• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jaký informace myslíš? to ty sestřičky nebo mi něco uniklo?
24. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to nás holky zítra vykostej, až to budou dočítat :grinning:
24. led 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
že naši mi tak řikaj, že sem malé informace vše každýho znám :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale zase si nikdo nemůže stěžovat, že je to tady jako u tuháčků :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se vůbec těšíte na mímo? To je asi blbá otázka viď. Já jsem si pořád říkala, jak asi bude vypadat, jakej bude porod, jestli bude vše v pohodě a nakonec jsem měla jeden z nejlepších porodů a nemohla jsem si na nic stěžovat.
24. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si teda stěžovat nemůžou. Já když jsem sem před pár dny koukla po několika dnech absence, tak jsem to 2 dny dočítal. To víš, malej mi hned musí pomáhat, tak je to na dlouhý lokte. :grinning:
24. led 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těšíme se moc.Včera mi manžel oznámil, že malá je celá po něm, že to prej dělal pořádně :grinning: :grinning:
a porod no nebojim se vim, že ven musí at chci nebo ne :grinning: :grinning: Jen nechci do té Prahy
24. led 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, že musí být po manžovi, to víš chlapy ješitný :grinning: :wink: Snad to bude vše dobrý. Ono teď moc nad porodem nepřemýšlíš, když zase přemýšlíš o tom, kde budeš rodit. Ale i kdyby si musela rodit v Praze tak budeš mít jistotu, že se o vás dobře postarají a budou na to připravený.
24. led 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si pořád říkala, že budu určitě nervozní až to přijde a nakonec já byla vysmáta a taťka nervák. :grinning:
24. led 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale oni to tam nemaj hezkéééééé, ale maj tam internet tak vemu notase.Než porodim budu moct kecat :grinning:
24. led 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel už je nervák ted :grinning: koukala si na zprávy jak ten chlap odrodil svoji ženu.Tak sem manžovi řekla at na to kouká, že třeba taky nebudem stíhat no šel do kolen :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrej nápad. :grinning: Já když jsem byla s Kubíkem loni v nemocnici (2 dny, měl hraniční dehydrataci, protože měl průjem a zvracel, ale naštěstí jsme to ukočírovali a nedávali mu infúze) tak mi tam přivezl Davča tak pc a ten přenosnej internet od t-mobile, co ho má v kanceláři a taky jsem tam jukala. Ale spíš když malej spinkal, protože jsem musela být pořád u něj, jak mu nebylo dobře.
24. led 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby měli rodit chlapi tak to by vyhynula naše populace :grinning: :grinning: ty sepisujou závět při rýmičce
24. led 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj koukala, fakt machr, že nezačal zmatkovat. I když ono mu asi nic jiného nezbylo. Přece by neutekl. A půjde manža k porodu?
24. led 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, rýmička je jedna z nejhorších nemocí co můžou chlapy dostat :grinning:
24. led 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjde taky mi řikám, že je hrdina :grinning: :grinning: no já tam budu ležet chvilku před porodem tak bez pc bych umřela
24. led 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě, ale třeba budeš rodit tady. :wink: To mu musíš pořád opakovat, že je hrdina oni to strašně rádi slyší :grinning:
24. led 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám odstupnované.Kašlík ještě docela to zvládá a pak přijde rýmička tak to už sepisuje závět a když se dostaví i teplůtka už hlásí co chce zahrát a zjištuje zda bude ostatním chybět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ženská aby přežila i vlastní smrt :grinning:
24. led 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj plně s tebou souhlasím. :grinning: Fakt se mi super kecá, ale musím do hajan, abych se zase ráno v 6 nebo dřív vyhrabala z pelechu až mě můj malej miláček zase vzbudí, že už chce vstávat.
24. led 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž bych tady rodila.To by mi udělalao děsnou radost.Jo a když sem nemohla do ledničky jinak sem dělala blééé tak sem mu řikala můj národní hrdino já bych bez tebe lekla on mi musel vyndavat pití abych to ustála ten boj s lednicí :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně utíkej já jdu vytřít a jdu asi taky i když ta malá cácora mě asi nenechá :grinning:
24. led 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ještě k tomu tvému odstupňování, když to přečetla D tak mi řekl, že já jsem ti na to určitě napsala, že u nás to samozřejmě tak není že on vydrží vše, naivka :grinning:
24. led 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brou :slight_smile:
24. led 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: před a nebo po nemoci je každej hrdina, ale jak to přijde je to největší chudinka pod sluncem to známe :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky, teď zírám já, jak jste se tu rozjely :grinning: No ale dočíst jsem vás stihla a dost jste mě pobavily s těma chlapama, rýmičkama a kašlíkem :sunglasses: Všude je to stejný - taky když se ještě přidá bolest hlavičky, tak to už abych objednávala rakev.
Manža u porodu byl a snesl to celkem v pohodě. Je pravda, že měl přesné instrukce, že má stát u mojí hlavy a nepokoušet se přemístit níž :slight_smile:

Miiso: PC do nemocnice rozhodně vezmi, mi ho měli taky sebou a během první doby porodní jsme sjížděli filmy,
takže to aspoň rychle utíkalo

Zany: to jsem na ty malby na okně moc zvědavá. Já si taky teď vymejšlím kdeco - objednala jsem do dětskýho
pokojíku samolepící dekorace, tak už se těším, až je budu instalovat. S tím plaváním počítáme, během léta se půjdeme nahlásit.

Jindulina: 40 mi díkybohu ještě není, ale už jsem za třicítkou, tudíž taky žádná sláva :confounded: . Tak ty naše holky měřily při narození stejně, to je fakt náhodička. Včera jsem prcka vážila a měla 5,5kg a to jsou jí necelý 3 měsíce - to si bude zas paní doktorka libovat jak prospívá.
25. led 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že mám mlíko na mozku a ta gramatika mi pěkně ujíždí. No lepší už to asi nebude, bohužel.
25. led 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda já koukám jak se to tu včera rozjelo :wink: Ale dočetla jsem to v pohodě, protože Eliška ještě spí a Honzík kouká na Vochomůrku :wink: A manža si čte noviny, který už noviny nejsou :grinning: protože jsou ze čtvrtka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak náš pokus s uspáváním vypadal hooodně nadějně, ale nakonec to neklaplo!!! Pak se nějak rozeřvala a tak jsem jí vzala do lehátka a ona ne a ne zabrat, takže jsme tu čumákovali do půl 1!!! :angry: Já už byla unavená, že bych spala klidně ve stoje a ona nic!
V noci se nějak vzbudil Honzík, ale já to registrovala až když na něj manža volal, protože tu prý chodil. Asi mám mozek nastavený jen na Elišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeho jsem fakt neslyšela. Ani nevím kolik bylo hodin, ale zalezl si ke mě a vypil si mlíčko a spal do 7 hodin kdy se vzbudila Eliška. No a teď potvora dospává tu noc :rolling_eyes:

No u nás momentálně rýmička je, ale zatím se neumírá :grinning: Ale je pravda, že když chlapům není dobře, tak jsou hned na umření :grinning:

Manža byl taky u obou porodů a stál u hlavy, dál by ani nesměl, protože ten jak vidí krev, tak se kácí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsem otěhotněla, tak se nějak blbě říznul do ruky, tak jsem mu to ošetřovala a on mi povídá, že ještě že se mu neudělalo špatně a najednou se svezl k zemi :grinning: Tak jsem ho ještě chytla, aby si nerozbil pusu... No hrdina jako blázen :grinning:

Petul - no první obrázek se mi nepovedl, když jsem to sloupávala z té folie, tak se mi to slepilo k sobě :angry: Ale dneska ráno jsem nalepila 2 ryby do koupelny na dlaždičky a hezký :slight_smile: Mám tam ještě housenku, ale tu ještě nechám pořádně zaschnout, tu jsem dělala až dýl odpoledne a mělo by to schnout dýl :wink: Ať to zase neletí do koše :confounded:

No jestli Eli bude přibírat tak jak přibírá, tak má ve třech měsících přes 6 kilo jen to fikne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co vůbec vaříte? Já mám zase problém něco vymyslet a manža mi taky naporadí :confounded:

Jadiku - já dělám sunar z balené vody... Ale tu vodu nepřevařuju, jen jí ohřeju v mikrovlnce :wink: A teď jsme tu měli nějak víc chlorovanou vodu, že to tu bylo jako na plavečáku a fakt to bylo cítit! Tak manža volal na Veolii co s tím dělají a už je to v pohodě :wink:

Luci - tohle nespaní je trénink na noční kojení :slight_smile: I když já se vyspala víc když jsem vstávala na kojení než poslední měsíc v těhu...
A já mám rozsvícenou lampičku, je tam slabší žárovka a obě děti pak usnou v pohodě :wink:
25. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pekne jste se holky rozjeli.

jen jsem si s vami psala o odsavackach na rymu,tak uz ji jirik ma.napiste mi tak priblizne,kolik stoji taodsavacka na ten vysavac.vyzkousela bych to.

Jadiku kdyz spal jirik prvne na palande,tak jsem skoro celou noc nespala strachy.ale potom uz dobry.spi tam jako nevynatko.a ma to tu zabranu docela sirokou.uz na tom spi pul roku,tak uz jsem si na to zvykl,ze je nad nami.
25. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - my jí kupovali v lékárně a stála okolo 250 - 300 kč :wink:
Honzík umí smrkat, ale tu zadní rýmu prostě nevysmrká, tak to tak 3x za den odsajeme a je klid :wink:
25. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek