• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Tak teď jsem tu napsala román jak prase a ono mi to jako zmizelo? :angry: Se na to můžu.... :angry:
25. led 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu na to znova. Už jsem se trochu uklidnila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže noc jedna z těch nejhorších. :frowning2: Po tom sirupu mi to přišlo ještě několikrát horší. Budil se průměrně 3x do hodiny a pořád kňoural. Jsem myslela, že už pojdu a ve 4:15 se rozhodl, že už spinkat nebude. Tak jsem si ho vzala k sobě do postele, ale už nezabral, pořád se vrtošil, střídavě pil čaj a kecal :sweat_smile: no a v 5:30 jsme vylejzali. Fakt hrůza. Ve 12 jsem ho šupla do postýlky a byl v tu ránu tuhoň. To je divný, když byl nevyspalej. Dopo jsem nevařila, bo jsem měla ještě od včerejška guláš a možná bude i na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jsme s Kubíkem upekli bábovku a hráli jsme si s autama. Jenže on je posledních pár dní strašlivě protivnej. Asi ho to bolí i přes den. :frowning2: Snad mu s tím zítra zubařka pomůže a bude to zase dobrý. Jen doufám, že se ty noci zlepší, aby v pátek u tý babičky spinkal hezky. :pensive:
Teď čekám mamku s bráchou, že přijdou. Mamka mě lákala, ať jdu s nima odpo do kina na Madagaskar 2, ale mě se fakt nechce, tak si to musejí užít sami. Mamka by nejradši taky nešla, ale brácha se moc těší a co byste pro své dítko neudělali, že? :sweat_smile:

Zany Eli ti dala taky pěkně zabrat viď? ale aspoň víš, že jsi v tom nebyla sama :grinning:

Marťo já si našeho Kubu nedovedu představit na palandě. On je hrozná hrabna a jsem na něj moc zvědavá až začne spát na velký posteli, kolikrát bude za noc dole :sweat_smile:

Míšo jsem měla včera nutkání ten noťas ještě otevřít, když jsem se s tebou rozloučila. Ten můj simulant mi totiž povídá, že se mu na ruce udělal pupínek a já v domění, že se mu mám na to podívat už jsem šla k němu a on mi povídá, že má strach aby mu do rána neupadla ruka :grinning: :grinning: Prostě si ze mě dělá blázny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany k tomu vaření, já jsem v tejdnu dělala kuře na paprice a vepřový plátky s bram. kaší se sosíkem. Tak možná ti to pomůže. :wink:
25. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už jsem si vzpoměla co jsem vám ještě chtěla napsat. D byl taky u porodu, ale stál vedle mě, takže viděl vše. On to byl takovej fofr, že se nestačil ani oblíknout do těch jejich hadrů. No ale držel se skvěle, ani sebou nešvihnul a potom prohlásil, že to byla jatka. :grinning: Prý všude samá krev :grinning: ale asi to na něj dolehlo později, protože další den dostal teplotu a srajdu :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko si mě pobavila s tim pupínkem :grinning: a jak to dopadlo probudil se s oběma rukama :grinning: :grinning: :grinning: To my sme měli včera celý den tik v oku a vypadalo to, že oslepnem no paráda :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo to je taky hrozný :grinning: :grinning: Ještě že mu to oko nevypadávalo z důlku :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pozor to jedno doma ječel, že se mu míhá vidění a že to neni prdel, že přestává vidět :grinning: pak sme měli zlomenou nohu a završili sme to infarktem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrý :grinning: mi frčíme ven, juknu večír. Zatím páá
25. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááááá já půjdu dát asi dvacet :grinning:
25. led 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky zany za info.taky tu odsavajdu koupim.jirik taky smrka,a i kdyz fouka co to da,stejne ma nos plnej.to jsem na to zvedava.a fakt jste to kupovali jako odsavacku s vysavacem?aby na me nekoukali jako na blazna.

Sokolko taky jsem se bala dat malyho na velkou postel,ale uplne v pohode.uplne jsem videla jakou ma radost,ze uz nema postylku pro mimca.od te doby kazdymu rika,ze je velkej,ze ma velkou postel.

Snad zubarka malymu pomuze,vimjak otravuje zub dospelaka,kdyz boli a u takovych prcku je to hrozny.to by si clovek udelal nevim co,jen aby detickam nebylo nic.

my jsme ted prisli v venku.neni ani zima ani teplo a ten nas sicak si vzal sebou motorku.kazda louze byla jeho a naky poslechnuti,to neresil.pak jsme koupili na rynecku nakou svacu a vyrazili k domovu.ted jsu koukat na telku,davaji my vsichni skolou povin.
25. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy si snad delate srandu, ne? :grinning: no ale docist vas stihnu :wink:

zany, k vareni: ja delala vcera veprove platky + ryze + fazolky, spenatove listy a mrkev se zakys.smetanou
dnes: tunak + syrova omacka + brambory + varena zelenina (baby karotka a fazolky)
zany, no radeji bych se jeste do porodu vyspala, ale kdyz nas prcek chce radit v noci, tak s tim nic nenadelam :wink:
25. led 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak docteno :slight_smile:
sokolko, drzim palce, at vam zubarka pomuze a hlavne at dnesni noc je plna spanku :slight_smile:

Miso, tak takove brisko jako jsi mela ve 23.tt ja za tyden asi mit nebudu, no snad aspon na konci tehotenstvi budu mit velky pupek :wink:
25. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady někdo
25. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a ted ten pupík zase narostl :grinning:
25. led 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii-dala bych si ty tvoje recepty,ale manzel zrovna na zeleninu neni.

jeste jsem vam zapomela napsat dnesni zazitek s jirikem.ted ma nejoblibenejsi film,jak vytrhnout velrybe stolicku.a jak tam vasek vola-halo pane jste zenatej,tak to dneska jirik pokrikoval na lidi kolem nas.kazdy se otacel a koukal.nas topobavilo,co zase s televize nepochytil,ale az si takle bude pokrikovat az pujdu bez manzela,tak uz to pro me tak vtipny nebude.to je k oblibenymu filmu a oblibena televizni rekla je - a nechces do tech kalhot dat radsi gumu-co ze?tak to se nas pta porad jestli nechceme do kalhot gumu a mi musime rict co ze?tak se s nasim sprymarem nenudime.
25. led 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem šla po obědě uspat Honzíka, aby usnul, protože jinak by tam zase skákal bůhví jak dlouho a neusnul by :unamused: No a mám pocit, že jsem spala dřív než on :grinning: Eliška taky spala, tak jsem si to mohla dovolit, protože se pomalu blížila doba kojení, ale vydržela dýl, beruška :dizzy_face: Pak jsme vyrazili obhlídnout pozemek a ke tchýni :wink: Štrůdl byl výbornej a ještě jsme dostali domů :wink:
Ale ten náš lump se tam počůral :angry: Manža tam přivrtával tchýni skříňku co dostala od nás tchýně k vánocům a Honzík u toho musel asistovat. No a pro samou práci neměl čas se vyčůrat a pochopitelně to pustil :angry: Jouda jeden :unamused: Ale tchýně říkala, že manža byl to samý. Jakmile jeho táta šel něco dělat, tak by se přerazil :grinning: Po kom to asi má? :grinning:
Teď jsme děti vykoupali, Honzík pije kakaový sunar a pofrčí spát :wink: Elišku nakojím a snad taky usne, aby tu byl večer klid :slight_smile:

Marti - normálně řekneš že chceš odsávačku na vysavač :wink: Ne s vysavačem :grinning:

Díky za inspiraci, ale to co vařila Luci bych nemohla... Nadýmavé :rolling_eyes: Dneska jsem lovila nějaké recepty a všude samá cibule, cibule a zase cibule :angry:

Marti - no to se fakt nenudíte :grinning:

Sokolko - snad vám ten zoubek opraví a bude zase spát dobře :wink: Ale vstávat takhle brzy, tak to by mě jeblo :rolling_eyes: Já mám vždycky vztek, když chce Honzík vstávat takhle brzy, jsem protivná a nepříjemná :pensive:
25. led 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - teď s Eli to byl taky fofr, že manžovi vrazili do ruky jen nějaký hábit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dokonce jsme ani neplatili nic za přítomnost otce u porodu...
Petulo - platili jste když jsi rodila taky na kachlíkárně? :confused: My jsme říkali, že je to spíš i za ten pokoj...
25. led 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj ženský :slight_smile:
tak u nás rýmička ani kašlík není, ale bolí zádíčka a jde mu to k srdci, takže náběh na infarkt :grinning: :grinning: :grinning:
Manžel byl taky u porodu a zvládnul vše perfektně, celou dobu u hlavy, ale viděl jak rodím placentu, já jí neviděla a pak jsem se ho ptala jak vypadá a on - jako u krávy :grinning: :grinning: :grinning: tím nemyslel, že jsem to zvíře, ale pracoval v tu dobu zemědělství, tak asi tak. :grinning: :grinning: Moc jsem dočíst nezvládla. Jo a vařila jsem knedlo-zelo-vepřo a odpoledne ještě dělala koblihy z pekárny. ať žije dieta :confused: :grinning:
25. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindul - to je fajn, že kontr dopadla dobře, taky je mi vždy smutno, když vidím rodiče, kteří mají vážně nemocné dítě. V Bulharsku jsem zatím taky nebyla a díky za chválu vlásků :dizzy_face:
lucci manžel taky chrápe, někdy je fakt na zabití :angry: , jo a kojila jsem taky jen při světýlku do zásiuvky

omlouvám se, ale nestíhám na všechno reagovat
25. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám každý třetí slovo mám TAKY - no už se na mě podepisuje pobyt doma
25. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Příbramačky ... už jsem dostala "vynadáno" od zany:grinning: , že jsem ani nenapsala, takže to jdu napravit :grinning:
14.1.09 se nám narodil Víteček. Porod byl docela těžký a dlouhý ... kontrakce mi začaly 13.1 ráno kolem 7 hodiny a trvaly celý den, ale vůbec jsem se neotvírala - ve 20.30 večer nás teprve vzali na porodní pokoj -to jsem byla na 3 cm... píchli mi vodu - ta byla hodně zkalená. Otevírala jsem se až do rána do cca 6 hodin, byla jsem celou dobu na monitoru, lili do mě infuze oxytocinu, po kterém jsem měla tak bolestivé kontrakce, že jsem kousala do polštáře. Nakonec, když jsem mohla začít tlačit, tak jsem byla už úplně slabá, děloha fungovala už jen na oxytocinu... ale zkoušeli jsme tlačit, bohužel to nešlo... nakonec se to už doktorům nelíbilo a pak to šlo rychle - honem na sál a Víťulka se narodil v 7.50 císařem.

Bohužel špatně rotoval hlavičkou do porodních cest, takže ho nešlo vytlačit. Míry: 52cm, 3970 g - prostě kus chlapa.

Teď jsme už doma, je celkem hodný, jen nás trápí prdíky, ale v podstatě jen večer.
25. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek dámy, jen nahlížím, nějak jsem neměla kdy na net..jo, halt víkendy věnuji hlavně své drahé polovičce :slight_smile: ..a dneska tu byl u nás na návštěvě i můj taťka se svou ženuškou, takže fakt čas nebyl...
Musím se pochlubit, Adámek už druhý den koupání i utírání i oblikání pyžamka bez jakýchkoliv protestů! žádný pláč, ani řev řevoucí! :grinning: hurá, jsem za to moc ráda... :slight_smile: Koukám na poslední příspěvek: Palenda: MOC MOC GRATULUJI K NAROZENÍ MIMINKA! a i když jsi ten porod neměla moc "lehkej", máš tu nejkrásnější odměnu na světě! :dizzy_face: Přeju ti i miminečku moc a moc zdravíčka a šťěstíčka! :dizzy_face: Náš Adámek šel taky stěží a nakonec tim císařem...ale co, jizva se ti brzo zahojí a hlavínko, že jsou prďolkové v pořádku...
Tak já zase odcházím..jen abyste nemyslely, že jsme na vás zanevřela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem,

Palendo posílám taky velkou gratulaci k narození miminka a mimču přeju, aby pěkně prospívalo. Jsi machr, ten Tvůj porod nebyla žádná sranda.

Taky jsme nic za přítomnost táty u porodu neplatili, protože se tam moc neohřál. Na předporodním pokoji jsme ale byli asi 10 hod, než usoudili, že se ten den nic dít nebude a převezli mě na šestinedělí a manžu poslali domů. Ve finále se to rozjelo a manža měl do dělat, aby to z domova vůbec stihl. :wink:
25. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako naše dítě - Honza - nespí!!! Normálně utekl z postele!!! :angry: Já mu tam četla, pak jsme zpívali, ležel a chtěl tatínka. Ten tam šel, byl tam taky dlouho a najednou přišel!!! :angry: A že už spinkal!!!
No jdu ho zahnat, klidně i s řevem, ale ať je tu klid... Holt asi nebude chodit spát po obědě, protože pak je jak když do něj vjede 220 :rolling_eyes:
25. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Palendo - no to je teda masakr... Ale hlavně, že jste to zvládli :wink: Nás taky trápí prdíky, ale zabírají nám kapičky :wink: Jinak nevím co bych dělala...
25. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Palendo a to jsi se v porodce potkala s mojí kamarádkou :wink: Taky rodila císařem a má holčičku Miu :wink: Nebyly jste spolu na pokoji? :confused: :sweat_smile:
25. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čurys bobiny,

Zany to mi jsme platili, protože mi prdla voda a vzali mě hned na ten předporodní pokoj, ale bolesti přišli až tak 1,5 hodiny před narozením Kubíka. Takže času na zaplacení bylo celkem dost. :sweat_smile:

Pal moc moc gratulujeme a je mi líto, že jsi měla tak namáhavý a dlouhý porod. Ale teď už to máš za sebou a už tě čekají jen samá pozitiva :grinning: :wink:

Miško máme další úraz :grinning: Těžce sedřenou nohu :grinning: Prý to vypadá na amputaci :grinning: Prý mu kouká i maso. :grinning: NO prostě si sedřel trošku kůžičky asi 2x2 milimetry a ani krev netekla :grinning:

Kubíček spal po obídku skoro 2 hodinky a teď spí od sedmi. Ale včera v tuhle dobu ještě taky spinkal :sweat_smile: . Odpo jsme odvezli známým staré usušené pečivo pro zvířátka, vyfasovali jsme za to čerstvé domácí vajíčka, chvilku jsme se vyvětrali, koupili pečivo a jeli dom. Je fakt, že dneska bylo celkem teplo, ale podle předpovědi nás čekají ještě pěkný kosy :angry:

Marti u nás jede hodně reklama na kinder pinque, to pořád říká aj aj je je :grinning: no a další prostě klasika. Nejoblíbenější dětský program jsou prostě reklamy a v neděli ráno raníček s Dádou a žížalou. Občas ho chytne kouzelná školka, ale hlavně když je tam děda :grinning:
25. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je potvůrka. :grinning: No ale kdyby si je neměla tak bys ses nudila viď? :grinning: :wink:
25. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda, vy jste se fakt rozjely :grinning:

Palenda, moc gratuluju k narození miminka a přeju hodně zdraví, štěstí a spokojenosti :dizzy_face: teda porod jsi měla fakt dlouhej, to je mi líto, ale teď už bude jen samá radost z malého a on ti to vše vynahradí, ty děti za to stojej.

Manža byl taky u porodu, myslela jsem si, že bude taky stát u mojí hlavy a hlavně, že by ho ani jinam nepustili a houbelec.Najednou dr.říká, že už je vidět hlavička a že je mimčo hodně vlasaté a jestli se chce manža podívat, a i přes to, že nesnáší krev,tak šel, a zvládnul to vše v naprosté pohodě, byl perfektní, byla jsem ráda, že tam se mnou byl a doporučovala bych všem aby měly chlapa u porodu, mě to teda moc pomohlo.
25. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik to s tebou souhlasím. Mě to taky strašně pomohlo, že tam byl u toho. A myslím si, že je to důležitý i pro toho chlapa, když tam je. :wink:
25. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek