• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jo taky bych potřebovala ke kosmetičce, aby mi vyčistila pleť a poradila mi co s ní, půl roku po porodu a vypadám jak puberťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikdy předtím jsem nebyla, ale teď už je to nutný
23. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to naplánujeme třeba na březen :wink: Mě je celkem fuk jestli všední den nebo víkend :wink:

Petul - chodila jsem (už jsem nebyla snad 100 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tam nad park, k Šárce Novákový :wink: Můžu ti na ní poslat číslo... Já jsem s ní byla spokojená a i mě líčila na svatbu :wink:
23. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě se pleť v těhotenství krásně spravila :dizzy_face: S Honzíkem jsem vypadala jako puberťák, samej pupínek a s Eli v pohodě. Ale teď už se mi zas něco dělá :angry:
23. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - no to je jasná věc, musela se ukázat co umí a generál po mamince :grinning: :grinning: :grinning:
A neukamenovali tě za porod? Podle toho co jsi říkala, tak jsi ho měla snad jediná bez problémů a rychlovku :wink:
23. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany: Pošli číslo na tu Šárku, díkes. Už je to fakt nutný. Já si sama ani obočí nevytrhám.

No neukamenovali, spíš žasly, je fakt, že jsem to měla oproti ostatním celkem v pohodě. Ale prý k pí.Brůčkové taky chodila jedna mamina, co během kontrakcí spala, tak na tu ještě tedy ani jedna nemáme

:grinning:

Já bych preferovala všední den. Asi to bude i jednodušší s rezervací. Přeci jen matky asi nejsou pro restauraci úplné terno, když jsou většinou na vodě bez bublin :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - máš ho v IP :wink:

No tak spát během kontrakcí, tak to je teda pohoda :slight_smile: To bych nedala a zkoušet to kvůli tomu nebudu :grinning:

Je pravda, že terno pro ně nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co, náš zákazník, náš pán :wink:
23. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem si teď udělala 3 předlohy na okno, tak zítra budu vybarvovat :slight_smile: Jednu co jsem tu měla rozdělanou od Vánoc jsem dneska konečně vybarvila a zítra to dám Honzíkovi do okna :dizzy_face:
Honzík usnul až před půl 2 a po třetí hodině jsem ho šla budit, aby usnul večer :wink: Eliška spí tak nějak po chvilkách a moc toho dneska nenaspala... :rolling_eyes: Snad aspoň usne večer :wink:
Honzík pak chtěl pořád dokola číst jednu básničku, no na palici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem to tady docetla a neco malo napisu.dneska jsem lela den blbec.rano jsemuvarila a hned vylila caj, pak mi spad namazany chleba na zem,potom jsem mila nadobi,talir mi vyklouznul z ruky a roseknul kousek lina.
pak jsem jela s jirikem do tesca koupit neco malo.spis jogurty a mliko pro naseho zavyslaka jirika a pri ty prilezitosti jsem tam koupila obed a mela jsem o starost min.doma jsem pak jirovi udelala kasi a rybu,to ma ze vseho nejradsi.teda vsechno co je ke kasi miluje.
ja bych taky chtela jirikovi cist,jako to delas ty zany.ale ten nas sicak o to nestoji.chce mi otacet stranky,koukat na obrazky a to se nada.pritom ma tolik knizek,ze by bylo na rok vystarano.

koukam ze venku pekne leje,doufam,ze to nenamrzne.chteli jsme jet s jirikem dopo k nasim se rozloucit,jedou na hory.nemit pupe,tak jedu hned.
23. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
booze holky, clovek tu den neni a vy prokecate 3 stranky! :grinning: no nic, doctu, snad to dnes stihnu :wink:
23. led 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim petulu a diky za seznam veci do porodnice :slight_smile:
23. led 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy devčata :slight_smile: Pokud budu opět zase nějaký den, dva chybět, tak se tady ztratím :sunglasses:

Ahojky.

Děkujeme, že jste na nás myslely. Kontrola v Praze dopadla dobře, teď jen záleží, pokud bude mít malá dost toho vit.B12. Pokud jo, tak už tam nepojedem a bude nás hlídat naše Mudra. Pokud ne, tak asi joo. Byla jsem tam moc smutná v čekárně, když jsem tam viděla jednu maminku a jejího chlapečka. Doma občas se držím za hlavu a říkám si, že mě z té naší lumpice trefí, že je moc živá a pořád řádí a něco chce. A když jsem dneska viděla tu maminku a chlapečka, tak jsem si říkala, že jsem hloupá, že můžu být ráda za to, že je zdravá. Nic důležitějšího holčiny není. Chlapeček byl starší než Naty a byl nějak postižený. Natálka tam lítala dělala mu papá, paci paci a on jen tak opatrně ručičkou papá a moc smutný výraz v tváři. Maminka i tatínek jsou podle mě moc silní lidé, protože se pořád usmívali a mluvili na něj. Vím, že člověk nic jiného nezbývá, musí se s tím vyrovnat, ale já jsem na takové "tragédie" hrozně moc lítostivá. Omlouvám se za to, ale nějak to ze mě muselo ven :unamused:
A pak jsem byla v práci, budou mi vracet daně z toho jak mi propláceli dovču, tak budou penízky navíc, to mám moc radost. Ale asi to padne na dovču. manža vymyslel asi Bulharsko. Holčiny, nebyla jste tam některá, že byste nám poradila kam asi tak.Díky za tipy. No a pak jsme jeli směr domov :slight_smile: Nákup v Tescu, návštěva dole :slight_smile: u tchánovců a teď mi tu Naty vytuhla, to zas nebude chtít pak spát a bude řádit minimálně do 10 :frowning2:

Petul - tak to jsme skoro sousedky. Moje kamarádka bydlí hned vedle té hospody a my (u tchánovců) kousíček pod náměstíčkem. A manža chodil snad první stupeň na 4. a pak na 1. ZŠ. Kdyby Ti bylo ke 40, tak si musela chodit s jeho bráchou, ale protože na 40 nevypadáš :wink: , tak si chodila do třídy možná s manžou. Ale myslím si, že jsou tady v PB ještě minimálně jedni lidičkové stejného příjmení.

A holčiny, myslíte, že mě ukamenují na předporodním kurzu u paní Brůčkové (tedy pokud se nám podaří druhé), když jim řeknu, že mě to všechno trvalo 2,5 hodiny :grinning: :grinning: Já k ní budu muset stejně chodit, protože potřebuji pořádně vysvětlit to dýchání, to jsem fakt byla mimo při porodu, jak jsem ten kurz nemohla chodit.

Jiříku - tedy to byl den blbec, snad bude zítřek lepší.

Zany -jj, chodil do třídy na Průmku se švagrovou :slight_smile: A kde vy teď tedy bydlíte, někde mimo Příbram, ne? Já jsem fakt holčiny zmatená. By to měl někdo všechno sepsat do tabulky :grinning:

Cory - tedy vy jste velké kočendy. My máme v necelých 15 měsících 79,5 cm a 9 kg. Podle pana dr. je prý hubeňoučká, ale naštěstí nehubne. A kdyby si viděla mě. Jsem 15 měsíců po porodu a je to hrůza. Ale už od března budu chodit cvičit "pravidelně" a snad zhubnu. A chci si k tomu dopřát minimálně jednou za měsíc (snad to bude na ten můj ........) stačit. A ať se manža třeba zblázní, já taky musím trpět jeho výdaje za PC.

Mastička - holčiny, já to taky nevěděla. Ale pak jsem šla do lékarny u nemocnice a tam byl najednou jiný lékárník a divil se, že chci ty mastičky dvě, že se to má jenom při potížích.A začal o tom sám. Jak jsem Vám psala, každý si myslí to svoje, takže je jen rozhodnutí na Vás, zda používat nebo ne. Já se samo zalekla, tak používám fakt jen při opruzeninách. Ale to víte, mám chuť se v jiné lékárně na to schválně zeptat.

Lucií - jakpa roste pupíček???? A chystáte se třeba s manžou na 3D UTZ????

Tak já holčiny raději utíkám, jsem se nějak rozepsala.

Papapa a krásný víkend. Snad se sem dostanu, abych Vás pak nedočítala celý týden :grinning: :grinning: :grinning:

Jindul
23. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jukla jen na pár foteček.

Cory - maličká je nádherná - v dobrém vám závidíme ty vlásky.

Zany - fotečky máte nádherné. Jinak jsem koukala na tetu s Moničkou a říkám si, že možná znám švagrovou odvidění z 5.ZŠ. Ale možná, třeba jsem se zpletla.

Petul - koukala jsem, že Lucinka a Naty měly přesně stejné míry při narození 3,23 cm a 49 cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul, moc blahopreju, ze to dopadlo dobre a preju, aby uz nadale potize nebyly!!! :slight_smile:
brisko mi roste a bohuzel i vaha - ne ze by mne to vadilo kvuli postave, vzdyt jsem byla vzdy hubena, ale moje kolena (po operaci) to uz zacinaji citit a nelibi se jim to... je zvlastni, ze uz ted si pripadam tezsi, vzdyt jsem teprve v pulce... pribiram vic nez pul kila tydne, jen od posledni poradny (byla 6.1. jsem pribrala 3 kg)... ale moc s tim nenadelam, sladkosti jsem omezila, aspon budu jist zdraveji :wink: hlavne aby byl prcek zdravy!

dnes jsem byla u kamaradky, co ma malou holcicku, musim se ji zeptat, kolik meri a vazi, abych si mohla predstavit vase prcky :slight_smile:

jinak samozrejme pro sraz jsem :slight_smile:

vcera se mi manza vratil az ve 22:15 :unamused: a net ma na firemnim notebooku, takze jsem vam uz ani nenapsala, protoze kdyz prisel, uz jsem lezela v posteli :slight_smile: - blahove jsem si myslela, ze usnu driv, nez prijde, on vetsinou nechodi spat ve stejnou dobu, jenze on byl tak utahanej, ze sel hned a hned chrapal - achichovej :frowning2: - ja ted totiz uz par dni spatne spim, blbe se mi usina, porad se budim a pretacim na druhy bok a chodim opet dost casto v noci na zachod a pak zase nemuzu zabrat, zvlast kdyz manza chrape a to ted snad furt - uz nepomaha ho probudit a rict mu, aby se pretocil na bok...

ten dest vecer byl dost hnusnej, ja v tom sla a smutne jsem vzpominala na snih :wink:

hezky vecer vam i prckum :slight_smile:
23. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky zkoukla nove fotky zany a coryny a moc se mi libily :slight_smile:
23. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Jindul, ty jsi se rozepsala :wink:
Tak snad už bude Naty v pořádku a nebudete muset nikam jinam než ke své mudře :slight_smile:
Já tvého manžu taky znám :wink: Jak jsem psala, tak jsme bydlely s Peťul naproti sobě :wink:
A švagrová na 5. ZŠ opravdu chodila :wink: Příbram je fakt malá :grinning:

Marti - no to byl teda den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neboj, zítra bude zase líp :wink:

Luci - no to chrápání teda musí být strašný! Manža jednu dobu taky chrápal, ale teď ho buď neslyším a nebo už nechrápe :grinning:

Peťul - zapomněla jsem ti napsat, že jsem se ptala na to plavčo a stačí když přineseme přihlášku o prázdninách a i nás dají spolu do kurzu, když si to tam napíšeme do požadavku :wink:

Manžu to plavčo začlo nějak bavit a povídal, že by zase s Honzíkem někdy šel :dizzy_face: Asi je mu líto, že už nastupuju od příštího týdne já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro srazík :dizzy_face:

Zany, to je náhoda, já taky chodim na kosmetiku k p.Novákové, chodila jsem pravidelně každý měsíc na čištění pleti, ale teď jsem to teda nějak nezvládala v tom počasí se bojim jezdit, ale určitě tam zase brzy zajdu, jsem sni taky moc spokojená a navíc je to moc milá, příjemná a šikovná pani.
Jinak díky za odpověď :slight_smile: já právě už taky dělam polívky z normální vody a jíme to i mi akorád nám to trošku dosoluju, ale někde jsem slyšela, že se má vařit z kojenecké až do 3let věku.

Jirik, to je náhoda, naše malá měla dnes k obědu taky bram.kaši a rybu :dizzy_face: Jinak jsi měla fakt hroznej den :frowning2: ale zítra už bude zas určitě lépe :dizzy_face:

Jindul, v Bulharsku jsem nikdy nebyla, takže nemůžu poradit :slight_smile:
Jsem moc ráda, že jste dopadly dobře a už tam snad nebudete muset jezdit :dizzy_face:

Tak já jdu pověsit dvě pračky prádla a půjdu spát :dizzy_face:
23. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večíííír, :wink:

Zany super fotečky, :slight_smile: holky jsou kočendy :slight_smile:

Jindul jsem ráda, že to má malá dobrý. Snad už to bude v poho a nebudete muset už jezdit do Prágru. :wink:

Luci to s těma kolenama je v pr... :frowning2: a to bude hůř. Ale co bysme pro ty naše drobečky neobětovaly :wink:

Marti takové dny také znám. Naposledy před dvěma dny jsem dostala ránu od vypínače a praskla žárovka :sweat_smile:

Holky já jsem taky pro srazík. Honzík by si pohrál s Kubíkem a staršími dětičkami a bylo by to fajn. Hlavně aby to bylo někde, kde se zabaví. Protože už to přece jenom nejsou mimina, který vydrží sedět na maminkách :wink: . Třeba ten Dvořáček nebo šneček na skalce. No je mi to celkem jedno. :slight_smile:

Malej usnul po sedmý, tak jen doufám, že už se konečně lépe vyspíme. Dneska u nás spí brácha, tak si budou zítra ráno aspoň spolu chvíli hrát. Večer jsem je šoupla do vany a málem vytopili sousedku. Zrovna takovou můru :angry: . Jsem myslela, že je vykostim :grinning: Odpo jsme byli něco vyřídit ve Zbenicích a musím teda napsat, že cesta byla hrozná. Pršelo, sněžilo a celkem to místama i klouzalo. Pak jsme zajeli nakoupit do tesca (dneska jsme odtud nebyli jediní :grinning: ) a pak dom. Zítra musím dopo uvařit, ale udělám guláš a to je za chvíli a bude to i na neděli.

No doufám, že se nám to počasí nějak vylepší. Ten dnešek fakt stál za to.

Brou noc a hlavně klidnou jak pro vás tak pro mimísky páááá :slight_smile:
23. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já jsem používala normoš vodu, sámo že převařenou, asi od 8 měsíců. Ptala jsem se na to mudry a ona říkala, že je to jedno. Že klidně od půl roka stačí z kohoutku převařená. No a mojí kamarádce říkala její mudra, že může už od narození (děti měla na UM) a tak to tak dělala a nikdy nebyl problém. :wink:
23. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - ta kosmetička je ségra mojí spolužačky z gymplu :wink:
Já myslím, že je to zbytečný, aby se takhle dlouho vařilo z kojenecký vody... Vždyť tu vodu převaříš, tak co by jí mohlo být... :confused: Nic se nemá přehánět :slight_smile:

Šneček mi na srazík přijde malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Resp. to posezení tam...

Sokolko - snad budete mít klidnou noc :wink:

Dobrou :dizzy_face:
23. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany já v tom šnečku ještě nebyla. Tak se fakt přizpůsobím vám :wink:

Ještě k tý vodě. Předloni jsme mluvili s ženskou, co dělá přímo na vodárně nebo kde přesně a ta říkala, že je tady jedna z nejlepších vod a že je kolikrát lepší než nějaká balená. Takže asi tak.
23. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

holky, ja ted fakt blbe spim - nevim, cim to je, zda prckem, ze se mi tam porad hejbe, nebo brichem - je tezsi, ale tak velke zase neni :sweat_smile: ja se v noci prekulila snad 40 x, vubec nevydrzim na jedne strane dlouho... usinani je problem, v noci 3x na zachod, pritom moc toho neni, takhle casto ale chodim i pres den, takze s tim nic nenadelam... no nebudu si moc stezovat, vzdyt ja jsem stastna jako blecha, ze cekame mimco :slight_smile: ale rada bych se zase nekdy vyspala :wink: manza samozrejme chrapal, ale aspon usinani bylo jednodussi, protoze jsem sla spat kratce po desaty a on sel spat pozdeji :wink:

a co planujete dnes? pocasi je takovy vselijaky, kdo vi, co z toho bude... ja odhaduju, ze manza bude vyspavat, takze zatim se u nas nic nekona :wink: pak poslu manzu nakupovat, at taky neco dela, mne se tam nechce :grinning:
24. led 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne :wink:

U nás noc OK :dizzy_face: Eliška zabrala někdy po osmé hodině a spinkala až do 5,45 kdy se vzbudila na kojení a pak spala dál skoro do půl 9 :dizzy_face: Honzík se v noci vzbudil, ale já ho neslyšela. Slyšela jsem ho až když volal maminku, tak jsem chtěla šťouchnout do manži, ale ten už tam nebyl :grinning: No tak Honzík přišel, přitulil se a spali jsme do 8 hodin :dizzy_face:
Po snídani jsme jeli nakoupit, já jsem si koupila nové předlohy na malování na sklo, tak si zase něco namaluji :wink: Docela mě to chytlo :wink:
Honzíka jsme zahnali spát, ale nevím nevím, když spal tak dlouho... No aspoň si tam odpočine :wink: Eliška spala celé dopoledne, takže ta teď spát nebude :wink: Ale jestli neusne do určitě doby, tak se oblečeme a půjdeme všichni ven :wink:
24. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a dneska tu nikdo není... :unamused:

Honzík spát nechtěl, tak jsme ho nenutili, oblíkli jsme se a šli jsme ven :wink: Ale zase byly scény, že nepůjde a že chce na koně :angry: No hrozný!!! :angry: Jak jsme přišli domů, tak se Eliška vzbudila... Já jsem potom dala péct vánočku. Manža projevil přání, že by si jí dal :slight_smile:
Pak jsem vybarvila obrázky co jsem si včera udělala, tak jsem zvědavá :slight_smile: Honzík mi u toho asistoval a nejradši by dělal něco ještě dál :slight_smile: Manža se zatím věnoval Elišce a taky mu věnovala úsměv :dizzy_face:
24. led 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii asi te nepotesim,ale s tim spanim to ani ke konci tehu nebude lepsi.ja kdyz jsi jdu vecer lehnout,tak uleham s pocitem,ze uz jsem nasrana,ze se budu prevalovat.to si vzdycky musim sednout,prehodit bricho a za 10min se tocim na druhou stranu.kolikrat se tocim tak 30 za noc.vsechno me boli,tlaci,vstavam taky na zachod,pak nemuzu usnout,jak se rozkoukam.a jeste miminko nebude po narozeni spac,tak se to taky nezlepsi.my s jirikem vstavali od dvou mesicu do dvou let pravidelne tak 10x az 15 za noc a to denne.ale povim ti,ze potom ten detsky usmev a to kdyz ti rekne maminko za to stoji.
24. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

noc opět na prd. Ale tuším, čím by to mohlo být. V tejdnu jsem zjistila, že jak má Kubík špatný ty horní 4 zoubky tak ten jeden se mu kousek odlomil. No a v noci, když začne pobrekávat a chce čaj, tak kolikrát řekne au au. Přes den se to už stalo taky, že si sáhnul do pusinky a taky si stěžoval, že ho to bolí. :frowning2: Takže nic. V pondělí opět navštívíme zubařku a ona mu to zase naimpregnuje. Ona mi to stejně říkala sama, že až budeme mít cestu kolem, tak ať se stavíme, že se na to zase podívá.
Jinak já dopo vařila a odpo jsme jeli k taťkovi do kanceláře. Potřeboval vytřít. :sweat_smile: Pak jsme jen pokoupili nějaký pečivo a salámky a jeli jsme domu. Malej usnul po sedmý a před půl hoďkou už zakňoural. :frowning2: No uvidíme. :pensive:

Marti tak Jiřík ti spal do 2 let špatně a pak se to nějak zlomilo? :confused: A jak spí teď? Nebo jste pro to něco dělali? :confused: Jsem zvědavá viď :grinning:

Zany mě se to na ty okna taky líbí, ale ještě jsem nenašla odvahu. :sweat_smile: No uvidíme.
24. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska Honzík usnul už asi v půl 8 :dizzy_face: Byl fakt unavený jak nespal po obědě. Ale ještě mě naštval s mlíkem. Dneska jsme mu koupili kakaový sunar a tak jsem mu ho udělala a on si trochu cucnul a že ho nebude. Tak fajn, udělala jsem mu normální a to že taky nebude. Tak jsem mu vynadala a že jde hned spát a bez mlíka. Nakonec jsem mu ho vzala do postele, vypil si ho u knížky a pak v pohodě usnul :slight_smile:
No a Eliška usnout nějak nechtěla, resp. v lehátku pořád vejrala, tak teď zkoušíme pokus usnutí v ložnici v postýlce. Byla jsem u ní, hladila jí a usínala. Teď tam začala hekat, tak tam šel manža a uvidíme :confused: :sweat_smile: Snad to klapne :wink:

Luci - no ani já pro tebe nemám povzbuzení co se týče spánku :confounded: Bude fakt hůř, protože třeba já pak chodila na záchod i 6x za noc a pak usnout bylo něco :unamused:
A o tom čůrání mi ani nemluv. Manža ze mě vždycky nemohl. Než jsme někam odjížděli nebo šli, tak jsem byla aspoň 3x na záchodě a stejně se mi vždycky chtělo během chvilky zase. A to to bylo jen krupnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě tam prcek tlačil a mě se pořád chtělo... A Elis mě ještě kopala do močáku, tak to bylo taky super :rolling_eyes: To jsem u Honzíka nezažila....

Sokolko - takže už zase zoubek, jo? :confused: :rolling_eyes: No snad to bude mít OK!
A to spaní se zlepší, neboj :wink: Honzík měl taky období kdy spal hůř a kdy líp :slight_smile:
Já ty barvičky dostala od Ježíška, tak jsem to zkusila a docela mě to baví. Dneska jsem si koupila dětské motivy, tak jdu ještě něco obkreslit ať mám zítra co barvit :slight_smile:
24. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak ja si budu opakovat to, co jsi napsala: detsky usmev a "maminko" :slight_smile: a preju ti, aby Adrianka spala lepe :wink:

holky a kde v noci kojite? a co svetlo pri tom?
24. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je tady někdo ještě???
24. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáááááá :grinning:
24. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já jsem kojila normoš v posteli. Když byl mrňavej tak jsem si rozsvítila jen to světýlko co se dává do elektriky, ono i kvůli přebalování a pak už jsem kojila jen po tmě. To už v noci většinou nekakal. Když byl pokaděnej tak jsem si samozřejmě rozsvítila. To by to asi dopadlo po tmě. :grinning:
24. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek