• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Né Myrti, ale Marti :grinning:
21. led 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišo, jo jo zvládla...to se ti to vyspává s aničkou v břišku, co? :confused: jen se vyspi do foroty, pak bude hůř :sweat_smile:
Jirik.k je teda Marťa, jo? aha...no a jakpak to správcové poznají, že na fotkách nejste vy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je mi záhadou... :zipper_mouth:
21. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně napsali, že to je fotka hz utz a né moje, tak asi to hlídaj.Barčo no vyspává ha ha ono to taky tak sladké neni.Malá se převaluje a dost často nesouhlasí s polohou v které hajám a tak mi to vysvětlí :grinning: A ráno když už chce pohoupat no tak mě chce vykopat z postele :grinning: A to je v bříšku a už semnou mává :grinning:
21. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty děti to s náma uměj Mišo, ještě nejsou venku a už nás takhle omotávaj kolem prstíků.. :wink: se ti ještě bude po těch kopanečkách stýskat, uvidíš... jo k té fotce, tak to jo, tohle asi fakt hned poznaj, jen je mi záhadou, jak poznaj, že na fotce jsem fakt já a né třeba kámoška :grinning: :sweat_smile: doufám že mne za ty řeči nevykopnou :wink: ...už té své polemiky radši nechám...
21. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to nevim :grinning: Ale já na ní sem jen ještě s menšim bříškem a ted už to je veliké
21. led 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.jo odhalili jste me ja jsem martina-stejne jako jirik.k.
ja teda s malou v brisku uz spat nemuzu.jsem vzhuru tak 15x za noc.kazdou chvili se musim otocit na druhy bok,ale to si musim sednout a pak se teprve pretocit.takze des.jeste mi to prijde kdyz me mala kope,ze me vzdycky chytne za delohu a lomcuje semnou.to je kolikrat tak neprijemny.kde je jen takovy to stouchtuni,abych o ni vedela.ted se mi asi msti,za to ze ji v noci budim,tim jak se prevaluji.
prnaset bych nechtela,to jsem mela s jirikem a mela jsem toho uz plny zuby.to jsem mela 22kg na vic a nemohla jsem se uz ani hnout.jiru jsem rodila 41+3.adriaku bych klidne dneska uz sla vyprdnout ven.
21. led 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miše, a bude větší a ještě větší, až bude největší na celém světě :grinning: ba ne, tak veliký jako já ho určo mít nebudeš... :wink: Anička je přece něžná dívka...na našeho chlapáka Adama, co se váhy týče snad nedosáhne :wink: .. už tu hodinku zkouším marně uspávat..štírek ne a ne zabrat...přitom zívá a zívá a zívá...snad to na něj brzo spadne. On toho teď už moc nenaspí, tak 2 až 3 půlhodinky denně, jinak je čiperka...kde jsou ty porodní časy, kdy spinkal skorem celý den? a to jsem se v nějakejch moudrejch knihách dočetla, že mezi 2 a 3 měsícem spinkaj děti 16-20 hod...cha chá! bych chtěla vidět! :dizzy_face:
21. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, chvíli tu nejsem a jsou tu nové tváře :slight_smile:
Sabinka právě dlabala jahůdkovou přesnídávku, jahody samozřejmě všude, ale dokrmit mlíkem nechtěla, takže toho zdlábla asi dost. Zítra jdeme na půlroční a měli bychom dostat 3. hexu, pokud ovšem bude, že :angry:
Co je u Vás nového? Nedočítala jsem, snad večer, už mi píská pekárna, jdu dělat závin, tak zatím paa :wink:
21. led 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda tady je živo :slight_smile:

Eliška má zase den :rolling_eyes: Dopoledne usnula během doby co jsem luxovala :wink: Pak jsem se pustila do vytírání, že aspoň vytřu obývák, protože Honzík byl v pokoji a ona se do toho rozbulela. Tak jsem to dodělala a od té doby ječela asi hodinu a půl a nebyla skoro k utišení :unamused: Pak jsem jí uhoupala v lehátku, tak spala a my se s Honzíkem aspoň naobědvali a pak jsem ho dala spát. Já šla dovytřít zbytek bytu a chyběl mi poslední kousek a Elina už zase řvala :rolling_eyes: No a pak přijel manža, tak jsem mu šla ohřát oběd a náš Honza ještě nespal!!! A to byl hodinu a půl v pokoji!!! :angry: To jsem zjistila, že je ještě pokaděný, protože nepřišel, když nespal :angry: Takže jsem jeho spaní vzdala! A teď tu zlobí jako svině a je protivný!!!!! :angry: :angry: :angry: Manža tu zatloukal jednu lištu za televizí a jak měl ten stolek odsunutý, tak Honzík šel a 2x vypnul televizi, resp. prodlužovačku, kde je vše zapojeno!!! :angry:
A to jsem ještě zjistila, že byl zase v koupelně a ráchal se v umyvadle, kde byla namočená odsávačka. Všude plno vody a to jsem dneska vytřela!!! :angry: :angry: :angry:
A i tenhle příspěvek píšu asi hodinu, protože mě tu mezitím prudí a do toho ještě prudí manža!!! Tomu jsem teď taky vynadala, protože o té liště ví 4 měsíce a není schopen jí zatlouct. To jí musel Honza zase vytáhnout a mě rozčílit, aby to bylo!!!

Eliška ječí, tak letím, pak zareaguju na to co jste nakecaly :wink:
21. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda zany, ty ses rozjela! :sweat_smile: musíš být vzteklá jako ta opice! :slight_smile: tě plně chápu, není to jednoduchý, holt den Blbec s hodně velkým B! :zipper_mouth: Adámkovi se taky nelíbí, když vytírám, jak vezmu do ruky koště, je zle...řve a řve, je celý rudý a spocený.... :confused: raději to dělám, když spí..v té jeho půlhodince. naštěstí mám malý byt 2 plus 1, tak to zvládám v rychlosti.... a ty k tomu ještě Honzíka..obdivuju tě... :wink: to musíš být stále ve střehu, co?... jinak budem taky chodit plavčit do amálky, koukala jsem na tvá fota...první hodinu máme už 9. února, je to na ty vany, jsem zvědavá..hlavně že má být adámek vyspalý a najedený, to teda nevim jak to přesně na ten čas zvládnu :grinning:
21. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je od rána jen řev. Když neječí Eliška, tak řve Honza, protože je protivný jak nespal :angry: Snad brzy usne a Eliška taky a bude tu konečně klid. Jinak fat visím na trámu!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Marti - tu fotku ti smazali proto, že na ní nejsi ty nebo ty s Jiříkem, ale jen Jiřík. V profilu nesmí být fotka jen dítěte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hmmm, tak to v porodnici asi došli mastičky, protože já žádnou nedostala. Holt hodně dětí, málo mastiček :grinning: Ale nevadí, manža mi pak dovezl mojí :wink:

Barci - tak ty jsi byla v porodce s mojí známou, rodila 25.10. a druhá kamarádka 28.10. :wink:

Přijel opravář na net, tak musím končit a odpojit se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany prosim te muzes mi dat naky tel, nebo web stranku tam,kde jste sehnali to vozitko ke kocaru pro honzika,aby se na tom vozil.jak casto to upotrebis,ja nevim jestli to kupovat,nebo ne.koukla bych na ceny a tak.diky.zany jestli me ceka to co tebe,tak mi snad slezou vlasy.dneska uz me jirik taky rozcilil,jsem jsem ho musela srovnat ranou po prdeli.uz aby prisel manzel z prace,uz mam nervy na pochodu.ted jsem si jista,ze nas v dubnu nemine zapis do skolky.uz aby to bylo.
21. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer holky :slight_smile:

barculdo vitej mezi nami :slight_smile: ja jsem taky puvodne z Prahy a sem jsem se rada prestehovala za manzelem - smog, auta a spousta lidi neni nic pro me
jeee, ted koukam, ze jsme temer sousedky :wink:

zany, jj, vim, ze i nase mimi muze byt Rh -, proste uvidime po porodu, nastesti existuji ty protilatky :slight_smile:

Marti, tak to jsme na tom stejne - ja bych se ted po sladkym taky utloukla :wink: i kdyz ja sladky rada uz predtim, jedinou vyjimkou byl 1. trimestr, kdy jsem sladke a hlavne cokoladu moc nemusela :sweat_smile:
21. led 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to budem za chvilku všechny sousedky Barče koukám na druhý konec baráku a Luci bydlí taky někde tady :grinning:
21. led 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, tys mela teda den, snad aspon v noci budou deti hodne! a uz jste zdravi? tesim se na bodicka :wink: jo, mam na tebe dotaz - jak je to u vas v lete s mouchama? mam dojem, ze jsem se te na to ptala uz pred nasi svatbou, ale tohle je aktualni - kamaradka chce mit svatebni hostinu u vas a ja si na ty mouchy vzpomnela... nevis, jak to v te restauraci resi? da se to tam? nekdo rikal, ze snad strikaji okenni ramy nejakym sajrajtem, aby tam mouchy nelitaly... diky :slight_smile:
21. led 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás už se spí :slight_smile: Dnešek byl fakt náročný, takže se půjdu vykoupat a zalehnu. Poslouchání toho řevu mě fakt vyčerpalo :unamused:

Luci - s mouchami je to přesně jak píšeš! Vloni to stříkali nějakým sajrajtem a když mouchy sedli na okno, tak pak chcípli :grinning:
No zdraví ještě nejsme :unamused: Já se v noci málem udusila :angry: Chytil mě záchvat kašle a hrozný! Eliška má chudák taky rýmu, tak jsme odsávali a Honzíkovi taky. Sice něco vysmrká, ale tu zadní rýmu nezvládne :unamused:

Marti - kouknu se kde jsem to vlastně kupovala :wink: Zatím jsme to měli na kočárku jen jednou. Teď jak je sníh, tak to moc nepoužíváme a hlavně jsme nebyli na žádné delší procházce... :frowning2: Myslím, že to využijeme víc až bude hezky :wink:
A co vy máte za kočárek? :confused:
21. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a ty mouchy dovnitr vleti? kamaradka se dost vylekala, kdyz jsem ji o nich rekla :confused:
21. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolik plen hadrovejch je tak potřeba??? :sunglasses:
21. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes v noci jsem cca 4 h nemohla zabrat, bylo to vazne k zblazneni, v pul druhy prisel manza a zacal chrapat, fakt zuzo :frowning2: doufam, ze to takhle nebude kazdou noc!

ted tu bastim chleba z pekarny a oblizuju se az za usima - asi bych si mela vycistit zuby, jinak se zas prezeru :sweat_smile:

zany a cim odsavate? hodne holek si tu na konikovi pochvaluje odsavacku na vysavac - zni to divne, ale pry je maximalne ucinna a vysaje opravdu jen to, co ma :sweat_smile:
21. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se taky dve hodiny spi.to je nadhera.takovy ticho a ja konecne neslysim a proc??????
Lucii ja mela na jirika rymu odsavacku z lekarny za dvacku.jeden konec do pusy,druhy do nosanku.

nevim jestli chces pleny jen tak treba na ublinknuti,nebo na prebalovani.na prebalovani jsem mela ty jednorazovky a bavlnenych plen jsem kupovala 20ks.abych nemusela porad prat.ted jsem si koupila zase 20.ty po jirikovi byly uz zaprane.a koupila jsem jeste 4 obrazkove tak k doktoru,nebo do kocarku pod hlavicku.

Zany diky,hned se na to podivam.kocarek mam jeste po jirikovi.sportak zn.Deltim.
21. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej večír,
Luci, odsávačka n avysavač je fakt perfektní.. my teda rýmovali NAŠTĚSTÍ jen maličko, čuliže jsem odsávala celkem tak pětkrát po ránu...ale fakt perfektní. Doporučuji vřele.. :dizzy_face: Můj drahý, když to viděl, tak to zkoušel na sobě, nevěřil tomu, aby to štírkovi neublížilo, ale fakt je to rychlý a účinný..no a ten vysavač dětem ani nevadí, ten zvuk. Některý u zvuku vysavače prej i usínaj-to my teda ne,ale slyšela jsem to.. :wink:

Missa:já koupila 20 ks plen hadrovejch a zatím stačí. Používám jen jako podložku na kojení, na utírání ublinknutí, na odkrkávání, prostě je mám vždy při ruce. A 20 mi jich stačí bohatě, abys to furt nemusela prát...pokud nebudeš po vzoru našich maminek ovšem plenky látkovky používat na přebalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to bych jich při spotřebě našeho štírka musela mít snad 200! páč mi kadíme tak 5xdenně a jak se píše v moudrých knihách: "spokojené dítě má 8-10 pomočených plen denně" - náš Adámek štírek jest tím pádem velice vpřevelice spokojené miminko, páč my máme tak 15 plen denně :grinning:

Zany: pochopila jsem dobře, že máte restauračku??? Kde prosímtě? já přemýšlím nad oslavou mých 30 tin a obhlížím restauračky-ale chci nekuřácký prostředí a útulno, což je docela problém :unamused: tak písni, kde to máte...nás by moc nebylo. Tak 12 lidiček...

Hezkou dobrou noc přeji..už mizííím, ať se trochu vyspííím...
21. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - vletí dovnitř, ale to je všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale moc jich tu není :wink:

Odsávačku máme na vysavač a je fakt super. Nejdřív jsme měli tu klasickou, jak píše Marťa, ale já to tím neutáhla. Pak jsme koupili tu na vysavač a je mnohem lepší a vytáhne to šetrně a přikládáš to jen k dírce, kdežto tamtu cpeš do nosu a to je pro ty děti asi horší :unamused:
A Eliška to snáší docela dobře :wink: Sice by u toho neusnula, ale pohodě :wink:

Plenek máme 30 a bohatě to stačí. Myslím, že i těch 20 by stačilo :wink:

Marti - oni se dělají přímo univerzální stupátka. Tohle je vyloženě pro Jané kočárky :wink:

Barci - my restauraci nemáme :wink: Ale bydlíme v Orlově u hospody :wink: Mají tu i salonek a ten by vám myslím stačil v pohodě a tam pokud si nebudete kouřit sami, tak tam nikdo nekouří... :wink:

Dobrou :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ja nasla, ze potreba je cca 20 - 30 plen, ja budu mit asi tech 20, pokud se jeste nerozhodnu pro latkove pleny

barculdo, zany restauzaci nema, ale bydli nad ni :slight_smile: jinak hezka restaurace je pry u Modre kocky, ja tam teda jeste nebyla, ale uz mi to rikalo par lidi... a nebo tam u zany, ale to je kousek od PB
teda! - 15 plen denne! no ale to se urcite casem srovna a bude jich min :slight_smile:

dobrou noc, musim koncit, jinak se neodlepim nikdy :grinning:
21. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýýýýýýý,jóóóóóóó,vy jste zas nějaké ukecané :wink: nemohla jsem vás vůbec dočíst :grinning: ,ale to je dobře, že to tu takhle žije :slight_smile:

Vítám Míšu a Barculdu :slight_smile:

Cory, to jste teda měli fakt povedený víkend :frowning2: , ještě, že už je to za vámi :sweat_smile: Zoubky Sabince rostou opravdu zvláštně, ale oni hezky postupně dorostou všechny, ale trošku v jiném pořadí :dizzy_face: Malá už ti baští přesnídávku :confused: a spapá jí celou :confused:

Marti, to stou babou v té laborce je mazec, baba jedna :angry: :angry: :angry: A období proč je taky dost dobrý :sweat_smile: taky se těším, až knám dorazí :sweat_smile: :grinning:

Luci, taky máme tu uplně obyč. odsávačku za 20kč a jsem sní celkem spokojená :dizzy_face: plenek látkovek mám taky kolem 20ks + obrázkové a stačí to pokud to nechceš i jako místo jednorazovejch, já jsem je dávala jen kuli kyčličkám na jednorázové a pak už opravdu jen malé na spinkání pod hlavičku atd.

Jindul, držíme pěsti na pátek, ať vše dobře dopadne :dizzy_face:

Míšo, já jsem rodila taky v Pb, takže neznám porodnice v Praze.Jinak já mám taky A neg a Adélka má po manželovi B+ takže mi píchali v porodnici protilátky , ale docela jsi mě nastrašíla ,pak jednou budu mít strach až bude Adélka těhu, aby neměla problém :frowning2:
21. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, tys mě teď tou odsávačkou tak navnadila, že o ni taky začínám přemýšlet.Chtěla jsem se zeptat, od kdy čtete Honzíkovi pohádky před spaním :confused: já jsem to zkoušela ,ale malou to zatim moc nezajímá :cry: Jinak obdivuju malého, že vydrží sám v pokoji 1,5 h. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak přeju pohodovější dny a né jako ten dnešní :frowning2: , muselo to být asi fakt náročný :sweat_smile:

Tak jsem snad zareagovala na vše, ale byla to docela fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jdu taky do hajan :slight_smile: dobrou noc :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :dizzy_face:

u nás dneska noc v pohodě. Eli trhá rekordy a kojila jsem ji v půl 8 a pak až v 5 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No zřejmě dospávala celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík se v noci nějak vzbudil, ale byl tam manža a já to pořádně ani neregistrovala :grinning: Vstávali jsme v 7 :slight_smile: Ale stejně se mi nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopoledne má přijet tchýně, aby si užila dětí a já pak po obědě vyrazím s Eliškou do poradny :wink: Jsem na naší buřtinku zvědavá :slight_smile:

Jadiku - čteme mu zhruba od roka a půl a baví ho to :slight_smile: Ale musí tam být obrázky, protože musí do té knížky koukat a jinak ho to nezajímá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A začali jsme mu číst spíš proto, že najednou nechtěl usínat sám... tohle docela zabralo :wink:

My jsme tu odsávačku kupovali až když byl Honzíkovi skoro rok a manža odjížděl na 2 dny pryč a Honzík měl rýmu. A já to prostě neutáhla. Takže vyhrála ta na vysavač a litovala jsem, že už jí dávno nemáme. A zvlášť teď si myslím, že bych Honzíkovi tou klasickou rýmu nevysála. Nejenom, že bych mu to nenacpala do nosu, ale i jak to má hustší, tak by to nešlo :unamused:

No nebydlíme přímo nad hospodou, ale přes dvorek :wink: Můžu chodit v podstatě v bačkorách :grinning:
22. led 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem !

Tak jsem taky konecne objevila diskusi z PB :slight_smile:
Zany - to je dobry, kdy spala do 5 do rana. To obcas Lucka driv predvedla taky, ted uz se pravidelne budi mezi 1 - 2 v noci. Tedy pani, vcerejsi den u vas musel byt dobry masakr.
22. led 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek,

člověk se tu chvíli neukáže a pak to 2 dny dočítám :sweat_smile: . Ale už je to hotový tak vám tady taky nechám nějaký moudro :grinning:

Předně zdravím nové tváře. Petulao, Baracu a Missu. Jsme rádi, že se nám to tu tak hezky rozrůstá. Jenom aby to nedopadlo jako s některými novými, co se tu ukázaly párkrát a pak se na to vyprdly :frowning2: .

Petul a kde bydlíš a tak. Něco nám písni, ať jsme taky v obraze. :wink:

Zany snad už budete brzy v poho. Jo a momentálně ti docla závidím ty tvoje noci. Kubajs na dnešek zase vyváděl. Každou chvilku pobrekával a vypil plno čaje. :angry: Jo a holky příští týden budeme mít poprvé Kubajse na noc u babičky. Jsem na to fakt zvědavá. Na jednu stranu se i těšim a na druhou se děsim, co tam předvede. Jenže 27. února jdeme ségře na maturák takže ho hlídat bude muset. No a tohle bude zkouška. :sweat_smile: No určo vám dám vědět jak to dopadlo.

Vůbec už si nepamatuju na co mám reagovat. Tak jen tak co mě teď napadlo. Plenek jsme měli asi taky kolem 20-30 ks, odsávačku jsme měli úplně tu obyč. Rýmu měl vodovou a když to bylo hustčí, tak jsem mu tam stříkla mořskou vodu a v poho. No a v létě mi mamka koupila super odsávačku ve Španělsku a ta se dává také jen na kraj, sice to není na vysavač, ale já jsem spokojená. :wink: Jinak já rodila také v Příbrami a v celku jsem byla spokojená. Jinak si myslím, že všude je něco a nedovedu si představit dostat bolesti a ještě se trmácet autem bůhví kam. Je jasné, že je to něco jiného u člověka, co musí rodit jinde ze zdravotních důvodů, ale jinak mi to přijde zbytečný, pokud ta dotyčná nemá opravdu nějaké hrůzostrašné zkušenosti ze zdejší porodky.

Jinak mi dneska vstávali před šestou a teď půjdu vařit. Jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Udělám jenom vepřové plátky se šťávičkou a s bramborovou kaší. To Kubík miluje, ostatně jako vše s bramborovou kaší :grinning: . Holky z toho našeho raubíře se stává pěknej závislák. Včera si ho vzal děda asi na 10 minut ven, než jsme se mi oblékly s drahoušem a frajer začal řvát, že chce maminku? :confused: U babičky taky, chtěl si pořád hrát se strejdou, ale jakmile jsem se zvedla, že jdu z pokoje pryč tak se mohl zvencnout. Asi začne povinně chodit na hlídání k babičkám, nebo fakt nevim. Nechci z něho mít závisláka, kterej se beze mě nehne ani na krok :frowning2: . Je fakt, že když mě nevidí, tak je mu to v celku jedno, že tam nejsem, ale jak mě vidí odcházet tak to je konec. Ono to bude asi v tomhle věku normální, přece jenom je se mnou celý den, ale už s tím začíná být protivnej. Milášek můj malinkej :grinning:

No nic jdu něco dělat. Ještě se pak juknu. Zatím páček :slight_smile:
22. led 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, děkuji za rady ohledně plen.A já určo nebudu používat hadrové jako pleny na přebalování :grinning: Chci je jen jak ste psaly na ublinknutí atd.Takže 20ks stačí. :grinning:
22. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek