• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holky, zdravim vas....
Liono, mam pocit že tě znám, asi z tý osmý základky, ale zřejmě jsem tě naposledy viděla když mi bylo čtrnáct :grinning: takže něco o mě, chodila jsem taky na osmou a pak na průmyslovku (matur 2001), pak jsem šla makat do aholdu, na obecnický do skladu a po dvou letech jsem zdrhla do eurotelu, kde jsem byla do teďka než jsem šla na mateřskou. Mateřskou jsem si dala na dva roky, jelikož po tom porodu co jsem zažila bych chtěla mít druhý mimčo nejlépe co nejdřív za sebou a pak ať už mi mezi nohy nikdo nešahá :slight_smile: Míša je úplně zlatej, hodnej, spinká celou noc, baští, má 7zubů a už chodí kolem postýlky dokola takže mám docela záhul pořád za nim běhám,protože v postýlce vydrží pár minut a to ho ještě musim uplatit kukuřičnejma křupkama, jinak ví celá vesnice, že jsem si zrovna odskočila na wc... jinak pocházím z příbrami, dost často tam jsem, taky u rodičů v bohutíně a teď momentálně se nacházím v dominikálních pasekách=prdel světa...tak doufám, že tohle není můj druhý a poslední příspěvek v téhle diskuzi :slight_smile: čágo zatim :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Téda holky, jste teda ukecaný :wink: :grinning: jste toho zas nakecaly, že nevim na co dřív reagovat :sweat_smile:

Cory, to je dobře, že malá takhle hezky spinká :slight_smile:

Zany, tak ještě nejste čtyří :confused: fotky moc hezké a moc ti to sluší, to bude holčička jak panenka.

Sokolko, a to tě čerti nevzali do pekla za to , že jsi jim neřekla básničku :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Lionko, vítám tě mezi nás :slight_smile:

Jindul, děkuju , tohle já taky kupuju každý rok, ale chtěla bych ještě něco pro radost, ale zatim mě nic nenapadlo,ale ještě je trochu času, tak snad ještě něco vymyslim :wink:

Jirik, to je fakt strejda k nezaplacení :sweat_smile: :wink:

Tak je zase hafo hodin, tak se jdu chystat do hajan :dizzy_face:
Dobrou noc vám všem :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem Míšovi jeho první internetové album :slight_smile: tak mrkněte, jinak jdu zítra ke kadeřnici, takže bude další shocking - z dlouhých vlasů na ježka, tak jsem zvědavá, už jsem to provedla asi pětkrát za posledních 8 let :astonished: jenže se mi rozbila žehlička na vlasy a záručák jsem jaxi asi ztratila při stěhování, takže bude levnější se nechat ostříhat a koupit si gel než platit opravu nebo koupit novou :slight_smile: trochu blázen, no...
jaktože už všichni spíte? já se přes den s Míšou na pc nechytám ani omylem.... a tady je ve 22.00 hod večerka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sladký sny, a hádejte kdo bude ráno koukat jak žabomyš? :rolling_eyes: ten kdo chodí spát po večerce :slight_smile:
4. pro 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a dětičky :slight_smile: zítra nás čeká vítání občánků, tak snad to dobře zvládneme. A pak k nám mají přijet hned dvě návštěvy a vzhledem k tomu, že nestíhám dneska nic upéct a zítra už vůbec ne, nakoupím zákusky a šmitec :wink:
No a dneska je to rok, co jsem se dozvěděla že fazolce bije srdíčko, krása :dizzy_face: a teď tu mám nádhernou dcerušku :dizzy_face: :slight_smile:
belunko - tak hoď potom fotky do alba, se starým účesem a novým, ať se podíváme :wink:
5. pro 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Belunko vitam te mezi nami,do albumu se urcite kouknu.
Zany,tak jak je?uz jsi po terminu?

My jedeme dneska na mikulasskou do dusnik.tak jsem zvedava.bude tam hodne deticek.basnicky jsme trenovali vsechny co umime,ale myslim si, ze jirik nevyda ani hlasku.vcera videl certy v kouzelne skolce a zadny nadseni jsem u nej nevidela.tak vam pak dam vedet,jak jsme dopadli mi.
a jestli bue chtit nekdo basnicku po me,tak si myslim,ze by se mi smali i deti co nemaji jeste tolik rozum.
5. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany koukala jsem, ze mas v albicku fotku kde jsi v karavanu.kam jezdite?my vozime karavan uz pres 20let na trhovky.
5. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my jsme dneska byli plavat :slight_smile: Ještě jdeme příští týden a pak začínáme až po Vánocích :wink: Honzík dneska už trochu skákal, tak snad se nebude pořád bát, poseroutka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manžel jel pak odpoledne pryč, tak jsme byli sami doma. Honzík se vyspal a já jsem si taky na chvíli zdřímla :dizzy_face: Pak jsme šli s Honzíkem ven, ale moc daleko jsme nedošli, protože Honzíka zaujala pumpa a jak troubové jsme u ní stáli asi 15 minut :rolling_eyes: Naštěstí cestou zpátky :wink: Pak se vracel domů manžel, zastavil u nás a Honzík chtěl řídit. Jenže měl špinavé boty, manža v obleku, takže měl smůlu a byl řev :unamused:

Belunko - vítej mezi námi :slight_smile:
Snad se objevíš častěji, sice večer, ale i tak :wink:

Jiriku - termín mám až příští týden ve středu - 10.12., ale doufám, že se prcek přes víkend rozhodne jít ven :slight_smile:
Jinak my do karavanu nejezdíme. Tohle byla výjimka, protože jsme byli s manžovou ségrou, manželem a dětmi na vodě a měli jsme půjčený jejich starý karavan :wink: Je to pohodlnější než stan, ale jinak do karavanu nejezdíme :slight_smile:

Sokolko - no tak to je snad jasný, že musíš umět básničku, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No a Mikuláš je záludnej, bacha na něj :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak si predstavte, ze jsem byla v nemocnici (4 dny) :unamused: v pondeli se mi udelalo tak silene blbe, ze mi manzel musel zavolat RZ... v nemocnici ale nezjistili, z ceho mi bylo blbe... asi to byla streva, jeste dnes me trochu boli bricho

cory, ta pizzerka je na Brezakach na rohu a jmenuje se Luigy, myslim :slight_smile: je malinka a v lete maji venku par stolecku

liono, vitej mezi nami, jsem rada, ze je tu nova tehulka :slight_smile: navic skoro stejne stara jako ja a bydlime asi blizko sebe - u jakeho krizaku bydlite? taky pracuju v Praze... jinak s tvymi pocitama na zvraceni si myslim, ze ti bude stacit tve obleceni jeste aspon 2 mesice :wink:

sokolko, modry X-lander ma kamaradka, je pekny, ale vaham, zda pro holcicku...?

zany, CSAD je kde?
5. pro 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, liono, my se brali taky letos, ale o 2 tydny driv :wink:

holky, nez vas doctu, tak bude zitra :grinning: proste nesmim marodit a mit takovy vypadek :wink:

jindul, diky za optani, uz se dari lepe (viz vyse) :slight_smile:

zany, v nemocnici jsem si rikala, jestli uz tam taky nejsi a nebylas :sunglasses:

jiriku, s tim vstavanim k malemu to mate tezky :frowning2: (radsi bych te oslovovala kresnim jmenem, ale nevim ho)

holky a jaky mate kocarky? :slight_smile:

jdu se juknout na fotky zany a pak vas doctu...
5. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, pekne fotecky :slight_smile:

belunko a ta vase vesnice je od Pribrami jak daleko? ja o ni jeste neslysela, ale to nic neznamena, protoze nejsem rodila Pribramacka :sweat_smile:

docteno, uff :slight_smile:
5. pro 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
liono, koukala jsem k tobe do albicka, mas tam moc hezky kocarek - tak jsem si ho vygooglila a bohuzel ma malo dlouhou korbicku, takze pro naseho obrika to asi nebude (oba jsme dost vysoci, takze ocekavame velke mimco :wink: )
5. pro 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Luci :frowning2: No snad už budeš v pořádku!!!! :dizzy_face:

Luci - ČSAD je nad Kauflandem doprava, směr podlesí :wink: Venku mají i reklamu - Davi´s... Mají i webovky :wink:
My máme Jané Slalom Pro :slight_smile: Nejdřív jsme měli Dorjan Cross Country (trojkombinace), ale měli jsme s ním jen problémy, páral se, takže jsme ho nakonec prodali a koupili jsme jen sporťák :slight_smile: No a pak jsme dokoupili hlubokou korbu a autosedačku v barvě kočárku :wink:
5. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Aspoń pozdravit - pro změnu :slight_smile:
Naty se pořád budí, po 30minutách. Asi špatné sny, nebo co.

Lucií - kočendo, tedy, držíme palečky, aby bylo jenom dobře. My máme kočárek trend-line. Ale asi bych si teď koupila jinej. Jsem z něho zklamaná a smutná.

Zany - pořád čekám, kdy nám tu už Sokolka napíše - Holky, Zany má Elišku/Kubíka 3,30 kg a 51 cm narozená/narozen v 5:40 :grinning: Tedy, malej si vybírá nějaké krásné datum, třeba 12.12. ?

A je super, že jste si užili všichni (vy i Sokolka) Mikuldu. My si ho taky užili. Ani jsme neplakali, ikdyž na fotečce v albíku to tak nevypadá :slight_smile:

Cory - no jo, to jsou "už" jen vzpomínky. Teď čekají jen krásné okamžiky učení se nových věcí. Moc si užijte vítání občánků a návštěvičky. Těšíme se na vyprávění :wink:

Jadík - já vždycky něco extra vymyslela. Jenže teď všechno manža má a prakticky nic nepotřebuje. Tedy, leda na účtě aspoň nějaký milion, abychom si splnili vše, co bychom chtěli. :wink:

Bel - tak to neskrývaně závidím. Naty má 13 měsíců, v noci se budí (asi i špatnými sny), jíst pořádně nechce, máme jenom 6 zubů. No máme Vás co dohánět :slight_smile:

tak zase se mrňouskáme, utíkám.
5. pro 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii-jo klidne me muzes oslovovat krestnim.jsem Martina
tak mame za sebou Mikulase.bylo to fajn.nejdriv souteze pro deti,jirik musel byt u vsech a potom kdyz dorazili certi,tak docela stuhnul.byly teda fakt hrozny.bylo jich 6 a potkat je ja sama,tak se asi po... strachy.jirik sedel u manzela na kline a ani nedutal.ale neplakal.pak si sel s manzou pro balicek tak se drzel jako kliste,ale bez slzicek.sice o naky basnicce nemohla byt rec,ale zvladnulto a pak dalsi balicek a to jen rek uz nechci k certovi.pak kdyz certi odesli,tak se zase rozmluvil a uz to byl zase nas jirik,tak jak ho zname.
Zany-taky cekam kdy se tady objevi udaje o miminku.
6. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak k nam Mikulas prisel - asi jsem byla hodna, na polstari mi nechal 2 fidorky :grinning: bohuzel manza asi hodnej nebyl, no je mi za toho Mikulase trapne, ale nic mu neprinesl :zipper_mouth: no ale bracha mi ten den privezl od nasich brambory, tak snad to nebyla taky nadilka :wink:

dneska jsem pekla pizzu a delala spenatovou polivku, ale presolila jsem ji, tak jsem ji musela zredit a pak jsem do ni jeste dala zakys. smetanu, takze je ji desne moc a s brachou jsme stezi snedli pulku... samozrejme ze me po ni zacalo bolet bricho :unamused: ale musim ho trenovat, zitra mam slibene vepro knedlo zelo od tchyni, jdeme k ni oslavit moje narozky a 2 svatky, na tohle jidlo mam chut uz 2 mesice, ale protoze ho neumim, tak jsem do ted jen slintala :wink: na zitrek se fakt tesim, zitra vam napisu proc :slight_smile:

mejte se moc moc hezky

zany, moooooc drzim palecky! urcite se uz nemuzes dockat! jeste mi rekni, budes chtit nadstandardni pokoj? porad nevim, jestli je to vyhoda... byla jsem tam za kamaradkou minuly rok, moc pekny a v noci krome place tveho miminka nic neuslysis, ale zase holky v nemocnici rikaly, ze na normalnim pokoji na sestinedeli je vyhoda, ze si maminky deti pohlidaji navzajem, kdyz jde jedna na zachod ci do sprchy...

no holky s mimcama kolem nas si pochvaluji X-lander, celkem dobre i vypada, ale ty barvy me neberou - snad krome modre, ale ta je jen pro kluky, ne? ja bych rada fialovy :wink: je to moje oblibena barva, i svatbu jsme meli v tehle barve :slight_smile:

tak ja uz mizim, papa
6. pro 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJDA , tak jak jste přežili čerty? Mi se teď vrátili z vítání občánků. No a včera si kočárkuju, mobil samozřejmě doma. Po dvou hoďkách se vrátim a na mobilu 6 zmeškaných hovorů, na pevný 4. . . Manžel měl bouračku ( jak já se lekla!), naštěstí se nikomu nic nestalo- ale auto na sr*čky. Takže jsem hned volala mojí mamce, aby přijela hlídat Sabinku ( bydlí od nás 2km) a jela jsem pro manžela. Policajti to sepisovali a řešili asi dvě hodiny. Domů jsem přijela zmrzlá jak h..., vykoupala jsem malou a padla do postela, takže u nás čerti nádherný :confounded:
A před chvílí teprve odjely návštěvy, musela jsem jim taktně naznačit, že už 3hodinky stačily :grinning:

lucci sice se ptáš zany ale napíšu svou zkušenost - také jsem řešila zda nadstandart ano nebo ne, ale všichni mi říkali, že mi tam bude smutno atd. A napíšu Ti to asi takhle, příště do něj jdu. Měla jsem na pokoji dvě holky
( ženský) jedna super, druhá hrozná. Tahala návštěvy i když se to nesmí ( neřeknu na chvíli) ale v sedm večer celou rodinu, pak pustila tv na plný koule a šla někam courat, svoje mimčo nám tam nechala skoro dvě hodinky. Tak jsme tv vypnuly, protože na ní nebyla nálada ani čas, a střídavě jí hlídali klučíka, co pořád brečel. Za dvě hodinky přišla a ještě byla naštvaná, že je tv vypnutá. Že by poděkovala za to, že jsme se jí tam mezitím co ona někde trajdala postarali o malého ani náhodou. A to bylo pořád něco. Prostě pipina. Takže já pokud budu podruhé rodit v Pb nebo kdekoliv jinde, do nadstandardního pokoje rozhodně jdu. Nebudu si kazit radost z mimča nějakýma žabomyšíma sporama, nehledě na to, že jsem se tam ty tři noci fakt nevyspala. :confused:
zany - tak co, pořád nic??? :wink:
TO JSEM SE ROZEPSALA, CO? :grinning:
6. pro 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory, tak jeste ze je manza v poradku! ikdyz samozrejme chapu, ze auto na maderu nepotesi :unamused:
a moc diky za postreh z porodnice, asi do nadstandardu pujdu (pokud bude volny, ze ano, rezervovat se bohuzel neda)
6. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

my jsme dopoledne uklidili, já jsem udělala k obědu lasagne a po obědě šel Honzík spát a my měli klídek :slight_smile: Pak jsem byla na chvíli s Honzíkem venku a ještě jsme se jeli podívat k bráchovi na novou kuchyň :wink: Mají jí hezkou :dizzy_face: Ale než jsme odjížděli, tak tam Honzík ječel, hlas má jako když někde pařil :grinning: ale má to z toho ječení!!! :rolling_eyes: Ječel i doma a vůbec nevím co mu bylo... Jestli byl už unavený :confused: Ani jsme ho nekoupali, šel rovnou do pyžama, vypil si mlíko a teď mu manža čte už jakou dobu pohádky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase si vymejšlí!!! :unamused:

Luci - no už se těším až to budu mít za sebou :dizzy_face: Ale prcek zatím nic :unamused: Švagrová mi říkala, že to bude zase na termín jako byl Honzík :slight_smile: Tak uvidíme kdy se rozhodne vykouknout na svět :slight_smile:
Co se týče nadstandardu - když jsem rodila Honzíka, tak jsem o něm přemýšlela, ale nakonec snad nebyl ani volný... Ale i tak jsem ho nechtěla a to přesně z důvodů kterí píšeš. Jsi tam sama, sice se máš šanci vyspat, když ti spí mimčo... Ale když bys potřebovala na záchod nebo do sprchy, tak ti nemá dítě kdo pohlídat... :confounded: Ale já jsem měla štěstí... :wink: S těmi dvěmi maminami co jsme byly na pokoji to bylo v pohodě. Vzájemně jsme si vyšly vstříc, žádný problém nebyl :slight_smile:
Teď do něj asi taky nepůjdu :wink: Sice by za mnou mohl na pokoj Honzík, ale myslím, že udržet ho v klidu na pokoji nebo chodbě bude i tak nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: No uvidíme :dizzy_face:

Cory - tak hlavně, že se manželovi nic nestalo!!!! :slight_smile: Když to odnesou jen plechy, tak je to dobrý :wink: SIce to naštve, ale zdraví je přednější!!!

Jindul - tak snad se to spaní zlepší!!! Držíme palce :slight_smile:
6. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tak preju i ted dobre spolubydlici :slight_smile:

holky, tohle jsem cetla v posledni Mamince v sekci Stripky nejmensich (manza mi ji koupil, kdyz jsem byla v nemocnici): tehotna maminka prijde se svym 3letym synkem k doktorovi a ten se ji pta, zda uz vi, co ceka... ona na to: "pane doktore, vim, prave dns jsem se to dozvedela na utz a jste prvni, komu to rikam - bude to kluk"... jeji synek zacne litat po ordinaci a pak zavola na maminku: "mami, otevri pusu"... ta ho zmatena poslechce a on se k ni nakloni a zavola ji ho ust: "bracho, bracho, mam pro tebe bagr!" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasny, ne? :wink:
6. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Belunka, vítám tě :slight_smile: Uplně tě chápu, že nemáš přes den čas sem juknout, jsem na tom stejně, vždy se sem dostanu až večer, když už malá spinká, ale tady už nikdo neni, všichni spinkaj :frowning2: a když malá spinká přes den ,tak se každou chvilku budi, takže kní lítam nebo něco poklidim a tak a na kecání tady se dostanu až večer no.

Luci, to je mi líto, a přejem ,ať se brzy uzdravíš.Vtip hezkej :dizzy_face: Jinak my jsme šli koupit kočárek až když se Adélka narodila (měli jsme ho vyhlídlej) ale nevěděli jsme jakou barvu, nenechali jsme si říct pohlaví chtěli jsme překvapení a nakonec jsme stejně koupili modrej prostě se nám líbil, takže si nemyslim, že modrej kočár je jen pro kluky, po městě taky jezdí holčičiky v modrém a kluci v červeném kočárku, myslím si, že to záleží jen na rodičích jaká barva se jim líbí a jaký kočárek vyberou :dizzy_face:
Jinak mě napadlo ,jestli ty už nejsi těhotná :confused: jsem ale zvědavá co :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nadstandart jsem taky neměla a jsem za to ráda, jak píše Zany, je to lepší, když je na pokoji víc mamin, že si vyjdou vstříc, já jsem taky měla štěstí na super maminy, takže pohoda.Ale záleží to na štěstí, někdy to je docela problém, jak píše Cory :frowning2:
6. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, to je mí líto, že se malá takhle často budí, ale snad se to brzy zlepší, moc vám to přeju :dizzy_face:
Jinak se manžel teda má, že má uplně všechno,to je teda šťastnej člověk :wink: ,ale nějakej ten milion by se nám taky hodil :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Cory, to je hrozný :frowning2: , ale hlavně že je manžel živ a zdráv, že se mu nic nestalo, plechy se vyklepou a bude auto zas brzy jako nové :dizzy_face:

My jsme ještě letos nikam na Mikuláše nešli, udělali jsme jen Adélce balíček a bylo to.Já jsem taky byla asi hodná, dostala jsem ferrero-rocher, moc dobré :dizzy_face:

Tak jsem se nějak rozkecala, tak jdu spát, dobrou noc :dizzy_face:
6. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku ja jeste nespim :slight_smile: a taky sem chodim jen vecer
6. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nebyl vtip, to je ze zivota :wink:
jinak ja si myslim, ze ted jak se rodi vic deti, je asi nahoda, jestli je nadstandard volny... takze to nebudu moc resit:wink:
dobrou noc, letim chrnet
6. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ty jsi mi neodpověděla :frowning2: že to je to, co nám chceš říct až zítra,vid :wink:
O ten nadstandard je asi opravdu zájem, ale v mém okolí ho nikdo nevyužil, takže fakt nevim.
6. pro 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holčiny.

Cory - tak jen dobře, že to odnesly pouze plechy. Ale musíš mít ještě teď husí kůži, viď? A vítání občánků dobrý???

Lucíí - tak mě vyfoukla ten večer nadstandard spolužačka, byla to neskutečná náhoda :slight_smile: Jinak jsem ho chtěla. Naštěstí já měla maminky dobré. Až v den propouštění tam přišla jedna a to jsem fakt ráda, že jsme šly s Naty už domů. Jsme jí říkaly, že tam návštěvy na pokoj nesmí, za 2 hodiny, co jí přivezli, se tam navalily asi 4 lidi a neb jsem ležela hned u dveří, tak si jeden chlap neskutečně prohlížel moje prso. No říkala jsem si v duchu, že to byl pěknej blbec. Ale co.. A ještě jedna věc, na šesti je jen jeden nadstandard a dva jsou nahoře na gynekologii. Jako prvorodičce mi na příjmu řekli, že kdyby byl volný pouze na gynekologii, že mi ho nedoporučují, že tam sestry ze šesti moc často nechodí a tak, tak prý proto. Jinak kočárek my máme třeba béžový, ale golfky máme červené. Prý je kupují i pro chlapečky - že jsou to národní barvy dresů a například že fandí ferari a tak :slight_smile: A jsem moc zvědavá, co nám zítra písneš. Jinak jsem zmatená, kdypa si měla narozeniny a zda jsme ti tu přály. Tak kdyby ne, tak Ti s Naty přejeme hlavně zdravíčko, lásku a štěstíčko a co nejdříve pozitivní testík :wink: A trapně z Mikuldy Ti nebuď. Já jsem taky manžovi dala adventní kalendář a on mě nic. Ani mi nedá čokoládičku z kalendáře. Ale jak píši níže, zastupujeme Natálku:slight_smile:

Jadík - no milion by se hodil, ale lepší by byly 3, abychom si mohli koupit pozemek, postavit baráček a odstěhovat se do vlastního :slight_smile: Jééé, to je krásný sen. Já jsem k Mikuldovi nic nedostala. Ale Naty nejí čokošku, takže jí s manžou zastupujeme :slight_smile:

Zany - tak jsem fakt zvědavá, kdy se prďolkovi bude chtít na svět. Zvláštní, že většinou u druhého jde vše rychleji a i prý dříve. Ale přece jenom je to rozhodnutí na těch broučcích v bříšku.

A dneska se malá budí po hodině skoro pravidelně. Je mi jí líto. Dostala jsem mrchu, takže jí asi moc nechutná mlíčko. Jednou dokonce odmítla prso a chtěla druhé. Mě pěkně bolí v krku, takže mám strach, že jsem jí taky nakazila. Občas zakucká, ale víc nic.

zase jsem se rozkecala, tak taky utíkám spát. Mám hadr na krku a malá zatím chrní - 25 minut, tak toho musím využít. papapa a brou noc.
6. pro 2008 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

teda vy jste toho večer ještě nakecaly :wink:

Honzíkovi se na dnešek asi něco zdálo, protože 2x u něj byl manžel a jednou já... A mě povídal, že nechce malou postel... Tak nevím :confused: Ale pak už spinkal a vstávali jsme před půl 8, kdy Honzík sám přiběhl :dizzy_face:
Ani nevím jestli půjdeme dopoledne ven, protože počasí zatím nic moc :unamused: Manžel pojede na AJ, ale já už ne... Nemáme ani hlídání a já už toho mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak bude trpět sám :grinning:
Odpo vyrazíme ke známým co mají nový baráček :slight_smile: Měli jsme tam jet už dřív, ale měli jsme nějakou tu srajdu, tak jsme to raději zrušili :unamused:

Luci - z toho, že neumíš knedlo vepřo zelo si nic nedělej... :slight_smile: Já jsem donedávna taky neuměla bramborové knedlíky, ale naučila jsem se je a zjistila jsem, že to není tak strašné :dizzy_face:
No a copak nám prozradíš? :confused: :sweat_smile: Týýýý jo, jestli je to co psala Jindul :dizzy_face: No necháme se překvapit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak pokud máš teď někdy narozeniny, tak Ti přejeme vše nej nej nej, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky :dizzy_face: No a toho vytouženého mimíska :dizzy_face:

Jindul - tak snad se vámto spaní upraví... My jsme měli taky takové období a teď je to daleko lepší :slight_smile: Jen se děsím toho, že nám začnou růst další zuby a bude to zase tam kde to bylo... A hlavně si teď tohle budeme užívat s druhým :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad to bude zlatíčko a bude spát celkem v pohodě jako spával Honzík :dizzy_face:

A co se týče barvy kočárku - my jsme měli původně červeno-modrý :slight_smile: Prostě neutrální :slight_smile: Ale kamarádka i pro holčičku vybrala modrý kočárek, prostě se jí líbil víc :wink: My teď když to bude holka, tak bude jezdit taky v modrozeleném :wink: A mě se ta barvička líbí i pro holku :dizzy_face:

A s manžou jsme si k Mikuláši nic nedávali :slight_smile: Prostě pomůžeme Honzíkovi s tím co dostal :grinning: protože všechnu čokoládu mu nedáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno dostane čokoládku z kalendáře a jinak občas něco, ale nepřeháníme to :wink:
7. pro 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - no asi to není pravda, že druhé je dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem toho třeba zářným příkladem :grinning: Brácha je přesně na termín a mě mamka přenášela o 14 dní a ještě mě na 3x vyvolávali. Držela jsem se jako klíště :grinning: :grinning: :grinning:
Ale včera mi švagrová říkala, že já budu zase rodit na termín :sweat_smile: Prý když je tak Honzík, tak to ty děti mají naučené :sweat_smile: No uvidíme, já bych se nezlobila, kdyby to bylo dřív než v tu středu :dizzy_face:
7. pro 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
jindulina, mne v nemocnici rikaly holky, ze nadstandard na gynekol.odd. ma telefon, kterym lze kdykoli privolat sestricku, ale je fakt, ze cloveku je asi blbe porad volat...
holky, diky za prani, narozky jsem mela vcera :wink:
zany, hlavne neprenaset, vid? ja si tu vahu ani nedokazu predstavit, ale slysela jsem, ze brisko je v tomhle tydnu opravdu tezke
vecer se tu jeste objevim, ted musim delat moucnik a koukam na takovy detsky film o Santa Clausovi :slight_smile:
7. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zensky,
tak mi dneska pri nedeli byly na chalupe.byla mi tam takova zima,ze jsem se musela zahrat tim, ze jsem sla vyluxovat auto.mela jsem z toho takovou radost, ze jsem pri zpatecni ceste sundali jirovi i ty zabahneny boty.
ja jsem na nadstandart ani nechtela.manzel tam u me nesedel cele dny,tak mi nevadilo vyjit na chodbu.vzdycky jsem se protahla a zase zalezla.kazdy kdo za mnou prisel tak vzdycky na chvili a druhy den zase.ja mela taky stesti na zensky na pokoji.byla jsem dost sita, tak mi rikali sestry aspon 5krat do sprchy, tak jsem byla rada,ze nenechavam malyho samotnyho zavrenyho v pokoji.vzdycky jsme se vystridali.a s televizi jsme se taky vzdycky domluvili.kdyby si nekdo vzal navstevu na pokoj a ja sla kojit,tak jim reknu,at si jdou na chodbu.nemaji na pokojich co delat a je to tam i napsano.mista je na chodbe dost a v jidelne taky.a platit 500kc za den na nadstandartu se mi nechce.prvne jsem byla 6 dni v porodnici a ty 3tis bych vyuzila nekde jinde.
7. pro 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer kočendy.

Tak Naty už spinká. Dneska jsme jí přemístili postýlku. Chceme zkusit, jestli to není tím místem. Uvidíme, jak často se bude budit. Mohla by spát celou noc :slight_smile: To ale asi u ní nehrozí.

Lucií - pořád čekám, co písneš a nic :frowning2: S tím přivoláním máš i pravdu, ale mě by bylo taky hloupý pořád volat :slight_smile: Mě i váha bříška nevadila (neb nejsem žádný diblík), spíše mi vadila velikost pupíku. Nemohla jsem si zavázat tkaničky, i obléknout ponožky byla občas síla :slight_smile: S tím vařením, já taky neumím nějaká jídla. Vůbec jsem třeba ještě nezkoušela dělat houskový knedlík.A hlavně mám problém s manžou. Místo toho, aby zabavil malou a já mohla vařit, tak raději uvaří :frowning2: Takže za 8 let, co jsme spolu jsem se ještě nenaučila pořádně vařit.

Zany - to já nepísala, to Jadík :slight_smile: Jsem moc zvědavá, co nám Lucií písne. Jinak s tím, že si se držela jako klíště, to je sranda. Ale pro maminu to asi moc legrace nebyla, co? No, tak snad porodíš na ten termín jako HOnzíka. No a 10 je brzy, tak už jenom pár dní a bude prďolka na světě.

Jiříku - no, s těma penězma máš pravdu. Mě tenkrát manža řekl, že mi to zaplatí, abych prý měla klid. Kamarádka totiž rodila měsíc před a byla na nadstandardu a moc si mu to pochvalovala. Pokud se nám podaří druhý mimi, tak nadstandard už nechci. Jednak vím, do čeho jdu a jedna vím, že už se teď od porodu klidně nevyspím nikdy :grinning: No, já jsem nekojila, měla jsem hodně popraskané bradavky a musela jsem je větrat. Tak před doktorem či sestrou mi to bylo jedno, že mě viděli, ale ten chlap mě fakt dostal. Hlavně nechápu, jak té holce nevadilo, že cca 4 hodiny po porodu tam za ní hned naběhnou s kamerou a chtějí vidět malého a ještě se diví, že nemůže vstávat. Fakt, to kdyby udělali mě, tak je slušně vyhodím.

No, tak jdu se kouknout na zprávy, pak přátelé a snad si tady zítra přečtu, na co se moc Lucií dneska těšila :wink:
Brou a krásné sny.
7. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek