• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Sokolko - já jsem koupila taky 4+, protože 4 neměli :rolling_eyes: Hlavně, že tam mají spoustu 5 a 6, který podle mě zas tak často nikdo nekupuje... Ty 4 máme už skoro rok a půl :dizzy_face:

Jindul - tak to je mi líto, že jste měli špatnou noc... :frowning2: No snad to jsou třeba jen zoubky :wink: Nám se taky střídalo období kdy Honzík špatně spal a usínal, pak zase v pohodě :slight_smile: Musím to zaťukat, ale co spí ve velké posteli, tak spí dobře a spíš se mu něco zdá, takže ho to vzbudí...

Já jsem dojela jen koupit ty pleny a pak jsem frčela domů. Do toho přijela tchýně, protože manža potřebuje ušít něco pod sukni na Mikuláše. Je ze záclony a pak mu koukají nohy :grinning: Tak tu zůstala i na oběd, sice neohlášená, ale paprik bylo dost, tak se to ztratí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzík tu zase strašně zlobil, vztekal se, protože potřeboval žehličku a fakt už to přeháněl, takže ode mě dostal nařezáno a byl vyhozen k sobě do pokoje!!! Už ho mám kolikrát fakt dost :angry: :angry: :pensive:
30. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci - já studovala na VOŠ Obchodování se zemědělsko-potravinářskými komoditami :slight_smile: Hezkej název, viď? :grinning:

Ježíš, Motáňovou jsme měli na NJ a to byla strašná ženská!!! :angry: Nejhorší byla asi v prváku, pak to bylo lepší, ale i tak jsem jí neměla ráda :rolling_eyes: Nedávno jsem jí zahlídla z auta v PB :wink:

Jiriku - no jak se těší nevím, moc to asi nevnímá :slight_smile: Spíš jen říká, že mám v bříšku miminko a ještě řekne jak se bude jmenovat :slight_smile: Jsem na něj zvědavá jak bude žárlit :confused: Snad ne!!! :sweat_smile:
Jinak synovec na Honzíka taky hodně žárlil, taky mu nechtěl nic půjčit a teď je to lepší, ale i tak si hájí své... No uvidíš, oni si ty děti zvyknou :wink:
30. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jiriku, ani nevim, jestli jsem to vedela uz driv, ze cekate prirustek, kazdopadne moc gratuluji!!! :slight_smile: to je hezky, ze budete mit parecek :slight_smile:

zany, jirik a pracovali jste po skole v oboru?

taaak, jsme po vychazce a ja i po obede :slight_smile: nakonec jsem nemela energii varit, takze ja mela halusky z mraznicky a manza pizzu, k tomu peceny rajcata :slight_smile:
30. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky :slight_smile:
tak jsme dnes s manželem vyrazili směr Příbram, udělali jsme nějaký ten nákup na Vánoce, zašli na pizzu a nakonec se šli vykoupat do bazénu. babička mezitím hlídala Sabinku. Teď jsem dopřebrala oblečky co Sabince už nejsou. Jsou toho dva pytle na půdu. Taky jsem udělala vánoční výzdobu oken, adventní věnec atd. Snad mi to psi do rána nesundaj :sweat_smile:
A teď už se těším, až vykoupu Sabinku a hodím si kopýtka nahoru :grinning:
30. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,

tak Zany koláč se moc povedl a je fakt výbornej. Za chvíli bude snědenej. :grinning: My jsme po o byrazili s taťkou do makra, ale jelikož jsme neměli hlídání, tak jsem čekala s Kubíkem v autě. Ale on byl rychle, protože tam byl jenom pro regály do kanceláře, tak to byl fofr. A ještě jsme dostali k mikuláši balíček a 1,5 kg mandarinek :slight_smile: . Tak aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cory tak to jste si aspoň odpočinuli a udělali si hezký den. :slight_smile:
30. lis 2008 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucii-ja jsem v oboru nepracovala.sice jsem to mela jako agropodnikani.samej marketing, ucto,ekonomika,ale kdyz byla praxe tak jsme jako poradny zemedelci kydali hnuj u krav a ucili se dojit a taky jsme museli povinne delat papiry na traktor.chodili na sber kamene a brambor a spousty dalsich zemedelskych veci.i kdyz jsme se vraceli do pribrami jak ty nejvetsi smradosky z kravina,tak to byly uplne skvely 4 roky.na jizdu traktorem ,zber chmelu a takovy veci se zapomenout neda, kolik my jsme u toho udelali kravin.a treba me jeste napada navsteva vinneho sklepa s nejvetsima ucitelskyma ochlastama.proste skvele akce.
pracovala jsem skoro rok v hotelu Asie na recepci.ale delali se 24h sichty a to bylo docela narocny.hlavne neslo jen o recepci, ale i o uklizecku, pradlenu, mandlovani pradla a tak.

zany a na jak dlouho si vezmes materskou s druhym mimcem?porad plati, ze budete mit bud elisku, nebo jakuba?jak jste to mohli vydrzet, nenechat si rict pohlavi?ja jdu v utery na ty testy na cukr, to mi z toho bude blbe zase cely den.
30. lis 2008 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
cory, jake darky jste sehnali? a do jake pizzerie jste sli? ja mam nejradsi pizzu z pizzerie Luigi :slight_smile:

jee, sokolko, ty mi delas chute s tim kolacem! ja na nej dnes nemam silu, ale udelam ho zitra, jen toho cukru dam k bilkum min - myslis, ze to pujde?

jirik, takze jsi po VOSce byla rok v praci a pak sla na materskou? to je idealni :slight_smile: my si asi taky nenechame pohlavi rict, je to sice neprakticke kvuli vybavicce, ale zase to bude vetsi prekvapeni :wink:
30. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Daruju dítě se vším co má a ještě snad zaplatím aby si ho někdo vzal!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
Jako co dneska předvádí je fakt příšerný!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: Vzteká se až hrůza!!! Odpoledne se vyspal, vyrazili jsme ven a doma si pak vynutil můj fén. Tak mu ho manža půjčil a byl klid. Jenže potom nutně potřeboval žehličku, tak tu byl kvůli tomu řev. Šel se akorát koupat a jak ječel ve vaně, tak jsem mu jí pleskla na ten holej mokrej zadek a bylo to :rolling_eyes: :pensive: On si teď tak strašně vynucuje věci a vyloženě dělá scény a ječí!!!!!!!!!!!!!! :angry:
Dneska ho mám fakt dost :angry:

Cory - já taky jednou za čas přebrala věci co Honzíkovi nebyly a zjistila jsem, že něco neměl ani pořádně ani na sobě... :unamused:
No tak to teď unosí druhý prcek :dizzy_face:

Sokolko - no tak to jsem ráda, že se koláč povedl :dizzy_face: U nás už je taky skoro pryč :grinning: Ještě je tam na zítra ke kafi a je po něm :slight_smile:

Luci - myslím, že Jirik má jen SŠ, VOŠ mám já :slight_smile: Ani já jsem po škole nedělala v oboru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Víceméně jsme se učili to samý co na VOŠ na obchodce, akorát jsme k tomu měli pár odborných předmětů, ale to bylo v pohodě :wink:
Já jsem po škole nastoupila do Prahy do jedný firmy, ale tam mě to nebavilo, tak jsme se rozloučili a nastoupila jsem do Raiffky na hypoteční úvěry a tam jsem byla až do mateřský :slight_smile: Sice se tam už asi nevrátím, ale to nevadí... I když si říkám, že by mohli tady v PB otevřít pobočku :dizzy_face:
Jinak si myslím, že když tam toho cukru dáš míň, třeba 100 g, tak by to nemělo ničemu škodit :wink:

Jiriku - no vydrželi jsme to už u Honzíka, tak ani teď nám to nedělalo problémy si to nechat říct co to je :slight_smile: Sice jsem ze začátku byla nalomaná, že si to nechám říct, ale věděla jsem, že bych té růžové neodolala a kupovala spoustu věcí, které máme v neutrální barvě :slight_smile: Takže se necháme překvapit a případně něco koupíme potom :wink:
Jinak jména pořád platí :dizzy_face: Eliška už měl být Honzík, takže tam to bylo jasný hned, u kluka jsme ještě váhali mezi Markem a Jakubem a pak vyhrál Kubík :dizzy_face:
No na cukr ti držím palce, vůbec ti to nezávidím, protože je to pěknej hnus :confounded: A jdeš do nemocnice nebo ti to dělá doktor? Já naštěstí byla u svého doktora, ale tentokrát jsem tam musela už ty 2 hodiny sedět... :unamused: Předtím jsem mohla na 2 hodiny odejít :wink:
30. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:

Jindul, to je mi taky moc líto, že špatně spinkáte, ale naše malá se taky docela často budí a vstává brzy, ale taky si říkám, že se to za nějaký čas zase zlepší.

Zany, stim vynucováním to znám :frowning2: Adélka to na nás taky začíná zkoušet a je to někdy docela náročný !

Holky, písněte, co jste koupily manželům k Vánocům, já letos vůbec nemůžu nic vymyslet :frowning2:

Včera jsme byli u mojích rodičů, bylo tam zahájení adventu a rozsvícení vánočního stromku :dizzy_face: Bylo to moc fajn :dizzy_face: Dnes jsme byli na návštěvě u švagrové, májí dvě holčiny a ty se celé odpoledne točily kolem malé, takže jsem měla pohodové odpoledne a všichni jsme byli spokojený :dizzy_face: Po cestě domu nám malá usnula v autě, takže jí jen manža přenes do postýlky a já jsem šla dělat adventní věnec abychom mohli zapálit první svíčku :dizzy_face: :slight_smile: zítra vyperu ještě záclony a udělam výzdobu na oknech a tak :dizzy_face: Cukroví nepeču, to nám každý rok peče moje mamka,umí moc dobré, dělam jen nějaké nepečené a hlavně vosí hnízda :dizzy_face:

Tak jdu do hajan :dizzy_face:
30. lis 2008 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Sabinka má dneska nějakou špatnou náladu, pořád brečí a vzteká se..
zany - přesně, Sabinka toho také neměla spoustu na sobě
lucii - no nic moc, ještě nám toho fůra chybí, ale máme dárky pro děti z celého příbuzenstva a ještě něco dospělákům,-- známe tam jen jednu pizzerku, je to ta v ulici k autobusáku u tržnice, dej tip na tu Tvou, vyrazíme tam:o)
sokolko - a že jsme ten odpočinek už potřebovali :confused: :grinning:
1. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den všem :slight_smile:
chtěla bych se zeptat, zda mohu mezi Vás, maminkou ještě nejsem :slight_smile: , ale čeká mě to v červenci příštího roku, jsem nyní v 7tt, takže úplně na začátku a jsem z Příbrami :slight_smile:, tak budu moc ráda, když si budu moct popovídat s někým "od nás" :grinning: a sice mám na to čas, protože jdu s váhou spíš dolu než nahoru, kde se pak dá v Příbrami nakoupit těhu oblečení? Nemám vůbec tušení :slight_smile:
1. pro 2008 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany tak ja posledni dobou bych taky darovala dite se vsim co ma.presne jak pises.nekdy me tak rozcili, hlavne tim, jak si vynucuje veci co mu nemuzu pujcit, nebo nechat ho si hrat treba s nuzkama.posledni dobou ho nemine nake to plesknuti na zadek.ale on se oklepe a jde se dal.proto chci aby videl v patek certy.snad se usadi.jirik ma 10letyho strejdu a jsou to dobry kamosi, ale ten uz je pubertak, takze me rozciluje jak na jiru hazi ty sprostarny a nektery vyrazy.uvedu priklad-stojime frontu u kasy v kauflandu a jira zacne rvat na malou holcicku u kasy vedle-co na me tak koukas, no nekoukej na me,potom se srazi s prodavackou a rika ji ty jsi oskliva a nakonec ho naka baba zatarasila vozikem a rika rika, no jed si s tim nekam babo.kdyby to rek potichu, ty stary lidi moc neslysi,ale on ve vsech pripadech jecel na cely kaufland.no pak s nim nekam jit.

Liono-vitam te no jasne pridej se mezi nas.napis neco o sobe,at se neco dozvime.
Lucii-ja mam z breznice jen SOŠ.pracovala jsem rok az jsem zjistila, ze jsem v tom a od te doby jsem na MD.
jo a omlouvam se, jestli vynechavam, nebo prehazuju pismenka, uz to po sobe nekontroluju, tak je to mozna spatne citelny.
1. pro 2008 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaues děvčata :grinning:

Lion vítám tě, jasně že můžeš mezi nás. Aspoň nás tu bude víc. :wink: Hele koukala jsem do tvýho albíčka a žádná tvoje fotečka tak tam koukej něco hodit ať víme jestli tě známe :wink: :grinning: Jo a ten X-lander je fakt boží. Teď jsem na něj narazila v nové betince a je tam v modré barvě. No úplně jsem si ho zamilovala :grinning: . Teď už to samozřejmě pro nás nemá cenu, ale kdybych měla mít teď mímo tak bych ho brala. :wink:

Holky Kubík se taky vzteká a u nás platí, že ho v klidu pošlu do chodby ať se tam jde vybrečet a většinou tam jde a ztichne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak mi teď taky spíme na prd. Dneska už byl asi 3x vzhůru, ale byla jsem tam teda jednou šoupnout mu čaj. Tak to ho zase bude mít za chvilku vylohněnej a zase budem přebalovat. To je furt dokola. A já jsem si tak libovala, když už mi po dlouhé době v noci vstával 1-2x. Ale jinak je to zlatíčko. Zrovna dneska jsme se bavili s mamkou jak je vidět, že už je takovej rozumnej a jak pořád něco kecá a dělá u toho ty svý ksichtíky no prostě k sežrání. :grinning:

Já jsem hned po ránu dělala mamce řízky, připravila jsem si pro nás čevabčiči a šli jsme to donést babí. Pak domů uvařit naše a odpo jsme se šli projít. Bylo to fajn. Fakt bylo dneska teplounko. Večer jsem se ještě vrhla na pečení tvarohových šátečků, takže jsem se dneska fakt nenudila. Ale mám na zítra hotovo. :wink:

Zany jsii ještě celá? :confused: :sweat_smile: Koukej ještě vydržet aspoň do středy do večera. :grinning:

Jirik fakt hustý. To musí být mazec. Takhle to je celkem vtipný, ale když se ti to přímo stane tak asi nic moc. :pensive:
1. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dneska jsem vám nestihla napsat, ale jsem ještě celá :grinning:
Sokolko - no mám zákaz do středy porodit, tak se toho zatím prcek drží :grinning:

Jdu do hajan a zítra písnu víc :slight_smile:
Dobrou :dizzy_face:
1. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak jsem pro Vás do albíčka vložila naši svatební fotku a taky uvádím něco o sobě :wink:
Brali jsme se letos v pátek 13. června, jsme spolu 6 let a já bydlím v Příbrami od malička a chodila jsem na 8.ZŠ u "Družby" :grinning: a pak na Gympl pod Svatou :grinning:
V září mi bylo 26, pracuju v Praze a bydlím kousek od Křižáku.
2. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

my jsme včera ráno vstávali oměrně brzy. Honzík by asi ještě usnul, ale manžel se pak vrátil do ložnice pro mobil a bylo po spaní :angry: No tak jsme vstali s tím, že si aspoň dojedeme do města koupit co potřebujeme :wink: Pak mi volala mamka, že má teplotu a potřebuje k doktoru, tak jsme jí s Honzíkem odvezli, ve městě jsme koupili co jsme potřebovali a zase jsme mamku vyzvedli a odvezli jí s neschopenkou do práce :slight_smile:
Jinak jsem doladila poslední dárky :slight_smile: Mamce jsem ještě koupila knížku, sprcháč a krém, tchýni pak taky knížku a kalendář od Saudka :slight_smile:
Švagrové jsme k svátku koupili pralinky :slight_smile:

Odpoledne jsme pak byli doma, protože než se Honzík vyspí, tak nemá ani cenu jít ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli je tma... :unamused: Tak jsme si tu kreslili, pak Honzík něco pomáhal manželovi a najednou byl večer :slight_smile:

Dneska jsme dojeli jen koupit k obědu rybičku :slight_smile: Před chvílí mi konečně přišel balík! Objednávala jsem Honzíkovi kostky k narozeninám a paní mi balík posílala ve středu!!! No a rychlá ČP mi ho doručila až dneska!!! Nevím kde se s tím flákají!!!!!!??? :angry: :angry: :angry:
2. pro 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Liono - vítej mezi nás :slight_smile: Gratuluji k těhu :slight_smile: Držíme palce ať je vše v pořádku :dizzy_face:
Já jsem taky chodila na gympl pod Svatou :wink: Maturovala jsem v roce 1999 :wink: Týýýý jo, to už bude 10 let :grinning:

Jiriku - no tak to je docela síla co se Jiřík naučí!!! Strejda by měl dostat místo něj, protože ten má mít rozum!!!! :rolling_eyes: To je pomalu pak ostuda s těma dětma někam chodit :unamused:

Liono - těhu oblečení se dá sehnat buď u ČSAD, kde prodávají přímo těhotenské džíny, kalhoty atd. :wink: A snad je prodávají i nahoře v Pražské, vedle Pronuptie :wink:
I když já toho ani moc nepotřebovala a vystačila jsem si s málem :slight_smile: Teď to všechno vezmu a prodám :slight_smile:
2. pro 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem byla´dneska na tech testech na cukr a byl to hnus.nemohla jsem to do sebe dostat.tak doufam,ze to dopadne aspon vsechno dobre.
Zany proc musis vydrzet aspon do stredy?
Liono ja jsem si par tehot.hadriku nakoupila pres nat na www.aukro.cz, a pak jsem si v prvnim tehu koupila kalhoty v krizaku v tom bazaru s detskym zbozim.
2. pro 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jiriku - protože máme Mikulášskou, manža jde za Mikuláše a kdybych porodila, tak by ho nemohl jít dělat, protože by šel s Honzíkem, když já bych byla třeba už v porodnici :slight_smile:
Takže asi tak :wink:

Honzík odmítá jíst rybu, tak má holt suchý brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za info holky :slight_smile:
Zany: já jsem na gymplu maturovala v 2001....nechodila jsi do třídy s Pavelm Kabíčekm? :wink: Jsi mi i docela povědomá :slight_smile:
No, uvidím, za jak dlouho to oblečení budu potřebovat :slight_smile: včera jsem se zhorzila, když jsem si stoupla na váhu, protože mám už skoro 6 let furt tak nějak +/- kg stejně, ale včera se tam objevilo o 3 kg míň...je mi už druhým týdnem dost špatně :frowning2: , nemůžu do sebe moc jídla nacpat, ale snažím se a ustavičně celý den mě bolí žaludek s pocitem na zvracení a nejhorší je to ráno a večer :cry: ....tak uvidim, ale asi ještě dost dlouho vystačim se svým klasickým oblečením...
2. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Liono - chodila jsem do třídy s Petrem Kubíčkem :slight_smile: :grinning:
No pokud ti je špatně, tak se není čemu divit, že ubýváš na váze :unamused: Ale neboj, ono se to brzy zlepší, hormony se uklidní, žaludek taky a kilča půjdou nahoru :slight_smile:
2. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, už mám kobylu otevřenou cca hodinu a teprve teď se sem dostávám něco písnout..
Jela jsem na nákup, k doktoru atd. tak jsem Sabču nechala babče a tý dvě hodiny spinkala v kočáře. To koukám. Dopoledne chrní tak půl hodinky a šmitec. Asi má babča kouzlo osobnosti :slight_smile:
O škole s Vámi moc nepokecám, já chodila do Milevska.
2. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaues holky,

Zany to je dobře, že zatím držíš :grinning:

To já o škole taky moc nepokecám, já jsem chodila na OA takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme dopo byli opět u nemocné babičky a odpo taky. Pomáhali jsme uklidit linku a tak. Jinak na dnešek jsme měli teda fakt blbou noc. Vím, že kolem jedné hodiny mi Davča říkal, že se budí po 10 minutách :angry: . No nevim, co se mu zase zdálo. Ráno jsme vstávali opět před šestou. Mě už fakt picne. Prostě se nám střídá období, kdy spí krásně a dlouho a zase naopak. Ale to horší trvá vždycky dýl. No jak je to možný? :angry: :sweat_smile:

Taťka už má konečně dodělanou kancelář, přestěhovanou, takže zítra ráno nás prý vezme na exkurzy. No to je hodnej :grinning: . Takže snad už bude mít zase o trochu více času, i když teď před vánocema lidi celkem blbnou. Každej nakupuje dárky tak je to znát.
2. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočendy, moc moc Vás zdravím. Je tady toho tolik, že ani nevím, na co reagovat :slight_smile:

No, asi je to hloupý, se pořád opakovat,ale přesto - nezvládáme Naty rostou zuby, pořád chce být u mě. když usne, tak poklidím, pak třeba zapnu PC, ale stihnu Vás tak akorát přečíst a šup, je vzhůru. Včera jsem umyla okna, vyprala záclony, tak další část vánočního úklidu je za námi. Jak malou berou zoubky, tak chce jenom prso, takže jídlu teď moc nedáváme. Zítra jedeme do Prahy do práce. Kamarádi odboráři :slight_smile: nás pozvali na Mikuldu. V pondělí jsme byly s Naty juknout na Mikuldu v Sokolovně, tak máme i fotečku s čertem :slight_smile: No, příští rok se určitě bude bát, letos koukala po dětech.

Lion - vítej do klubu :grinning: a veliká gratulace k rostoucímu pupíčku. A neboj, určitě brzy přibereš. Já jsem oplácaná - ale v těhu jsem zhubla 6 kg a pak jsem těch 6 nabrala a přibrala k tomu ještě 6 :slight_smile: Takže nakonec byl gyndr spokojen.

Sokolko - tak na obchodku jsem chodila taky - do C a maturovala jsem v roce 99. Měli jsme být nejhorší třída v chování:slight_smile: Ale to možná říkali většině.

Zany - tak co, ještě nejste 4??? :slight_smile:

Lucí, jak se daří?? Pořád nemocná?

Cory - však nemusíme kecat o škole. Co malá, kdypa půjdete na ty ušničky? A dáš jí je tedy nastřelit,nebo píchnout? My byly na ušním u Dvořáka a to píchnutí bylo v klidu.

Jadíku - ahojky. Tak já koupila manžovi ponožky, trenýrky a kosmetiku - to nesmí nikdy pod stromečkem chybět. No a ještě předplatné 21.století a společenskou hru (300 her) Aby se mohl věnovat po večerech mě a neseděl u PC :grinning:

Tak a já zase utíkám, malá si mě žádá. Už je zase natažená na prso. Opatrujte se, nestonejte a mějte se jen a jen krásně.

Jindul
3. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko-my jsme meli paci obdobi cely dva roky hrozny.do dvou mesicu vstaval 3krat za noc na mliko a jak byli jirovi dva mesice dostal zanet mocaku a zanet ucha 3 krat za sebou a to byl konec se spanim.od te doby do dvou let bylo pravidlo ze jsme uplne kazdou noc k nemu vstavali 10-15krat.a nebyli vyjimky.dneska je jirovi 2,5roku a taky vstavame k nemu 2-3za noc.bud chce piti, nebo je zamotanej do periny, nebo chce k nam.porad neco.

Jindul-my jsme meli obdobi rostoucich zoubku taky hrozny.teploty, prujem a ja nervy vite kde.pak jsem koupila v lekarne babydent a trosku se to zlepsilo.kapali jsme dve kapky na dasne a trosku to ho sklidnilo.no kapali, nechtel otevrit pusu, tak jsem si to nakapala na prst a sup do pusy.
3. pro 2008 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ holčiny a mimísci, včera jsem se sem vůbec nedostala, navštívila mne kamarádka, za 14 dnů rodí, tak jsme se od rána prokecali až k druhé odpolední a pak přijeli MM prarodiče a přivezli Sabince pleny a kašičku k Mikuláši. A pak večer, poklidit, malou zaopatřit a byla jsem ráda, když jsem koukla na tv :slight_smile:
Sabinka na dnešek spinkala od 19h do 6 rána, napapala a vydržela ještě do 9h, koukala jsem jak blázen :wink:
jindul - na naušničkyj jdeme za týden v pátek, na Vánoce bude Sabča kóča :wink:
4. pro 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky a doufám že jste hodný, zítra chodí čerti, tak ať Vás neodnesou... :grinning:
4. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

tak mě, Honzíka, Sokolku a Kubíka čerti neodnesli :slight_smile: Měli jsme mikulášskou už včera :wink:
Honzík se tak trochu bál, ale neplakal, chvilkama by natahoval, ale dokonce řekl i Princezničku na bále s maminčinou pomocí :dizzy_face:
Hodila jsem nějaké fotečky do alba :wink:

Dneska jsme spinkali dlouho :slight_smile: Pak jsme vyrazili na procházku, aby se Honzík unavil :wink: Teď jsme se byli podívat na ohňostroji, Honzík se koukal na světýlka, ale jednu chvíli ho zajímala víc bambule na tatínkově čepici :grinning:

Teda Cory - tak vy spinkáte takhle hezky celou noc :slight_smile: No paráda, aspoň se vyspíš :wink:
4. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jak už bylo napsáno od Zany. Nás jentak čerti nedostanou :grinning: . Kubík teda začal na začátku brečet, když tam vrazili čerti, ale pak už to bylo dobrý. Říkanku jsme teda neměli, švagrovka mě jaksi zapomněla upozornit :sweat_smile: , tak udělal Kubík paci paci a bylo. No a představte si, že chtěl mikuláš po mě říkat říkanku. No to teda bylo. My málem vypadli oči jak jsem gestikulovala že ne. Jsem měla vokno. :sweat_smile: No prostě jsem byla za trotla :grinning: Ale jinak se nám to moc líbilo. :slight_smile:

Dneska jsme dopo byli na procházce a odpo jsme vyrazili s taťkou něco objet. Jo a scháněli jsme ty duše do koleček. No můžu vám teda říct, že je to o nervy. Nikde nic takového nemají, takže to musím objednat na námku, kde ten kočárek prodávají a jsem zvědavá, kdy to přijde a na kolik nás to vyjde. :angry: Na sobotu až bude babí hlídat mám pučený kočárek od kamarádky tak aspoň tak.

Cory blahopřeji ke spinkání.

Zany fotky super. Hele myslíš, že mi je můžeš poslat? Já jenom, že jich máme jenom pár, protože jak víš jsme neměli kartu a ten druhej foťák jsme v autě neměli :angry: . No prostě jsme byli stoprocentně připravený. :sweat_smile:

Jo a holky teď večer jsem upekla první dávku lineckýho. :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko - písni mi do IP mail a já ti něco pošlu :wink:
4. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek