• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahooj, takže jsem udělala dva těhu testy a oba vyšly negativní :sweat_smile: snad se tomu dá věřit. . . Co děláte? Já poklízím, abychom to tady zítra měli vše činaný :slight_smile:
23. pro 2008 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

tak Eliška večer zase nechtěla usnout :unamused: Už vždycky vypadala, že zabere a pak zase koukala... Nakonec jsem jí z části uhoupala v lehátku a pak jsem si s ní šla lehnout :slight_smile: Manža tu chudák ještě dělal rybu a balil mi dárečky :dizzy_face:
V noci spala Eliška dobře, vydržela i 6 hodin bez kojení :dizzy_face: Sice spala s námi, ale aspoň spala :dizzy_face:
Dopoledne jel manža nakoupit a zvládl to za 2 hodiny :wink: Já jsem zatím s Honzíkem něco poklidila a Eliška spala :slight_smile: Po obědě šel Honzík spát, ale Eliška zas nějak nemůže zabrat :confounded:
Taky jsem zadělala vánočku, tak jí pak půjdu upéct. Až se Honzík vyspí, tak pojedou kluci ke tchýni jí nasadit stromeček do stojánku a my tu budeme s Eli válčit sami :wink:

Cory - no tak snad je to jen zpoždění :slight_smile:
23. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Coryno-no to koukam.taky porizujete sourozence jo?brala bys to tak hned za sebou?
ja od vcera porad nekde litam.jezdila jsem po postach a vyzvedavala posledni objednane darky,byla jsem nakoupit.no kaufland to teda bylo neco.pak jsem jeste dojela do lidlu a tam se duchodci prali o veky za 9kc.za chvili poslu chlapy ke tchyni,at muzu poklidit a mam od nich chvilku klid.pak musim k babickam odevzdat darky.
ted varim brambory na salat,ten udelam vecer.a az jirik usne tak dojede manzel pro stromek a zacneme zdobit.jeste jsem chtela vyzelhit,ale asi uz nebudou sily.
Sokolka asi porad pece cukrovicko,uz se nak dlouho neozvala.
23. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, nevím jak se sem večer ještě dostanu...

Přeji vám všem krásné a pohodové prožití vánočních svátků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Šťastné a veselé Vánoce a vánoční svátky! Hodně zdraví, štěstí do nového roku 2009. :slight_smile:
23. pro 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj, stromeček právě zdobím, uklizeno, lednička narvaná, Sabinka už spinká. Rekapitulace.
Holky přeji Vám i rodinám nádherné a hlavně pohodové Vánoce! :slight_smile:
23. pro 2008 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
preji Vam vsem krasne proziti vanocnich svatku, bohateho jeziska a krasny cely novy rok 2009.

jirik uz lezi tak za chvili pojede manzel pro stromek a dame se do zdobeni.salat uz je hotovy,tak zitra uz jen drobnosti a muzeme se tesit z celeho jeziskovskeho dne.
23. pro 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, vsem vam preju krasny Stedry den a hodne radosti s detmi u stromecku :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata.

Přejeme krásný Štědrý den plný radosti a krásných dárečků.

Jindul a Naty

My jsme právě dozdobili stromeček, tak jsem zvědavá, co Naty na něj ráno poví :grinning: Salát připraven, dárky zabaleny, polévku dělá babi. Jen tu kuchyň jsem nestačila uklidit a teď na to kašlu. Zítra si vyhlídnu nějakou nezajímavou pohádku a trošku to poklidím.

Cory - já jsem to ze začátku měla dosti nepravidelné, takže uvidíš :wink:
Zany - co vánočka?? Já jí chtěla také upéct, ale tady jí peče tchýně, tak bych asi od manžela nebyla pochválena
Lucií - příští rok taky budete mít klubíčko pod stromečkem. Teď vlastně taky, sice v bříšku, ale je tam :wink:
Jiříku - já dneska byla nakoupit u Hanáčka. V 7 hodin jsem byla na salámy 20 a za 15 minut jsem byla 15 a za mnou stálo 20 lidí. A u Soukupa jenom 7 lidí. Síla, no, ještě že to mám za sebou :slight_smile:
Sokolko - kdepa jsi?? Snad jste v pořádku, Kubík zdráv a ty jenom pečeš. Já mám 12 druhů. Prý má být 12 druhů na Vánoce - snad jako měsíců v roce, či co.
Frionko - Lucinka je krásná.

Dobrou a krásný zítřek.
23. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jak uzivate dnesek?jirik rano prisel do pokoje.mel rozpovidanou vetu a najednou v pulce hrozny zasek na blikajici stromecek.koukal s otevrenou pusou a furt opakoval kde se tu vzal, kde se tu vzal.pak si vzal svoji malou zidlicku dal ji pred stromek a bez pohybu a snad i bez mrknuti na nej tak 20min koukal.pak uz si osahal ozdoby a ted furt vyhlizi z okna kde je ten jezisek.kdokoliv jde kolem tak jirik rika.to by mohl byt on?az se pujde navecer vykoupat,tak nasoupu darky pod stromecek a budu stastna za to jakou bude mit radost.
24. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

omlouvám se za absenci, ale nestíhačka. Dodělávky cukroví, balení dárků, pečení vánočky a tak. Vždyť to znáte.

My jsme udělali stromeček včera večer a Kubík ráno vylezl z ložnice a bylo to samý: Jéé, jééé :grinning: Ale zatím je to dobrý jen se na něj kouká.

Teď si hraje, já už mám vše připraveno a taťka spí :sweat_smile: . Šel se natáhnout, ale za chvilku ho jdeme vzbudit páč chytře zapomněl přivézt ty popeláře co máme pro Kubíka z garáže :angry: . Takže si uděláme projížďku všichni ať Kubina aspoň na chvilku dneska vypadne ven a pak už jen usmažit řízečky, spapat je a dárečky :grinning:
¨
Tak právě se nám taťka probral tak jedeme.

Všem přeji krásný vánoce, spokojený dětičky i rodiče páá
24. pro 2008 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Omlouvám se, ale taky jsem vůbec nestíhala, návšťevy, úklid atd.chodila jsem spát ve 2hod.ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: nestihla jsem vás dočíst, ale brzy to snad doženu.

Takže vám dodatečně přejem veselé Vánoce a šťastný Nový rok, hlavně hodně zdravíčka,štěsíčka, pohody, úspěchu a zdravé a hodné děti :slight_smile:
24. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
tak co deticky,jaky bylo nadseni?u nas uplne super.jirik vletel do pokoje a rika,jezisek uz tady byl.a hlava nehlava trhal papir z darku at to bxlo jeho, nebo nebylo.mela jsem z nej takovou radost,ze jsem mela slzy v ocich.dneska jsme absolvovali tri navstevy a odevzdavali a dostavali darky.jsem z toho tak unavena.odhadem si myslim,ze jirik domu dones kolem 60ruznych hracek.od malych po 10m autodrahy.takze mi by jsme potrebovali k jezisku vetsi byt.nemam to ani kam dat a to neni jeste mala ani na svete a tam co bude postylka je hromady hracek.
tak budu muset az se nabazi ty vetsi kusy rozvozit po babickach,at to ma na hrani u nich.konecne je ale za mnou ten vanocni chaoz, stres a nervozita.klidne bych vanoce brala jednou za dva roky.
jsem zvedava co vasi prckove?
25. pro 2008 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj, zdraví Vás o 3kg těžší coryna Takže dneska už jen jedna návštěva a pro mne jsou Vánoce u konce :wink:
26. pro 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dala jsem si 10novych fotek do albicka, jestli chcete tak kouknete.
26. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, u nas Jezisek pekny - prcek dostal od tatinka dupacky, overalek, bryndacek a deku - je to cela sada :slight_smile: zitra to nafotim a hodim do albicka :slight_smile: mela jsem z toho nejvetsi radost :wink: a jeste z tehotenskeho kalendare - taky od manzela :slight_smile: jinak se porad cpu cukrovim - je to des :sweat_smile:

jriku, 60 novych hracek, to je teda neco! :fearful: no snad to pujde po tech babickach rozstrkat :wink:
26. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

tak vás taky zdravím :slight_smile: Od středy jsem vůbec nezapínala PC, uklidila jsem ho do šuplíku a vytáhla jsem ho až dneska :slight_smile:

U nás svátky v pohodě :dizzy_face: Honzík byl z dárků nadšený, nevěděl co dřív a nejvíc vede vysavač a vrtačka :dizzy_face: Jinak by nejraději rozbaloval dárky všem :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Včera tu byli brácha se švagrovou a synovcem a dnes jsme byli na obědě u tchýně :wink: Po obědě šel Honzík spinkat a my vyrazili s Eli na procházku :dizzy_face: Pak jsme se ještě zastavili u švagrové, protože zítra odjíždí na hory a vrací se až 2.1.

Mějte se krásně a já se zase nějak ukážu :slight_smile:
26. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zany, odpocinout si od PC neni spatne, vid? clovek ma pak vice casu :wink:
holky, ja vam teda reknu, dostala jsem danajsky dar - spolecenskou hru Agricolu - on ji chtel manzel, ja ne, protoze jsem cetla, jak je slozita a dlouha a taky ze jo...
26. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Moc Vás zdravíme. Já jsem občas přečetla, ale nestíhala jsem přispět.

U nás svátky byly taky dobré. Trošku jsem ráda, že to máme za sebou, ale na druhou stranu to rychle uteklo. Natálka byla nadšená z dárečků - nejvíce z pejska. Jinak si můžeme otevřít už školku, protože tady je takových hraček :slight_smile: Prý budeme muset přistavět co nejdříve, aby se to mělo kam dát.

Je super, že jste si to všichni moc užili. Už se těšíme na fotečky.

Jindul.
27. pro 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jsem dala do albicka fotku oblecku od tatinka - Jeziska a pak sve (pry stale male) brsiko :slight_smile:

preju hezky vecer :slight_smile:
27. pro 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak už aby to všechno skončilo. Je mi těžko a to toho zase moc nesním :angry:

Tak vánoce u nás perfektní. Kubíček byl nadšenej a samozřejmě že to vyhrálo popelářské auto, ale líbilo se mu vše. :slight_smile: Maminka byla taky hodná, protože jsem dostala krásnej zlatej náramek. Mám z něho velikou radost a hlavně mě to strašně překvapilo. :slight_smile: Ve čtvrtek jsme objížděli babičky, v pátek jsme vypadli na hausbot se podívat za dědou na čerství vzdoušek. Dědu jsme sice vyděli den předtím, ale aspoň jsme se vyvětrali. Dneska dopo jsme byli u mýho taťky a odpo u kamarádky. Ještě nás čeká praděda a hotovo.

Holky co budete dělat na Silvestra? :confused: My letos poprvé nebudeme slavit doma, ale pojedeme ke známým. Mají také dětičky, takže tam přespíme. A hlavně mají barák takže je to pohoda. Moc se na to těším. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zany co švagrovka? :confused: Jsem jí psala a ani se neozvala. Ale předpokládám, že je ještě celá. :sweat_smile:

Holky fotečky máte krásné. :wink: Až bude čas tak také nějaké dodáme. Doufám, že to bude dřív než v létě. :grinning:

Nic jdu trávit k telce :grinning: páááá
27. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sokolko my na Silvestra budeme po 1. doma, kvuli mym vychazkam... prijdou k nam kamaradi
27. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme v loni byly doma,ze jsme nemeli hlidani a taky byl jirik nastydly a pak jsme to travili na pohotovosti.letos to mame jeste v jednani.asi pojedeme taky ke znamym co maji prcka.krome lonska travime silvestra poslednich 7let se stejnyma lidma a je to vzdycky skvely.
Zany u nas byl lonske vanoce nejlepsim darkem vysavac.letos je to ta kytara.sroubovak dostal jirik taky a uz mi opravil pulku bytu,jak porad neco opravuje a jak rika,aby jsme to tady meli hezky maminko.
27. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

manža vyrazil na AJ a Honzíka odvezl ke tchýni, že si ho vezme na chvíli ven :slight_smile: Tak jsme s Eli samy doma, já dala vařit oběd a Eli spinká :slight_smile:
Teď dva dny za sebou večer usnula nějak kolem osmé hodiny, ale zato nám k ránu předvedla jak se nespí :unamused: No nevím co je lepší... Snad se srovná úplně a bude spát hezky celou noc a budit se jen na kojení :slight_smile:

Sokolko - švagrovka je ještě 2v1 :grinning: Teda jestli nerodí právě teď :slight_smile: Ale Páca jí v pondělí vyhrožoval, že už brzy porodí a zatím nic...

My na Silvestra nic neplánujeme, divný, co? :grinning: :grinning: :grinning: Ale i kdyby jsme neměli Elišku, tak bychom byli nejspíš doma... Mě Silvestr nijak nebere, takže je mi šumák jestli ho strávíme doma nebo jinde...

Luci - a jak máš vycházky? :confused:
Já je tenkrát měla aspoň od osmi do osmi a pak jsem je ani nedodržovala a kontrola nepřišla... Na těhotný prý nechodí...

No jdu ještě něco vyžehlit když mám klid :wink:
28. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zany od osmi do osmi a dodrzuju je, protoze se bojim, o penize (i kdyz mizerny) bych nechtela prijit... znam pripady, kdy k tehotnym prisli...

dnes je krasne, takze my jdeme ven :slight_smile: papa
28. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucii,taky mam kamaradku,ktery prisla kontrola 2krat za tehu kontrola za 5min 20h.ve 20h a dyl uz nemusis otevirat,to uz se bere,ze muze clovek spat a to uz kontroly nechodi.
dneska toho moc nenapisu,jdu se kouknout k babicce mame u ni odoperovanou fenku civavy.tchan ji operoval oko a ma stehy,tak aby ji jirik neco neproved a nepopraskalo ji siti.
28. pro 2008 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Martino, jenze ja bezne spim do deviti rano :sweat_smile: takze to bych mela asi smulu, protoze spim se spuntama v usich a dvere rano manzel v loznici zavira, kdyz jde z ni...

holky, preju vam krasny vecer a hodne deti :slight_smile: papa
28. pro 2008 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak se sem taky konečně dostávám :sweat_smile: , vůbec nebyl čas, buď jsme někde my nebo někdo u nás.U nás Vánoce taky super, Adélka byla nadšená ze stromečku, pořád na něj koukala a říkala jééééé,jééééé, mami, tati jééééé, bylo to kouzelný na ni koukat, jak jí zářej očíčka radostí, z dárků u Adélky vyhrál kočárek s panenkou, která se směje, když se jí zmačkne nožička, ale měla radost ze všech dárečků.

Dnes bylo sice moc hezky, chtěli jsme jít celá rodinka na prochajdu, ale do toho mrazu se nám nechtělo, tak jsme nakonec zůstali doma v teple :dizzy_face:

Tak hezký večer a dobrou noc :slight_smile:
28. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jme dneska měli skvělou noc :slight_smile: Eliška se budila jen na kojení a hlavně spala celou noc v postýlce :dizzy_face: Pak se k nám teda nakvartýroval Honzík, ale v pohodě, vstávali jsme až před osmou hodinou :slight_smile:
Volala jsem Mudře a do poradny jdeme až zítra :wink: Honzíka rovnou naočkují klíšťovkou :wink: Takže to vezmeme jedním vrzem :slight_smile:
Na dnešek máme vařeno, tak jsem bez práce. Asi jen vyžehlím zbytek prádla a hotovo :wink:
Jinak je tu pěkný mráz, ráno bylo -8,5 st. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Luci - tak mě teda nepřišla kontrola ani jednou! Naštěstí! Ale ani nevím o těhotné které by přišla kontrola... A dr. ti nenapíše neomezené vycházky? :confused:
A ty spíš se špunty do uší? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany tak treba se vam uz zacina spinkani srovnavat a bude to dobry.prosim te kolikrat ockuji detem tu klistovku?taky se tam chystame.a taky jeste na tu zloutenku.uz jsme tam meli byt a 2krat jsme to odkladali kvuli bacilum.na tu klistovku by mohla pojistovna neco prispivat.nevis o tom neco?
my jsme byly dopo ve meste navstivit bankomat a byla teda fakt zima jako prase.pak jsme se zasli kouknout do zverimexu na zviratka a manzel si kupoval pro hada mys.jirikovi se tam vzdycky libi ty papousci.
29. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek