• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
dobrý večer :slight_smile:

Zany, to je mi líto, že má Honzík průjem :frowning2: , ale snad to nebude nic vážného, přeju, aby ho to brzy přešlo.Jinak ti docela závidim, že Honzík hodně pije a chce pití i před spaním,co bych za to dala, já malou do pití stále nutim a pomalu ji prosím na kolenou, aby se napila, nechávam jí ho stále na očích a neustále jí říkam napij se a ona buď řekne ne a nenapije se nebo jen tak cucne a moc tomu nedá, a jen občas si ho sama vezme a napije se, bojujem stim praktycky od malička a vůbec nevim, jak jí donutit aby pila víc, už jsem nakoupila různé hrnečky, pítka,brčka, vodu, čaj, šťavu a pořád toho pije stejně ať je to co je to, akorád teď při těch teplotách pila hodně to jsem byla šťastná.Takže jsem ráda, že se malá většinou každou noc budí na mlíko a ráno si dá taky pokaždé kolem té 200ml , a ktomu něco málo tekutin přes den, ale rozhodně litr tekutin za den mi nepije a prý ten litr by pít měla, jenže jak to mám udělat :confounded:
Sabika jsme taky dávali na prdíky a Adélce teda pomáhál skvěle :dizzy_face:

Jirik, to je teda Jiřík velkej šikula :dizzy_face: Hezky si užij srazík :dizzy_face: :slight_smile:

Cory, to je fakt divný, nám s kalmetizace taky posílali poštou lístek, kdy máme přijít na kontrolu, vám nic nepřišlo :confused: A jak malá zvládla očkování :confused:

Luci, gratulujem k prvním pohybum :dizzy_face:
8. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli na kontrole s Adélkou, tak mám zítra zavolat na výsledky moči z laborky, tak doufam, že už to bude v pořádku, Atb jsme dávali včera večer naposled a tak už zas malé chutná mlíčko, tak jsem ráda :dizzy_face: Prý už můžeme po chvilkách ven, ale jen když bude teplota do - 5st. když bude větší mráz, tak ven ještě nesmíme, takže to půjdem asi až někdy příšti tyden.

Zany, ještě jsem ti chtěla napsat, říkali ve zprávách, nevim jestli jsi je slyšela, že se nemá z novorozencema chodit ven pokud je mráz víc jak - 5st a z batolatama víc něž -10st. ale stejně si myslím, že to asi nikdo moc neřeší a prostě na chvilku ven jde.

Tak hezký večer a dobrou noc papááááááááá
8. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

já jsem se na dnešek docela vyspala :slight_smile: Šli jsme spát v 10, Eliška se probrala asi až v půl 2 a pak se budila po 3-3,5 hodinách :wink: No ale v 5,15 se vzbudil Honzík, vypil si mlíko a byl u nás v posteli. Eliška naštěstí spala v postýlce :wink: Jenže měl nejvíc vyprávění a vypadalo to, že nebude spát :unamused: No pak vždycky na chvíli usnul a zase povídal. Nakonec jsme vstávali v 8 :dizzy_face:
Plavčo máme na dnešek zrušené, tak pokud bude přes poledne přijatelně, tak bych to vyrazila zaplatit a Eli vyvětrala, ale ráno u bylo skoro -13 st. :rolling_eyes:
Taky musím na poštu poslat balík - čepici, rukavice a šálu co si ode mě kupovala paní. Už mám připsané penízky na oučtě :wink:

Luci - zase budeme chodit do Amálky :wink:
O těch změnách nevím, ale já si většinou náhradu domlouvala na nejbližší možný termín a to by byl fakt pech, aby byl Honzík zase nemocný...
A to, že kamarádku přesunuli může být z toho důvodu, že se její skupina rozpadla a neměli jí kam jinam dát. Ono je to asi těžké zařadit dítě z rozpadlé skupiny... :unamused: My jsme se s holkama domlouvaly, že budeme chodit dál, takže naše skupinka zůstala zachovaná :dizzy_face: Ale vloni na jarní kurz nám přiřadili holčičku, které se taky rozpadla skupina a oni chtěli chodit dál, tak jí dali k nám i když je holčička narozená v říjnu a naše dítka jsou leden a únor...

Jadiku - o tom do kolika stupňů se smí ven vím :wink: Právě proto ven moc nechodíme, protože tady se teplota drží pod -5 st. A ani s Honzíkem bych v -8 st. nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už kvůli sobě :wink: Jsem zmrzlina, tak by byla zima mě samotné :slight_smile:
Doufám, že bude Adélka už v pohodě a výsledky budou OK :dizzy_face:

Honzík už teplotu neměl a dneska zatím kadit nebyl, tak uvidíme :wink:
9. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a mimísci :slight_smile:
máte pravdu, je mi taky divné, jak to, že nám vůbec nic nepřišlo a na kalmetizaci jsme šli až po první hexe. Doktoři mi to nedokázali vysvětlit a hádejte se s nima, že..:o/
Včera jsme dostali druhou hexu a tentokrát se neobešla bez teplot. Noc docela hrozná, malá se pořád budila. Teď jsem jí dala k obídku zeleninu a chrní v ložnici plus jsem tam otevřela okono, protože u nás bylo -15C, takže si ven jít netroufám.
zany na očkování jsem byla s malou 5. den, po narození v Příbrami, na kontrolu mi to přišlo ze Sedlčan. Jdu vařit špagety a konečně si vypít první kafčo, od rána jsem se nezastavila.
9. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera malá spala po očkování 4h v kuse, to se snad ještě nestalo.

K příkrmům, včera mi mudr pro změnu řekl, že mám začít dávat první mrkev atd až za 14 dnů a přitom Sabča už příkrmy papá skoro 3 týdny, já na něj koukala ale nekomentovala jsem to. Vzhledem k tomu že vypije i 200ml, většinou 170ml na jeden zátah, myslím že začít s příkrmama bylo víc než vhodné, no co si o tom myslíte? Neřeknu, kdyby byla jen kojená, ale je od 3tího měs na UM.

jadiku - jak jste dopadli s výsledkama?
lucci - taky si pamatuju, když jsem ucítila první pohyby, ani se mi tomu nechtělo věřit :dizzy_face:
9. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim vas i mimisky :slight_smile: ja dnes byla jen nakoupit, pak tu mela kamardku s holcickou a ted nam prijdou dalsi kamaradi s holcickou :slight_smile:
zany, tak snad uz bude Honzik OK!
jadiku, tak drzim palecky, aby moč dopadla dobre!

hezky vecer :slight_smile:
9. led 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, přeju vám takové klidnější noci častěji :dizzy_face: a doufam, že se nezlobíš, že jsem ti napsala o těch stupních, myslela jsem to dobře :slight_smile:

Cory, já teda fakt nevim, já jsem začala malou přikrmovat Nutrilonem už od druhého měsíce a mrkev,brambory atd. jsme začali na doporučení a radu naší dr.dávat až od ukončeného 6měsíce, taky jsem se ptala proč tak dlouho, když neni kojená, ale řekla, že je to tak lepší. A taky jsem jí říkala, jestli malá neni hladová když mi na jeden zátah pila 250ml a ještě brečela, že by jedla dál, ale to už jsem jí víc nedala, ale řekla, že je to až moc na tak malé mimčo, ale hladová že být nemůže , že by jí mělo do půl roka stačit kolem té 200ml na jeden zátah, ale nedej jí to když pláče.Kamarádka taky dlouho nekojila a té zas dr.řekl ať začne dávat zeleninu už od ukončeného 3měsíce, tak asi záleží na dr.nebo na každé z nás, jak si to rozhodne. Tak jsem se do toho nějak zamotala, tak doufám, že to z toho pochopíš :sweat_smile:
9. led 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem pěkná trubka :frowning2: na výsledky jsem měla volat kolem 11hod.jenže malá seděla na nočníku, tak jsem od ní nechtěla odcházet, tak jsem šla volat po půl 12hod.a nikdo mi to tam nebral a pak jsem zjistila, že jsou tam pátky jen do 11:30hod. :pensive: je mi pěkně trapně, nadávam si celej den a stydim se :pensive:
9. led 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku - pochopila, já prý v pěti měsících už dlabala kulajdu :grinning: slova mojí mamky :grinning: a dneska se s tím dělají takové štráchy :oD
no hold zavoláš na výsledky v pondělí, určitě bude vše o.k. když píšeš že se Adélka zlepšila.
9. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, to doufam, že budou výsledky v pořádku, ale jsem blbec :angry:
Stim jídlem máš pravdu, to říkaj skoro všichni, že dřív se to vůbec neřešilo a baštili jsme všechno a dnes se z toho dělá věda , ale je fakt, že dnes je vše hodně stříkané atd. za nás to bylo ještě snad o něco lepší .
9. led 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem po obědě vyrazila s Eliškou ven a Honzík měl jít spát. Jenže tu prý zlobil a vylézal zmetek z postele :angry: Já jsem zatím došla zaplatit plavčo a poslala jsem balík a manžovi cesťák :wink: S kamarádkou jsme se hezky prošly a šly jsme zase po sluníčku :slight_smile:
Doma jsme si pak dali kafčo, manža mastil ještě úkol na AJ a pak dofrčel. Mě nešel nějak net :unamused: takže jsem se sem nedostala. No a pak jsem šla koupat děti, navečeřeli jsme se a Honzík frčel spát. Eliška už taky spala, chovala jsem jí asi přes půl hodiny a to spala a jak jsem jí šla přenést do postýlky, tak se probrala a od té doby tu ječí!!!! Což je asi přes hodinu!!! :angry: Mezitím se teda jednou řádně po..., ale pak zase řev a řev!!! Nevím co s ní :confounded: Manža už jí tu vyhrožuje, že dole máme dvoje špunty do uší a ať si tu řve jak chce :grinning: :grinning: :grinning:

Jadiku - vůbec se nezlobím :dizzy_face:
A ty výsledky dopadly určitě dobře, tak si z toho nedělej hlavu!!! Nikdo není neomylný a když člověk myslí na tisíc věcí, tak se to stane raz dva, že něco vypustíš... :wink: Já kolikrát taky na něco myslím a za chvíli už nevím co to bylo :grinning: Svádím to na mateřskou demenci a vykojený mozek :grinning: :grinning: :grinning:

Cory - většinou jsem slyšela, že děti na UM jsou přikromované od ukončeného 4. měsíce, max. 5.
My jsme začali klasicky od ukončeného 6. měsíce, protože Honzík byl kojený. Baštil všechno celkem bez problémů, ale jeli jsme ve skleničkách. Když jsem mu uvařila, tak se na to netvářil :unamused: No začal to jíst asi až v 11. měsích, takže pak jen vařila a dneska už jí víceméně všechno s námi :slight_smile:

Dobrou noc :sweat_smile:
9. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravim vas vsechny,tak jsem si sraz uzila i kdyz jsem cajickovala.bylo to super si tak po roce rorazit a pokecat.byla hrozna sranda,kdyz jsme se prehrabovali fotkama ze zkladky.ty zazitky kolem toho, drivejsi modely co jsme nosily,ty ucesy,to proste to bylo super.sice jsem v 9 zacala zivat,jak jsem zvykla chodit brzo spat,ale ustala jsem to.
jak jste tady probirali ty prikrmy.ja se tak tesila,az jirovi uvarim poprve mrkvicku a kdyz jsem rekla mamce,ze zitra a pak ji dam vedet jak se jirik tvaril,tak z mami vylezlo,ze uz mel od nich svickovou.tak jsem oukala.tak jsme nastoupili postupne na normalni jidlo a bylo to v pohode.
a k tomu piti.me jirik pije zase moc.jsem teda rada.ale denne ty dva liry v pohode vypije.to ja nedam ani nahodou.pocitam do toho,ze v noci ten pul litr vypije.
vcera jsem byla na ty pjistovne,no tobylo lidi to je sileny.pomalu se tam poprali,jak videli nekoho predbehnout.
dneska jsme s jirou sami doma a nechce se mi courat venku,tak asi zajdeme na tu skalku,at se vyblbne tam v teple.
10. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne,

já jsem vstávala před 8. hodinou a po snídani a nakojení Eli jsem odjela koupit dort a ještě nějaký salámek na chlebíčky. Dneska máme oslavu Honzíkových narozenin :dizzy_face: Pak jsem rychle udělala oběd, manža vyluxoval a po obědě šel s Eliškou ven, protože je tam hezky :dizzy_face: Já jsem zatím odstrojila stromeček, sklidila vánoční výzdobu a půjdu udělat chlebíčky :wink:
Manža teď vyhodí stromeček, tak to tu musíme ještě vyluxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee zany, Honzikovi uz teda budou dva roky! :slight_smile: blahopreju!!! kamaradka bude mit taky takovy vekovy rozestup jako vy - tak jsem se te chtela zeptat: spi obe deti u vas v loznici? a zarli Honzik na Elisku? diky

Marti, to s tou svickovou je fakt dobry :sweat_smile:

holky, zacalo mne tvrdnout bricho :frowning2: - vecer v posteli, v noci a rano v posteli... neboli to, ale je tvrde... mate s tim zkusenost? asi skocim v pondeli na gyndu, aby se mi koukla na cipek

jinak dnesek byl fajn - obed u tchyne, okoukli jsme tam postylku po manzelovi a jeho sestre - vikla se dost, ale pujde, doufam... pak navsteva u kamaradu, co maji 16 mesicni holcicku a cekaji o mesic pozdeji nez my druhy prirustek :slight_smile:

dobrou noc :dizzy_face:
10. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile: tak ja uz davno bdim a manzel stale spi :grinning: asi zase ponocoval :wink: uz se mi spi celkem blbe, teda porad spim, ale casto se budim a pretacim na druhy bok...
dneska jedem nakoupit, lakaji me levne banany a mleko v Kauflandu :wink:
a marne vyhlizim slunicko :sweat_smile:

krasny den vam vsem :slight_smile:
11. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

Včera sotva jsem odeslala příspěvek, tak dorazila tchýně. Já jsem pak šla udělat ty chlebíčky, manža tu ještě sklidil stromeček a ozdoby. Eliška spala v kočárku, pak jsem jí jen nakojila a spala u mě dál. Potom jsem jí dala do lehátka a spala skoro do 6 :wink: No pak už jsem jí budila, aby spala večer...
Švagrová s dětmi přišla kolem páté hodiny, dali jsme si kafíčko a dortík, chlebíčky a děti si tu hráli. Sice se to neobešlo bez občasného pláče, hlavně Honzíka, ale jinak to bylo v pohodě :slight_smile: Kluci si pak i zalezli do pokoje, tak jsme tu měli klid. Sice byl pokoj vzhůru nohama, ale za ten klid to stálo :grinning:
Honzík dostal od švagrové žehličku, protože je na ní ujetý :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ten z ní měl radost a dokonce s ní šel spát :grinning: :grinning: :grinning: Prostě nedal jinak...
Jinak šel spát až v půl 10...
Eliška usnula asi v 10 a my šli pak taky spát. Ale Eliška se vzbudila ve 4 a nechtěla pak usnout :unamused: Takže jsem si jí pak vzala do lehátka a šla houpat. No usnula asi v půl 6 a to se akorát vzbudil Honzík, tak k němu šel manža, ale on chtěl mě. Vypil si mlíko a přitulil se ke mě a spal až do půl 9 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale jsem na něj zvědavá po obědě :confused:

Luci - Honzík spí od 11 měsíců sám v pokoji. On vždycky hezky usnul a spal, ale jakmile jsme přišli do ložnice, tak během chvíle byl vzhůru a často se budil. Tak jsme ho přestěhovali do jeho pokoje a já jak nemohla první dvě noci usnout, tak jsem zjistila, že manža chrápe :grinning: :angry: Asi ho budil... No a Eliška spí teď s námi :wink: Ale myslím, že jí přestěhujeme taky tak kolem roku :slight_smile:
No snad to tvrdnutí nebude nic hrozného... Občas se mi to taky stávalo :unamused: Ale kdyby ti tvrdlo hodně, tak ti dá dr. magnesium... :wink:

Ale dneska to zatím na sluníčko moc nevypadá :unamused: Snad se ale ukáže :wink:
11. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to jste meli peknou oslavu a s tou zehlickou je to fakt dobry :wink:
muj manza chrape tez, ale staci do nej drcnout a rict mu, aby se pretocil na bok :wink: nekdy ho musim takhle vzbudit nekolikrat za noc, ale vetsinou jen jednou...
manza stale spi a ja bych uz pomalu varila obed :grinning:
11. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak muj chlap taky chape,nekdy fakt jako prase.ale taky do nej staci stouchnout a rict,at se prevaly.Zany u nas je to se spanim to samy.mame teda spolecnou loznici s jirikem.mame palandu.nahore spi jirik a dole na dvouluzku my.dokud jsme u televize vedle v pokoji,tak se nevzbudi ani jednou a jak vlezeme do pokoje,tak se zacne vrtet,krutit a nekdy se i probudi.snad nebyla vyjimka kdyby tomu tak nebylo.minule byl manzel na nocni a ja usnula v obyvaku a jirik se celou noc sam v pokoji ani nehnul.
ja uz mam dneska uvareno.cekame na obed tchana.prijede mi poprat k narozkam.
11. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
můj chlap taky chrápe, někdy přímo hrozně :angry:
zany vše nej Honzíkovi k narozkám, žehlička mne pobavila :slight_smile:
jiriku - vše nej k narozkám kolikátý slavíš?

Jinak hlásím hroznou noc, Sabinka co dvě hoďky brečela, ráno to samé, jsem jako po flámu buď se klube 2.zoubek a nebo jsme ve spurtu. Protože teď snědla celou! skleničku a ještě vypila skoro 150ml mlíka. Doufám, že to brzy přejde..Jinak bud chodící zombie, už jsem si odvykla takhle v noci vstávat :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coryno ahoj,a nezkousela jsi na zoubky ty kapky.ja to jirovi mazala na dasne a myslim,ze aspon maly ucinek to melo.me rval jinak silene pri zubecch.nejsem si jista,ale myslim,ze se to jmenuje babydent.diky za prani k narozkam.ve stredu slavim 24.
11. led 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, vše nej,nej,nej Honzíkovi k narozeninám, hlavně hodně zdraví,štěstí,uspěchů a prostě vše co se dá přát :dizzy_face: .Jinak žehlička na usínání fakt dobrý :dizzy_face: :grinning: Adélka stále usíná z hodinama :grinning:
Jinak obdivuju Honzíka, že spinká sám v jiném pokoji než vy, naše malá teď spí pořád s námi a do své postýlky vůbec nechce, ale je teda fakt, že pro ni ještě dětský pokojík nemáme :frowning2: :pensive:

Jirik, vše nej, nej, nej k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti, hodného Jirika a manžela a zdravé miminko :dizzy_face:

Cory, snad to bylo jen dnešní noc a teď už to bude lepší :dizzy_face: a na dásničky jsme taky dávali babydent a pomáhalo to celkem fajn :dizzy_face:

Tak zítra budu volat konečně na ty výsledky, tak doufám, že to bude vše ok.Venku jsme ještě nebyly, protože se tu teploty drží stále kolem -7 a víc, takže máme smůlu :frowning2: :angry:

A kde je Sokolka a Jindul :confused: už tu dlouho nebyly :confused:

Hezký večer :dizzy_face:
11. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

tak Eliška včera usnula až před půlnocí. Nakojila jsem jí, ještě se pos... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak konečně zabrala. Jinak zase vyváděla, no hrůza!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :pensive: Vzbudila se ve 4 na kojení a pak spala až do půl 10 :dizzy_face: No bodejť by ne, když dospává co nenaspala do půlnoci :rolling_eyes: Honzík se k nám nakvartýroval taky asi ve 4 a pak spal u nás a vstávali jsme v 8,15 :dizzy_face: Takže jsem se aspoň vyspala :dizzy_face:
Venku je pěkná kosa, takže asi nehrozí, že bychom šli celý den ven :unamused:

Děkuji za přání pro Honzíka :slight_smile:

Marti - tobě vše nej k narozkám :slight_smile: Do středy bych to určitě zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cory - nám na zoubky pomáhal Mundisal gel :slight_smile: I když řekla bych, že je to u všech těch gelů chvilkové :wink: Nebo jsme rozpouštěli homeopatika - Chamomillu a dávala jsem to Honzíkovi pít. Hodně holek od nás z Ledna si to chválilo :wink:
12. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem fotky do obou albíček :slight_smile:
12. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dekuji za prani.ja jsem dneska vyrazila s jirou do mesta.to byla zima jako prase.ale koupila jsem naky ruzovy rolacky, boticky, dupacky,tak se tady ted kocham a vysvetluju jirikovi,ze to neni pro nej,ze to nemusi nosit.a on porad mele,to mi bude maly mami.a jeste jsem koupila dva baliky latkovych plen.tak cekam az se dopere pracka,abych to mohla dat na susak.

chtela jsem se zeptat holky,praskla vam doma plod.voda?kolik toho je?me ji s jirou pichali v nemocnici,tak ani nevim.a kdyby mi praskla treba v noci,tak jestli mam pod sebe na noc preventivne neco davat,abych pak nemusela menit madraci?
12. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - no já ti s plodovkou neporadím... U Honzíka mi praskla až v porodnici a to jsem ai neviděla kolik toho bylo a u Elišky mi vodu píchali, takže taky nevím...
Ale kdyby sis dala pod prostěradlo tu přebalovací podložku, tak by to mohlo stačit a to nejhorší by se vsáklo :wink:
12. led 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Marti, preju vse nej k narozeninam!!! :slight_smile: hlavne zdravi tobe i rodince a bezproblemovy porod

holky, dnes byla teda kosa :fearful: ja byla cvicit a pak cely den u kamaradky :slight_smile: a manza ted povida a zpiva miminku :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsem přijela od doktora. Normálně se mi nějak splašily hormony a začala jsem krvácet mimo cyklus, přitom do MS mám ještě 14 dnů , takže jsem pro jistotu volala doktorovi a ten mi řekl že mám přijet a neodkládat to. Naštěstí je to jen nějaká hormonální změna, no jenom,že takže mám prášky a musím je brát po 8hodinách, takže nádhera. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jiriku - já mám zkušenosti s plodovkou v posteli, praskla mi totiž přímo v ní, bylo jí hafo, takže až se Ti bude blížit termín, rozhodně nějakou podložku doporučuju :wink:

A díky za rady na gely na zoubky, je nějaký volně prodejný v lékárně, nebo je to všechno na předpis?
12. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zany, tak to jste si konečně po delší době hezky pospali :slight_smile: to je dobře :dizzy_face: My jsme dnes vstávaly po 9hod. :dizzy_face:

Cory, to je teda radost :fearful: :frowning2: tak přeju, ať jsi brzy v pořádku :dizzy_face:Nám ten gel psala dr.,takže nevim, zda se dá sehnat bez předpisu, ale myslím si, že by snad měli něco mít :confused:

Jirik, mě praskla plodová voda doma a je jí fakt hodně a ještě mi docela dost vymačkali v porodnici, takže určitě taky doporučuju něco pod sebe do postele :dizzy_face:

Výsledky Adélky jsou v pořádku, tak jsem šťastná :dizzy_face: A už hezky spinká, přes den vůbec nespala, tak to teď dohání :dizzy_face:
12. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, fotky moc hezké, malá je kouzelná, moc Vám to všem sluší ,jste hezká rodinka :dizzy_face:

Taky už se snad konečně odhodlám a udělám si to album :dizzy_face:
12. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cory - ten Mundisal je volně prodejný :wink: Pak je něco na předpis...

Jadiku - díky :slight_smile: No album by sis už udělat mohla :sunglasses:
12. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek