• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Halóóóóóóóó, kde všechny jste :confused: :confused: :confused:

Tak je konec prázdnin a začne nám zase zima :angry: vůbec se na ni netěšim, mam ráda teploučko, už teď hrozně mrznu :confounded:

Sokolko, gratuluju k rychlemu odstavení :wink:
To očkováni ještě promyslíme a uvidíme .

Zany, jak bylo na výletě :confused: Jak se vám líbilo :confused:

Coryna, no hub prý roste hrozně moc, já je nepapam, ale ráda na ně chodim :dizzy_face: , manža je zbožňuje.
Sabinku asi to hovínko hezky hřálo, tak spokojeně spinkala :wink: :grinning:
Jinak gratuluju k rychlému zhubnutí :dizzy_face:

My jsme dnes byli u foťáka, hlavně jsme chtěli vyfotit malou v roce z dortem a jednou svíčkou, ale stále jsme to odkládali a až dnes jsme se tam konečně dostali, no a pak jsme si ještě nechali udělat jednu fotku společnou, tak jsem ráda.Malou to moc nebavilo, ale přemluvili jsme jí, aby chvilku hačala v klidu.Budou hotové ve čtvrtek, tak se na ně těšim.
Pak jsme ještě Adélce koupili bačkůrky na doma od žirafky , protože stále chodila doma v botičkách co jsou na ven.
Jinak u nás neni asi nic nového, tak jdu spinkat :dizzy_face:
Dobrou noc :slight_smile:
1. zář 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Lidi, kde se tady dá udělat vítání občánků. Co mi doporučíte? :unamused:
3. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem po dlouhe dobe zase mezi vami.ja uz jsem naopak rada, ze se trosku ochladi, ja ty vedra ani trosku nemusim.jirik se ma dobre,je to porad stejny cislo.ted je zrovna z celeho dne nejhodnejsi, protoze spinka.zitra jdu na prvni ultrazvuk, tak jsem zvedava, jestli to bude mit zase pindika, nebo jestli budeme mit doma parecek.
frionko-my byli na vitani obcanku.dojdi si na mestsky urad naproti sokolovne a tak v prvnim patre myslim dvere 212 jestli si to jeste dobre pomatuju tak si te zapisou a az budou mit urcity pocet deti tak ti zavolaji kdy se mate dostavit.dela se to na zamecku a je dobre tam byt i s manzelen, protoze se tam podepisuje naka ouredni listina.probiha to na zamecku.
3. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirik.k - tak to sem hlavně napiš, pokud to nebude tajemství, co nosíš pod srdíčkem, jsem zvědavá :wink:
Jinak Sabinka teď spinká a já si věším záclony, co jsem si dneska koupila, mám z nich radost a z malinké také, že tak pěkně spí a já si udělám, co potřebuju. Ještě musím odblešit psiska venku, zdá se mi že ty bleší potvory už jsou proti všemu imuní...
3. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A křtiny. Kde se tady daj udělat. A kde to myslíte je nejlepší? Uvažovali jsme o Svaté Hoře. Jde to udělat i jinde? :unamused:
3. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
křtiny to fakt nevim.taky jsem slysela o svate hore.ale kde se to presne zarizuje to nevim.
Coryno urcite to sem napisu co cekam,taky jsem na to zvedava.u jirika jsem to vedela v 10tt a byla to pravda,tak doufam,ze se ted nespletou.co mate doma za pejska?my jsme poridili jirikovi malinkou kratkosrstou civavu.dneska jsem se byla podivat s jirikem na skalce v tom novym detskym centru.je to tam paradni pro prcky.malej se tam vyradil.kolem 4h uz tam bylo ale hodne lidi,tak jsme sli domu.akorat ten vstup mi prijde divoky.60kc za dite.sice na cely den,ale to tam nikdo neni.a kdyz odejdete,tak pak platite znova.zdravim vas holky.
3. zář 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pejska, takové telátko. Ridgebacka a k němu ještě kříženku čaua a buldoka :slight_smile: Fakt jsi to věděla u Jiříka tak brzy?
A kde je skalka?
3. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak se po delší odmlce taky hlásím :slight_smile:

Na vodě to bylo fajn :dizzy_face: Manžel, švagr a starší synovec jeli dva dny Vltavu a my se švagrovou a mrňousema zajišťovali servis jídla a suchého oblečení :grinning: Byli jsme se projít v Krumlově, dali si kafíčko, dortík a pak když dorazili "vodníci" :grinning: tak i oběd :wink:
Honzík si užíval bratranců a řídili spolu :slight_smile:

O víkendu jsem byli u příbuzných v Chomutově. Byli jsme se podívat v ZOOparku, pak i na Klínovci a po okolí :slight_smile:
Ale byla jsem ráda, že jsme pak doma! Hlavně tu na mě čekala hromada nevyžehleného prádla :angry:
3. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Frionko - vítání občánků je na Zámečku a objednat se musíš na Městském úřadě. Dají ti volný termín a dělá se to myslím každý poslední čtvrtek v měsíci :slight_smile:

Křtiny nevím, asi jedině Svatá Hora nebo Březnice... Fakt netuším :confused:

Jiriku - tak to jsme se dneska asi musely ve Šnečku vidět :dizzy_face: My jsme tam byly s kamarádkou a přišly jsme po třetí hodině a odcházeli jsme asi v půl 5 :dizzy_face: Je pravda, že tam bylo dětí jao smetí!!! Hlavně těch větších!!! Možná by to bylo lepší dopoledne, když jsoud ěti ve škole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem zvědavá co teda čekáte :wink: My se necháme překvapit :dizzy_face:
3. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem denska byla na utz.nemohla jsem ani dospat,jak jsem se tesila, az mi reknou co to bude a asi jsem doktorku vyrusila z obeda, nebo nevim, ale mela naladu pod psa.cela nadsena se ji na to ptam a ona jen na to, nic neni videt,je brzo.u jirika jsem to vedela uz v 10tt a ted jsem 13+4 a neni nic videt.a ja si tak v duchu rikam,ze tam asi zadnej pindik videt neni, protoze to bude holcicka.
to je mozne, ze jsme se videli ve snecku, my jsme odchazeli myslim kolem 4h.vzdycky kdyz mi tam jirik nekam zalez,tak jsem mela co delat, behat dokola,abych vubec videla kde vylez.je pravda, ze dopo to bude lepsi.my jsme odchazeli kvuli velkymu poctu vetsich deti.

Coryno-Skalka jw ta nove udelana budova primo naproti soudu ve stary pribrami.a ta herna je ve 3 patre.
4. zář 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já na Skalku vyrazím, až Sabinka poporoste :slight_smile:
To je škoda že zatím nevíš, co to bude. A jména?
5. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno ahoj-ja mam jmena vymysleny uz od zacatku, jen ten palicak co ho mam doma nesouhlasi.me se libi treba marketka, karolinka a tak.a manzel chce sabinku.a pro chlapecka bych chtela asi daniel.a manzel chce tomaska po nem.to bych mozna i dala,ale mam termin 11.3 a tomas je v kalendari 7.3.tak mi to prijde takovy divny aby to bylo hned tak po sobe.
5. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jiriku, tak to jsi to věděla docela rychle co to je :slight_smile:
My jsme taky vybírali jméno podle toho, aby neměl svátek okolo narozenin a hlavně Honzík je v půlce ledna, druhý mimi bude v půlce prosince, tak by to bylo všechno okolo jednoho data :unamused:
U Honzíka se nám nejdřív líbil Adam, no jo, ale pak ten termín... Takže se rozhodlo, že to bude Honzík :slight_smile:
A teď máme Elišku a Jakuba :dizzy_face:
5. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

téda kde všechny jste? :confused: :confused: :rolling_eyes:

Honzík byl v pátek poprvé s taťkou plavat :dizzy_face: Kluci to zvládli skvěle, ale akorát jsem se pak na ně nemohla koukat, protože by Honzík začal bulet :unamused: No musí si zvyknout, že chodí plavat s tatínkem a maminka je jen jako doprovod :slight_smile:
O víkendu jsme se měli fajn, ale museli jsme se zabavit sami :frowning2: Manža dělal topení, tak neměl čas se nám věnovat. V neděli jsme jeli pro mamku k příbuzným, tak tu mohl aspoň nerušeně vrtat a nemusel brát ohledy na to jestli Honzík spí nebo ne :wink:

Dneska spal Honzík naprosto příšerně!!! :angry: Já k němu vstávala 3x, manžel 2x a z toho ho podruhé v půl 6 přinesl! Vypil si mlíčko a už neusnul!!!! :angry: :angry: :angry: Takže si myslím, že dopoledne bude pěkně vyřízenej a já už jsem unavená taky. Těším se, že si s ním lehnu a dospím se :slight_smile:
9. zář 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Tady to teda žije :sweat_smile: kde všechny jste :confused:

Zany, u nás se to spaní taky zhoršilo, ale zatim si moc nestěžuju, zatim se to dá zvládnout, vždy si vezmem malou k sobě do postele a spinka, akorát sebou stále mele a vstává už kolem 8hod.a dřív ,na to já nejsem zvyklá, vstávaly jsme kolem 9hod. tak doufam, že až nám vylezou ty stoličky, tak že budem zase vstávat až kolem té 9hod. :dizzy_face:
Jinak Adélka začíná sama stát v prostoru a občas i sama bez držení udělá pár krůčků :slight_smile: šikulka naše malá.

Ve středu jsme se byly s kámoškou a holkama podívat na té Skalce vté hračkárně, ta je fakt úžasná, moc se nám tam líbilo, ale měly jsme už málo času, takže tam chcem ještě někdy vyrazit, aby jsme to vše v klidu prošly a hlavně se chceme juknout do toho dětského centra :dizzy_face:
Jinak u nás neni asi nic nového, tak se mějte krásně a taky sem občas neco písněte :wink:

Jindul, jak dopadly výledky malé :confused:

Dobrou noc papáááááá
11. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, vše nej, nej, nej ,hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, spokojenosti, radosti z Honzíka a zdravé a krásné miminko a splnění všech i těch nejtajnějších přání k dnešním narozeninám :slight_smile:
11. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

téda, kde pořád všechny jste? :confused:

Jadiku, děkuji za přání k narozeninám :dizzy_face:

No my se máme celkem fajn, ale Honzík je momentálně nemocný. Ze středy na čtvrtek měl teplotu, ale přikládala jsem to zoubkům, protože mu rostou všechny trojky najednou. Ráno byl v pohodě, tak jsme ho dovezli tchýni a frčeli jsme do Prahy. Já na nákupy, manža po práci a pak jsme šli večer do divadla :dizzy_face: S nákupy jsem byla úspěšná, divadlo - byli jsme na "Uvolněte se, prosím" - bylo taky super. Ale brouček měl zas teplotu, v pátek ráno taky, takže když jsem si pro něj přijela, tak měl chudák 39,2 st.!!! :frowning2: Jela jsem s ním pro jistotu k doktorce, abychom nikde nestrašili o víkendu na pohotovosti a hlavně i tchýně říkala, že moc nejí a že jí to přijde jako by ho bolelo v krku, tak aby neměl angínu... No a doktorka jen koukla do krku a bylo jasno! ANGÍNA!!! :unamused: Takže bereme ATB po osmi hodinách, teplota dneska naštěstí ustoupila a Honzík začíná i něco jíst. Jinak do něj něco dostat bylo umění a skoro nic nejedl :frowning2:
Do toho všeho nám dneska manža odjel na veletrh do Brna, takže jsme až do čtvrtka do večera sami doma :frowning2: To se tu asi zblázním, když nikam nemůžeme a ani nikdo k nám :unamused: No musíme to přežít :pensive:
14. zář 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravim po svatebni ceste, byli jsme tyden na Mallorce, ale mimiska jsme tam nepocali, skoda
15. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Luci, vy jste byli na svatebce :slight_smile: A jak jste se měli? Určitě krásně :dizzy_face: Hned bych někam za teplem vyrazila taky :dizzy_face:
Ale asi to byl šok se vrátit do takovéhle kosy, co? :unamused:
No hlavně, že sis aspoň odpočinula a přišla na jiné myšlenky :wink: Mimčo přijde, jen co tě dají zdravotně do pořádku :wink: Kdy máš jít do toho CARu? :confused:
15. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bylo tam krasne - teplo, slunicko svitilo, more teple, hrali jsme petang, hazeli diskem, jezdili na vylety a milovali se :wink:
do CARu jdeme tento čt
15. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, držíme palečky, aby ti brzy pomohli k vysněnému miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dej vědět jak jsi dopadla!!!
A co to dojíždění do Prahy? Sehnala jsi někoho? A neměla jsi inzerát v Periskopu? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky!!! :slight_smile:

nesehnala... nemela jsem zadny inzerat
16. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, já že jsem viděla inzerát, že někdo shání odvoz do Prahy, tak jsem si říkala jestli to nejsi ty :wink:
16. zář 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tak podat inzerat me jeste nenapadlo :wink:

holky, tak jsem byla na gynde a svete div se - ja jsem asi po ovulce :slight_smile: konecne po tak dlouhe dobe :slight_smile: no uvidime, co reknou teplotky v nasledujicich dnech a ve ct v CARu... kazdopadne mam velkou radost, ze neni vse tak zoufale :slight_smile: to vite, jsem pitoma, uz ted si predstavuju, ze bych mohla byt tehotna... vzdycky zacnu doufat a pak nic...
16. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Luci, tak to je skvělá zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Držíme palce na ten čtvrtek!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme si zatopili v krbu :slight_smile: Ale nejdřív jsem ho musela vymést, protože už tam bylo strašně popela a taky jsem musela vyčistit sklo... Už dovnitř ani nebylo vidět :unamused: A aby mi u toho Honzík neasistoval, tak jsem mu pustila Krtečka a byl od něj klid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, teplo z krbu bych si taky dala rict :slight_smile: teda vlastne jakekoli teplo :wink: jsem u nasich a ti jeste netopi :pensive:
docela se zitrka bojim, uplne nejlepsi by bylo, kdybych za 14 dni zjistila, ze nejenom to byla ovulka, ale navic moc uspesna :wink:
uz se tesim domu, tam se ohreju :wink:
17. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii - tak jak jsi dopadla?
Já jsem po skoro probdělé noci, Sabinka má rýmu a do toho začala slintat a cpe si ručičku do pusinky ( že by příprava na zoubky? neni na to malá?) zatím nemá teplotu, ale i tak pořád brečela a chtěla chovat. A odsávání horor, úplně ho nesnáší, ale nedá se nic dělat. :unamused:
zany - taky topíme v krbu, to je parááda viď :wink:
18. zář 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska je venku docela hezky, tak zatím topit nebudeme :slight_smile:

Luci - moc na tebe myslím!!! Pak dej vědět jak jsi dopadla!!! :wink:
V Praze se ještě netopí? Mamka mi říkala, že v PB už se topí :slight_smile: Tak se těš, třeba se tu ještě ohřeješ :wink:

Coryno - to je mi líto, že je Sabinka nemocná :frowning2: To bude tím počasím!!! Bylo relativně teplo a teď takováhle zima!!! Přejeme Sabince brzké uzdravení a tobě ať se v klidu vyspíš :dizzy_face:

Na zoubky je to ještě brzy, ale švagrová mi říkala, že její kamarádky chlapeček pořád v noci plakal a pořád něvěděli proč a najednou zjistili, že mu vyrostl zoubek. A přitom mu jsou taky tak 2-3 měsíce :wink:
Ale nám první zoubek vyrostl až v 8. měících, takže třeba máte ještě čas :slight_smile:
18. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

omlouvám se, že vám sem lezu, ale chci se zeptat jestli nevíte o nějakém plavání pro miminka v Přibrami....a jestli ano, tak od kolika týdnů nebo měsíců to je a jestli jste to některá absolvovala.

Předem díky.
18. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - vyčetla jsem tu na fóru, že je to dědičné - zoubky, bylo tomu i u Vás přibližně tak? Nejspíš to bude fakt jen rýmička. Za hodinku přijede tchýně, tak se zeptám kdy MM vyrostl první zoubek. :slight_smile:
Díky za přání k uzdravení. Kdyby už alespoň byla trochu větší a řekla mi, co jí bolí a kde. Zda krk, ouško...
Holky za jak dlouho po nemoci jdete s prckama ven?
18. zář 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek