• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Jiriku - kde jsi koupila tu dětskou paštiku? Já jen že bych jí zkusila Honzíkovi taky dát :wink:

Na Jiříka dají manželovi paragraf bez problémů a myslím, že ho napíše dětská doktorka :wink: Zkus se jí zeptat...
Manžel měl předtím dovolenou až když jsem porodila. Dřív si jí nebral, protože to nemělo smysl a teď chodil do práce, Honzíka hlídala tchýně a jeden den moje mamka :wink: Dovču má až dneska a zítra a pak jede na 2 dny pryč na poradu do Opavy (bude tu se mnou jeden den tchýně, druhý mamka :wink: ) a pak je přes celé svátky doma a do práce jde až 5.1. :slight_smile:
16. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany diky,zeptam se det.doktorky.tu pastiku jsem koupila v takovym malych potravinach kousek vedle policajtu na stalingrade,jestli vis kde to je.jira je na pastiku silenej.musim ji v lednici davat az do zdu,aby ji nevidel a myslel si,ze ji nemame.
16. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, jsem z5 z Pb a žádnou z Vás jsem nepotkala ( asi )
lucci - Sabinka měla odhadovanou porodní váhu 3,20kg - nezávisle potvrzeno dvěma lékaři, musela to nabrat ke konci a přitom jsem nepřenášela. Doufám, že až pořídíme druhý mimi, nebude tak velké :confused:
16. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - mě jsi určitě potkat nemohla, protože my jsme nevystrčili nos :grinning:

Jiriku - vím kde to je :wink: Díky!

Jinak někdo (asi Jirik) se ptal kolik jsem přibrala a nechala v porodnici... Přibrala jsem 14 kg a v porodnici jsem nechala rovnou 10 kg :slight_smile:

Od 7.11. máme objednané stupátko za kočár a dneska jsem tam volala co a jak, ale ještě jim to nepřišlo!!! A prý nemám počítat s tím, že by to do konce roku přišlo!!! :angry: Tak jsem pátrala na netu jinde a volala jsem do jednoho obchodu v Praze a tam to mají a jsou schopní mi to zítra poslat přes zásilkovou službu :wink: Tak snad to přijde :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - Honzík byl třeba menší než Eliška :wink:
Ale třeba bude druhé mimčo menší a nebo min. bude mít stejně :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku diky :dizzy_face: tip na odstavnovac nepotrebuju, mam ho pujceny od nasich :wink:

zany a neni v letaku Hypernovy i cena tech taliru?
jinak ad delka miminka - ja merim temer 190 cm a manzel cca 192 cm, takze velky mimco cekam :wink:
zany, jako vy, my se tesime na prekvapeni :dizzy_face:
jmena jeste nemame, cekam, az si mynzel sedne ke kalendari a najde si ty svoje jmena a pak to dame dohromady s mym seznamem... to byl plan, jenze mezitim nasi mu vykecali, ktery jmena chci ja (skoro vsechny me top)... :sweat_smile:
mne se libi Nela a Viktorka z divcich nejvic (manzel je proti), z klucicich protestoval proti mym vybranym Kubikovi a Ondrovi, k Vojtíškovi námitky nemel :wink:
zany, ja si myslim, ze 200 Kc za hodinu AJ je rozumny... a vase ucitelka ma zivn.list?

ja dnes nakupovala nejake darky, vybirala fotky do alba, pekla chleba, delala obed a den utekl hrozne rychle :slight_smile:
cukrovi ale jeste vsechno nemam, zitra pokracuju...
16. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiriku, tak ten paragraf pro manzela v dobe porodu me zajima taky... jestli to zjistis, dej mi prosim vedet, diky

jee, zany, ta stupatka jsou fajn! uz se docela rozsirila :slight_smile:
16. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

teda jsem to nemohla ani přečíst, jste se pěkně rozkecaly. To mám radost :grinning:

Luci, Jirik paragraf píše dětská mudra u které je to dítko, o které se bude manža starat. Ale Luci vám ho nemá na koho napsat, když čekáte první :sweat_smile:

Zany díky za tip. Mamka mi to včera taky volala tak tam chci zítra vyrazit. Snad je budou mít a budou hezké. :confused: Já leták neviděla. Luci stojí prý 699,- to vychází pořád levněji než je kupovat po jednom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dopo dělala ty košíčky a ještě jich půlku musím zítra namočit do čokyny. Teď už se mi nechce. Jsem nějaká líná. :sweat_smile: Zítra musím i vařit takže asi tak. Jo a ještě jsem dopo pekla takový stříkaný pečivo na plechu jen pocákané čokoládou, ale šlo to pěkně na pr... už ho dělat nebudu.

Nic jdu čučet na ordinaci. Teda na konec.
16. pro 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky, manžel je dnes po 4té na dopravce, kvůli evidenci auta. Jel hodinu před otevřením přepážky a teď psal že je 3tí.Bral si na to speciální volno v práci, protože 3x tam jel po práci, tznm v 15h a ani jednou ho neudělali, takže si na to dneska vypleskal den dovči a pořád ještě stojí frontu, přitom jsme chtěli jet ještě nakupovat dárky.
Ve 12 jdou na oběd, ten mají do 13h. Sedlčany zasr*** :angry: Musim se z toho vypsat. :confounded:

lucci --V době porodu Ti to napíšou i přímo v porodnici, ale musí mít z práce předtištěnou propustku. Je to po nezbytně dlouhou dobu - tzn než Tě odbveze a než porodíš. Nejde to na dýl než jeden pracovní den.
17. pro 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno prosim te myslela jsi to tak, ze kdyz me chytne porod treba v sobotu v noci a manzel by mel jit v nedeli do prace tak mu daji na porodnici paragraf jen na tu nedeli a v pondeli by si musel dojit k detsky doktorce pro dalsi na tu dobu co budu lezet v porodnici?
vcera jsem pekla dobry pudinkovy kolac,to jsme si vecer pochutnali.rano jsem udelala hrnec omacky,tak doufam,ze zbyde i na zitra aspon porcicka pro jirika.
uz mate zabaleny darecky?ja jsem to uz zabalila,kdyz jirik spal ale mela jsem problem kam to dat,aby to jirik nevystrachal.kazdymu vypravi ze dostane kytaru, tak jsem zvedava na tu reakci az ji fakt rozbali.
17. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiriku - ano takl jsem to myslela. A jaky pudink kolac? Hoď sem recept :wink: Já dárečky zabalený ještě nemám, chystám se na ně zítra :slight_smile:
17. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda dárečky zabalený taky nemám. Až se Kubík vyspí tak se chystáme do tý hypošky. Večer písnu jak jsme pořídili. To tam bude určitě zase lidí. :angry:

Já jsem dopo dělala ještě ty košíčky a kuře na smetaně. :wink: Je toho pěknej kýbl tak na zítra to určitě bude a možná i na pátek. Pokud to ještě někdo bude chtít jíst. Jinak to lupnu do mrazáku. :grinning:

Holky to je počasí co? Se mi ani nikam nechce. Ještě že pojedeme autem. Dneska už jsem Kubíkovi nedala sirup na kašel tak uvidíme. Minule když jsem ho po tom týdnu vysadila, tak do dvou dnů už nekašlal. Jinak bych s ním v pátek musela k mudře. Přece jenom abysme pak přes svátky někde nelítali po pohotovostech. Ani nevím jak tam naše mudra je. :sweat_smile:

No jdu si dopít kávu než se prďola probere. páá
17. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :wink:

tak naše dáma nám předvedla jak se v noci nespí!!! :angry: Vzbudila se v půl 4 na kojení a od té doby prostě nespala, chrounila se v posteli (naštěstí do té doby spala v postýlce :slight_smile: ) a občas poplakávala... No hrůza!!! Jenže jí to vydrželo do půl 7!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Já už byla vyřízená a i vzteklá, protože se mi chtělo fakt spát!!! Manža s ní taky chvíli pochodoval, aby usnula, ale nic... :confounded: No pak si jí vzal k ránu a usnula a jen co jí položil, tak během 5 minut se vzbudila na kojení!!!! :angry: Pak usnula, manža odjel s uatem do servisu a v půl 8 vstával Honzík. No já byla úplně ve smrti!!!! :pensive: :pensive: :rolling_eyes:

Dopoledne jsme se vyhrabali k doktorce do poradny :wink: Kluci jeli se mnou, protože jsme pak museli na očkování a vzhledem k tomu, že je středa a ve městě není kde zaparkovat, tak jsme vzali i kostru na autosedačku, abychom nemuseli tahat sedačku v ruce...
U doktorky v pořádku :slight_smile: Eliška už má 3,85 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Buřtinka naše :dizzy_face: Ale chudák má v pusince tu moučnivku či co to je, takže musíme mazat pusu genciánou :unamused: Chudák, má celou fialovou pusu :unamused: :pensive:
Pak jsme šli na očkování proti TBC!!! No dřív to očkovali při propouštění v porodnici a teď se tam kvůli tomu musí extra!!! No kdo to vymyslel by potřeboval do držky!!! :angry: Je tam málo místa, horko, spousta dětí!!! :angry: No fakt luxuska!!!! Honza tam zlobil jako sviňa!!!! :angry:

Pak jsem si ještě vyřídila žádost o porodné, skočila do lékárny a manža si ještě došel něco koupit a frčeli jsme do servisu jestli už náhodou nemá auto... Pak by měl problém se pro něj dostat :unamused: Naštěstí to měl hotové, takže já frčela s dětmi domů, on ještě koupit pečivo a za chvíli byl doma :wink: Dali jsme si oběd a Honzík ho teď vydírá s pohádkou :grinning: :angry: :angry:

Já se jdu natáhnout, protože jinak jsem večer totálně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany kde se sebere ta zadost o porodny, ja si to vubec nepomatuju kde jsem tyhle veci vyrizovala.tak doufam, ze nevadi,kdyz to budu vyzvidat od tebe.
Coryno jestli chcete ten recepr tak napis adresu na email.je jich tam spousty,to nez bych napsala.pak mam na gulase, priprava kureciho masa, syrove pochoutky a pudunkove dobroty.to jsem delala ten prvni kolac co je napsany a porad chodim do lednice a ukrajuju.minule jsme si dali jedno to ze syrovych dobrot a mohli jsme se uzrat.
nam jde tatka zase na nocni, tak budeme s jirikem zase travit spolu.ale odpo nespinkal, takze 7h je jasne spinkaci.

pocasi fakt hruza, taky jsem uz dneska nedala jirikovi kapky na kasel,tak doufam,ze to bude dobry.letos jsme snad od bacilu vyleceny.lonsky silvestr jsme zustali na silvestra doma, protoze byl jirik naky nastydly a k pulnoci se to zacalo zhorsovat,takze jsme pulnoc oslavili na detske pohotovosti,kde byly fakt radi,ze nas vidi.

Zany kamardka rodila 15.11 a jeji nelinka ma taky tu moucnivku a taky ma celou pusinku fialovou.to nevyspani ti nezavidim,ale ja urcite budu psat to same co ty,ale to vy uz urcite budete mit spinkani srovnany.
17. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jiriku - tu žádost o porodné ti pak dají na matrice společně s rodnýml istem :wink: Takže času máš dost :wink:

Počasí je fakt příšerný!!! :angry: Honzík by potřeboval ven jako sůl, ale tím jak trochu pokašlává, tak ho ven moc brát nechci a hlavně sama bych v tom počasí ven nešla :confounded:

No doufám, že se Elišce spinkání upraví :wink: Honzíkovi se to upravilo po šestinedělí a najednou pak spal skoro do rána a na kojení se budil tak 1x za noc :dizzy_face:
17. pro 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - manža říkal, že včera v PB na dopravce museli snad lidi vyhodit! Nechtěli se odtamtud hnout a tak je vyvedla Městská policie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No dárky nemáme zabalený ani náhodou!!! :confounded: Manžovi bych je chtěla zabalit až nebude doma a zbytek pak snad zvládneme spolu přes víkend :wink:

Cukroví pekla tchýně, takže to mám bez starostí :wink: Akorát se včera domlouvali s manžou, že bychom něco slepili, aby to nedělala všechno sama... Ale to už je to nejmenší :wink:

A k tomu volnu - manžel má ze zákona nárok na volno v době porodu... Po porodu si buď musí vzít dovolenou, aby mohl být doma (případ Luci) a nebo si vzít paragraf (případ Jirika) :wink: Ten napíše dětská dr. :wink:
17. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, no jo, ja to s tim paragrafem nepochopila :wink:
cory, diky za radu co se pritomnosti manzela u porodu tyce :slight_smile: jo a zany nam to hezky shrnula, diky :slight_smile:
jiriku, ja balim uz 3. den :wink:
zany, drzim palecky, at dalsi noci jsou uz lepsi!

ja dnes venku byla, tatka chtel, abych pro mamcu vybrala toal.vodu a parfem, ze nevi, ktery vybrat... to jsem si dala! cesta tam a zpet mi nevadila, ale uvnitr DM to stalo za to! pretopeno, kdyz jsem zvonila na obsluhu, aby mi odemkli skrinku s parfemy, tak jsem cekala dlouho, pak prisel pan, at jeste pockam, pozdeji jsem pochopila, ze sel do skladu s nejakym malym klukem, co potreboval na zachod... pak mi otevrel, ja prskla 3 vune na pokozku, rekla, ze to necham "vyvonet" a pak si ho zase zavolam... a po druhe se to cele opakovalo - ten samy kluk ci jeho bracha potreboval na velkou :wink: a byl tam s tim panem zase dlouho... no ale vybrala jsem, tatka bude mit darky a ja dnes vonim jako reklama na vonavky :grinning: pak jsem jeste skocila do Tesca a tech mensich obchudku a padila domu varit... odpo jsem delala cukrovi, balila darky a jsem pekna hotova :wink:
17. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
zany věřím tomu, že museli lidi vyhodit. Manžel včera přijel v půl druhé. U jednoho okýnka je baba a ta udělala za 3hodiny! 4lidi. Kde to jsme. A vedle mladá ženská mezitím 8 lidí se stejným požadavkem.
Já jsem dneska nějaká rozlámaná, odpoledne jedeme na ty naušničky, konečně! :slight_smile:
I Sabča občas má moučnivku, natřu ji na fialovo a za den, dva je po problému. :wink: Vánoce za dveřma a já mám pocit že nemám nic hotovo.
18. pro 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, tak kde jste dneska?
my jsme dneska nak tak cely dopo proflakali doma.ja jsem trosku poklizela a jirik koukal na pohadky.odpo jsme vyrazili na prochazku do mesta,ale v prazsky zavladlo davovy silenstvi tak jsme to zase otocili.pak nas napadlo zajit s jirikem k fotakovi a nechat udelat udelat nakou vanocni fotku.tak jsme vybrali, zaplatili a zitra je jdeme vyzvednout.vypadalo to docela dobre.vanocni motiv a uprostred jirik a u toho PF 2009.Zany tak co mala?meli jste dneska lepsi noc?
18. pro 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky

teď vám moc velký romány psát nebudu, bo mám prst v pr... Včera mi padla na prst krabice s talířema. jsem to nějak vyřazovala, abych měla po ježíšku místo na ty nový a vyklouzlo mi to. No a jak jsem to chtěla chytnout tak mi to k zemi přicvaklo prsteníček na pravé ruce. :angry: Bolest jak sviňa. naštěstí to padlo jen na ten poslední článek. Do večera mi to oteklo a zfialovělo, ale hýbala jsem s tím normálně, jenže ráno už jsem měla fialovej celej prst takže jsem vyrazila k Mandíkoví na chirurgii. Ta mě poslala na rentgen a mám to zlomený :frowning2: Na tom posledním článku nějakou kůstku pod nehtem. Ale říkala, že na sádru to není, protože si s tím nemám kam hýbnout a dala mi jen tu dlahu. Takovou tu železnou a zevnitř je modrej molitan nebo co to je. No a za 10 dní na kontrolu. Ještě že mám upečeno. Ale prý si to můžu sundavat když budu potřebovat. Takže asi tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kubík pořád sem tam zakašle tak asi vydržím ještě přes víkend a uvidíme.

Zany Kubík měl tu moučnivku taky několikrát.Dokonce jsme na to tenkrát dostali i prášky co se dávají na gyndě na kvasinkový záněty. :sweat_smile:

zatím se loučím. možná juknu večer. To je peklo, když jsem zvyklá psát všema deseti a teď mám jen devět prstů :grinning:
18. pro 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, teď jsme přijeli z naušniček, jukněte do alba, sice detail není moc vidět, snad se mi povedou lépe nafotit zítra. Za nastřelení dohromady s naušničkama jsme zaplatili 630,- a za 6 týdnů je Sabče ale vyměním za ty, co dostala do kouta. :slight_smile: Sabinka ani neplakala, jen se lekla a pak se smála na celé kolo :grinning:

Jezuskote sokolko co to takhled před Vánoci vyvádíš?
18. pro 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:

Sokolko - jejda, co to vyvádíš? :confused: No hlavně aby jsi to měla brzy v pořádku... :dizzy_face:
Takže jsi talíře v Hypošce koupila? :confused:

Dnešní noc byla lepší :dizzy_face: Eliška spala dobře, ráno akorát trochu pobrekávala, ale jinak v pohodě :wink:
Dneska ráno nám taťka odjel na poradu :frowning2: Dopoledne přijela tchýně, aby mi pomohla s dětmi... Ta rána s Eli nejsou nic moc, protože je vyspalá a jak se nechová, tak brečí :unamused: No ale aspoň jsem uvařila oběd... Po obědě děti spinkaly, tchýně jela domů a odpo přijela moje mamka a bude tu s námi do zítra odpoledne. To už pak přijede manža, tak budeme zase v plné sestavě :slight_smile:
Jestli bude zítra dopo hezky, tak vezmeme děti ven :wink:

Cory - a kde jste nechávali nastřelit náušničky? :confused: Myslím, že to nastřelení je asi šetrnější, co? :sweat_smile:

Jiriku - kde jste se nechali vyfotit? :confused: :sweat_smile:

Jdu se natáhnout k telce a pak šupky do sprchy a spát :dizzy_face:

Dobrou :dizzy_face:
18. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko taky je mi lito co se ti stalo.
Zany chtela jsem jit na to foceni do pasaze, nebo do toho galilea,tak nam udelali vzdycky pekny fotky,ale jak jsem videla ty davy lidi tak jsme zasli hned dolu do toho prvniho.je to vedle knihkupectvi.maji i venku v te sklenene vytryne ukazky co na ty vanoce foti.vypadalo to dobre.nechala jsem udelat 12ks a platila jsem 204kc.

tak jste me nahlodali s tema hranatyma talirema,ze nevim jestli nenapisu jeste jeden rychlodopis jeziskovi.
18. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, teda to je mi te vazne lito! ja zlomeniny mela uz 4 a vsechny me stvaly... ale 10 dni je kratka doba, to vydrzis a navic nemas tezkou sadru :slight_smile:
cory, ja tu fotku s nausnickama nenasla :confused:
zany, tak to je skvely, ze uz Eliska spala dobre :slight_smile:

ja dnes byla u kamaradky, co ma malou holcicku a pak jsem konecne koupila darek manzelovi k Vanocum :dizzy_face:
uz se pomalu zacinam tesit na prvni pohyby... kdy jste je holky mely? ta moje kamaradka uz v 19tt, protoze je stejne jako ja hodne stihla... i kdyz ja asi brzo nebudu, protoze jsem zacala pri zdobeni cukrovi cukrovi ochutnavat a trochu jsem to prehnala :pensive: dnes jsem si spalila hrbet ruky pri vyndavani chleba z pekarny :unamused: jsem desna nesika...

pekny vecer a dobrou noc :slight_smile:

Martino a jak velka jsou ty PFka?
18. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory tak uz jsem tu fotku s nausnickama nasla, ale moc videt nejsou... Sabinka je ale moc roztomila :slight_smile:
18. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany jj talíře jsem koupila, ale hned jsme je zase vezli zpátky, protože byl jeden hrneček a jeden talíř uražený. :angry: Ale teď už je to zkontrolovaný a připravený na ježucha :grinning: Jo a jsou fakt krásný, i ty hrnečky jsou dost velký.
je fajn, že se Eliška už srovnává :wink:

Cory fotečky jsou super. Sabinka má krásný dlouhý vlásky :slight_smile:

Luci já je měla už v 17tt a to teda žádná vyžle nejsem :sweat_smile:
18. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu sokolko, uz v 17.tt? to jsem jeste od nikoho neslysela :slight_smile: a jak to poznam?

holky, manzel me nekdy tak vytaci - porad o necem diskutuje... treba ted si udelal snidani a rekl, ze kdyby si ji rano zapomnel vzit, tak ji mam snist - ja ale jeho snidani nechci a tak jsem mu rekla, ze v tom pripade by ji snedl vecer... a on, ze ne :angry: ze by mu uz vecer nechutnala :rolling_eyes: no chapete to? achjo... a taky me bavil diskuzi o tom, co mi ma dat k Vanocum, ze to bude asi blbost, kdyz ma tak malo casu... a chtel vedet, co mi ma dat... jenze ja vazne nevim... a on si nedal pokoj a chtel diskutovat dal...
18. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

:slight_smile: Opět nestíhám, tak aspoň dávám vědět, že jsme ok. Nestihla jsem přečíst vše, tak jen drobnosti.

Sokolko - kočendo, copa to vyvádíš??? takhle před Vánoci, no ale aspoň to můžeš sundat, tak na fotkách to nebude vidět :wink: A talíře tedy máš, jo?? Tak to gratuluji, bude krásný ježíšek, co?? A snad Kubíček bude dobrý a nerozjede se mu to na Vánoce.

Lucií - tak já první pohyb cítila v 18 t a to jsem oplácaná. Ale pak skoro 2 týdny byl klid, byla jsem nervní, ale na UTZ vše dobré. Jsem se posmála, jedna známá mi psala, jak byla nadšená, že v 18 t. cítí pohyby, že to bylo něco a za chvilku po tom pohybu prd a byl to prd :grinning: Jsem se smála, takže jsem ten můj pohyb raději moc neprožívala, až pak po tom 20, to už opravdu 100%tně byly pohyby. A s manžou jsi mě rozesmála, no to je ta chlapská logika. Tedy mi příjde, že tyhle stavy mají občas všichni. A já dostanu třeba pod stromeček jen maličkosti, o kterých i vím. Vůbec nebyl časík, aby manža udělal překvápko. On o všech svých také ví, jen o jednom nee :slight_smile: A dneska jsem pekla hraběnčiny řezy, no a se sněhem jsem dopadla jako ty. Zítra je ochutnám, tak snad budou dobré. Četla jsem, že je mám péct od spoda, tak celkem vyběhly.

Coryno - malé moc naušničky sluší. Je kočenda. Tak teď přejeme, hlavně aby nehnisala ouška. A tedy koukala jsem, kolik má malá vlásků. Je krásná. A manža tu bouli na čele, ještě že se mu nic nestalo.

Zany - tak ať je s malou trošku lépe. Je to složité, každý prďolka je jiný. Já například si naučila Naty do postele. Takže tak do 12 vydrží v postýlce, ale pak chce být u mě. K tomu je závislačka na prsa a já už fakt nevím, jak jí odstavit. Trošku mi příjde, že je fakt typický štírek - vše, co si umane, to má. Ale pořád se uklidňuji tím, že je to první a že může být trošku rozmazlená :slight_smile: Ale já jí půjčím tetě a ta jí zkrotí. A co Honzík, pečuje o sestřičku???

Jiříku - to my udělali PFka sami. Manža je na to šikovnej. Ale v tam jak jste byli jsou šikovní. A koukala jsem, že čekáte holčičku. To budete mít taky páreček, co? To je super. Jak se těší Jiřík na sestřičku.

Tak já už utíkám. Cukrátka jsou upečená, nazdobená, tak je jen sníst.Udělám pár koulí k tomu :slight_smile: A fakt jen teď přibírat kila :slight_smile:

Mějte krásnou dobrou noc a opatrujte se a hlavně ať jste na svátky zdraví.
18. pro 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
PFka jsme nechali ten rozmer 10krat 15cm.odpo tam pro to jdu tak jsem zvedava.
JINDUL-jo mela by to byt holcicka,doufam,ze az pujdu na UTZ po 30tt,tak nebude zmena.holcicku jsem si moc prala.denne koukam na to vonave ruzove pradelko ve skrini, ktere ceka na svoji princeznu.a jirik jak se tesi na sestricku.no musim rict,ze z toho mam dost velkou obavu.kdykoliv se ho nekdo zepta, ty budes mit sestricku tak uplne v zachvatu spusti-ja nebudu mit nic, ja ji nic nepujcim.ale na druhou stranu kdyz koupim treba dudlik,tak rika muzu to ja uklidit segre.snad az se narodi,tak se v nem probudi ten opatrovnicky braska.
kamardka rodila je to va mesice a ma taky starsiho kluka a ted holku.byly na tom jako my.nic nepujcim,nechci segru a kdyz se ji anetka narodila tak od te doby rika,ze je uplne nestastna,jak ten maly lukas anetku furt taha, svlika ji,kouka jestli neni pokakana,cpe ji dudliky a porad ji chce jen nosit.
19. pro 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme za chválu :dizzy_face: Nastřelení dělala paní Švehlová na III.poliklinice. Já nakouknu déle, malá se mi budí venku v kočárku.
19. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek