• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Dobré odpoledne :slight_smile:

My jsme dneska vstávali asi v 8 :slight_smile: Eliška se včera večer zase předvedla a ječela tu jako siréna!!! :angry: Už skoro spala, pak zase otevřela oči a ječela. Pak jsem zjistila, že je pročůraná, resp. jí to vyteklo a měla mokrou i zavinovačku. Jenže pak zase nechtěla usnout! Nakonec jsem si šla po jedenácté hodině lehnout a manža jí tu houpal a prý jí přenášel kolem 23,45... :unamused: No ale pak spinkala až do půl 5 :wink: V 6 přišel Honzík, dal si mlíko a povídal a usnul na hodinu až kolem sedmé...
Dopoledne jsme pak vyrazili ven. Sice trochu foukalo a sněžilo, ale rozhodla jsem, že to bude lepší než poslouchat doma řev jednoho i druhého dítěte!!! Byli jsme venku přes hodinu, protože Honzíka zajímalo kde co a u jednoho baráku se točil jakou dobu na místě a zpíval si do toho Travičku zelenou :grinning:
Eliška teď spinká a Honzík tam ještě povídá a to už je v posteli skoro hodinu!!! :angry:
Odpoledne kolem 17. hodiny přijde švagrová s dětmi, aby mi popřáli k svátku. Jak byli na horách, tak tu ještě nebyli... No musím pak dojet koupit nějaký dortík abych jim měla co dát... Sice říkala abych se s ničím nedělala, ale přijde mi to blbé...

Jadiku - díky za přání :slight_smile:

Luci - neboj se, kilča půjdou zase dolů :slight_smile: Já jsem teď přibírala nějak rovnoměrně a v porodnici jsem nechala hned 10 kg :slight_smile: Sice mi pět ještě zbývá, ale neřeším to, času dost :dizzy_face: Až bude hezky, tak budeme chodit ven a ono to půjde dolů :wink:

Cory - já bych teda sníh nebrala, ale je pravda, že je to lepší než jen ty mrazy :unamused: Ale teď hlásí velké mrazy, tak se skoro nedostaneme ven :rolling_eyes:
5. led 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany - já bych brala sníh jenom na Vánoce. Loňská mírná zima mi absolutně nevadila. Stačí pár stupínků mráz aby nebylo bláto a hotovo :wink: Jo ty velký mrazy pokud přijdou, to bude teda něco..
5. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zany, tak to ja taky dodatecne blahopreju k svatku :slight_smile:

ja byla dnes po 1. na tehu cviceni - bylo to fajn - protahovani, relaxace, castecne na mici
no a pak jsem nakupovala - 3 bodicka v sekaci u Amalky a pak nejake potraviny v Penny :wink: a odppo jsem se byla projit s kamaradkou :slight_smile:
5. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

zima je teda teď krááásnááá :slight_smile: . Je to super, když je všude bílo. Hlavně že v tom nemusím jezdit autem :slight_smile: Ale na ty mrazy se teda vůbec netěšim. Kubík sem tam zakašle, ale zatím nic tragickýho. Ono se není čemu divit, když je taková kosa. :angry:

My jsme měli dneska super noc. Ve čtvrt na dvě zvonil telefon taťkovi, nějak jsem to přešla, v polospánku jsem uslyšela svůj, to jsem se ještě neplašila, protože jsem si myslela, jestli se mi to nezdálo, ale když zvonil třetí telefon, který je tu záložní tak už jsem vylezla a on nám volal alarm z kanceláře. :astonished: Takže se taťka obléknul a jel se podívat co se děje. No já jsem se tak bála, aby tam nebyli zloději a ještě mu něco neudělali. No nakonec mi volal, že se tam nic neděje. Dneska zjistil, že to jedno čidlo bylo namířený přímo na topení a jak ho nechal naplno zapnutý, tak se to nad ním asi vlnilo a to spustilo alarm. :sweat_smile: Takže teď jel ještě do kanclu to se známým předělat. No další takovou noc už fakt ne. :angry:

Jinak jsme dneska vstávali opět v 5:45 :angry: . Já z toho našeho kluka vyrostu. Jako kdyby nemohl spát aspoň do 7 hodin. Dopo jsme luxovali, vytírali a vařili. Odpo jsme jeli vyreklamovat nočník. Koupili jsme mu k loňským narozkám za babičku hrací nočník od fisher price za litr a on si hraje když nemá a když má tak nehraje. Dneska ráno byl zase zavřenej v kuchyni, protože v noci opět hrál, když jsme spali. Ještě jsme zajeli do Bohutína nechat mi zkrát ten náramek tak ve středu to bude.

Zany vlásků má Monička hodně, ale náš Kubajs jich měl víc :grinning: :wink: , sestřička na porodním sále mu udělala kohouta, protože říkala, že když mu to učesala, tak mu to tolik neslušelo :grinning: jj to raubířství má už od porodnice :grinning:

Luci to je dobře, že už přibíráš. Ono už bylo na čase. Přece jenom jsi už v polovině těhu. :wink:

Jo Zany taky jsem ostuda, tak opožděně, ale přece vše nej nej nej k svátku, a přeji ti klidnější noci :wink:
5. led 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, ted s tim nocnikem je to na palici :sweat_smile: to musi byt "vesely", kdyz hraje v noci :sunglasses:
5. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poradite, kdo v PB koupit tehotenskou podprdu a kalhotky? :slight_smile:
5. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci podprdu jsem si koupila normálně v Prajdě v timu, ale jelikož mám větší hrudník :grinning: , tak mi stejně moc neseděla, takže jsem nakonec používala normoš podprdu a byla jsem spokojenější. Jenže je fakt, že jsem v prsou nepřibrala jen se mi vyplnili, takže jsem měla pořád stejné podprdy. A kalhotky jsem viděla v dm. Stály kolem stovky. :wink:
5. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :wink:

tak mám chvilku vám napsat :slight_smile:

Honzík po obědě nechtěl usnout :angry: Dávala jsem ho spát ve 12,20 a ten zmeťour tam do půl 2 ještě hejkal a nakonec za ním šel manža a on byl ještě ke všemu pokaděný!!! No a Elišce to spaní taky moc dlouho nevydrželo!!! :unamused:
Manža šel pak ven odházet sníh a my byli doma. Venku už bylo hnusně a když jsem lákala Honzíka, aby šel s tatínkem, tak nechtěl... No v půl 5 přijela švagrová s dětmi, tak tu bylo veselo :dizzy_face: Honzík tu řádil a staršího synovce poňoukal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eliška naštěstí spinkala, tak jsem byla ráda :dizzy_face:
Dostala jsem taštičku od Radoxu se sprcháčem, krémem a kuličkou a kytku v květináči - Anturii - a rovnou k tomu i kěvtináč :slight_smile: Tchýně má tu kytku taky a už rok jí kvete, tak snad mi to taky vydrží :wink:
Pak když návštěva odešla, tak jsme se navečeřeli a šli vykoupat děti. Elišku jsem musela vzbudit... No a pak se Eliška třikrát pokadila a to byl fakt nářez!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad jí aspoň nebude v bříšku nic trápit!!! Teď už obě děti spinkají :dizzy_face:
5. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - to měl Kubík tolik vlásků, jo? :wink: No Honzík byl skoro plešounek a jak měl ty vlásky světlé, tak stejně nebyly vidět. To Eliška jich má víc a tmavší :slight_smile:
S tím nočníkem je to fakt na palici!!! :angry: My máme obyč nehrající, protože by mě z něj kleplo :rolling_eyes:

Luci - já jsem si žádnou těhu podprsenku nekupovala, ani kalhotky. Měla jsem až kojící podprsenku :wink: Tu jsem kupovala na sídlišti na náměstí a teď jsem si jí kupovala v Pražské v Timu :wink:
A jednu jsem si objednávala přes MMB. Chtěla jsem černou a tu tady neměli :rolling_eyes: Ale sedí fakt výborně a podle tabulky Úpavanu mi sedla perfektně :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18202574&tab=0
Určitě jí tam najdeš i v černé...
Musím říct, že ty bílé jsem měla pak strašné!!! :unamused: Jak to člověk nosí pořád, tak dostaly zabrat a jak jen to šlo, tak jsem začala nosit normální podprsenky :wink:
5. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Ohledně toho sněhu, já ho teda ráda nemám, ale vzhledem k tomu, že stejně teď nemůžem chodit ven, tak se mi to za tim oknem když jsem v teple docela líbí, ale ve středu máme jít na kontrolu s malou, tak jsem na to zvědavá, jak bude, ale asi nás tam manža doveze, tak to neřešim :dizzy_face:
Jinak Adélka je zatim stále bez teplot a dnes usnula bez hodin :dizzy_face: :grinning:

Sokolko, tak to byla fakt veselá noc, ale hlavně ,že vše dopadlo dobře :dizzy_face:
A ten nočník to je taky bomba, když vám vyhrává po nocích :frowning2: my máme taky naštěstí ten obyč nehrací, ale musim se přiznat, že jsem ten hrací taky chtěla a pak jsme dostaly tenhle obyč, malá se na něj naučila celkem rychle, tak jsem už ten hrací nesháněla :dizzy_face:

Luci, já jsem taky těhu podprsenku neměla a kalhotky taky ne, nosila jsem takové volnější, aby to nikde neškrtilo a podprsenku jsem si koupila taky až kojící v té Pražské ulici jako holky.

Zany, hezké dárečky jsi dostala :dizzy_face: hlavně se musíš snažit, aby se ti kytička dařila, abys trumfla tchýni :wink: :grinning:

Dobrou noc :slight_smile:
5. led 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já tě asi špatně pochopila, samo jsem myslela kojící podprdu. Ale ty kalhotky pro těhule jsem v dm viděla. Sice jsem je nenosila, jak píše jadik taky jsem nosila volnější bomby :grinning:

Zany Kubík měl krásný černý vlásky a teď je z něj blonďáček jak vyšitej :grinning:

jdu chrnět pá
5. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik jinak hodinová story fakt dobrá. Jsem to tlumočila přítelíkovi a taky se pěkně pobavil. :grinning: trošku nám Adélka svými nápady připomíná Kubíka :wink:
5. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,me dneska neslo cely den se sem dostat.az ted jsem to skusila a konecne to funguje.dneska jsem byla na kontrole na gynde a vsechno v poradku.mimco vazi kolem 1800g.ale nezda se mi, ze by tobyla holcicka.bylo tak krasne videt mezi nozicky a neco malinkyho tam vyselo.doktor rikal,ze na jeho UTZ to nepozna, no tak nevim.jestli to nakonec bude kluk,tak budu asi hodne rychle menit ruzove za modre.
jirik se dneska konecne dockal nadilky vice snehu,tak jsme vytahli ven boby a byl nadsenej.nemohli jsme ho dostat domu. me byla takova zima a on porad,ze nechce.tak dneska jsem uz nezapla bundu.dneska jsem 30+5 a podle utz 32tt.tak mozna bude mimco jeste unorove.
Sokolko to vstavani s kubikem ti nezavidim.taky jsem to zazila a to jsme nekdy i po 5h uz delali kraviny.ted co nespinka odpo tak vstava rano pravidelne za 5min 8h.tak to je super.vecer usina v 19,30.

Lucci-kdyby jsi brala podprdy i bazarovy tak na www.aukro.cz v tehotenskych vecech jsou naky podprdy.nebo pak ve skupine kojeni.
6. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,

konečně se taky hlásím :wink: Kůň dneska šel a nešel :unamused: Když jsem měla čas, tak to nešlo a pak já zas neměla čas...

My jsme včera zase měli "krásný" večer :angry: Eliška zase vyváděla, na chvíli usnula a pak zase vyrvál!!! Podle mě trpí tou kolikou, protože jinak si to neumím vysvětlit... Já už byla večer tak unavená z toho věčného houpání, že jsem před půlnocí odešla a ať si tu klidně řve!!! :pensive: Tak jí tu manža asi ještě 20 minut houpal a pak jí přenesl a šel spát. No a ve 2 se vzbudil Honzík, tak jsem mu nesla pití a za půl hodiny ječel znovu!!! :angry: A v půl 5 měla Eliška hlad a Honzík to hvízdl v půl 7 a já byla ještě totál mimo :unamused:
Dopoledne Eliška naspala tak hodinu a to ještě ne v kuse. Ale zatím jsem stihla vyluxovat a pak udělat kulajdu :wink:
Pak jsem jí střídavě houpala, chovala, hrála si s Honzíkem. Honzík si pak dal oběd, já taky a pak frčel spinkat :wink: Dokonce pak Eliška usnula a spala skoro 3,5 hodiny :dizzy_face: Mezi :dizzy_face: tím přijel domů manža, tak jsme si dali ještě kafe a dortík :dizzy_face:
Taky jsme konečně vytřídili Honzíkovi hračky se kterými si nehraje!!! A najednou ho strašně zajímali :rolling_eyes:
Teď je Honzík ve vaně, Eliška zase vříská a půjdeme si dát večeři :slight_smile:
Doufám, že dneska Eliška usne brzy, abych si i já mohla jít brzy lehnout a trochu se vyspat. Odpoledne jsem zavřela oči na půl hodinky :wink:
6. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tady taky :grinning:

Sokolko, to jsem ráda, že má taky ještě někdo dítě s tak prdlejma nápadama :wink: :grinning: mimochodem, dnes spinkáme zase z hodinama :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale představte si, že malá asi ty hodiny fakt miluje :sweat_smile: protože vždy, když čistíme zoubky, tak se vzteka a brečí a dnes jsme před ní dali ty hodiny a bylo ticho, jen se mračila , ale byla v pohodě, tak doufam, že to bude nějakou chvilku fungovat a občas toho využiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Zany, to je mi tě fakt moc líto, že se takhle děti na střídačku budí a ty nemůžeš spát :frowning2: a přeju ti, aby se to brzy zlepšilo :dizzy_face: My teď většinou vstáváme kolem té 8h a někdy kolem 8:30h.což je super :dizzy_face: , ale taky ty brzské vstávání dobře znám :frowning2:

Jirik, tak to jsem zvědavá, ale když ten dr.sám řekl, že to na tom jeho UTZ neni poznat, tak to bude určitě ta holčička :dizzy_face: Já se taky těšim, až budeme moct jít ven a malou vezmem na boby, co tomu bude říkat, ještě na nich nikdy nejela.

Tak já jdu dát Adélce ATB, hezký večer :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Martino a ke komu na gyndu chodis? mohly jsme se tam totiz potkat :wink: ja byla dnes taky v poradne, prekvapilo me, ze me MUDra nevysetrovala :confused: jen vysku delohy... na velky UTZ jdu pristi tyden a nastesti tady v PB :slight_smile:

a jinak jsem delala po 1. rizoto a povedlo se a tchyne prinesla vanocku! :slight_smile: :slight_smile:

zitra jdu se svagrovou do Starky do cukrarny a zajdu tam i do toho detskeho bazarku nahore v Prazske

jo a diky za tipy vam vsem na podprdu :slight_smile: asi si nejakou na doma budu muset poridit - jako netehu jsem byla doma bez, ale ted musim, tak chodim ve sportovni, jenze je mi nejaka mala... na ven podprdy mam, ale ty jsou s kosticemi a vyztuzene a ja chci na doma nejakou pohodlnou

zany, snad to Elisku rychle prejde a budu hezky spinkat! asi byvas ted hodne unavena, vid?

Martino, teda to by byl for, kdyby to byl chlapecek :grinning: treba to byl stydky pysk :wink:
6. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

my jsme včera měli zase výstup, ale naštěstí to netrvalo tak dlouho... Pak jsem Elišku k sobě přimáčkla a chovala jí a při tom jsem jí poplácávala po zadečku a usnula. Držela jsem jí takhle skoro hodinu a pak jsem myslela, že nehnu rukou :unamused:
Normálně už jsem tu byla včera tak zoufalá, že jsem nad ní brečela a nevěděla co s ní... :pensive: Jestli je to ta kolika, tak to nemůžu vydržet :pensive: :pensive: :pensive:
Honzík taky zlobil s usnutím a usnul asi až v půl 10 a to ještě vyžebral pití!!! :rolling_eyes:
Naštěstí pak Eliška spala dobře, vzbudila se ve 2, to se pak pokadila a pak až v 5. No ale Honzík vstával v 6,15!!! :angry: Naštěstí je dneska u tchýně, tak jsem ráda, že budu mít relativní klid, teda když Eliška usne... :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uvařeno mám, tak bych snad vyžehlila a musím dojet nakoupit. Jinak budu odpočívat a užívat si do odpoledne klidu :dizzy_face:

Včera jsem ani nestihla na všechno reagovat :frowning2:

Marti - tak to by byla fakt sranda, kdyby to byl kluk :grinning: No uvidíš, třeba to fakt ta holčička bude :wink: Našim známým říkali na UTZ, že na 70% čekají holku a pak když jí předávali do péče do porodnice a dělali jí UTZ, tak jim řekli, že je to 100% kluk a kamarád říkal, že by to nepoznal snad jen slepý :grinning: No a v sobotu se jim kluk fakt narodil :dizzy_face:
Ono je to asi fakt lepší nevědět :slight_smile:

Luci - tak hlavně, že je vše OK a na UTZ můžeš tady v PB :slight_smile:
Dneska si užij den a třeba v bazárku na něco hezkého narazíš :wink:

Týýý jooo holky, to to letí :slight_smile: Martina bude za chvíli rodit a než se nadějeme, tak Luci taky :dizzy_face:

My jsme Honzíka na boby ani na sáňky ještě nedávali... Sáňky jsou u tchýně a boby zatím nemáme. Třeba bude o víkendu trochu tepleji a nebude takový mráz, tak ho vezmeme někam na kopec :slight_smile:
7. led 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, zany dodatečně vše nej k svátku, nějak jsem nestihla reagovat :slight_smile:
Já se právě vrátila od zubařky ( no bála jsem se hrozně) poprvé od těhu, říkala jsem si, jak dopadnu a ono vše o.k. Mám velkou radost, protože zuby - bojim, bojim :confused: za chvíli pojedu se Sabčou na tu kalmetizaci, pak na nákup, protože jsme totálně vyžraný :slight_smile:
Jo a včera jsem si na manžu vymyslela malování, no byl hrozně nadšenej, co Vám budu povídat :slight_smile: takže jsme odstrojili stromeček a pustili se do toho, ale jen půl stěny, za sedačkou. Až vyfotím, hodím do alba.
K pohlaví, já jsem rozhodnutá, že až budeme čekat druhý, tak si co čekám říct nenechám abych byla v porodnici překvapená :grinning: Nakouknu večer.
A těším se, až bude Sabča větší na sáňky. Budu jezdit s ní. :grinning: Kopců tady máme habaděj..
7. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a kluci,
Lucci-ja chodim na gyndu k Pokornymu do staraku.tesila jsem se jak me posle na UTZ do nemocnice a onze ne,ze to co potrebuje vidi na svym.a tak me rozhodil s tim pohlavim,ze je to teda pro me ted prekvapko do porodu.ja jsem taky nakoupila kojici podprdy a jestli budu kojit jako s jirou dva dny,tak se mi vyplatilo je kupovat.doufam,ze ted budou v porodnici vic k ruce,jinak si na ne doslapnu.

me se tak strasne spatne spi,to je hruza.vydrzim na jednom boku tak 10min a pak se musim otocit a to me pokazdy probudi.to si musim sednout,prehodit bricho a pak se dovalit.tak se 100krat za noc budim a to jsem dneska byla jeste od 3-5h vzhuru a nemohla jsem zabrat,to me zase probralo nocni curani.to je taky des.uz aby ten prcek vylez.ale zase kdyz ctu pribehy od zany,tak si rikam,zatim bud tam kde jsi.
7. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak já jsem se ráno pustila do žehlení, ale Eli pak začala pobrekávat, tak jsem jí nakojila a vyrazily jsme na nákup. Ten hezky prospala, takže jsem se koukla do Hervisu a koupila jsem si ve slevě kalhoty na lyže :wink: Když je takováhle zima, tak ani nemám v čem chodit ven :unamused: A kdyby jsme vzali Honzíka na boby nebo sáňky, tak bych fakt neměla co na sebe, protože ty staré kahoty jsou nějaké krátké...
Pak jsem ještě nakoupila v DM a objevila jsem, že dělají Sunar od ukončeného 24. měsíce. Tak jsem ho Honzíkovi koupila a pak ho prubneme :wink:
Doma jsem akorát Elišku nakojila a vyrazily jsme ven :slight_smile: Volala jsem kamarádce co má o šest týdnů starší holčičku a šly taky ven, tak jsme se sešly ve městě a šly jsme hezky po sluníčku :dizzy_face:
Doma jsem pak konečně vyndala nákup, předtím jsem ho švihla dole v chodbě a vyndala jsem jen co nutně muselo do mrazáku... Pak dorazil manža, dali jsme si polívku a pak kafíčko :slight_smile:
Já jsem se pak pustila do zbytku žehlení a manža jel pro Honzíka ke tchýni :wink:

Cory - jak jste dopadly na kalmetizaci? Snad ok!!! :wink:

Marti - no ten konec je fak vopruz, co? :unamused: No ale třeba budete mít štěstí a budete mít hodný a spavý dítko :slight_smile: Já doufám v lepší zítřky :slight_smile:

Luci - jak jsi dneska pochodila ve městě? :confused: Snad jsi něco koupila :wink:
Dneska jsem Elišce vyřadila 3 kabátky, protože jí jsou krátké. A taky je jí malý jeden overal. Kdyby jsi měla zájem, tak to můžu vyfotit a poslat ti to mailem :wink: Můžeš mi ho poslat do IP :wink:
7. led 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko-jak jsi psala o tom,ze mate doma nocnik co sam hraje,tak mi mame doma takovou hraci opici na baterky a ta uz kolikrat v noci sama od sebe zacala tak silene jecet.to mi tak zacalo busit srdce a nevedela jsem co se deje.tak jsme ji pri poslednim nocnim vystupu museli vypreparovat baterky.

Zany-to mas pravdu,ze ty konce tehu jsou fakt hrozny.jsem jak ufunena velryba,ktera furt fnuka ze uz nemuze,ze ji neco tlaci a tak.
7. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalmetizace v pořádku, prý jsme měli dorazit už před dvěma měsíci ( koukala jsem jak vyoraná myš) tak si nás pozvali :slight_smile: ale v pohodě. Zítra malé píchnou druhou hexa, uvidíme jak to zvládne.
Ale je hrozný to oblíkání ven a pak zase svlékání, to samé u doktora. No fuj, už aby bylo teplo.
7. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno my jdeme zitra taky na ockovani.jirik zitra dostane jedno zihadlo proti zloutence.to s tim svlikanim deti je fakt des.ja nez jiru oblecu,tak jsem spocena,pak do sedacky v aute,za chvili vyndat,doma zase svlikat,zlaty leto-triko kratasy a jde se.
taky si nechas ockovani proplatit na pojistovne,kdyz je ta akce do konce ledna?
7. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska to proběhlo s menším řevem!!! :slight_smile: Musím to zaťukat!!! Snad ten Sabík pomůže a bude to lepší!!! Taky se utěšuju tím, že po prvních třech měsících to snad bude lepší! To je stejně divný, nejdřív se člověk těší na miminko a pak ať už mu jsou 3 měsíce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem šla uspat Honzíka, přečetli jsme pohádku, ještě se napil (zase!!! :rolling_eyes: ale jak nebyl doma, tak jsem neměla kontrolu nad tím kolik toho vypil :unamused: ) a pak jsem mu zazpívala jednu písničku a musela jsem si k němu lehnout. Povídá mi: "maminko, hajnout" :dizzy_face: Tak mě pak brouček držel za ruku a mačkal se ke mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musela jsem si ho užít, když jsme se celý den neviděli :frowning2: Usnul během chvilky :wink:

Cory - byli jste tady v PB? Ale co já vím, tak to posílají sami před tím než by se měla píchat první hexa!!! Aspoň my to tak měli :wink:

Marti - fakt to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám to ještě v živé paměti :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to oblíkání a svlíkání je strašný! Už se těším na jaro jak bude hezky a bude to max. o 2 vrstvách a ne to nabalování :unamused:

A není nad hrací hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit, že doma nemáme nic jiného a kolikrát my to leze už krkem :confounded:
7. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

zany, ve starce v bazarku meli odpo zavreno, ale svygrova mi doporucila sekac pod namestim na sidlisti (pry byvala kotelna) a koupila jsem jedno svetle fialove body (tu barvu miluju :wink: ) maji tam 50 % slevy, stejne jako v bazarku u Amalky
zany, mail je amienka@seznam.cz, kdyz budes neco vyrazovat, klidne nabidni :slight_smile:

Martino, ty me desis s tim spanim - to se mam na co tesit :sweat_smile:

holky, hlasim prvni pohyby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: trikrat za den jsem parkrat zaznamenala takove boulicky, da se to citit i rukou... tak jsem zvedava, jestli to bude pokracovat i zitra :wink:

dobrouky :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Eliška se na kojení vzbudila až v půl 3, manža jí došel přebalit, já jí nakojila a ona se rozhodla, že nebude spát :unamused: Pak jsem jí vzala i k nám do postele, vypadala, že usne, ale zase nic. Tak jsem s ní pak ve 4 vstala a šla jí houpat do lehátka... V půl 5 jsem jí přendala do postýlky a pro změnu se vzbudil Honzík :rolling_eyes: Tak mu manža udělal mlíko a šel si s ním lehnout do pokoje a vytuhl tam s ním :grinning: No a Eliška se pak vzbudila nějak kolem 6, tak jsem jí nakojila, ale usíná u toho... Sotva usnula, tak přišel Honzík a šel se jdeme oblíkat. No já byla mrtvá :confounded: A jsem ještě teď :pensive:
Kdyby bylo po obědě hezky, tak snad vyženu mamku ven a půjdu spát... Tohle je pro mě žalostně málo :unamused:
K obědu udělám zapečené těstoviny a hotovo :wink:

Luci - tak já to nafotím a pošlu :wink:
Tý jo, tak to už bude určitě ono :dizzy_face: Uvidíš že to bude den ode dne silnější a silnější :wink: :wink:
A s tím spaním ke konci je to opravdu tak. Asi trénink na noční vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téda, nikde nikdo :frowning2: :unamused:

My jsme si dopoledne s Honzíkem hráli, Eliška chvilku spala a pak koukala v lehátku :wink: Po 11. hodině přijela mamka a já vyrazila s Eli na kyčle. Vše je OK, ale preventivně máme balit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No však jsem to říkala... Už tam nikdo nebyl, tak jsme to vychytaly akorát :wink:
Pak jsem si došla koupit jednodílné plavky :slight_smile: Ty staré už se rozpadaly a manža nevěděl co k svátku, tak jsem chtěla plavky. Docela mě překvapilo jaký měli výběr :slight_smile:
Když jsem přijela domů, tak mamka akorát četla Honzíkovi pohádku a pak jsem musela přečíst jednu i já. Prý ani moc neobědval, ale on nechtěl ani moc svačinu, ale snědl jí... No tak si to dá odpoledne :wink:
Eliška vypadala, že by spala, ale nějak jí to nešlo, tak jsem jí poslala s mamkou ven a jdu se natáhnout :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tady dneska asi budu trpět samomluvou :angry:

Honzík se dneska vzbudil nějak brzy... Ale měl chudák bobek v plence, resp. má průjem!!! Zdál se mi i teplejší, tak jsem ho měřila a měl 38,2 st., takže jsem mu šoupla Paralen sirup. Pak měl zase průjem, teplota klesla a zdá se, že mu jinak nic není...
No ale zítra jsme měli začít s plaváním, ale raději nepůjdeme. Tak jsem to musela zrušit. Nebudu riskovat... Akorát to budu muset dojet zaplatit, protože jsme to neplatili předem s tím, že to zaplatíme na první lekci, tak aby neměli nějaký problém. Ale nikdo mi to nebral, tak tam zavolám ještě dopoledne :slight_smile:
8. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak mi jsme po ockovani na zloutenku a za pul roku jdeme na preockovani.jirik byl za hrdinu ani nepipnul a ani slzicka nebyla.pak jsme dojeli nakoupit.udelala jsem si radost a nakoupila ruzovy dudliky,flasky, vlhcene ubrousky,3baliky plen a krasny malinky backurky.
ted jsem vyzehlila peknou hromadu pradla.dneska se snad z denniho kolotoce nevymotam.jeste vecere, koupani, uspavani,pak sprcha a konecne nekdy vecer nohy na stul.uz me pekne boli zada.
zitra musim na postu, pak si dojit nechat proplatit to ockovani na pojistovnu.nechat nabrousit brusle a to jeste neni naplanovany odpoledne.ale tesim se zitra na 18h.to mame sraz ze zakladky.tak tam se fakt tesim.ale kdyz budu jen cajickovat,tak se mi v 8h bude chtit spat.
zdravim vas vsechny a ja jdu pokracovat v zaprahu.
8. led 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zany, ty ses dnes rozpovidala :slight_smile: moc se chudaku opravdu nevyspis :unamused: snad se to Honzikovi brzo zlepsi, ze by nejaka mala viroza? a vy budete chodit na Amalku? kamaradka si dnes stezovala, ze to zaplatila v prosinci a ted v lednu zmenili podminky a zaradili ji do kurzu k dalsim 3 mimcum, ktere jsou o kurz pozadu, tak je z toho dost rozladena a zitra tam pujde a pozada o zmenu... a novinkou je tam napr. to, ze absenci si muzes omluvit a nahradit, ale pokud budes mit mimco nemocne i na druhem terminu, uz to nahradit nemuzes...

jinak dnesek byl super, pohyby pokracuji, takze se mi nic nezdalo :slight_smile: je to super pocit :slight_smile: a byla jsem u kamaradky, co ma rocni holcicku, porad se na me smala, takze jsem se ja smala porad na ni :wink:
8. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek