• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj :slight_smile: dneska jsem dělala pořádek ve skříních a vyhazovala co nenosíme, hrůza kolik hadrů se nahledá :rolling_eyes:
zany - já s jógou začala až v těhu, bylo nás pět těhulí, tak jsme si zaplatili instruktorku aby s námi cvičila a připravila nás na porod.
Teď chci začít chodit cvičit ,,normální´´ jógu do Petrovic - městys u Sedlčan. Aerobic je od nás asi 8km, ale cvičí se tam pořád do kola to samé, tak nic moc. Sestřenice teď předcvičuje aerobic v Příbrami, jenže pro mě je to z ruky a navíc nevím jak bych to zařizovala s hlídáním. MM má jeden týden ranní a druhý odpolední, no nevím, snad do budoucna. Ta jóga je nejblíž a pro mě nejjednoduší řešení, když budu chtít ,,vypadnout z domova´´ a něco jakože pro sebe dělat :grinning:
Jinak jaký jste mělí víkend?
6. říj 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není mezi váma nějaká pohodová maminka s menším miminkem z Dobříše? Já se sem přivdala a zatím tady nemám žádný kamarádky (jen partnerky od manželových kamarádů, ale ty jsou většinou bezdětné)...nebylo by od věci sem tam pokecat (nejen o dětech a prdících) nebo něco společně podniknout. Budu ráda, když se některá ozve...
8. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Moc moc Vás zdravíme zase po delší době. Máme se jakžtakž. Tedy malá je ok, jen já se v tom plácám - tedy jednou mě bolí v krku, pak zase hořím, pak smrkám. Mám to od čtvrtka a pořád nic. Dělám si srandu, abych neměla žloutenku :grinning: Snad ne. Ale včera jsme byli v Praze u dr (takže je možné, že žloutenku jsme chytili), Natálku pochválil, váží už 8,44 (za poslední měsíc přibrala půl kila) a má 74 cm. Brali nám všem třem krev, kvůli tomu vysokému CK a malé brali asi tak 3 zkumavky krve na různé testy. Tak teď aby jí to všechno vyšlo v pořádku. Zítra bude snad část výsledků. Uvidíme. Jinak malá chodí za ručičky, dělá bafbafbafbafbaf. Je to legranda. Dneska se jí moc ségra smála. NO a za pár dní máme rok. Toto utíkááááááááááááá.

Lucí - jakpa se máte?????????????????????????????????????????????????

NO a písejte, jakpa se všechny máte.

Roxxxana - no, já jsem bohužel z Příbrami. Teď i přemýšlím, zda některá z holčin je z Dobříše. Já zase měla problém s tím, že jsem šla pracovat do Prahy. Všechny kamarádky studovaly vysokou školu v Praze. A teď, když jsem s mimčem, tak všechny žijí a pracují v Praze a já jsem tu prakticky sama. Na těhucvičení jsem chodila krátce, protože jsem měla problémy, a předporodní kurz jsem taky nemohla chodit, takže kamarádky těhulky jsem si neudělala. Takže jsem na tom podobně jako ty, ale ty máš aspoň ty kamarádky - partnerky od manži.

NO, malá mi teď usnula :frowning2: A to manža tady začal vrtat do zdi a neprobudil jí. Ach jo, tak to se pak probere a bude řádit minimálně do 9 hodin.

Tak si jdu vedle dát kafíko a natáhnout nožky.

Mějte se holčiny moc krásně a opatrujte se. A písněte, jakpa se máteeeeeeeeeeeeeee
8. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my se máme fajn :slight_smile: Dneska jsem byla na náhradním plavču s Honzíkem a bylo to fajn si to zas užít :dizzy_face: I když to zvedání ho není už nic moc...

Včera jsme byli na očkování a konečně na 18. měsíční prohlídce. No je nám už skoro 21 měsíců, ale to nevadí :grinning: Honzík je kus chlapa a váží 12,63 kg a měří 88 cm :dizzy_face:

Akorát nás teď Honzík zlobí s usínáním a se spaním!!! :unamused: Večer ječí a nechce usnout, v noci se min. 2x budí a když se vzbudí podruhé, většinou kolem 4. hodiny, tak chce k nám do postele, takže ho přesvědčujeme, že má svojí postýlku a svůj pokojíček!!! No jsem zvědavá až se narodí prcek jaké to bude. Mám obavy, aby se nebudili navzájem :confused: :rolling_eyes:
Teď máme v plánu koupit Honzíkovi velkou postel, tak třeba to bude lepší :confused: :sweat_smile:

Jindul - tak držíme palce, aby výsledky dopadly příznivě a i ty jsi byla v pohodě!!! :dizzy_face:

Roxxxano - já taky bohužel nejsem z Dobříše a ani žádná z nás... Ale co zkusit tam to Mateřské centrum? :confused: Tam by ses mohla s někým seznámit :slight_smile:
8. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co robíte při neděli? :slight_smile:
12. říj 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
jindul, doufam, ze je ti uz lepe!
ja se mam tak nejak "cekajic" - cekam na mestruaci, tak po 14 dnech od vyvolavacky porad nikde :frowning2: az prijde, tak 22. den pujdu na zastavovacku a cely cyklus IVF se rozjede

holky, vy kdo chodite s detmi na plavco - kdy tam chodite? moje kamaradka tam chodi v pondeli... rika, ze je to moc komercni a ze tam nemate moc casu pred ani po (15 min je fakt malo)
14. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Luci, tak držíme palečky :slight_smile:
My chodíme plavat v pátek :wink: Nevím, mě se zdá, že 15 minut na to, abych svlíkla dítě a sebe, vysprchovala nás a zase obráceně, je akorát! Někdo se s tím holt crcá a trvá mu to déle... Prostě je to tak nastavené, protože se plave po půl hodinách. Zájemců je hodně a tak se musí všichni vystřídat :slight_smile: A pak v té herně je času dost, může se tam být jak dlouho se komu zlíbí :slight_smile: My si s holkama dáme vždycky kapučíno, pokecáme, děti si pohrají a frčíme domů na oběd :dizzy_face:

Jinak se máme fajn. V sobotu jsme byli s manžou v Praze a Honzík byl na hlídání u tchýně :wink: Byli jsme v Ikee, koupili jsme pro prcka přebalovák a Honzíkovi jsme koupili stoleček a 2 židličky :slight_smile: No a ještě pár drobností :wink: Pak jsme byli ještě v Bambuli a dětem už jsme vybrali nějaké dárky pod stromeček, tak jsem ráda, že to máme z větší části z krku :dizzy_face: Ještě dokoupíme pár drobností a hotovo :slight_smile:
V neděli jsme byli všichni na procházce, Honzík se vyspal v kočárku a pak jsme se zastavili na kafíčku a medovníku :slight_smile: Takže hezké rodinné odpoledne :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak dneska se Sabinka poprvé obrátila na bok, je to holka šikovná. Já jsem byla u kadeřnice, pokud mi to admin nesmázne, jsou moje ,,nové´´ vlasy k vidění v albumu. :wink: Jinak manža předělal kolotoč nad postýlku na trafo, hrůza kolik sežral baterií - kolotoč samozřejmě, né manžel :grinning: Za týden jedeme na víkend na Moravu do sklípku, celá parta lidí i s prckama, už se těším. :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Coryno, tak to je Sabinka šikula :slight_smile: Počej, brzy se začne obracet a začne ten správný kolotoč a nebudeš jí moct nechat nikde samotnou! Honzík pak válel sudy a věčně byl z deky pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
Koukala jsem na melírky a pěkný :dizzy_face:

Manža dneska odjel do soboty na nějaké setkání s vedením firmy... :unamused: Ale měla by přijet kamarádka, tak snad nebudeme sami... No uvidíme :confused:
16. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ahoj jj přesně to mi říká ségra. :slight_smile: Díky za pochvalu.
Obec chystá vítání občánků, tak budu muset koupit něco na sebe. Abych Sabíkovi nedělala ostudu. :slight_smile: Jinak koukněte co se děje na příbramsku, konkrétně v Mokřici která je 2km od nás:

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/starenka-se-ubranila-lupicum-zmlatila-je-francouzskou-holi.html

ale je pani frajerka, což :wink:
16. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kamarádka bohužel nepřijela, protože jsou nemocní :frowning2: :frowning2: :frowning2: No budeme si muset udělat jiný program :wink:

Dopoledne jsme čekali na pošťačky, ale přijeli docela pozdě!!! Manžovi měl přijít balík, ale nic nepřišlo :angry: A to jsem chtěla jet do města pro pečivo a noviny! :unamused: No holt tam sjedeme odpoledne :wink:

Coryno, tak je to fakt strašný co se děje!!! :rolling_eyes: Ale paní je fakt frajerka, když se ubránila :slight_smile:
16. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - To je. Myslím, že já bych tak rachlou reakci neměla :wink: U nás si pošťačky jezdí jak chtěj, když na ně člověk čeká tak většinou o hodinu déle :angry:
17. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rychlou - né rachlou, samozřejmě :slight_smile:
17. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi si budu psát sama se sebou :grinning: Tak jsem ukončila kojení, nedobrovolně. Najednou mlíčko nebylo, bojovala jsem s tím 4 dny a nic, nu tak je malá už jenom na UM, příroda to asi tak chtěla. Ale nevěděla jsem, že po UM mimča nemusí několik dnů kakat, tak jsem z toho byla docela vyjukaná. :confounded: Ale už je vše v pořádku. Teď jsem vyprala, musím využít krásného počasí a pak pojedeme se Sabinkou do nemocnice navštívit dědu a prababičku.
Co holky děláte? A co prckové? :slight_smile:
19. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Moc vás zdravíme. Přišla jsem jen na skok. Honem musím dodělat véču.

Malé první výsledky dopadly dobře, tak ještě ty druhé a snad bude dobře. JInak lumpačí. Přemýšlím, zda jí nerostou zoubky, neb noci nic moc. teď už naštěstí zabrala. Holčiny, my už budeme za chvilku slavit rok. TEdy, toto utíká. Když si vemu, že jsem v této době šlapala svatohorský schody, abychom jeli do porodky a ono nic:slight_smile: Je to legranda.

Cory - škoda, že už nekojíš. Existují i homeopatika. A s tím kakáním. No mimča nemusí dost dlouho kakat. Důležité je, aby neměli ale tvrdé bříško - to pak je zácpa a ne z toho mlíka. S tou paní - je to fakt frajerka. Je síla ale, co si lidí nedovolí. Si ale říkám, že je to asi tou dobou.

Zany - tedy tobě se to krátí. Vždycky jukám na tt a už jenom necelé dva měsíce. To je síla.

Lucií - mě plavčo v převlékání nevadilo. Jediné co mi trošku vadilo, že tam není moc místa na posezení. Neb když se maminky z předchozího plavča zdržely, tak ty další si neměly kam sednout. Ale jinak si myslím, že těch 15 minut je i celkem ok. A moc Vám držím palečky. Koukala jsem, že Vám zmizely fotečky, jakpa to??

Sokolce asi pořád zlobí net. A co Jadík? Kdepa jste holčiny??

Jdu na tu véču. Papapa a mějte krásný večer. Jindul
19. říj 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Coryno, tak to je mi llíto, že už mlíčko není a nemůžeš kojit :frowning2: No ale hlavně aby byla malá spokojená a ty taky, to je nejdůležitější :dizzy_face:

Jindul - to je fajn, že první výsledky dopadly v pořádku :wink: Snad i zbytek bude OK :dizzy_face: Taky koukám jak to letí a ti naši broučci jsou starší a starší :dizzy_face: No a my stárneme :grinning:
Je pravda, že někdy je v Amálce dost lidí a není si kam sednout... Ale záleží spíš na čase kdy se chodí... U nás jsou ty pátky dopo celkem OK :slight_smile: Spíš mi vadí, když se tam někdo přijde kouknout a pak tam vysedávají všichni a my s dětma si nemáme kam sednout a ani kde jim dát svařčnu :rolling_eyes:

No jo, Luci, tobě zmizela z profilu fotka :confused:

Nám se včera vrátil taťka :slight_smile: Dopoledne jsem kluky vyhnala ven na procházku, udělala jsem oběd a vyžehlila :wink: Odpoledne jsme byli venku všichni a pak jsme se zastavili ještě u mamky :slight_smile: Dostala nové místo a teď bude týden na zaučení v Českém Krumlově. Tak jsme se s ní museli rozloučit :wink:
19. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem :slight_smile: Včera jsem našla při koupání Sabince bouličku v podpaždí, pořádně nás to s MM vyděsilo :pensive: ale dnes jsem byla u mudra a prý je to reakce na očkování, no snad bude vše o.k., máme ji sledovat..
Sabinka je s UM spokojená, jen to kakání je práce..
20. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska měli zase noc!!! Začalo to už večer, Honzík než jsme šli spát pořád bulel, tak pak dostal napít a byl klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže vydržel spát hodinu a půl a byl zase vzhůru, tak jsme ho vzali k nám, protože já k němu nechtěla vstávat a chtěla jsem se vyspat a manža taky :unamused: Jenže i tak se občas vzbudil a ječel :unamused: No příšerný!!! :rolling_eyes: Ale vstávali jsme až v 8 :dizzy_face:

Coryno a co používáte za UM? :confused: Kamarádka dávala prckovi pak nějaký Nutrilon co měl podporovat kakání :sweat_smile:

My dneska odpo odvezeme Honzíka ke tchýni a jedeme do Prahy do divadla :dizzy_face: Tak se těším!!! :dizzy_face: Asi to bude na dlouhou dobu poslední kultura :dizzy_face:
20. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a na co jdete do divadla? :slight_smile: Nutrilon je supr, ale Sabča má po něm pořád hlad, tak Sunar a na noc jsme koupili Nutrilon extra - pro delší zasycení a dneska už kadila normál, :slight_smile:
na dnešek usnula v půl deváté a probudila se až v šest ráno :slight_smile:
20. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - jedeme na nějakou komedii do Branického divadla :slight_smile: Myslím, že se to jmenuje: Vís přece, že neslyším, když teče voda :wink: Mělo by tam hrát dost známých herců, tak se těším... :wink: No zítra písnu jaké to bylo :slight_smile:

Týýý jo, tak to je super, že takhle spinkala :slight_smile: To kakání se určitě taky upraví, až si zvykne, že je jen na UM :dizzy_face: A to spinká líp než ten náš lump!!! Kolikrát mám pocit, že je horší jako kojenec a budí se víc než když byl mimino :unamused:
20. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - tak si to hezky užijte a napiš určitě, jak jste se bavili :wink:
20. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, moc Vás zdravím.
Já jen v rychlosti, malá se často budí :confounded:

Dneska mi písnul pan dr, že výsledky jsou v pořádku. Takže jen zkontrolovat ten vitamín B12 a je to. Mám radost. malá pořád nechce jíst - tak s tím budeme bojovat asi dlouho. Si nedokážu představit, že bych jí v létě měla odstavit - to bude boj. Ale chtěli bychom se pokusit o druhé, tak budeme muset.

Zany, tak co divadlo??? Jaké bylo.

A protože tu zítra asi nebudu - tak přejeme Sabince vše nejlepší k jejímu svátku - hlavně moc moc zdravíčka, lásky, štěstí a radosti z dárečků.
Cory - nepotkaly jsme se náhodou dneska ve městě (Příbrami)?????

Tak utíkám. Krásný večer přejeme
21. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul - díky za přání :dizzy_face: jinak jsme se nepotkaly, já dnes celý den byla doma
je dobře že výsledky jsou o.k. :slight_smile:
21. říj 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

divadlo bylo super :slight_smile: Byla to komedie, takže jsme se nasmáli a odreagovali :dizzy_face: Sice to byla naše asi na dlouho poslední kultura, ale to nevadí :wink: Však pak až prcek povyroste zase někam vyrazíme a nebo aspoň tady v PB do kina, když to bude možné a budou dávat něco kloudného :wink:

Včera jsem si vyzvedla Honzíka a pak jsme po obědě byly s kamarádkou ještě venku :slight_smile: Honzík se vyspal v kočárku, museli jsme využít ještě nejspíš posledního hezkého počasí :wink:
Odpoledne když jsme přijeli domů, tak jsem vyhnala ještě kluky ven, vyžehlila jsem zbytek prádla co jsem tu měla a odpočívala jsem :dizzy_face: Však jsem běhala po městě 2 hodiny a byla jsem docela ucaprtaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá čím mě pan doktor zase "potěší" :unamused: Minule to byla ta kýla... No doufám, že bude vše OK!!!

Jindul - tak to je fajn, že jsou výsledky OK!!! :dizzy_face: Akorát se budete muset poprat s tím jídlem, ale vy jste holky šikovný, tak to zvládnete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držíme palce!!! :wink:

No a Sabince samozřejmě taky přejeme všechno nej nej nej k svátku, hlavně aby byla zdravá, šťastná a spokojená!!! :dizzy_face: Posíláme pusu :dizzy_face:
22. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - děkujeme za přání :slight_smile: Už se Ti to těhu krátí viď? :wink:
22. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - no jo, krátí se to :slight_smile:
Příští týden nastupuju na mateřskou a na kontrolu jdu za 14 dní. Pokud bude vše OK, tak pak půjdu zase za 14 dní a už rovnou na monitor :wink:
22. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

teda koukám, že se tu střídám akorát já a Cory... Kdepak všechny jste? :confused:

My jsme včera dopo vyrazili na nákup, uvařila jsem obídek a odpo jsem šla na plavčo a pak jsem měla sraz s holkama, tak to bylo příjemný :dizzy_face: Domů jsem dorazila a to už byl Honzík v postýlce a měl spinkat. Byla jsem jako myška, aby mě neslyšel a nechtěl mě ještě vidět a podařilo se :dizzy_face:
Dneska jsme byli plavat, ale plaval už manža, protože mohl :wink: My pak s holkama pokecaly tradičně u kapučínka a pak jsme frčeli do lékárny pro prášky, které mi objednávali a pak pro mandl :slight_smile:
Doma jsme si dali obídek, Honzík se vyspal a pak jsme byli venku a volit :wink: Manža jel na AJ, ale já nemohla, protože jsme neměli hlídání pro Honzíka :unamused: Tak ho aspoň pančitelka hezky potrápí samotného :grinning:
Jinak dneska byla venku pěkná kosa!!! :rolling_eyes: Ráno jsme škrábali auta a to už se mi vůbec nelíbilo :angry: Holt už tepleji asi nebude :confounded:
24. říj 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany už to tak vypadá, že se tu střídáme jen Ty a já :slight_smile: no a já Vás zítra brzy ráno opustím, protože jedeme na Moravu - konkrétně do velkých Bílovic do sklípku a už se hrooozně těším. V pondělí poreferuju, jak jsme se měli :wink:
24. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory, tak hezký víkend a užijte si to :dizzy_face:
24. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: hlásím, že Sabinka má první zoubek :dizzy_face: Morava parádní, za rok pojedeme zase..
27. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek