• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
zany, takze fotecky jsem vsechny zkoukla a vsechny jsou krasny! :slight_smile: ta z vazeni me uplne dojala a mela jsem slzy v ocich :wink:

sokolko, tak dekuju, uz vim, kde se stala chyba - ja to slehala spolecne s cukrem :wink: priste to udelam taky tak - zadny valeni a rovnou prstama :slight_smile: jen me napadlo, jestli tam nebylo moc kypr.prasku - ja ho tam citim...

cory, sokolko, holky setrete se! oddelat se pred Vanocema je blby

holky, poradte mi - v zime asi nebude stacit susit pradlo na balkone, ja s tim zkusenost nemam, proto bych potrebovala poradit, jaky susak na pradlo si koupit - zda obyc ci nejaky lepsi a jaky - diky! :slight_smile:

my byli na nakupu, koupili jen par veci a hromadu pomerancu, abych mela co odstavnovat :slight_smile: nejak me to chytlo - strkala jsem tam pomerance, jablka, mrkev, mandarinky, banan (chyba, ten se na to nehodi), grep... myl to pak nastesti manzel a pekne hudroval, jak to jde spatne... ale mozna bych ty jednotlivy kusy mohla dat do mycky, ne?

tak ja pro dnesek koncim, jdeme si neco zahrat, papa a dobrou noc :slight_smile:
13. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciíí přejeme Ti vše nejlepší k svátku, hodně zdravíčka, lásky a pohodové těhulkovství :slight_smile:
13. pro 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

dodatečně přejeme Luci vše nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, bezproblémové těhotenství a zdravé mimonko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Noc u nás byla celkem v pohodě. Eliška se budila akorát na kojení, ale musela spát s námi. Jakmile jsem jí dala do postýlky, tak za chvíli začala plakat :unamused: Když byla u nás, tak byl klid a hezky spala :dizzy_face: No snad se to naučí spát i v postýlce...
V půl 1 se vzbudil Honzík a příšerně ječel!!! :rolling_eyes: Vymýšlel si, že chce mlíko!!! :angry: Pak se mi ho nakonec podařilo přemluvit a spal dál. Vzbudil se až v 6, vypil si mlíko a byl u nás v posteli... Nejdřív něco povídal, pak se začal vztekat a nakonec pod pohrůžkou, že dostane nařezáno, tak usnul :grinning: Eliška se vzbudila před 7 a tak jsem s ní vstala, kluci ještě spali a Honzík pak sám přišel a manža ještě spal :wink:
Ale není mu nějak dobře, kašle, v noci měl i horečku 38,6 :unamused: Tak snad bude v pohodě :wink: Dneska měl jít na AJ, ale ani nikam nejde... Přeci jen je pančitelka těhotná, tak aby na ní něco neprsknul... No ale akorát ho budu muset vyslat na nákup...

Sokolko - já ti dám Lucinku!!! :angry: To máš nějaký popletený, ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - mě to těsto taky nešlo moc válet, podařilo se mi to jen z nějaký části a zbytek jsem na plechu vymačkala... :wink: Ale ty bílky jsem šlehala rovnou s cukrem, jen je to chce šlehat o něco dýl než normálně a není to úplně tuhé jako samotné bílky na sníh :wink:
A z toho, že jsi plech cukroví spálila si nic nedělej :slight_smile: To se nedá nic dělat a příště se to určitě povede :dizzy_face:
A sušák na prádlo máme ten klasický co prodávají všude... :wink: Myslím, že je dobrý a dostačující :wink:

Jdu něco dělat :wink:
Zatím PA
14. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, zany dekujuuuu :slight_smile:
zany, manzelovi preju, aby se rychle uzdravil! jeste zvedavy dotaz - kolik platite za h AJ? ja ucila leta v Praze a zajimalo by me, jake jsou ceny v PB :wink:
sokolka samozrejme vi, ze jde o Elisku, ale je pred Vanocemi, ma moc prace, takze se proste spletla :wink:
zany, ja jsem na peceni expert, jeste se mam co ucit :wink:
jo a diky za tip na susak - mne se libi jeden drahy od Leibheitu (Pegasus 200, maji ho v OBI), ale stoji moc - 1400,-
zany, to je dobre, ze Eliska celkem dobre spinkala :slight_smile:

preju vsem krasny den :slight_smile:
14. pro 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si byla trochu zasportovat, cca 5km se psem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zmrzlá a spocená, záda mne po probuzení už nebolela, tak jsem vyrazila.
Lucinkám opožděně vše nej, :wink: Manžel peče vánočku, dělá ji ručně jsem zvědavá na výsledek :wink:
14. pro 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a sušák mám obyč, asi 5 let a pořád slouží výborně :wink: Ale mám spadeno na nějaký ten dražší mop, říkala jsem maželovi, že dneska budu psát Ježíškovi a dopis dám za okno :wink: :grinning:
14. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Zany promiň, já jsem fakt trubka. :confounded: Vůbec nevím, jak mě to napadlo. Samozřejmě jsem chtěla napsal Elišku. :sweat_smile:

Luci dodatečně vše nej k svátku. :slight_smile: Já mám taky obyč. sušák, ale kamarádka si koupila taky ten dražší co jsi psala ty a je s ním také moc spokojená. Ona si ho teda koupila hlavně proto, že jsou v baráku a když dá ven ten obyč sušák a zafouká vítr, tak by jí odlítnul. No a tenhle je pevnější tak proto. :wink:

Cory já mám ten liebher mop a jsem s ním spokojená. Sice stál 600,- ale nelituju toho. Rozhodně lepší, než ty provázkový. :wink:

Jinak mě už je dneska taky lépe. Sice ty záda pořád cítím, ale to je u mě normální. Hlava už je taky v poho, tak aspoň něco. Jinak dopo jsem si naplnila ořechy a dortíčky, takže me ještě čekají košíčky a něco nepečenýho. :slight_smile:

Užívejte zbytek víkendu a pa
14. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nakonec jsem dojela na nákup já, aby manža nikam nemusel... :wink: Dojela jsem mu pro něco do lékárny a pak jsem vlítla do Tesca a nechala tam 2,5 tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No ale koupila jsem Honzíkovi 3 Sunary, neodolala jsem a koupila něco Elišce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (overálek za 87,- Kč jsem tam prostě nechat nemohla, a ještě takový krásný kabátek) a samozřejmě spousty jídla :wink:
No ale taky jsem málem přišla o peněženku :pensive: Před autem jsem jí cpala do kabelky, ale zřejmě mi vypadla.. No a pak slyším hlášení pro zákazníky a svoje jméno a že se mám dostavit na informace... Nějaký pán mi jí přinesl :sweat_smile: Tak jsem byla fakt mooooc ráda!!! O peníze by ani nešlo, ale všechny ty doklady, karta atd. No fakt štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Manža tu chudák trpěl s dětmi... Eliška střídavě bulela, Honzík na něm visel... :unamused: No mám se na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eliška pak usnula, tak jsme připravili oběd, najedli se a Honzík šel spát. No spí už 2 hodiny, tak ho půjdeme vzbudit, aby spal večer...
Ještě je tu dneska v hospodě akce Osadního výboru, nějaké zpívání koled, ochutnávání cukroví atd., tak tam kluci na chvíli vyrazí :wink: Máme to jen přes dvůr, tak jsou hned tam a hned zpátky :wink:
14. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory, ty se mas, kdyz ti manzel dela vanocku! :slight_smile:
jo ten drazsi mop mam, je celkem fajn, ale ty zaschle skvrny moc dobre neodstrani, na ne je nej hadr :wink: ale aspon ze se clovek nemusi machat v kyblu :slight_smile:

dekuju vsem za prani k svatku :slight_smile:

ja dnes delam testo na mandlove venecky - trochu si ho upravim, dam tam vic mandli a mene cukru... no a maizenu nemam, tak tam dam bramb.skrob :wink: takovy pel mel :slight_smile:

tyjo zany, 2500 nechat v obchode - to muselo byt hodne plenek a darku, vid? :slight_smile:
jesteze jsou nekteri lidi tak poctivy! mne jednou penezenku se vsema dokladama v Praze ukradli a tech penez mi tak lito nebylo, ale ty doklady obehat bylo neco...
zany, vy tam mate pekne akce :slight_smile:

pekny vecer, papa, zitra mam poradnu, uz se tesim :slight_smile:
14. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír,

Luci ono nechat v krámu takovejch peněz není zas tak těžký, když máš doma dítko :wink: . Já to tam nechám skoro pokaždé a to většinou kupuju jen jídlo. :sweat_smile: Né že bysme pořád jenom jedli :grinning: , ale ono se to nasčítá. To co mi utratíme teď co malej už baští všechno, tak to je hrozný. Ono jenom jogurty a takový věci, když to papká každý den něco stojí. A to teda většinou každý den má 2.

My jsme zajeli odpo do obi. Chtěla jsem se tam kouknout ještě na talíře, ale nic tam nemají., Holky to je umění sehnat hranatý talíře, aby byli hezký. Takže holt zajedu do hypošky a koupím tam ty oranžový. Snad je ještě budou mít. Ona nám je chce dát mamka pod stromek tak už mi moc času nezbývá. :sweat_smile: Tak jsem v obi koupila jen tátovi stojan na vína tak snad už to budu mít všechno.

Zany tak to zvládáš v poho viď?! To je dobře. Já jsem na to celkem zvědavá až budeme mít druhý. :sweat_smile:

14. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem vyřízená!!!! :unamused: :pensive:
Elišku jsem vykoupala a pak začalo to správné rodeo!!! Kluci přišli v 7, Honzík se šel koupat a že se půjdeme navečeřet!!! Eliška střídavě ječela, byla u prsa a já jí musela chovat. Taky se stihla počůrat při přebalování, takže jsem jí ještě převlíkala... Jak nemáme moc věcí v 56, tak nemá skoro co na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to musím dát vyprat i když je to pidi hromádečka... Do toho jsem se snažila aspoň něco sníst...
Honzík tu řádil jako černá ruka a teď mu šel manža přečíst pohádku a jde spát. Odpo spal dvě hodiny a je to znát... Zítra musí jít dřív... :wink:
No a Eliška skoro usnula u prsa, tak jsem jí pak ještě chovala a teď přestěhovala do ložnice. Snad bude spát :wink: Já jdu hodit sprchu a jdu taky spát... Kdo ví jaká bude noc :confused:

Luci - ono se to fakt nasčítá... Když koupíš 3 Sunary, tak to máš hned 600,-, pak jsem koupila něco Elišce, jogruty atd. A Sokolka má pravdu, že když sní děti dva denně, tak je toho třeba koupit víc... Ale většinou takové nákupy nemáme :wink: To tak okolo 1000,- :wink: Ale i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou noc :dizzy_face:
14. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja se ted taky zakoukala do hranatych taliru - jsou cele bile a maji je v Kika ve sleve sadu za 599,- jenze do Kiky tento tyden nepojedeme...

no je fakt, ze jidlo pro nas dva je o dost levnejsi... a ceny Sunaru apod. neznam...

zany, snad bude Eliska aspon hezky spinkat v noci... myslis si, ze Honzik radi i kvuli Elisce?
co se vybavicky tyce, taky hodlam mit malo veci v 56 a vic v te dalsi velikosti, proste si myslim, ze mimco bude velke po nas :wink:

dobrou noc :slight_smile:
14. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany chuděrko, to jé tóčo co. Ale neboj, ono se za pár dní s malinkou určo zžijete a vše půjde lépe. Vzpoměň si na začátky s Honzíkem. Vím, že jsi říkala, že ti ze začátku také plakal a jak byl potom zlatej. Držím palečky, ať se vyspíš. A co vůbec Honzík? Chce se malou chovat a starat se o ní? :confused:
14. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mi měli věci nejmenší 56 a když jsme šli z porodnice domů tak museli babičky vyrazit do krámu a koupit aspoň troje dupajdy v 50. Aby jsme je měli k doktorce. 56 mu byla velká. :sweat_smile: Ale nebyl to žádnej mrňousek. měl 49 cm a 3,19 kg. No a 56 měl asi do 2,5 měsíců. :wink:
14. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já jsem si myslela, že bych taky zajela do kika nebo ikei, ale taťku teď před vánocema do Prahy do obchodu asi nedostanu. :frowning2: V tý hypošce to prodávají kusově a co si tak pamatuju tak mělký velký talíř vyjde jeden na 79,- takže celkově to bude dost pálka. :frowning2:
14. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Tak zase rekapitulace :grinning: Dneska jsem slepila linecké, kokosové (to jsem i ozdobila čokoškou), udělala si čokohmotu do mušliček a udělala pár čokobanánků. Neteř má ve středu besídku a má přinést trošku cukroví, tak jí trošku dám,aby toho měla více. Do toho jsem upekla olivový chlebík. Ani nevystydl a manža ho už pucuje. Maličká zase křičí ze spaní :frowning2: Snad se to trošku upraví. Tak asi tak.

Zany - poslaly jsme vám taky hlásek. Moc Vám to tam sluší. A držím palečky, aby se to co nejdříve upravilo. Jinak já naštěstí sama nenakupuji, protože to bych tam nechala peněz :slight_smile: S oblečky jsme na tom byly podobně. Předpokládali jsme, že prcek bude větší a pak jsme dokupovali hlavně dupačky 56, protože ta 62 jí fakt byla veliká. A ten porod fakt super. Já mám strach, abych druhý poznala. Protože ten první jsem měla vyvolaný a hrozně rychlý. Tak z druhého mám fakt hrůzu.

Lucií - Tak si poradnu moc moc užij. K jakému gyndr. vůbec chodíš? A s těmi oblečky píši viz výše. Abyste nedopadli jako my - 49 cm a 3,32 kg :slight_smile: Malá byla fakt malinká. A věšák já mám taky obyčejný. A když ho dávám na balkon, tak ho přivážu, aby mi nepadal:slight_smile: S tou angličtinou, nevím, jak to má Zany, ale já když chodila, tak individuální 1,5 hodina za 320 Kč. Teď prý chtějí individuální za hodinu asi 240. Záleží jak kde. Kamarádka na mateřské chce 300 za 1,5.

Sokolko - jéé, když si byla v OBI, měli tam nějaké pěkné misky??? Já pořád po nějakých koukám a nikde nic. A tedy, kéž by Naty jedla 2 jogurty. Jsem ráda, že do ní dostanu půlku. A jak je marůdci???

Holky, normálně dneska jsem si udělala suchou topinku a Naty mi jí snědla. Chutná jí chleba nebo rohlík, když křupe. Ale pořádný kus masa nesní :angry: :angry:

Coryno - takhle sportovat, tak to se mnou řízne :slight_smile: To jsi byla běhat, nebo jen tak na procházku s pejskem??? A s mopem ti neporadím. Máme všude koberce a na tu trochu dlažby a lina se nám to asi nevyplatí. Schody vytírá manža - protože já je myji 30 minut a on jenom necelých 10. Nevím, jak to dělá :grinning: A jak dopadla vánočka???

Tak a já utíkám. Malá se tu mrňouská, tak raději to pošlu, než to zase zmizí :slight_smile: Krásnou dobrou noc a opatrujte se. Jindul
14. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul malej ještě pokašlává tak uvidíme. Mě je celkem dobře, mám už jenom rýmu. To jsi toho cukroví taky zvládla dost. Já chci dopo naplnit košíčky a včera jsem našla ještě recept na banánky ze strojku, ale jiný než jsem dělala. Podle tohohle receptu se tam dává dužina z vanilkového lusku tak když už jsem si ho koupila, tak bych ho aspoň zdělala. :grinning: A taky se to neslepuje je to prostě suchý, nastříká se to na plech z pytlíku a postříká se to čokynou. Tak uvidím jak se mi bude chtít. :slight_smile:
15. pro 2008 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :wink:

tak u nás se ještě spí :dizzy_face: Teda Eliška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Usnula asi v 9, na kojení se vzbudila asi kolem 0,45 a pak až v půl 4 a v 6 :dizzy_face: Po šesté vstával i Honzík, vypil si mlíko a měla jsem je oba nakvartýrované v posteli :slight_smile: Manža vstával a šel dělat něco do práce :wink:
Teď jsme po snídani a já volala Mudře kdy máme přijít do poradny. Tak jdeme ve středu :slight_smile: Ale naše dr. má dovolenou, tak jdeme k té co má ordinaci vedle... Sice jí nemám ráda, ale co nadělám... :unamused: Vezmeme to jedním vrzem, protože ve středu jdeme i na očkování proti TBC :wink:
Taky musím na matriku pro rodný list a na pojišťovnu pro průkazku :wink: Tak nevím jestli tam vyšlu odpo manžu...

Jinak Eliška spala do té 1 hodiny v postýlce, ale jak jsem jí nakojila a dala zpátky, tak začala hned ječet a spala zase s námi :unamused: Prostě asi jak cítí to teplo, tak už se jí v postýlce být nechce... :unamused: Snad se to zlomí... :wink:
15. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
manža je šikovnej, vánočka parádní a móc dobrá. Už je skoro snědená. :slight_smile:
jindul - něco mezi během a chůzí a upřímně Ti řeknu, že jsem taky myslela že to se mnou řízne. Dala jsem 5km a dneska z toho nemůžu chodit
Zítra jedu směr Příbram k notářce, tak budu koukat po maminách, jestli Vás některou nepotkám :wink:
A k oblečkům - když jsem si žehlila výbavičku cca měsíc před narozením Sabinky, moje mamka povídá, z legrace - třeba se ti narodí 4kg mimčo a půlku ani neužiješ. A taky že jo, většina pidi věcí Sabče po narození vůbec nebyla. Takže u nás byl problém opačnej, věci moc malé :grinning:
15. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste toho napsali.
Zany verim ti,ze je to poradny kolotoc.my jsme meli jirika v posteli od 2mesicu do 2let.kdyz uz byl vetsi,tak se porad jen vrtel a to byly nekdy kopance,ze nas to budilo.

S tema penezma v kramu tak jsem na tom uplne stejne jako vy.jdu pro nakou blbost a pri ty prilezitosti tam necham 2tis.
taky mi jira sni 2 jogurty za den.to je u nej pravidlo.a ja si taky rano dam jeden k snidani.jira nechce takovy ty za 7kc,ale takovy ty s lentilkama, co jsou tam obrazky, vseljaky ty pudinky a vsechny ty drazsi jogurky.takze to je denne 40kc za jogurty, 20 za kindrvejce, 12 za jupika,pak naky bonbon a hned je to 100kc.a to je jen jirik.pak do toho neco na uvareni a penize litaji, ze se nestiham divit.

Zany zustali ti naky kg na vic, nebo jsi vsechno nechala v porodnici.kolik jsi pribrala v druhym tehu-jestli to neni teda tajny.
15. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosím o pomoc zemřel mě táta a potřebuji prodat škou octávii aby se máma zbavila splátek a vzpomínek pokud by jste některá věděla kdo by jí chtěl prosím dejte vědět

parametry:Prodám Škoda octavia 1.8T20V - Nabídka
Prodám škoda octavia 1.8T20V, r.v.10/1999,najeto poctivích 212tis. kilometrů,automatická klimatizace, 4xairbag, zámek řadící páky,zatmavená, vzhled RS, moc hezký plně servizovaný spolehlivý vůz,čip 180 koní,průměrná spotřeba 7,5l, tel. 774998058
15. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
geneva to je mi moc líto, že ti zemřel taťka. :frowning2: Upřímnou soustrast.

Jiřík to je přesný. Kubík má taky radši pudinky, monte a tak. Ale musím ho pochválit, že teď mi poslední dobou sní i jogurta a to mi je jeden čas nejedl vůbec. :sweat_smile:

Zany to je Elinka šikula, že takhle hezky spinkala. A neboj, snad se to poddá. Nám malej spinkal u nás od 4 měsíců, co začal v noci blbnout, do 16 měsíců než jsem ho odstavila. A od té doby spí u sebe v postýlce a není s ním problém. Až na to buzení. :sweat_smile:

Cory tak to byla malinká velká :grinning: To je ale hezký spojení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic ještě zkusim zkouknout Hause a snad u něj nevytuhnu. Mějte se pá
15. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, diky za radu ohledne velikosti... kolik obleceni bych teda mela mit v te nejmensi velikosti? (u nas urcite 56, mimco bude mit aspon 52 cm)
jinak ad talire - no moc levny fakt nejsou, ale chapu, ze jsou treba, ja mam ted nedostatek nadobi, co jsem zacala pouzivat mycku...

jindul: jmeno gyndarky ti napisu do IP...

co se AJ tyce, koukam, ze jsem byla v Praze pod cenou... celkem bych zacala zase ucit, ale nevim, jak ziskat zaky... tak kdybyste o nekom vedeli, tak mi muzete dat vedet :slight_smile: mam 9 let praxe a mezinarodni zkousku CAE

sokolko, to jsem rada, ze je to lip... malymu snad uz kasel taky odejde...

zany, tak to jsem teda zvedava, kde bude spat nas prcek, kdyz ctu o vasem spani pospolu :slight_smile:

cory a ty jsi nevedela, ze bude Sabinka vetsi?

Martino, teda jirik je labuznik, jak koukam :wink: ja teda uprimne doufam, ze se mi podari nase ditko trochu pred sladkostma uchranit - alespon to teda neprehanat, treba ja jogurt jim temer jen bily s rozmackanym bananem a mam to ze vsech jogurtu nejradeji a urcite je to i zdravejsi :slight_smile: jasne, taky rada mlsam :wink: dneska jsem dojedla Ferrero Roche :sunglasses:

jinak dneska jsem delala 2 druhy cukrovi (nespalila jsem je tentokrat ), byla jsem v tehu poradne (mimco je v poradku ) a mela tu navstevu :slight_smile: krasny den to byl!

hezky vecer a dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi také držíme palečky, i Kubík :wink:

Kyri krásný bříško, celkem nenápadný ne? :grinning: Se ani nedivim, že si ho ten pán nevšiml :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sory jsem si překlikla stránku jsem to chtěla poslat na dubňátkách :sweat_smile:
15. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Ste se zas teda pěkně rozkecaly :wink: :grinning: :grinning:

Zany, tak to se na vás musim taky juknout a poslat vám taky hlásek :dizzy_face:
Jinak mě docela překvapilo, že se ještě v dnešní době taky najdou slušný lidi a vrátěj peněženku s obsahem který tam byl, to je fakt asi zázrak, prostě jsi měla štěstí na slušného nálezce a to je moc dobře, kéž by takovejch lidí bylo víc :dizzy_face:
Eliška je šikulka, když takhle hezky v noci spinká, Adélka se taky poslední dobou v noci budí a chce k nám do postele a spinká snámi zhruba od půl noci do rána :dizzy_face: asi to ty dítka dělaj všechny, ale je fakt že to dělá až poslední dobou, když byla malinká, tak spinkala v pohodě ve své postýlce.

Jindul, kolik prosím tě pečeš druhů :confused: a chodíš ty vůbec někdy spát :confused: :wink: Jinak Adélka má taky ráda suché rohlíky a chleba a když mám tendenci jí to namazat, tak to olíže a stejně to papá suché.

Luci, dodatečně vše nej, nej, nek k svátku :dizzy_face: Sušák máme taky ten uplně obyčejný a jsem snim spokojená :dizzy_face: Odšťavovač nemáme, tak ti nemůžu poradit :frowning2:

Cory, to máš teda manžela šikulu, když peče vánočku :dizzy_face: Jinak jsi teda dobrá, 5 km bych tak možná ušla hezky pomalu,a musela bych na to mít dost času, ale běžet ? tak to fakt nevim, jak bych to zvládla, asi to ale radši zkoušet zatim nebudu :sweat_smile: , ještě v téhle zimě :frowning2:

Jinak všem nemocným brzské uzdravení :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ohledně nákupu, máte pravdu, že když se koupí sunar(nutrilon atd.) k tomu plenky, jogurty, sýry, ovoce ,zelenina,maso, prostě tak různě co je potřeba, tak ty peníze fakt lítaj :confounded: , a hlavně těm dítkům se snaží člověk dopřát samé lepší, že :slight_smile: :dizzy_face:

Gevora, upřímnou soustrast.

Dnes jsem se chtěla pustit do těch perníčků, ale malá usnula až před chvilkou, tak už se mi do nich nechce, tak snad zítra :dizzy_face:

Tak jdu taky do hajan, dobrou noc :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

my jsme vstávali v 8,15 :dizzy_face:
Eliška spala v noci zase hezky, kojila jsem jí asi 3x, ale ve 2 jsem jí přebalovala u nás v posteli a ona se potvůrka pokadila tak, že to měla na zavinovačce a na overálku :rolling_eyes: Tak jsem jí musela ještě převlíkat, do toho měla už hlad, takže vřískala jako na lesy. A aby toho nebylo málo, tak se vzbudil Honzík :confounded: No příjemný... :rolling_eyes: Ale zvládli jsme to a holt ponaučení, že nemám být líná a vstát s ní a přebalit jí na přebalováku :wink:
Honzík si pak ráno u nás vypil mlíčko, takže jsem byla zase v obležení dětí :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to jsem pak byla ráno docela rozlámaná :confounded:
Jinak dneska Eliška vydržela v postýlce skoro do 2 hod., tak snad se to bude prodlužovat :slight_smile:

Geveva - upřímnou soustrast :frowning2: S autem bohužel nápomocni být nemůžeme...

Talíře - holky, včera přišel leták z Hypernovy, tak tam byli nějaké hranaté talíře... Tož koukněte a třeba se vám budou líbit :wink:

Jiriku - já jsem Honzíkovi odbourala Lipánky apod., protože on pak nechtěl jíst nic jiného :unamused: A já zase nejsem zastáncem, že by to měl jíst pořád. Takže když nechtěl nic jiného, tak má smůlu a nebude ho mít ani občas, abychom předešli scénám... :unamused:

Luci - třeba bude mít mimčo těch 50 cm... :wink: Já měřím 175 cm, manža o něco víc a Honzík měl 50 cm a Eliška 49 cm :wink: Takže normální délka :slight_smile:
A kolik toho koupit? No to je těžký, ale vzala bych tak 3-4 ks (kabátek, dupačky, overálek,...) Víc toho není potřeba a když, tak to přepereš. Já už taky prala :wink: Je toho pár, ale je to hned suchý a hned vyžehlený :wink: A hlavně ty budeš mít letní mimčo, tak jestli bude teplo, tak vám budou stačit jen bodýčka :wink:
16. pro 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Luci - necháte si říct co to bude nebo se necháte překvapit? :confused:
A jaká máte vybraná jména? Teda pokud to není tajné? :sweat_smile:

A co my chodíme na AJ, tak platíme za oba dva za hodinu 200 kč :wink:
16. pro 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI ono to vypada, ze je jirk labuznik potom co jsem tady vypsala, co vsechno mu nakupuju v kramu.ale jeste se nikdy nestalo,ze by snedl cokoladu z kindervejce,on jde jen po hrackach.sladky bubec neji.sni dva gumovy medvidky za tyden a to je vsechno.tak hadejte kdo to tak sni.na mikulase dostal tak 10kg sladkosti,ale on to jen rozbali a necha to lezet.tak to schovavam na polevu na dort,nebo naky kolac.
jidlo si jirik nenahrazuje jogurtama.jen je u nej pravidlo jogurta snidat a pak si ho dat k odpo svacine.
nez sladky,tak je hrozne masovej a salamovej.v omaskach furtlovi maso, nebo rve ze chce parek a nejradsi ma pastiku.to se mi moc nelibylo,ale ted jsem objevila nakou detskou,tak mu obcas namazu rohlik.

Holky jeste mi poradte.az me vezme porod,tak mi daji na porodnici paragraf pro manzela?nebo kde ho vezmu treba v nedeli v noci.nebude si brat dovolenou,aby to nedopadlo jako s jirikem.to mel 3tydny dovcu a kdyz sel prvni den po dovoleny do prace, tak ja sla rodit.
16. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek