• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Teda Cory, už ve třech měsících první zoubek :confused: :sweat_smile: No tý jo :dizzy_face:
A kde přesně jste na té Moravě byli? :confused: No hlavně, že jste si to užili :dizzy_face:

My jsme měli klasický víkend - úklid, vaření, žehlení, prochajda :slight_smile: Ale v sobotu odpoledne přijela kamarádka z VOŠ s přítelem, neviděli jsme se asi rok a půl, tak jsme je rádi viděli :dizzy_face: Snad se uvidíme častěji, ale kdo ví... Měli teď i nějaké starosti v rodině, tak by to snad mohlo klapnout :wink:
27. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Byli jsme ve Velkých Bílovicích a když už jsme jeli okolo, koukli jsme do Lednice. Manža kočárkoval po parku a já si prošla zámek, protože jeho zámky atd. nebaví. A sklípek parádní, malá usnula v půl osmé a probudila se ve dvě na krmení a zase usnula a pak se probudila až ráno. ubytováním hned nad sklepem a chůvička fungovala, prostě pohoda. Samozřejmě já jsem to s ochutnáváním nijak nepřeháněla. :wink: Ve čtvrtek jdeme na masáž, jsme na ní obj už měsíc, protože masérka ke které chodíme má pořád plno.
Holky poraďte kde v Pb nastřelují naušnice? Já si je cca před 10 lety nechala nastřelit v Pražský, ale nevím zda tam kosm salon, ještě funguje? Nebo jiné tipy?
27. říj 2008 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Něco jsem slyšela, že na třetí poliklinice. Je tam nějakej piercing salón. Tak to zkus tam. Jinak já jsem na půl Příbramačka, takže se tam o víkendu občas objevím. :wink: :slight_smile: Tak se mějte.

P.S. A doufám, že Vám nevadí, že občas juknu na Vaší diskuzi a něco málo písnu?! :unamused:
27. říj 2008 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cory - tak to je fajn, že jsi se jukla i na zámek a manža kočárkoval :slight_smile: Když ho to nebaví, tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Myslím, že na té III. poliklinice je určitě nastřelují :wink: A ten kosmetický salon v Pražský už asi není... Jinak nevím kde by to dělali... :confused:

Frionko, ahoj :dizzy_face: Klidně se k nám přidej :dizzy_face: Poslední dobou se tu střídám tak akorát já a Coryna, takže aspoň bude o človíčka pisálka víc :wink:
A jak to, že jezdíš do PB jen o víkendu? :confused:
27. říj 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:
27. říj 2008 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ja vas poctive pravidelne ctu, jen ted proste neprispivam... doufam, ze nejste nemocni, tohle rocni obdobi a pocasi tomu jen nahrava... mejte se moc moc hezky
29. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a zapomnela jsem dodat - zany, ja vcera uplne zirala, ze uz za nedlouho budete doma ctyri! :slight_smile: ono to tak leti! jak ti je a jak ted vsechno zvladas?
29. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska byl hrozný den. Byla jsem se Sabinkou na 3.měsíční kontrole. Mudr nás s bulkou v podpaždí
( reakce na 1. očkování TBC) poslal do Prahy. berou nás hned zítra, malé budou dělat UTZ vyšetření a punkci
Tak nám držte palečky..
30. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cory - držíme palečky, aby bylo všechno OK!!! :dizzy_face: Dej vědět jak jste dopadly!!!

Zítra písnu víc, jaksi teď nestíhám... :unamused:

Luci - no jo, letí to strašně :slight_smile: Dneska jsem se byla podívat za kamarádkou v porodnici na malou Lucinku a přišlo mi to až neskutečný, že byl Honzík takovéhle mrně a hlavně, že takového prcka budeme mít za chvíli doma!!! :dizzy_face:
30. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarek zlatíčka,

moc se omlouvám za absenci, ale pc je pořád v pr... :angry: Ale už ho mám konečně na reklamaci tak jsem zvědavá,kdy to bude hotový. Vlezla jsem si k Davčovi na pc a řekla jsem si, že tu taky musím nechat pár řádek. Zatím jsem vás nedočítala, protože naposledy když jsem tu byla, tak jsem vás dočetla a už nebyl čas něco napsat nebo na něco reagovat. Takže vás dočtu později.

Jinak my jsme v pořádku. Kubík už 14 dní spí po obídku v postýlce a ne v jeho oblíbené houpačce. Tu jsme hned odvezli, ale kupodivu to vzal v pohodě. :wink: Takže jsem ho začala uspávat i po obědě. No a po týdnu co spinkal v postýlce mě naštval, že si nechtěl lehnout a dělal blbosti, tak jsem se sebrala a nechala jsem ho tam. No jenže on mě přečůral a usnul sám :confused: :sweat_smile: Takže večer jsem ho tam taky šoupla a opět bez protestů usnul. Takže už 5 dní neuspáváme a usíná sám. Jsem z toho úplně nadšená, protože jsem vůbec netušila, že to půjde tak hladce.

Jinak jsme nechávali očkovat na příušnice, zarděnky, spalničky a neštovice tou placenou vakcínou. Je to priorix-tetra. Mudra říkala, že je to živá vakcína a reakce bývají po 7-10 dnech. Tak jsme jí po týdnu měli. Dostal teplotu a po 2 dnech se i trošku osypal. Byli jsme doma 5 dní a už je to v poho. Druhá dávka nás čeká až před létem a bude to mít za sebou. Jsem ráda, že jsme mu jí dali. Ušetřili jsme mu 1 píchnutí a navíc to má i na ty neštovice.

Jo a jak jsem si říkala, že až přestanu brát antikoncepci pro kojící tak že budu mít klid tak prdlajs. Po normálních práškách mi bylo blbě a tak mi napsal náplasti, který mi nedržej takže neberu nic. Ještě mu musím zavolat, ale on mi řekl, že pak už je jen nitroděložní tělísko a to pro mě nemá cenu si ho dávat na půl roku. Protože příští rok v létě bysme asi začali zkoušet druhý a to by byli vyhozený peníze. :pensive: Takže si dáváme bacha a uvidíme jak to dopadne. :sweat_smile:

To je zatím ode mě vše. Všechny moc zdravím, luci držím palečky s mimčem a zany na tebe taky myslím. Máš už to za pár. Ostatním posílá Kubíček pusinky. Trošku oslintaný, ale upřímný :grinning: papapa
31. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
coryna: moc vam drzim palce!!! urcite bude vse OK

zany: no tesim se na fotky vaseho prcka :slight_smile:

sokolko: aspon si telo odpocine od hormonu, kdyz si date pozor kolem ovulace, tak by nemel byt problem a kdyby nahodou, tak by se tak moc nestalo, ne? :wink:

preju vam vsem krasny vikend!!!
31. říj 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny

Já sem koukám dost často, ale jak jsme byli pryč na prodloužený víkend, tak nějak nic nestíhám. Včera měla malá své první narozeniny, tak byl včerejšek plný vzpomínek, utíká to moc rychle. Dopoledne jsme stihly s Naty i prohlídku a očkování. Šly jsme k dr zrovna ve chvíli, kdy mě před rokem začaly kontrakce :slight_smile: Tak jsem tam vzpomínala. Malá měří 74,5 cm, váží 8,40 kg na lačno a je to čiperka. Prakticky utekla roku. Sama chodí, sice ne dlouho, ale včera přešla celý obývák sama (cca 4,5 metru) NO a když manža přišel z práce, tak dostala dortík a dáreček. Z pejska měla moc velkou radost. Já taky, protože tu pořád hraje - je to ten mluvící pejsek. Jinak oblečení jsme jí jako dárek nebalili, protože tomu ještě nerozumí, ale má plnou skříň nových věcí. Zítra přijdou od nás na oslavu (celkem 7 lidí) a příští sobotu od manži (5). A když k tomu připočtete ještě nás - no jsem zvědavá, jak se sem vejdeme do toho malého prostoru. No, možná koukáte na čas, ale právě jsem i dožehlila a vypudila nachviličku manžu od PC, tak koukám, co je nového.

Sokolko - kočendo, no konečně si se ozvala :slight_smile: Kdyby nebylo info od Zany, tak fakt mám strach, že se Vám něco stalo. No a s tou anti - tak když to dopadne, tak to dopadne :wink:

Coryno - tak jak jste chudáčci dopadli??? Moc držíme palečky, aby jste tam byli poprvé a zároveň naposled.

Lucií - já Vám fakt moc fandím a držím palečky, aby se to všechno zadařilo a taky si byla čekatelka. Ach jo.

Zany - no jo, vy si vlastně brzy přivezete mimíska domů.

Tak utíkám do postele.Krásný víkend a opatrujte seeeeeeee.
Jindul
31. říj 2008 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera jsme navštívili odd TRN Fakultní Thomayerovy nemocnice. Sabinka celou dobu koukala vážně, jako kdyby věděla co jí čeká. Při zákroku hrozně brečela, chudinka moje. Nejhorší je, že to možná nebylo naposled, ale budeme doufat, že ano. Já měla slzy v očích, když jí to dělali. :cry:
Jinak díky za podporu.
Natálce vše nej k narozeninám.. :slight_smile:
1. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočendy.

Nějak nestíhám. Oslava byla pěkná, jen malá unavená.

Coryno - moc děkujeme za gratulaci. Jinak moc Vám přeji, abyste to měli už dobré. Já mám kamarádku a ty si s tím tedy vytrpěli. Ale je to už teď dobré.

No a dneska jsem viděla Sokolku - ale na hřbitově. Chtěla jsem tě pozdravit, ale asi by si stejně nevěděla, kdo to je - jsem ostříhaná a jiná než na fotkách:slight_smile:

Tak zase utíkám. Mějte krásný večer.
Jindul
2. lis 2008 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindul tak to je hustý. To jsi se měla přihlásit. Já tam jela s mamkou a Kubíkem a taťka doma spal :grinning: .

Jinak včera večer dostal Kubík horečku. Měl 38,5 a v noci to samý. Večer a ještě dvakrát v noci jsem mu dávala sirup a teď ráno měl 37,3 a teď se mi zdá že už nemá ani to. No jsem zvědavá co z toho vyleze. Jinak mu nic není. A v noci i když měl takovou teplotu tak byl děsně vysmátej. Hrozně prděl a strašně se tomu smál. :grinning: Asi zavolám mudře. Uvidím ještě. Každopádně teď budeme muset být doma. :frowning2:

Zatím pa a Natálce samozřejmě přejeme vše nej a Sabince ať je to v pořádku a moc jí to nezlobí. :pensive:
3. lis 2008 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak odpo nám to vylezlo zase na 38 , ale večer byl bez teploty. Před chvílí se vzbudil a je chladnej, ale pořád pobrekává. Tak vůbec nevím co by to bylo. Zítra už určitě mudře zavolám. Zoubky by to být neměli, protože to nemá ani nateklý. :pensive:
3. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Sokolko - ať je Kubík brzy zdravoučkej. Ach jo, nemůže to být 6 nebo 5 nemoc??? Proč dětičky nemůžou být zdravoučký. Ach jo. Jinak s tím hřbitovem - my tam byli s kočárkem - béžovým. možná sis všimla. Viděla jsem tě už u auta, ale to jsem si nebyla 100%tně jistá, zda jsi to ty.

A kdepa jsou ostatní?? A Adélka s Jadíkem tu dlouho nebyla?

Tak my dneska máme domluvenou procházku a je pěkná mlha :angry: Tak jsem zvědavá.

Krásný den holčiny.
4. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

zase vás po odmlce zdravím, ale četla jsem vás :slight_smile:

My jsme byli o víkendu bez Honzíka :slight_smile: Mamka si vzala Honzíka v sobotu dopoledne a měla ho až do neděle dopoledne, kdy jsme si ho po angličtině vyzvedli :wink:
Tak jsme si doma v klidu uklidili, sjeli jsme na hřbitov, pak se zastavili u švagrové, protože tam s Honzíkem nemůžeme, když je mladší synovec nemocný :unamused: No a večer jsme si zašli u nás v hospodě na večeři :dizzy_face: No zkrátka odpočinkový den :dizzy_face:

Včera po obědě jsem jela ke kadeřnici a nechala jsem si zkrátit vlasy na mikádo :dizzy_face: Po porodu mi zase začnou vlasy padat, tak ať to není tak strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsem byla na poslední hodině předporodního kurzu, jen si zopakovat dýchání zda jsem ho nezapomněla :wink: A v pohodě, můžeme jít zase rodit :grinning: Honzíka hlídala mamka, tak jsem toho využila a zašla s kamarádkou, která ten kurz navštěvovala celý, na oběd :slight_smile:

Cory - tak snad bude všechno v pořádku a nebudou Sabinku moc trápit!!! :frowning2: Chudá, takhle malá a takovéhle trápení!!! :frowning2:

Jindul - tak to je Natálka šikulka, když už sama ťape :slight_smile: Počkej až získá tu pravou jistotu, to budou teprve mety :grinning:

Sokolko - tak snad bude Kubík brzy zdravej!!! :slight_smile:

Honzík začal taky kašlat a má rýmu, ale zatím je to v pohodě. Ráno jsem mu dala Mucosolvan, pak si vypil 2 čajíky proti kašli a kapali jsme do nosu a odsávali... Tak snad to ustojíme a nic z toho nebude :slight_smile: Ale bude to tím počasím, není se čemu divit, když je tam tak hnusně a nebo se střídá teplo, zima, teplo, zima :unamused:
4. lis 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsem dopo volala mudře a ta mi řekla, že jestli bude mít ještě dneska teplotu tak ať zítra přijdeme. Odpo mu to zase vylezlo na 37,3 a večer měl to samé. Tak tam s ním radši ráno sjedu. Aspoň ho zkontroluje a když to nic nebude, tak budu klidnější.

Zany tak ty už to máš za pár. To je fakt mazec. No aspoň už to budeš mít brzy za sebou. :wink:

jj počasí je fakt na prd. Není divu, že je každej druhej nastydlej. Brácha ten má od pondělí antibiotika na těžký zánět dutin. Takže taky dobrý. Kubík sem tam zakašle, ale mudra mi říkala, že když mi nekašle 10x do hodiny tak ať mu nic nedávám.

Zítra se ozvu jak jsme dopadli.

Jo Zany koukala jsem na albíčko a moc vám to tam se švagrovkou a s bráchou s pupíkama sluší. To byla asi jízda co?! :grinning:
4. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

my jsme dneska vstávali v půl 7 :unamused: No nic moc, ale aspoň se v klidu zabalíme a vyrazíme :wink: Honzíka vezu ke švagrové na hlídání a jedu do poradny :slight_smile: Za chvíli už začnu chodit na monitor, tak to bude každý týden a min. na hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - no mám už to fakt za pár, ale ještě chvíli musím vydržet :dizzy_face: I když já bych klidně porodila :grinning:
Oslava byla fajn, hlavně jízda s nealko šampusem :grinning: :grinning: :grinning: Ale i tak jsme si to užili a kluci vypadali fakt suprově, ale nějaké fotky mi admini smazali :rolling_eyes:

Dneska večer mám sraz s holkama, tak se těším :dizzy_face: Manža mi včera říkal, že to musím před porodem ještě strhnout, protože pak budu mít doma kojící kotvu a hned tak se nikam nedostanu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

ráno jsme byli u tý mudry. No tak když jsme vlezli do ordinace, tak jsem čekala opět řev jako minule, ale nějak jsme to zvládli. Párkrát pofňuknul, ale jinak kupodivu pohoda. Doma jsem ho učila jak má udělat na mudru "ááá" a když se mu šla kouknout do krku tak koukala, že jí sám otevřel. Říkala, že u takhle malého dítěte to vidí poprvé, že takhle spolupracuje. Chválila ho i jak je ukecanej a jakej je rošťák. No prostě jsem byla blahem bez sebe. ale pryč od chlubení . Poslechově tam nic nemá, teplotu taky ne a v krčku to má malinko červený, ale na angínu to není. Dneska je i hodnější a není tak protivnej tak to už snad bude v poho. Sem tam trochu zakašle, ale není to nic hrozného, takže zatím sirupek nedáváme. Mudra říkala, že když odejde teplota tak že se mu ten hlen může víc uvolnit a může začít víc kašlat. Ale taky nemusí. No a kdyby měl dneska teplotu nad 37,5 tak máme zítra přijít na crp. Takže asi tak. Ale určitě jsem už klidnější.

Zany umím si ty fotky představit. Taky máme jedno speciální album s fotkama z jednoho silvestra a moc na zveřejňování to taky není. Ale sranda taky byla. Aspoň do tý doby než jsme se ráno vzbudili. Teda aspoň já :sweat_smile:
5. lis 2008 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Honzík má pořád rýmu, ale není to nic strašného... 3x za den odsáváme, kapeme do nosu a občas zakašleme :unamused: Jinak jsem pro jistotu zrušila dnešní plavání, aby z toho nebylo něco horšího!!! :rolling_eyes: Do příštího týdne bude určitě ok, takže si to nahradíme :slight_smile:

Jak je takhle hnusně, tak jsme doma a ani nejdeme ven!!! :unamused: Na Honzíkovi je znát, že mu to chybí, protože buď lumpačí a nebo je protivnej jako sviňa :unamused:

Dneska mu manža přivezl velkou postel :dizzy_face: Tak mu jí nejspíš zítra smontuje a už bude spát jako velkej kluk :dizzy_face: No jsem na něj zvědavá :confused: :sweat_smile:
Ale jinak je to v BICu otřes!!! Říkali, že by měla přijít za 4 týdny, ale že to chodí dřív. No a v úterý to byly 3 týdny, tak tam manža ve středu volal a oni, že postel už přišla!!! No a že by nám to někdo zavolal? Ani náhodou!!! :angry: Chtěli vědět kdy si pro ni přijedeme, tak jim manža říkal, že včera. Tak tam přijel, postel nikde, protože mají plný sklad a nemohli jí najít!!! A on neměl čas tam čekat, protože já zas musela jet plavat... No tak tam byl dneska a postel měli v autě a říkal, že kdo ví jestli tam včera byla!!! No a hlavně, že kdyby přijel o něco později, tak by auto bylo fuč, že se akorát chystali k odjezdu!!! :angry: Blbci jedni!!!! :angry: :angry: :angry:
7. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večír,

Zany ono to není jen v Bicu, mě se to stalo i v jiných obchodech. Oni asi nepotřebujou peníze.... :angry: Doufám, že Honzík bude brzy v pořádku. Ono je to tím počasím, je to fakt hnus. Kubíček včera začal odkašlávat, tak jsem mu začala dávat sirup a dneska už jen kašle, bez odkašlávání, ale zase víc. Ale to už určitě zabralo, když už tam ty hleny nelítaj. Noci nic moc, ale dá se to. Začala jsem ho dávat spinkat už v sedm a řekla bych, že je to tak akorát. Většinou do pěti minut spinká a dneska jsme vstávali až před osmou. Jsem docela koukala. :confused:

Jinak venku jsme ještě radši nebyli, ale zítra dopo se chystáme na nákupní výlet do Písku do tesca a odpo bude tatínek hlídat, protože jedu se ségruškou popřát tátovi k svátku. Kubíčka tam radši ještě tahat nechci, je to tam s tím teplem takový všelijaký. :sweat_smile: No alespoň vypadne dopo a v neděli uvidíme.
7. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, snad ryma Honzikovi brzo odejde! a co se BICu tyce, my tam nikdy nic nesehnali, moc ochotni tam nebyli... postel mame z nabytku na Fialce (Jamall), zidle z Prahy, stul z Žirov, sedacku taky z Prahy... no a neco jsme si nechali udelat na miru...

preju vsem krasny vikend :slight_smile:
7. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tady je teda mrtvo... :angry:

My jsme byli nakonec ještě v sobotu doma, odpo teda jenom taťka s Kubíkem :grinning: no a v neděli jsme jeli do toho Písku na nákup. Pokoupili jsme něco na vánoce něco na sebe a tak.

Holky kdyby jste viděli co se mi dneska stalo. Od rána jsem polehávala, protože už od včera mi není nejlépe. Chytla jsem tu chřipajznu od Kubíka. No a kolem desátý zazvonila pošťačka. Tak jsem čapla Kubinu, vzala si Davčovi pantofle co má za dveřma a šli jsme dolu. Jenže mi na prvních schodech podjela noha a žuchla jsem i s prckem na zem. Malej se uhodil do hlavičky, ale hned začal křičet a za chvilku byl klid. No krve by se ve mě nedořezal. Má tam teda bouli, naštěstí to rozseklí není. Volala jsem mudře a ta mi řekla, že takovej boulí ještě bude a jestli je v pohodě a nebude zvracet a nebude unavenej tak je to v poho a nikam jezdit nemusím. Naštěstí je v pohodě, ale nejradši bych si za to nafackovala. :frowning2:
10. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky kde je vám konec? :confused:

Zany ty potvoro já jsem to viděla moc dobře na těch ledňátkách jaký tam píšeš romány no a na nás prdíš :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:
10. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

teda Sokolko, ty jsi mě takhle odhalila :grinning:
No když tady se nic nedělo, tak jsem ani nepsala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme se měli o víkendu fajn :slight_smile: V sobotu dopoledne kluci sestavili Honzíkovu postel a já jsem si zatím v klidu dojela do města koupit věci potřebné do porodnice :wink: Odpoledne jsme pak byli na procházce :slight_smile:
V neděli jsme vstávali brzy :unamused: Ale aspoň jsem stihla všechno za dopoledne a odpoledne měla klid. Takže jsem vyžehlila, zadělala těsto na buchty, upekla je, uvařila :dizzy_face: Po obědě jsem šla spát s Honzíkem :dizzy_face: No a pak jsme byli na procházce a u bráchy :wink:
Honzík spí od soboty na velké posteli, ale musíme ho uspávat, protože jinak by utekl :unamused: No asi si nejdřív musí zvyknout, že má velkou postel a pak že je na ní sám :wink: Ale po obědě se ráda obětuju a jdu ho uspat :grinning:

Dneska frčíme za kamarádkou co se nám odstěhovala z PB :frowning2: :wink: Okoukneme jim nový byteček, kluci si pohrají a pak odpo pofrčíme domů :wink:

Sokolko, tý jo, tak hlavně, že se Kubíkovi nic nestalo a tobě taky ne!!! :wink: Takže příště svoje pantofle a pomalu :slight_smile:

Hezký den :dizzy_face:
11. lis 2008 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já tu jsem skoro denně ale nepíšu... A dneska to napravím. Můj táta přesně před týdnem upadl do komatu, lékaři mu moc šancí nedávají, ale já pořád doufám :cry:
Jinak 6. prosince jdeme na vítání občánků. Sabince jsme obj růžové teplé šatičky, už se těším až dorazí. Ale v čem půjdu já, to teda fakt nevim...
11. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

my jsme včera vyrazili za kamarádkou a bylo to fajn :slight_smile: Kluci si pohráli, my pokecaly, dali jsme si obídek, vyrazili na procházku a pak jsme po kafíčku a dortíčku frčeli domů :slight_smile: Honzík mi usnul cestou ke kamarádce, tak po obědě nespal... :unamused: No a pak vytuhnul cestou domů na půl hodiny... Ale evidentně to dneska v noci doháněl, protože spal do půl 9 :dizzy_face: Jsem zvědavá jak půjde spát po obědě :confused:
Dopoledne jsem měla v plánu vyrazit do města, ale když prší, tak asi nikam nepůjdeme :unamused: Uvidíme jestli to nepřejde :wink:

Cory - tak to je mi s taťkou moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tý jo, tak vy se půjdete vítat :slight_smile: To bude Sabinka určitě kočka :slight_smile: Pak nám hoď nějaké foto do alba :dizzy_face:
12. lis 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
zany - fotečky sem pak hodím
12. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek