• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Luci - kupuju si od L´Orealu tamvě hnědou, ale stejně mi to chytá spíš do černa :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak svojí barvu mám tmavě hnědou, ale bohužel jsem po mamce zdědila šedivé vlasy, takže mi nezbývá než si to barvit :rolling_eyes: U mamky v rodině mají snad všichni šedivé vlasy!!!
Sokolka ví jak mamka vypadá :wink: Teď v tom teda mamka nosí tmavé melíry, ale dřív měla vlasy fakt skoro bílé :slight_smile: A ženské se jí ptaly co to má za hezkou barvu :grinning:

Luci - hlavně pro tu mateřskou na 2 roky musíš mít denní výpočet mateřské vyšší asi než 360 nebo 380 kč... Jinak na ní nemáš nárok!!! Takže třeba socky které by na tom chtěli vydělávat, tak mají smůlu!!! No aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jindul - tak aspoň malé info o tobě :slight_smile: Hlavně, že jste zdravé!!! :dizzy_face:
17. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky no to je bombička, tady to žije :grinning: a kde to žije tam je mattony :grinning: :grinning:

Zany to je fakt, že já jsem u Kubíka chodila taky do poslední chvíle do práce, takže jsem přibrala 13 kilo a to bylo tak akorát. Tak uvidíme u druhého.

Cory já se přikláním k tý mateřský na 3 roky. Na 4 se mi to zdá nevýhodný a na 2 je to málo. To je ještě pindě.

My jsme dopo vařili hovězí plátky na žampionech. Davča v týdnu koupil někde čerstvý žampiony tak jsem je aspoň zdělala. Ale fakt se to povedlo tak máme aspoň na zítra vařeno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taťka nám pojede na celý den pryč tak už to máme rozplánované. Dopo jsem se domluvila se Zany švagrovkou, už jsem jí dlouho neviděla, po o až bude Kubík spinkat by měla přijet kamarádka na kafčo a odpo vyrazíme na procházku s babičkou. :grinning:

Jindul také zdravíme. :wink:

Luci já teda domácí knedlíky nedělám. To já je radši koupim a nemusím se s tím patlat. Je jasný, že domácí jsou domácí, ale já jsem na to asi moc líná. I když vaření ani pečení mi neva, ale ty knedlíky..... :sweat_smile:
17. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, ja bych stejne o ty zkraceny rodicovsky neuvazovala... chci ji na 3 roky :slight_smile:

sokolko, kdyz mam cas, tak mi to nevadi, ze to dlouho trva... no a protoze jeste maleho caparta nemame, tak je casu vic... zampiony mam taky rada, bohuzel manza je nemusi :frowning2: ja dnes delala pecene maso, brambory, salat - takova rychlovka... a ted vecer palacinky s rozinkama a tvarohem :slight_smile: mnam :slight_smile:

zany, tak tu barvu pouziva moje mamca taky - jaky mas odstin? jak se jmenuje?

sokolko, 13 kilo je idealni prirustek :slight_smile: jenze ja rada jim, takze cekam vetsi :wink: navic jsme oba s manzelem hodne vysoci, takze mimi bude urcite velke :wink: ze srandy nekdy rikam "obrik" :slight_smile:
17. lis 2008 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jee holky, ted me napadlo, mate nejake vynikajici ozkousene recepty na vanocni cukrovi? ze bysme si mohly nejake vymenit :slight_smile:
17. lis 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci já mám takový ty klasický recepty, ale teď jsem si vzpoměla, že jsem dělala výborný cukroví podle receptu z časáku už asi před 3 lety tak to bych vám mohla poskytnout. Ale budu to muset někde vyhrabat. :wink:
17. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

my jsme dneska dopoledne byli na náhradním plavču :slight_smile: Ráno jsem tam volala, protože když jsem tam volala minulý týden, tak mi řekli, že zatím je plno, tak ať si zkusím zavolat v pondělí, že v úterý by tam pro nás byla vhodná skupina... :slight_smile: No zapomněla jsem na to, tak jsem tam volala hned ráno a bylo volno :slight_smile: Tak jsem byla plavat já, protože manža měl práci, ale zvládli jsme to :dizzy_face:
Po obědě šel Honzík spinkat a já s ním :slight_smile: Jak jinak :grinning: Pak jsem ho ve 3 budila abychom mohli jít ještě ven, ale už je tam pěkná zima :unamused:

Luci - já už tu krabici vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je tam na obrázku taková kudrnatá paní :wink:
Jinak mám taky takový ty klasický recepty i když jsme vlastně s mamkou zkoušely jeden recept a je to moc dobrý :slight_smile: Tak sem pak hodím receptík pro inšpiraci i ostatním :wink:

Sokolko - tak co se švagrovkou? :confused: :sweat_smile:
18. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsme se tu asi přechválily :unamused:

Kdepak dneska celý den jste? :confused: :confused: :unamused:
18. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

včera jsem vás jen dočetla a už nebyl čas psát, ale nebojte už jsem zde. :grinning:

Včera ráno jsme vyrazili k Zany švagrovce, ale byla teda pěkná kosa. :angry: I já jsem si vzala šálu :confused: :sweat_smile: . Šli jsme bez kočárku, abysme se prošli, nebo spíš Kubík a dobrý. Ani neprostestoval :grinning: . Dali jsme si kafíčko, kecali jsme a Kubík se pak přesunul k Ládíkovi do pokojíčku a hrál si tam. Byl prostě jak andílek. No jo měl tam jiné hračky než má doma, tak se zabavil. Nějak jsme se zakecali a už bylo půl dvanáctý, takže jsme měli co dělat. Domů jsme dorazili ve dvanáct, takže rychle oběd a v za čtvrt hoďky už Kubík spinkal :grinning:
Odpo jsme šli s babičkou na procházku, ale jen na hodinku. Fakt byla kosa.

Dneska dopo jsme byli něco pokoupit v bille a docela jsem byla zmrzlá. Tak ještě rozmrzám. Odpo si potřebuju zajet koupit zimní boty a chci zajet na skalku do schleckra objednat Kubíkovi lego duplo. Přišel nám leták, že tam mají takovou tu přepravku s kostičkama za 1000,- , ale že je to na objednání. No a mamka mu to chtěla k vánocům koupit, takže tak.

Jdu ohřát Kubíkovi oběd a půjde spát. Tak zatím
19. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsem z monitoru doma :wink: Naše dítě se rozhodlo, že tam bude spát, takže jsem tam strávila mnohem víc času, píchali do něj, budili ho a stejně si spalo dál :slight_smile: Ale jinak je všechno v pořádku, příští týden jdu zase :wink: Na porod prý zatím nevypadám a prý spíš vypadám jako bych chtěla přenášet!!! Tak jsem doktora upozornila, že to fakt nemám v plánu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se ptal kdy je Honzík a já že na termín. Tak na to doktor odpověděl, že když ho příští týden pošťouchneme, tak si třeba dá říct :grinning: :grinning: :grinning:

Pak jsem si v klidu dojela do města. Koupila jsem Honzíkovi punčocháčky - troje normální, jedny froté :wink: za 69,- kč :wink: A to ty froté stály 99,- kč, ale paní je jaksi počítala taky za 69,- kč, takže jsem nic neříkala a šla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: Taky jsem si koupila novou košili do porodnice :slight_smile: Sice mám další, které jsem nosila když jsem kojila, ale už jsou jetější, tak ať nedělám ostudu, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ráno jsem myslela, že vyskočím z kůže, když jsme s Honzíkem odjížděli!!! Než manža odjížděl, tak mu říkám, aby mi přehodil sedačku z jeho auto do mého nebo jí dal aspoň do chodby! No a co si myslíte? Přijdu k autu a sedačka nikde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Tak mu volám co mám jako podle něj dělat, že těžko povezu Honzíka bez sedačky! A on že by se musel vrátit, že už je daleko (pro Janinu představu na Mníšku). Tak jsem mu řekla, že zkusím zavolat švagrové jestli nemá doma obě (mají v každém autě jednu) a naštěstí ji doma měla, takže nám jí půjčila :slight_smile: Jinak fakt nevím co bych dělala!!!!! :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Prostě by musela tchýně přijet sem a hotovo!!!

Jinak venku je fakt kosa :angry: Budu už muset vytáhnout zimní boty, protože dneska jsem šla ještě jako frajerka a byla mi docela zima... :unamused:
19. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky holciny :slight_smile: manzel me ted honi do OBI, ani moje vymluva, ze jsem nachlazena nepomaha! takze za chvili asi vyrazime :pensive: ach jo, ja se taky necham vzdycky ukecat... jenze chce jit pesky a to ani nahodou! tolik kapesnicku nemam! :wink: jinak ja byla dnes cely den doma, pekne v teple jsem se lecila cajicky a ven nevystrcila ani nos :wink:

zany, no, budu drzet palce, aby jsi neprenasela! uz aby to bylo, co? :slight_smile: jsem zvedava, zda vase druhe ditko bude holcicka ci kluk - tobe je to jedno? no musim koncit, dochazi mi baterie

mejte se krasne a ne abyste nekde nastydly jako ja :wink:
19. lis 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak nakonec sel manzel do OBI sam, protoze mne v sedm konci vychazky :wink: uz jsem byla oblecena, kdyz jsem si to uvedomila... manzel vyrazil prave ted, pry tam takhle navecer lidi temer nejsou, rikala pry kolegyne, ktera tam byla vcera v sedm

tak jsem tu doma sama, surfuju a mam pustenou TV :wink:
19. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, tak ať je ti brzy dobře :wink: Určitě lež doma, aby jsi byla brzy zdravá!!! Venku je fakt kosa!!! :unamused:

No i já doufám, že nebudu přenášet, protože to by byla moje smrt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak je nám celkem jedno co to bude. Stejně to nezměníme :dizzy_face: I když tajně doufám v holčičku, abychom měli páreček :dizzy_face: Ale kluka neutopíme :grinning: a zas na druhou stranu by aspoň užil oblečky po Honzíkovi :sweat_smile:

Jinak musím koupit Honzíkovi zimní boty!!! Už jsou fakt nutný, protože chodí chudák v podzimních a teď jak už je zima, tak aby nenastydl!!! Tak zítra vyrazíme jako zoufalci do Tesca, kde by měli otvírat i Baťu!!! :sweat_smile: U Deichmanna jsme žádné hezké neviděli :unamused:
19. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zase napsala a zase se to neodeslalo, nebo co :angry: :angry:

Ahoj holčiny.

Moc Vás zdravím, bohužel zase nestíhám. S malou řádíme, do toho snad letos poslední dort, ještě ty věnečky. No teď mě chytla páteř, takže super.

Jinak ze včerejška mám zážitek - no smutný i veselý. Normálně máme golfky, ale na zimu máme velký kočár (leh 105 cm) Malou jsem včera nabalila, dala i slabší fusak do kočárku a dala do kočárku. Jenže on se do toho velkýho kočárku málem nevešla, a to jí je rok a kousek. Vůbec nechápu, jak to dělají blbě. Sice to má velký leh, ale to, že na záda má málo a vše je na spodek, to fakt nechápu. Hlavu má kousek pod stříškou. No příští zimu chodí pěšky nebo jezdí na sáňkách, chudinka.To je prakticky smutný. Ale veselý bylo, jak tam seděla jak carevna v teploučku nabalená a koukala jí pořádně jen ta hlavina :slight_smile:

A máme první bebí, byly jsme venku pěšky a malá řádila a padla na pusinu, takže máme odřeninku nad pusinkou. Ale jakmile o 100 metrů dál viděla pejska, hned pláč ustal a zase se smála

Zany - Druhý porod prý bývá rychlejší a prý se tak často nepřenáší, tak snad budete mít mimíska na světě brzy. A on u Tesca má být Baťa? Já to právě nikde v letácích neviděla, jen jsem to slyšela. A u nich na stránkách není nic o Příbrami psáno.

Lucí - je dobře, že manža vyrazil sám. A pořádně odpočívej a relaxuj.

A ať všem nemocinkaným je brzy lépe a jsou jako rybičky.

Jindul
19. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - ta barva se jmenuje Creme Excellence a odstín je hnědá :slight_smile:
Včera jsem ji viděla v drogerce, tak jsem jukla na název :wink:

A ani nevím jak to, že jsi doma na neschopence? :confused: Něco mi uteklo nebo jsi to nepsala? :confused:
20. lis 2008 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jindul, jeje, tak uz zacinate venku padat :confused: no snad bude padu co nejmene a psiku co nevic :wink: s tim kocarkem se nedivim - mne se zda spousta kocarku pekne malych - my s manzelem jsme hodne vysoci, takze budeme muset sehnat pro naseho obrika velky kocar :wink: ale mozna bude mit normalni delku, ja ji taky mela (52 cm pri narozeni) :slight_smile:

zany, prave zacaly Pratele a vis, jak se dnesni dil jmenuje? Jak Rachel prenasela :wink: ale jindul ma pravdu, ty porodis vcas a v pohode :slight_smile:

no nejaka obuv tam u Tesca je, my tam byli nedavno na prochazce a videli jsme boty ve vyloze

manzela jsem poslala dnes do Kauflandu, vcera v OBI nic nekoupi - teda az na Magnum :grinning:

jj jsem na neschopence, zapomnela jsem to napsatl
20. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,

tak jsme se jeli podívat do tesca. Ráno nebylo kde zaparkovat tak nás taťka vyhodil na námku a my jsme zašli jen do céčka pokoupit pečivo a noviny. No ale po cestě domů, a že je to kousek, jsme byli pěkně vyfoukaný. Normálně mě boleli uši :angry: . A to jsme měli štěstí, že jsme nezmokli, protože asi po půl hodině co jsme dorazili začalo pršet. :angry: Do tesca jsme zajeli odpo a když jsme odtamtud odjížděli, tak už tam stáli všude kolony aut. Jinak baťu jsem tam nikde neviděla, ale je možný, že bude až v tom obchodním centru stavus, co je mezi obi a tescem. U tesca byl jen hervis. :wink:

Holky já mám zase průjem. Mě fakt trefí. Nelítám furt to ne, ale nic příjemného to taky není. Minulý týden jsem ho měla 3x. To bude tím mojím jeděním, nejeděním. :confounded:

Luci tak snad budeš brzy zdravá, ale v tomhle počasí ani nemusíš litovat, že musíš být doma. :wink:

Zany určo to bude vše ok, ale věřím, že máš nervy napnuté, viď?!

Jindul takových pádů ještě bude :wink: , to víš ty začátky jsou kruté....
20. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jindul - těch pádů opravdu ještě bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: A je pravda, že děti to rychle zapomínají a pouští se dál a dál a kvůli čemu si několikrát namlely zapomenou a zase kvůli tomu spadnou!!! Prostě neponaučitelní!!! :unamused: :wink:
Honzík je taky ještě kopyto!!! Ale spíš když dělá kraviny a nejde tak jak má!!! :rolling_eyes:

Luci - já fakt doufám, že přenášet nebudu :wink: To by mě fakt trefilo :angry: Honzík je přesně na den, tak doufám, že i druhé bude stejně vychované a vyleze včas nebo ještě dřív :slight_smile: To se fakt zlobit nebudu :grinning:
A ty botky jsi asi viděla v tom Stop Shopu, tam snad otevřeli nějakou novou obuv...

Dneska jsem byla na plavču, ale už naposledy, protože mě to docela zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme vyrazili do Tesca ráno a to fakt jen kvůli tomu Baťovi, který tam stejně není!!! :unamused: A je pravda, že tam bylo lidí jak nas*áno!!! Naštěstí se mi podařilo zaparkovat, protože akorát někdo vyjížděl. Ale když jsme odjížděli, tak to tam bylo fakt maso!!! Já nemohla ani vycouvat, protože se někdo cpal na moje místo, další mi zase bránil vepředu!!! No fakt síla!!!!!!!! :angry: Snad ten zájem brzy opadne a důchodci zjistí, že Tesco není úplně nejlevnější a nebudou tam lézt!!! :angry:

Sokolko - teda koukej baštit normálně!!! Pak se není čemu divit, že když jíš a pak zas ne, tak máš srajdu!!! :unamused:
Jo a prý máte čepku jako my :wink: No nekup jí i s rukavicema za 105 kč, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak zase aspoň pozdravit Vás utíkám, zase nestíhám.

Pořád řádíme s malou, do toho domácnost, ještě večer jsem navázala 6 věnečků a půjdu koupit dneska ještě asi na dva. Nějak mě to chytlo. Ještě aby nějak vypadaly.Ještě přemýšlím o svícínkách, ale ty jsem nikdy nedělala.

Jinak mám radost, venku krásně sněží. Jsem asi divná, ale když je sníh, tak mi zima nevadí.

Zany, Sokolko - máte můj obdiv, že jste byli v Tescu, mě by tam nikdo nedostal. Manža, že tam pojedeme v neděli, ale to bude to samé. Takže jsem mu řekla, nejdříve ve středu a dopolko. Takže tak.

Zany - my kupujeme na náměstí v obuvy vedle Kotle.Mají tam pěkné botičky. Sice jsem dala za zimní botičky 900 pro malou, ale mají tam i jiné. Já jsem šáhla po prvních :slight_smile:

Sokolko - ono to nějak řádí teď. Ale je to jen pár dní. Tak ať tě to přejde. A pořádně jez.

Vím, že pádů bude víc a víc. Jen že poprvé fakt byla odřená a šlo to vidět. Ale maminka jí nebije:slight_smile:

Lucí - my jsme taky vysocí. Já 180, manža 200 cm a malá měla při porodu 49 cm:slight_smile: Fakt maličká. Jsme čekali obříka aspoň 53 cm :slight_smile:

Včera jsme byly v Sokolíku, ale Naty už nechtěla cvičit s malými dětmi. Lítala tam s míčem. No sranda byla. A pak nechtěla zase domů. Přemýšlím, že to zkusíme od 10, když cvičí Káťa jako šášula, ale zase malá občas v tuto dobu spí, tak aby tam nehudrovala únavou.

Tak já musím, malá tu řádí :frowning2:

Moc se opatrujte, marůdkům brzké uzdravení a krásný den. Jindul

Tedy, tam padají sedláci
21. lis 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,

Zany čepka je fakt super viď? :wink: :grinning: A je fakt slušivá. Taky jsem neváhala, když jsem jí tam viděla. Za ty prachy neber to. :wink:

Jindul sníh mám taky ráda, ale to co padalo potom, to byla hrůza :angry:

My jsme byli dopo doma, uklízeli jsme a tak a teď je tu děda, tak dělaj blbosti. :slight_smile: Pak se chystáme na kávičku k mamce a pak asi zase domů. Přece jenom to počasí není nic moc. :confounded:

Jindul mi kupujeme botičky taky tam, ale po tom, co jsem viděla ve zprávách, že od tý firmy issi nebo essi teď přesně nevím, nejsou kvalitní tak fakt nevim. Člověk už neví co má koupit. Je to drahý, maj tam na tom žirafu a nakonec zjistíte, že žirafa je falešná. No kde to žijeme? :angry:

Zany jak jste na tom s Honzíkem s plenkama a nočníkem? :confused: Já jsem ho začala nechávat doma bez plínek a dneska dopo to teda 2x nestihl, nebo si spíše neřekl, ale jinak to docela jde. No uvidíme, jak to bude pokračovat. Horší to bude ale asi v noci, protože to pořád lohní čaj. To se nejdříve bude muset odnaučit pít v noci a pak budeme moci přestat dávat plenky v noci. Ale to je ještě hudba budoucnosti.

No nic vyrazíme abysme ještě nezmokli. Opatrujte se pááá
21. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko, tady budu reagovat na ty botičky. Oni neříkali, že nejsou kvalitní. Jenom říkali, že není pravda, že když mají tu žirafku s klaunem, že jsou certifikovaný. Na jedně stránkách se o tom bavili. Právě tam psal ten člověk, že snad certifikace jednoho modelu stojí asi 10 tisíc a že když chtěli certifikovat 20 že by se jim to prodražilo, takže tu certifikaci nemají. A právě, že ne každá necertifikovaná botička je špatná. Že prý hlavně záleží na správném výběru velikosti boty. Tak asi tak. Tak já doufám, že jsou botičky dobrý.

Tak a ten sníh - tedy pozdější déšť mě zklamal :frowning2: No, snad přes víkend něco pěkného napadne.

Mějte krásný večer, jdu na věnečky a za manžou. papa
21. lis 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, tak to preju, aby se streva co nejrychleji umoudrila! jak daleko bydlis od namka? skoda, ze jsem dnes nesla do Cecka, mohly jsme se potkat :wink:

zany, ba ne, fakt tam nahore u Tesca nejaka obuv je

jindul, no ja jsem vyssi :wink: ale muj manza je nizsi nez tvuj :slight_smile: no na vasem prikladu vidim, ze nas prcek by nemusel mit velkou porodni delku, to me tesi :slight_smile: kdo to ma nosit v brisku, ze? :wink: jindul, moje dve kamaradky taky chodi do Sokolika ve ctvrtek - od kolika tam chodite? ja se jich zeptam, mozna chodite spolecne :slight_smile:

jinak ja mam zimu se snehem taky rada :slight_smile: bohuzel ve meste ve z toho vetsinou hned sracka, ale miluju ten pohled na bilou krajinu :slight_smile: dneska kdyz snezilo, tak jsem koukala ven a byla blahem bez sebe :wink: no trosku prehanim, ale lepsi nez pozdejsi dest :slight_smile:

pockejte, vsechny ty detske boty s Zirafou na namku nejsou spatne, ne? kamaradka tam nakupuje taky

papapa, uzivejte vecer :slight_smile: my mame zitra navstevu z Prahy - prijedou nasi s brachou, takze jsem dnes mela docela frmol a zitra bude pokracovat - je to po 1., co prijedou vsichni spolecne, tak je musim poradne pohostit :slight_smile:

jo, jeste mam na vas dotaz? vcera jsem videla u zname, ze dava sve dite na nocnik, pritom rok mu bude az za dva mesice - neni to brzo, posazovat dite v tomhle veku na nocnik?
21. lis 2008 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dopoledne vyrazili na plavčo :slight_smile: Pak jsem rychle uvařila polívku a Honzík šel spinkat :wink: Já jsem zatím uklidila, protože odpoledne měly přijet na návštěvu bývalé sousedky, tak aby se nelekly našeho bordelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň mám na víkend uklizeno a bude pohodička :slight_smile:
Honzík zase usnul po obědě v posteli sám, tak jsem ráda :dizzy_face: Pak si i sám slezl a přišel za námi :dizzy_face:

No já doufám, že ty boty taky nejsou špatné!!! Protože za ty prachy by to ještě chybělo :rolling_eyes:

Teda já sníh ráda nemám :angry: Rozhodně né ve městě, kde je z toho opravdu hned sračka a nedá se skoro chodit :angry: Ale tady u nás mi to nevadí, to bílo vypadá hezky a zvlášť pak v lese :slight_smile: Prostě mám radši sníh na horách :slight_smile:

Sokolko - my jsme na to s nočníkem tak, že Honzík je doma bez plenky, hezky si říká když se mu chce. Dokonce i u bráchy nebo obou babiček je bez plenky, spíš občas musíme dát pozor, aby se v zápalu boje nezapomněl a nebyla nehoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sám si to začal uvědomovat až po té naší dovolené. Nejdřív běhal doma bez slipů, pak jsem ho začala trénovat se slipy a tepláky a v pohodě :slight_smile:
Když jdeme ven, tak plenku má, protože to mu asi nedochází a hlavně nechtěl čůrat ve stoje :unamused:
Ale přes poledne a na noc to bude trvat asi dýl... I když kamarádky kluk se zbavil plenek ze dne na den a to i přes spaní v poledne a v noci :slight_smile: Ty děti k tomu musí dozrát :dizzy_face:

Luci - my jsme Honzíka taky posazovali na nočník už od té doby co začal sám sedět... :wink: Ani ne kvůli tomu, že bychom čekali, že bude bez plenek, ale spíš aby si zvykal na něm sedět a pak mu to nevadilo :slight_smile: Občas se do něj vyčůral, občas udělal bobek, ale většinou to bylo bez úspěchu... Ale byl zvyklý na něm sedět a tak jsme s tím neměli pak problém :slight_smile:

Jdu se natáhnout k telce a půjdu brzy spát... Dneska jsem si moc neodpočinula :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Luci my jsme dávali Kubíka na nočník a si od 8-9 měsíců. Kolem roka už si i hezky přinesl nočník, když chtěl, né teda pokaždé, ale jak v létě lítal bez plenky, tak pak na něj chodit nechtěl. No a teď se to zase zlepšilo, tak trénujeme :wink:

Jindul já věřím, že nemusejí být špatný, ale za ty prachy co za ně člověk dá bych si myslela, že to bude certifikovaný. Přece jenom nemáš jistotu jestli je to to nejlepší, co jsi mohla koupit. A že je žirafa jiná než ta co si mamky myslí, tak to mě dostalo. :confounded: To už můžu rovnou zajet do jiné obuvi, kde to není se žirafou a kvalita botičky může být úplně stejná, taky nezávadná a za půlku. Třeba v deichmanu. :pensive:

Zany tak to Kubík čůrá rád ve stoje. I do nočníku i venku. Ale venku to spíš trénujeme jen když někam jedeme a já ho potřebuju přebalit, takže ho dám hned vyčůrat. Jo a už jsme několikrát počůrali i tatínkovi kolo u auta :grinning:

Nic jdu čučet na básníky. :slight_smile:
21. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jste me holky prekvapily - pamatuju na dvourocni dite, ktere jsem hlidala v Anglii, a to melo ve 2 rocich stale pouze plenky
21. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jindul, kamaradka chodi do Sokolika v devet
21. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holčiny.

Sokolko - to mě taky zarazilo, za takový prachy (já dala 900 za zimní boty pro malou) nejsou certifikovaný. Pořád doufám, že budou dobrý. JInak mi někdo říkal, že v deichmanu mají nějaké certifikované, ale ne český ale snad německý certifikát.

Lucí - my chodíme taky v devět, ale asi budeme chodit už od 10. Naty jak už chodí, tak řádí a nechce cvičit. Kamarádky mají klučíky, co zatím pasou koníčky??? Jinak Naty měla 49 cm a 3,310 g. Takže žádný obřík. Na to, že já měla 4,90 a manža 4 kg, když jsme se narodili, tak je to fakt super.Ale teď záčíná sílit, ale spíš jako stavbou těla - taková menší kulturistka - samej sval, samá šlacha :grinning:

S nočníkem - Naty jsem začala posazovat, když sama seděla. Občas se vyčůrala. Ale jakmile začala více řádit, tak na nočníku nevydržela. Teď vydrží chviličku před koupáníčkem a občas se vyčůrá. Tuhle nechtěla už sedět a jak si stoupla, tak se vyčůrala na zem - ještě že jsou v koupelně dlaždičky. Kamarádky klučík byl bez plenek tak v roce a půl. Tedy na spaní plenky měl, ale jinak nee. Je to sice super, že tak brzy, ale já si myslím, že děti jsou frajeři,když to zvládnou před druhým rokem.

Zany - tak co poslíčci, už nějaký byli???? Tedy 14 dní, kdy máš vlastně termín???

No, tak jdu zkusit ozdobit jeden dva věnečky. Zítra budu pokračovat s neteří. Jsem si holky vymyslela 12 druhů pečiva :grinning: Jee, to bude sranda, jak jich udělám tak 5 :grinning:

Mějte krásný víkend a opatrujte se.

Jindula
22. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Honzík dneska vstával v 7 a když pro něj manža byl, tak se mě ptá jestli jsem u něj v noci byla, že spal s pitím. Tak jsem mu říkala, že jsem byla v noci akorát na záchodě (jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naštěstí jen jednou :wink: ) a že jsem na něj jen koukla jak spí a jestli není moc na kraji a je přikrytý :wink: A manža pak povídá, že u něj byl, ale není si vědomej toho, že by mu dával pití :grinning:
Po snídani jsme vyrazili do města, protože mi přišla SMSka, že mám na Skalce v Alpine Pro kabát na vyzkoušení. Objednávali mi ho :wink: Zkoušela jsem si totiž L, ale nezapnula bych to přes prsa a XL bylo akorát :slight_smile: Tak mi ho Ježíšek koupil :dizzy_face: Pak jsme ještě v hračkárně koupili synovci kostky - stavebnici, staršímu líný tenis (pro toho dárek už máme, tak jen drobnost). Pak jsme jeli ještě koupit Sunar a šupky domů :wink:
Honzík po obědě nechtěl usnout. Už to vypadalo, že asi spí, ale klaply dveře a už jsem ho viděla jak si to štráduje sem!!! :angry: Tak jsem ho ještě přebalila, protože jak lemtá, tak měl počůranou plenku :unamused: Řekla jsem mu 2 pohádky a pak už asi usnul :wink: Zmeťour jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - dneska jsem v Periskopu četla, že má být vedle Tesca zase Reno :wink: Nevím proč ho teda rušili u Kaufu, když tu teď zase bude... :confused: No a na toho Baťu jsem fakt zvědavá jestli tu bude nebo ne... :confused:

Jindul - termín mám 10.12. :slight_smile: Ale já si pořád maluju, že porodím dřív :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No když se Naty vyčůrá na dlaždičky, tak to je dobrý, na koberec by to bylo horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ona je ještě ve věku, kdy si to neuvědomuje... Honzík měl pak taky období, kdy na nočníku nechtěl ani chvíli sedět, tak jsme ho netrápili...

Luci - já myslím, že u některých lidí je to o pohodlnosti, že mají děti ještě plenky :unamused: Jsou pochopitelně děti, kterým to trvá dýl, ale někdy je pro maminu pohodlné, aby dítě mělo pleny a ony to nemusely řešit!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, mam dotaz - ja mam krevni skupinu O-
znamena to, ze mam Rh faktor negativni?
22. lis 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - přesně tak. Máš negatovní Rh faktor...
Já jsem A- a v těhu mi hlídali protilátky a všechno v pohodě. To spíš u druhého těhu by to byl problém, ale ono kdyby bylo mimčo Rh+, tak by ti píchli protilátky, aby se tělo u druhého těhu nebránilo a nebyl nějaký problém!!!
Mě nic nepíchali, protože Honzík je taky A- a manža tvrdí, že je taky A- :wink:
22. lis 2008 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A manža ví jakou má krevní skupinu nebo spíš Rh faktor? :confused:
Pokud je mínus, tak je to úplně v pohodě :slight_smile:
22. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek