• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zdar Luci, ráda tě "vidím".

Já pořád doufám, že se to s tím spaním zlepší. Musí se to zlomit. Zany na to za chvíli taky zapomene a pořídí si další, viď?! Já budu chtít ještě jedno a myslím, že to bude tak akorát....

Ráno bylo všude sněhu hafo a teď je zase pryč. Jak od dopoledne prší tak je to v háji. Ani jsme se nedostali ven a jak tak koukám z okna tak to už dneska neklapne. To bych zase něco mohla chytnout a umírat jak v tejdnu. To víte holčiny já taky musím mít všechno co vidím. :grinning:

Noc byla dneska lepšejší, ale taky žádná výhra. :sweat_smile:
11. lis 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

myš ještě nemám, ale rozhodla jsem se trénovat bez ní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luci, no to je dost, že jsi zavítala :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme po té příšerné noci najeli na kaše. Usoudila jsem, že prckovi to asi nestačí a tak dostal v pátek kaši a spal líp. Kojila jsem ho dvakrát a to považuju za úspěch :dizzy_face: Na dnešek taky a to druhé kojení bývá až k ránu, takže to beru jako první snídani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tady u nás v horách :grinning: se sníh drží i přes to, že pršelo. Holt jsme výš než vy dole v PB :grinning: :grinning: :grinning:
Venku jsme ani nebyli, protože je tam fakt hnusně. Zajeli jsme za tchýní, já přivezla štrůdlík co jsem pekla včera a dostalo se mi pochvaly že ho mám dobrej :grinning: Honzík cestou tam usnul, tak jsme ho přenesli v autosedačce na balkon, přikryli jsme ho dekou (ten :grinning: balkon je zasklenej...) a spinkal ještě půl hodinky...

Večer jsem ho vykoupala, dostal kaši a dokojila jsem ho. Usnul hned, takže pohoda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dneska měl manža vzkaz na telefonu, že nám nejde voda, protože blbej kůň strčil do nějakého uzávěru a urval to. Takže voda se musela zastavit. Takže jsme pospíchali od tchýně domů, aby to mohl manža opravit nebo nikdo jiný to tu neumí! My jeli ještě s Honzíkem do Kaufu a kupodivu tam nebylo moc lidí. To jsem teda zírala :sweat_smile:
Koupila jsem tam Honzíkovi dvě kaše od Hami. Jednu meruňkovou a druhou nemléčnou broskovou. Mám tady krabici mléka od Hami co mi poslali poštou a tak ho aspoň využijeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zítra plavčit nejdeme, protože Honzík má rýmu a nechci riskovat, že by to mohlo být horší. Tak to jednou oželíme a jindy si to nahradíme... Náš spoluplaváček je chudák v nemocnici. Měl taky nějakou rýmu, ale spadlo mu to na průdušky a měl teplotu a těžko dýchal. Tak si je tam nechali. Chudinka!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: V Kaufu jsem potkala paní co s námi chodí plavat a tak jsem jí to říkala, že nejdeme a ona, že ti další jsou taky nějací nastydlí a že tam budou asi jen 2 :slight_smile: No třeba si půjde někdo nahrazovat hodinu a samy tam nebudou :slight_smile:
11. lis 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Sokolko, Zany, blahopřeje k sedmi a deseti měsícům! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak my tu dneska měli návštěvu, dvě mé kamarádky - jedna je těhulka a termín má v dubnu... :slight_smile: tak jsem si s ní zavzpomínala na moje těhulkovský časy :dizzy_face:

jinak spaní na dnešek zase hrůza :confounded: už nevím fakt co zkusit... skoro celou noc spinkal se mnou v posteli, jsem byla ráno rozlámaná... naštěstí mi ráno stačí dát si sprchu a jsem hne ready :slight_smile: dneska tu bylo pěkně sychravo, tak jsme ani ven nešli, zůstali jsme v teple domova a čekali na návštěvu. teď si prcek hraje s taťkou, tak je tady od pc jen tak šmíruju :grinning:

Zany, my chceme taky chodit plavat, ale nejspíš až na jaře. nevím, jak v PB, ale tady, co chceme chodit na kurzy, tak tam paní nechce děti mladší půl roku - což nám bude teď na konci listopadu a taťka se bojí, že by malý nastydnul... tak to necháme až po novém roce :wink:

tak přejeme hezký zbytek dne! :wink:
12. lis 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec baby,

Tak noc asi stejná jako na včerejšek. Už nevím kam si mám lehnout. Ležím tak na 20cm postele a zbytek má Davča s Kubinou. Se na to vyprdnu. Jsem z toho celá rozlámaná. Ještě že existuje vynález zvaný kafe.... :grinning:

Dneska vstávačka v 8 hodin :astonished: super. Dopo jsme lítali po úřadech a tak, no a pak jsem vařila řízečky. Mňam. Budou ještě zítra. Odpo jsme vyrazili ke kámošce na kafíčko. Byli jednohubky a taky nějaká ta zeleninka. No a Kubina se mohl zbláznit, když viděl jak mamina žere. No tak jsem mu dala "cucnout" salátový okurky. Super. Krásně si to sál a najednou těma dásněma bez zoubků stiskl a urafnul kousek tý okurky. No neváhala jsem a okamžitě jsem mu jí s tý jeho tlamičky vyndala. No to jste měli vidět. Se na mě podíval jak na nějakýho nenažrance, kterej mu bere jídlo přímo z pusy... :grinning:

Po cestě domů opět usnul, tak jsem si aspoň v klídku doma připravila kaši a koupání no a pak už to jelo. Do toho přijel děda, že potřebuje napsat nějakou žádost tak hned jak prďola usnul tak jsem mu to nasmolila a bylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď si dáváme s Davím kafíčko a půjdu si udělat nějakej chlebík s něčím. Mám pěknej hlad. To snad na tu váhu zítra nevlezu. No jo ale musím. :frowning2:

Luci děkujeme :grinning: :grinning:

Jo jinak k tomu plavču. Na to asi sééééřu. My to přijde dost velká pálka na to, že k potápění se dostaneme až v nějakým třetím kurzu. No a pak když tam přestaneme chodit tak to bude stejně na prd. No a na to, abych dala za rok přes 20 000 za plavání fakt nemá. To za ty prachy Kubíkovi radši něco koupím. Toť můj názor.

Přejeme dobrou noc a posíláme pusinky mimískům...
12. lis 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Luci, děkujeme za gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme dneska spinkali s Honzíkem do 8,45 :grinning: Takže v pohodě. Po snídani jsme vyrazili do města do banky a něco málo jsme koupili a vzhledem k počasí jsme utíkali rychle domů do tepla!!! To počasí je fakt hnus!!! :angry: :angry: :angry:
Odpoledne jsme byli doma, Honzík hodinu a čtvrt spal a my odpočívali :slight_smile: Potom jsem vyrazila na cvíčo a kluci byli hezky spolu doma. Když jsem se vrátila, tak se Honzík koupal a pak dostal kaši a teď spí. Ale dneska hned neusnul. Chvíli bulel a pak jsem k němu šla a teprve zabral! :unamused:

Z plavča nakonec přišla SMS, že z technických důvodů dnes plavčo není. Tak si to budeme nahrazovat jindy :slight_smile:
Luci, tady děti do půl roku chodí do vaniček, od půl roku do bazénku. My chodíme teď od září a na další kurz začneme chodit od ledna :slight_smile:
Sokolko, k potápění se dostaneš hned v prvním kurzu. My taky předtím nikam nechodili a už se potápíme. Od toho ledna jdeme do dalšího kurzu. A myslím si, že ty děti získají reflex k potápění a vůbec vztah k vodě... A Honzíkovi se tam líbí, je spokojenej a vodu má fakt rád. Měl jí rád i bez toho, ale takhle je to pro něj něco jiného...

Mějte se hezky a pááá
12. lis 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to se omlouvám, jsem dostala špatné informace o tom potápění.... :wink: To ale nemění nic na tom, že je to stejně dost. :frowning2:
12. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak už byl 2 krát vzhůru... :frowning2:
12. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
třikrát.. :frowning2: Brou
12. lis 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvušky,

noc opět šílená. Pořád u prsa a navíc začal večer pokašlávat. To jsem si řekla, že to bude snad v poho, ale ráno se rozchrchlal pořádně. Takovej ten suchej kašílek a úplně to chrčelo. :frowning2:Pěkně jsem se vylekala a tak nás Daví hodil hned k mudře. Ta ho poslechla a nic neslyšela. Kašel má ale má to spíše usazený v krčku a na pruduškách zatím nic. Aspoň že tak. Jsem se bála, aby to nebylo něco horšího. Koupili jsme v lékárně mucosolvan sirup a mám mu ho dávat tak 3 dny 2x denně. Kdyby se to zhoršilo tak máme hned přiběhnout, ale doufám, že už to bude v poho. Samozřejmě nesmíme ani ven, tak to bude pěkně otrávenej.

Teď se chystá spinkat tak uvidíme.

Zatím se opatrujte... :dizzy_face:
13. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Sokolko, a kdo ti prosím tě takovýhle info dal??? No peněz to málo není, to nepopírám, ale my jsme se rozhodli to obětovat. Rozhodně nebudeme chodit pořád, ale ten další kurz ještě dáme a pak se uvidí.

My jsme ráno vyrazili ke kamarádce. Děti byli legrační. Kamarádka má 14 měsíční holčičku a pak se s Honzíkem pusinkovali, brali si hračky a hráli si v kuchyni, místo aby s námi byli v obýváku :slight_smile: Holt tam byli lehce z dohledu :slight_smile:
Pak si nás manža vyzvedl a jeli jsme ještě na Chodov, kde jsme pokoupili ještě pár dárků a samozřejmě něco pro Honzíka. V CA jsem mu koupila mikinu za 65 Kč :dizzy_face: a ještě jednu mikču s Púem za 150,- Kč. Tak mám radost!!! :dizzy_face:

No a manža se jde balit a frčí na spinning a my si jdeme hrát. Musím to dítě unavit, aby večer usnul na to tata a bylo to bez řevu!!!

Chudák Kubík!!! :frowning2: Tak kašlík ho schvátil! No hlavně aby mu to na ty průdušky nesedlo a byl v pohodě. Posíláme mu pusu pro brzké uzdravení!!! :dizzy_face:
A nerostou mu zoubky, když se pořád budí! Musím to zaťukat, ale Honzík má 2 kojení za noc a to druhé je hodně k ránu, takže spíš snídaně :slight_smile: Ale na dnešek se budil častěji, ale spíš hůř spal, protože dudlíček a pohlazení zabralo...

Tak zatím pááá
13. lis 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zany už nevím s tím plavčem kdo mi to říkal, ale to je jedno.

Jinak u nás by to bylo asi taky o něčem jiném, kdyby jsme měli dudlíka. Ale on ho nechce takže bud čajík nebo kozina.... :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

nikde nikdo?! :confused:

My jsme i nadále doma... kašílek je pořád i když už lepšejší, rýma neteče, ale když vezmu odsávačku tak něco odsaju. Zítra zavolám mudře, jestli ho nebude chtít ještě poslechnout. Ona mi řekla, ať mu dávám tu medicínu 3 dny 2x denně a pak nevim. No uvidím, co mi řekne.

Jinak nic nového. Malej se vesele staví na 4, jak na kolínka, tak na nohy a pořád se snaží si sednout. To je prča. On si narve nožičku pod sebe a neví jak dál. Sice jsem mu to párkrát ukazovala, ale asi si na to opravdu musí přijít sám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak od víkendu děláme papapapa. Šikulinka moje. :dizzy_face:

Venku sníh a zima tak nevím, jestli se nemáme líp doma. :grinning: Ale stejně už bych vypadla.

Všechny zdravínkujem a posíláme mimískům pusinečky...(bez virůůů) :grinning:
15. lis 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky,

nějak nestíhám :slight_smile:
Nebo spíš kecám v Lednovkách :dizzy_face:

U nás nic novýho nejni :slight_smile: Prcek už se rýmy pomalu zbavuje, ale přece jen tam pořád je. Takže do Sokolíka jsme dneska radši nešli...
Dopo jsme byli doma, něco jsem při Honzíkovi vyžehlila, ale musím to dodělat... :unamused: A po obědě jsme vyrazili ke švagrovce a p ak šupky domů. Prcek cestou domů usnul, tak jsem ho přendala do postele a hodinku si zdřímnul :slight_smile:

Kaše nám zabírá, takže už nechce ani nakojit před spaním... A budí se až tak ve 4, takže fakt úspěch :slight_smile:

Sokolko, tak to je Kuba šikulka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík se tenkrát najednou posadil sám a já jen koukala, protože už seděl. Ale pak mi to předvedl znova a znova. A nejdřív lezl dozadu jako rak a pak až přišel, že to jde i dopředu. No a pak si za pár dní stoupl a jakmile začal chodit okolo nábytku, tak to začalo. Teď už zdatně pochoduje po bytě a když žuchne, tak žádný že po kolínkách, ale hezky vstane a jde dál :dizzy_face: Šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak posíláme Kubovi pusu pro uzdravení a ať ho kašlík nezlobí a rýma je brzy fuč :dizzy_face:
15. lis 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

noc byla celkem v klídku. První budíček v 11 a pak ještě 2x takže pohodička oproti jiným dním tedy nocím. Vstávačka v 7.

Tak jsme zajeli pro jistotu k mudře. Poslechla ho a dobrý. Medicínku máme brát ještě tři dny a v pondělí už můžem ven. Když se to nezhorší a do 14 dní to ustoupí tak už tam nemusíme. Ale čekali jsme tam přes hodinu. Samý nastydlý dětičky... :confounded: Jo a váha je 8,47 kg.

Obídek mi dneska sabotoval. Snědl tři lžičky a už nechtěl. Tak mu to zkusím dát dýl. Uvidíme.

Dneska nemusím ani vařit. Přijel skoro tchán a přivezl nám bram. kaši s holandskýma řízkama a ještě polívčičku. Jupííííííí. :grinning:

Venku je tak krásně. Sluníčko svítí a jak se odráží od toho snížku tak to je nádhera. Úplně mám hned lepší náladu. Škoda, že ještě nemůžeme ven. :frowning2:

Před chvilkou tu byla babička (moje mamka) a koupila Kubovi mikinku. No a druhá babička volala, že přijde zítra a taky mu něco koupila. Já se jim divim, že si to neschovají na vánoce. Pak si stěžujou, že neví co mu koupit....

No nic toť asi vše ode mě. Víc novinek nemám, co taky nového doma. Asi půjdu na vánoční úklid. Už to sice říkám 2 dny, ale dneska už to snad klapne.

Zatím papapa :dizzy_face:
16. lis 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok jsem tu
16. lis 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vidím :slight_smile:
16. lis 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme s manžou sestavili kočár... Jak nám dali nový potah, tak vypadá fakt jako nový :grinning: No aspoň se to líp bude prodávat... Zítra to musím vyfotit a dát zase inzerát!!! Doufám, že ho prodáme!!!

Teď Honzík svačí a já konečně půjdu vyžehlit. Pořád o tom jen mluvím :angry: :grinning: A hlavně jsem ráno věšela další várku prádla, takže bych toho pak měla už mraky!!! :angry: :angry: :angry:
16. lis 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gratulujeme k posazení :slight_smile: To je Kubík šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já taky poprvé Honzíka neviděla jak si sedl. byli jsme u tety, on byl na zemi, my obedvali a najednou koukám a sedí. Ale vzápětí mi to předvedl zase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já čekám kdy to udělá, ale zatím nic...
16. lis 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davča se rozhodl, že bude vařit tak dělá guláš. :slight_smile: Aspoň jsem bez práce. Teda ne úplně. Budu muset uklidit ten bordel po něm... :sweat_smile:
16. lis 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ty kupuješ tu frutapuru v DM?
16. lis 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše noc celkem standardní od té doby co dáváme kaši. Akorát k ránu se prcek víc budil... :unamused: Vstávali jsme po sedmé a já jsem se ještě pak válela :slight_smile: Tatínek ho ráno přebalil, došli spolu zapnout jeho komp a pak jsme posnídali a jeli jsme do PB. Byli jsme s kamarádkou venku. Bylo krásně, tak jsem byla ráda, že konečně můžeme ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pak jsem šupky udělala oběd, hráli jsme si a nakonec jsem šla uspat Honzíka a vytuhli jsme oba dva :grinning: Já teda taky dlouho nespala, ale odpočinula jsem si. Mezitím jsme si dali kafčo a dortík. Dieta, co? :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, kupuju jí tam. Zjistila jsem, že je tam nejlevnější. Pořád tam stojí okolo těch 45,- kč. V Kaufu jí mají dokonce vyděrači za 54!!!!

Téééda, ty se máš, že David vaří! Toho já se nedočkám... :unamused: ale už jsem zvyklá :slight_smile:
16. lis 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo s tou dietkou mi povídej. Sice mám o 4 kilča míň než před těhu, ale už jsem měla dole 4,5 a půl kilča jsem nabrala. Měla bych večer přestat žrát. Ale jak jsem si na to zvykla tak je to v pr.... :sweat_smile:
16. lis 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ale uklízet bordel po chlapovi v kuchyni by se mi nechtělo!!! :angry:
Ještě že my máme myčku. Už si to bez ní normálně neumím představit :grinning: To člověk hned zpohodlní :grinning:
16. lis 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak já jsem dneska těm kauflanďáckejm vyděračům těch 54,9 dala. Pak jsem šla ještě do lékárny a tam ho měli za 45. Jsem myslela, že to se mnou šlehne....
16. lis 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No o jídle mi povídej. Já jdu cvičit a pak přijdu domů a nacpu se :grinning: :angry: Takže vlastně cvičím abych se mohla najíst :grinning: :grinning: :grinning:
No já jsem tak nastejno jako před těhu, ale potřebovala bych tak 5 kg dolů a hlavně posilovat na břicho... :confounded:
16. lis 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo my myčku nemáme, ale ani tak mě nesé.. to nádobí jako ten bordel okolo. Jako šlupky od cibule atd..... Jako by to byl takovej problém to hodit do koše nebo to rovnou nad ním oloupat..
16. lis 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ti řikám, že to jsou vyděrači!!! :angry: :angry: :angry: a to se divím, že vedle Kaufu v lékárně to měli levnější! Tam jsou to taky vyděrači!!!
Holt poučení pro příště!

A jako jsi Kubíkovi koupila?
16. lis 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ber to tak, kdyby si necvičila tak se nemůžeš najíst :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek