou ten tetra i proti těm neštovicím. Mudra říkala, že když není dítě ve styku se staršími dětmi od kterých by neštovice mohli chytnout, tak že by je píchla zvlášť až po druhém roce. No a já mám dvě kamarádky se kterýma se vídáme a obě mají 4-leté kloučky, takže to dáme rovnou najednou. :wink:

Jo holky chci se vám omluvit za absenci, ale nějak mi blbne pc a nevím, jestli ho nebudu nakonec reklamovat. Každopádně jsem vás vždy dočetla a pak už nebyl čas na psaní, tak to doháním. :sweat_smile:

Jinak odstavování dopadlo úspěšně. Ani jsem nevěděla, že to bude tak jednoduché. Po těch prvních dnech jsem ho potom kojila po 2 dnech, pak po 4 dnech a pak už to bylo v pohodě. Už jsem nekojila 9 dní a dneska jsem najela na novou antikoncepci. Prsa jsou v poho a Kubík taky. Jen nepije žádný mlíčko. Nakoupili jsme všechny druhy mléka, ale nic. No a mudra říkala, že to nevadí, že mu mám dát k snídani nějakej mléčnej výrobek. Jogurt, sýr a tak.

Noci jsou lepší, to jo, ale pořád to není ono. Jenže nám rostou 4 stoličky a jeden zoubek dole. Tak to bude mít k tomu. Občas má i průjmík takže tak.

V sobotu jsme vyrazili do Prahy a já jsem si koupila úplně super džíny v CA. Sice vyšli na 900,- , ale jsou super a hlavně mi hezky seděj. Jo a Kubíkovi za 300,- manžestráky. Taky super. Takže mám fakt radost. Jo a koupili jsme si odšťavňovač. S tím, jak Kubíček bude pít šťávičky. Jo prdlajs. Pijeme je jenom mi :grinning: ale zase budeme zdraví :grinning:

No abych vám nevykecala díru do hlavy po takové době tak budu radši už končit. Jdu mrknout na tv. Pááááá :grinning: :grinning:
25. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka: nee, ucto bohuzel uz neumim, delam neco jako lepsi sekretarku
a jinak blahopreju k odstaveni! :slight_smile:
26. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jen vás v rychlosti zdravím :slight_smile:

Od soboty jsme byli na vodě, včera jsme se vrátili a zítra zase frčíme k příbuzným do Chomutova :wink:
Ozvu se až se vrátíme a napíšu víc :dizzy_face:

PA a pusu prckům :wink:
28. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, kde je vám všem konec? :confused:

Že vy si ještě užíváte posledních slunných dní a pak už nemáte večer na nic sílu?! :sweat_smile: Jsem vás jako odhalila.

My byli včera na vodě a bylo to parádní. Voda už je sice chladnější, ale vykoupala jsem se. Zato Kubajs by tam mohl být pořád. Jenže to jsem ho zase nenechala já :grinning: . To jsem matka co?! Ani vodu mu nedopřeju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic jdu chrupkat. Přeji dobrou noc :wink:
28. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci koukni na stránky příbramského pracáku, někdy tam nejsou tam špatné nabídky :wink:
Jinak dneska jsme byli na houbách a našli jsme tři košíky! Rostou! :slight_smile: a moje mamina má co dělat...
Sabinka po obědě hrozně blaženě spinkala na sedačce a tak jsem ji zvedla, že ji přenesu do ložnice kde má postýlku a klid a normálně byla posranděná až na zádech, úplná kalamita ale byla hrozně spokojená... :grinning: hlavně že jí to de, že jo..
Jinak už se vejdu do oblečení před těhu, akorát mám džíny obepnutý, ale to časem doladím.. :sunglasses:
29. srp 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek