• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Dobré ráno :slight_smile:

já jsem byla včera úplně vyřízená :unamused: Pořád jsme někde lítali, prcek zlobil, tak jsem toho měla až nad hlavu!!! Takže jsem večer padla jako zabitá :dizzy_face:

Sokolko - Mikulášská se bude dělat příští týden ve středu 3.12. od 17,00 :wink: Pokud neporodím, tak manža půjde dělat Mikuláše. Jinak budou muset sehnat někoho jinýho, protože s Honzíkem by neměl kdo jít :frowning2:
No to je fajn, že se trhání nekonalo a zvládli jste to takhle :slight_smile: Kubík je šikula :dizzy_face:

Luci - Družba je přesně tak jak píšeš - u COOPu :slight_smile: Dřív se tomu říkalo Družba :wink:

Jiriku - Mikulášská se dělá na Březákách, ale myslím, že už tam bude obsazeno, protože se to objednává dost dlouho dopředu... Ani nevím kdo to pořádá :confused:

Teda Jindul, ty jsi ale pekařka :slight_smile:
Já myslela, že něco objednám, ale nakonec říkala tchýně, že bude péct a že počítá, že upeče i něco pro nás :slight_smile: No ale čmuchací pes nejsem, že :unamused: Ještě že jsem to zatím neobjednala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cory - já myslím, že to bude zase kluk :slight_smile:
Ale neboj, pošlu Sokolce SMSku a ona vás bude informovat :slight_smile:
27. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Zany tak to já zkusím ještě zavolat švagrovce a zeptat se jí na to. Nechci se vnucovat, ale minulý rok mě lanařila, tak možná že bysme letos vyrazili. Jen tak se podívat. No ještě uvidím. :wink:

Luci jj přesně jak píše Zany. Já jsem si to nějak neuvědomila, že už se to vlastně pár let jmenuje jinak. :sweat_smile: To víš, my starousedlíci :grinning:

Holky včera jsem si konečně zajela koupit zimní obuv. Vběhla jsem do deichmana a za pět minut jsem vylézala s botkama. Žádný sr... :grinning: Dneska dopo jsme se byli s Kubíkem projít po námku a něco vyřídit na poštu a odpo asi zaběhnem k mamce. Starouš má opět nějakej jinej program. Mě pěkně nakrknul. Zase budou něco zkoumat na autě. :angry: No nic. Jsem si musela postěžovat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím juknu večír pá
27. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak jsme dneska byly s Naty zase cvičit v SOkolíku. Fakt super. Dneska tedy od 10, tak se trošku zabavila cvičením. Od 9 by asi zase lítala po celé herně. Takhle koukala na starší dětičky a cvičila trošku jako oni. Hlavně kašpárek se jí líbil.

Všimla jsem si, že tam bude 5.12 od 16.00 (čas si teď přesně nevybavuji) Mikulášská. Vstup 30 Kč + přinést si vlastní balíček řádně označený. Tak Jiříku, kdyby si tam třeba chtěla zajít, tak můžeš jim zavolat, nebo se tam v týdnu stav a zeptej se.
My jedeme na Mikuláše do Prahy do práce. Vědí, že mají být na malou opatrní. Budeme stát vzadu a pak jenom uděláme (snad) paci paci a půjdeme. Chtěla jsem to jenom vyzkoušet, co malá. Ale ona často kouká spíše po dětech. Uvidíme. Třeba to bude poprvé a naposledy, co půjdeme na Mikuldu

Sokolko - tedy, to byl rychlý náku. A poštu ti teda nezávidím. Hlavně tedy u vás na sídláku. Já tam tuhle chtěla dopo poslat větší dopis a čekala jsem tam 20 minut. Zlatá pošta tady ve staráku :slight_smile: A já dneska taky budu sama, manža má něco s lidma z práce. On si chodí často někam a já sedím jenom doma, ach jo.

Zany - no budu péct, ale po nocích. S malou by to dělat nešlo. Mě to pečení baví a mám ráda, když mi to tu voní. Ale třeba upéct nějakou buchtu, bábovku nebo koláč, na to jsem levá :slight_smile: Jenom ty dorty jakžtakž zvládám. A že by tedy páreček dvou klučíků? Cítíš se stejně jako u Honzíka??

Lucí - tak my jsme tedy byli v Tescu ve středu po 9 - zaparkovat šlo, lidí tam moc nebylo, celkem se mi tam i líbilo. Jediné co mi příjde, že parkoviště mají dosti malé. A také se mi moc nelíbilo uspořádání krámečku u Tesca. Je to takové divné - třeba ta zastrčená restaurace - ta se mi vůbec nelíbila. Jsem to ale kritik, co?? :slight_smile: Jinak já si tam koupila pod stromeček vyšší plech od Tescomy :slight_smile:

HOlky a co je to impregnace v oboru zubařském?? To je jako něco místo vrtačky??? :grinning: To se ale asi nedá dělat na velký kaz co?? To by asi moje paní zubařka koukala jako blázen, cože to chci :slight_smile: Já mám pusu bohužel plnou plomb.

Tak já utíkám za lumpicí malou. Za chvíli a jenom na chvíli příjde domů taťka, tak abychom si ho trošku užily.
Opatrujte se, mějte se krásně a papa

Jindul
27. lis 2008 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme na Mikulášské byli už vloni a Honzík se vůbec nebál :slight_smile: Prostě mu to bylo šumák co se tam děje :dizzy_face: Letos už se asi bát bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale z něčeho strach mít musí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sokolko - určitě jí zavolej, o jedno dítě míň nebo víc :wink: Aspoň se třeba uvidíme :slight_smile:

Jindul - a nechceš zkusit s Naty to pondělí v Sokolíku? To je tak pro děti do 18 měsíců... My jsme tam chodili a bylo to fajn :slight_smile: Divadlo, pak nějaká prolézačka, písničky :slight_smile:
No já letos nedám ani pečení po nocích. Večer jsem ráda, že jsem ráda :slight_smile: A péct buchty, koláče atd. mi nevadí :slight_smile: Dokonce jsem zvládla i vánočku :slight_smile: První se mi srazila, ale pak jsem zjistila, že se s ní musí opatrně a skoro se na ní nesmím ani křivě podívat :grinning: a povedla se :dizzy_face:

Jinak se cítím úplně jinak než u Honzíka :wink: Ale kamarádky kolegyně mi říkala, že obě těhotenství měla jiná a že oba jsou kluci :slight_smile: Takže tomu nevěřím, že když je to jiné, že by to mohlo být druhé pohlaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jindul, impregnace je dobra tim, ze je to vrstvicka na zoubkach, takze se nedelaji kazy (ale asi jen do te doby, nez zub nevyroste... i kdyz se asi velikost nemeni, co? no musela bych se zeptat kamaradky, ta se vyzna)

ja dnes pekla zavin, mnamky :slight_smile: uz je pulka pryc a druhou pulku snime ke snidani...

jindul, tak nech malou nekdy manzelovi a vyraz ty sama :wink:
27. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany zítra si musím vzpomenout a brnknu jí.

Já peču ráda a je mi jedno co. Jen nemusím kynuté těsto, ale minule jsem dělala buchty s tvarohem a taky se mi moc povedly. :slight_smile:

Jindul tak na poště to celkem šlo. Byla jsem hotová asi za 10 minut a to na naší poštu opravdu jde. :wink:

Tak odpo jsme vyrazili za druhou babičkou na drkáč na kafíčko. Všechno super až cesta domů nic moc. Jelikož jsem měla zase měkčí kola u kočárku tak jsem se stavila na pumpě. Byl tam známej takže jsem ho poprosila, jestli by mi nemohl kolečka nafouknout. Tak jako že jo. Nojo jenže mi je přefouknul a jedno prdlo. :sweat_smile: Naštěstí je to dušový, ale jsem zvědavá kde to seženeme. :angry: Takže jsem stejně musela volat Davčovi, aby pro nás přijel. Kubík po sedmý hodině usnul a my čučeli na zprávy když v tom rána jak z děla a prdlo druhý kolečko :grinning: :grinning: Mě fakt trefí. No samozřejmě byli přefouklí všechny takže je David musel upustit. :pensive:
27. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany tak jsem před chvílí volala švagrovce a příští týden se uvidíme. Už se těším. Jsem na to moc zvědavá a rozhodně je to lepší než si zvát někoho domů. Což bychom stejně ještě nějakou dobu nedělali. :sweat_smile: :wink:
27. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem zase po dlouhé době tady, občas jsem vás přečetla, ale nějak jsem neměla čas nebo už bylo hodně hodin na odepsání, takže se moc omlouvám a pokusim se polepšit :wink: :grinning:
Nakecaly jste toho hrozně moc, to je dobře, ale nevim na co dříve reagovat, je toho opravdu moc, tak asi bude lepší, když budu pokračovat a to co jsem chyběla prostě přeskočim :pensive:
27. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory, upřímnou soustrast..... :frowning2:

Zany, teď jsem jukla na ty vaše týdny a uplně čučim, jak to hrozně letí, vy už budete za chvilku doma čtyři. Ale hlavně, aby vše bylo ok a byli jste všichni zdraví a šťastný :dizzy_face:

Sokolko, to jsi mne hezky pobavila, já jsem se smála, ale tebe je mi líto :frowning2:
, no stát se to mě, tak bych se samozdřejmě asi moc nesmála a byla bych pěkně nasr...., ale jako vtip to neni špatný :wink: :sweat_smile: Tak hlavně, aby ste ty kolečka brzy sehnali, ale na benzinu už radši nechoď :wink:

Tak budu končit, protože se probouzí malá, tak na ní jdu juknout .

Hezký večer a dobrou noc :dizzy_face:
27. lis 2008 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá už zase spinká, chtěla jen dudlík :dizzy_face:

Jindul, děkuji za optání a za starost, jsi hodná, jsme v pořádku, jen prostě trochu nestíhám :frowning2: , ale teď už snad budu sekat dobrotu a budu se hlásit častěji :slight_smile:

Tak pro dnešek už opravdu končim a jdu spát :dizzy_face:

Dobrou noc :slight_smile:
27. lis 2008 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme vstávali po půl 7, Honzík si v posteli vypil mlíčko a pak říkal, že dělá bobek :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsme hned vstávali... No myslím, že by stejně neusnul a stejně jsme potřebovali vstát, abychom se dali do kupy a pak jeli plavat :slight_smile:
Já si musím ještě vyfoukat vlasy a pověsit prádlo, které se mi vypralo v noci :wink: Ať mám zas co žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Dneska je na plavču fotící den, takže se kluci budou fotit a já s nimi půjdu k bazénu a udělám jim snad nějakou lepší fotku než ty co máme za sklem :unamused: Akorát tam musíme dát dřív foťák, protože jak je tam vlhko, tak aby si zvykl :wink:

Sokolko - tak to se na příští týden těším :slight_smile: Snad ještě neporodím :grinning:
No s těma kolečkama je to hrozný!!! Bych byla fakt naštvaná!!! :rolling_eyes:

Jadiku - no konečně jsi se taky ozvala!!! :wink: Jakej byl sraz ze základky? :confused: Já byla ráda, že sedím doma v klidu :slight_smile: No znáš ty poslední týdny :wink:
A co Adélka? Jak roste? :wink: No hlavně, že jste v pořádku :dizzy_face:

Jo a já si užiju poštu na sídlišti dneska, tak na mě myslete :slight_smile: Snad mě tam netrefí!!! :angry:
28. lis 2008 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jadik- díky
Ahoj, dobré ránko přeji. Dnes už jsme na nohou, malá včera konečně dostala první očkování, uzlinka už je o.k. jenže má trochu teplotu, takže už neusnula a teď si něco vykládá v postýlce. Já včera protáhla pokec s kamarádkou a když byl čas, aby jela domů, zjistila že jí nestartuje auto. Přitom mají nové, prostě pech. Tak jsem šla probudit MM aby ji odvezl domů ( já měla víno). A teď čekám, až si pro něj přijedou a odtáhnou ho, protože manžel je se svym v práci a já se ze dvora nedostanu, protože nevyjedu skrze to její.

sokolko - snad se nebudeš zlobit, ale docela mne pobavilo, jak ty kolečka prdla, teď ještě sehnat nová, viď?
zany - třeba Vám mimčo přinesou čerti
:slight_smile:
Jinak nám včera doktorka řekla, že s mrkvičkou atd máme ještě počkat, minimálně do 5tého měsíce. Fakt co doktor, to názor. Ale je fakt, že Sabinka prospívá parádně 8210g a 65cm :sunglasses:
28. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jadiku, to je dobre, ze jste v poradku :slight_smile:
sokolko, drzim palce, at duse rychle sezenete! to je fakt na palici :unamused:

posta na namku je fakt na draka, navic nase postacka nezvoni, baba jedna a hazi papirky na doporucene dopisy automaticky do schranky!!! :confounded: uz jsem to na poste oznamovala, ale rekli mi, ze mam zavolat na hlavni postu, tak jsem se na to vykaslala... ale stat tam ty fronty me fakt nebere...

cory, ja sice nevim, jak deti rostou, ale Sabinka si vede dobre, vid? :slight_smile:

my dnes jedeme do Prahy, budem tam u nasich az do zitrka :slight_smile:
preju hezky vikend :slight_smile:
28. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,

nono moc se neomlouvejte, já se taky tlemila, když to ruplo :grinning: :grinning: a doma ještě víc. :grinning: Ale zároveň naštvaná jsem taky. No dneska jsme se na to vyprdli to shánět tak až v pondělí.

My jsme dopo byli doma a vařili a taky jsme si udělali už vánoční výzdobu. No řekla bych, že jsme asi první v Příbrami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale když ono je to tak hezký :sweat_smile: . Odpo jsme jeli s taťkou něco vyřizovat, zastavili jsme ještě v dráčku, protože tam chtěla mamka koupit něco pro Kubíčka a pro bráchu. Jo a pro vás řidičky, jestli jste tam byli v poslední době tak je tam nově udělaný zákaz vjezdy od těch obchůdků dolu k hypernově. Musíte jet rovně. To jen tak pro informaci. Davča mě na to taky upozorňoval.

Jo a ještě něco. Jedeme si to takhle z Jiráskáčů v kolonce ke kruháči a najednou rána. No nějakej chlap nás naboural. Tak David naštvanej vylezl kouká na zadek našeho auta a povídá mu: No já s tím nic nemám tak nashle :grinning: :grinning: No a pán měl nabouranou značku a nárazník. Zastavil se o kouli. :sweat_smile: Tak to jsou takový naše příhody. :grinning:

Opatrujte se pa

Jo a Cory Sabinka je teda kus ženský. To je dobře, že tak hezky prospívá. :wink:
28. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my jsme dopoledne byli plavat :slight_smile: Já jsem kluky vyfotila a ještě nějaké fotky budou mít přímo z Amálky, hlavně pod vodou :dizzy_face: Budou jich mít víc než já z úterka, ale já už nějaké fotky mám, tak ať má něco i taťka :dizzy_face:
Doma jsme si dali oběd a Honzík pak šel spinkat. Usnul celkem rychle :slight_smile: Odpoledne jsme pak vyrazili do banky, kde si manža vyzvedával kartu! Pochopitelně už by mu od pondělka neplatila!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme sjeli na tu poštu a hrůza děs!!!!!!! :angry: A to jsem přišla ještě asi včas, protože za mnou byla obr fronta!!! :rolling_eyes: Ale blbci tam stojí jednu k balíkům a k té druhé přepážce!!! :angry:
Honzík byl na hlídání u mojí mamky a my zatím jeli na AJ :wink: Ale byla jsem asi naposledy, protože už se tam kroutím jako užovka a mozek mi to nebere :grinning:

Sokolko - o tom zákazu odbočení vím, ale stejně tam všichni jezdí a já to tam taky lupla :grinning: Přijde mi to zcestné to celé objíždět jako blbec!!! :confounded:
No a s tím pánem je to fakt dobrý :grinning: Jeho blbost, že nedobržďuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cory - Sabinka je fakt kus ženský :slight_smile: Ale neboj, ona to pak všechno vyběhá!!! :dizzy_face: Honzík byl taky buclík a dneska má normální váhu jeho věku :dizzy_face: Dokonce i kamarádka říkala, že by nevěřila, že se z toho vytáhne a teď se jí zdá hubeňour :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko ja vim, ze kdyz jsem vezla kocar na prodej do toho bazaru v krizaku, tak tam meli spousty kolecek ke kocaru.ale uz je to pul roku zpatky.ale treba tam sezenes.
28. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany chtela sem se zeptat, jestli si nahodou nechodila do skoly do Březnice.podle fotky si mi povedoma.
28. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jiriku - chodila jsem tam na VOŠku :slight_smile: Končila jsem jí v roce 2003 :wink:
A kde máme tvojí fotku? :confused: :wink:
28. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jirik díky, já chci ještě zkusit námko, protože mi kámoška říkala, že tam ten náš kočár viděla na prodejně, tak to by tam mohli mít i ty duše. Nebo aspoň objednat. No uvidíme, každopádně díky za tip. :wink:
28. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, já jsem letos na srazu nebyla :frowning2: , malá šla dlouho spinkat a ještě k tomu na ten den zrovna mělo být náledí, tak se mi ani moc nechtělo, ale příští rok bych zase ráda šla, tak se tam třeba sejdem.
Jinak malá roste hezky, je sní sranda, pořád chce lumpačit a dovádět, je to naše štěstíčko.

Coryna, stim autem to je fakt pech, ale může to být i tim mrazem, že to nechce startovat :unamused:
Jinak já jsem taky na doporučení dr. začala dávat malé mrkvičku atd.až na konci 6měsíce a taky jsem nekojila.

sokolko, to máte tedy výzdobu brzy, ale já se na ni taky chystam o víkendu, a už se taky moc těšim, taky se mi to moc líbí :dizzy_face: O zákazech taky vím, ale taky mi to přijde docela divný to celé objíždět, hlavně když chcem jet ještě na nákup :unamused:

Tak dobrou noc :slight_smile:
28. lis 2008 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

my jsme dneska vstávali v 7 :slight_smile: Po snídani jsme jeli nakoupit do Tesca a pak jsme ještě něco koupili v OBI co potřeboval manža a frčeli jsme domů :wink: Já jsem rychle zadělala na lívance, kluci vyluxovali, ale Honzík byl spíš záškodník, protože buď vytahoval kabel ze zásuvky a nebo vysavač rovnou vypínal :unamused: :grinning: Já jsem zatím udělala těsto na koláč :wink: Dostali jsme od tchýně jablka, která se musí co nejdřív sníst, tak jsem upekla hraběnčiny řezy :slight_smile:
Pak jsme se najedli, Honzík frčel spát a já šoupla koláč do trouby a manža chudák vytírá :dizzy_face: Ale jak jsem si od rána pořádně nesedla, tak mě docela bolí záda :confounded: No půjdu se natáhnout :slight_smile:

Jééé a Jiriku - koukám, že čekáte holčičku, takže budete mít doma páreček :dizzy_face:
No já jsem zvědavá co na nás vykoukne :dizzy_face: :confused:
29. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany hoď mi sem recept na ty hraběnčiny řezy. Já tu mám taky jabka a myslela jsem, že udělám štrůdl, ale tohle by byla změna :wink:

My jsme celý den někde lítali. Mamka je na nemocenský se zádama (nevím, jestli už jsem to psala :sweat_smile: ) takže se nemůže moc hýbat. Tak jsem jí ráno uvařila rajskou a hodili jsme jí to tam s Kubíčkem. Ještě jsem jí tam vyžehlila pár kousků prádla co potřebovala a šli jsme domu. Když se Kubík vyspinkal, tak jsme se šli trošku projít i s bráchou a pak jsme zašli ještě k babí na kávu. No a den je zase v pr.... :grinning:

Zítra ráno se chystám do kaufu tak snad tam nebude moc lidí. :confused:
29. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany tak to je fakt nahoda s tou breznici.ja koncila stredni v roce 2004 a muj manzel v roce 2003 v breznici.vedela jsem ,ze ta podoba je fakt velka a ze jsem te uz nekdy videla.potkala jsem se tam s mym tehdy pritelem v druhaku a jsme spolu do dnes.ted uz jsme manzele a z te velke breznicke lasky mame jirika a na konci unora cekame holcicku.asi nam to bylo souzeny,protoze manzelovo rodice se poznali taky tam.
a jak vzpominas ja studensky leta a na ucitele?
29. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko, o odboceni nevim, ja tam uz dlouho nebyla, diky :slight_smile: koule za autem se hodi, co? :wink:

jee, zany, ja prosim taky o recept! :slight_smile:

jiriku a zany, co jste studovaly?

my byli vcera a dnes v Praze u nasich, bylo to fajn, ale Praha fajn neni, jak jsem rada, ze uz jsem Pribramacka! :wink:
29. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

my jsme dneska vstávali v 7 a to ještě Honzík sám slezl a už si to mašíroval k nám :slight_smile: Ale byla ještě tma :unamused: Pak jsme se ještě váleli a teď jsme po snídani :slight_smile:
Já asi vyrazím do Kaufu pro plenky, mají je tam v akci a my tu máme poslední půlku balíků... Pak uvařím, manža si poručil plněné papriky a chtěla bych taky vyžehlit :slight_smile: Ale uvidím jak to s tím naším raubířem půjde :wink:

Jiriku - koukala jsem do alba a manžela podle vidění taky znám :wink: Ale kdybych měla říct odkud, tak by mě ani náhodou nenapadla Březnice :wink:
No vidíš to jak se vám láska vydařila :dizzy_face:
My jsme měli za ročníkovýho učitele Čámskýho a ten byl těžce v pohodě :slight_smile: Jinak to celkem šlo :slight_smile: K nám už přistupovali asi trochu jinak než k vám na střední :dizzy_face:

Luci - byli jste se podívat na rozsvícení stromečku na Staromáku? :confused: Jinak se ti ani nedivím, že jsi ráda, že jsi tady v PB :slight_smile: Já bych v Praze taky nevydržela :slight_smile:
30. lis 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HRABĚNČINY ŘEZY

450 g polohrubé mouky
150 g cukru moučka
1 Hera
4 žloutky
1 prášek do pečiva

Z toho uděláme těsto a dáme odpočinou do lednice. Pak těsto rozdělíme na 2/3 a ty vyválíme na vymazaný pekáč. Poklademe strouhanými jablky, můžeme přidat i ořechy a rozinky (já je tam dávám jak kdy :wink: ).
4 bílky ušleháme se 150 g cukru moučka, dáme na jablka a zbylou 1/3 těsta nastrouháme na bílky :slight_smile: (na struhadle s těmi velkými dírami :wink: ) A pak už pečeme, zhruba půl hodiny na 180 st. No prostě až je to narůžovělé :dizzy_face:
30. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočendy,

já pro změnu zase nějak nestíhám. Je to se mnou strašný. K tomu dnešní noc byla šílená. Malá každou půl hodinu vzhůru. A pak se probudila v 11 a řádila hodinu. Síla. Naštěstí s ní manža ráno vstal. No asi nic jiného mu nezbývalo, já nebyla sto.

A teď musím vymyslet něco k jídlu :slight_smile:

Moc se opatrujte, snad Vás dočtu v týdnu. Paaa Jindula
30. lis 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany díky za recept. Já byla v kaufu ráno a měli jen 4+, ale 4 plenky neměli. Tak uvidíš, jestli je nevyndali. :confused:
Já jdu luxovat tak se ozvu později páá
30. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, nebyli... chodime tam kazdy rok den pred Stedrym dnem, ale letos mozna vynechame... no vidis zany a ja tam musela zit do nedavna :wink:
diky za recept :slight_smile: urcite vyzkousim!

jindul, to je mi te lito, ja dnes spala do desiti a byvala bych spala snad cely den :wink: ja budu delat k obedu nejspis pecene brambory (na platky na plechu), pecene maso a pecena rajcata

pujdeme na vychazku, skoda ze tam neni lepsi pocasi
mejte se krasne, papa
30. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucii ja jsem v Breznici studovala agropodnikani.

Zany-my jsme čámskýho meli na marketing,byl v pohode a jako tridniho jsme meli dva roky Motanovou a potom Vanecka.ten byl uzasnej.chodili jsme k nemu o prestavkach na kafco a cigaro do kabinetu.misto hodin jsme mu chodili do mesta vyrizovat veci co potreboval.psal si s nami smsky.no proste skvelej clovek.
ten tvuj receptik taky nekdy vyzkousim.
a jak jste pripraveny na novy prisrustek do rodiny?nas bude o jednoho vic na konci unora.jeste mi rekni,jak se tesi na sourozence malej?ten nas sice vsem rika, ze mam v bisku segru ale hned za to doda, ja nechci nic, nic ji nepujcim.tak nevim,jak to bude snaset,kdyz se nebudeme tocit uz jen kolem nej.
30. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek