• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ještě je na tom nejhorší to, že manžela by na krevní testy neposlali, protože podle nich není otec nikdy jistý a k ničemu by to nevedlo!!! :unamused: :angry: :angry:
22. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel nevi, jakou ma krevni skupinu :pensive:
zany, to je hnusny! tohle si nenecham libit a urcite budu pozadovat test krve manzela... mame hodnou obvodacku, takze to asi nebude problem
22. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, kamaradky maji holcicky - Natalku a Anicku... jeste nechodi
jo a chodite tam spolu :slight_smile:
22. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, takze po porodu zjisti Rh faktor miminka a kdyz je pozitivni, tak pichnou protilatky?
22. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne snih :slight_smile: az na to, ze na prochazku jsme vysli v te nejvetsi chumelenici (nevedeli jsme, ze snezi, uz byla tma a my se nekoukli pred odchodm z okna :wink: )... jo a jinak jsme sli k Tescu, ale byla tam tolik aut, co cekalo na vjezd, ze jsme tam ani nesli... snad nekdy nikdy, az pocatecni zvedavost opadne... zajimalo by me, kdy je tam nejmin lidi (brzo rano? v poledne? je jasne, ze ne o vikendu :wink: )
mejte se krasne, papapa

jo jindul, jak daleko od namesti bydlite?
22. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak nás dneska ráno vzbudil Honzík :slight_smile: V půl 8 za námi přišel do ložnice :dizzy_face: Pak jeli kluci nakoupit a já jsem zatím vařila :wink: Dneska byla svíčková a udělala jsem jí nějak víc, tak bude asi až do úterka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Když pak kluci přijeli, tak se Honzík tak neskutečně vztekal, že dostal už fakt na zadek :unamused: :pensive: Prostě to jinak nešlo!!! Po obědě šel hned spát a před půl 4 jsem ho musela budit, aby pak spal večer :wink: Teď jsou kluci dole a dělají skříň, tak mám chvíli voraz :slight_smile:

Luci - to o té krvi jsem četla v jedné knížce a u doktora nic neříkali, ale spíš jen to, že manžel se na krev neposílá... :unamused: Ale pokud ho tam pošle obvoďačka z jakéhokoliv důvodu, tak proč ne :wink: I kdyby si to měl zaplatit, že...
Jo jo, po porodu zjistí krevní skupinu mimča a jestli je mamča Rh- a mimčo Rh+, tak píchají protilátky :slight_smile:

No mamka v Tescu dělá a říkala, že v pátek se to kolem 20,00 vylidlnilo (jestli šli lidi prý domů na Nemocnici :grinning: ) a v půl 10 se to zase nahrnulo a v těch 22,00 je museli vyhánět!!! No prostě blázni, fakt!!! :rolling_eyes:
23. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po nějaké době se o5 hlásím.
V pondělí mi umřel tatínek. Jak jsem psala, ležel nějakou dobu v komatu, ale i tak hrozný. Kdo zažil smrt rodiče, chápe Navíc jsem byla na tátu ( a stále jsem) dost fixovaná. Vyřizování pohřbu, pohřeb a všechno ostatní hrozný. Nejraději bych se sebrala a někam daleko utekla. Bohužel, život je takovej a jinej nebude.

Ještě že mám Sabinku. To je moje sluníčko. Dnes dostala poprvé na noc kašičku. Nejdřív se zatvářila jako : CO TOHLE JE? A pak se do ní pustila a vypila celou dávku. Zítra poreferuju, jak po ní chrněla. :dizzy_face: Teď jdu koukat na tv, zatím ahoj všem
23. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám jak jste tady rozebírali BaŤu, moje tajný zdroje tvrdí, že bude koncem měsíce....taky se na něj těšim, předevčírem jsem byla kupovat kozačky v Berouně, to je asi nejblíž....tak snad zdroje nekecaj :slight_smile:
23. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - přijmi mojí upřímnou soustrast :pensive: Bohužel vím o čem píšeš... Taťka mi zemřel, když mi nebylo ještě ani 18 let...
Sabinka je určitě sluníčko, takže to s ní bude "jednodušší" a máš oporu i v manžovi :slight_smile:

Ahoj Belunko :slight_smile: Koukám, že jsi tady nová :slight_smile:
Tak vítej mezi námi a doufám, že se objevíš častěji :wink:
23. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tos me teda pobavila s tou navstevnosti Tesca :wink: takze patek v osm, pisu si :wink:

cory, to je mi moc lito :frowning2: ja rodice mam, ale z prarodicu mi zbyl uz jen jeden deda a ten ma bohuzel Alzheimera a je v posledni fazi... uz musi byt v "domove duchodcu", spis je to ustav a dost mi to trha srdce... navic nevi, ze je tam navzdy, rekli mu, ze je tam jen na leceni... snad ti Sabinka doda silu, abys tohle tezke obdobi zvladla!

a jinak taky zdravim belunku a doufam, ze to neni jeji posledni prispevek :wink:
mne je Bata celkem ukradenej, protoze mam 42 a v tehle velikosti toho u nej fakt moc nemaji...

mejte se vsechny hezky, papa
23. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.

Cory - přijmi od nás upřímnou soustrast. Je mi to moc líto. Já jsem přišla o taťku už v 7 letech, takže vím, jaké je to být fixován na toho nej človíčka pro tebe. Musím ale napsat, že ty jsi aspoň tatínka poznala, zažila jsi s ním určitě krásné chvíle, budeš je mít zapsané navždy v srdíčku a to je nejdůležitejší. Já si toho moc nepamatuji, jen to, že jsem taťku měla moc moc ráda. Ať ti Sabinka dodá sílu.
A jsem zvědavá, jak ti maličká spinkala. To my pořád bojujeme.

Lucí - no koukám, že si můžeme pokecat - já mám taky velkou nohu - někdy 42 někdy obuji i 41 záleží na botě. Ale u Bati občas něco mají, jen to nevypadá jako 38 no :slight_smile: A já na sídláku nebydlím. Jsem ze Sabáku. Ale moje mamka bydlí hned u II. polikliniky - dělají jim tam teď balkony, tak možná víš kde :slight_smile: A dost často k ní chodím.

Zany - s tím Tescem jsi mě dostala. No my jsme si říkali, že tam pojedeme v sobotu na 3, že bude čas svačení a lidi tam nebudou. No, ale nakones jsme zabočili směr OBI, objeli parkoviště a frčeli do Kauflandu. Takže to zkusíme ve středu dopolko - manža má odpolední, tak máme časík.

Belunko - zdravíme, také moc doufám, že to není první a zároveň poslední příspěvek. Michálek je krásnej klučina.

Tak musím do města pro další věci na věnečky. Ach jo, jsem si toho nabalila na ty Vánoce. Holčiny, 12 druhů pečiva :grinning: :grinning:

Tak krásný den a opatrujte se.

Jindul
24. lis 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju.

Jinak se přidávám do klubu velkých nožek. I já vlastním chodidlo velikosti 42 občas 41. Sabča po včerejší kaši chrněla parádně. Dnes má 4 měsíce, toto utíká...
Do Tesca se také chystáme. Jak tam mají otevřeno? Díky .V Táboře je nonstop a v Písku myslím otevřeno do 22h.
24. lis 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Cory - tady mají otevřeno od 6 do 22 :wink:

No velkou nohu vám fakt nezávidím. Já mám 39 a i tak mám někdy pocit, že v téhle velikosti nic není... :unamused: Ale možná je to i tím, že je to nejčastější velikost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My mizíme do města koupit nějakou kombinézu, protože nic vyloženě zimního, kromě bundy, nemáme, tak ať můžeme na pořádné procházky bez kočárku :slight_smile:

Hezký den :slight_smile:
24. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, cory, to je nahodicka, ze velke tlapky mame vsechny :wink: ja teda ale 41 neobuju bohuzel nikdy... Bata ma 42 malo

jindul, my bydlime kousek od namka, proto jsem se ptala... ale kde je Sabak nevim, ani manza neporadil :sweat_smile:

cory, mas pravdu, opravdu to utika! :slight_smile:

ja se taky do Tesca chystam, zajimalo by me, kdy je tam nejmin lidi - zany, nemohla bys to zjistit? :wink:

zany, zlata 39! ted si ji snad budes vazit :slight_smile:

a kde je snih? :confused: doufam, ze jeste neco napadne, i kdyz predpoved na prosinec zatim nevypada dobre

preju hezky vecer :slight_smile:
24. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

my jsme dneska vstávali v 6 :unamused:
No mě večer trvdlo břicho, takže jsem nemohla zabrat, pak jsem zase chodila čůrat, takže noc nic moc :unamused:
Ale dneska jdeme na náhradní plavčo a pak jedeme k mamce, tak se po obědě natáhnu s Honzíkem :slight_smile:
Včera jsme měly dýchánek s holkama, tak to bylo fajn :wink: Myslím, že pak se dlouho nikam nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kombinézu jsme včera koupili. Byli jsme nejdřív na sídlišti, ale tam měli buď velkou a nebo holčičí... No aspoň jsme vyzkoušeli velikost a pak jsme vyrazili do staráku, kde mají druhý obchod a tam měli kombinézu v modré, takže jsme jí jen koupili a frčeli zase domů :slight_smile: Koupili jsme od Wolfa :wink:
Ale bez Honzíka bych si jí fakt netroufla koupit, protože já bych mu vzala 92 (tu teď nosíme) a koupili jsme 86 a ještě je mu větší :wink: Tak pak se v těch velikostech vyznejte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - Sabák je směrem na Jiráskáči. Je tam hospoda Sevastopol, naproti tomu je Auto Štangl a je u toho 1. ZŠ. Tak třeba už se s manžou chytíte :slight_smile:

No velkou nohu vám fakt nezávidím!!!

A kdy je v Tescu nejmíň lidí fakt netuším... Mamka má teď volno :wink: Ale Luci, každopádně v pátek to po 20,00 jistí :grinning:
25. lis 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme včera také vyrazili do Tesca. Lidí jak na*ráno, ani kde zaparkovat nebylo. Koukala jsem jak vyrostli obchody u Hypernovy. Já už tím směrem dlouho nebyla. O víkendu pojedeme plavčit a pak možná pizzerka, taťka zabral, tak uděláme výletík :slight_smile:
Teď jsem se pustila do rozmrazování mrazáku. Máme lednici 3 roky, ale šuplíky už jsou celé polámané ( v mrazáku) a to s nima nijak nemlátíme atd. Přitom je to Whirlpoolka. :unamused: A půjdu i na okna, když je takhle pěkně. Dneska mám pracovní náladu.... :wink:
25. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, takze Sabak je nekde kolem Sevastopolu? :slight_smile: zany a co mamca dela v Tescu? no jsem na Tesco i OBI zvedava :wink:

manzel se vratil z prace a usnul na sedacce :sweat_smile: taky jsem dost unavena, ale prece ted nebudu spat! co bych pak delala v noci? navic je od osmi Ordinace :wink:
25. lis 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - jo jo, přesně tak. Sabák se říká kolem Sevastopolu :slight_smile: Ona se ta hospoda jmenovala dřív i Sebastopol... A přes silnici u Auto Štangl se to jmenuje přímo Sevastopolské náměstí :slight_smile:
Mamka dělá v Tescu u vnitřní bezpečnostní služby :wink:

No já jsem si dneska zdřímla s Honzíkem u mamky, tak snad večer nepadnu jako švestka :slight_smile:
25. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Cory upřímnou soustrast. Je to fakt hrozný, nevím co říct. Je mi to líto :cry:

Omlouvám se, že jsem tu teď nebyla, ale nějak jsem nestíhala. Jen jsem vás v sobotu dočetla a zbytek dočtu až něco písnu, nebo bych to pak zase nezvládla :wink:

My jsme v sobotu ráno vyrazili na hory. Taťka se nám zbláznil a že prý se pojedem s Kubíkem podívat na sníh. Takže jsme se oblékli, Kubovi jsem zbalila kombinézu a vyrazili jsme. Jeli jsme na Kvildu a sněhu teda bylo hodně. Fakt nádhera. Až bude čas tak dodám fotky. Kubík byl úplně unesenej a zabořoval do sněhu hlavu :grinning: . Pak jsme si tam dali obídek a vyrazili zase domů. K večeru jsem jela s mamkou a bráchou do tesca a byla jsem teda pěkně vytočená. Nebylo kde zaparkovat a když už jsem chtěla vyjet tak se jedno místo uvolnilo. Bohužel. :angry: Vevnitř bylo plno lidí, co jsem potřebovala tak neměli a když jsme jeli domů tak byl všude led. Ten kopeček od tesca k semaforům byl příšernej. A ještě k tomu tam stála kolona takže fakt bezva. Na semaforech u asie jsem je přejela, protože jsem samozřejmě na tom ledu popojela o kousek dál, takže jsem si to pak pěkně vycouvala. Ještě že byl Kubík s Davidem doma. Jezdit na sněhu mi tak nevadí, ale na ledu je to v pr... :angry:

V neděli jsme vyrazili s mamkou, bráchou a Kubíčkem na boby. Dopo jsme mu je koupili v obi a jsou fakt super. Mají pevný zádíčka a je tam i bezpečnostní pás. Akorát jsou dost malinký takže příští rok mu už budou malý. Zany byli jsme bobovat u vaší mamky na tom kopci pod hřištěm. Kuba pak nechtěl z bobu dolu, takže jsme je doma museli umýt a má je v obýváku u hraček a pořád si na ně sedá. :grinning: Jo taky jsme si v obi koupili venkovní osvětlení. Jsou to krápníky a je to fakt hezký. David neodolal a hned je přidělal, takže když někdo půjdete nebo pojedete od námka směrem k družbě tak nám svítí pod dvěma oknama :wink: . Jsem taťkovi říkala, že budeme jak blázni, že máme vánoční výzdobu a ještě není ani prosinec :sweat_smile:

Holky zítra jdu na alergo tak vezmu Kubíka sebou a rovnou skočíme k zubařce. Začal si hodně sahat na ten jeden zkaženej zoubek a nechce si ho nechat ani vyčistit. Takže ho to určitě bolí. Jsem zvědavá, jestli mu ho nevytrhne. No držte nám palečky a já vám pak písnu, jak jsme dopadli.

No jdu dokoukat ordinaci a pak vás dočtu. Zatím pa
25. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, tak držíme palce se zoubkem, aby to bylo v pohodě!!! Pak písni jak jste dopadli :slight_smile:

Já jdu zítra zase na monitor, tak snad bude prcek spolupracovat a nebudu tam tvrdnout hodinu :unamused:
No zítra se ozvu :wink:

Dobrou :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany díky určo písnu. Ale mám z toho takovej blbej pocit. Je fakt, že přinejhorším mu ho vytrhne. To bude řevu a jak to bude vypadat, ale zase si říkám, že kdyby ho to mělo hodně bolet tak radši tohle vydržet a bude fajn. :pensive:
Taky držím palečky aby pinďa spolupracoval :wink:

Brou
25. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny

Právě jsem dopekla perníčky. Bylo to náročné - já to měla připraveno, že půjdu uspat malou (vypadala unaveně) a prdlajs, skoro hodinu jsem jí uspávala. No síla. ALe snad teď o to bude spinkat déle.

Celý den jsme s malou řádily v kuchyni. Udělaly jsme částečný vánoční úklid. Do toho ještě vyžehlit, stihnout zaběhnout do města, uvařit, prádlo do pračky,pak pověsit. No je to nějaký kolotoč. K tomu ani nešel net, až večír. Včera jsem dělala další várku věnečků a věnec na dveře. Jsem zvědavá, co z něj zbyde, protože vždycky ho ožerou sýkorky a tak:slight_smile:

Jinak vypadám hrozně unaveně, ale to na mě spíše leze zimní spánek. Od té doby, co napadl sníh, tak jak je často všude bílá, tak jsem prostě unavená. Ale dneska jsem se namalovala do města, tak jsem tak unavená nevypadala.

Lucí - jak psala Zany, tak my bydlíme tady no:slight_smile: kousíček od sevastopolského náměstí. A co to OBI a Tesco, kdy tam půjdete??? Nás to tedy čeká zítra. Tak pak poreferuji.

Sokolko - tedy, to si Kubík krásně zabobouje v obýváku, viď? :slight_smile: Jsi mě rozesmála. A se zoubkem držíme palečky, aby to dopadlo dobře. První zoubky jdou ještě vytrhnout, ale ty druhé už se musí opravit. Já třeba znám zubařku, která raději opraví, prý aby dětičky věděli co je příště čeká a prý každého zoubku je škoda, ikdyž je první. Tak držím palečky.

Zany - Tak ať prďolka krásně spolupracuje. Já jsem nikdy nepochopila, co vůbec chtějí. Zda má prcek řádit, nebo spát:slight_smile: Nic mezi totiž u Naty nebylo.

Cory - koukám, že pracovní náladu nemám jenom já. Jen s tím spícím a ještě neřádícím miminkem je to asi pro tebe klidnější. Já s tou dračicí tady fakt bojuji, jak jí zabavit a tak:slight_smile:

Moc se opatrujte a mějte se jen a jen krásně. Utíkám spát.
25. lis 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý raníčko,

teda Jindul ty jsi ještě takhle dlouho pekla,jo? :confused: To jsi teda šikulka. :wink: Já se na nějaký perníčky můžu vyprdnout. Mě to totiž hrozně nebaví zdobit. Mamka je dělat bude tak sii to pak proházíme. :grinning:

Kubajs se dneska opět probral v pět. Do šesti jsem ho teda ještě udržela v posteli, ale už mě začíná štvát. :angry: Taklhle mi začal blbnout zase poslední týden. Si to asi hodim.

Nic jdu se trochu zkulturnit, abych nevypadala jak trubka, když teda jdeme k tý lékařský vědě. :grinning:

Papa
26. lis 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko - díky

Za chvíli razíme na nožičky, poslední 3.kontrola, snad bude o5 vše o.k. Pak ještě nakoupit a hurá domu. Mám to tady jakop v prádelně, takže budu skládat a žehlit oblečení. No moc se mi nechce, le nikdo jiný to za mne neudělá, že..
A zítra na kontrolu k dětskýmu. Snad už nás konečně naočkují a budeme oc jít na ty naušničky. :slight_smile:
26. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

ráno jsem vstávala v 7, umyla jsem si vlasy, v půl 8 se vzbudil Honzík a pak jsem ho zabalila a vyrazili jsme ke tchýni. Tam jsem ho jen převlíkla a valila jsem na monitor :slight_smile: Byla jsem tam i dřív, tak mě hned napojili, ale strávavila jsem tam zase skoro hodinu :unamused: Prcek sice spolupracoval, ale doktorovi se to nezdálo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nakonec usoudil, že ten konec je lepší. Čípek prý nemá tendence se zkracovat, ale máme zkusit prcka zase pošťouchnout :slight_smile: :grinning: :grinning: Hlavička prý volně naléhá!!! Jenže to mi u Honzíka volně naléhala ještě v porodnici... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí mě potěšil, že nemám streptokoka!!! :dizzy_face: Takže se tentokrát obejdu bez ATB :dizzy_face: No příští týden jdu znovu...
26. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - to je fajn, že je vše o.k. Doufám, že už máš někoho, kdo nás bude informovat až se mimčo narodí. :wink: Hale a na co Tě okolí tipuje? na Elišku nebo Kubíka?:slight_smile:
26. lis 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pribramacky, uz je to hodne dlouho co jsem vam sem neco napsala, ale i presto patrim do pribrami a mezi vas.chtela sem se zeptat jestli nevite kde bude v pribrami naka mikulasska pro deti?jestli bude neco ve staraku, nebo na sidlisti?chtela bych tomu nasemu lumpikovi ukazat kdo je to cert,jestli to pomuze od jeho obcasnyho zlobeni.nechci si certy zvat domu a davat jim penize.cetla jsem,ze z toho muzou deti i treba zacit koktat a to bych fakt nechtela.ale nekde na namesti z dalky bych mu certy ukazala.diky
26. lis 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, to je skvely, ze jste byli na horach! :slight_smile: jeee, ja bych jela taky :slight_smile: mam dotaz, druzba je kde? asi se jeste dlouho budu ptat, kde co v PB je :wink:

jindul, tak kdy jste byli dneska v Tescu a OBI? ja tam dnes byla a lidi celkem dost... koupila jsem valecek na testo a par potravin v Tescu

zany, tak to je moc dobre, ze jste v poradku! :slight_smile:

jiriku, ahojky, uz jsi tu dlouho nebyla :wink: o mikulasske nevim, kdybych se o necem dozvedela, dam vedet
26. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak zubařka úplně v pohodě. Sedli jsme si s Kubíčkem na křeslo, já mu řekla ať udělá ááááá jak jsme se to učili a on to udělal :slight_smile: . Mudra koukala a říkala, jak je šikovnej. Pak mu ty zoubky jen pomazala nějakou vodičkou, říkala, že je to taková impregnace, nebo jak se to píše :sweat_smile: , pak to osvítili leasrem a hotovo. Trošku brečel jenom když mu to patlala, ale jinak byl fakt perfektní. Jo a když mu řekla, že je šikulka, tak začal tleskat :grinning: :grinning:

Luci jak je náměstí na sídlišti tak když by si šla od něj jako na druhou stranu než je starák a dojdeš vlastně až na konec ulice kde je křižovatka ve tvaru T. No tak tam je družba a mi bydlíme před ní. Tak nevím jestli jsi to pochopila, já bych to od sebe asi taky nepochopila. :grinning: :grinning:

Zany dneska jsem potkala jen mezi dveřma u třetí pol. švagrovku a úplně jsem se jí zapomněla zeptat, jestli vůbec letos bude dělat mikuláše. Nevíš? :confused: Jinak je fajn, že je vše v poho. :wink:

Jirik já taky nevím, ale myslím, že se něco vždycky dělalo na Březákách, ale přesně ti nepovim.
26. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, impregnace je skvela! to je super, co ted stomatologie dokaze :slight_smile:
aha, asi chapu, bydlite nekde u Coopu, vid? to je kousek od nas :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek