• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
jj zany, fotečky krásný
jadiku, je fajn, že je Adélka zdravá :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

je vás jdu rychle pozdravit. Jsme v pořádku, ale nějak nestíháme.

Gratulujeme k Honzíkovým druhým narozeninkám :slight_smile: , fotečky jsou krásný.

Gratulace i k narozeninám Jirikovce :slight_smile:

Gratulace Adélce k výsledkům. :slight_smile:

Zítra se snad utrhnu a písnu více
Brou
12. led 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopoledne :slight_smile:

Nám asi někdo vyměnil dítě :grinning:
Eliška včera usnula po 19. hodině u prsa, tak jsem si jí nechala chvíli u sebe a pak jí přendala do lehátka. No a přenášela jsem jí až v půl 10 a když jsem jí dala do postýlky, tak se tam začala vrnět. No vrazila jsem jí dudlík a usnula :dizzy_face: Vzbudila se až v půl 2 a pak v půl 6 :dizzy_face: To se vzbudil i Honzík, musel ke mě a manža akorát vstával do práce :slight_smile: Já Eli nakojila a spali jsme dál až do 8,15 a Eliška skoro do těch 9 :dizzy_face: No pohoda :dizzy_face:
Nesmím to zakřiknout, ale kdyby to bylo takhle dál, vůbec bych se nezlobila :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zany, tak to byla nějaká kouzelná noc, protože Sabinka na dnešek konečně spinkala zase krásně, v 19h jsem jí dala do postýlky, ve 2 jedla a potom až ráno v půl osmé :slight_smile:
13. led 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.
Nestíhám, ale žijeme :grinning:

Honzíkovi gratulujeme k druhému ročku, ať je stále zdraví a hodný a ať sestřička brzy vyroste a má si s kým hrát :wink:

Také Jiříkovi :slight_smile: přejeme vše nej k narozeninám. Hlavně to zdravíčko a klidný a rychlý porod.

Jindul a Naty
13. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku blahopreju k vysledkum moci :slight_smile: a tesim se na album :wink:
zany, no treba Elisku nikdo nevymenil, ale sama si rekla, ze by uz mohla nechat maminu vydechnout :dizzy_face:

s tou plodovkou a podlozkou do postele je to dobry napad, tak daleko jsem jeste nemyslela...

hezky vecer a dobrou noc
13. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, opravdu krasny fotky! :slight_smile:
13. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Holky děkuju :slight_smile:

Zany a Cory, to je super, tak hlavně, aby to holkám vydrželo a takhle hezky spinkaly častěji :dizzy_face:

My jsme dnes konečně byly chvilku venku, bylo krásně na sluníčku a Adélka byla hrozně nadšená že může konečně běhat venku. Zítra jdem s malou k dr.na 18měsíční ,tak pak písnu kolik váží a měří :dizzy_face: Malá se dnes vzbudila kolem půl 7h.vypila si mlíčko a usnula a já taky a vstavaly jsme v půl 11h. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
13. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku a jak mala mluvi? :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pamatujete si, jak dlouho jste cekali v nemocnici na velky UTZ? ja bych tam chtela vzit manzela, ale on tam nebude moci sedet dlouho v cekarne...
13. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

teda jak pro koho, protože my jsme dneska vstávali v 5!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Vzbudila se Eliška a Honza se rozhodl, že už prostě spát nebude!!! Chvíli ještě vydržel ležet, ale jak vstával manža, tak pak musel vstát taky!!! :angry: :angry: :angry: Já jsem fakt vyřízená, protože než jsme šli spát, tak se Honzík budil, pak jsme si lehli a byl zase vzhůru! Pak si k němu šel lehnout manža, no ale pak nějak přišel, ani nevím jak, prostě najednou stál u mě u postele. Tak se mi tam nakvartýroval a spal se mnou :rolling_eyes: Eliška se vzbudila až v těch 5, teď je v postýlce a snad usne... Jinak doufám, že bude spát po obědě jako Honzík, abych si mohla jít taky lehnout, protože jinak budu po 5 hodinách spánku večer vyřízená :rolling_eyes:

Večer už mi nešel net, tak jsem se neukázala!!! Nevím proč to nešlo... Ale Eliška tu stejně strašila, takže jsem jí chovala. Už by spala, ale vzbudil se ten Honzík a chtěl abych tam šla já, tak jsem dala Eli manžovi a bylo po spaní. No pak jsem jí nakojila a vytuhla u toho :wink:

Jinak Honzík včera po obědě nešel spát, protože dlouho vstával a pak má problémy usnout. Sice usne a spí klidně 2 hodiny, ale pak má problém zase večer. No a včera by po čtvrté hodině začal usínat, ale pak se probral. V 6 se šel koupat a v půl 8 byl tuhý :slight_smile: No ale myslím, že bude lepší, aby chodil spát, pak je protivný a roupama neví co by dělal :confounded: :confounded: :confounded:

Mám tu spoustu prádla na žehlení, ale nějak se mi do toho nechce, ale asi budu muset :confounded:

MM včera mluvil s tchýní a že by si dneska vzala zase Honzíka, ale švagrová nám to zhatila!!! :angry: Synovec v pátek v Tescu spadl na regál a kejve se mu zub a byli s ním v Praze u doktora. Prý to vypadá, že by se mu mohl chytit a ona nechtěla, když by tam byl s Honzíkem, tak aby si něco neudělal a ten zub si úplně nevyrazil!!! No ale to si klidně vyrazí i když tam bude sám!!! :angry: Jeden den si od něj můžu odpočinout a zas nic!!! :confounded: :confounded: :confounded:
14. led 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - já jsem se na ten UTZ objednávala :slight_smile: Až na ten poslední v tom 32tt jsem se nemohla objednat a musela jsem si tam počkat :unamused:
Jinak říkají, že je lepší tam jít ráno a jiný den než v pondělí. To je tam spousta lidí!!! Švagrová tam byla tenkrát ve středu v půl 10 a měla číslo 2, takže jí hned po 10. hodině vzali :wink:
14. led 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a prckove,tak jak se dneska mate?u nas vsechno v poradku.byla jsem se zeptat na socialce jak s tim rusenim rodicaku na jirika a pobiranim na malou.tak mam zase co vyplnovat-a musim na gyndu,ze pry mi tam daji zadost o penez.pomoc v mater.to je zmatek,ja se v tom vubec nevyznam.vcera jsme se sli s jirou projit a hned pred barakem jsme to poslali k zemi.jak jsem ho drzela za ruku tak jsem ho chudaka stahla k zemi taky.koukal a nevedel co se deje.ale pristala jsem na kolenou,tak to slo.jen mi zkamenelo na chvilku bricho a pak hned dobry.odpo jedeme bruslit,ja teda jen koukat,tak se musim poradne oblict,nebo mi bude zima jako minule.
14. led 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, nějak nestíhám, ale chtěla jsem vás moc poprosit, jestli byste nevěděli o někym kdo by zvládl připravovat mojí sestřenici na maturitu z AJ, maturuje až příští rok, ale chtěla by začít takhle dřív, aby toho pak neměla moc...ale spíš tak kdo si tim chce přivydělat, aby to nebyly nějaký velký pálky za hodiny, kdyžtak mi prosím písněte do IP kontakty. STRAŠNĚ MOC DĚKUJI!!!
14. led 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, to je fakt ke vzteku, ze to hlidani nevyslo! a mas pravdu, ze sam si ho dovyrazit muze...

ja na ten UTZ jdu zitra, jsem objednana na konkretni hodinu odpoledne, ale manzel to stejne asi pry nestihne, takze je to fuk...

belunko, pokud je sestrenice ochotna ke mne dochazet (PB VII), tak bych ji mohla na maturitu pripravit - mam 9 letou zkusenost s ucenim AJ deti a adolescentu, statni zkousku a mezinar.certifikat CAE :slight_smile: do IP ti napisu kontakt
14. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliška je dneska extrémní nespavec!!! Ráno spala do devíti a kousek a od té doby naspala zhruba tak hodinu a půl a to jí možná ještě přidávám...
Honzík naštěstí už spí :slight_smile: A Eliška už taky vypadá na spánek :slight_smile: Snad jí to vydrží a nespustí zase hysterák!!! :confounded:

Luci - to je škoda, že to manžel nestihne :frowning2: Ale pokud jsi objednaná, tak bys tam čekala max. 15 minut. Já tam teda dýl nečekala :wink:

Tchýně dneska psala, že by si vzala Honzíka zítra, tak jsem ráda :slight_smile: Aspoň si odpočinu a doufám, že bude Eliška trochu víc spát a nebo že bude hezky na procházku :slight_smile:

Belunko - ahoj :slight_smile: Chtěla jsem ti Luci doporučit, ale ohlásila se sama :slight_smile:

Marti - no hlavně, že se ti při pádu nic nestalo!!! Tohle počasí je na pády jako dělaný, tak musíš být opatrná!!!
A že by ti dávali žádost na gyndě, jo? To se mi nějak nezdá, protože já jsem tam nic nedostala. Normálně jsem si zašla na sociálku, tak jsem s nimi něco sepsala, dali mi papír do práce a ten jsem tam pak dodala a hotovo :wink:
14. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

Zany teda Eliška o sobě dává pekně vědět viď? :wink: Ale aspoň víte, že jí máte :grinning: . Ale neboj ono se to určo zlepší. Prostě jen nemá svůj den. Včera nebo kdy to bylo zase spinkala krásně.

Luci já jsem dostala normálně papír na UTZ a nic o objednání mi neříkal. No a taky jsme tam tenkrát čekali asi 3 hoďky. Ale mi jsme tam celou dobu nebyli, protože mi poradili, ať si vezmu číslo a zeptám se, kdy asi tak přijdu na řadu a pak jsme se vrátili. Ale stejně to byl mazec. On tenkrát dělal ultrazvuky primář a k tomu chtěli jít všichni.

Jiřik hlavně že se ti nic nestalo a nespadla jsi na bříško. Je to teď fakt o hubičku. :angry:

My jinak dobrý. Minulý týden přijela kamarádka ze Španěl s rodinkou, tak jsme dali už dvě kafíčka a zítra jsme domluvený, že půjdeme s prckama ven a pak se k nám ohřát na kafíčko. :slight_smile: Včera jsem konečně byla asi po roce a něco u kadeřnice a nechala jsem si to pěkně zkrátit. Asi o 15 cm a udělat melírky. Tak jsem kóča :grinning: No ne teda úplně, ale už vypadám aspoň jako člověk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná uděláme i nějakou novou fotečku a šupnem jí do albíčka, i když mě znáte tak bůh ví kdy to bude. :grinning:

Jinak nám se spinkání taky trošku pokazilo, ale žádný extrém. Ráno na mě opět zkoušel budíček v půl šestý, jenže já byla nějaká unavená. Tak když na mě začal hulákat mami hopááá, jako abych ho vyndala, tak jsem mu řekla že má smůlu, že je noc a ať kouká spinkat. Tak zkusil eee a na to jsem mu řekla, že má plínku tak ať udělá ee do ní a spinká. Vrazila jsem mu čaj a kupodivu to zabralo a vstávali jsme ve třičtvrtě na sedm. :grinning: To už jde.

Holky opatrujte se páá
14. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky

Eliška včera usnula kolem 9 hodiny, ale pak se ještě vzbudila, tak jsem jí nakojila a v 10 jsem jí přenášela do postýlky. No a od kojení v půl 10 vydržela až do půl 6 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale za to Honzík v noci zase vyváděl. Vzbudil se asi v 1, přišel k nám a chtěl mlíčko!!! Ječel tam jako kráva, že jsem myslela, že ho seřežu!!! :angry: :pensive: Nakonec spal s námi a ani když jsem kojila Elišku, tak se nevzbudil a spali jsme do půl 8, Eliška do půl 9 :slight_smile:
Manža odvezl Honzíka ke tchýni, tak tu mám klídek. Musím jít vyluxovat a něco uvařit a když bude Elis spát, tak budu mít havaj :dizzy_face:

Sokolko - ono se tenkrát na ten UTZ neobjednávalo, teď už se na první dva objednává, na ten poslední ne :unamused: Nevím proč zrovna na tenhle ne, když tam čekáš s velým břichem a v horku :angry:
No tak to jsi zase kočka :slight_smile: Mě bude mamka barvit vlasy v sobotu. Už to mám odrostllé :unamused:
15. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas, tak jsem vcera nekolikrat pocitovala tvrdnuti bricha.a docela casto.bala jsem se jestli to nebylo spojeny s tim padem,tak jsem dneska zasla na gyndu a pry vsechno v poradku.dostala jsem tablety horciku,tak doufam,ze to bude lepsi.zase musim na krev,to je pro me peklo.ptala jsem se na tu zadost a fakt se to dava ve 34tt na gynde.pry naky zmeny ted od noveho roku.pry to semnou doktor za 14 pri kontrole vyplni a s tim pak budu obyhat urady.
holky uz vam prisli penize.me to chodi vzdycky 12 na ucet a ted jeste porad nic.tak doufam,ze nejsem jedina a ze jste na tom stejne.abych to pak nemusela nekde resit,to by se mi fakt nechtelo.
15. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - hodila jsem na MMB zatím pár fotek oblečků, které nám jsou už malé...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=45397

Jukni a kdyby jsi něco chtěla, tak písni :slight_smile:
15. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla jsem ti zany do albicka.prckove fakt uzasny.jak jsem videla malou,tak uz se tak strasne tesim az ten prdola ze me vyleze a pochovam si zase malinkaty mimco.kdyz chovam jirika tak to uz je velkej chlap,kteryho pomalu nemuzu unest.a koukala jsem ze mame stejny vkus na hracky.uplne ten samy vysavac dostal jirik v loni a sroubovak letos.
15. led 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - konečně jsem ti poslala ty fotky z Mikuláše :slight_smile:
Poslala jsem je zmenšené, ale kdyby jsi nějakou chtěla na přidělání nebo v původní velikosti, tak mi písni číslo fotky a já ti jí pošlu :slight_smile: Jinak by se mi to odesílalo strašně dlouho :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany díky pak se juknu. Ještě musím vyndat prádlo z pračky. Akorát mi cvakla :grinning:

Jirik mě to chodí taky vždy 12 a tenhle měsíc taky nic. No a přišlo to dneska. Už jsem si taky říkala, že jestli to nepřijde do konce týdne, tak že tam v pondělí naběhnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu na to prádlo a dokoukat ordinaci. Páá
15. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, doctu vas jindy, ale musim se podelit o dnesni zazitky

takze: dnes jsme meli v planu velky UTZ... rikam manzovi do telefonu, ze budu rada, kdyz to stihne a pujde tam se mnou... a on boural :frowning2: strasne si to vycitam... nastesti je v poradku, v nemocnici jsme byli 3 h, ja vlastne 4 (UTZ), udelali mu asi 5 rentgenu hlavy a krku a pak jeste CT... auto se prevratilo, pomackalo, skla rozbita... no hlavne ze je zivy a zdravy! no a behem toho jsem byla na UTZ a asi mame obrika - namerili nam, ze jsme 20+5, ale my jsme je 19+4 :fearful: nemate nekde poznamenane ty hodnoty, co se meri pri velkem UTZ (obvod hlavicky, stehenni kost, brisko)? ze bych porovnala :wink: a jinak pry mame hodne zive mimco a to uz jsem slysela minule, takze to bude asi pravda... a jinak nevim, zda jsem videla dobre, ale myslim, ze tusim, jake to je pohlavi :sunglasses:

dobrouky a opatrujte se
15. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je mi moc líto, co se stalo. :cry: Hlavně, že je manža v pořádku. A co si myslíš, že to bude? :confused: Typuji holčičku :grinning:
15. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se dneska usnulo podezřele brzy :slight_smile: A my se celkem v klidu koukli na Ordinaci :wink:
Pak jsem mluvila se švagrovou. Chudák má zánět v prsu :frowning2: No vím jak jí to bolí, protože jsem to taky měla :unamused:

Jdu hodit sprchu a spát :slight_smile:

Luci - to je mi líto :frowning2: Hlavně, že je manžel v pořádku!!!
Hodnoty nikde napsané nemám, ale taky mi tvrdili, že jsme o kousek dál :wink:
A já tipuju kluka :dizzy_face:

Dobrou :dizzy_face:
15. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju :slight_smile: vy chcete vedet muj tip? nebo mate radsi prekvapko? ja chtela prekvapko, ale myslim, ze uz jsem to uhodla :wink: manzelovi jsem to samozrejme rekla, abych ho dnes v tenhle desnej den potesila... ikdyz jemu je jedno, jaky pohlavi mimco ma :slight_smile: ted uz spinka, snad bude s nim vse v poradku... ted abych se o nej bala porad
15. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme dneska vstávali v 6 :unamused: No ale Eliška se stejně vzbudila na kojení, tak mi to ani zas tak nevadilo! Spíš mi vadilo, že se Honzík v noci vzbudil, asi okolo jedné a ječel!!! Byl u nás v posteli a zase si vymýšlel, že chce mlíko!!! No a ječel pořád, tak ode mě dostal, odvedla jsem ho do pokoje, kde chvíli ječel a pak se nad ním slitoval manža. Eliška se vzbudila na kojo asi ve 2 a pak zase spinkala :slight_smile: No a spí ještě teď, ale myslím, že to není na dlouho a hlavně jí pak budu muset vzbudit a nakojit, protože jedeme na plavčo :wink: My se jdeme ukázat a kouknout na Honzíka :dizzy_face: Manža pak ještě pomaže někam na schůzku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - já to vidím na kluka, ten je vidět zřetelněji, ale u někoho je prý i hodně žřetelné to "kávové zrno" :grinning:
No ani se ti nedivím, že máš o manžela strach. Ale to já mám taky. Zvlášť když skoro každý den někde jezdí a nikdy nevíš na jakého blbce na silnici narazí!!! :rolling_eyes: Jenže tyhle černé myšlenky si člověk nesmí připouštět, protože by se zbláznil :frowning2:
16. led 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

manza vypada dnes lip, tak jsme jeli do Prahy - on sluzebne a ja jsem u nasich :slight_smile: bala jsem se o nej celou noc, kontrolovala, jestli dycha...

zany, na gynde v nemocnici jsem cekala hodinu (!), i kdyz jsem se ohlasila, zapomneli na me... a kvuli tomu manza pospichal :confounded: fakt ironie

sokolko, sup s fotkou do albicka, at te poznam, az te nekde potkam :wink:

hezky a pohodovy den :slight_smile:
16. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany diky za odkaz na tvoji nabidku na mimibazaru - urcite zajem mam, asi o ta body 5 ks, jeste si to promyslim a napisu ti, co bych prosila zarezervovat... ty cepicky s obvodem hlavy 44 cm jsou na jak velke mimi?
16. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek