• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
No nic holky, loučím se, pa pa a těším se zase někdy jindy.pa a pozdravujte mrňousky :wink:
29. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Po véče jsem byla KO a hlavně nastal řev, takže byla utěšovací fáze. Pak jsme si dali vínko a snad budeme všichni dobře spát :slight_smile:

Dobrou :pensive:
29. říj 2007 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránko,

tak na dnešek se stal zázrak,jinak se to nazvat ani nedá :dizzy_face: malej šel spinkat v 19,30 a vstávali jsme 23,30 poté 4,40 a teď jsme vstávali 6,45 :dizzy_face: :dizzy_face: takhle vyspalá jsem snad nebyla od porodu :grinning: :grinning:

jinak včera dostal druhou vakcínu z té hexa a shodli jsme se s přítelem, že to spíš byla injekce proti vzteklině - takhle hodnej jako byl včera celý den a dneska v noci - to už dlouuuuho nebyl :dizzy_face: :dizzy_face:

jak jste tu probíraly, kdo co před mateřskou dělal, tak já pracovala v Pb v nahoře na kopci v O2 jako operátorka - taky docela na hlavu - hodně odpoledních a skoro nočních... nejčastější moje směna byla od 14,30 do 23,00... takže celej den v čudu a s přítelem jsem se moc neviděla... :unamused: po mateřské vůbec netuším, kam půjdu...

tak přejeme všem pěkný den a já kdyžtak ještě nakouknu, dneska jdeme na kontrolu s nožičkama. Minulý týden jsme byli na sonu, tak jadýrka už se tvoří, tak jsem moc ráda! :slight_smile:

zatím pa
Lucka
30. říj 2007 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré raníčko,

My jsme vstávali v 7, ale noc byla opět stejná :frowning2: . No já už fakt nevím. Dneska udělám malýmu zase prsíčko se zeleninkou. Ale musím ven pro kuře a vůbec se mi nechce. Bolí mě od rána hlava, že mám pocit, že mi praskne. Fuj. Asi z toho počasí. :unamused: A prďola ne a ne usnout. Pořád si tu povídá. To je samý ne a ne, mama a tata. Prostě duracelka. :grinning:

Luci přeji ať dobře pořídíte na nožičkách. My už jsme byli naposled ve 4 měsících takže už mám klid. :grinning:

Zatím papa miminky, i nemaminky, a hlavně mimísci. :grinning:
30. říj 2007 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak včera prcek usnul už v 19:15, ale v 8 už řval a nebyl k utišení. Tak jsem ho musela i chovat a pak zabral a v pohodě spal. Ale o půlnoci zase řev, čaj nezabíral, takže jsem ho musela nakojit. A to dostal večer i trochu kaše, aby dýl spal, ale stejně to nezabírá. On je prostě tak naučenej, že si podudlá a spí dál... Jsem na něj jednou zvědavá až budeme přestávat kojit...

Ráno jsme vstávali v 7,15. Pak dorazila švagrová, daly jsme si kafe a koblihu a prcek zase loudil. Tak dostal kousek, aby byl klid. Pak tu chodil v chodítku a byl spokojenej. Lítá v tom jak drak :slight_smile: Ale často ho tam nedávám a hlavně jsem ho tam dala poprvé až minulý týden... Jinak ne. Ale on už sám chodí okolo nábytku a párkrát se mu povedlo udělat i 2 kroky bez držení :slight_smile:
30. říj 2007 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak k té práci... Já jsem jezdila do Prahy do banky. Dělala jsem v Raiffce na hypotečních úvěrech na smluvní dokumentaci. Docela mě ta práce bavila, ale řekla bych že jsem odešla za včasu. Začli tam dělat čachry machry a jak se spojili s E-bankou, tak to tam bylo příšerný. Ale vrátit bych se tam nechtěla. Nedovedu si představit dojíždět s prckem do Prahy a jezdit brzo ráno, vracet se večer...

Consti, to vím kde ta firma je :slight_smile: Hlavně, že se ti líbí :slight_smile: A na jaké jazykovce a co učíš?
Luci, na O2 by mě nedostali ani heverem. Tuhle práci bych fakt dělat necjtěla... Kamarádka tam dělala a taky si stěžovala. Teď je v Praze, ale už nějak nejsme ve spojení, tak ani vlastně nevím jestli tam ještě je...

Jinak to je super, že Matýsek takhe spinkal :slight_smile: Třeba to bude jen a jen lepší :wink: :wink: :wink:

tak zatím pááá
30. říj 2007 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda tak jsem koupila Kubíčkovi dárek k vánocům. Mám z něho velikánskou radost. http://www.pompo.cz/detail.asp?zbozi=8758 No není krásnej? A hlavně to umí plno věcí. Jo a tady je ten sob co jsem mu ho koupila včera http://www.learningtoys.cz/lamaze-nove/los-eda.html
30. říj 2007 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko, toho pejska má kamarádka :slight_smile: Ale já z něj přímo uchvácená nejsem :grinning:
Sobík je moc hezkej. Mě se líbí ta žirafa, ale přijdou mi to nekřesťanské peníze :angry: :angry: :angry:
30. říj 2007 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A hlavně pochybuju o tom, že by to teď Honzíka bavilo... :unamused:
30. říj 2007 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A příspěvek č. 100 je můůůůůůůůůůůůj :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2007 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My budeme kupovat Honzíkovi nějaké odrážedlo a pak se chci kouknout po něčem dřevěném na rozvoj motoriky... Uvidíme co seženeme :slight_smile:
Vyrážíme v sobotu ráno do Prahy, tak snad budeme úspěšní a nakoupíme většinu dárků. Protože pak bude všude spousta lidí, žádný výběr, atd... No jako každý rok... :angry:
30. říj 2007 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a musím se pochlubit. Honzík dneska udělal 3 kroky úplně sám bez pobízení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jindy jsem ho zkoušela, aby ke mě udělal krůček a udělal třeba 2 protože věděl, že ho chytím, ale tohle udělal sám od sebe v kuchyni. Je fakt, že měl před sebou skříňku, takže věděl, že se chytne jí, ale i tak je to můj šikula!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2007 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, Zany mě se ten méďa hrozně líbí a jsem z něho nadšená tak doufám, že se bude Kubíčkovi taky líbit. Jinak žirafa je taky pěkná, ale tu bude kupovat kamarádka svojí holčičce tak jsem nechtěla, aby měli stejný. No a ten sobík se mi moc líbil.

Odpo spal Kubík hoďku což je na něj taky dost a teď je po kaši a plazí se mi tu po obýváku. Tak ho ještě chvíli nechám ať se unaví a pak pofrčí do vany a do postýlky. Dám mu ještě kozinu a bude. :grinning:

Velké gratulace Honzíkovi. Je šikulinka :grinning: . Kubík mi leze na 4 a pohupuje se a taky si z toho stoupá na nožičky a opírá se o ručky. Čekám kdy si namele kokos, ale zatím je šikovnej a padne vždy na ruce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsem volala Mili a jsme domluvený na čtvrtek. To jsem ani nevěděla, že máš bráchu na školení. :confused: No ona mi to určitě všechno poví.

Tak si s ním jdu ještě pohrát a večer sem ještě juknu. zatím papa děvenky :grinning:
30. říj 2007 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak peněz ty hračky stojí hodně, ale je fakt, že si Kubík dlouho s něčím tak nevyhrál. Takže se to aspoň vyplatilo. :grinning:
30. říj 2007 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

jen vás zdravím a zase letím pryč... Máme spicha s kamarádkou, tak se musím, zkrášlit :grinning: a vyrážíme do města :slight_smile:

Hezký den :sunglasses:
31. říj 2007 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jůůůůů, kde jste všechny???

Noc byla celkem v pohodě. Prcek se vzbudil 2x a vstávali jsme v 7... Tak to vypadá, že se s časem srovnal... :slight_smile:

Dopo jsme vyrazili do města. Měli jsme spicha s kamarádkou a prošli jsme se, koupili jsme si nějakou mňamku a pak jsme zase mazali domů :slight_smile: Co jsme přijeli domů, tak Honzík řval a nevím proč... :unamused: Ale po obědě se uklidnil, tak nevím jestli to byl hlad nebo co... :unamused:
Teď ho uspává manža a snad vydrží... Vždycky je tam boj, že musím nastoupit já a uspat ho. Ale to je pak během chvilky tuhoška :slight_smile: Dneska ho nevysvodbodím, ale vypadá to, že je tam klid, tak snad se to povedlo...

Jojo, brácha je teď na 7 týdnů pryč... Tak je slaměná vdova :grinning:

tak zatím PAPA :slight_smile:
31. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak zas budu trpět samomluvou :rolling_eyes:

Honzík spal hodinu. Pak zazvonila pevná a bylo po spánku. Asi už spí lehce a tak ho to vzbudí :rolling_eyes: No ale snad aspoň usne dobře večer...

Musím dát taky dohromady fotky, dát to do alba a Honzíkovi do knížky. Nějak jsem to flákala... :unamused: Tak se s tím jdu poprat :slight_smile:
31. říj 2007 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Zany ty si tak stěžuj na samomluvu. To já si tu kecám kolikrát dýl :grinning:

Já jsem si ráno vyluxovala a vyprala 2 pračky a pak jsme jeli do města. Když jsme přijeli šla sem vařit a teď jsem dožehlila. Je fakt, že oběd byl až ve 4 hodiny, ale Davča se stejně vrátil dlouho tak to měl akorát. Jinak už je zase v trapu, ale prý přijede brzy. To jsem zvědavá. :angry:

Juknu ještě večír. Zatím se mějte kočeny :grinning:
31. říj 2007 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak o noci se ani vyjadřovat nebudu, protože bych se akorát opakovala. :sweat_smile:
31. říj 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok.
zany učím na jazykovce tina Lingua v Pražské a učím francouzštinu :wink: .
31. říj 2007 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jééé, Consti, franštinu jsem měla 4 roky na gymplu a bavila mě... Jenže jak jsem jí nepoužívala, tak jsem všechno zapomněla :frowning2: Asi se budu muset donutit a nebo můžeš být má pančitelka :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, trpím tu samomluvou :angry: Dyk jsem tu pořád a vy nikde!!! :angry: :slight_smile:

No to říkají všichni chlapi, že jsou za chvíli zpátky, to já znám :angry: :angry: :angry: Nikdy nepřijdou za chvilku :angry:

My kolikrát taky spíš večeříme nebo to máme ke sváče. Protože jíme až když se Radim vrátí domů...

Tak zatím pááá s možná ještě juknu :slight_smile:
31. říj 2007 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hmmm, a pak že tu netrpím samomluvou!!! :angry: :angry: :angry:

U nás proběhla koupačka, taťka Honzíka namazal, oblíkl do pyžamka a já se zatím stihla vysprchovat :slight_smile: U prsa Honzík usnul raz dva a stačilo mu jen jedno :slight_smile: ale pro jistotu jsem mu dala ještě z druhého :slight_smile:
Zatím v pohodě spí (ťuky ťuky ťuky :slight_smile: ).
Já jsem při Pojišťovně dávala dohromady fotky. Dělila jsem naše a Honzíkovo a dávala jsem je do alb. Jenže ani jedno mi nevyšlo :unamused: U Honzíka mi to nevyšlo o 5 fotek a u nás o víc... Takže se budeme muset po nějakých poohlídnout...

Tak já si jdu vyčistit zubíky a jdu do hajan :slight_smile:

Dobrou :slight_smile:
31. říj 2007 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,

já se omlouvám, ale včera jsem úplně odpadla. Jukla jsem na pojišťovnu a šla do hajan. Ani nevím v kolik se vzbudil po prvé, ale tipuji, že jako klasicky kolem půl jedenáctý. Davča když šel spát, tak už byl Kubík u mě v posteli. Pak vím, že jsem ho presunovala zpátky, nevím kdy a vzbudil měl kolem půl pátý. No představte si, že ve třičtvrtě na pět byl vyspinkanej. Začal si povídat, tlemit se a pořád mě fackoval. To jsem teda řekla, že ne, že se ještě vstávat nebude. No a nakonec to zabralo a spinkali jsme do šesti. Aspoň něco. :sweat_smile:

Jinak jak píšeš Zany. Chlapi. Odjel v půl šestý a vrátil se až po sedmý. :grinning:

Zatím pa
1. lis 2007 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikde nikdo. Asi jsem to chytla Zany od tebe, tu samomluvu. :grinning: :grinning:
1. lis 2007 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé jsem dala další příspěvek přesně po dvou hodinách. To jsem ale šikula. :grinning:
1. lis 2007 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, tak se koukni kolik jsem toho nasamomluvila :dizzy_face: :angry:

Dneska dopo jsme byli na cvíču pro prcky v Sokolíku. Honzík cestou domů usnul, nechal se svlíct, přebalit (byl pokaděnej a mě ho přišlo líto nechat ho spát pokaděnýho :confused: ) a spal. Jenže za půl hodiny se ozvalo to jeho: ÉÉÉ!!! Mezitím jsem stihla aspoň uvařit oběd...

Odpo jsme byli na prochajdě a byli jsme venku přes 2 hodiny. Jednu chvíli bylo nádherně teplo a najednou se ochladilo a byla zima jako v morně. Normálně jsem měla zmrzlý ruce!!! :angry:

Honzík se pěkně hodinu a půl vyspal v kočárku, tak doufám, že usne večer. Domů jsme přijeli akorát na sváču, takže jsem se rychle svlíkla a pádila dát sváču. Pak jsem šupky okrájela brambory a za chvíli přijel manža, takže jsme spíš povečeřeli než poobědvali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2007 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky,

my byli dopo doma. Přijela kámoška (pro Zany Mili), a tak jsme krafaly. No moc jsme toho nestihly takže dáme asi příští týden rekap. :grinning:

Po obědě jsme vyrazili s taťkou a vyzvedli jsme fotky. Jsou hezký. Pak jsme ještě objezdili co jsme potřebovali a jeli dom. Před chvíli Kubík zabral tak uvidíme,jak bude pokračovat. :wink:

Odpo se opravdu pěkně rychle ochladilo. Jsem úplně čučela. Ale do neděle má být ještě docela dobře a od pondělka se má zase ochladit.No jo zima.

Zatím se loučím ještě písnu pa
1. lis 2007 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kubík usnul v sedm a v osm už byl vzhůru. Jenže nad náma je pěknej
vožrala a dělá si opět mejdlo, tak si myslím, jestli ho nevzbudili oni. Už mě fakt seeee..... Oni tam snad stěhujou nábytek. Před chvílí to byla taková rána jak když někoho hodili přes celý pokoj na zeď. :angry:
No snad ho už nevzbudí. On spí takhle špatně a ještě k tomu tohle. :angry:
1. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,

tak jsme vzhůru. Už půl hoďky. Večer vstával Kubík po tý osmý v jedenáct a pak už nevim. Ale nebylo to nejhorší. :grinning: Dneska musim vařit tak jsem si vymyslela čínu. Ale stejně musím zajet do krámu, protože nemám zeleninu. :angry: to tam zase nechám peněz.

Holky to to letí co. Už je zase pátek. No hrůza.

Tak se opatrujte, papapa
2. lis 2007 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zany od kdy chodíte do sokolíka, co tam děláte, kolik to stojí, kolik tam chodí dětí atd.
2. lis 2007 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek