• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
U nás už se skoro spí :dizzy_face: Eliška už usnula v lehátku a Honzík tam ještě něco vykládá v pokoji, ale hlavně když neřve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejdřív jsem vykoupala Honzíka, Honzík si vypil mlíko a pak přišla na řadu Eliška a Honzík asistoval :wink: Pak jsem Eli nakojila a šla Honzíkovi číst pohádku, ale musela jsem to vzít rychle, protože Eliška začala brečet. Tak jsem tu chvíli lítala tam a zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No půjdu si dát večeři, manža ještě není doma a ani nevolal, že už vyráží, tak se najím sama a on si asi stejně dal nějakou véču :wink:

Petul - ok, ještě to doladíme i podle počasí :wink:
My toho Sydermana taky používáme a nikdy mi nikdo nic neřekl... Tak nevím, někdy lepší neřešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jindul - já jsem bydlela proti Petule :slight_smile: Takže kdybych tam bydlela ještě teď, tak bych na tu hospodu taky koukala :slight_smile:
A myslím, že jsi psala, že tvůj manžel chodil se švagrovou do školy, co? :wink: No PB je fakt malá :grinning: :grinning: :grinning:

Už vím co bylo zapomenuto - vložky do podprsenky :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to dostala na gyndě :wink:
22. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
když si vdaná papír nepotřebuješ jen těhu.průkazku, občanku a mažel at si jí okopčí a oddací list a pak zdrav průkazku nic víc vdané nepotřebují to sem si zjištovala :grinning:
22. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tamto je snad prohlášení otcovství či co, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Když jsi vdaná, tak už ti stačí oddací list :slight_smile:

Míšo - my jsme kopii manžovi občanky nepotřebovali :confused:
22. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si dát tu večeři a kouknout na Ordinaci a pak ještě kouknu :sunglasses:
22. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tu OP manžela sem četla jako v dokladech co sebou a tak sem si řekla, že je lepší jí mít navíc než aby pak chyběla :grinning:
22. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to prohlášení o jméně, co je třeba mít ať jsi svobodná nebo vdaná, řeší křestní jméno. To druhé, co musí mít jen svobodné - to řeší příjmení a to se jmenuje jinak
22. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v době porodu byla vdaná ( a jsem i nadále - samozřejmě :grinning: ) do porodky jsem měla připravenou kopii oddacího listu a prohlášení o jméně, jsem dostala přímo na příjmu v porodnici . :wink:
22. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si lebedila jak je tu klid a jen jsem to dopsala, tak se Elina vzbudila a už preš hodinu tady ječí!!! :angry: :angry: :angry: Teprve teď jsem se najedla, protože už přijel manža...
Honzík tam taky ještě hejkal, ale aspoň nevylezl a pak jsem na něj vlítla, aby byl klid, protože už bylo 9 hodin!!!
22. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky jděte nějak.... :angry: Kdo to má dočítat? :sweat_smile: :grinning: :wink: Kolikrát tu bylo mrtvo a teď to nestíhám ani číst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme usnuli v poho, otázkou je, jaká bude noc. No nic jen jsem vás chtěla pozdravit. Jdu dočučet kriminálku a jdu chrnět. Bůhví, kdy zase budem vstávat
22. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýý,jo, holky, fakt souhlasim ze Sokolkou :wink: :grinning: to se nedá stíhat dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak vítam Petul :slight_smile:

Já jsem do porodky měla kopii oddacího listu, občanku a prohlášení o jméně jsem dostala na gyndě :dizzy_face:

To je fakt docela dobrý s tou syndermankou :angry: , já jsem kupovala asi do půl roka malé krém niveu a pak mi kámoška řekla, že je lepší tahle syndermanka a že je i levnější, ale hlavně učínější a že jí doporučujou i v porodnici, tak od té doby kupuju teda tu a Jindul sem pak napíše tohle :angry: to fakt člověk neví, čemu má věřit :angry: :angry: :angry: Ale je pravda, že jsem jednou někde slyšela nebo četla nevim, že se prodávají dva druhy té mastičky a jedna je bez borové vody a druha jí obsahuje, ale nevěděla jsem do dneska proč a myslela jsem si, že ta bez té borové vody je třeba pro alergiky nebo tak, tak jsem to neřešila a nenapadlo mě nikdy se na to zeptat a ani mi to taky nikdo nikdy neřekl :angry:
22. led 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindul, tím jsem nemyslela nic proti tobě, je dobře, že jsi nám to napsala :slight_smile: děkujem :dizzy_face:
Zítra budem držet palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dolouskala...
Tak Petul, my měli v porodce teda mastičku od Johnsona, tu zelenou na opruzeniny..A Zany, já mslíla, že nám to pujčovali, co jsme dostali, to byla jen ta minimast Bepanten a 5 plen-ale každej den dávali 5 ks, bez ohledu na to zda došli, či ne :wink: ovšem našemu kadílkovi to teda nestačilo :wink: O masti Sandermann Peto slyším prvně...no a to jsme tam byli spolu, vidiš to.. :wink: jak to tak čtu, tak to je dobře, že tu nastičku neznám... :grinning: Já jinak mám i Rybilku, Seba Med a klasiku Aviril...to jsou ještě ty předváděci kousky z těch novorozeneckejch balíčků :wink: ale dobrý jsou, vyzkoušíme všechny a uvidíme. Rybilka mi teda dosti smrdí, ale zase kámoška si jí nemůže vynachválit...tak možná budu dělat ze štírka Adámka rybičku... :grinning:
My včera měli tak pohodový večer usínací, že jsem nevěřila vlastním očím...
Řev po koupeli se nekonal, páč jsem štírkovi navlíka pyžamko už ve 4 hodiny :wink: a večer ve čtvrt na sedm jsem mu jen opláchla prdku-jsem ho převezla, aby zasejc neřval u toho oblikání a utírání po koupeli :sweat_smile: no a pak jsme nakojila, uložila a cca za 10 minut jsem se šla juknout, co dělá. Něco si broukal, juknu na něj, on se na mne šibalsky usmíval, točil hlavičkou, to byste musely vidět-no nádhera... :slight_smile: pohladila jsem ho po hlavičce dala pusu na dobrou noc a za dalších 10 minut, když jsem přišla kouknout, tak už hajal jako miminko :grinning: Ó, bez jakéhokoliv řevu..zlatínko moje...snad mu to vydrží...
23. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

tak Eliška usnula až v půl 11 :unamused: Než jsem se došla vykoupat a pofackovala to tady, tak jsme si šli lehnout v půl 12 :unamused: Naštěstí Honzík spal celou noc a přišel až před 7. hodinou a Eliška se vzbudila v 5,45 na kojení a ještě spí :slight_smile: Sice tam párkrát pobrekla, ale spí :wink:
Kluci odfrčí na plavání, tak tu budeme s Eliškou samy, já udělám oběd a budu mít snad chvíli klid :wink:

Jooo, najednou si stěžujete :grinning: Dřív tu nebylo co číst, člověk by trpěl samomluvou a teď když je to jinak, tak se vám to ještě nelíbí :angry: :grinning: :grinning:

Barci - ta mastička byla v takovém kelímku :wink:

Hmmm, tak jsem zvědavá kdy se k takovému usínání dobereme my :confused: :sweat_smile: Zatím to na žádné zlepšení nevypadá... :unamused:

Jindul - dneska držíme palce ať je vše OK :slight_smile:
23. led 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

Barculdo - stopro jsme tam toho Syndermana měli v umývárce v kelímku. Doporučovali namazat tím prckům i celý tělíčko, když měli vysušenou kůži a je fakt, že u nás to zabralo okamžitě. Tak si říkám, že snad vědí, co dělají.

Zany - my sice usínáme celkem v pohodě, ale zase je prcek ranní ptáče. Vstává před šestou - to jí asi zůstalo ještě z doby, kdy jsem takhle stávala do práce. NAaštěstí jí teď začal fascinovat kolotoč nad postýlkou, takže se pak ještě chvíli zabaví.

Razíme k pí.Brůčkový na setkání miminek a maminek z předporodního kurzu, takže se mějte.
23. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, taže mne o tej masti jen jaksi nikdo neinformoval... :unamused: je fakt, že ani o čistění pupíčku mi jaksi nikdo neřekl, až holčina na pokoji :frowning2: no ale jinak tam byly o.k. byla sem spokojená, holt to beru že nikde too nejni 100%a hlavně, že to nejde uhlidat tolika rodiček... :slight_smile:
23. led 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

tak noc hrůza. Nevím ani kolikrát se vzbudil, ale pořád pobrekával a dokonce říkal au au, tak nevím, jestli ho něco bolelo nebo se mu jen něco zdálo. No nevim. :confounded:

S tou mastičkou je to hustý. Vždycky to doporučovali jako něco co je nejlepší a teď tohle. Fakt už se nemůžete nanic spolehnout. :frowning2:

Zany vydrž ona se Elis určo srovná. :wink: My opět vstávali v 6 . :angry:
23. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem do obou albíček nové fotky :dizzy_face:
23. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem vytřídila Sabince oblečení a zjistila jsem, že nemá co na sebe! Příští týden razím na nákupy. Před chvilkou usnula, konečně chvíle klidu. Na dnešek spinkala hezky, probudila se jen ve 2h, napila a zase spala až do půl 8. Kdyby jí to už vydrželo.. Holky co naplánovat na jaro nějaký srazík? :slight_smile:
23. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Dnes je venku teda pěkně hnusně, tak se mi tam ani nechce na prochajdu :angry:

Holky, chtěla jsem se zeptat, vy co máte děti už starší jeden rok, vaříte polívky pro ně ještě z kojenecké vody nebo už z normální co teče z kohoutku :confused:
23. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, fotky moc hezké, sluší vám to :dizzy_face:
23. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem uvařila omáčku a Eliška se vzbudila na kojení :slight_smile: Pak jsem pověsila prádlo a povídala si s Eliškou a zase na mě vykouzlila úsměv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak přijeli kluci z plavání, tak se manža najedl a jel ještě na nějakou schůzku do Prahy. Já jsem dala Honzíka spát, Eliška taky usnula, tak tu mám klid :dizzy_face: Honzík teda v posteli ještě vykládá, tak ho budu muset jít srovnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cory - pro srazík určitě jsem :wink:

Jadiku - já to vařila z normální vody, vždyť jí stejně převaříš, tak co :wink:

Petul - co srazík? :sweat_smile:

Barcul - no vás tam moc nebylo, ale když jsem rodila v prosinci, tak byla nacpaná porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě pustili i dřív, aby měli místo :grinning:
23. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro srazík jsem všema deseti - aspoň se člověk dostane mezi lidi :sunglasses: Napadá Vás něco, kde by snesli větší množství kočárků a nekouřilo se tam?
Možná Modrá kočka na Březákách???
23. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že u Dvořáčka by to taky šlo. Je tam i dětský koutek a docela velký prostor, takže by se tam kočárky vešly :wink: A ta půlka je nekuřácká :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já osobně se na sraz už teď těším :grinning: je mi fuk kdamto s kočíkem dovalim... :wink: asi bychom to museli rezervovat, no ne? takovejch kočíků naráz :wink: ! u modrý kočky sem zatíím nebyla...jen v letě jsem koukala na tu jejich skalku... :slight_smile:
zany. hezký fotéčky...
a já v porodce byla 8 dnů! hrůza..se mi po tom cs nějak ne a ne stáhnout děloha... :unamused: ale zasejc sem se tam aspoň rozkojila a vychytala mouchy, nějak nám to z počátku moc nešlo, takže vše zlé je pro něco dobré, že?..
23. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a teď sem přišla z venku, je tam nevlídno..navíc se zvedá větřík, asi se na nás valí ta vichřice od severu, v Liberci už je, psala jedna známá...tak si držte kočáry :grinning:
a já nakoupila a rozplizla se mi v tašce celá hořčice :angry: hnus fialovej vám řeknu, zlatá hovníčka adámkova... :confused:
23. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Houby mám klid, Eliška se rozeřvala a Honzík ještě nespí :angry:
23. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tady je to taky hnus, ráno tu byla mlha a ani teď to nevypadá o moc líp :confounded:

Taky jsem se dneska objednala zase na pedikúru, tak se těším :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zkusíme domluvit na nějaké datum srazu, třeba v březnu - asi tedy spíš ve všední den, co?

Zany: A nechodíš taky někam v PB na kosmetiku? Já měla svojí v Praze a tam se mi nechce se kvůli tomu vláčet, ještě když je tak hnusně a obličej už by to silně potřeboval.

Mně spí mrňousek na chodbě pod oknem, ale taky už se dneska vykříčela. Na tom srazu miminek jsme byly suverénně nejvíc slyšet :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá už zase spí, tentokrát na dvoře v kočáru. Já Příbram moc neznám, musíte něco vymyslet a pak mě navigovat :grinning:
To já jdu za týden na změnu účesu, už to moooc potřebuju :wink: a taky se těším
23. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek