• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
tebe znám od vidění :grinning:
24. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt? :sweat_smile:
24. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zany, ten svět je fakt malej :dizzy_face: já tu segru neznam, asi jsem jí tam na kosmetice jednou zahlídla, ale nepamatuju si jí, ale občas o ní mluvila a myslím, že se jmenuje Klára :confused:

Holky díky :slight_smile: to jsem ráda, že taky používáte na vaření normál vodu, mě to právě docela zarazilo, že se má ta kojen.používat až do 3 let, přišlo mi to divný, ale Nutrilon a čaj dělám teda pořád s té kojenecké myslíte že už bych mohla taky s té obyč. :confused:

Luci, to spaní v tom těhu je opravdu problémovější :frowning2: , ale zasejc je to jen pár měsíců a až se mimi narodí, tak na tohle všechno brzy zapomeneš :dizzy_face: i když já teda musim přiznat, že mě se spalo celkem fajn, akorád to časté chození na záchod ,ale jinak pohoda :dizzy_face:

Sokolko, to je mi moc líto, že má Kubík problém zase se zoubkem, chudák malej :frowning2: ,tak snad mu stim zubařka hned v pondělí něco udělá a bude zase dobře :dizzy_face:

Adélce lezou dva zoubky na jednou, takže je docela nevrlá, šmudlinka moje malá, ale na noc jsem jí mázla dásničky Calgelem, tak se jí snad bude spinkat dobře. Usnula teda až teď, tak uvidíme jaká bude noc.
Já jsem dnes barvila a stříhala tetě vlasy a malá celou tu dobu hezky spinkala, tak to bylo super, že mi tu v těch vlasech nelítala :dizzy_face:
Zítra jedem k našim na obídek, tak se těšim :dizzy_face:
Teď už se jdu chystat do postele, protože mě nějak rozbolela hlava :angry: , tak to potřebuju zaspat :dizzy_face: dobrou noc
24. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ty bydlíš u tý druhý polikliniky? :confused:
24. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
když sem chodila do práce tak sme se občas potkali.Jo jo bydlim a dřív sem bydlela na drkáčí před 6 lety :grinning:
24. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš to. Já ani nevim, ono to s tý tvojí fotky není moc poznat. Založ album a nějakou fotečku tam hoď ať víme :wink: :grinning:
24. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko-od dvou mesicu co byl jirik prvne vic nemocnej se nam spani zvrtlo,to bylo desny.budil se 10x-15xza noc.chtel piti,nebo jen tak brecel,pak kdyz byl vetsi,tak chtel spat jen s nami.potom mu stacilo spat do pulnoci a pak zabava jako v poledne.asi 5 krat jsme stehovali pokoj,jestli nejsme v naky ty zone a nic.koupili jsme mu jinou madraci a nic.a nakonec jsme ve dvou letech koupili jinou postel.palandu-dole spim ja s manzou na dvouluzku a jirik nad nami.od te doby se nebudi.a nekdy jednou a to je jen napije a v klidu si dospi svych 12h spanku.

Lucii-ja jsem mela jiru na umely vyzive a chodila jsem ho krmit vedle do pokoje.vzdycky jsem si rozsvitila bud lampicku,nebo svetylko na digestori.
24. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Na drkáči bydlel můj chlapík :grinning: a bydlí tam jeho mamka i brácha
24. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já sem dělala tam kde ten tvůj pracuje :grinning: tak sem tě občas viděla když si přijela tam :grinning: Jinak holky máme za sebou 3D utz a malá je sladká
24. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý, jó, než já napíšu pár řádek, tak je tu zas hafo nakecáno :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko já vím :grinning: Lukáše znám :grinning: a toho tvého jen co sem ho potkala když sem chodila do práce :grinning:
24. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari díky. No víš mi to máme jak na houpačce. Někdy spí super a někdy hůř. Každopádně spí líp než když jsem ho v noci ještě kojila. Co jsem ho odstavila tak se to zlepšilo. ale je fakt, že když je třeba nemocnej, nebo víc nastydlej tak potom ještě pár dní v noci více blbne. :pensive:
24. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Misso hoď tam foto. :wink: A kde jsi dělala?
24. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso promiň já koukám, že už jsi to psala nahoře :sweat_smile: Nedělala jsi v Empa?
24. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jak je průmysl kamene tak ve dvoře byla jazykovka a v patře je Empa tak tam. :grinning: Fotky dám, ale až dýl ted dělám svatební video jako překvapení pro manžela :grinning:
24. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Empa :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, a to se nebojíš, že ti malej s palandy spadne :confused:

Luci, já jsem taky měla jen takovou tu lampičku co se jen zmačkne nebo jsem si svitila ve vedlejší místnosti a to mi stačilo i na přebalování.Co se týče krmení, Adélka byla taky na Nutrilonu, takže jsem vždy vstala, udělala jsem jí v kuchyni mlíčko a pak jsem si jí dala do naší postele a krmila jsem jí tam.
24. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Davča mi to tady radí, jestli si prý nedělala tam. Tak se strefil :grinning:
24. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo trefil on mě vždy potkal když sem venku kouřila sem si připadala jako debil :grinning: :grinning: jo to sem jáááá v září sem to tam zapíchla a šla sem na rizikové :grinning:
24. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
To až tam hodiš foto, tak určo budu vědět. :wink:

Jadik mě to taky napadlo s tou palandou.
24. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo to víš, on ven na cígo nechodil, on si kouřil v kanclu :grinning: :grinning: Jinak jazykovka to dole zapíchla a teď je tam Davča
24. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko budeš vědět nás tam tolik nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Příbram je malááááááá
24. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hrozně malá to zjišťuju pořád :wink: :grinning:
24. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jazykovka tam neni dýl, ale to nevim, že se tam přestěhoval.Jo my mohli kouřit venku, ale zase měla sem v práci pohodu když teda nevypadla elektrika :grinning:
24. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ale krom tebe nikoho neznám tady z holek :grinning:
24. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj poznáš

Já byla už podruhé u malýho. Zase si stěžoval na zoubek tak jsem mu frkla panadol sirup a uvidíme. Jak byl rozespalej tak ho málem vyhodil zpátky. :frowning2:
24. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
chudáček.To já tady koukám, že malá se v bříšku převaluje tak vidim bouli jak jezdí no hlava :grinning: a furt si nechce hajnout normálně.Jestli chceš jukni na naše hádě http://cz.youtube.com/watch?v=R9qH4HLNqpk
je prej děsně živí no asi po mně :grinning:
24. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu to zkouknout :slight_smile:
24. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo to je krásný, hele a to jsi měla fotky nebo je to jako video?
24. led 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mám video, ale já si z toho vycvakla fotky a udělala sem si filmek a to dělám i jako svatební.Jukni dala sem ti tam jednu fotku :grinning: je ze svatby
24. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek