• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Honzík byl plavat a my se ukázat v Amálce :slight_smile: Teda, zase jsem si vyslechla, že se Eliška začíná podobat tatínkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: To nééé, já chci, aby aspoň ona byla po mě :grinning: Holt se asi neproadím :confounded:
Pak jsme si dali kafčo, já trochu pokecala s holkami a frčeli jsme domů a manža na schůzky... Honzíka jsem zahnala spát, protože usnul cestou v autě, ale ještě tam kecá... :unamused: No snad brzy usne a Eliška taky :wink:
Honzík si dneska vymýšlí s jídlem. Ráno chtěl namazat chleba s marmeládou. Pak ho nechtěl jíst :angry: a nejvíc ho potřeboval, když jsme měli odjíždět :angry: Pak chtěl po plavání jogurt, ale za chvíli zas ne a žebral tam celozrnou bagetu. A doma najednou chtěl jogurt!!! No na zabití!!!!! :angry: Tak se naobědvá až se vyspí. Vyndala jsem něco z mrazáku, já se něčím zaplácnu a manža si to pak ohřeje s Honzíkem :wink:

Luci - my jsme tyhle čepičky nosili zrhuba na jaře, takže tak 4-5 měsíců... Tipuju to podle fotek, protože na fotkách z dubna a května je má... Takže by vám vyšly na podzim :wink:
Že to bude kluk, viď? :grinning:
16. led 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky, tak co nového tady? Nám zítra přijedou tchánovi na oběd = úklid. Malá zdlábla skleničku mrkve, zapila mlíkem a spinká. :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, jasne ze bude Eliška po tobe! po kom jinem by zdedila zenske rysy :wink:
ja si svuj soukromy tip zatim necham pro sebe, ju? :wink:

prave jsem si udelala rychle testoviny s tunakem, fazolema, paprikou a syrem a ted si dam jeste neco sladkeho :dizzy_face: za hodku tu bude mamca a vyrazime na nakupy pro mimiska :slight_smile:

cory, ahojky, asi jsem dnes zabednena, ctu, ze k vam prijedou tchanovci na obed = uklid, a rikam si: Oni ji tam uklidi...? a pak mi to docvaklo :grinning:
16. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci :grinning:
16. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uvidíme jak se Eliška vyloupne :wink: U Honzíka to bylo na první pohled viditelné, že je po manžovi, ale u Eli to ještě nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže třeba šanci mám :grinning: :grinning: :grinning:

Luci - no já si stejně myslím, že to bude kluk, ale klidně si to pro sebe nech :slight_smile:

Cory - taky potřebuju uklidit, nechceš to vzít i u nás? :grinning:
Nám zítra dorazí mamka a snad i švagrová s bráchou i dětmi. Záleží jak švagrovce bude... Měla by být ta druhý oslava :wink:
16. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - užij si nákupy :slight_smile:
Kam vlastně vyrážíte? :confused: :sweat_smile:
16. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je mi moc líto, že manža boural :frowning2: ,ale hlavně, že je živ a zdráv a nic vážného se mu nestalo.
Luci, já si taky myslím, že to bude kluk, když píšeš, že jsi to viděla, většinou říkaj, že se kluk pozná na první pohled :wink: , ale když to nechceš prozradit, tak se necháme překvapit :slight_smile:
Ptala jsi se, jak Adélka mluví, no, povídá pořád něco,říká spoustu slov a stále se snaží učit nové a nedavno začala slova spojovat a broukat si písníčky, takže si myslím, že na svůj věk mluví hezky a hodně a i nám to všichni říkaj. Je to naše milovaná šikulka.

Zany, mě taky Adélka neni prý moc podobná, všichni říkaj, že je to kopie manži, ale mě to neva, hlavně, že je zdravá :dizzy_face:

Jirik, to je dobře, že se ti nic nestalo, tohle počasí je fakt na pády jak dělané, ale snad už to brzy přejde.Tak na sebe dávej pozor a choď opatrně.

Ve středu jsme byli v té poradně, Adélka měří 84cm a váží 13,2 kg.

Tak přeju hezký večer a dobrou noc :dizzy_face:
16. led 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim vas z Prahy, kde jsme u nasich :slight_smile: vcera jsem byla s mamcou v obchode s kocarky a jsem zklamana - uvazovala jsem o klasicke inglesine, ale te, co je vlastne sportak, ktery se vlozenim tazky predela na hluboky a vnitrni rozmer hluboke korbicky je cca 74 cm, coz mi prijde malo pro naseho "prcka"... ta klasicka hluboka inglesina ma vnitrek dlouhy 81 cm, coz je super, ale je to jen hluboky kocarek... puvodne jsem chtela trojkombinaci Implast Bolder, ale ten ma taky celkem kratkou korbicku (75 cm)... takze velky dilema a navic ten druhy ani nemam moznost videt v realu, takze nevim, jak se rozhodnout... jasne, mohla bych koupit tu inglesinu pouze hlubokou korbu a pak dokoupit sportak, ale zase bych nevedela jaky...
no a dnes jsme jeli na Cerny Most a k kramu s kocarky nemeli temer zadne, takze zklamani, aspon jsme byli v Ikee a koupili svetlo do detskyho pokoje s zarovkou a kabelem a 4 talire :wink:
myslela jsem, ze tu koupime i dalsi veci pro mimi, ale asi bude nejjednodussi to objednat na netu a nebo koupit v PB... co myslite?

jo zany, bodicka jsou jeste volna? :slight_smile:

krasny vecer :slight_smile:
17. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

tak se dneska také hlásím :slight_smile: Nějak zatím nebyl čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme dneska vstávali v 7 :dizzy_face: Honzík se teda zase vzbudil v půl 2 a ječel, že chce mlíčko :rolling_eyes: Tak jsem manžu vyslala, aby ho odnesl do pokoje, protože ječel jako tur!!! :angry: No a manža tam s ním vytuhl a já na něj v půl 4 volala, aby se přestěhoval, když jsem šla přebalovat Elis :slight_smile:
Ráno jsem po snídani obalila řízky a manža oškrával brambory :slight_smile: A pak jsem frčela s mamkou na nákup do Tesca. Měla 10% slevu, tak jsme toho využili :slight_smile: Doma jsme se pak najedli, já upekla buchtu, Honzík šel spát, MM jsem vyhnala s Eli ven a mamka mi pak šla barvit vlasy :slight_smile: Hezky jsem rozdělila úkoly :grinning: :grinning: :grinning:
Odpo pak přijel brácha se švagrovou a dětmi, tak se jim mamka věnovala, holky spaly a my si v klidu pokecali, dali kafčo a buchtu :dizzy_face: Eliška celou dobu spala, Monča taky, ale občas brečela... No Eliška nebyla k vzbuzení, tak jsme jí museli vykoupat, aby se probrala :wink:

Luci - bodýčka jsou zatím volná :wink:
17. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Luci, tak třeba ještě na nějaký kočárek natrefíš, vždyť je na to ještě čas, říká se, že se kočárek nemá kupovat před narozením miminka.

Zany, mě se malá už druhou noc na mlíko nevzbudila, tak se třeba střídaj s Honzíkem :wink: :grinning: :grinning: :grinning: , my jsme dnes vstávali v 9hod. :dizzy_face:

V pátek manža přivezl synka na víkend, tak je Adélka nadšená , pořád si snim chce hrát a nejraději by ho tu měla pořád.Když malá usnula ,tak jsem ho šla ostříhat a nakonec jsem ostříhala i manžu, tak jsou oba fešáci :dizzy_face:Už jsem taky nějaká unavená, tak půjdu do hajan :slight_smile: Dobrou noc :dizzy_face:
17. led 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

já jsem si včera večer musela dát ještě vařit brambory na knedlíky :slight_smile: Pak jsem hupsla do sprchy a šli jsme spinkat :slight_smile: No co taky jiného, když nic nemůžeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík se zase vzbudil v půl 2, ale já to nějak zaspala... Eliška se vzbudila až v půl 3, v 5, nebo kolik přesně bylo, se přestěhoval Honzík a v 6 jsem kojila a vstávali jsme před 8 hodinou :dizzy_face:
Po snídani jsem dala péct jehněčí, udělala jsem špenát a pak jsem se věnovala dětem do doby než jsem šla dělat knedlíky :wink: Po obědě šel Honzík spát, já to sklidila v kuchyni a pak jsem šla s Eli ven a manža šel čistit kotel :wink: Dneska Honzík usnul celkem brzy, tak jsem ráda :slight_smile:
Za chvíli by měla dorazit kamarádka :wink: Na začátku dubna čekají mimčo, tak jsem zvědavá jak jí narostl břuch :grinning:

Jadiku - a kolik je nevlastnímu synkovi? :confused: :sweat_smile: No hlavně, že si rozumějí a nežárlí na sebe :sweat_smile:

Luci - zkus se dojet podívat do Vysočan do Dětského ráje. Otevřeli tam novou prodejnu a je prý mnohem větší, tak by tam výběr mít mohli a i ti určitě poradí :wink:
18. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky

tak malej mi ze čtvrtka na pátek usnul po sedmé hodině a vstávali jsme až ve třičtvrtě na šest. :grinning: To už byla konečná, ale jinak bezva. To bylo asi poprvé od jeho čtyř měsíců co spal celou noc. Další vstával ve 3, ve 4 :30, a před sedmou jsme vstávali. Zato na dnešek jsme tu měli návštěvu a vzbudil se po hodině spánku. :angry: Asi se mu něco zdálo. Pak se ještě taky vzbudil asi 3x, ale jinak to šlo. Jo kdyby tak chtěl spinkat jako v ten čtvrtek :sweat_smile:

Jinak mi jsme včera odpo byli popřát kamarádkám k svátkům a narozkám a večer, jak už jsem psala, jsme tu měli návštěvu. Pěkně jsme pokecali, dali jsme si vínko a něco dobrého na zub :grinning: Dneska jsem dopo vyrazila do tesca a rovnou jsem u číňanů koupila oběd. Vůbec nevím, co pořád vařit a Davča chtěl něco od tamtud tak jsem to měla bez práce :grinning: . Zítra zase nevím, co uklohnim. Hoďte nějaký nápady.

Luci ještě se můžete zajet podívat do Konětop. Tam mají taky hezký kočárky. No uvidíte. :wink:

Zany tak to jste se měli se švagrovkou, kafíčko, dortíček, to bych si taky dala říct. :grinning:

Jadik to je bezva, že je Adélka takhle šikovná. Kubíček dlouho opakoval svoje oblíbený slova, tata, mama atd. a pak se zničeho nic hrozně rozkecal a fakt se teď snaží všechno opakovat a je to teda sranda. Protože co z některých slov kolikrát vyleze.....

Tak zase páá jdu se věnovat ještě na chvilku dítěti, pak véča koupel a spánek :wink:
18. led 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, vždyť už se zase brzy dočkáš :slight_smile: už jen týden :wink:
Nevlastnímu synkovi je 18let :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bezva si rozumíme :dizzy_face: z malou si taky rozumějí, protože on má ještě jednoho sourozence od maminky a ten je o rok starší než Adélka :slight_smile:

Sokolko, a jak vařej číňani v tesku :confused: my jsme chodili do staré Pb do té číny a tam nám moc chutnalo, teď tam občas manža zajede a dáme si to doma ,ale je to tam dost z ruky a nic moc parkování a v tom tesku je to hezky při ruce, tak bychom to tam taky někdy testli :dizzy_face:
Adélka taky začínala na slovech táta, máma atd.a pak najednou z ničeho nic se snažila opakovat po nás a je fakt, že některé slova z původnim slovem nemají moc společného :sweat_smile: :grinning: ,ale to je u všech dětí normální , takže to zatim neřešim :dizzy_face:
18. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,
nemáte nějaký tip na jídelní stoličku se stolečkem?
Dneska máme fakt den blbec. Ráno přestala téct voda, máme vrt a shánějte někoho v neděli že. Já tu fůru nádobí, protože jsem včera nezapnula myčku no a prádlo to samé. Viděla jsem ty nejhorší vize, že nám odešlo čerpadlo a budeme muset minimálně 12tis dát za nové. :confused: No nakonec švára, kterej tomu rozumí, jenže je po operaci v nemocnici navigoval manžu, co a jak. Konečně na ty přišli, teď! Ale hlavně že to teče! Do toho nám utekli psi. Byli jsme akorát na rychlém nákupu v Příbrami a volal obecní policajt, můj známej, že psi jsou cca 12 km daleko od našeho baráku. Takže jsme pro ně jeli rovnou z nákupu. Vyváleli se v nějakejch sr..čkách, takže zítra budu čistit kufr, pokud ovšem zase nepřestane téct voda, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nádherná neděle, co? :confounded: :wink:
Ale zjistila jsem, že má Sabinka druhý zoubek, první špičák vyrostl v necelých 3 měsících, a druhý- STOLIČKA úplně v zadu! Jsem z toho teda jelen, protože mám načteno z moudrých knih, že mají nejdřív lézt přední zoubky. Doufám že s tím nebude mít v budoucnu nějaký problémy. :sweat_smile:
18. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Jadiku taky jsme si byly pro jidlo v tesku.bylo to fakt dobry.taky jsme si docela casto davali jidlo od cinancu ze staraku,ale ty porce se nedaji srovnat.v tesku jsme si to vzali domu a meli jsme oba obed a veceri a jeste oci na vhch hlavy,jak jsme se nacpali.sice to stoji skoro 100 ale stoji to za to.fakt dobrota.ja jsem dneska nasrana uz od rana.sla jsem na krev,tam fronta az ven,tak jsem si stoupla taky a cekala.ale dneska to vubec neutikalo.po chvili mi zacalo byt blbe.navali horka, poceni, hlad,tak jsem sla dovnitr abych si sedla a zacalo,ale pani fronta je v zadu, nevim kam jdete,cekame vsichni.tak jsem se do kr.. stary pustila,ze jsem tehotna a ze je mi blbe,tak si jdu sednout,kdyz je misto,tak koukala,jako to telatko.
po pul hodce vylezla sestra a dalsiho nevzala,ze ma v ruce zadanku a bere ted ty ktery uz ji odevzdali.tak se tam vsichni zacali strkat,aby odevzdali zadanku a na to uz jsem nemela nervy,tak jsem zase vyrazila domu a pujdu ve ctvrtek.
doma bordel,a kluci se valeli u televize.
19. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

já se sem včera nedostala, protože nám nešel net!!! :angry:

Noc u nás byla celkem klidná. Eliška se budila už ve 2, ale vrazila jsem jí dudlíka a vydržela do půl 4 :dizzy_face: Honzík dneska spal a přestěhoval se asi až v půl 5, tak to šlo :dizzy_face: No a vstávali jsme v půl 8, resp. Honzíka jsem budila, aby spal po obědě a Eliška spala do těch 9 :dizzy_face:
Mě pálí v krku a i kašlu. Honzík má trochu rýmu a pokašlává. Tak s ním radši nechci jít ven, protože jdeme příští týden na očkování, tak musí být zdravý!!!

Sokolko - to víš, museli jsme oslavit Honzíkovy narozky :dizzy_face: Daly by jsme si i trochu vínka, ale švagrovka bere ATB, takže smůla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže oběd bez práce, jo? :grinning: No to se máš! Já pořád taky řeším co vařit a zvlášť teď, když jsou věci který nemůžu :unamused: Je to fakt na palici!!!

Jadiku - no tak hlavně že mladší sourozence bere :slight_smile:
A Honzík taky žvatlal něco čemu nikdo nerozuměl :grinning: Třeba vysavač byl bababač :grinning: Teď už to říká hezky :slight_smile:

Cory - tak to jste měli fakt "veselo" :slight_smile: No hlavně, že vám voda teče a psi se našli :slight_smile:
No a to rostou Sabče zoubky fakt záhadným způsobem, protože byjí měli nejdřív vyrůst spodní jedničky, pak horní, potom rostou horní dvojky, pak spodní a teprve potom stoličky a špičáky :wink: Teda podle těch moudrých knih :sunglasses: Asi jste holt výjimka :slight_smile:
My teď očekáváme pětky, tak doufám, že porostou bez problémů!!!
19. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JIRIKU - to je ted něco, baba jedna:angry:
zany - já z těch zoubků taky netušim :sweat_smile:
Jinak peru druhou pračku, všude větrám plus vytírám, musím využít krásného počasí, akorát bláto mne štve ani nevíte jak, pořád chodim a stírám chodbu.
Jak jste probírali čínské jídlo, tak to taky s manžou můžem. Dneska ho vařím doma. Doufám, že se zadaří :wink:
19. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany diky za tip na Detsky raj, bohuzel uz jedeme domu a kdo vi, kdy sem zase pojedeme...

sokolko, do Konetop se chystam, ale maji tam jine kociky, nez mam vyhlidnute, tak jen tak na okouknuti, co dalsiho je na trhu :wink:

cory, chudaku, ty jsi teda mela nedeli! snad uz jsou vsechny problemy za vami a uz nebude zadna kalamita! co se zoubku tyce, taky mam nacteno to co ty :wink: ale knizky jsem jedna vec a realita druha, urcite to problem nebude

Marti, ty mas teda taky prihodu! byla jsi kde na krvi? na ZUNZu? nechapu, ze nekteri lidi jsou tak bezohledni, kdyz ta zenska musela videt, ze mas velke brisko! ja stani ve fronte a vubec cekani taky nemam rada, ted taky nedokazu moc dlouho stat, taky je mi nekdy blbe, tak si radsi porad sedam, kdyz to jde... snad po 2. pochodis lepe! :slight_smile:

zany, to je neprijemny, ze na vas neco leze :frowning2: drzim palce, aby to nic nebylo a rychleto odeslo! a nemuzes neco jist jako kvuli kojeni?

papa a hezky den :slight_smile:
19. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Marti, to je teda fakt baba!!! To bych se do ní taky pustila!!! :angry: Myslím, že když příště řekneš, že ti není dobře, tak tě vezmou přednostně!!! :wink: Já jsem tam tenkrát byla a dávala jsem sestře žádanku a požádala jsem jí jestli by mě nevzala přednostně, že musím ještě do poradny, tak mě hned za chvíli volali. A co je ti do lidí, když ti není dobře!!!!
Určitě si fakt řekni!!! :wink:

Luci - tak snad zas do Prahy vyrazíte. Však máš na kočárek ještě spoustu času :wink:
No jsou některý věci, který tě nadýmají a pak se to přenáší do mlíka. Takže nejím čerstvé pečivo, žádnou cibuli, papriku atd. :unamused:
19. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii ja chodim na krev do staraku.jestli to bude ve ctvrtek zase takovy naval,tak klepu na sestru,at me vezme.lidi zacali chodit v pribrami k doktoru jako sileny,vysi tam cedule,ze uz se neplati ty poplatky,tak toho vsichni vyuzivaji a mi tehule,co tahame bricha na to doplacime.
ZANY- jakou mas zkusenost s vahou mimca podle UTZ?me rekli,ze ted ma mimco 1800-1900g.kamosce pred porodem rekli,ze ma mala 3.10kg a ona druhy den rodila holcicku 4.20kg.tak neim jestli tomu muzu verit,nebo ne.
uz mi prisla postylka,tak jsme ji vybalili,aby jsme koukli,jestli je v pohode a jirik do ni zalez, usnul a vylez az rano.
dokupuju veci, uz se mi to krati,dozarizuju detsky pokoj,aby byli kam davat hracky.ted jsem koupila na netu detsky kapsar na zed.je jako masinka,tak doufam,ze bude mit u jirika uspech.je dost velky,tak mu musim vbrat vhodny prostor.
zdravim vas
19. led 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti do staraku do nemocnice?

zany, no cas mame jen relativne, dnes v Kika mi rekli, ze dodaci lhuta na kocarek, co asi koupime, je 9 - 12 tydnu :confused:

hezky vecer :slight_smile:
19. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii-jo jo chodim do staraku do nemocnice.jak je vratnice tak projdes za ni je hned takova bila budova a za tim je laborka a tam berou krev.co jsem tam byla,tak vzdycky vzali tak 2lidi za minutu a dneska-no sila.
19. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem jezdila taky na krev do nemocnice. I když tam bylo víc lidí, tak to šlo fakt rychle :wink:

Marti - a jaký kapsář jsi vybrala? Hoď se prosím odkaz ať můžu juknout :wink:
A vy jste neměli postýlku po Jiříkovi? A kočárek máte jaký? :confused:
No mě utz těně před koncem nedělali, aby mi řekli odhad, takže nevím... Ale co mi říkali odhad asi v tom 32 týdnu, tak byla Eliška větší... Měla asi 2 kg nebo tak nějak...

Týýý jo, Luci, takhle dlouhý dodací lhůty, jo? :confused: :rolling_eyes:
19. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany koupila jsem to na www.aukro.cz a do vyhledavace zadej cislo 533560450 a jeste jsem se rozhodovala na 533715496.postylku co mel jirik mam.ta je jeste po me ta klasika ze svetlyho dreva.me se libi ty cestovni postylky,tak jsem koupila tu.v lete budeme na chate a tam jsou jen postele,tak bych resila spani pro malou,tak jsem ji koupila rovnou.jeste si musim koupit nakou nocni kosili do porodnice a jinak pro sebe mam uz vsechno co budu potrebovat na tech par dni v porodnici.
19. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,

tak všem fakt doporučuji ty číňany v tescu, protože dávají velké porce a je to opravdu výborné. Jak nudle tak i další věci. Jo a když si dáte nějaký maso, tak doporučuji opékané brambory. Mňamka. :slight_smile:

Jirik já jsem chodila na krev na 3. pol. Sice tam bývalo taky dost lidí, ale zase to šlo rychle. Ale ono si asi nevybereš. Jinak s tou ochotou k těhulkám bych mohla vyprávět. Já jsem už byla těsně před porodem a odnášela jsem tenkrát nějaký papíry na VZP ohledně daní, fronta jak blázen a taky mě nikdo nepustil :angry:

Zany to já když jsem kojila, myslím ze začátku, potom už se to tak neřeší, :wink: tak jsem taky pořád nevěděla co vařit. NO a nakonec jsem to dělala tak, že když jsem tam něco nemohla, tak jsem si odendala a pak jsem to dodělala s tím, co by mi jinak vadilo. Ty jo to je hrozná věta, ale snad to chápeš :grinning: :sweat_smile:

Cory fakt hustý ty zoubečky, my jsme na tom asi jako Zany. :wink:

Malej zase začal spinkat na prd. Si to asi vybral v ten čtvrtek. :angry: Mě teď večer tak třeštila hlava, že sem musela polknout prášek. Ale už je to lepší. Zany snad se z toho brzy vyhrabete. :wink:

Tak jdu čučet na Hause pá
19. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

Já opět nestíhám. Nedostanu se sem, abych si v klidu vás dočetla natož reagovala :frowning2:

Dneska jsme byly v Sokolíku, tak máme další zážitky. Malá začala trošku více jíst, ale musím jí dost často razatně nutit (držet a rvát to do ní) Jsem zvědavá, co nám v pátek řekne mudr. v Praze.

Musím utíkat, moc se opatrujte a mějte se moc krásně

Jindul
19. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kde v PB je nejlepsi koupit ty veci do porodnice?

zany, jj, takhle dlouhy, takze se budu snazit najit jiny obchod...

dobrou noc :slight_smile:
19. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jsem Míša a jsem z PB.Mohu tady s váma občas prohodit páe slov??? :slight_smile: Na miminko teprv čekáme a termín máme 10.5, ale vypadá to, že malá půjde na svět dřív :slight_smile: Čekáme Aničku a moc se tešíme, já začala 25tt
20. led 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii-ja si koupim naky pyzamo u vetnamcu.stejne to jsou takovy kosile na nic.jen aby to bylo rozepinaci a pak to vyhodim.jsem zvykla spat v manzelovo sluzebnim triku co uz nenosi.a takovy veci jako vlozky a ty vlozky do podprdy jsem koupila normalne v hypernove.naky to neparfemovany mydlo a krem.zupan jsem dostala,pak hygienu a pro sebe tam toho vic nepotrebuju.s jirikem jsem mela taky spotrebu jen vlozek a tech do podprdy.masticku na bradavky jsem tam dostala a ty sitovy kalhotky se taky daji koupit v porodnici.toho jsem ale nevyuzila.kdyz jsem to viela,tak by mi to asi rozkousalo pr...takjsem mela svoje bavlneny.
20. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám, ale nemám ve vás ještě přehled, ale chci se zeptat jestli někdo bude nebo rodil v praze u Apolináře???
20. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek