• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
ahoj MIISSO-vitam te mezi nami.jsem rada,ze nas tady zase bude vic.jsi s terminem porodu blizko Lucii.ja budu rodit v pribrami.taky jsem byla presvedcena,ze pujdudoprahy,ale pak se mi to rozlezelo v hlave.mam doma uz jednoho prcka a tady v pb je budu mit porad nak tak po d dohledem.muzou za mnou prijit dopo i odpo a nemusi dojizdet.jirikovi se zrovna nelibi v autosedacce,a kdyz buduv pb,tak muzou za mnou prochazkou.a jeste jsem i nak prosvihla tu registraci do prazske porodnice.a nevim jaky bude pocasi,a jet z prahy v naky snehovy kalamite,nebo tak neco se mi taky nechce.
a kde bydlite v pribrami a jestli to neni tajne,tak kolik ti je.a napis nam neco o sobe,at se neco dozvime.zdravim te
20. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no já taky nechci rodit v Praze, ale budu muset :angry: a to sem měla jiné plány.Já bydlim vedle II.polikliniky.Je mi 23 a je to moje první mimi.Sem vdaná a s manželem sme spolu šestym rokem, ale svoji od loňska.Já mám sice termín porodu 10.5, ale budu rodit už v dubnu asi :confounded: a ty si nám psala na rodinku vid :grinning: Jinak od začátku těhu sem na rizikovim.Jinak jak sem psala čekáme holčičku Aničku :grinning:
20. led 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam nove prichozi Misu :slight_smile: to jsem rada, ze dalsi tehulka :slight_smile: my mame termin 7.6., jsem v 21.tt

Marti, ja u Vietnamcu videla celkem hezkou kosili, myslim, ze uplne postaci... masticku na bradavky jsi dostala v porodnici?
20. led 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja jsem se rozhodla rodit v PB a bylo jednoduchy rozhodnuti, pribramska porodnice ma dobrou povest a jezdi sem i holky z Prahy :slight_smile:

Miso, bydlime kousek od sebe :wink: mne je 27 a taky cekam prvni mimco :slight_smile: tez jsem doma na rizikovem... a jake mas potize, ze budes muset rodit u Apolinare? musis byt doma v klidu?
20. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci.Už nakupuješ do porodky???Já dneska koukala po noční košilce a teda nenašla sem žádnou s rozepínánim u krku :angry: tak sem aspon koupila něco na malou.Já už dokupuju zbylé věci pro malou, protože opravdu nevim kdy budu rodit tak aby manža měl vše připravené.Jinak my už máme vše jako postýlku, kočárek atd, ale to sme kupovali brzo kvůli slevě co sme na to dostali. :grinning: holky neměla ste některá v krvi protilátky??????
20. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na riziku sem kvůli práce a na záčátku těhu sem měla špatně položenou děloho, ale to už je dobré.A ted mi zjistili v krvi protilátky, ale mám krevní skupinu B+ a u RH + matek je vzácné aby tvořili protilátky a tak už posílali krev do prahy, ale mám počítat s porodem tam a i na kontroly tam budu muset.Oni mi řeknou co a jak, ale prej na první těhu je mám celekm vysoké, ale prej se nemám bát oni si to pohlídaj, ale co mi řekli naši známí doktoři mám počítat s porodem dřív no a u Apolináře se na tohle specializujou tak tam musim :angry:
20. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a doma v klidu být nemusim, ale já už mám tak velký pupek, že sem hned ufuněná :grinning:
20. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, jeste se rodit nechystam, takze do porodnice jeste nenakupuju... neco koupim v lekarne a drogerii (vlozky a vlozky do podprsenky, kalhotky, masticky) a kosili stejne jako jirik koupim u Vietnamcu - uz si nepamatuju presne, ale myslim, ze v Prazske dole meli celkem pekne (je s rozepinanim u krku)
jinak ja jsem Rh -, pokud myslis tohle, zda se to zmenilo, nevim, druhy odber mi jeste nedelali...
Apolinar je dobra porodnice, bydlet v Praze, asi si ji vyberu :slight_smile: hlavne ze budes v dobrych rukou!
Miso a nechodis na tehu cviceni?
20. led 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci na těhu cvičení nechodim.No a ty protilátky ti vyšli ok?Já to mám vzácné jelikož jak sem psala jsem B+.V pátek jdu na 3D utz tak se těšim.A kde bydlíš ??
20. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja jsem vam psala na rodinku.
Lucii ja kdyz jsem cekala jirika,tak jsem si koupila nocni kosile tady dole na rynecku v ty trznici.myslim,ze 120 za jednu.masticku na bradavky jsem dostala v porodnici,ale druhou uz jsem si tam musela koupit.mela jsem bradavky od jiri popraskane a bolave.

Nakonec je jedno kde se mimco narodi, hlavne kdyz bude v poradku.me pis o tom,ze mas velke brisko.to jsi nevidela to moje.to jsem pekna koule.a to jsem zatim pribrala pulku nez s jirikem,to uz si radsi ani nechci vzpomenout jaky jsem mela bricho s jirikem.

holky ja uz jsem uplne na prasky z jirika slovicka a proc?prestal se bavit ve vetach a na vsechno jen a proc.kdyby to slo tak mu tu pusinku snad necim zalepim.uplne jsem na to slovo alergicka a rve mi to usi.na to se neteste.
20. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte období proč jo :grinning: já sem to synovce odnaučila když sem se ho polaždé zeptala a proč se ptáš :grinning: Já mám o 8kilo víc, ale pupek mám slušnej si nemysli nejsem drobek jako Lucík :grinning: :grinning: a kouká, že ty mimča budou kousek od sebe :slight_smile:
20. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jak mi to dneska píše :grinning:
20. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ja jsem O minus, takze po porodu dostanu injekci na protilatky, pokud bude mimco plus... ted v tehu mi jeste dvakrat budou krev na protilatky zkoumat, tak uvidim...

Marti, takze mate fazi "a proc?" :grinning: bohuzel asi nezbyva nez odpovodat...

ja drobek nejsem! :grinning: sice stihla, ale uz pribiram (cca 4,5 kg nahore) a jsem pekne vysoka :wink:

Miso, na tehu cviceni chodim a je to celkem fajn :slight_smile: k te pani budu chodit i na predporodni kurz - ty uz mas nejaky vybrany?
20. led 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsem preju hezky vecer a pro dnesek se loucim, za par minut tu budeme mit navstevu :slight_smile:
20. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já uvidim podle toho co mi poví s tou Praho když tak budu chodit tam, ale jinak mám tady vyhlídlou jednu pani :grinning: holky je tady někdo takhle k večeru
20. led 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

vítám Míšu :dizzy_face:

Nám teda včera nešel net a dneska do té doby než přijel manža, tak taky ne :angry: Máme nějaký špatný modem, tak ho musel vyměnit, ale musíme mít zapojený ten druhý, aby fungovalo vše co má... Tak snad ho někdo přijede opravit a nebo vyměnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík dneska vstával v půl 6 :angry: No hrůza!!! Já bych spala jako nemluvně a on, že vstávat a oblíkat. A hlavně vstával manžel, takže to bylo zárukou, že fakt už spát nebude :unamused:
Dneska odpoledne jsme měly sraz s holkama. Přijely sem k nám a byly jsme na mňamce v hospodě :wink: Tak jsme pokecaly :slight_smile:

Marti - no vyvedu tě z omylu, Bepanthen už v porodnici nedávají, ani ten malý vzoreček co jsem dostala v tom lednu 2007... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezké košile mají i na sídlišti v tom textilu Terminal. Kupovala jsem jí tam asi za 220 kč :wink:
No jsem ráda, že už břicho nemám a jsem pohyblivá, ale zas to má jiné stinné stránky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti - no na to se fakt těším až přijde fáze "A PROČ" :grinning: :grinning: :grinning:

Luci - no to jsi přibrala hodně, když máš 4,5 kg :grinning: Já měla teď 14 kg a s Honzíkem 20 kg :unamused:

Já jsem A Rh- a obě děti taky, takže mě žádné protilátky nepíchali, jen jsem byla na krvi víckrát kvůli těm protilátkám...
20. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - občas tu večer někdo je :wink:
20. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no já sem na netu vždy večer aspon na chvilku :grinning: No jo, ale vy jste obě RH- já sem RH+ a protilátky mám no děs.Na námko juknu na ty košilky
20. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pak jsme vykoupali děti a Honzík šel spát. Jenže já jsem byla nějaká zmatená, nedala jsem Honzíkovi plenku a už jsme četli pohádku. No a pak jsem si vzpomněla ještě na kapky na kašel a pak ještě na plenku a když jsem odkryla Honzíkovi peřinu, tak byl počůraný!!! :angry: :rolling_eyes: Prostě jak má naučeno, že už leží s plenkou, tak na to asi zapomněl :confounded: Jouda jeden a já jsem taky blbá!!! :pensive: :rolling_eyes:
Eliška dneska usnula krásně a skoro sama :dizzy_face:
My jsme koukli na Ordinaci a já jdu hodit sprchu a spát, mám deficit :confounded:

Míšo - mám pocit, že kamarádka je taky B a to je prý nějaká problémovější skupina :unamused: Ale neboj, bude to v pohodě :dizzy_face:
20. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim jestli je to problémové víc, ale asi u B- ano, ale u RH+ je to něco jiného, no uvidíme co nám poví.Ale věříme, že to bude v pořádku
20. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ja jsem tady temer kazdy den a jen vecer :slight_smile:

zany a jak vam s Honzikem je? uz je vam lip?
zany, nj, ale ja nejsem jeste ani v pulce tehotenstvi :wink: podle tabulek pribiram akorat, spis vic nez min, no snad to neprezenu :wink:
tak asi manzel ma taky Rh -, jinak by asi mimco melo + a ty bys musela dostat ty protilatky
20. led 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíím, dámy...
na jiné diskusi zjevila se jistá Marťa a poradila, že jste tady :grinning: Miissa mi tam hodila adress a jsem tu! ráda se přidám...něco málo o mě: 29 let, první miminko-Adámek nar. 24.10.08. jsem původně z hl. města, leč smrad a smog nás vyhnal a již rok a půl jsem příbramačka :slight_smile: teď na MD je dosti času, tak hledám nějaký kámošky na kočárování a na pokec...ještě jsem nerozlouskla, kterak k nicku hodit foto...snad k tomu dospěju později a dodám..
21. led 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to zmákla... :dizzy_face:
21. led 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

u nás noc celkem v klidu, Honzík spal a přestěhoval se až ráno kolem 6. hodiny a ještě usnul. Elišku jsem kojila až po půl 4 a pak před 7. hodinou :wink: Manža nám ráno utekl a ani se snámi nerozloučil :frowning2: :rolling_eyes: Prý myslel, že by Honzík mohl ještě usnout, ale to těžko, protože vylezl před půl 8 a volal manžu. A ten akorát odjížděl a dělal, že tu není :angry:
Teď jsme po snídani, Honzík má teda na stole ještě chleba, ale právě něco vypráví Elišce :grinning: a s ručičkou jí dělá "dobý den" :grinning: :grinning: :grinning:
Půjdu vyluxovat a až budou děti spát, tak bych chtěla vytřít. A musím dát dělat oběd :wink:

Vítám Barculdu :wink: Teda, to se nám to tu rozrůstá a snad námto vydrží :dizzy_face:

Luci - manža je asi nejspíš Rh-, ale i kdyby byl Rh+ a měl ty antigeny jeden plus a druhý mínus, tak by děti mohly být mínusové :wink:
21. led 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tak koukám že ti drahouškové krásně spí :slight_smile: Adámek už spinkal i 9 hod. v kuse a to chodí spát tak v 19 h. ovšem dnes co 4 hod. vzhůru :unamused: snad to bylo výjimečné...už jsem si zvykla na dlouhý spánek :dizzy_face:
Koukla jsem na pár příspěvků, ohledně toho RH, to fakt netuším, nikdy jsem se o to nezajímala. Ale cosi mi naznačovala švagrová, nějak se jim nedaří přijít do jiného stavu podruhé. A prý to způsobuje rozdílné RH, nevím.... No a co se týče přibírání, tak já celý těhu dle tabulek v pohodě, ale poslední měsíc, co týden to 2 kg nahoře! celkem 18 kg... :angry: a 5 mi zostalo...je fakt že se teda docela dobře živim, jak kojim, tak furt mám chutě na sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a v porodnici v Příbrami jsem rodila v říjnu a Bepanten nám dávali, takovou tu maličkou tubičku....ale třeba už jim došel sponzoring...
21. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barculdo vitam te mezi nami.to jsi se vymenila v porodnici s moji kamaradkou,ta porodila 15.10.a kde v pribrami bydlite?pises,ze pri kojeni mas chute na sladke.ja jsem jirika nekojila a ted jeste taky nekojim a chute mam teda sileny.a u me to neni asi ani tim,ze jsem tehotna.ja sladky miluju.bojim se kazou kontrolu lest na vahu.

Koukam,ze mi nekam zmizela fotka.prehrabovala jsem se ve fotkach jirika a asi nakym divnym zpusobem.tak az bude vic casu,tak to musim nak poopravit.
21. led 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky i tobě jirik.k za uvítáníčko. Bydlím nad nám. 17.listopádu...tak ty už jsi 34 tt...no to už máš za pár :slight_smile: já se taky na váhu bála lést...navíc jsem chodila na gyndu ke Svobodový a těch posledních 14 dní jsem chodila už do nemocnice, páč jsem měla jakýsi zoufalý monitory a ta jejich váha ukazovala ještě o 3 kila víc! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale co, hlavně že miminka jsou v pohodě...každej nemůže být modelka :sunglasses:
21. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a koukám na nick k tobě..Adrianku 5 dní přenášej a bude mít narozky jako já.. :grinning:
21. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak sem tady, dneska ná zbudili na odečet na topení, ale já sem ještě usnula i když malá mi to dopřát nechtěla.Barčo ahojda tak si to zvládla :grinning:
21. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myrti oni nám je smazali, že na nich nejsme my :grinning:
21. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek