• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holčiny.
Já jsem sice s malou doma, neb raději jsme v karanténě (přišly jsme do styku s holčičkou, co měla 6.nemoc), ale vůbec nestíhám písat. Malou mám pořád na noze, nebo něco dělám. Přemýšlím o Vánočním úklidu, že bude už teď, abych pak měla časík na pečení. No jo, zase jsem si toho vymyslela :grinning:

Coryna - moc mi mrzí to s tatínkem :frowning2: Doufám, že se lékaři mýlí a tatínek se brzy probere.
Sabince to moc v šatečkách sluší, je kočenda.

Zany - uf, pořád koukám na ty tvé týdny těhulkovství. No, to je fakt síla.

Sokolko - jakpa se Vám daří????

Lucí - a co vy, pořád vás mám v hlavindě.

A ostatní holčiny, to fakt po vás se slehla zem :(

Jindul
13. lis 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem porušila pravidla :slight_smile: Tak musím najít nějakou svou aktuální fotku, abych to tam neměla prázdné.
13. lis 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

my máme za sebou strašnou noc :unamused: :frowning2: :frowning2: Honzík včera před desátou hodinou zvracel :frowning2: Takže jsme povlíkali postel, dali prát i polštář, já ho uspávala a za chvíli zvracel znovu :unamused: No zvracel takhle 4x, nakonec už jsme neměli čisté prostěradlo na velkou postel, takže putoval k nám do ložnice do postýlky. Tam pak taky ještě jednou zvracel... :unamused: šli jsme spát asi až o půlnoci, Honzík se vzbudil ve 4, chtěl pít, tak jsme mu dali trochu černého studeného čaje, ale za chvíli to šlo zase ven :unamused: Pak chudák usnul, ale před šestou už byl vzhůru a chtěl pití a povídal i prosím prosím, brouček malej :pensive: No ráno pak dostával po lžičkách čaj, ale za chvíli byl zase venku. Děsně se vztekal, když jsme mu nechtěli dát další...
No tak jsme jeli pro jistotu k doktorce, aby na něj jukla co a jak... Naštěstí na bříšku nic nemá, říkala, že dehydrovaný taky není, takže máme dávat vyloženě ledový čaj po troškách, odpoledne, že už bude mít určitě hlad, tak může dostat suchý rohlík nebo naškrábaný banán...
No v noci jsem prala povlečení a prostěradla, teď ráno povlečení a prostěradlo z postýlky a pyžama... Takže to tu máme jako v sušárně... :rolling_eyes: Doufám, že mu ten polštář uschne, pořád s ním chodím klepat...
Zítřejší plavání musím zrušit, protože to by nemělo cenu. I kdyby dneska nezvracel, tak tam se může nalokat vody a zase bude zvracet...

Jinak jsme u paní doktorky dostali pochvalu jak krásně povídá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dostal obrázek s Krtečkem a to byl Honzík přímo nadšený :dizzy_face:
13. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jindul také doufám....
zany - Sabinka taky potěšila, dostala jsem od ní hned ráno dárek k narozkám. Protekla jí plenka , takže bodíčko, prostěradlo i polštář letěl taky do pračky, mám to tady taky jako v sušárně. Snad bude Honzík brzy o.k. Ono v tomhle počasí se není co divit, že prckové zvrací, mají rýmu apod...
13. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jeee, jindul, ja uz taky planuju vanocni peceni - uz se moc tesim - letos poprve sama v nasi domacnosti :wink: mam se fajn, diky za optani :slight_smile:

holky, dnes jsem sla kolem toho nove otevreneho OBI a reknu vam, ze lidi jsou neskutecni - plne parkoviste, davy lidi... kamaradka tam taky chtela jit, ale ja si pockam, az prvotni zvedavost opadne :wink:
13. lis 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - jestli jsem to dobře pochopila, tak máš dneska narozky :slight_smile: Tak ti přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí a co nejvíc radostí se Sabinkou :dizzy_face:

Luci - to věřím, že lidi jsou šílenci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musí být všude první, aby jim náhodou něco neuteklo!!! :rolling_eyes: No taky se tam podíváme až to první šílenství opadne :wink:

Jindul - tak snad vás 6. nemoc mine :wink: Honzík jí teda měl, vloni v srpnu... :confounded:

Jinak Honzík už nezvracel :slight_smile: Ale je protivný jak nevím co!!! :unamused: Dopoledne se tu vztekal, protože chtěl čokoládu, pak už před půl 12 usínal, takže jsem ho dala spinkat a spal 3 hodiny. Holt dospával noc :slight_smile: Před chvílí jsem přijela z plavča a prckovi se to asi už nelíbilo, protože mě šťouchal na levé straně a vyloženě jsem cítila bouli :slight_smile:

Na pečení letos nebudu mít čas :frowning2: :unamused: Takže si asi někde něco málo objednám a nebo něco dostaneme od tchýně... Uvidíme :wink:
13. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - díky
Jj OBI MM tam chtěl také jet mrknout a já jsem mu přesně něco podobného říkala, VÍŠ CO TAM BUDEL LIDÍÍ :grinning:
Já letos budu péct na Vánoce poprvé.. Snad se zadaří :wink:
13. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, coryno, vy jste si teda uzily! snad se to Honzikovi brzo zlepsi a plenky Sabinky nebudou uz protekat!

coryno, ja to nepochopila, takze dodatecne se take pridavam se gratulantum :slight_smile:
13. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Zany je mi mocinky líto Honzíka. My jsme si zvracecí virózky užili dvakrát, z toho jednou v nemocnici, takže s tebou fakt soucítím. To je hrůza, když jenom čekáš, jestli se znovu nepoblinká. :frowning2:

Jindul díky za optání. Malej pořád kašlal, ale po týdnu tj. včera jsem mu vysadila ten mucosolvan a dneska bych řekla, že už je to lepší. No uvidíme přes víkend a kdyžtak bych s ním v úterý skočila ještě k mudře.

Luci, cory a Jindul já se letos na to pečení vyloženě třesu. :grinning: Mám prostě chuť péct. Jsem zvědavá jestli mi to po prvních várkách vydrží :grinning: :grinning:

Cory nic si z toho nedělej. To se ti Sabinka ještě proteče nesčetněkrát. Vím o čem mluvím. Měli jsme vždycky takový období. Třeba tři dny se mi každý den protekl i 4x a pak zase třeba týden nic. Holt si toho moc nashromážděj a pak to tam pustí najednou :grinning:

K tomu OBI. Taky jsme si s Davčou říkali, že nejsme magoři jet tam hned první den. No a nakonec jsme se mezi ty magory připojili :grinning: :grinning: . No můžu vám říct, že to tam bylo fakt na prd. Ono by tam ani tolik těch lidí vevnitř nebylo, kdyby s těma košíkama nezatarasily půlku uliček. Takže jsme to jenom prolítli a pryč. Ale koupila jsem si tam krásnou orchidej, to mám radost. Snad mi nechcípne. Jo a kvete mi vánoční kaktus. Už asi před měsícem se mi objevili první poupata. Má to asi nějaký posunutý. Na vánoce bude určitě holej. :grinning:

Jinak dneska poprvé od té doby, co Kubík usíná sám se pěkně vztekal. Že jsem tam teda na něj i vlítla a znova jsem ho položila a dala mu čajíka. Pak už to vypadalo že spinká, tak jsem tam vlezla, vzala čaj, odešla a začal znovu. Tak znovu čaj a naštěstí už usnul. No jsem zvědavá na noc a taky na to, kdy budeme ráno vstávat. Včera i dneska jsme vstávali až v půl osmý, jen aby mu to vydrželo. :sweat_smile: Ale je fakt, že jsme tu večer měli na návštěvě ségru s přítelem a proto možná tak vyváděl. No nevim.

Tak ode mě asi vše a jsem ráda, že se nám to tu zase oživilo. Jo a Zany podávej průběžné informace o Honzíkovi. Jo a jak se vůbec těšíš na porod? :confused:
13. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, tak to mas muj obdiv, ja bych tam vcera fakt nesla - nemam rada tlacenice :wink: ale nejakou kyticku bych taky chtela, v byte mame jen jednu... ale nevim, kam ji dat, asi to bude chtit koupit i nejaky stolecek na to...

letos budeme jeste bez stromecku, dohodli jsme se, ze dokud nejsou deti, budou nam stacit nejake ozdobene vetve a stromek u rodicu :wink: ale urcite chci bytecek nejak vanocne vyzdobit - i nejake ozdoby bych mohla vyrobit sama - ale chtelo by to napady :sweat_smile:

sokolko, ja az to upecu, tak to dam do krabice a asi ji prelepim, protoze bysme na to urcite chodili :wink: a nebo na ni dam embargo treba do 20.12. a pak ji otevreme, snad do Stedreho dne neco zbyde :wink:

holky, chodily jste na tehu cviceni?

jo a jeste dotaz - nevite, jestli se v PB neporadaji nejake tvurci kurzy? napr. malovani na hedvabi apod.
14. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Jdu vás aspoň pozdravit. Dneska je maličká nevrlá - snad byl prý úplněk - nespala a měla zlé sny, možná vyrazíme pro homeopatika na dobré spaní. Mám dělat dort (slíbila jsem ségře místo bombošky) - budu ho dělat půlenej - neb ségra a její holka mají narozeniny a budeme přát oběma. Ještě něco uvařit - asi koprovku, mám na ní chuť. A ještě teď musím napsat angličtinu manžovi.Má to být příběh, který četli v práci, ale jak to skončí mi neřekl a telefon mi nebere :slight_smile:

Jinak já se také moc těším na pečení, jen mám strach, že to budu dělat po nocích a malá se bude budit. Vloni to bylo jednodušší, to spala krásně :grinning:

Lucí - já jsem na těhu cvičení chodila k paní Bručkové. Je super. Ale teď si nepamatuji, zda to nemá od nějakého týdne těhulkovství. O kurzech bohužel žádných nevím. Ale vánoční dekorace - adventní věnec, svícínek, udělat si vázu místo stromečku, ozdoby na záclony, do oken???? No, je toho :slight_smile:

Sokolko - no, noc u nás byla taky síla, ale spíše hrůzné sny. A s OBI tě obdivuji.

Coryno - dodatečně vše nejlepší k narozeninám. Hlavně zdravíčko.

Zany - tak co, už je malému lépe?????

.... Tak a zase to nedopíši, malá hudruje. Mějte krásný den.

Jindul
14. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul diky za info, mas na tu pani Bruckovou kontakt?
14. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak Honzík včera za celý den snědl jeden banán a kousek rohlíku... :unamused: No nic moc, ani moc nepil, ale něco jsme do něj dostali... Jak to není trochu sladký, tak mu to moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí už pak nezvracel, tak snad to bude v pohodě.
Dneska je Honzík u tchýně, protože manža měl dovolenou a potřebovali jsme něco zařídit a s ním by to šlo dost těžko... :unamused: A taky nevolala, že by zvracel, tak snad to byl jednodenní vir nebo či co :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsme taky vyrazili do OBI, ale vyloženě pro konkrétní věc :slight_smile: Takže jsme to prošli, koupili jsme co jsme potřebovali a mazali jsme domů :slight_smile: Ale bylo tam dost čumilů, kteří tam jen tak chodili a koukali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky jsme vybrali manžovi k Ježíšku hodinky, tak jsem ráda :slight_smile: Něco už jsem mu koupila, takže ho mám skoro z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem si na netu vyhlídla od Alpinu kabát, tak jsme na něj koukali, ale měli jen malý a to bych nezapnula přes prsa... :unamused: Takže mi objednají větší a příští týden přijde, tak budu mít taky dáreček :dizzy_face:

Luci, já číslo na paní Brůčkovou mám :wink: Chodila jsem tam na předporodní kurz a je to fakt fajn ženská :slight_smile: Pošlu ti číslo do IP :wink:
Jinak jsem chodila na to plavčo pro těhotné do Amálky a taky mě to bavilo :wink: Hlavně jsem aspoň vypadla z domova, odreagovala se a něco pro sebe udělala :dizzy_face:

Tak my se jdeme balit a frčíme na AJ :wink: Ale dneska se mi fakt nechce :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír,

takhle se mi to líbí, aspoň mám co číst :grinning: :grinning:

Zany jsem fakt ráda, že už je Honzíkovi lépe. Docela jsem měla strach a myslela jsem na vás. Tím že si tím projde člověk sám tak ví, jak je to pitomý. :frowning2:

Luci já jsem na těhotenský kurzy nechodila. Chodila jsem do práce co nejdéle, tj. že jsem nastoupila na mateřskou 6 týdnu před porodem. No a ony ty poslední kurzy začínaly 8 týdnů před porodem. No a jelikož se mi to nehodilo se službama, tak jsem tam nebyla. Ale já jsem fakt měla porod bezvadnej, tak to ani nevadilo. Ale určitě si myslím, že pokud je ženská na rizikovce, tak aspoň se odreaguje a pokecá s jinýma maminama. :wink:

Jinak mi chceme letos koupit větší stromek. Máme 120 cm a je to prostě malý :grinning: . Samo že umělej. Jsem si tenkrát naběhla se živím a na Štědrej den jsme mazali do kauflandu kupovat umělej. :grinning: :grinning:

Dárky mám už vcelku koupený, jenom nevim co tomu našemu tatínkovi. On prý nic nechce a když něco bude chtít, tak si to koupí. :angry: No netrefili byste ho? :sweat_smile:

Jo a dneska malej usnul úplně v pohodě. Jak tu asi nikdo nebyl tak ho to nerozptylovalo a spal hned. Zítra budem hlídat bráchu tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to usínání bude zase trvat. :confounded:

Nic jdu chrnět. Opatrujte se děvenky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Páááá
14. lis 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

no taky se mi to takhle líbí, když mám co číst :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Honzík už je v pořádku. Včera večer vypil i trochu mlíčka a v pohodě :slight_smile: Ráno vypil plnou dávku, baštil bez problémů a nic!!! Tak to byl asi nějaký jednodenní moribundus :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Mě ráno chytil uklízecí amok což se nestává tak často :grinning: Takže jsem se pustila do úklidu, manža taky pomáhal a Honzík byl tak trochu škodík :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale zvládli jsme to :slight_smile:
Dneska od 17,00 je tu lampionový průvod, tak vyrazíme :slight_smile: Manža dopoledne koupil Honzíkovi lampion Papouška, tak snad nám vydrží dýl jak 5 minut :grinning:

Sokolko, no když jsou ty děti nemocné, tak je to strašný!!! :frowning2: Jsou chudinky takový bezbranný a zvlášť když zvrací, tak je to strašný!!! U Honzíka už bylo vidět, že nemá co zvracet, ale pořád ho to nutilo :unamused: Ono je to nepříjemný dospělýmu natož takovýmu mrněti :unamused:

Luci, já jsem na kurz chodila a bylo to fajn :slight_smile: Mě třeba to dýchání u porodu hodně pomohlo, protože to bylo fakt dlouhý... :rolling_eyes: A aspoň jsem poznala nový lidi a jak píše Sokolka, když je někdo na rizikovým, tak má aspoň o zábavu postaráno :slight_smile:

Dárky už taky víceméně máme :slight_smile: Ještě doladím pár drobností a hotovo :slight_smile: Včera jsme nakoupili balící papír, tak už to pak zbývá jen zabalit :wink:

Jdu ještě odpočívat dokud se u nás spí :slight_smile:

PAPA
15. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak mi jsme dneska osiřeli. Taťka dělal něco na autě, takže jsme dopo vyrazili na námko pro nějaký drobnosti a pak jsme byli u babičky na obídku. Kubík snědl talíř polívky, ale palačinky nechtěl, potvora. :grinning: Jedl by z toho jen šlehačku, ale to měl smůlu. Pak jsme šli domu na spinkání a odpo jsme se byli zase s babičkou a bráchou projít. Docela jsme vymrzli, tak jsme si pak u nás dali kávičku. Brácha tu dneska spí a jak jsem předpokládala, tak Kubík zase řval když jsem ho šoupla do postýlky. Úplnej záchvat. Ale po 10 minutách a mých dvou vpádech do ložnice usnul. :sweat_smile:

Zany super, že už Honzík vše papá a je v pořádku. :wink:

Jdu čučet na titanic. :grinning: Pááááá
15. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme vyrazili na lampionový průvod :slight_smile: Honzík byl skoro celou dobu u tatínka na koni, protože by zdrhal a za ruku jít nechtěl :angry: V té tmě bychom ho tam naháněli a ještě by se ztratil!!!
Hodila jsem pár fotek do alba :dizzy_face:

Teď už jde Honzík spát, ale musíme ho uspávat, protože jinak zdrhá!!! :confounded: Musíme ho to naučit, že i v postýlce musí spinkat, resp. usínat sám jako v postýlce :wink:

Sokolko, asi to Kuba bere jako narušení jeho klidu :unamused: Ale on si zvykne :wink:

Jdu se natáhnout, dneska mě nějak bolí břuch :unamused:

Dobrou :slight_smile:
15. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak noc byla hrozná. Pořád se budil a vypil snad 2 litry čaje... :frowning2: Ráno jsme vstávali v půl sedmý tak aspoň že tak. :sweat_smile:
Zany fotečky jsou super. :wink:
16. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezuskote holky, jsem vůbec v diskusi Příbram a okolí :grinning: :grinning: Ale paráda, ráda jsem si početla. Dneska přijela kámoška s chlapečkem, který je o dva měsíce starší než Sabča, jé ty pokecali :grinning: a potom začal řvát jeden a do toho druhej, bylo to tu jako v jeslích :grinning:
zany fotky moc pěkný :wink:
sokolko - také máme umělej stromek, hlavně z toho důvodu že máme doma dost teplo, ale koupili jsme ho před rokem a je fakt moc pěknej. :slight_smile: Já MM nějaké dárky vymyšlené mám ale pak je problém, mu nevykecat jaké :sunglasses:
luccii a jindul - díky :dizzy_face:
16. lis 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, tak to se mas, ze uz mate skoro vsechny darky! my nemame nic :sweat_smile: no a ted ctu, ze i zany skoro vsechny darky ma! :slight_smile: holky, nechcete hodit tip? :wink: vlastne 1 darek mame - list slivovoice pro nase :wink: svagrova se svagrem si o neco reknou, stejne jako my jim neco poradime, takze aspon to bude jednoduchy... ale co dat rodicum a hlavne manzelovi, to fakt nevim...

zany, tak to je dobre, ze ten strevni virus odesel brzo! :slight_smile:
sokolko, to jste tolik vypotili a nebo se i menili plinky?
16. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ty fotky s lampionem jsou fakt pekne! to se konalo u vas na vesnici? ja byt dite, tak bych sla taky :wink: jo a jinak ti to moc slusi, kazda maminka je asi skutecne hezka :slight_smile:
16. lis 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak ja jsem nastydla, asi nejakej virus na me skocil na prochazce - vubec nic nevydrzim :frowning2: takze zitrejsi svatek budu doma...
16. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mate pravdu, zrovna dnes jsem premyslela, ze deti to musi snaset daleko hure, vsechny nemoci, pritom jim vlastne temer nemuzete pomoci :pensive: a navic dokud nemluvi, casto vlastne ani maminka nevi, co mu schazi...
16. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

já jsem dopoledne upekla bábovku a uvařila oběd :slight_smile: Dneska se uklízecí mánie nekonala :grinning: Odpoledne jsme pak vyrazili něco nakoupit a jinak jsme byli doma, protože bylo hnusně :confounded: Před chvílí jsem dožehlila, tak mám klídek :slight_smile:

Díky za pochvalu foteček :dizzy_face:

Luci - jo jo, konalo se to tady u nás na vsi :slight_smile:
No ale kdyby jsi mě viděla v předchozím těhu, tak jsem vypadala úplně jinak... Oteklá, pupínkatá, flekatá a hlavně jsem přibrala skoro 20 kg :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ten kdo mě viděl předtím, tak říká, že mi to teď sluší daleko víc :dizzy_face:
Jinak doufám, že budeš v pohodě a je to "jen" nastydnutí... :wink:

Sokolko - no třeba Kubíka něco trápilo... :unamused: Honzíkovi se taky střídalo období, kdy spal krásně a pak kdy byl problém a pořád se budil :rolling_eyes: Musím to zaťukat, ale teď má období kdy spí zase dobře :dizzy_face:

Coryno - my za chvíli budeme mít v rodině školku i jesle :grinning: Švagrová má termín měsíc po mě, takže až se sejdeme, tak to bude to pravé kongo :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Luci jj, plínky se taky měnili. Dokonce 2x. Ale zase jsem neměla to srdce ho nechat řvát, když pobrekával a říkal brm brm :confounded: . No snad to bude dneska lepší.

Zany kolik jsi přibralal? :confused: Dneska jsem mluvila se švagrovkou a ta už má víc než při Ládíkovi. No já jsem zvědavá kolik příberu já až budem čekat druhé. Co jsem tak slyšela, tak většinou se při druhém přibírá víc. :confused: No uvidíme....

My jsme nakonec Kubíka na odpoledne udali babičce. Brácha byl nadšenej, že ho budou mít pučenýho, přitom s ním byl od včera :grinning: . Já jsem totiž jela za taťkou do kanceláře a vytírala jsem chodbu. Tak to bylo lepší než aby se nám tam prďola pletl. :wink: Pak jsme ještě zajeli do elektra, kde jsme kupovali mamce rádio k svátku, když ta žehlička nevyšla a taky do dráčku. Druhá babička chtěla koupit něco pro Kubíka k vánocům, tak jednu věc měli, ale druhou ne. Snad jim přijde příští týden.

Jinak k vánocům už mám fakt koupený snad skoro vše. Už jenom maličkosti a něco Davčovi. To fakt nevím, co vymyslím. Letos jsem to u lidí, co si neřekli co chtějí vyřešila dárkovými kazetkami nebo kabelkami. Takový ty kosmetický, co jich mají všude plno. Je to krásný pro oko a i užitečný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď večer Kubík usnul celkem v klidu. Dala jsem mu čajíka a zavřela dveře. Začal kňourat a říkat brm brm tak jsem tak šla, jestli ho nezahodil a on potvora chtěl i ten druhej. Takže jsem mu nechala v postýlce obě lahve a byl klid. Teď tam musím ještě vlítnout a sebrat mu to, aby nebyla vytopená postýlka... :grinning:

No nic jdu čučet na pojišťovnu a dám si k tomu frisco. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tak to mas stesti :slight_smile:

ja vcera delala strechu z Be-Be susenek :slight_smile: (znate?), dneska jen obed - salat a testoviny... vcera jsem poprve delala houskove knedliky, testo mi vyrobila domaci pekarna, ale bylo dost lepive, priste tam dam mene tekutin... zitra mozna zkusim bramb.knedliky, ty jsem taky jeste nedelala :wink:

no tak to me taky zajima - to pribirani :slight_smile: ja budu asi hodne trpet, protoze mam v haji kolena (po dvou operacich) a myslim, ze kazdou vahu navic ucitim... ale omezovat se v jidle nehodlam, chci zdrave miminko :slight_smile:

tez jdu na Pojistovnu, papa a hezky vecer :slight_smile:
16. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :o)
tak špekuluju zda mateřskou na 2 nebo na 3 roky. Ale nejspíš na 3.
luccii - jestli chceš pošlu Ti do IP recept na fakt dobrý knedle z domací pekárny. Mám ho vyzkoušenej :wink:
Já dnes vařím rajskou. A udělám pořádný hrnec, aby bylo i na zítra :wink:
zany - kongo u nás je když přijede ségra - tři děti ve věku 12,6 a 2 roky a do toho brácha 3letýho klučíka a 1 rok stará neteř :grinning: já když mají přijet ani neuklízím, nemá to cenu :grinning:
sokolko - jj přesně tak kosmetická kazeta je praktická a krásná :slight_smile:
Fakt se při druhém přibírá víc? Tý voe :confused:
17. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

takhle se mi to tu líbí :dizzy_face:

Dopoledne volala mamka, že mi dneska přijede umýt ta okna. Včera se jí nechtělo... Takže máme čistá okna, vyprané záclony :dizzy_face: Já jsem udělala k obědu kuřecí s pomerančovou omáčkou a rýži a bylo to moc dobrý :wink:
Chudák manža jedl jen suchou rýži, protože mu od rána není jaksi dobře a má nějakou srajdu a i zvracel :unamused: Evidentně jsme měli nějakýho vira, protože Honzík zvracel, já měla v sobotu taky srajdu a v neděli dobrý a dneska manža... Tak snad to bude dobrý!!! :slight_smile:
Měli jsme jet ke známým, ale nikam nejedeme, protože by je mohl manža nakazit a to radši ne!!! :pensive:
Mamka mi teď obarvila vlasy, tak budu do porodu ještě krasavica :grinning:

Sokolko - přibrala jsem zatím 13 kg a vzhledem k tomu, že mám 3 týdny do termínu, tak myslím, že už to moc nepoleze :slight_smile:
Ale myslím, že to je dané tím, že když jsem čekala Honzíka, tak jsem byla doma, toho pohybu tolik nebylo a tak šla kila hezky nahoru :angry: Teď věčně někde Honzíka honím, chodíme ven a jaksi není čas na přibírání :slight_smile:
A švagrovka to měla obráceně. Předtím chodila skoro do konce do práce a teď je doma... To je pak podle mě znát...

Luci - já se taky moc výrazně neomezovala... :wink: Ale ze začátku jsem žádný chutě neměla, to spíš až teď bych se cpala pořád čokoládou :grinning:
Tu střechu jsem jedla u kamarádky, ale ještě jsem jí nedělala... Někdy jí budu muset zkusit :slight_smile:
Knedlíky dělám jen bramborový, houskový kupuju, je s nimi práce až až... :unamused: :wink:

Coryno - záleží kdy plánujete druhé :confused: :sweat_smile: Pokud bys to chtěla jako my, po dvou letech, tak by ta mateřská na 2 roky nebyla špatná. Ale zase je to risk, že to nemusí vyjít a druhé porodit nestihneš...
17. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory, recept klidne posli, ja jeden taky mam, tak kdyz bude ten tvuj jiny, tak muzu poslat ten svuj :slight_smile: teda cory, na rajskou mam dnes takovou chut! :wink:

zany a jakou barvou mas nabarvene vlasy?

ale ta rodicovska na 2 roky lze pouze tehdy, pokud mate materskou (tech 28 tydnu) pres 11400,-

zany, vy jste si ten virus skutecne predali :fearful: no snad uz bude od nej pokoj!
ta strecha je velka mnamka, ale trva docela dlouho - urcite dele nez ty knedliky (i kdyz me testo uhnete domaci pekarna) :wink:
17. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem písala, ale zmizelo mi to :frowning2:

Tak aspoň, Vás moc zdravím a opatrujte se. Marůdkové ať jsou brzy zdraví.

Pa JIndul
Nestíhám, ale jsme živé a zdravé :wink:
17. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek