• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holčiny.

Moc Vás zdravíme. Já nějak teď ani nevím, co jsem psala posledně. Včera jsem napekla linecké z 800 gramů mouky :slight_smile: Dneska mám zaděláno na kolečka, budu dělat těsto na rohlíčky a čoko hvězdičky. Vyžehlila jsem, poklidila jsem a zbytek dne jsme strávila s Naty. Teď je manža v hospodě, tak mám chvilku časík. Zítra pojedeme asi pro stromeček, ve čtvrtek k ségře a babi. Pořád je něco:slight_smile: Už se těším moc na Vánoce, jak malá bude koukat na stromeček, jak dlouho vydrží a co dárečky. Příští víkend máme jet k tetě, žije na severu, tak snad tam bude sníh, aby si ho Naty užila.

Lucií - já mám fakt velikou radost. Jak jsme si písaly přes IP, tak jsem ti to chtěla napsat, ale bála jsem se, abych to třeba nezakřikla. Tak proto ta otázka, zda jsi stále nemocná. Doufala jsem, že písneš že ještě 9 měsíců budeš. A je dobře, že nebudeš jezdit do Prahy. Jen si to těhulkovství užívej, snad se pořádně spát, protože až bude malé na světě, tak už se pořádně nevyspíš, holčiny ti to určitě potvrdí:slight_smile:

Belu - no, já mám mrchu a pořád kojím. Dostala jsem to tedy asi po 7 měsících od porodu. Nejdřív po delší době, teď po 26 dnech.

Cory - tu formu na vánočku měli v kaufu asi za 200, ale přišla mi malá. U nás Vánočky dělá tchýně.Chtěla bych jí zkusit upéct, ale mám strach, že by byla naštvaná, že si nevememe od ní.

Jadíku - já dneska v kaufu objevila piškoty od O přímo pro děti. Snad jenom se žloutkem. Sice tam píší, že není vhodné pro děti od 3 let, ale stejně je Naty dáváme. Myslím si, že pokud to nemá místo jídla, že pár jich jim neuškodí.

Utíkám na ty těsta. Přejeme krásný večer a opatrujte se a písejte ;)
9. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Bel já jsem to dostala v okamžiku, kdy jsem začala brát antikoncepci cerazete pro kojící. A měla jsem to furt. Takže asi tak. :angry:

Cory já vánočku nedělám. Teda spíš jí děláme s mamkou. Mamka dělá a já koukám a pak jím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadik mi jsme taky dávali normoš piškoty, ale ani nevím od kdy. Začínali jsme velkýma, protože když byl malinkej tak jsem měla strach, aby mu to nezaskočilo. Rohlík dostal poprvé asi v 8 měsících. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

My jsme měli dneska konečně lepší noc, ale stejně jsme vstávali po páté :angry: . No ale výhodu to mělo. V deset jsem měla upečený dvě dávky ořechů. :grinning: Dneska odpo jsem dělala ořechový rohlíčky s marmeládou. Přemýšlím, co ještě udělám. Zítra chci dělat strojové banánky tak to půjde rychle. Kubík je už v poho, ale sem tam dneska zakašlal. Tak uvidíme jestli se to ještě nerozjede.

Jindul ty taky nejsi troškař s tím cukrovím viď?! :slight_smile: Mě to normálně letos fakt baví. :grinning:
9. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuu, uplne valim oci - tak zany uz ma Elisku!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
velka gratulace a prani hodne zdravi mamince i holcicce!!! :slight_smile: (sokolko, vyridis to zany za nas, vid?)
9. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, ja bych to byvala rada rekla, ale rozhodla jsem se to vydrzet a pak se odtajnit :wink: nemohla jsem vam to rict driv nez rodicum :wink:

ja letos jeste nezacala mit chut pect cukrovi :fearful: mam vymysleny pouhy jeden druh, to je slabota... moc toho pres den nezvladnu, spim ci lezim do 9-10 h, spat chodim mezi 22. a 23.h...

dneska jsem byla pokecat se snazilkou v nove cukrarne ve starce :slight_smile: mlsam celkem bez zabran (ale snazim se zdrave), protoze jsem stale nepribrala ani kilo :wink: naopak jsem v te nemocnici zhubla

preju vam dobrou noc :slight_smile:
9. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, móóóóóc gratulujem k Elišce a přejem hodně zdraví a štěstí a ať Vám malá dělá jen samou radost :slight_smile:

Týýýýýýýý, jóóóóóó, to teda koukám, jak to Zany vzala hopem :wink: večer tu sní kecam a v 6h.ráno má odrodíno :slight_smile: ,to je holka šikovná :dizzy_face: takhle by to měly mít všechny ženský :dizzy_face: Tak snad měla porod v pohodě a rychlej, to je dobře :dizzy_face:
Taky je super, že se jim podařila ta holčička, když si jí Zany přála.

Holky, díky za odpovědi :slight_smile: Já jsem fakt měla strach, že jsem zas něco zvorala, že jsem malé dávala něco co by ještě papat neměla :frowning2: ale co jsem se takhle ptala mamin, tak je dávaj skoro všichni zhruba tak od roka věku a nikdo to neřeší.Jako hlavní jídlo jí to rozhodně nedávám, spíš občas na mls, tak snad se tak moc neděje.

Já jsem se rozhodla, že asi upeču perníčky a udělám vosí hnízda a ještě něco nepečeného, ale nebudu to moc přehánět, protože nám peče moje mamka moc dobré, tak aby toho nebylo zas moc, mě to sice moc chutná, ale pak jsem na sebe naštvaná, že to pořád baštim a pak se do ničeho nemůžu vejít :frowning2: :angry: ale když mi to hrozně chutná a nedokážu si to zakázat jíst, prostě na tohle nemám pevnou vůli :frowning2:

Tak se všichni opatrujte jdu do hajan papáááááá
9. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nějak nestíháám. U nás vánočku peče mamka, já si to chci jen zkusit :wink: Já teď dopekla linecké, poklidila obývák, dala zapéct těstoviny a čekám až se Sabča probudí, chrní venku v kočárku..Odpoledne jedeme do Sedlčan, opět na sociálku a přihlásit nové ( staré) auto. :slight_smile:
10. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, to znam s tim mlsanim :wink: ja dostala k narozkam Ferero Roche a bojim se, ze zitra uz bude pryc - je to silnejsi nez ja - ja si myslim, ze je v tom nejaka navykova latka :grinning:

ja stale jeste nezacala pect, ale uz jsem vybrala cca 5 druhu, do kterych se pravdepodobne pustim... ale nechci toho delat moc, at nejsme jako becky :wink:
10. pro 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

Cory, jsem na tom stejně jako ty, taky nestíham :frowning2: vánočku nám peče taky mamka.

Luci, ty můžeš v klidu mlsat, jste na to dva :wink: ,ale stou návykovou látkou ti dávám za pravdu :dizzy_face: :grinning:

Dnes jsme byly v Pb a nakoupila jsem zase nějaké dárky, tak jsem moc ráda :dizzy_face: , teď už jen doladit pár drobností a můžou být vánoce :slight_smile: Taky jsem sháněla koření na vánoční perníčky a vůbec nikde jsem ho nesehnala :angry: , ale mamka mi naštěstí přivezla co měla doma, tak jsem ráda :dizzy_face: , vůbec mě nenapadlo, že je to takové nedostatkové zboží před vánocema nebo že by bylo už všechno prodané :zipper_mouth:
10. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, Ferero sice jeste neni snezene, ale je to desne tezky odolat :grinning:

no ja chtela koupit levnou Heru v Kauflandu a vcera ani dnes ji nemeli! :frowning2: uz me stvou... zitra budu delat ty Hrabenciny rezy (uz jsem zapomnela, od koho odsud je recept, ze by od zany nebo sokolky?) v sobotu totiz prijedou nasi, tak je chci pohostit :slight_smile:

mne se dneska nikam nechtelo, nakonec jsem skocila jen pro chleba a dostala od manzela vynadano, ze jsem ho skoro cely zamrazila - odmita prijmout fakt, ze rozmrazeny je lepsi nez stary... je to s nim nekdy dost tezky

hezky vecer :slight_smile:
11. pro 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky :o) kde jste? lucci nějak mi Tvoje narozky unikly, tak opožděně vše nej, já když něco dostanu, tak to hned sežeru, psst :confused: a podle toho vypadám :grinning: Ferero ňam
Sabinka už spinká, zítra jedeme na nastřelení naušniček. Doufám že nenapadne metr sněhu, abych do Pb vůbec dojela..
11. pro 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory, to nevadi, ale diky :slight_smile: ja snim vzdy jen to, co mam rada :wink: no a ted to neni obycejna cokolada (ac 70% Lindtka), ale Ferero :wink:
no snih me teda prekvapil, ted jsme byli venku, ale nemrzne, takze na hodne snehu to nevypada - stejne nevydrzi... juuu, s nausnickama bude Sabinka jeste vetsi kocka :slight_smile: tak preju, at ji to neboli a neplace
11. pro 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

Luci, moc se omlouvám, vždy zapomenu dodatečně pogratulovat, takže to teď napravuji:Vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti, ale hlavně ZDRAVÉ miminko a ať vše dopadne dobře.
Já taky chleba zamrazuju a pak po rozmrazení je jako čerstvej :dizzy_face: občas hodim do mrazáku i rohlíky a kdybych to nevěděla že je to z mrazáku, tak to nepoznam.

Cory, tak přejem, aby jste šťastně dojely na ty naušničky, a aby to Sabinku moc nebolelo a hlavně ,aby jí to pak nehnisalo :dizzy_face: Adélka má naušničky propíchlé a docela dlouho jí to hnisalo a špatně se jí to hojilo :frowning2:

Počasí je dnes pěknej hnus :angry: ta mlha přes den mě fakt štvala :angry: došly jsme jen dodatečně popřát malé Jůlince k svátku (kamarádky dcera ), a když jsme šly domu, tak už začalo sněžit :confounded: Já prostě nemám zimu ráda a už se moc těšim na jaro :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Moc zdravím, jako vždy nestíhám. Zadělala jsem další dvě těsta. Po včerejším pečením mám asi přes 3 kila cukroví :slight_smile: A to ještě není naplněné krémem a tak. Takže Sokolko, opravdu nejsem troškař :grinning:

Lucií - jen hezky mlsej:slight_smile: Ono to stejně na tobě určitě po porodu nebude poznat. Koukala jsem na tvůj UTZ. Tedy to je už hodně dlouho, co jsem takhle viděla Naty:slight_smile: Moc si to užívej, je to nádhernej pocit nosit v pupíku malýho drobečka.

Coryno - tak ať šťastně dojedete. A my tedy máme bílé zlato propíchnuté a bez problému. Tak ať Vás to nebolí a zahojí se brzy.

Jadíku - To já zimu ráda mám, ale takovou tu pravou zimu - sníh. Mám strach, že to do Vánoc roztaje a bude všude bláto:frowning2:

Sokolko - co Kubík, nerozkašlal se ti? A co vůbec zubařka na ten zoubek??

Já holčiny zítra musím nakoupit, upéct tchýni dort, do toho upéct ty dvě těsta a ještě sněhové cukroví. Naty se v noci budí, tak jsem ráda, že něco trošičku udělám. K tomu ještě uvařit. No, síla. Manža je doma, neb mu není dvakrát dobře. Ale asi Naty hlídat nezvládne - nevyhraje si s ní dlouho. A hlavně malá chce být se mnou. No uvidíme.

Moc se opatrujte a protože se tady asi o víkendu neobjevím (možná jooo :slight_smile: ) tak krásný víkend.
Jindul
PS: už se těším na fotečky Elišky:slight_smile:
11. pro 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

nějak nestíhám.

Dodatečně také vše nej nej k nározeninám Luci :wink: a jen mlsej. Ono je to jediný období, kdy ti nemůže nikdo nic říct. Máš prostě chutě a hotovo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindul ani mi nemluv. Kubík se rozkašlal na včerejšek v noci, ale teda pořádně. :frowning2: Měl takovej ten suchej kašel a do toho i trochu chraptěl. Jsem měla strach aby to nebyla laryngitida. :frowning2: :frowning2: Takže jsme hned vyndali zvlhčovač vzduchu a už je to lepší. Hodně už odkašlává, ale je slyšet, že mu stejká rýma do pusinky. Naštěstí nemá teplotu, tak snad už zítra vyrazíme ven. Včera a dneska pro jistotu zůstaneme doma. I když je bez teploty tak to nechci pokoušet a zítra uvidíme. :wink:

Zany vás všechny moc pozdravuje a děkuje za gratulace :wink:

Jadik já miluju sněhovou zimu. To co bylo včera byl hnus, takže mi ani nevadilo, že jsme doma. Upekla jsem další cukroví a teď jdu slepovat linecký a banánky. :slight_smile:

Tak se opatrujte papa
12. pro 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme dnešní naušničky museli zrušit, malá má teplotu a je nějaká nastydlá. Jedeme proto až za týden ve čtvrtek. Nechci nic riskovat. Znáte to.
Konečně jsem dodělala cukroví, příští týden už jen dva druhy nepečeného a šmitec. Takže jsem uklízela kuchyň a mezitím mi vyhaslo v krbu. Pak přišel soused, že mi utekla fena a běhá u nich na dvoře s jejich vlčákem a nejspíš bude hárat, takže jsem pro ni letěla. No a teď Sabča usnula, já vyřizuju e-maily a konečně piju v klidu kafíčko :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory to máš teda rušný den. :grinning: No snad bude Sabinka brzy ok aby už měla ty naušničky za sebou. :wink:

Já jdu vzbudit toho mýho raubíře. Už spí 3 hodiny :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :dizzy_face:

Tak už jsme doma a mám chvilku čas, tak píšu... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Manža jel pro Honzíka, Eliška po nakojení spinká :slight_smile:
Dneska nás pustili, protože je plná porodnice a nemají to kam dávat, takže mě zasloužilou matku druhorodičku :grinning: a Elišku, která je v pořádku, pustili domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Co se týče porodu - oproti porodu s Honzíkem, který trval 25 hodin, tak tohle byla rychlovka :dizzy_face:
V pondělí večer už mi nebylo dobře, šla jsem si lehnout s tím, že toho moc nenaspím, protože jsem měla kontrakce po 15 minutách... Nakonec se mi podařilo ještě na 2 hodiny usnout a v 0,45 mě vzbudila bolest a mě bylo jasné, že spánek už nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem vstala, měřila a za hodinu jsem měla kontrakce po 5 minutách. Takže jsem došla vzbudit manžela, aby zavolal tchýni, aby přijela pohlídat Honzíka, protože to vidím na odjezd. Tchýně přijela asi do 45 minut... Doma jsme pak vydrželi ještě do půl 4, kdy jsem zavelala odjezd :dizzy_face: V porodnici na mě koukali jako na blázna, že jdu ještě s úsměvem :dizzy_face: Tak jsem jim vysvětlila, že do tuhého teprve půjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Natočili mi monitor, primář na mě koukal jako, že na porod fakt nevypadám, protože monitor jsem měla skoro čistý, ale přitom za tu dobu jsem měla 5 kontrakcí... No zřejmě jsem měla špatně tu sondu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak mě vyšetřila doktorka, řekla, že jsem otevřená na 4 cm a že mě přijmou a PA mi sdělila, že jdou na akutního císaře a že mě nechá na příjmu, protože pokoje jsou plné a že kdyby se něco dělo, tak se mám ozvat. No přišli pro mě před 6. hodinou, dali mě na provizorní pokoj, napojili na monitor a že mě pak přestěhují na pokoj, kde má věci paní po CŘ a uvidíme... No jenže po třech kontrakcích jsem cítila, že mám tlaky na konečník, tak mě PA vyšetřila a řekla, že branka zašla, takže prasknou vodu a půjdeme rodit :dizzy_face: Takže jsem si prodýchala 2 kontakce a šla na porodní sál, kde se rodí asi málokdy... Praskli mi vodu a za chvíli byla Eliška na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To tlačení trvalo daleko kratší dobu než s Honzíkem a řekla bych, že to bylo snadnější... :wink: Nastřižení mám minimální a manžel říkal, že by mě asi nestříhali, ale pak doktorka říkala, že by se to začalo trhat... :unamused: Ale je to v pohodě :slight_smile:
Eliška měla jednou omotanou pupeční šňůru okolo krku a byla trochu nalokaná, takže jí hned odnesli na očištění, ale pak mi jí přinesli a byla krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ani neplakala, krásně se přisála a vůbec byla taková spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My jsme byli šťastní, že se nám povedl páreček (ale kluka bychom taky brali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak nás ještě nechali na sále, malou odnesli a mě pak převezli na šestinedělí :wink: Když jsem chtěla vstávat na záchod, tak se jim to zdálo brzy... Paní co rodila po půlnoci, tak chvíli po tom co mě přivezli teprve vstávala a to už jí nutili a já chtěla zase vstávat moc brzy :slight_smile: Elišku jsem dostala až odpoledne :wink:
Od včerejška od rána mám mlíčko, takže Eliška pěkně papá, ale musím jí teď naladit na to, aby spala v noci... Včera spala do 21 hodin a pak to začalo... :unamused: Nakojila jsem, nechtěla spát a byla snad co půl hodiny u prsa... Usnula až u mě v posteli po půlnoci, v noci se vzbudila jen jednou, trochu potáhla a spala do 6... Potvůrka malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík za mnou byl v porodnici hned v úterý, Eliška ho ani moc nezajímala... Nad fotkami co mu ukazoval manža, tak říkal, že je to NÁNA :grinning: :grinning: :grinning: V porodnici pak, že je to nána nebo miminko :slight_smile: No a včera už ségru asi registroval, protože říkal, že je to miminko a nesměl Elišku chovat nikdo jiný než já!!! Ani tchýně ani manža si jí nemohli pochovat... Takže já chovala Elišku a Honzík mi seděl na nohou a hladil jí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Za chvíli ho manža přiveze, tak jsem na něj zvědavá :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu ahoj zany, jdu cist tvuj roman :slight_smile: a jeste jednou strasne moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, šup fotečky Elišky do alba :slight_smile: taky bych chtěla mít druhý porod jako Ty :wink: Já koukala, jestli jsem se nesekla o stránku, když jsem viděla příspěvek od Tebe. A ty už jsi zatím doma.
sokolko - to je parádní že Ti Kubík přes den spinká tři hodinky v kuse. A jak pak spinká v noci?
12. pro 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, takze predne - krasna fotka! :slight_smile:
a pak obdivuju tve peceni - ja dnes teprve zacala... a prave k tomu jeste delam ty Hrabenciny rezy :slight_smile:

sokolko, ty s cukrovim teda taky jedes! :wink: preju Kubikovi, aby ryma ustoupila a kasel rychle odesel...
jooo, snehovou zima miluju! dneska jsem byla dvakrat venku a nadhera! sice na chodnicich a silnicich brecka, ale jinak krasny na pohled :slight_smile:

cory, tak snad to nachlazeni nebude vazny a nebude Sabinku zlobit...
koukam, ze mate vsechny skoro dopeceno, no neva, jeste je cas, abych taky par druhu udelala :wink:

zany, diky za podrobny popis :slight_smile: hltala jsem to jako napinavy roman :slight_smile: jsem rada, ze to vsechno probihalo takhle bezproblemove :slight_smile:
12. pro 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotečky jsou v albu :slight_smile:
12. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany strasne moc gratuluji, jdu se na malou podivat do alba.doufam,ze druhy porod budu mit taky nak tak na pohodu.preju hodne stesti zdravi a mlicka.
12. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zany, je nádhernáááá, ještě jednou gratuluju!!!! a jsem ráda že se opět potvrdilo že druhý miminko jde rychlejc, ze mě museli Míšu vytáhnout kleštěma, protože se na poslední chvíli zasekl nosem, a já bych brzo chtěla ještě druhý miminko, ale po týhle zkušenosti mám strach.... tak hlavně ať jste zdravý a daří se vám rodinko!!!!
12. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééé, Zany, vy už jste doma :confused:to je rychlovka :dizzy_face: ,ale to je dobře, doma je určitě lépe a když je vše v pořádku, tak co by vás tam zbytečně drželi :dizzy_face: Eliška je náááááádherná, moc se vám povedla, je fakt slaďoučká :dizzy_face: kočička malá :slight_smile: Honzík si určitě brzy zvykne na ségru a nedá na ní dopustit a bude na ni hrdý a pyšný :dizzy_face: Jinak je super, že jsi měla pohodovej porod bez komplikací a hlavně rychlej :dizzy_face: Tak ještě jednou moc gratulujem a přejem hodně zdravíčka :dizzy_face: a ať to vše v pohodě zvládáš :wink: :slight_smile:
12. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany - ještě jednou gratulace. Jsem tu uronila slzu. Malá je nádherná. Ať Vám dětičky dělají jen a jen radost.

Holčiny, já nějak nestíhám. Dneska jsem upekla korpus na dort, do toho 3 druhy cukroví. Teď musím jít loupat ořechy na ten zítřejší dort. No, síla. Tak snad v neděli či pondělí budu písat více.

Krásný víkend kočendy.
12. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany tak jsem si malou prohlidla i na strankach pribramskyho deniku a dala jsem vam hlas v soutezi o nejhezci miminko tydne.treba vyhrajete tu jejich anketu.kdyz vidim jak je malicka a vedle ten velky bracha,tak jsem se zacala tesit jeste vic a uz se tesim az na nase mala taky vyleze.
13. pro 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jiriku - díky :slight_smile:

http://pribramsky.denik.cz/miminka/pbdvmiminka1312.html
tady jsme :wink: Jinak můj výraz nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj :slight_smile:
zany krásný fotečky moc Ti to sluší a Eliška je krásná. Jinak já dneska moc nevládnu, šprajcla jsem si krční páteř a chodím tu jak důchodce. Jinak jsme dnešní den strávili po návštěvách a jsem ráda že už jsme doma.
13. pro 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tak jsem jukla na vasi fotecku v PB deniku - moc vam to slusi a hned jsem vam dala hlas :slight_smile:
takze holky, sup, hlasujte pro Elisku Fialovou :slight_smile: jeste kouknu na fotky v albicku :slight_smile:

holky ja zacala dnes pect cukrovi, testo jsem mela pripravene ze vcerejska a to vite, ze jsem druhy plech spalila! :angry: ach jo, mrzi me to... no aspon neztloustneme :wink:

dneska u nas byli nasi, bylo to pekny, oni maji z mimca takovou radost :slight_smile:

holky, od koho jsou ty Hrabenciny rezy? mam na autora dotaz - valet testo mi skutecne neslo - trhalo se... delala jsem presne podle navodu... a 2. dotaz - ten bilek s mouck.cukrem jste slehali jak? a jak to ma vypadat vyslehany? u me to nebylo tuhy, teklo to... je to dobry moucnik, ale nevim, jestli jsem nekde neudelala v priprave chybu :wink:
13. pro 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Zany jsem ráda, že už jste doma. Doma je nejlépe :wink: . Lucinka je nádherná a ještě jednou gratuluji. Jo a je zahlasováno :wink:

Luci recept je od Zany. :wink: Já jsem to těsto namačkala prstama na ten plech. Dělám takhle i trojbarevné řezy. To jsou ty s tvarohem. Jo a já jsem si našlehala bílky a pak jsem do toho zamíchala opatrně ten zbytek. :wink:

Kubík je už lepší. Sice kašle, ale odkašlává tak to jde. Já to taky chytla a včera večer mi nebylo nic moc. Vzala jsem si paralen a v devět jsem si šla lehnout. Dneska je to o něco lepší. Cory já mám záda taky v pr.. :angry: Bolí mě a myslím si, jestli mě ta hlava nebolí od nich. Jo a to mě bolí i krk. Je to teda cítit i když polknu, ale je to spíše jako kdybych to měla namožený. do toho trochu rýma tak nevim. Možná to bude jedno k druhému.

Dneska jsem jenom vařila a zítra bych chtěla začít plnit ořechy, dortíčky a košíčky tak teda uvidím, jak mi bude. Zase abych to nepřehnala. :pensive:

Cory on má Kubík takový spací den málo kdy. Je to spíše vyjímka, když spí tak dlouho. Dneska spal 1,5 hodiny a to je tak průměr co většinou dá. Ale musím ho pochválit, protože na dnešek spinkal krásně. Od 19 hodin až do 3 a pak před šestou vstávačka. Takže jen jedno vzbuzení. :grinning: A ono se říká, že když dítko spinká hezky přes den tak je to dobrý i v noci. Tak to dneska bude noc asi horší :sweat_smile:

Jinak mi jsme teda dneska vypadli z domova. Ale šli jsme jen kousek ke kamarádce na vánoční mecheche. :grinning: Dávali jsme si první vánoční dárečky a kecali jsme. Kubíček dostal krásný dřevěný vláček tak měl radost. Jo a ještě postavičku Bořka stavitele s vajíčkem. :slight_smile: Teď už hodinku chrní tak jsem měla konečně chvilku sem na vás juknout.

Zany porod super. Já měla takový rychlí s Kubíkem taky. Pořád říkali, že to ještě nebude, že se přijdou podívat za 2 hoďky znovu a za 20 minut už byl na světě :grinning: . Mě přijde, že v poslední době má každý druhý překotný porod. Aspoň tedy v mém okolí. No jestli to bude s druhým ještě rychlejší tak to abych při prvním příznaku už byla v nemocnici :grinning:

No tak jdu ještě pověsit prádlo, protože i na tak malém kousku, který jsme museli od kamarádky ujít, se stačil mladej vyválet v tom bahně. Takže celá bunda, čepice, rukavice i kalhoty byli černý :angry: No a jak jinak, měl vše čerstvě vyprané. To jsou děti.
13. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek