• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Ahojky,

dneska mám den blbec, takže napíšu jen něco krátkého...

Dnes večer jdu poprvé po roce a půl někam pařit (no tak max. do 23 hod, ale i tak dobré) :slight_smile: Kdybych mohla pít, tak se snad vožeru :grinning: Po dnešku bych si to zasloužila!!!

Honzík odpo spal jen 5 minut cestou domů a pak už nechtěl usnout... Tak snad bude brzy tuhoška a bude od něj klid :dizzy_face:

Tak se mějte hezky a já se přihlásím zítra večer :sunglasses:
PAPA
2. lis 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

včera večír jsme měli návštěvu a odcházeli po desátý. Malej vydržel spinkat až do půl dvanáctý a pak se vzbudil už jen jednou. Uvidíme jak bude vypadat dnešní noc. Ráno jsme ale vstávali dříve. V půl šestý se probral a začal kecat. Tak jsem mu pořád cpala kozinu aby ještě zabral ale prdlajs. Takže jsme v šest vylezli. Teď spinká, to bude zase jeho obvyklá půl hodinka.

Venku to vypadalo celkem nadějně,ale teď se zatáhlo tak uvidíme, jak dnes bude. Od příštího týdne má být pěkná kosa. A od 11 listopadu má sněžit. jojo zima je tu. :sweat_smile:

Tak jak sis zapařila Zany? A co se včera dělo, že by ses nejraději vožrala?

Včera odpo si vzala babča Kubíka na prochajdu a přijeli až v šest. Tak jsem si docela vorazila. Ale bylo to takový zvláštní, po delší době být sami. :grinning:

Tak přeji všem krásnou sobotu a užívejte si páček :sunglasses:
3. lis 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je s vámi?

Na dubňátkách taky nikde nikdo, ani večer a tady už se druhý den nikdo naukázal. Dokonce ani Zany a to je co říct. :frowning2:

Na dnešek se vzbudil třikrát tak snad už to bude dobré. Ale nechci to zakřiknout. Ve čtvrt na pět se rozhodl, že už spinkat nechce, ale po půl hodince naštěstí usnul tak jsme vstávali v půl sedmý. :grinning:

Včera jsme byli u známých na zabíjačce a dneska si máme pro něco přijet. Včera to ještě neměli hotový. Dali jsme si tam ovárek, něco dietního :grinning: , a bylo to dobrý. Jak jinak.

Kubík akorát usnul tak mám asi půl hoďky čásek. No nic tak se loučím a doufám, že se tu aspoň někdo ukáže.

Pááááááááááááá :dizzy_face:
4. lis 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak se opět hlásím :slight_smile:

V pátek jsme se pohádali s manžou, tak jsem z toho byla celý den taková rozladěná. Ale pak v pohodě :slight_smile:
Večer jsem se vypravila na disko trisko do Béčka :grinning: Bylo to fajn, ale jak pak začali hrát, tak jsme si moc nepokecaly (byly jsme samé baby :dizzy_face: ). Ale v 11 mi to stačilo a jela jsem domů. Třeštila mi hlava, pálili mě z kouře oči a byla jsem ráda, že jedu domů. Honzík prý chudák asi 20 minut řval, ale příčinu jsme nezjistili. Pak se ho podařilo uspat a byl klid :slight_smile: Vzbudil se až když jsme si šli po půl 12 lehnout...

V sobotu dopoledne jsme vyrazili směr Praha na nákupy dárků. Mamka hlídala, tak to bylo v pohodě. Něco jsme nakoupili, utratili jsme spoustu peněz, ale zas tolik dárků nemáme... Ale aspoň něco...
Domů jsme dorazili v 5, Honzík na chvilku usnul u mamky v náručí, ale pak se probral a šel se potěšit k mamince a držel se mě jako klíšťátko :slight_smile: Bobíšek můj malej :slight_smile: Ale zvládli to skvěle. I přes den docela spal, tak jsem byla ráda. Ale je to dané i tím, že mamka se mu věnovala a nemusela do toho ještě dělat něco jiného...

Dneska je tu dost hnusně, tak doufám, že to do odpoledne přejde a budeme moct jít aspoň na chvíli ven...

No nic, jdu vařit lososa (koupili jsme si včera čerstvého v Makru), tak jsem zvědavá jak se mi to podaří :slight_smile:

Tak zatím ahojky :dizzy_face:
4. lis 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večíííííír, :grinning:

tak dopo jsme si jeli ke známým pro nějakou jitrnici a tak. Myslela jsem si jak se s Kubíkem projedu po vesnici s kočárkem a než jsem tam stačili dojet, tak začalo pršet. Fakt pech. :angry: Odpo jsme jeli ke kamarádce na kafčo, tak jsme ten den tak nějak proflákali. Stejně pršelo tak jsem byla ráda, že jsme nemuseli trčet doma.

Malej byl tak protivnej, že ani nepapal kaši. No a spí už od třičtvrtě na sedm. Hrozně se začal vztekat. Potvůrka jedna zkouší co maminka vydrží :sweat_smile: . Jinak jsem zjistila, že nám asi spí líp, když je úplně tma. Venku nám totiž přestala svítit lampa a jelikož jsme si ještě nenechali udělat žaluzky, tak když šla, měli jsme v ložnici celkem světlo. Takže žaluzky už jsme dneska objednali a budou tak za týden a půl. Poslední dva dny co lampa nesvítí tak se Kubík budí oproti jinejm nocím minimálně. Tak uvidíme :sweat_smile:
4. lis 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zany co ten sokolík? Jak jsem se tě ptala nahoře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete mrknout na albíčko. Mám tam nové fotky. :grinning:
4. lis 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak se opět hlásím :slight_smile: Nějak nestíhám a večer se mi nechtěl pouštět PC...

My jsme dneska vstávali až v 8 :slight_smile: Ale předcházela tomu špatná noc :unamused: Honzík se do půl 12 ani jednou nevzbudil, tak jsem ho pak nakojila, dala do postýlky a vypadal, že bude spát... Jenže za chvíli zase bulel, tak jsem ho dala na zádíčka, dudlíčka do pusinky, pohladila a klid. Takhle se to opakovalo asi půl hodiny :angry: Nakonec jsem ho dala k nám do postele, ale stejně to nepomohlo. Tak jsem ho pak chvíli chovala a pak dala do postýlky a spal. Vzbudil se v půl 3 a v půl 6. To spal už pak u nás :dizzy_face:
Mám nějakou prasklinku na levé bradavce. Nějak to nechápu. Po 10 měsících kojení se mi tam udělá prasklinka :cry: :angry: No snad to bude dobré, mažu to Bepanthenem, tak snad to zabere a bude to OK.

Jinak včera odpo bylo tak hnusně, že jsme ven nešli. Byli jsme nakoupit, pak chvíli u tchýně šupkali jsme domů.
Večer Honzík usnul v pohodě a my jsme koukli na telku a pak jsme si tu povídali. No spíš jsme diskutovali o tchýni a jejím přístupu k Honzíkovi. Nějak ho moc nevídá, sem nejezdí skoro vůbec a my tam teď dlouho nebyli... No manžel řekl, že s ní promluví, tak jsem zvědavá co si vezme k srdci.

Dneska jdeme plavat, tak jsem zvědavá jaké to bude. Minule jsme nebyli, tak snad to Honzík nezapomněl :grinning:
5. lis 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký fotky, Sokolko :slight_smile: A Kubík už sedí, že ho krmíš v židličce? My ho dlouho krmili v lehátku, protože neseděl...

Jinak v Sokolíku je každý čtvrtek od 9,00 cvičení pro maminy s dětma. Někdy je to spíš posilovna pro maminy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stojí to 50,- kč na půl hodiny, ale pak tam ještě můžeš zůstat a kecat s maminama... Platí se to každou hodinu... A chodí tam děti od 6. měsíce do roku...
5. lis 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany on si sám ještě nesedá, ale už má snahu. Když ho posadím tak většinou drží, ale dlouho ho nenechávám. V židličce ho krmím od toho šestýho měsíce, sedí tam krásně a na tu chvilku se to taky nepo. V lehátku si mi stejně pořád sedá tak by bylo jídlo všude. :sweat_smile:

S tou prasklinkou je to mazec. Já to měla asi po osmi týdnech od narození a mazala jsem to taky tím bpanthenem a dobrý. :grinning:

Tak já uvidím a kdyžtak bysme vyrazili do sokolíka taky. A nemusím se tam nahlašovat? A co si musíš sebou vzít?
Jo a kam chodíš na to plavčo? A jak to funguje tam? :dizzy_face:

Já tu měla dopo kamarádku co se odstěhovala do Španělska a žije tam s přítelíkem španělem. Byli tu spolu a čekají v lednu holčičku. Tak jsme pokecali, malýmu přivezli batůžek s dětskou kosmetikou a mě z dovči v Egyptě papyrus s egyptskou tématikou. Je to zlatíčko. :grinning:

Zatím se loučím papa
5. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme byli plavčit a od utopení jsme nebyli daleko :grinning: Dneska jsme šli poprvé pod vodu já i Honzík a Honzík úplně poprvé!!! Ale zvládl to výborně a maminka taky :grinning: Vůbec nikdo jsme nebyli připraveni na to, že dneska půjdeme pod vodu. Do teď jsme jen polévali a jen jeden chlapeček šel po nos do vody a najednou všichni šup pod vodu :slight_smile: Ale všechny dětičky byli moc šikovné!!!
Akorát po nás dřív nikdo nechodil a najednou jo, tak je tam po klidu... Je tam spousta lidí, čumilů kolem a není si skoro kam sednou. Někdo si z toho dělá rodinnou seanci :angry: :angry: :angry: a my si pak nedáme ani v klidu kafe!!!

Do Sokolíka se nahlašovat nemusíš. Prostě budeš chodit jak chceš :slight_smile: Sebou nemusíš mít nic. Já chodím ve sportovním, protože se tam pak válíme po zemi a nemusím být jak čuňas a zmačkaná!

Na plavčo chodíme do Amálky na III. polikliniku. Tam si musíš vyzvednout přihlášku, vyplnit (logické, že :grinning: ) a pak ti dají vědět od kdy začíná kurz a kdy budete chodit. Teď se bude plavat myslím od 7.1.2007 a stojí to asi 2900,-.
5. lis 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my byli odpo s taťkou v Prágru a přijeli jsme až po půl osmé. Malej usnul ve čtvrt na devět tak by měl snad vydržet dýl spinkat, když šel spát také dýl. Ale moc růžově to dneska nevidím, protože nám venku opravili tu lampu, takže je zase v ložnici světlo. Dneska si tu byl kámoš naměřit ty okna a žaluzky budou příští týden ve středu. Už aby to bylo. :sweat_smile:

Toho sokolíka a plavčo promyslíme a písnu jak jsme se rozhodli. zatím pa a příjemnou noc :grinning:
5. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

dopo mi nešel kůň, tak jsem nemohla napsat ani kousek... :angry:

Noc byla kupodivu klidná. Honzík se vzbudil na kojení v 1 a pak až v 6. To zůstal se mnou v posteli (manža vstával) a spinkali jsme spolu do 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsme se nasnídali, já jsem vyluxovala, vytřela hrací plochu :dizzy_face: a čekali jsme návštěvu. Kluci si hráli, pak šel Honzík spát, ale kamarádky klučina nechtěl. Tak šel spát přesně když se Honzík vzbudil, takže jsme neměli chvilku klidu :unamused: Příště budeme muset chlapce trochu víc srovnat, aby spali současně :slight_smile: Potom s nimi byla sranda. Honzík šel za Járou (udělal asi 8 kroků :dizzy_face: ) a chtěl se ho chytit a on mu utekl :slight_smile: Pak se tu tahali o jeho dudlíček a Honzík mu ho vždycky sebral a pak mu s ním odlezl o kus dál a vyloženě se mu smál, že ho ukořistil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No byla s nimi fakt sranda...

Sokolko, vy pořád jezdíte do Práglu :grinning: Byli jste něco nakupovat?

Na plavčo s námi těžko budete chodit. Dali by vás do skupiny stejně starých dětí... A my už budeme pokročilí :slight_smile: Ale Sokolíka promyslete a třeba ve čtvrtek vyrazíte taky :slight_smile:

Tak zatím pa a já jdu vyřídit ještě nějakou počtu :grinning:
6. lis 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

koukám, že nikde nikdo!!! :angry: :angry: :angry:

Holky, kde všechny jste?!?!

Já jsem včera vykoupala prcka, nakojila a uspala. Chvíli jsem u něj seděla, protože neusnul hned a nechtěla jsem aby bulel. Pak jsem se šla rychle vykoupat a začala jsem žehlit. Pak přijel manža ze spinningu, tak jsme se nadlábli (sice bylo půl 9, ale přece neumřu hlady :grinning: ) a u Ordinace jsem dožehlila, uklidila prádlo, další pro změnu pověsila a pak už jsem byla líná cokoliv dělat :slight_smile: natož si pouštět comp :sunglasses:

Noc byla celkem klidná. Honzík vstával v 7, nasnídali jsme se a jeli jsme do Hypernovy pro salám do francouzských brambor. Koukali jsme tam na houpacího koníka a mě se moooc líbí, takže ho ještě očíhne manža a případně ho koupíme Honzíkovi k Vánocům :grinning:
Když jsme přijeli domů, tak Honzík spal, nechal se dokonce přenést, svléknout a spal skoro 45 minut. Tak jsem z části připravila oběd a pak se vzbudil, spolu jsme to dodělali a šupky s tím do trouby. Teď tu na chvíli lítá v chodítku než vám napíšu :slight_smile:

Tak já se mu jdu věnovat, evidentně ho to už nebaví...

Zatím PA
7. lis 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, nestíhačka jako vždy. Ale nebojte už jsem tady. Malej chrní a za chvilku určitě procitne tak musím rychle.

Zany no jezdíme pořád do Prágru. Davča tam jezdí pro zboží a my se někdy svezeme s ním. To proběhne většinou povinná zastávku v McDonaldovi (mňam) a zase domů, protože se mu nechce jezdit po krámech. Ale dneska jsme jeli přímo do krámu. Byli jsme v Tescu koupit něco na vánoce a nic jsme nekoupili. :sweat_smile: Vlastně něco jo. Malýmu komplet na vánoce. Hned jsme ho do toho oblékli a fotečky jsou už v albíčku. :grinning:

Noc byla taká všelijaká. Večer v 19 hodin spinkal. Vzhůru byl před dvanáctou (aspoň něco) a pak tak nějak různě. Ráno jsme vstávali v 7 a pak jsme jeli do tý Prahy. Já jsem nějaká chcíplá. Včera jsem s prckem dopo zmokla a k mému kašly a bolení hlavy se přidala rýma. Fakt hnus. :frowning2: Leze mi to až do očí takže doufám, že nebude moc překlepů :grinning: . Jsem si myslela, když jsme přijeli jak si napustim vanu a pak zalezu k telce, popřípadě na koně, s dekou a prdlajs. Stihla jsem jen tu vanu a měli jsme tu tři návštěvy. By mě fakt trefilo. Odešli asi před půl hodinkou. :angry: No nic.

Tak to je ode mě asi zatím vše. Opatrujte se a pusinku miminkám :grinning:
7. lis 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak je tu další den a za námi další hrozná noc. :frowning2:

Dopo jsem tu měla kamarádku na kafíčku. Docela dost jsme toho probraly, protože měla i více časíku tak jsem ráda. Kubíčkovi jsem dneska uvařila bramboru, mrkev a hrášek tak to bude asi pěkně prdíkovat. :grinning: Ale moc mu to chutnalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Počasí klasicky hnus, tak doufám, že se to aspoň na chvilku ustálí a mi vypadnem aspoň na chvilenku ven. Koupit pečívo a tak. Nějaký noviny ať máme přehled co se kde děje. :grinning:

Včera večer jsem si nakonec vzala paralen a je mi dneska o hodně líp. Tak snad už to bude lepší. :sweat_smile:

Zatím se loučím :grinning: :grinning:
8. lis 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

takže vy jste si podrbaly :slight_smile: To se vám za huby nezastavily, co? :grinning: :grinning: :grinning:

U nás noc klasika...
Dopo nás vyzvedla kamarádka, vyrazili jsme do Sokolíka, ale dlouho to pro nás asi nebude. Kluky udržet na zádech nebo břiše je nadlidský výkon :confounded: Pak jsme byli s dětma venku, kluci se chvíli vychrupkali a pak si u nás chvilku hráli...

Odpo spal Honzík doma a potom jsme vyrazili na nákup a obhlídku eletrodárků k Ježichovi :grinning: Tak jsme pořídili dárek pro bráchu a mamce máme objednanou žehličku :slight_smile: CO nejdřív musíme dokoupit zbytek a šmitec, kašlu na to!!!
8. lis 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

nikde nikdo :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Máme za sebou nejhorší noc od doby co se prcek narodil!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Vzbudil se v půl 11 a od té doby soustavně do půlnoci řval. Nezabralo kojení, chování, že je s námi v posteli, zoubky jsme taky mazali, ale prostě nic nepomohlo!!!!! :angry: Pak tedy usnul s námi, ale za 2 hodiny zase řev. Manžel ho chtěl nějak přikrýt, protože byl odkopaný, jeho to probudilo a zase řev!!! Takhle to bylo co 2 hodiny. Pak od 7 spal dobře a po půl 9 jsem ho budila! Teď spí už půl hodiny, tak jsem na něj zvědavá odpoledne...

Normálně jsem v noci řekla, že druhé dítě nechci, že tohle s ním už nepodstupuju!!!! Prostě jsem toho měla plné zuby a nejraději bych ho někam zahodila a neviděla!!! :angry: Fakt to bylo psycho!!!
9. lis 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To už jsem tu fakt jen jááááááá?????????!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
Holky, kde všechny jste???
9. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsi........ :grinning:

Zdravím všechny, tedy spíš jen Zany, protože všichni ostatní tady na to dlabou. :frowning2: :angry:

Noc hrůza. První vstávačka v půl desátý. Čajík, pak v deset to přišla na řadu kozina. U tý vydržel skoro do půl jedenáctý a když jsem mu jí sebrala tak řev. Tak jsem chvilku chovala a pak znovu kozina a konečně spánek. No a do rána se probudil asi ještě tak 5 krát. Hrůza běs... :angry: Co s těma pinďama je?????? :frowning2:
Dopo jsem byla na hoďku pryč, potřebovala jsem si něco zařídit a taťka hlídal. No a představte si, že ten mrňous mrňavej spal celou tu hodinu. Počasí hnus největší. Odpo přišla babička na kávičku a odvezla si Kubíka. Tak jsem si uvařila, teď se živím a půjdu ještě vyluxnout. Musím toho využít. :sweat_smile:

Zany co říkáš na fotečky v novém oblečku??? :grinning:
9. lis 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hurááááá, že jsi taky dorazila :grinning:

Fotky super, úplně jsem ti je zapomněla pochválit :grinning:

Taky nevím co s těmi prcky je že nechtějí spát... My tu měli dneska taky babču. Dopo jsme vařili, chvíli si s Honzíkem pohrála a v půl 4 mazala zase domů :frowning2: škoda :frowning2: Honzík nechtěl spát, tak jsme ho museli uvozit v kočárku, ale půjdu ho vzbudit, aby usnul večer...

Tak Kuba spinkal když ho taťka hlídal, jo? Nevděčník jeden :grinning: Jako by nemohl zlobit taky tatínka, co? :grinning: :grinning: :grinning: Děti jsou prostě nevděčný!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jak říkáš, teda píšeš... :grinning: Jsou to nevděčníci mrňavý. :grinning:

Babča dorazí každou chvíli. Už aby tady byli. Venku tma tak to bude asi pěkně řvát. Ve tmě se mu moc nelíbí. :frowning2:

Jsem ráda, že se fotečky líbí. Měla jsem z toho hroznou radost. :grinning: Jo a babče prý taky nespinkal. :sweat_smile:
9. lis 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téda, to babča ještě lauzrovala po městě, jo? :slight_smile: To by se mi za tmy nechtělo...

No Honzík dostal dneska kaši, teď se s taťkou koupou, nakojím ho a jde do hajan... :slight_smile: Snad nebude takový tyjátr jako dneska :angry:

Jinak před chvílí se tu Honzík nahlas řehnil a my nejdřív netušili proč. Radim měřil metrem něco v ložnici a jemu se líbilo jak to rachtá a smál se tomu na celý kolo. Pak i tady v obýváku mu s tím Radim schválně šustil a on se smál, prďola jeden. Bylo to fakt roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubíček usnul v sedm a v osm už byl vzhůru. Plakal ale hrozně divně. Tak jako lítostivě. Tak jsem mu dala čajík, ale zase plakal. Tak jsem ho vyndala a usnul mi v náručí. Dala jsem ho do postýlky opět pláč. Vyndala jsem ho a položila si ho vedle sebe na postel a hned usnul. Takže opět do postýlky a zase pláč. Tak dostal kozu a usnul u ní. Tentokrát byl přesun do postýlky úspěšnej. Ale uvidíme na jak dlouho. Úplně se děsím noci... :frowning2: :frowning2:

Tak snad dobrou noc aspoň pro vás :sweat_smile:
9. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babča s ním byla svojí sousedky na návštěvě takže byli venku akorád cestu tam a zpátky. ale stejně přijeli pěkně vymrzlí. :sweat_smile:
9. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak noc byla úplně hustá. Buzení každou hodinu. Fakt nevím co s ním. Jestli to nejsou zuby a ani to nebude to světlo tak už fakt nevím. :frowning2:

Když jsem ho dneska hodila do postýlky tak byl opět hroznej řev, ale řekla jsem, že ho prostě chvíli nechám. No jo jenže tatínek je nejlepší takže ho opět vyndal. Jsem myslela, že ho zabim. :angry: No tak dostal svačinku a teď usnul v houpačce. Potvůrka jedna mrňavá. :sweat_smile:
10. lis 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe on normálně furt chrní. Už přes 2 hoďky. :astonished: Asi naspává tu noc.... :sweat_smile:
10. lis 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spinkal 2 hodiny a 5 minut. Pak dostal obídek a frčeli jsme ještě se ségrou na čajový dýchánek k tetičkám. Podával se štrůdl a škvarkový placičky. To já můžu. Cestou domů Kubík usnul takže teď v tom spánku pokračuje v autosedačce. To bude zase úplně mokrej až se probéře.... :sweat_smile:

No nic juknu ještě večír, jestli tu někdo náhodou nehodí brzdu... :grinning:
10. lis 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

písnu zítra... Jsem bez myši a nějak mi to bez ní nejde a všechno mi trvá... :confused:
Prcek spí, já jdu hodit sprchu a číst si :slight_smile:

PAPA
10. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak zase po delší době :wink: jsem strašná, jak vás pořád zanedbávám... :sweat_smile:

U nás se spaní nezlepšilo, ale dneska jsme vstávali jen každé 2,5hod. takže jsem se docela vyspala :slight_smile: s prckem teď začíná být fakt sranda, pořád povídá a hraje si. občas s ním stihnu i něco udělat... někdy má ale protivnej den a to chce jen chovat a jinak řve a to naopak neudělám vůbec nic :unamused:

Zany, my přestože míváme opravdu hrozné noci, tak jsem zatím neřekla, že další mimi nechci, já bych nejradši ještě dvě :wink: :grinning: chtěla bych mít velkou rodinu... tak jsem zvědavá, jestli mi to doma projde...

jinak u nás dneska sněží, i když teď už se to pomalu rozpouští - byl to takový ten mokrý sníh... ale je to krása, že zrovna "Martin přijel na bílém koni" :wink: :dizzy_face: když by bylo odpo líp, vytáhnu kočárek a vyrazíme na chvilku na procházku, ale zatím to tak nevypadá, hodně tam fouká studený vítr, brrr :confounded:

tak zatím se mějte fajn a já se určo stavím a snad i dříve... :wink: :slight_smile:
11. lis 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek