Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
24. led 2009
Super. Ty jo takhle ani nevím, ale Davča prý ví 😃 . Jinak moc ti to slušelo 😉

To je bomba ten 3D ultrazvuk, no a to video taky. Já když byla těhule s Kubíkem tak to tu ještě nebylo. Přemýšleli jsme o Praze, ale nakonec jsme tam nebyli. Já chodila dlouho do práce. Končila jsem až 6 týdnu před porodem, takže asi tak.
miissa
24. led 2009
máš tam další jak sem vypadala v 23tt 😃 A ta svatební to už sem měla v sobě asi 4 panáky jablíčka jaká sem byla nervozní 😃
sokolka
24. led 2009
Pěkný bříško. 😉 Hele to ani není vidět, že by si v sobě něco měla 😃 , aspoň si nebyla potom tak nervozní.
Jinak u Kubíka zatím ticho tak uvidíme. Už aby bylo ponděli a zubařka mu s tím něco udělala.
miissa
24. led 2009
no musela sem si dát panáky páč jak všichni plašili tak mě vynervili.Já se vdávala 9.8.08 a někdy hned po svatbě sem otěhotněla a při tom sme tak dlouho se snažili 😃 Jinak Malého je mi líto zuby jsou zlo
sokolka
24. led 2009
A jak to máš s vycházkama? Holky to tady před časem rozebíraly a snad jen jedna měla celodenní.
miissa
24. led 2009
k jakému pediatrovi chodíte?
miissa
24. led 2009
já mám vycházky od začátku neomezené 😃
sokolka
24. led 2009
Tak vidíš to, jak se vám to hned povedlo. Asi mimísek čekal až po svatbě. To mi vzatý nejsme, ale třeba to taky jednou přijde 😃 Nějak to neřešim, je mi celkem jedno. Jsme spolu 10,5 roku, takže Kubík byl fakt plánovanej a né nějakej úlet 😃
sokolka
24. led 2009
A ke komu chodíš na gyndu? =-) On prý to dává jak kdo. :-|
miissa
24. led 2009
jo to jefajn když to klape.My sme mimčo chtěli dlouho a nic a až po svatbě tak řikám, že malá fakt čekala až bude manželská 😃 😃
sokolka
24. led 2009
My chodíme k Mudr. Ptáčkové. Je to jak je ubytovna za mototechnou, je tam videopůjčovna tak na druhém konci, z druhý strany tý budovy. Je tam i nějakej zubař.
miissa
24. led 2009
chodim k Pácovi 🙂 já stejně ze začátku nikam moc nechodila musela sem polehávat na břiše, ale ted sem za ně ráda 😃
miissa
24. led 2009
ta mě učila na zdrávce 😃
sokolka
24. led 2009
Já chodím k Matouškovi a nevím jak je to u něj. Myslím, že tam chodí Zany. Ale ona stejně vycházky neměla, protože byla na mateřský ještě s Honzíkem. Ty neomezený jsou super. Vlastně o nic nejde. Ven můžeš chodit jak chceš tak nevím, proč to někteří gynekolové řešej ]-(
sokolka
24. led 2009
Fakt jo?Ty jo to je náhoda. Pak že není Příbram malá 😃 . A jaká se ti zdála? Já jsem s ní teda spokojená. Zatím jsme žádný problém neměli a je fakt taková hodná a příjemná.
miissa
24. led 2009
u Matouška dělá sestru naše rodinná jako našich známá 😃 😃
sokolka
24. led 2009
A která to je? Já se fakt picnu ty taky znáš každýho 😃
miissa
24. led 2009
jo je hodná, ale jako mudr nevim neznám nikoho kdo k ní chodí.My budem chodit ke Krejzovi 😃 Máma tam dělá sestřičku
sokolka
24. led 2009
😃 😃
miissa
24. led 2009
Bambasová 😃 Příbram je maláááááá až malinkatáááá 😃
sokolka
24. led 2009
Ty jo teď nevim která to je. Tmavý vlasy?
miissa
24. led 2009
jo a brýle je děsně příjemná 😃
sokolka
24. led 2009
jj ta je fajn. Oni tam jsou teda všechny fajn. Ale tahle je tam teda snad od začátku co tam chodím.
miissa
24. led 2009
a z drkáče znám lidííí 😃
miissa
24. led 2009
jaké je tvé jméno vlastně????? 😃
sokolka
24. led 2009
to já taky. Hele nech toho, nebo mě bude ráno bolet pusa od toho debilního úsměvu co tady pořád mám 😃 😉
sokolka
24. led 2009
Petra 🙂
miissa
24. led 2009
a proč se směješ????No naši mi řikaj malé informace 😃
sokolka
24. led 2009
To víš já jsem všude jako sokolka, to kdyby si mě jednou vzal, tak abych to měla natrénovaný 😃 😃 😃
miissa
24. led 2009
Míša těší mě 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli