• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holčiny, moc Vás zdravíme.

Tak taťku máme doma a Naty usnula, tak mám chviličku na PC :slight_smile:

CO se týká kontrol v těhu, tak mě přišla :slight_smile: Začala jsem marodit v únoru, ale se chřipkou. A i když mudr. posílal převod neschopnosti, tak tam mají bor@el a nepřepsali si to tam. Takže přesně na mé narozeniny v červnu (byla jsem už tedy 4-5 měsíc) my přišla kontrola. Pán na mě koukal, když jsem mu podotkla, že jsem těhotná (ten můj pupík asi vypadal jako z přepapání :grinning: ) A od té doby u mě nebyli. Ale prý se už snad nemůžou psát nepřetržité vycházky (tedy můj gyndr. to říkal jedné holčině). A hlavně může o kontrolu požádat i zaměstnavatel.

Lucií a koukala jsem na ten tvůj malinký pupíček, počkej, brzy bude větší a na konci bude maxi :slight_smile: Ještě budeš vzpomínat na tento malinkej.A ty fakt spíš se špunty do uší???

Jiříku - záleží jakou máš pojišťovnu, ale přispívají běžně. Tak se jukni na net. Hlavně je potřeba mít doklad o zaplacení a o aplikaci.A zima venku tedy je. Koukám, že už jsi 30 tt. Tedy to letí. Zany nedávno porodila, za chviličku ty, pak Lucií. No jede to tady jako na běžícím pásu :grinning:

Zany - a vy už jdete na klíšťovku? To se může už od 2 let???? Já myslela od 3. A je super, že maličká takhle krásně spí. Já s tou naší lumpicí mám pořád problém, ale můžu za to sama.
No a s jídlem to máme trošičku lepší. kojila jsem jí jen ráno - po probuzení a teď před spaním. Má nejspíš prso místo dudlíka. Ale pořád nevím, jak to má mít s tím dlabáním. Tedy kolik cca sníst.

Jadík - tak my vyrazili na procházku, sice jenom kolem bloku, ale malá šla po svých, aby se trošku unavila. Je nějaká moc čilá :slight_smile:

Tak jdu juknout na meilík. Mějte se krásně. Jindul.
29. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Sabča spinká, tak nakukuju. Na mne kontrola nepřišla celé těhu a to jsem byla doma od úplného začátku. Nepřetržité vycházky jsem taky neměla. Kontrola prý chodí hodně na udání ( to mi říkal můj mudr) ale já v té době měla ještě bydliště v okr Písek, tady je to třeba jiný.
Jinak Sabinka slintá jak štěňátko, pořád jenom převlíkáme. Dneska už docela papala mrkvičku, ale s nechutí. Zítra na ní chystám brambůrku. :wink:
Jinak spinká ukázkově, usne před 20h a budí se až ráno. Občas se probudí okolo druhé a napije se a spí dál. Ale i tak je to pohoda, oproti tomu, když jsme přišli z porodnice :slight_smile:
29. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Silvestr? Jdete se někam bavit, nebo budete doma? :slight_smile:
29. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, ja se ptala a pry pise jen od osmi do osmi... jj spim se spuntama a stve me to, protoze s mimi je mit nebudu moci a me kazdy zvuk rusi a nemuzu spat
29. pro 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, nepretrzity vychazky se psat muzou, zalezi na doktorce, ta v Praze mi je chtela napsat, ze je pry pise, ale ne hned od zacatku tehotenstvi... jenze pak jsem zmenila kvuli prakticnosti gynekologa sem do PB a takhle tak vstricna neni...
booze, jindul, ano, spim s nimi :grinning: zacala jsem kvuli chrapani manzela, tehdy pritele a tak jsem si na ne zvykla, ze je pouzivam i proti zvukum zvenci :wink:

cory, to je fajn, ze ti mala takhle hezky spinka - snad taky budeme mit takove stesti :slight_smile:
my budeme na Silvestra doma s kamarady - kvuli mym vychazkam

krasny vecer a klidnou noc, papa
29. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás Honzík spí, Eliška ještě ne... Dneska hůř spala přes den, tak je to znát. Asi zase neví jak zabrat :unamused:
Jinak když Honzík vyspal, tak jsme vyrazili vyměnit ten prstýnek. Tak buď ho zmenší a nebo půjde objednat v menší velikosti :wink: Potom jsme jeli k bráchovi, okoukli jsme stromeček, pokecali a frčeli jsme domů. Vykoupali jsme obě děti, navečeřeli jsme si a Honzík šel spinkat. Ale byl tu ještě tyjátr, protože jsme četli pohádku, pak jsem zhasla a Honzík začal ječet. Tentokrát dostal na zadek hned, protože dva dny předtím jsem mu vyhrožovala jakou dobu než dostal, ale dneska jsem ho měla dost a dostal hned. Chvíli ječel, ale pak byl klid...

Luci - mě můj mudr když jsem chtěla neomezené vycházky argumentoval tím, že pokud by mi je napsal, tak bych prý rovnou mohla chodit do práce... No ale švagrová je neomezené měla, ale je fakt, že ona do práce chodit nemohla vzhledem k místu práce a nemohli jí přeřadit jinam... A to by do práce klidně chodila, když dělala kousek za PB... Já do práce nechodila z důvodu dojíždění...

No spát se špunty s prckem asi fakt nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já bych s nimi asi spát nemohla...

Cory - no však ona si Sabča zvykne a bude hezky papat :wink: A buď ráda, že hezky spinká :slight_smile: Už se těším až se to u nás srovná :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, me spunty v usich nevadi, ony netlaci...
29. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

teda to se nám ta zima pěkně rozjela. Dneska ráno jsme tu měli mínus 10. :confused: Dopo jsem byla na kontrole s prstíkem, tak mám přijít zase za 14 dní, ale vypadá to dobře. Dlahu stejně nenosím, protože mi akorát překáží, ale když si to zmáčknu, tak to mám ještě citlivý. No co bych chtěla. :sweat_smile: Dopo hlídal taťka, vzal si ho do kanceláře a malej byl zase blahem bez sebe. Prý se naučili prolejzat regály :grinning:

Po obídku jsem dala Kubíčka spinkat a nastoupil na hlídání děda. My jsme jeli něco pokoupit do makra, takže jsme potřebovali hlídání. Děda s ním byl venku a prý šli od nás od Družby na Baník a zpátky. Musel ho teda občas poponášet, ale jinak toho ušel dost. Zatím spí, tak snad se dostatečně unavil :grinning:

Cory to můžu jen tiše závidět takový spaní. to mi měli jen v prvních měsících. Je fakt, že teď už to tady jde, ale jak už mi Kubík přestal v noci tolik lohnit čajík tak zase začíná. Ale zase jsme dneska vstávali až v 7 tak to jde.

Zany díky za info. :wink: Jí asi budu muset zavolat, abych se něco dozvěděla. Je mi jasný že mají asi hodně učení a do toho ty vánoce, takže nestíhají asi jako všichni. Jinak Eliška už se zdatně začíná srovnávat viď? Neboj, určo to bude za pár dní dobrý. :wink:

Luci špunty jsou hustý :grinning: :wink: , ale měla by si trénovat spaní bez nich než přijde mimčo, aby sis trochu navykla spát bez nich a v pauzách mezi kojením se trochu vyspala :wink:

My chceme dát taky klíšťovku, ale to vypadá asi až na příští rok na podzim, protože na jaře nás čeká druhá dávka Priorixu. Tak aby toho neměl zase moc.

Opatrujte se a já jdu pomalu chrupkat. Pá :slight_smile:
29. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

hlasím, že jsem se dneska stala tetou Moniky :slight_smile: Narodila se v 7,25 s mírami 3,09 kg a 49 cm :dizzy_face:
Včera jsme u bráchy ještě byli a k ničemu to nevypadalo a ráno sotva jsem si zesílala telefon, tak přišla SMS :dizzy_face:

Jinak noc celkem v pohodě. Eliška se vzbudila až ve 2, takže vydržela 5 hodin :dizzy_face: Pak se vzbudila v 5, ale nemohla usnout... :unamused: Do toho se v 6 vzbudil Honzík, ale jak jsem svítila, tak by ani u nás neusnul, takže manža si pak vzal Elišku do obýváku a prý usnula za chvíli v lehátku :slight_smile: No a my s Honzíkem spali skoro do 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď jsme po snídani, půjdu to tu trochu pofackovat a vyrazím na nákup Pak v půl 1 jedeme do poradny :wink:
30. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja bych to bez spuntu natrenovat chtela, ale ono to nejde, ja pak nespim...

ahoj teto :wink:

holky, hezky den, my jdeme na Svatou na prochazku a pak k nam prijde svagrova :slight_smile: papapa
30. pro 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

gratuluji teto :slight_smile: . Před chvilkou jsem mluvila s tvojí švagrovkou a zítra se půjdu na Moničku podívat.

Kubík teď spinká a odpo musíme jet do rena vyreklamovat ty nový bačkůrky, něco koupit Monče, zajet do Bohutína zkrátit ten náramek, co jsem dostala k vánocům a odvézt nějaké věci ke známým, co k nim jdeme zítra na Silvestra. Dopo jsme vařili tak to máme i na zítra. :slight_smile:

Zany jaký bačkorky jsi kupovala Honzíkovi v tom renu? :confused: My mu koupili takový vyšší na zip a jsou úplně na prd. Měl je na Štědrý den hodiny a má ještě teď odřenou nožičku od toho zipu. :angry: A to stáli 300,- to bych se z toho po....

Luci stejně to budeš muset časem zkusit.... :wink:

Tak zatím pá
30. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra tu nebudu takže: PF 2009 - krásný rok plný zdraví Vám i mimískům, radosti a lásky,
Vám z celého srdce přeje coryna s rodinou :slight_smile:
30. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a hezky vecer :slight_smile: ja odstavnila snad 5 kilo ovoce a ted si hovim v klidku na sedacce :slight_smile:

sokolko, no budu muset, ale rikam si, ze nac se trapit dopredu - stejne se na konci tehu asi moc nevyspim, takze to budu resit az pak... ted totiz spim denne cca 10 h, coz je celkem sila a prespana nejsem...
sokolko, ja vim, ze je to k vzteku, ale ty boticky ti urcite vyreklamuji, musis si tvrde stat na svem... a bez zipu bckurky nechces?

holky, mam na vas dva dotazy:
1) neznate nekoho, kdo ma kocarek implast bolder 4?
2) neznate nekoho, kdo pouziva latkove plenky?

uvazuju totiz, ze bych latkovala, ale ted je tolik moznosti, ze bych uvitala prakticke rady primo na zivo i s ukazkou, jak se pleny zavazuji apod.
tak kdybyste o nekom vedeli, byla bych moc rada :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky tady zitra nebudu tak ted uz preju vsem hodne stesti zdravi do noveho roku,at vam vsechno vyjde.prckum at to dobre beha, papa, skace a vsem rodinou pohodu.
Lucii s kocarkem ti neporadim a jinak taky neznam nikoho kdo by pouzival latkove pleny.ja jen vim,ze ja bych na to suseni nemela doma misto a stacilo mi kdyz jsem davala jirikovi 2 latkovy pleny mezi nozicky kvuli kyclim.to me stvalo jak se to porad krcilo a tak.je to jen muj nazor,ale me to prijde neprakticke treba vemeste.kdyz se ti prcek pokaka,tak plenu vezmes a vyhodis a latkovku si budes vozit po meste i s nadilkou.ale to ti urcite nevnucuju muj nazor.a kdyby jsi kupovala ty jednorazovky,tak ti jen poradim nenakupuj hodne od stejne znacky.ja mela nakoupeno 10baliku plen fixies a jirik mel od nich osypany cely bricho, zadek i pindu.
tak zatim pa a zase si holky napiseme v novym roce.
30. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:

já jsem dopoledne vyrazila na nákup do Tesca a ani tam moc lidí nebylo :wink: Elišce jsem koupila šatičky a bundu a Honzíkovi pyžama (2 ks za 145 kč :wink: ), tričko, mikču a 3 trička s krátkým rukávem :wink:
Doma si dal Honzík oběd a mazali jsme do poradny :slight_smile: Naše buřtinka už váží 4,42 kg :dizzy_face: No mám prý smetánku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík dostala klíšťovku, ale ječel jako na lesy a vzpíral se :unamused: Ale pak dostal bonbon a byl klid :slight_smile:
Pak jsme frčeli koupit ještě nějaký salámek na chlebíčky a domů. Jenže Honzík usnul v autě a nepodařilo se ho přenést, aby se nevzbudil a pak už nechtěl spát :rolling_eyes: Ječel v posteli, že chce vstávat, ale sám nevstal :slight_smile: No pak jsme byli chvíli venku, aby Eliška usnula, protože vyváděla :unamused: Honzík jel dneska na stupátku a moc se mu to líbilo a ani by nechtěl jít pěšky. Ale donutili jsme ho aspoň kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navečer pak přijela kamarádka a pak vzala manžu sebou do PB, jel zapíjet Monču :dizzy_face: No snad přijede v přijatelném stavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děti už taky spí, tak si jdu dát něco y malýho k jídlu, hodím sprchu a fičím taky spát :wink:

Sokolko - my se zítra odpo taky chystáme kouknout na Moničku :slight_smile: Třeba se potkáme :wink:
Jinak bačkůrky jsme kupovali takové kotníčkové na zavazování. Honzík je nosí už dlouho, ale měl s otevřenou špičkou, ale ty tady nemají (kupovali jsme je v Chomutově), ale vyhovují nám. Stály asi 150 kč nebo tak nějak a mají je vedle těch klasických nazouvacích bačkůrek :wink:

Luci - bohužel neznám nikoho kdo by měl tenhle typ kočárku a ani nikoho kdo používá látkovky...
Já byla na látkovky líná a ani mě to nelákalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale rozhodně si nemyslím, že je na nich něco špatného :wink:

Jiriku - no nám tenkrát někdo říkal ať kupujeme pleny v akci a tak jsme měli asi 6 balíků jedné velikosti a Honzík rychle vyrostl a byly mu malé! Ještě že známým se narodila holčička a byla malá, že jsme je prodali dál. Takže ne jenom, že se nevyplatí koupit víc balíků od jedné značky, protože nevíš jak budou vyhovat, ale ani od jedné velikosti se to nevyplatí...

Dobrou noc :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak předně také přejem vše nej do toho nového roku. Všem dětičkám hodně spánku, žádné trápení, hodně zdravíčka a žádné nemoci. Maminkám klidné noci a samou radost jak s dětičkama tak s taťkama. :grinning:

Luci já jsem koupila ty zipové poprvé a naposledy. Teď máme ty s klipsem a ty jsou fakt bomba. Na tkaničky se mi taky nechce moc kupovat, protože to bude pořád rozvázané. :confounded: Jinak reklamace byla vyřízena. Penízky mi pani vrátila, ale měla jsem z ní pocit, že mi to snad dává ze svého :angry: . Hrozně se divila, že má poškrábané nožičky, že prý jí to nepřijde ostré. Tak jsem jí řekla, že můžu pro malýho skočit do auta aby se na to podívala. Na to nic neřekla a dala mi papír k vyplnění k vrácení botiček. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak k plenkám. Na kojencích je přímo rubrika látkové pleny tak to zkus Luci tam. Je tam toho strašně moc k pročítání a je tam i hodně mamin co to třeba střídají. Na doma mají látkovky a do města papírovky. Já bych teda do látkovek nešla. Pro mě je prostě jednodušší šoupnout papírovku kterou pak vyhodím, než se piplat s látkovkama. Prát to a žehlit, taky pořád sušit no nevim. Myslím si ,že já už to s tím životním prostředím taky nevytrhnu, takže to neřešim. Ale je to na každém, jak si to udělá. Záleží na tobě. ale jestli váháš tak si fakt pročti tu diskusi na kojencích :wink:

Odpo jsme teda vyřídili vrácení bačkorek, ale nové jsme nekoupili, bo měli na námku zavřeno (v žirafce) a mají až v pondělí. Tak už to vydržíme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V Bohutíně jsme taky nepochodili, mají otevřeno až 2.1. , tak jsme zajeli aspoň ke známým na kafčo. Malej si pohrál s dětma a když jsem se ho ptala, jestli tam u tý tety budeme zítra spát, tak kejval hlavou jako že jo :grinning: :grinning: Jsem na ně zvědavá. :sweat_smile:

Jo ještě k těm plenkám. My od narození používáme pampers a nejvíce se nám osvědčili. Nakoupili jsme jich x balíků a vůbec mi nedošlo přemýšlet o tom, jestli se mi po nich neosype :sweat_smile: . Měli jsme je v různých velikostech, dohromady asi 30 balíků :confused: , ale naštěstí mu sedli tak jsme to spotřebovali jako nic. :grinning:

No nic jdu dokoukat mrazíka a do hajan. Ať se na tu zítřejší pařbu vyspím. Stejně budu ráda, když vydržím do půlnoci :grinning: Užijte si to a moc se neopijte vy co můžete páááá
30. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já tam jdu dopo, protože až se Kubík vyspinká tak jedeme rovnou ke kamarádce na toho Silvestra takže tak. :slight_smile: No snad ti manža přijede v přijatelném stavu i když na druhou stranu se to musí pořádně zapít, to je jasný. :wink:
30. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ja tu diskuzi znam, jenze potrebovala bych to ukazat, vis? tam je moc nazoru a clovek pak nevi, co si vybrat
hezky vecer a dobrouky :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěly bychom všem popřát šťastný nový rok a ať je ten rok 2009 pro všechny krásnější, klidnější, šťastnější, bohatší a hlavně co nejzdravější :grinning: Krásně si oslavte zítřejšího Silvestra a vstupte do nového roku tou pravou nohou.

Natálka a Jindul

Udělejte si pořádnou párty - My budeme odpo samy doma (taťka jde do práce), tak to tady rozjedeme :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam tez vsem preju vse nej do noveho roku a splneni vseho, co si jen prejete :slight_smile:
31. pro 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak si představte, že manža přitáhl až po 7. hodině!!! :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No řádně holky zapili, tak budou určitě zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No ale já si to s dětmi užila!!! Honzík se vzbudil po půl 1 a chtěl pít. Pak se vzbudila Eliška na kojení a do toho zase volal Honzík. Jenže já za ním nemohla, tak přišel chudák sám. No chtěl mlíčko, ale měl smůlu... Tak jsem ho pak odvedla do pokoje, dala jsem mu napít a nechala jsem ho tam, protože už zase začínala vřískat Eliška :unamused: Jenže ta se rozhodla, že nebude spát a do půl 3 jsem jí tu houpala v lehátku!!! :angry: No pak se vzbudila v 6 a v 7 si to přihasil Honzík, takže jsme šli udělat mlíčko a do toho přišel manža...
Po snídani jsem vyrazila s Honzíkem koupit knedlík na zítřejší oběd - budu dělat svíčkovou, čočku fakt nemůžu... A Eliška zatím spala a manža taky. Pak jsem ho ještě nechala spát, ale Honzík ne :grinning: Tak vstal a šel se natáhnout teď po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eliška taky konečně usnula! Od 11 hodin tu střídavě vyvádí!!! :rolling_eyes:
31. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do nového roku Vám přeji vše NEJ, hlavně hodně zdraví a štěstí, hodné a milující partnery, poslušná dítka, rodinnou pohodu a ať se Vám splní všechna přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a sexuální svěžesti, hodná a zdravá dítka, prostě vše to nejlepší do Nového roku 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tu mame novy rok a snad bude povedeny a stastny pro vsechny :slight_smile:
jak jste prozili vcerejsek? my tu meli kamarady, hrali jsme spoustu her, sipky, fotbalek a jedli a pili :slight_smile: a pak koukali na ohnostroje, mame tu krasny vyhled :slight_smile: dokonce jsme videli, jak nekde u ZUNZu horelo, sjeli se tam hasici, ale oni to uhasili driv, nez tam prijeli...
1. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mam zase nejake dotazy na vas zkusene maminky:slight_smile::
mate u postylky zabranu u hlavicky, aby se mimco nebouchalo? a pokud ano, tak stahovaci bok neni mozny? nemate tip, kde dobrou postylku koupit?
a jeste treti dotaz - je vyhodou, kdyz ma postel kolecka?
diiiky :slight_smile:
1. led 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Také Vás vítáme v novém roce a ještě jednou jen to nej přejeme.

My jsme Silvestra strávili ok. Malá šla spát po 8 hodině. Rostou nám zoubky, tak je dosti nevrlá, opět toho dneska moc nesnědla. Ale ohňostroje včera zaspala.Dokonce jí nevadily i naše petardy - měli jsme jen dva menší boxy na vystřelování. Šli jsme spát až ve 2 a ráno se vstávalo po půl 8. Já tedy ještě dospávala. Jinak doufám, že ten rok 2009 bude lepší a snad se zvládne bez sebemenší krize. Uvidíme za rok.

Lucií - Tedy, vy jste měli povedený Silvestr - super zábava s akční scénou. A odpovědi na tvé otázky :slight_smile:
1. tak my mantinely měli, ale dokud malá byla menší a měla výše postýlku (nemusela jsem tedy stahovat bok postýlky) Ale stejně jsem měla tu jednu stranu odvázanou a schovanou, protože jsem na ní chtěla vidět z postele. A teď už tam jsou polštáře dané, aby se občas neumlátila. JInak mantinely vypadají v postýlce krásně, takže já jsem pro.
2. kde koupit postýlku?? No je lepší se kouknout po jednotlivých obchodech (tedy tady v PB) a okouknout ceny a jaké se ti líbí. Někdo chce dřevěnou, někdo má dokonce kovovou. My máme po manželovi :slight_smile: Takže je letitá. Ale matraci máme samo novou.
3. kolečka zda jsou výhodou? No, tak já jsem v zimě musela přesunovat postýlku do vedlejšího pokoje, protože malá musela být kvůli žloutence na sluníčku, takže pro mě byla výhodou. Taky, když mi třeba blinkala, tak jsem si jí přesunula do obýváku k TV a viděla jsem na ní, jinak jsem měla moc strach. Takže já jsem pro kolečka.

A co ostatní holčiny, jakpa jste si užily Silvestra???

Pa Jindul
1. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :dizzy_face:

my jsme se na Silvestra byli podívat na neteř :dizzy_face: No ta je malinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a oproti Elišce vlasatá :grinning: Navečer se tu pak zastavili příbuzní, tak jsme pokecali, snědli nějaký chlebíček a hubky :wink: No a chvíli jsme pak koukali na telku a v půl 11 jsme šli spát :grinning: Manža byl po té akci unavený a já po noci taky... No o půlnoci mě vzbudili petardy, ale za chvíli jsem spala dál... No a v 1 se vzbudila Eliška a do půl 3 nespala... :unamused:
Včera dopoledne jsem uvařila oběd a pak jsem ještě vyrazila za švagrovou do porodnice. Manža tu válčil s dětmi :wink: Odpoledne jsme chtěli jít ven, ale zhoršilo se počasí a mrzlo, bylo -6 st. tak to pro Elišku není... :frowning2: No ale aspoň jsem si na chvíli zdřímla :slight_smile:
Na dnešek máme uvařeno, takže se pustím do úklidu ať mám pak klid. Odpo veze manža Honzíka k mojí mamce a bude tam až do soboty :slight_smile: Mamka si bere i synovce, tak jsem zvědavá jak to tam s nimi zvládne. Ale ona si poradí a oni jsou u babiček hodnější než doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - my jsme ty mantinely na postýlku neměli a ani bychom je nepotřebovali, protože Honzík sebou moc nešil a nemlátil se... To spíš až když byl větší a to už jsme mu pořídili velkou postel :slight_smile:
My jsme postýlku kupovali v Dětském ráji (www.detskyraj.cz) a jsme s ní spokojení. Stahovací bok máme, ale musím říct, že jsme ho nikdy moc nevyužili... :unamused:
A kolečka jsme neměli a ani bychom je nepotřebovali, protože jsme měli v obýváku ještě starší postýlku :slight_smile: Takže žádné stěhování nebylo nutné :wink:
2. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jindul a zany, diky za tipy, kolecka tedy budeme mit, protoze zadnou podedenou postylku, kterou bysme meli v obyvaku, nemame... ta stahovaci bocnice mi prijde trosku na nic, kdyz u tech novych postylek jde stahnout jen o 10 -15 cm... ale asi ji budu chtit, protoze s moji vyskou se ohybat bude neco :wink: ale uz se na prcka tak tesim! :slight_smile: v pondeli jdu po 1. na tehu cviceni a v utery do poradny... o tyden pozdeji bych mela jit na velky UTZ, tak snad me posle do nemocnice v PB, hrozila me Prahou, kdyz uz jsem tam byla na screeningu v 1. trimestru

vsem vam preju krasny den, ja zadelam testo na pizzu v pekarne a pujdeme se projit, i kdyz do toho mrazu se mi vubec nechce...
2. led 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem dopoledne převlíkla povlečení, vyluxovala jsem a vytřela jsem Honzíkův pokoj a ložnici :wink: Po obědě jsem vytřela zbytek bytu a za odměnu jsem nám udělala banán s čokoládou a šlehačkou :slight_smile: Ať žije dieta :grinning: :grinning: :grinning:

Eliška dopoledne spinkala, pak jsem jí nakojila, chvíli se vztekala a nakonec sama usnula :wink:

Luci - ona ta boční strana nejde stáhnout víc u žádné postýlky... Pak už máš zase podlahu :wink: Ale třeba si pořídíte cestovní postýlku a budeš mít prcka tam :wink: My jsme tu na Honzíka měli tu starou postýlku a pak když jí nebylo třeba, tak jsme jí zase odvezli ke tchýni a už jsme jí tam nechali. Eliška je teď v cestovní postýlce :slight_smile:
A nebo to někdo to řeší tím košíkem... Ale je to jen na čas, ty děti z toho strašně rychle vyrostou...
Luci - jdeš na to těhu cvičení k paní Brůčkový? :confused: :sweat_smile:

Teď se tam udělalo docela hezky, ale my než se dostaneme ven, tak tam bude zase hnusně :rolling_eyes:
2. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kluci odjeli, manža odveze Honzíka k mojí mamce a pak pofrčí na AJ :wink: Eliška spinká, ale pak jí budu muset vzbudit, aby spala večer a nestrašila tu bůhví jak dlouho :unamused: Když už nemáme Honzíka doma, tak ať se s manžou aspoň užijeme :slight_smile:

Taky se chci pustit do vytřídění věcí které Eliška opravdu nosit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Vyfotit to a hodit na MM :wink:
2. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek