• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahojky,

Luci já jsem to měla přesně jak popisovala Jindul tu známou :grinning: . Bylo to takový jako když se ti kroutí střeva, ale tohle prd nebyl :grinning: . No a od té doby se to stupňovalo. Takže tak.

Jinak ráno jsme vyrazili k mudře. Poslechla a všechno dobrý, jen malinko lízlej krk, ale to měl vždycky když byl nastydlej. Tak nic dávat nemám. Prý teď ten kašel trvá i tři týdny tak máme ještě týden vydržet. Prý jsou ty virózky teď nějaký delší. Tak snad to odezní samo. :pensive:

Malej ještě spinká, ale po třičtvrtě hodince se vzbudil a plakal. Nevím jestli se mu něco nezdálo, tak jsem mu šoupla ještě čajíka pohladila a ještě usnul. Ale už spí 2 hoďky tak to bude každou chvilku vstávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo to já prý od ježucha doma nic nedostanu, protože jsem si prý nenapsala. To mi bylo řečeno. Jelikož já sama nevím. :sweat_smile:

Páááá
19. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda hoky, vy jste před těma Vánocema nějaké ukecané :wink: :grinning: :grinning: to je samozdřejmě moc dobře :slight_smile: , ale já vás pak dočítam dlouhou dobu , ale to je můj problém :frowning2:

Sokolko, to je dobře, že je Kubík už zdráv :dizzy_face: a držíme palce, aby se mu to nevrátilo na svátky.Jinak je mi moc líto, co se ti stalo :frowning2: , a přejem, ať se ti to brzy zahojí :dizzy_face: snad ti ty talíře už přinesou jen radost a už né žádný trable :dizzy_face:

Jirik, tak přejem tu holčičku, když si jí tolik přeješ, ale určitě to tak bude, protože se už v dnešní době na UTZ málo kdy spletou :dizzy_face:

Zany, už máte to stupátko :confused: Přejem, ať brzy Eliška začne hezky spinkat, když si člověk pořádně v noci neodpočine, tak pak celej den nestojí za nic :frowning2:

Cory, dopravka fakt hustý, to bych byla taky pěkně nasr... :angry:
Sabinka je v naušničkách kočka :dizzy_face: moc jí sluší :dizzy_face: hlavně, aby se jí to hezky hojilo a nehnisalo jí to jako nám.

Luci, manžu to brzy určitě přejde, třeba je to jen s předvánočního shonu a nervozity,určitě pro tebe má nějaký hezký dáreček a takhle tě jen škádlí, abys byla víc překvapená :dizzy_face:
19. pro 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perníčky už mám taky upečené, zítra udělam vosí hnízda a možná se ještě pustim do čokolády a v úterý si dojedem k mamce pro cukroví :dizzy_face: už se na něj moc těšim :dizzy_face:

Dárky máme už všechny zabalené, ale ještě musíme pár drobností dokoupit :dizzy_face:
Jinak manžel měl dnes podnikovej večírek, tak jsem pro něj jela po 21hod. a musim říct, že jsem ráda, že jsme doma, je to tam pěkně namrzlé a klouže to :unamused: , ale jsme doma , tak pohoda :dizzy_face: Malá spinkala, než jsem jela, ale pro jistotu sem šla počkat babička, no a ještě že tak, přijeli jsme a malá seděla babičce na klíně a povídaly si :dizzy_face: :grinning: prý vůbec nebrečela, prostě si jen chtěla pokecat :sweat_smile: tak jí šel uspat manža a je tam nějaké ticho, tak asi usnuli oba :slight_smile: takže ještě, že tu babička byla, jinak by tu chudinka celou dobu plakala :frowning2:

Tak už je zas hafo hodin, tak jdu taky chrupkat :dizzy_face: dobrou noc :slight_smile:
19. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, no snad si Jezisek prece jen vzpomene, vid? :wink:

jadiku, fakt nic nema, on nekeca :sweat_smile: ale to nevadi, spis by na me nemusel byt nekdy tak osklivy - aspon kvuli miminku... a porad se ted hada kvuli malickostem (ted treba pravopis, ktery ale ovladam proste lepe :wink: )

my tu dnes meli navstevu, kamarady, hrali jsme hry, ted musim jit spat, protoze zitra brzo vstavame a jedeme slavit Jeziska k nasim, takze tu az do pondelka asi nebudu... tak krasny vikend! :slight_smile:
19. pro 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, jak jsi to myslela s tim, ze ty hrabenciny rezy se maji pect odspoda?

Martino, blahopreju k holcicce a preju, aby dalsi UTZ uz nic nezmenil :wink: jee, to bude krasny, velky braska bude mit malou sestricku! urcite ji bude mit moc rad! :slight_smile:
19. pro 2008 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zensky, teda vy mate dneska prace, jeste ani jeden prispevek za dnesek.a ja myslela, ze budu docitat za cely den.dopo jsem vyrazila s jirikem do hypernovy.a ze pojedeme autobusem, to se mu hrozne libi.prijel prvni a ten byl narvany k prasknuti,tak jsme cekali na druhy a to samy.tak jsme se mackali jako prvni.uz tak jsme cekali na zastavce pul hodiny.rozepla jsem bricho aby bylo videt ze tehotna a s ditetem a myslite si,ze nas nekdo pustil sednout?ani nahodou.to bych tem 15letym blbeckum nafackovala, za to jak cumi,ze stojime.v hypernove takovych lidi to bylo sileny,uz jsem byla tak otravena z te vanocni atmosfery jak kazdy sili,ze nema tohle a tamto,ze jsem zavolala mame ktera byla ve meste autem,at nas vyzvedne.opakovat jeste jednou cestu busem,tak me vezou na nervovy.
odpoledne jsem vzala jirika na skalku do snecka.byly jsme tam po druhe a zase me zarazilo par drobnosti.rodice si tam piji kafe,kecaji a ani nevi kde maji deti.ty se tam v zadu perou, berou mensim hracky,ty tam buli a dospelaci nezajem.tak jsem si branila svoje a na ostatni jen zirala.tak jsem tady vypsala svoje celodenni pocinani a ted jste narade vy.zdravim vas a prcky taky.
20. pro 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :wink:

Já jsem úplně vyřízená :unamused:
Naše hysterka naspala od 10,45 asi hodinu a půl :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A to ještě s přestávkami :rolling_eyes: Přitom i po kojení krkala... No už jsem nevěděla co s ní, tak jsem jí šupla teploměr do zadku, vyjel jí prd, pokadila se a snad bude klid. Ale rozhodně jí vzbudím na koupání, aby pak spal v noci... :wink:
Do toho tu ještě ječel Honza!!! :angry: Eliška by vždycky usínala a on začal ječet!!! No fakt paráda!!! :confounded:

Jinak co jsme dostali cukroví od tchýně, tak jsem si musela něco doslepit, aby nedělala všechno ona. Takže po obědě když usnul Honzík, tak jsem se do toho pustila :wink: Pak jsem ještě něco musela ozdobit a udělat krém na ořechy :slight_smile: No a mám hotovo, teď to schováme na půdu do chladna, jinak bych to sežrala :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

tak naše hysterka usnula až v půl 12 :unamused: Celou tu dobu tu střídavě ječela a byla zticha!!! Asi jí trápily prdíky, protože pak jsme jí zase změřili teplotu, 2x se pokadila a byl chvíli klid. Jenže potom začala znovu :unamused: No já už z ní byla úplně zoufalá a brečela jsem tu :pensive: Manža si jí pak vzal, abych si šla lehnout a tobylo asi 11, přinesl jí za půl hodiny, dal jí k nám do postele, ale to zase začala brečet, tak jsem jí šoupla dudlíka a byl chvíli klid a pak nějak usnula... Vzbudila se nějak kolem třetí, nakojila jsem jí a zase spala :slight_smile: Honzík se ale vzbudil v 6, vypil si u nás mlíko a na spaní rozhodně nevypadal... :rolling_eyes: Usnul asi jen na chvilku, ale pak zase začal, takže bylo po spaní :rolling_eyes: Ale aspoň jsme ho do půl 8 udrželi v posteli :wink:

Teď Eliška spí, je nakojená, tak já pojedu s Honzíkem koupit nové bačkůrky, protože tyhle mu jsou tak tak a potřebuje ještě nějaké boty, protože má jen jedny :unamused:
21. pro 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ty me uplne strasis,tim spinkanim dvou deti.meli jsme peklo s jirikem a jestli se mi budou stridat jako ty tvy prckove tak se fakt uz nemuzu dockat.byla jsem se podivat vedle teska v te lidovce.a fakt super ceny detskyho obleceni.to vam doporucuju,jestli teda nejste vyhradne na znackovy.meli tam tak krasny zimni bundy na holcicky za 39kc.jirovi jsem tam koupla nahradni zimni boty za 119kc.sice to neni treba do snehu kdyby naky napsad,ale takle do mesta kdyz jdeme ,tak jsou super.maji poradny kozich a jira z nich ma vzdycky spoceny nohy.
Sokolko co prst?
vcera jsem dobalila posledni darky.uz se tesim az budeme v utery vecer az jirik usne zdobit stromek.tesim se na ten vyraz az rano vleti do pokoje a uvidi to tam.
za chvili vyrazime do horovic predat prvni vanocni darky.tak se jdeme chystat.tak zatim pa
21. pro 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, přeji krásnou zlatou neděli. Tak už se jen 3x vyspíme a jsou Vánoce! Holky, já bych toho mého chlapa zabila. Čistil krb, chytly saze v komíně a celej obývák je pod sazema, protože mu to nějak blaflo. :rolling_eyes: Takže to co jsem měla už vygruntovaný, musím vzít znova. Plus záclony. :angry: No ale bude pěkně pomáhat, má volno a já se nezblázním, no ne.
jiriku - určo se tam zajdu mrknout, až pojedu do Pb :wink:
21. pro 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dopoledne s Honzíkem dojeli koupit ty bačkůrky a boty :wink: U Bati nic moc neměli, tak jsme vybrali v Renu :slight_smile: Pak jsme ještě na zítra koupili slepici a knedlík a v lékárně pro Elišku Sab Simplex :wink: Uvidíme jestli jí to pomůže proti těm prdíkům... :confused:

Po obědě šel Honzík spinkat a Eliška se akorát probudila a doteď tu hysterčila!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Chystáme se ještě ven, tak snad jí to v kočárku prdíky natřese a bude zase dobře :dizzy_face: Hlavně aby usnula večer, protože potřebuju vyžehlit a balit dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jiriku - treba to bude v pohodě :wink: Elišku podle mě trápí prdíky a jak dlouho nespí, tak je přetažená a neví jak zabrat... :unamused: No snad se to zlepší :wink:
Jinak ta tvoje včerejší cesta busem mě ani nepřekvapuje!!! Lidi jsou totálně bezohlední!!! :angry: My jsme byli takhle s mamkou v Kaufu jen pro rohlíky a nic jinýho jsem neměla a pochopitelně fronta jako prase!!! Tak jsem se frala dopředu, že mě někdo pustí a nějaký pán si tam začal otvírat hubu, že oni taky čekají!!! Tak mu mamka řekla, že jsem těhotná a není mi dobře a byl klid :grinning: :angry: :angry:

Coryno - no tak to je teda síla!!! Ale jen ať manža hezky pomáhá, když to zavinil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak stupátko mi přivezli ve čtvrtek :slight_smile: Tak ho možná dneska prubneme :wink: Záleží kam půjdeme ven :wink:
21. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že má Natálka dneska svátek :wink:
Tak jí přejeme vše NEJ NEJ NEJ, hlavně aby byla zdravá, šťastná a spokojená :dizzy_face: Posíláme pusu :sweat_smile:
21. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vše nej Naty.
teď jsme douklízeli.
zany kolik stojí to stupátko?
21. pro 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - my jsme ho kupovali originál na náš kočárek (Jané Slalom Pro) a to stálo 1590,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ty co jsou na jiné kočárky nebo univerzální, tak ty jsou levnější... :wink:
21. pro 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno-to mi udelat manzel doma po uklidu tak ho snad prerazim.ja bych snad ani nechtela aby mi pomahal.jednou mi utrl prach,abych nemusela ja. a to bylo rosmidlany,no hruza.to bych musela uklizet jeste jednou po jeho uklidu.
Taky musime koupit to stupatko na kocar.ale vsechny potrebnosti na malou nechavam az po novym roce.az polevi blazinec kolem vanoc.
tatka nam ted zase odjel na nocni,tak jsme sami doma.jdeme vybordelarit naky hracky,at mam co uklizet az jirik usne.vcera mu rikm pojd mi pomoc uklizet a jira jen-to zvladnes maminko.
21. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pred chvili probirala s jirikem tema kdo ma pindika.sla jsem curat a jirik-mami kde mas pindika?tak rikam,to maji kluci-deda je kluk,tata je kluk.....mama je holka a ma pipinu.na to jirik rika.pipina se nerika mami, rika se slepice.takze nas mladej v tom ma jasno.
21. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

já jsem zase úplně vyřízená :pensive: Eliška včera vypadala nadějně, že by usnula už v 8 hodin, ale za chvíli se zase probrala :unamused: Takže jí manža choval, já jsem něco vyžehlila a pak jsem si jí vzala a manža šel balit dárky, protože takhle bychom nikdo nic neudělali... :unamused: Pak jsem jí i ze zoufalství vzala uhoupat do kočáru, to usnula, ale jak jsem jí přendala do postele, tak zase začala vyvádět. Tak jsem jí zase chovala a pak jí vzal dolů manža, hned usnula, takže jsme jí tam nechali spát... Já šla dožehlit, manža balil a Elis za půl hodiny zase bulela :rolling_eyes: Tak jsem pro ní došla, pochovala a usnula, takže jsem jí šoupla do postýlky a byl klid. No a my jsme dobalili dárky a šli jsme spát až v 0,45 :rolling_eyes: Eliška se vzbudila za hodinu na kojení, hodinu po ní byl vzhůru Honzík a ječel, že chce ke mě, pak zase Eliška na kojení, Honzík mlíko a nechtěl spát... No prostě na palici :angry: :angry: :angry:
Ráno jsme Elišku nechali fakt vyřvat, protože když jí chováme, tak to nepomáhá a my se ani jeden v klidu nenajíme :confounded: No asi to pomohlo, protože je teď klid a spí :slight_smile:
Hlavně od včerejška zase nekadila... :confounded: Doufám, že jak tam kopala nožičkama, takže by se mohla vykadit sama... Říkám si, že jí přeci nemůžeme pořád pomáhat, aby si na to nezvykla a pak sama nebude kadit vůbec :unamused:
Doufám, že děti budou spát po obědě současně, protože bych si šla taky lehnout :wink:

Jiriku - :grinning: vidíš to, Jiřík si to ujasnil sám :grinning:
22. pro 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata.

Nezvládám o víkendu jsme byli pryč na severu u tety a teď za ty dva dny musím stihnout vše, co bych měla :grinning: Takže jsem na sebe zvědavá. Nestihla jsem Vás dočíst, tak snad až budu mít vše hotovo.

Natálka moc děkuje za přáníčka k svátečku. Moc nás to potěšilo. Teď tu skládá lumpice ponožky :slight_smile: A už je nese pryč. No je to moje pomocnice.

Lucií - no, jedna paní v receptu to na netu tak měla. Od spoda. Já si můžu zvolit na troubě, zda chci péct ze shoda i spoda, nebo jenom ze spoda. Tak jsem dala ze spoda a asi ten bílek trošku lépe naběhne, nevím. Ale pekla jsem to asi 40 minut.

Tak a už musím utíkat. Moc se opatrujte a ať jste všechni zdraví a máte se jen a jen krásně.

Jindul
22. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za chyby, to ta rychlost:slight_smile:
22. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, a protože tady už asi nebudu, tak bychom Vám chtěly popřát moc krásné Vánoce, bohatého Ježíška Vám i dětem. Do nového roku moc zdravíčka, lásky, štěstíčka a pohody. Natálka a Jindul
22. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem u nasich, slavili jsme tu s nimi Jeziska, bylo to moc pekny, mamka mi i ukazovala asi 4 veci, co ma pro mimiska :slight_smile: manzel tu ma dnes v praci, takze az skonci, stavi se pro me a pojedeme domu... mela jsem tu sraz i s kamaradkama, takze spokojenost velka :slight_smile:

zany, moc ti preju, aby Elisku nic netrapilo a lepe spinkala!

jiriku, pipina = slepice me pobavilo :grinning:

a s tim jezdenim v autobuse - holky, nezbyva, nez si o misto pozadat... ja takhle jednou jela do Prahy, nebylo mi dobre a pozadala nekoho, ze jsem tehotna... moc se ke zvednuti nemeli, ale zvednul se kluk pres ulicku :slight_smile:

preju vsem moc krasny predvanocni den :slight_smile:
22. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY MÁM TAKOVEJ DOTAZ, SICE MIMO TÉMA ALE SNAD MI ZKUŠENÉ MAMINY PORADÍ :slight_smile: Jé pardon za cl, nevšimla jsem si, že se zapnul.
Takže: Pokud si do třech let Sabinky pořídíme druhé mimi a druhé těhu bude rizikové, může mi doktor napsat neschopenku? A budu tím pádem mít nárok na rodičák těch 7500 nebo kolik to je?
22. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že bych brala rodičák na Sabču plus peníze za neschopenku? Nebo to nejde? Díky
22. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - já mám pocit, že buď můžeš být na neschopence nebo jen na rodičáku. Oboje najednou nejde...
Já jsem totiž teď na mateřské a rodičák na Honzíka jsem musela ukončit... :unamused: Po skončení MD nastoupím na rodičák s Eliškou :wink:
22. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory jde jen jedno

holky, od ledna budu chodit na tehu cviceni :slight_smile: mam radost :slight_smile:
jinak stale balim darky - je to nekonecne :sweat_smile:
22. pro 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska dítka spinkala po obědě současně, takže jsem se taky natáhla :wink: Na chvilku jsem si i zdřímla :dizzy_face:
Elišku jsme přes den prostě nechali vyplakat, když to vypadalo, že by se jí chtělo spát... Chování prostě nepomáhalo :unamused:
Dneska dokonce už kadila :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad se jí trochu ulevilo :wink:
Honzík tady zlobí a vymýšlí si, že chce houpat, pak nechce a zase chce :angry:

Já jsem si konečně ozdobila větve do vázy a na trám :dizzy_face: Tak už to tu vypadá trochu vánočně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No půjdeme se navečeřet a pak koupat divou zvěř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě musíme zabalit asi 3 dárky a hotovo :dizzy_face: Snad si dneska půjdu i dřív lehnout, abych dospala ten deficit :unamused:

Luci - a kam začneš chodit? :confused:
No o dárkách mi ani nemluv, včera jsme taky balili jako blázni, ale už chybí jen 3 dárečky a hotovo :sweat_smile:
22. pro 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ptám se na to z jistého důvodu. Už mám sedmý den zpoždění MS. Ehm,-- zítra si jedu pro těhu test, můj doktor už má dovču. Tak na mě myslete, nejdřív mi otěhotnět nejde a teď kdyby náhodou.. No ty voe :confused: :sweat_smile:
22. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, to je dobre, ze Eliska "to" dnes zvladla sama :slight_smile: Honzik na sebe holt pouta pozornost, asi je to uplne prirozene, i on si musi zvyknout na sestricku :slight_smile:
mne taky chybi zabalit cca 3 darky, ale me to bavi, takze mi to ani nevadi :wink:
na cviceni budu chodit k pani Bruzkovy

cory, tobe uz chodi MS? :confused: ja myslela, ze behem kojeni ze zacatku nechodi... spis to bude asi jen vypadek, ale bylo by to neco :wink:
22. pro 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci - já už dva měsíce nekojím. Měla jsem málo mlíka a už od porodnice jsem musela přikrmovat, takže od třetího měsíce je Sabča jen na UM. No uvidím zítra. :sweat_smile:
22. pro 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory, tak to jsem zvedava, co napises :slight_smile:
dobrou noc
22. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek