• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahoj holky, v CARu to dopadlo spatne :cry: ja mam skutecne PCO, coz jeste neni tak velka traga, hlavni je, ze Clostik na ovulku mi zabira... jenze manza ma blbe spermio a sance otehotnet je jeden cyklus ze sta (3 miliony pohyblivych spermii, 3 miliony nepohyblivych a 80 % patologickych spermii)... takze pristi tyden budou opakovat spermio, mne odeberou krev na progesteron, chlamydie apod. a kdyz nebude ve spermiu zadna zmena, tak nas asi ceka IVF, protoze tohle neni ani na IUI...

nikita: u 3. polikliniky je plavani miminek a pry moc dobre :slight_smile:
Coryno, preju Sabince brzke uzdraveni
zany: topi se, ale jak kde - nasi jeste netopi
18. zář 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii....díky moc, tak já se tam zkusim pozeptat :slight_smile:
18. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, po dlouhé době:slight_smile: aspoň na chviličku

Lucií - moc moc držíme palečky, aby IVF vyšlo. Je to sice síla, ty výsledky, ale důležité je, že víte, co se děje. Opravdu moc moc držím palečky

Jadík - díky za optání. No v srpnu nám vyšly zase špatně jedny výsledky. Teď jsme měli jet na nějaké testy, ale jedeme až na začátku října. Takže nevíme. Malá nechce pořád jíst, takže jsem z toho zničená. Říkám si:Aspoň že mám to mlíko. A jak se Vám líbilo v tom Šnečku??? No já tam jenom nakoukla. Po pravdě, mě trošku zklamali, jednak cena 60 Kč (pro mě by bylo třeba lepší na hodinu 20, protože by tam malá stejně teď nevydržela delší dobu) ale pro starší děti si myslím, že celkem dobrý. jsem náročná, co???

Coryna - brzké uzdravení Sabince. Nás tedy odsávačka nebaví vůbec. Ale ještě že existuje ta rychlá na vysavač. A první zoubek je nevyzpytatelný. Kamarádky malá měla už ve dvouch měsících vidět špičičku. Tak držíme palečky.Koukala jsem na fotečky. Sabinka je krásná. No a rodila jsi na stejném pokoji, co já. Akorát ten kohout u topení už přidělali :grinning:

Zany - dodatečně vše nej k narozeninám. A ať je Honzík brzy jako rybička.

A kdepa je Sokolka????

Nik23ita - pošlu ti přes interní poštu odkazzzzzzzzzzzzzz :slight_smile:

Tak já zase utíkám.

Moc moc se opatrujte, mějte se jen a jen krásně a zase někdy ahojkyyyyyyy
18. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: luccii IVF určo vyjde, vždyť já mám v okolí hned dvě maminky, co mají potomky právě díky IVF a to jsem z malé vesničky :wink: a jedna má dvojčátka :slight_smile:

jindulina - tak tomu kohoutu jsem se zasmála. Ale tv tam zrní furt :grinning: Hlavně Prima.
Díky za přání pro rychlé uzdravení, asi funguje - dneska vypadá, že je jí mnohem líp :slight_smile:
19. zář 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsme byli dneska na kontrole a Honzíkmá krk čistý, takže ještě do neděle budeme brát ATB a pak už to bude úplně v pohodě :slight_smile:
Už se těším, že vyrazíme ven, protože doma je to na budku!!!
Včera naštěstí odpoledne přijela mamka, takže já pak vyrazila na nákup a na plavčo :slight_smile: Aspoň jsem se odreagovala :wink: Večer už přijel manža, tak je to veselejší :dizzy_face:

Luci - výsledky sice nic moc :frowning2: Ale pokud to půjde díky IVF, tak to bude super!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc držíme palečky, aby bylo všechno v pořádku a brzy bylo miminko na cestě :dizzy_face: Nebudeš ani první ani poslední kdo má miminko touhle cestou :dizzy_face: a pokdu je tahle možnost, tak je to úplně super!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jindul, tak snad bude malá brzy v pořádku a konečně zjistí co jí je!!! Ještě že fakt můžeš kojit!!!
No ten Šneček je asi víc pro větší děti a hlavně i ty chodící než jenom lezce!!! Protože když se do toho koutku nacpou větší děti i než je Honzík (a to už není úplnej prťous :grinning: ), tak je to mazec :unamused:

Nik23ita - my chodíme na plavčo na III. polikliniku do Amálky :slight_smile: Ale Jindulina ti už asi odkaz poslala :wink: Nám se tam líbí a chodíme už 4. kurz :dizzy_face: Ale asi poslední, protože pak to s dvouma prckama půjde asi těžko :unamused: Sice to není úplně nejlevnější (vím, že někde holky platí daleko míň), ale Honzík se vody nebojí a má jí rád :dizzy_face: A dokonce jsme se tam sešla partička holek co si spolu rozumíme, takže jsem našla nové kamarádky a děti si mají s kým hrát :dizzy_face:

Coryno - já ani nevím kdy mě a manžovi narostl první zoubek :wink: Ale ono to máš fuk!!! Mě by bylo jedno kdyby ho měl dřív nebo později, ale hlavně aby ho to nebolelo :frowning2: My si se zoubky užili svoje a závidím všem co o tom nemají ani páru :pensive:
19. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, coryno a zany, diky moc, no snad to pujde aspon s pomoci lekaru... ja porad doufala, ze tak daleko to nezajde, ale asi nebude jina cesta... tak hlavne ze vime, kde je problem

v bytecku to vypada stale lip, nekdy ho vyfotim a ukazu vam fotky... manza ma ted uklizeci amok, tak to nerusim :wink:
20. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem tu zas po delší době, nějak nic nestíham :sweat_smile:

Zany, to je dobře, že už je Honzík zdráv, ty angíny jsou fakt hnus!!!!!!!!!! :angry:
Jinak už taky topíme, jinak to nejde, je fakt zima :frowning2: a asi už to o moc lepší nebude :confounded: :unamused: :frowning2:

Luci, držíme palečky, ať se brzy zadaří ať už se můžeš brzy pyšnit bříškem :dizzy_face:
Taky jsi psala, že jste byli na dovče,jéééééééééééé,teplo, taky bych si dala říct :dizzy_face: :grinning:

Coryna, tak jak je malé :confused: tohle počasí je fakt hnus na nemoci, naše malá měla taky rýmu a trochu i chraptila, ale naštěstí neměla teploty, tak jsme to docela rychle překonaly, ale doufam, že se jí to nevrátí .Když byla malá, tak jí odsávačka vůbec nevadila, zato teď jen co jí spatří, tak utíká a je to docela boj :sweat_smile: ,je mi jí vždy hrozně moc líto, ale prostě to jinak nejde no :frowning2: o O odsávačce na vysavač jsem taky už slyšela, ale nějak si to moc nedovedu představit, jak to funguje, přijde mi to dost hrozný vůči tomu miminku, ale třeba je to fajn.

Jindul, do toho šnečku jsme to právě už nestihly, byly jsme jen v té hračkárně ve 3 patře a do toho šnečku se chceme ještě jet podívat, jsem na to zvědavá jaké to tam je :dizzy_face:
Jinak držíme palce, ať vám to dopadne dobře, hlavně ať už konečně zjistí, kde je problém, aby už bylo dobře, chudinka malá :frowning2:

Tak jsem se docela rozepsala, ale po takové absenci to jinak nejde :sweat_smile:

Tak se mějte krásně, zatim papááááááá :slight_smile:
20. zář 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, tak mám za sebou kontrolu na gyndě a vše o.k. Hned jsem se mudr zeptala, jak je možné že odhad porodní váhy byl 3.20 a a Sabinka měla 4.15, říkal že to teda kouká a že to musela nabrat za ty dva měsíce a z toho nejspíš pramenily moje problémy s tlakem a otoky. Ale jinak pochválil doktory v Příbrami, prý jsem byla šitá precizně, ano by nepoznal že jsem malou rodila normoš se šitím uvnitř i venku. Tak alespoň něco, no HA jsem si zatím psát nenechala, až příště
JADIK - Sabinka už nejeví známky rýmičky, tak zítra razím kočárkovat :slight_smile: ted mi leží na kolenou,píšu jednou rukou :slight_smile: dokonce se nám konečně vyloupnul ten hnusnej stroupek po očkování, tak snad zase bude vše o.k.
luccii - já chci taky manžu co má uklízecí amok :confused: :grinning:
zany - to víš že to zoubky nebyli :slight_smile: planý poplach
A CO JINAK DĚLÁTE - otazník, ale píšu jednoruč, takže nezvládám :slight_smile:
22. zář 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
coryna: no ver mi, ze jsem zirala :wink: doufam, ze to neni naposled... takhle srovnany dokumenty, zarucaky apod - to je nadhera! :slight_smile:
22. zář 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla dnes na krvi, zjistovali mi progesteron a par dalsich veci, byla jsem na odberu v nemocnici v Praze a reknu vam, ze tolik lidi jsem na odberech nikdy nevidela - meli tam poradovy elektronicky system a cekala jsem tam snad hodinu... no des bes... ve stredu nas ceka dalsi navsteva CARu, manzela dalsi spermio a pak nam reknou, co s nami dal... zatim mame blby vysledky, mozna to nebude ani na "jednoduche" IVF, ale na ISCI (jehlou zavedou spermii do vajicka)... no jsem na to zvedava
22. zář 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme včera odpo byli hezky na vycházce :wink: Ale byli jsme venku hodinu a bylo znát jak se ochalzuje :unamused: No ale Honzík byl pořádně oblečený, tak snad v pohodě :wink:

Coryno, tak to je fajn, že jsi OK :wink: No myslím, že s odhadem té váhy je to docela složité!!! Dítě může vážit míň, ale i víc... Záleží podle mě na víc faktorech :wink:
A to je dobře, že už je Sabinka bez rýmy :dizzy_face:

Jadiku, my jsme ze začátku měli tu klasickou odsávačku, ale mě to s ní moc nešlo a když manža odjížděl pryč, tak jsme koupili tu na vysavač a řekla bych, že je lepší! Přijde mi šetrnější, protože dítěti nestrkáš hadičku přímo do nosu, ale k nosu a ta odsávačka reguluje ten vzduch, takže to nemá vyloženě tah jako kdybys chtěla vysávat... Jde to fakt mnohem lépe :dizzy_face: A pokud máte vysavač kde se dá nastavit výkon, tak ho nastavíš na nejmenší a je to v pohodě :wink:

Luci, téda, v těch tvých zkratkách se trochu ztrácím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale hlavně aby to všechno brzy klaplo a byla jsi doma těhotná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme byli asi po 5 dnech konečně kočárkovat. Jinak jsem gruntovala koupelnu, hrozný, co věcí se nahledá, co jsou k ničemu..
23. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Luciíí - tak co kočendo, jakpa jste dopadli. Moc jsem na vás myslela. Snad jsou výsledky trošku lepší

Coryna - tak snad jste si udělaly holky pořádnou procházku, když jste byly po 5 dnech venku. To počasí je fakt hrůza:( A lépe už asi nebude. Si budeme muset počkat na jaro.A s tou váhou mimča je to složitý. Záleží, jak to doktor zmeří. Známá měla rozdíl půl kila - ale dolů. Strašili jí, že prcek má 4,20.

Zany - s tím šnečkem máš pravdu. Spíše pro starší. Mě třeba i mrzí, že kočárek si musíš nechat vepředu. Koukám, že už máš 30 tt. Toto utíká. Pořád koukám na věkový rozdíl - Honzík a mimi. Já mám strach, že bych to nezvládala. No, ale budu ráda, když se nám podaří otěhu.

Jadík - no my taky utíkáme, když vidíme - tedy spíše slyšíme - že se jde odsávat. Kouká, co se děje a jakmile si vše připravím a zapnu vysavač, tak utíká do chodby. Tam jí lapnu, v tu chvíli dělá mrtvolku, je totálně bezvládná a když je zabalená a jde se na věc, tak se pere:slight_smile: Je to naše lumpice.

My zítra razíme vyzkoušet Sokolíka. Jsem na to zvědavá. Jen mám strach, jak jí na ráno obléknu. Nějak zimní bundu jí dávat nechci (co bude nosit v zimě) a podzimního nic nemám. A v krámu jsem ni neviděla. Takže dostane zateplenou mikču a snad nebude marodit.

A kdepa je ta SOkolka, holčiny? Jsem se jí chtěla optat na Sokolíka.

Holčiny a už se připravujete na Vánoce???? Já vůbec nemám nápad na žádný dárek. A to nás teď čekají 1.narozeniny. Tedyyyyyyy

Tak jdu pustit manžu na PC. Krásnou dobrou noc.

Jindula
24. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla napsat:
Coryno - já když rodila, tak porodní asistentka tam urvala kohout od topení. Naštěstí voda netekla. Ale druhá PA si myslela, že jsme to udělali mi. Ale na té Vaší fotce jde vidět, že už tam je:slight_smile: Taky aby ne, skoro 9 měsících
24. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

my jsme tu měli včera na návštěvě kamarádku z Prahy co má stejně starou holčičku :slight_smile: No ale byl to boj, protože sice je to holčička, ale je větší než Honzík a chudinkovi všechno brala :unamused: Takže Honzík jen ječel a vztekal se :frowning2:
Zítra jdeme na plavčo a pak frčíme do Prahy na For Arch :wink:

Počasí je teda fakt hnus hnusná :angry: Asi už to lepší nebude, tak musíme vydržet :dizzy_face:

Jindul, co Sokolík? :confused: My jsme tam s Honzíkem chodili nejdřív na to cvíčo (ale na tom jsi byla asi dneska, viď? :wink: ), ale pak mi začal utíkat, tak to nemělo smysl... No a před prázdninami jsme chodili v pondělí a to bylo fajn :wink:

A kde je Sokolka fakt netuším :confused: Snad jsou v pohodě, ale asi jo, protože švagrová říkala, že s ní mluvila :wink:
25. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
druhe spermio nam opet dopadlo spatne - 8 mil pohyblivych spermii (nad 20 mil. by byl dobry vysledek), ale pry vetsina z nich se pohybuje blbe a patolog.spermii zase 80 %... MUDr. v CARu hned rekla, ze je to na IVF a jestli pry napise zadost... chtela jsem, aby nas poslala k andrologovi, aby zjistil, co je pricinou manzeloveho spatneho spermia - nejdriv nas tam vubec poslat nechtela, ze se na to stejne skoro nikdy neprijde a ze se stejne (i pokud se na to prijde) vetsinou pristoupi k IVF - takze podle ni to bude jen oddaleni... no nakonec mi to doporuceni napsala... jenze ten doktor na urologii ma volno az 3.11. ...takze jsme se rozhodli, ze zadost podame uz pristi tyden a kdyby nahodou ten doktor na neco prisel, tak zadost zrusime...
26. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny

Lucií - držíme moc moc palečky. Moc bych Vám to přála. Zrovna včera jsem se bavila s kamarádkou, že je ta příroda často nespravedlivá. Lidičkové, kteří by chtěli moc moc mimi, mají cestu trnitou a dlouhou. A pak nějaká mamina je schopna mimi odložit. :frowning2: Ach jo, proč to musí být takhle. Přála bych ti, aby si už měla fotečky s pupíkem. Moc na tebe myslím.

Zany - Sokolík se mi moc líbil. Malá si mě ani nevšímala.Všude lezla a koukala na ostatní dětičky. Se jí tam moc líbilo, měla radost.No a po pravdě, spíše chtěla koukat na děti, než aby cvičila. No a ještě jak tam bylo šílený vedro, tak jsem byla splavená (měla jsem silnější tríčo s dlouhým rukávem). Ale bylo to moc pěkný. Určitě tam zase vyrazíme.

No a koukala jsem, jakou hrubku jsem napsala. Takže se omlouvám a zárověň moc moc stydím :pensive: :sweat_smile:

Přeji Vám dobrou noc a krásné sny. Já jdu spát, protože mě manža pěkně naštval. Občas bych ho poslala do pryč.
Brouuuuuuuuuuuu
26. zář 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

my jsme včera byli plavat a už jsem se na Honzíka mohla koukat aniž by řval máma, máma!!! :slight_smile: Pak jsme vyrazili do Prahy, manža si ještě vyřídil nějakou schůzku a my jsme zatím koukli na Smíchově po krámech :wink: Koupila jsem Honzíkovi v CA krásný světřík a ještě 2 bodýčka :dizzy_face: Když jdeme ven, tak má stejně plenku, tak mu aspoň nepotáhne na záda :wink:
Pak jsem mu už koupila jednu knížku k Ježíšku a další si vynutil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na For Archu jsme okoukli co nás zajímalo, manža se zeptal co chtěl vědět a frčeli jsme domů... Honzík spal za celý den 10 minut cestou do Prahy a pak usnul až v 16,45 na hodinu cestou z Prahy!!! No ale večer zase vyváděl, protože mu pohádku říkal tatínek a pak ještě ječel, že tam mám jít já! No teprve až když jsem mu odříkala pohádku ještě já, tak byl klid!!! :rolling_eyes: No ale i v noci teď poslední dobou špatně spí... :confounded: :confounded: :confounded: Asi ty zuby, protože i sám říká když se ho zeptám jestli ho něco bolí, tak že zoubek...

Luci - to je mi líto, že jsou ty výsledky nic moc :frowning2: Souhlasím s tím co píše Jindulina, že někdo má to štěstí a má dětí jako smetí a není schopen se o ně ani postarat a ten kdo po dítěti touží, tak má problémy a trnitou cestu k tomu, aby mu to bylo dopřáno!!!
Moc vám držíme palečky, aby jsi se brzy pyšnila tím, že jsi těhulka a rostoucím bříškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jindul - no v Sokolíku je fakt teplo!!! Taky jsem tam chodila jen v tričku, stejně jako do Amálky :dizzy_face: Tam taky vždycky umírám horkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A je fajn, že se Natálce líbilo :dizzy_face: Aspoň bude zvyklá na dětičky :dizzy_face:
27. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes je parádní den,co? Já dvě hodinky kočárkovala, Sabinka krásně chrněla a já měla dobrý pocit z toho, že pro sebe ( postavu ) něco dělám. :wink: Vyprala jsem dvě pračky a teď půjdu sebrat prádlo a večer budu u pojišťovny žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale raději hned, než bude kopice. A včera mě tetka vytáhla na Brichtu do Kovářova a manžel necelé tři hodinky hlídal a zvládnul to báječně. Přijela jsem a oba chrněli jak dudci :slight_smile:
28. zář 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

my jsme taky o víkendu využili hezkého počasí a v sobotu jsme se vydali hned po obědě ven :slight_smile: Honzík se vyspal v kočárku, my s mamkou zatím zašly na hřbitov a pak jsme byli na pouti :slight_smile: Honzík se svezl na kolotoči a sotva jsem ho tam posadila, tak křičel: "Jedeeeeem" :grinning: :grinning: :grinning: No svezl se dvakrát a pak byl dlouho na houpačce a pánovi co to obsluhoval to bylo celkem jedno :wink:
Včera dopoledne jsme byli na AJ, tak Honzíka hlídala tchýně... Pak jsme tam zůstali i na oběd a po obedě jsme rychle frčeli domů, abych mohla dát Honzíka spát. Manža dělal topení a já zatím vyžehlila :wink: Odpoledne jsme pak byli venku, ale Honzík se táhl jako smrádě a bylo to s ním příšerný!!! :unamused: Co normálně jdeme hodinu, tak jsme šli hodinu a půl :angry:

Dneska dopoledne jsem tu uklidila a teď se jdu natáhnout, protože jsem unavená :wink:
29. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zitra jdu sepsat do CARu zadost o IVF :frowning2: nemam z toho radost a bojim se zdravotnich komplikaci (velke a cetne cysty, rozhozeny imunitni system, problemy se stitnou zlazou...) navic vite, co se behem tehu po IVF nesmi? sex! :unamused: to bude asi doma problem :confounded:
30. zář 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, neboj!!! Všechno dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držíme palce a pak dej vědět jak jste dopadli :wink:
No s tím sexem se nedá nic dělat :unamused: Ale myslím, že se to vydržet dá a za toho malýho broučka to stojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No ne? :confused: A jsou i jiné možnosti jak se uspokojit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme dneska byli na náhradním plavču a musím říct, že fakt se mi nejlíp plave s naší instruktorkou :dizzy_face: S touhle mě to nebavilo a myslím, že Honzíka taky ne :unamused:
Pak jsme byli u kamarádky co má tak 14 dní do termínu a moc velké bříško nemá :wink:

Jinak jsem v neděli potkala Sokolku a říkala, že jí blbne PC a tak ho bude muset reklamovat... :unamused: Kubík je fakt kukajda, má velký očíčka a smál se :slight_smile:
30. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes podala tu zadost na ivf :( radost z toho nemam, navic mi MUDr. rikala, ze mi hrozi hyperstimul.syndrom, coz je to, ze zacnes desne otekat a musi z tebe tu vodu odsavat. V takovem pripade se sice vajicka odeberou, ale nevlozi embryjka, zamrazi se. Casove nam to vychazi, ze koncem listopadu bude vlozeni embryjek, pokud vse bude ok. Na utz mi dnes nasla cystu :( a pichla mi agulotin na vyvolani menstruace. 22 den cyklu pujdu na zastavovaci injekci, ktera navozuje umely prechod (fuj!).

zany: dekuju :slight_smile:
1. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny

Lucií - kočendo, drž se. Určitě to všechno dopadne dobře, uvidíš. Moc bych ti přála, aby si v tom listopadu - tedy prosinci měla krásně pozitivní testík a embryjka se zahnízdila. Určitě to bude náročné - jak psychicky, tak i fyzicky. Ale ty jsi silná a pro toho malýho drobečka všechny ty nástrahy přece zvládneš. Moc moc na tebe myslíme a držíme palečkyyyy

Zany - díky za info o Sokolce. Já jak tady dlouho nebyli, tak jsem fakt o ně měla strach, zda jsou v pořádku. NO a plavčo, dost holčin mi říká, že tam je jedna instruktorka, která je nic moc. Mladá černovlasá (nebo tmavě hnědý) a nosí to vždy do culíku. My jsme jí taky jednou měly a to bylo takový z jedný akce na druhou a takový prostě divný. Zlatá Kačka:slight_smile:

Tak lumpice se tu zase na mě sápe. Jsem toho napsala:slight_smile: Papapa a opatrujte se všechnyyyyyyy
1. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jejda, ty tady popisuješ věci o kterých jsem nikdy ani neslyšela! :confused: Ale věřím, že jsi silná a všechno v pohodě zvládneš!!! A dočkáš se!
Já vím, že se to pořád opakuje, ale vidím to optimisticky a nikdy jsem nikoho nestrašila :wink:

Jindul, tak to ani nevím koho myslíš, asi jsem jsem jí tam nikdy neviděla :confused: My plaveme s Dášou, jestli víš která to je a je fakt super :dizzy_face: S Katkou jsme taky plavali, ale musím říct, že jak má jiný začátek atd., tak to Honzíka taky nebralo... Ale je to tím, že ty děti jsou na někoho a něco zvyklé a když je změna, tak reagují jinak...

Dneska jsme tu měli kamarádku, tak se kluci vyřádili, ani se netahali o hračky a v jednu chvíli tu lítali jako janci :dizzy_face: No bylo to fajn :wink:
1. říj 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLČINY A DĚCKA- hlásíme z kontroly, 62 cm a 6300 g Sabinka asi bude žirafka po mamince
A trapas v lékárně, šla jsem pro kapičky do očiček a MM mi neřekl, že si ráno vzal z mojí peněženky peníze a já měla doplácet 130Kč a bum v penežence nic a karty tam neberou Tak jsem makala k bankomatu a připadala jsem si jak sociální případ, že nemám v peněži ani 130 kaček :sweat_smile:
lucci - držím palce aŤ je vše brzy ke Tvé spokojenosti - třeba už budeš pod stromečkem těhule :wink:
Jinak k debatě o plavču se nehlásím, zatím nikam nechodíme, tak nevím o čem je řeč
2. říj 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, zany, coryna: holky diky, jste zlate! :slight_smile: je fakt,ze jiny darek pod stromecek si letos nepreju :wink:
2. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coryno, tohle se mi taky stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě jsem kolikrát žila v domění, že mám v peněžence víc peněz a ono nic :unamused: A v dnešní době je div, že někde neberou karty!!! :unamused: Člověk si na to zvykne a moc hotovosti nenosí...

Týýý jooo, tak to je Sabinka fakt kus ženský :dizzy_face:
2. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJDA VŠEM
zany - dík :slight_smile:
Tak co podnikáte při pátku? Já jsem si zapla pc jen na vyřízení pošty a samozřejmě kouknu na koníka, co je nového. Jinak za chvilku jedu na návštěvu za babičkou do nemocnice, pak za mamkou do nemocnice ( zase jiný) a nakonec pojedu za tátou, on je vozíčkář, bohužel hrozný bordelář :grinning: tak mu pojedu spacifikovat nepořádek a dát kázání ( jako každý den, protože nechce brát léky) no a do toho všeho péče o Sabinku, ještě že je dnes MM doma a pomůže mi ... Včera jsem chtěla jít poprvé od těhu na jógu - ale nějak nevyšel čas. Příští čtvrtek to musím nějak lépe zorganizovat, aby mi ty dvě hodinky vyzbyl na cvíčo čas..
3. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme byli dneska plavat. Resp. plaval manža a já jsem koukala :slight_smile: Plavala naše instruktorka, tak to bylo fajn a Honzíka to vyloženě bavilo :slight_smile: Potápěli se pro takovou kytičku a Honzík se potápěl jako poslední a měl prý starosti, aby taky měl kytičku :grinning: Manža jel pak ještě najednu schůzku a my jsme tam s kamarádkou pokecaly a pak frčeli domů na obídek :wink:

Coryno a kam chodíš na jógu? :confused: Mě teda jóga nikdy moc nebrala... Přišla mi taková pomalá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radši jsem chodila buď na aerobic, spíš bedničky a nebo na spinning :wink: Snad se do toho pak zase pustím a něco pro sebe udělám :slight_smile:
3. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek