• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
teda na MMB :wink:
2. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky - trochu se Vám vkradu do diskuze - lucii - psaly jsme si ohledně těhu cvičení a že se sejdem -což nevyšlo, ale koukám, že se sháníš po někom, kdo látkuje - já teda zatím praktickou zkušenost nemám, ale rozhodla jsem se látkovat, byla jsem i na prezentaci v Praze a výbavu mám samozřejmě už nakoupenou, tak kdybys pak chtěla, můžu ti poradit .... jinak můžeš taky zajet na nějakou tu prezentaci - mně to hodně pomohlo všechno pochopit (já byla na prezentaci od www.eko-rodina.cz - teď mají nejbližší 19.1. a bylo to fajn)
2. led 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nas silvestr taky dobry.byly jsme na chalupe, topily jsme si v peci, cpali se chlebickama a kecali se znamyma.jirik usnul v 8 a bouchani petard ho nak nevzbudilo.v 6 vecer jsme mu dali do kazdy ruky prskavku a mel radost.me se teda chtelo spat uz v 8h.ale zvladla jsem to do pulnoci uzivat.
Lucii kdybych mela misto na cestovani s postylkou po byte,tak bych urcite byla pro.ja taky nevim kam pro novou postylku,ja mam taky postylku jeste po me a ta ma tu stahovaci bocnici.nejdriv jsem ji nestahovala, to jsem mela madraci na ty nejvyssi poloze a jak jirik rostl tak jsme snizovali madraci a zvysovali zabranu nahoru.pak uz nam to nebylo k nicemu,protoze nam jirik z postylky vylejzal sam.dneska jsme byly i rodicu na obede a dostali jsme i domu,tak mam radost,ze nemusim nic kuchtit.
2. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, banan s cokoladou a slehackou je zaslouzenou odmenou za uklid :slight_smile:
jj, k pani Bruckovy :slight_smile: jsem na to hodne zvedava :wink:

my byli venku relativne dlouho, zdalo se mi, ze mrzlo min, ale vydrzeli jsme tam jen diky zastavce na curani a polivku u Tesca :wink: chtela jsem se jit kouknout s manzelem do mimi bazarku, ale meli zavreno... chodite taky do nejakeho? my mame blizko ten u krizaku a posty
2. led 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj Miso, ja na to uplne zapomnela, promin... ted uz to asi nestihnem :wink: to je skvely, ze ses rozhodla latkovat! :slight_smile: ja porad dost vaham, na jednu stranu bych chtela, ale na druhou stranu me odrazuje to, ze nevim, co koupit, zda to neni moc slozite, zda se mimi vejde do oblecku s objemejsim zadeckem apod.
moc ti drzim palecky, at porod probehne co nejlepe :slight_smile:
kdybys mela cas a chut, napises mi, jakou vybavicku na latkovani sis poridila? dekuju

a prijd sem k nam casteji :slight_smile:
2. led 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jasně, pošlu Ti do IP seznam toho, co jsem objednávala
2. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso diky za pomoc :slight_smile:
2. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem vyfotila pár věcí a pak jsem to vkládala na MMB :wink: Zatím jen čepičky a jeden svetr. Jak jsem měla ty věci v pytli a byli vysáté, tak je musím vyžehlit, aby to nebylo zmuchlané... A pak musím přebrat ještě další pytel a nafotit to :wink:
Už se mi ozvala jedna paní na komplet čepičky, šály a rukaviček :dizzy_face:
Co neprodám třeba do měsíce, tak pak vezmu do sekáče a hotovo :slight_smile:

Elišku trápí asi prdíky, protože jí to jezdilo v bříšku :unamused: Teď se akorát pokadila, tak snad by pak mohla zabrat :confused:

Ahoj Palendo :wink: Myslím, že jsme se spolu potkaly v diskuzi ohledne porodnice v PB :wink: No rodila jsem tam teď podruhé a zase jsem byla spokojená :dizzy_face:
Přeji rychlý porod a hlavně ať nepřenášíš :slight_smile:

Luci - občas jsem taky mrkla do toho sekáče jak píšeš a koupila jsem tam pár věcí pro Honzíka, když byl ještě miminko :slight_smile: Ale pak mi přišlo, že tam skoro nic nemají a na větší děti už vůbec ne :unamused:
Ale kamarádka mi říkala, že je teď dobrý sekáč nahoře v Pražské ulici a mají tam hezké věci za dobré ceny :wink: A švagrová chválila sekáč co je u Billy na Drkolnově. Mají tam spíš věci pro miminka :wink: Tak tam jukni a třeba něco vybereš :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v novém roce :slight_smile:

Luci, my máme postýlku po neteřích, má taky stahovací bok, ale popravdě jsme ho nepoužívali, když byla Adélka malá, tak byla matrace až nahoře a pak jsme jen postupně posunovali matraci dolu a ten bok byl vždy v té nejhořejší poloze,takže jsme ten bok vůbec neposunovali a snižovali jsme pouze tu matraci.zábrany kolem postýlky jsme neměli a jak píše Jindul, tak bych je asi s té jedné strany stejně nedala, aby na malou bylo vidět :dizzy_face: A kolečka nemůžu poradit, protože máme postýlku na stejném místě, ale můžu doporučit košík na kolečkách, stím jsme byli moc spokojený a přejedeš si s ním kamkoliv :dizzy_face:
2. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tak ja nekdy na tvoji radu vyrazim do Prazske, snad to najdu, nevim, kde to tam je...
o tom u Billy vim, ale taky jsem tam jeste nebyla... no omrknu vsechno a uvidim :slight_smile: diky za tip :slight_smile:
jinak zany, kdybys chtela, muzes neco na mimco nabidnout mne :wink:

zitra k nam prijedou nasi, mamcu vezmeme na brusleni :slight_smile: nabidla jsem jim i lyzovani na sjezdovce, ale neprespi, a tak nechteji...
preji vam krasny vikend :slight_smile:
2. led 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že jste si hezky užili silvestra :dizzy_face:
My máme od silvestra Adélku na ATB má chudinka zánět močových cest :frowning2: v úterý večer jí vylítla teplota na 39,9st a měla červené fleky po tělíčku, tak jsme jeli ma pohotovost a prý alergická reakce, jenže teplota za celou noc neklasla, tak jsme jeli ráno znovu, naše dr.měla dovču tak jsme jali na dětskou ambulanci do nemocnice, dr.řekl, že by to mohl být zánět moč.cest, první test moči dopadl špatně, tak druhý kontrolní a to samé, takže nám dali ATB, čípky, sirup a kdyby nebyl ten svátek, tak nás asi šoupli do nemocnice :frowning2: teplota začala klesat až dnes a než šla malá spinkat, tak měla už konečně 37,5st, tak jsme šťastný a doufame, že už se to začne lepšit :dizzy_face: je to fakt hrozný když je tomu dítku zle, léky nezabíraj a nemůžu jí nijak pomoct, prostě jsem to obrečela :pensive: bylo mi ji hrozně líto :frowning2:
Ty nemoce by fakt neměly být nebo alespoň u těch dětí :frowning2:

Dobrou noc :slight_smile:
2. led 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Jadíku - mrzí mi, že máte Adélku nemocnou. Přejem, aby Adélka byla brzy zdravoučká a netrápilo jí to. Tedy, jakpa si to uhnala?? Takhle malinká.

Lucií - jestli Zany myslí ten sekáč (měli by tam mít ale i nové věci) co já, tak je nahoře v pražský nad Incem - kousíček nad svatebním salonem - ale na druhé straně. :slight_smile: A pozor, mají tam docela dlouho polední přestávku,ale teď si nepamatuji jak :frowning2: A já byla několikrát v tom křižáku a neměla jsem moc štěstí, ale pořídila jsem tam malé super hrací deku. Spíše hodně obchoduji na MMB, ten je dobrý.

Zany - tak ty takhle jedeš s tím prodejem. Máš to štěstí. Já mám MMB ráda, hlavně kvůli inspiraci na dorty :slight_smile:

Palenda - přejeme pohodový a rychlý porod. Podle fotek mi někoho připomínáš, ale Příbram je malá, tak jsme se třeba potkali v buse :grinning:

Tak utíkám. mějte se moc moc krásně a opatrujte sebe i dětičky.
Jindul
3. led 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,

my měli Silvestra úplně skvělého. Kubík usnul po sedmé a vzbudil se až někdy kolem třetí ráno. :grinning: Nevzbudili jsme ho dokonce ani mi s petardama, takže fakt perfektní. Pak se vzbudil v šest, ale ukecala jsem ho, že ještě musíme ležet, abysme nevzbudili tetu :grinning: a nakonec jsme vstávali v 8. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme popíjeli červené vínečko, já s troškou koly, a kluci whisku. Bylo to v poho. Nikdo jsme se neopili ani nám nebylo blbě a ve 2 jsme šli chrupkat. :slight_smile:

Na Nový rok odpo přišla babička s bráchou a včera dopo jsme byli s Kubíkem a s babičkou na prochajdě. Odpo jsme vyrazili na poslední Ježíškovskou nadílku k tetičkám a tentokrát jsme si místo čajového dýchánku udělali punčový :grinning: . Mňam ten byl dobrej. Dělá ho z černého čaje, červeného vína a do toho se dají rozinky namočené v rumu. :grinning:

Holky Kubík má novou zimní bundu, ona je mu teda o něco větší, ale nevypadá v ní jak blbec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rukávky jsme ohrnuly a je mu delší, takže to má jako kabátek. Měli jí v hypernově za 300,- tak nám jí babička včera koupila a hned jsme jí zajeli. :slight_smile: Nejmenší měli 98, tak to bude mít aspoň i na příští rok.

JO a včera odpo tu byla ještě druhá babička s dědou a aby toho Kubík neměl málo, tak mu koupila ještě jeden svetřík. Tentokrát s roláčkem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přišla hlavně popřát Davčovi k svátku a mimo jiné dostal ledové víno. Tak jsme si ho večer načali a je fakt výborný. Je fakt, že je teda sladký, ale byla to mňamka. :grinning:

Na dnešek mám vařeno, jenom udělám kaši a dopo chci vyrazit na nákup do teska. Ale když vidím to počasí venku tak se tam asi nechám hodit. Já hrozně nerada jezdim když je to namrzlí už jenom po tom minulym tesku. To jsem myslela, že z toho kopečka od teśka vůbec nesjedu, nebo lépe řečeno sjedu, ale rychleji než bych chtěla. Byl to jeden led. :angry:

Jadik je mi moc líto, že je Adélka nemocná :frowning2: . Děti by prostě neměli být nemocný. Je to strašná bezmoc. :cry: Kubík teď začal taky trochu pokašlávat, ale zatím to není nic moc, tak snad to přejde samo. Ono se není čemu divit v tomhle počasí. Teď mám venku na teploměru -9,5 a to je to ohřátý od baráku takže může být ještě tak o 2 stupně víc.

Zany Monička je opravdu nádherná. :slight_smile:

Palenda také přeji rychlí a pohodový porod. :wink:

Luci my jsme koupili postýlku v Praze v baby parku a je to klasická dřevěná, bez koleček, bez stahovacího boku a má strany zakončený do kulata. Jinak je obyč. Tam nás vyšla na 2000,- bez matrace a tady jsme jí pak viděli za 1200,- :angry: Tak je třeba fakt koukat.
3. led 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoh holky,takmi jsme dneska vyrazili se klouzat na rybnik.ja teda ne s tim pupkem,ja jsem jen koukala a pak dorazil i deda a prines jirikovi ty stary brusle jeste pome,takovy ty noziky.tak jsme to jirovi uvazali na boty a ten byl stastnej jako blecha.to jsem jeste nevidela takovy nadseni.tak zitra vyrazime zase.
Lucii ja jsem slysela o sekaci na 3pol.z boku jak je amalka,to plavco pro prcky tak po tech schodech.tam pry maji krasny veci.
Jadiku,je mi lito,ze ma mala zanet moc.cest.jirik kdyz mu byly 2 mesice tak to taky mel 3krat za sebou a spojeny se zanetem ucha.jak pises ty,hrozna teplota.taky jsme porad nosili moc ke kontrole a kdyz se to trosku zlepsilo,tak to prislo znova.to bylo hrozny obdobi nemoci u nas.

v tydnu jdeme na ockovani zloutenky.cetla jsem ten akcni balicek od VZP a v lednu na to prispivaji jednou tolik penez tak to z ockovani vezmu rovnou na pojistovnu a nechasm si to proplatit.
3. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, byli tu nasi, privezli obed a oblecky pro mimi :slight_smile: a byli jsme se projit, mamca bruslila a bylo to fajn :slight_smile:
ted me svagrova ostrihala, teda zastrihla konecky, kadernice me ostrihala blbe

jadiku, chudacek Adelka! tak ji moc preju, aby se rychle uzdravila!!!

Martino, diky za tip, urcite k Amalce teda zkusim zajit :slight_smile:

mamca koupila pro mimi neco v bazarku v Praze, moc hezke a levne kousky :slight_smile:
3. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - no věci na miminko budu teprve prodávat :wink: Teď to zatím využívá Eliška :slight_smile:
Teď spíš přebírám věci po Honzíkovi, které Eliška nosit fakt nebude...
3. led 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale kdyby jsi něco chtěla, tak samozřejmě jsem k dispozici :wink: Mohla by ses na to přijet i osobně juknout :wink:
3. led 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany no mohla bych byt primym odberatelem, kdyz budou nase mimca od sebe jen pul roku :wink: ale pohlavi nebudeme dopredu vedet...
3. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :dizzy_face:

předtím jsem jen v rychlosti nakoukla :wink:

Tak naše dítko včera hystericky řvalo až do půlnoci!!! :angry: :angry: :angry: Já už z ní byla na mrtvici, chování nepomáhalo, kojila jsem snad co hodinu a něco, cvičili jsme s nožičkami a nakonec nějak usnula... Ale jen co jsme jí přendali do postýlky, tak za chvíli zase ječela :angry: No tak jsem jí naposledy nakojila a byl klid a vstávala na kojení až v 5 :wink:
Dopoledne jsme se vyrazili podívat manžovi na zimní bundu, ale nic se nám nelíbilo :unamused: Tak jsme si pak dojeli pro Honzíka, doma jsme si dali oběd a Honzík šel spát. Manža šel pak s Eliškou ven, protože tam bylo hezky a já se věnovala focení věcí na MMB :wink: Pak přijela kamarádka, tak jsme si daly kafčo a dortík :slight_smile: Eliška zatím hezky spala v kočárku :dizzy_face:
Honzík si večer sám řekl o to, že se chce jít koupat, tak jsme mu napustili vanu, dali jsme mu tam po dlouhé době tučňáky a vydržel tam asi půl hodiny :dizzy_face: Pak manža vykoupal Elišku a dali jsme si véču :wink:
Já se jdu teď věnovat vkládání fotek na MMB a pak jdu hodit sprchu a spát :wink:

Luci - my jsme taky pohlaví nevěděli, takže spousta věcí je neutrálních a nebo pak něco do modra a teď je tu i růžová :slight_smile: No uvidíš, třeba si něco vybereš :wink:

Jadiku - to je mi líto, že je Adélka nemocná :frowning2: Chudinka, kde k to mu přišla? :confused:

Sokolko - Monička je fakt krásná a co má vlásků :dizzy_face: Oproti Ládíkovi jich má spoustu, Ládík byl plešounek :grinning:

Jindul - myslím ten sekáč nad Incem :wink: Ale ještě jsem tam nebyla a hlavně musím odolávat, abychom toho neměli fakt moc!!! Už takhle máme spousty oblečků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Marti - no tak to je super, že Jiříkovi se bruslení zalíbilo :slight_smile: My zkusíme postavit Honzíka na brusle příští rok :slight_smile:
3. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - jojo, na diskuzi o porodnici jsme se potkaly ... já tam pak chodila na cvičení i na přepor.kurz a věřím, že porod tam bude v pohodě :wink:

jindulina - tak to Ti asi jen někoho připomínám - já totiž nejsem z Příbrami, ale z Nové Vsi (kousek od Mníšku) a do PB jsem fakt jezdila jen 1x týdně na to cvičení a teď na monitory do porodnice

sokolka a všechny - díky za přání rychlého porodu, já hlavně doufám, že už to přijde - nechtěla bych přenášet a zatím to nevypadá, že by se něco dělo - občas mě trochu tvrdne břicho, občas trochu bolesti v podbřišku,ale nic extrémního
3. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Palendo - mě dr. u obou dětí říkal, že na porod ještě nevypadám a do týdne jsem porodila :dizzy_face: Tak třeba to u tebe bude taky tak :wink:
Ale ze mě si dělá švagrová srandu, že mám vychované děti, protože Honzík je přesně na termín podle MS a Eliška na termín podle UTZ :slight_smile: Ale podle MS jsem ho měla o den později :wink:
3. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirik, to mi ani neříkej, že se to takhle vrací :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: to je šílený :angry: :angry: :angry: Dnes je konečně malá bez teplot, tak doufam, že se jí to už nevrátí.A byli jste stim v nemocnici ? Týjo, ve dvou měsících, chudák Jiřík :frowning2: A řekli vám, kde k tomu mohl přijít :confused: my jsme se ptali, ale odpověď byla, že nevědí, že se to prostě někdy tak stává :frowning2:

Jinak jak jí dáváme ty ATB které jí samozdřejmě nechutnaj, tak mají stejnou barvu jako mlíko a Adélka mi teď mlíko nedá vůbec do pusi, protože si asi myslí, že to jsou taky ty ATB a já vůbec nevim, jak jí donutit nebo jí vysvětlit že to je mlíko, které má tolik ráda, aby mi ho zas pila.

Palenda, taky přeju rychlý a pohodový porod :dizzy_face:

Sokolko, přejem, aby ten kašel malého brzy přešel a nerozjela se mu nějaká nemoc :dizzy_face: Adélka taky dostala od babičky k vánocům bundičku a taky je jí větší, tak si myslím ,že jí bude mít taky ještě na příští rok :dizzy_face:
3. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám musim napsat něco pro pobavení :wink: Od kamarádky jsme dostali k vánocům hodiny, takže jsme je hned pověsili a ty staré mi manža dal do kochyně :dizzy_face: Adélka se snima ale nějak nemůže smířit, že jsou v kuchyni a že je nemá v obýváku a stále na ně chodí koukat několikrát za den a upozorňuje nás, že nejsou tam kde maj být, a i když jí nebylo dobře, tak jsme jí na ty hodiny museli nosilt,aby je prostě viděla :dizzy_face: A dnes to nakonec dopadlo tak, že mě donutila pláčem, že jsem jí je musela sundat ze zdi, odnesla si je pěkně do naší postele, dala jim pusinku a lehla si vedle nich, z druhé strany uložila manžu a spokojeně usnula :dizzy_face:dobrý nééééé :grinning: :grinning: :grinning: prostě se asi zamilovala do hodin :sweat_smile: :grinning: ,tak přemýšlíme, že bychom je pověsili do ložnice ,jenže oni docela nahlas tikaj, tak nevim, zda bychom je pak v noci jeden znás vzteky nevyhodil :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

Hezký večer :slight_smile:
3. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :slight_smile:

my jsme na dnešek měli celkem klidnou noc :wink: Akorát ve 4 hodiny se vzbudil Honzík, chtěl mlíčko a zůstal u nás v posteli. Eliška naštěstí spala v postýlce, tak to šlo :wink: Ale ráno v 7 chtěl Honzík zase mlíko!!! To vypil ještě 150 ml... Manža pak s Honzíkem vstali a my s Eli ještě chrupkaly :dizzy_face: Dopoledne jsem to tu trochu pofackovala, umlela jsem strouhanku, protože jsem tu měla dost starých suchých rohlíků a pak jsem uvařila oběd. Eliška pak hysterčila a nechtěla spát a nakonec usnula u prsa... Honzík šel taky spát, tak tu máme chvíli klid :dizzy_face: No půjdu se taky natáhnout :dizzy_face:

Jadiku - snad se to Adélce nevrátí!!!
A story s hodinama je fakt dobrá! Holt si děti na něco zvyknou a změnu těžce nesou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadiku tak nam doktorka rekla to samy co tobe, ze nevi kde to mohl chytit a ze je to u malych deti pomerne casty.uz nevim co jsme na to dostavali za sirupy.ale na teplotu jsme davali ty paralen.cipky.ted uz mu nepomahaji,ted kdyz uz je naky bacil tak nam pomuze jedine panadol baby.
a ta prihoda je fakt super,uplne jsem si malou predstavovala.

ja bych chtela aby uz poradne nasnezilo aby jsme mohli uz vyjet na bobech.takle nez nekam dojdeme tak je to na pul dne.dneska jsme museli koupit novou cepici a vetsi spily tak jsme zajeli do lidovky u tesca a odnesla jsem pulku igelitky veci a platila jsem 170kc.tak se mi po dlouhe dobe vyplnilo,ze za malo penez hodne muziky.
4. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes to nebylo na vychazku, jen jsme zasli k tchanovcum, dostali kus babovky :slight_smile: a ja se tam zvazila a uz mam 3 kg navrch - minule ny gynde (jsou to asi 3 tydny) jsem mela o 2,5 kg mene :sweat_smile: nejak nabiram rychle (asi Vanoce :wink: )

preju krasny vecer :slight_smile:
4. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jirik, my taky máme ty panadol čípky, ty paralenové bychom už museli dávat prý jeden a půl tak nám doporučili ty panadol a ten stačí jeden.Já se na to chci ještě zeptat naší dětské až půjdem na kontrolu, kde to mohla chytit, ale zdá se, že nám asi řekne taky to samé.

Adélka před chvilkou usnula a šla spát zase z hodinama :dizzy_face: :grinning:

Luci, týýýýýýý, jóóóóóó, ty už jsi 19 týden těhu, to to utíká. A jak to zvládáš, jak ti je ? :confused: A ty kg teď začnou naskakovat, ale pak je zase rychle sundáš dolu, hlavně aby bylo mimčo zdravé :dizzy_face:
4. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, diky, je mi fajn, ale porad jim :sweat_smile: brisko se pomalu, ale jiste zvetsuje a do mesice bude takove, ze nebud :sweat_smile: u mit venku v cem chod :sweat_smile: it :sweat_smile:
4. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je dobře, že ti chutná :dizzy_face: těhu oblečení koupíš a hlavně, že je mimi v pořádku :dizzy_face: A jak se ti líbilo na těhu cvičení :confused:

Zany, dodatečně vše nej,nej,nej k svátku, hlavně hodně zdraví,štěstí,lásky,hodné děti a splnění všech přáníček :dizzy_face:
A všem ostatním na které jsem zapoměla napsat nebo jsem tu zrovna nebyla také dodatečně vše nej......... :slight_smile:

Dobrou noc :dizzy_face:
4. led 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holčiny :slight_smile: tak po nějaké době nakukuju. Teda u nás se sype sněhu. No mohl napadnout o 14 dnů dřív, aby byl na Vánoce.
lucci - já nejdřív nepřibírala a pak najednou šup a šlo to nahoru :slight_smile: A bojuju s kg navíc ještě teď, zůstalo mi asi 5kg nahoře, ale zhubnu jakmile bude jaro a budu zase makat venku a řádně drandit s kočárem :wink:
co Palenda - už má mimčo? Kdo nás bude informovat až porodí? :slight_smile:
jak jinak žijete?
5. led 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek