• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
taky bych nadstandart nechtela.kamoska tam byla a furt neko,u volala.at zajde at tam neni sama.nam uz taky jirik spinka.uz nechce pres den spat a vecer je 7h jeho.lehne a nestihnu napocitat do 10a je tuhej.ja jsem s manzelem 7 let a taky nak moc extra nevarim.pro jirika jo,ten je takovej vybiravka,ze tomu vetsinou varim zvlast.kdyz udelam omacku,tak skoro vsechny jsou UHO-to rika manza-universalni hneda omacka.knedliky kupuju,ty nedelam.a nejradsi mam brambory, syr, smetana a kotleta zapeceny.

Zany prosim te kdy jsi byla na socialce ve staraku nahlasit,ze cekas druhy mimco.ja nevim jestli uz jsem tam nemela byt,nebo jestli staci tech 6tydnu pred porodem tam dojit a nahlasit.a zrusit materskou na jirika a zazadat na to mimco.
7. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak ted uz to muzu prozradit, zdravi vas opravdu tehulka :slight_smile: dnes jsme to pustili do sveta, takze to sdeluji i vam :slight_smile:
u nas to je opravdu zazrak, protoze nam doktori v centru asistovane reprodukce (CAR) rekli, ze nase sance prirozene otehotnet jsou 1:100, meli jsme tesne pred IVF (umele oplodneni ve zkumavce), ale menstruace neprisla a v CARu me na ultrazvuku nasli miminko! :slight_smile: byla jsem silene prekvapena a stastna a to jsem samozrejme dodnes :slight_smile: pomohla nam svatebni cesta, pocali jsme na ni ci tesne po ni a asi mega davka stesti, protoze tohle se bezne nestava :wink: tajili jsme to do dneska, protoze prave koncim prvni trimestr...
ja tusila, ze budete mit podezreni, protoze jsem v poslednich dnech mela dotazy na kocarky, predporodni kurzy apod. :wink:

jiriku, mas pravdu, ty penize za nadstandard by se opravdu daly vyuzit jinak... ja stale vaham, kazda z vas ma jiny nazor a zkusenost a hlavne hodne zalezi na spolubydlicich...
7. pro 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee jindul, ja vim, ze bys rada opak, ale ja bych byla rada, kdyby muj manza nekdy uvaril :wink: ale nestezuju si, on zase pomuze s necim jinym, ale vetsinou az na treti zavolani :wink: housk.knedlik jsem uz delala, ale mela jsem to jednoduchy - testo mi udelala pekarna :wink: br.knedlik chci zkusit, zacnu treba se spenatem, pecene maso v celku jsem taky jeste nezkousela a hlavne nemam pekacek, ale ten snad vyhraju v te soutezi s Herou :wink:

jiriku, ja omacky vlastne nedelam, az na ty k testovinam, ale to vestinou jen syrovou... jinak delam maso na panvicce, cinu na x zpusobu, pizzu, sem tam nejake placicky, bramboraky a prilohy brambory, ryzi, testoviny... snazim se delat ke kazdemu hl.jidlu salat... zatim mam casu dost a ted tuplem, protoze jsem doma :wink: :slight_smile:
7. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - tééééééééééda, moooooooooooc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám moc velkou radost, že se vám to povedlo a hlavně, že i přirozenou cestou!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, nedalo mi to a ještě jsem koukla a udělala jsem dobře :slight_smile:

Lucií - moc gratulujeme. jsem tady dojatá, protože je to pro mě zázrak po tom, co jsi vše psala o vyšetřeních a tak. Mám velikánskou radost. Takže máte nejkrásnější dárek pod stromeček, viď? Tak si to těhulkovství moc moc užívej, rychle to utíká. Zany by mohla povídat, že?? A snad ty těhu bacilky :slight_smile: pak přes net prskneš v květnu i na mě, aby se nám povedlo druhé. Moc se mi u tebe líbí ten nový údaj 15tt :slight_smile: Moc se opatrujte s mimískem v pupíčku.

Dnes se mi bude moc krásně usínat :slight_smile: Brou.
7. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany diky moc :slight_smile:
7. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééé, Luci, tak jsem to překvápko prokoukla viď :slight_smile: to jsem holka šikovná :wink: :grinning:
Móóóóóóóóóc vám gratulujem a přejem hodně zdravíčka a hlavně aby vše dopadlo dobře :dizzy_face: moc jsem vám to přála, aby se vám mimčo brzy povedlo a tahle zpráva mě opravdu moc potěšila, je to opravdu bomba, že se vám to povedlo přirozenou cestou,potkalo vás velké štěstí po tom všem co jsi psala a to je moc dobře :dizzy_face: moc jsi mě potěšila :slight_smile:

Dobrou noc :slight_smile:
7. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, jo, to by se mi taky líbilo, jenže to je asi nesplnitelný dárek :frowning2: ale taky bych vlastní baráček brala všema deseti :wink:

Tak už jdu opravdu spát :slight_smile: dobrou noc :dizzy_face:
7. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luccii, moc gratuluju a preju hlavne hodne zdravi :dizzy_face: :slight_smile:
7. pro 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

tak to vám teda řeknu, že se sem člověk 3 dny nekoukne a pak aby to týden dočítal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucii moc moc gratulujeme. A vidíš to, na svatebce jsi vypnula a šlo to samo. Ono je znát, když je člověk v pohodičce, šťastnej a nesoustředí se jen na to mimčo. My jsme Kubíka zadělali taky na dovče. :wink: Hlavně si to užívej. A není ti špatně? :confused:

Zany díky určo ti písnu do IP.

Holky mi jsme měli teda fakt super víkend. Už to začalo v pátek. Dala jsem Kubíka spát a hrůza. Pořád se budil a byl ubulenej. V sobotu jsme měli jet do toho makra, jenže Kubík měl ráno 37,4 teplotu. Takže jsem volala babičce, že ho teda nepřivezeme, jenže ona mi řekla, ať ho tam dáme. Prý s ním bude doma a je jedno jestli s ním mám být doma já, nebo ona. Tak jsme ho tam nakonec dali a vyrazili jsme do makra. To co jsem chtěla, jsem tam nesehnala a lidí bylo jak sr..... :angry: No už jsem se těšila domů. Ještě jsme vyrazili do kanceláře, něco jsme poklidili a večer jsme si jeli pro Kubíčka. Přes den byl prý v pohodě, měl jen zvýšenou teplotu, zato večer než šel spinkat měl už 38,2 :frowning2: Dostal sirup a samozřejmě byl každou chvilku vzhůru. V půl devátý se vzbudil a měl úplně mokrej polštář. To se mi stalo poprvé, že by se takhle spotil. Ráno jsme vstávali před pátou. :angry: Ale celý den už byl bez teploty a neobjevilo se ani nic jiného. Tak snad už to bude v poho. V noci teda taky řádil, ale to on vždycky po nemoci než se srovná. Snad to bude dneska lepší.

Jo a aby toho nebylo málo tak včera ráno, když jsem pekla cukroví, tak slyším z obýváku řev. Kubík sebou říznul a David na mě volá ať tam jdu. No a Kubík měl plnou pusinku krve :astonished: Tak jsem mu to trochu utřela a hledal jsem čajíka. No jenže Kubíček mi začal říkat, že chce brm brm a krev byla všude. Na taťkovi, Kubík na tričku no prostě jatka. Jsem říkala, že vypadáme jak když ho týráme :sweat_smile: . No nic krev mu přestala hned po čaji téct a v pusince jsem nic neobjevila, tak ani nevím kam se bouchnul. Za hodinu znovu řev tak tam jdu a miláček si urazil přední zub :frowning2: . No já bych se z toho fakt picla. A ještě tak blbě že jenom kousek. Takže jak má ten jeden odrolenej, tak ten druhej má zlomenej přesně do té samé roviny, ale né po celé šířce. Čouhá mu tam takovej ostrej kousek. Vypadá jak trubka a ještě by se mu mohlo něco stát. Takže dneska opět razíme k zubajdě. :frowning2:

zatím se mějte pá
8. pro 2008 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Honzík z toho chraptění začal včera kašlat a večer v něm chrčelo a ráno taky... Přišlo mi, že i štěká jako pes, když kašle :unamused: Vždycky když jsem byla v noci vzhůru, tak jsem se na něj došla kouknout, ale naštěstí v pohodě :wink: Ale raději s ním zajedu k MUDře, pro jistotu, zvlášť když mám teď před porodem, tak aby se z toho stihl dostat než přijdeme s miminkem domů :slight_smile:

Pak se ozvu :wink:
8. pro 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii- GRATULACE NEJVĚTŠÍ! :slight_smile: To budou krásný Vánoce, viď? :wink:
A co jinak holky, jak se máte? Já dnes razím na sociálku, manžel na pojišťovnu kvůli tomu autu. To zase bude celé odpoledne rozlítáno...
8. pro 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky hrozne moc gratuluju k nove tehulce.to muselo byt doma radosti co?
tak se v tydnu chystame nakoupit naky ten darek,ale mezi ty davy lidi se mi vubec nechce.jak se kazdy cpe, strka, predbiha,no hruza.vubec nevim co jirovi pod strom.jediny co vim,tak rikal,ze chce kytaru.protoze jeho oblibenec z jen pockej zajici ji ma taky.
zitra jdu na kontrolu na gyndu,tak doufam,ze bude vsechno v poho.a v patek jdu konecne po dlouhy dobe k holici,tak uz se tesim.
jak se tesite na bramborovy salat.kdyz o nem pisu,tak mam uplne stazenou hubu,jakou mam ne nej chut.
jinak mi jsme jiru taky privezli z dovoleny.dva roky jsme se snazili a pak tyden na dovce a bylo to.a malou jsme ted poridili par dni po dovoleny.
8. pro 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirik vždyť to říkám, na dovolený nebo po to je jedno prostě je člověk v psychický pohodičce a jde to samo :grinning:

Zany co u mudry? :confused: Nechci nic přivolávat, ale takhle nám v létě začínala laringitida. A je to teda hnus. :frowning2:
8. pro 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsme u Mudry dopadli relativně dobře. Přišli jsme prý včas, takže Honzík dostal jen nějaký lék na roztažení průdušek a v pátek máme přijít ještě na poslech :wink: Doufám, že už tam půjde tatínek :grinning:
Já jsem na monitoru dopadla taky v pohodě... Nevyšetřovali mě, ale jen natočili monitor. Ale prcek zase spal, břicho taky v klidu a přítom mi zase dneska tvrdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud neporodím, tak jdu ve středu zase :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko - já jsem si taky říkala, že by to mohla být ta laryngitida, tak proto jsme radši mazali hned dneska, aby jsme to případně chytli včas. Zvlášť teď, když si brzy domů přineseme miminko :dizzy_face:
No s tím zubem je mi to líto :frowning2: Ale Honzík jeden nemá a druhý má kousek taky uražený... No už jsem si zvykla, ale to víš, že mi to pořád vadí... :unamused:

Tak my jsme žádnou svatební cestu ani dovolenou nepotřebovali ani u jednoho zadělávání :dizzy_face: Honzíka jsme počali buď těsně před svatbou nebo o svatební noci :wink: a druhé šlo taky rychle :slight_smile:
8. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, jadiku, zirafko, cory, Martino, sokolko: vsem moc dekuju za gratulace!!! :slight_smile: je to krasny cist, jakou z toho mate radost :slight_smile: ja se tam tesila, az vam to budu moci rict :wink:

sokolko, spatne me bylo jen parkrat, takze docela dobry :wink: a pak minule pondeli, jak jsem nakonec skoncila v nemocnici na rizikovem, ale pricinu nezjistli, hlavne ze mimi bylo v poradku :slight_smile: aspon jsem okoukla porodni odd. a porodni sal :wink: ale rikala jsem si, ze jestli je porod horsi, nez jak mi v pondeli bylo, tak to nezvladnu... no horsi to asi je, zvladnout to kazda musime, ale ted uz se na to tolik netesim :sweat_smile:
sokolko, teda chudacek Kubik! ted ma s tema zoubkama smulu :frowning2: snad si to vybral uz navzdy a druhe zoubky bude mit v poradku! ja takovy stesti nemela, ja si urazila az ty druhy...

cory, to vis, ze si to uzivame :wink: manzel mi porad okoukava brisko a ma radost, kdyz je vetsi :slight_smile: ja uz se taky na vetsi brisko tesim a na pohyby :dizzy_face:

Marti, ja se ti nedivim, mne se taky nechce jit do kramu nakupovat darky - uz jsou dost plne a lidi jsou jak v tranzu :wink: ja u kadernice byla v patek, ale nikdo krome manzela si zmeny nevsimnul a to je mam kratsi o dost :sweat_smile: no co, priste si je budu muset nechat zkratit o vic, aby to nekdo zaznamenal :wink: na gyndu jdu zitra taky, s neschopenkou a propousteci zpravou z nemocnice...

koukam, ze dovca pomaha spouste parum k mimcum :wink:

zany a proti tvrdnuti beres magnesium nebo ne? to je dobre, ze u Honzika to nevypada moc vazne!
8. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - do práce asi chodit nebudeš, co? :confused: Vždyť to dojíždění není nic příjemného...

Kdepak, žádné magnesium jsem nebrala... Už mi prostě tvrdne před porodem kontrakcemi :sweat_smile: není to strašné, dá se to vydržet, v porodnici to pak bude daleko horší :unamused:
Porod se dá vydržet a na tu bolet celkem rychle zapomeneš :slight_smile: Sice o druhém hned neuvažuješ, ale to mimčo v náručí za tu bolest fakt stojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě že už dárky máme :slight_smile: Vzhledem k mému termínu jsme je kupovali s předstihem a byla to dobrá volba a myslím, že u ní zůstaneme :slight_smile: Nerada se s někým někde cpu!!! :angry:
8. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, presne tak, do prace uz nejakou dobu nechodim a uzivam si to doma :wink: diky zany, povzbuzeni k porodu budu potrebovat :wink: ja se cpat domitam, bud vyslu manzela sama a nebo tam pujdu/pujdeme v dobre, kdy tam je minimum lidi... a moc to lotos neresim, hlavni darek je snad ta nase mila novinka :wink: darky budou, ale proste nebudeme letos cely prosinec bloumat po obchodech a hledat :slight_smile:

porad jsem jeste nezacala pect cukrovi, mam vymysleny jen jeden druh, zatim...
8. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máš recht :wink: Užívej si doma klidu :dizzy_face: Zasloužíš si to!!! :dizzy_face:

Víc než dárky je důležitý, že je rodina pohromadě a vy jste letos všem nadělili krásný dárek :dizzy_face:

No vida, to mi připomíná, že jsem ti sem chtěla hodit ten jeden receptík co jsme pekly s mamkou a moc nám to chutnalo :wink: Musím to napravit :wink:
8. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany hod, hod, ja potrebuju nejaky tip :slight_smile:
vy ovsem letos nadelite pribuzenstvu taky moooc pekny darek :slight_smile: :wink:
8. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýýýýý, jóóóóó, tady to teď teda žije :grinning: jste nějaké ukecané :wink: a to je dobře, tak to má být :dizzy_face:

Sokolko, to je mi Kubíka moc líto, ale naštětí je to první zoubek, ale i tak to člověka hodně mrzí, to chápu, ty děti se fakt nedaji uhlídat, člověk za nima kolikrát přímo stojí a stejně to nezachrání :frowning2: ale hlavně, že se mu nestalo nic horšího.

Zany, tak přejem, aby byl Honzík brzy zdráv :dizzy_face:

Zany,Sokolko, jiriku, dáváte klukům dětské piškoty ? Já je občas Adélce dám, ale až dnes jsem se pořádně koukla na ten pytlík a tam píšou, že jsou vhodné pro děti od 3 let, dost mě to překvapilo, myslela jsem si, že piškoty jsou i pro uplné mrňouse :confused:
8. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - piškoty jsme dávali už asi od 10. měsíce nebo tak nějak... Občas dostal dětské sušenky, občas piškoty... To by pak ty děti nemohly vůbec nic :unamused:
8. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětské sušenky taky má, ale tam je psáno od 6měsíců a na ty piškoty mě nenapadlo se podívat až dneska a fakt mě to překvapilo, vždyť je v tom jen mouka, cukr a vejce, tak to snad nemůže těm dětem nijak uškodit. Ale nevim, od kdy jsou takové ty dlouhé, já kupuju ty kulaté, tak se ještě juknu v krámu.Zany, to máš pravdu, že by ty děti nemohly vůbec nic, a když jí dávam dokolečka pořád to samé, tak mi to už nechce jíst a když jí chci dopřát nějakou změnu, tak se pak dočtu, že je to nevhodný :confounded: bych se fakt zbláznila :angry:
8. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, ahojky, a neni to nahodou treba proto, ze do detskych piskotu se davaji cela vajicka? vim, ze bilek neni do urciteho veku vhodny... ale jen hadam...

holky, dobrou noc ci dobre rano, uz tu strasim, a tak pujdu radsi spat...
8. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to si myslím, že asi ne, nevim, protože bílek se nedoporučuje dávat do prvního roku věku a pak když není dítě alergické, tak se dává normálně,vždyť děti dlabou od roka rohliky, pečivo atd.a vtom jsou taky celá vejce ale spíš si myslim, jestli to neobsahuje hodně cukru a proto to píšou, fakt nevim, nějak to moc nechápu proč to tak je.

Tak už tady asi strašim jediná, tak jdu taky spát, dobrou noc :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám tu čest vám oznámit, že dnes v 6:10 se Zany narodila holčička jménem Eliška. Váha je 3,58 kg a měří 49 cm. :slight_smile:

to je fofr holky co na to že tu ještě večer psala :grinning:
9. pro 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - velikánská gratulace k narození Elišky. Hlavně přejeme moc zdraví, mlíčka a ať Vám Eliška dělá jen a jen radost. Dočkali jste se párečku, jéé, to je krásný.

Sokolko - tak to jenom čtu, že nebudu mít časík odepsat a co to tady nevidím jako poslední zprávičku. No to je rychlost. V 9 tu píše a pak lup ho v 6 je malá na světě. No, jsem zvědavá, jak rychlý byl porod, ale asi hodně rychlý.

Tak holčiny, já snad napíšu večír, manža jde do hospy a dneska péct nebudu - musím vyžehlit. Tak pa a krásný den.
9. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZANY - gratuluji! Více v IP :dizzy_face:
Ahoj holky, tak jak při úterku? Co děláte? Koukám zany porodila skoro na termín
:wink:
sokolko - děkujeme za informaci, máš pravdu, fofr to je :slight_smile: Kéž bych měla druhý porod taky rychlej. Já si byla včera vyběhávat rodičák, za chvíli jedu do práce pro potvrzení. Doma budu tři roky. Příští týden jedu do Pb k notářce, no moc se mi tam nechce, ale co, vyřídit se to musí.
Chtěla jsem zkusit upéct vánočku, do staré kameninové formy, co jsem vyhrabala na chalupě, jdu pro ní do garáže a ona je rozbitá. Já toho mémo muže asi přetrhnu jak hada :angry: teď abych se s tím motala ručně, to zas bude výsledek... :confused: :grinning:
9. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky velká gratulace, ke všem miminkách v bříšku i na světě :slight_smile: jen jsem tak pročítala co nového, a připojim se s typem kočárku, mám obyč zn. Tako, je to takovej tank, ale na vesnici ho užiju, není nijak krásnej na pohled, jako ty co píšete, a kdybych bydlela ve městě tak bych neváhala vybírat, ale tady člověk musí project lesem a bahnem a kamením, takže max spokojenost :slight_smile: a navíc mě vyšel na 3500,- od jedný známý po jednom mimču....
a co se týká nadstandardu, tak jsem tam byla, nelituju a chci tam znova, smutno mi tam nebylo, nakonec se me zeptali, jestli by mi nevadilo, že tam je jedna pani z prahy a nemůže za ní na normální pokoj manžel s dítětem,tak jsem řekla že nevadí a byli jsme na nadstandardu dvě za poloviční cenu :slight_smile:

holky já chci ještě jedno miminko :slight_smile: za jak dlouho jste dostali menstruaci po porodu???? dík za info..
9. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
belunko, já dostala MS za 3 dny co jsem přestala kojit. Kočár mám taky Tako ten kupovala tchýně k nim, abychom pořád nemuseli vozit ten náš ( Deltim) no a nakonec jsou u nás v garáži oba. :slight_smile:
9. pro 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek