• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Já byla taky ráda, že tam manža byl. První porod bych bez něj asi nedala... V té sprše jsem myslela, že polezu po dlaždičkách :grinning:
Myslím, že i ten chlap si pak víc ženský váží...
25. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za přitomnost manži u porodu jsme platili, ale pak nám to proplatila zdravotní pojišťovna :dizzy_face: takže jsme vlastně jako nic neplatili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Barcul, gratuluju ke klidnému koupání, naše malá začala při koupání hrozně brečet, tak už jí přes měsíc jen sprchujem ve stoje a je to taky v klidu :dizzy_face:

Sokolko, jak jsi poznala, že byl Kubík dehydrovanej :confused:
Máme ty děti fakt asi v něčem podobné :wink: taky se Adélce moc líbí reklama na kinder pingue a taky si brouká aj,aj, :grinning: :grinning: :grinning:

Zany, kde jsi kupovala ty šablony na okna :confused: mě by se to taky líbilo :dizzy_face:
Ještě ohledně té vody, taky jsem slyšela, že ta balená voda je někdy horší než ta z vodovodu, tak je asi lepší to moc neřešit a používat normální :sweat_smile: Přeju klidnější noci :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my asi neplatili, protože jsme nerodili na pokoji, ale na tom sále... U Honzíka jsme rodili na pokoji a platili jsme...

Jadiku - kupovala jsem to vedle Plusu v tom papíráku :wink: Mají tam i tu sadu barviček :wink:

Vypadá to, že Honzík spí, tak snad už bude klid :wink:

Dobrou :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem běžet k malé, dnes se pořád budí :frowning2:

Mari, to já bych Adélku na palandu nedala, pořád se vrtí a přetáčí, kolikrát mám pocit, že jí nestačí ani naše velká postel , bych se bála, že spadne :dizzy_face: To máte teda veselo :wink: hezky jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, jak děláš tu sýrovou omáčku :confused:

Tak jsem snad odpověděla na vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak jsem si včera chválila, že malá hezky usnula, tak se vzbudila v půl 3h.šla jsem jí udělat mlíčko a řekla, že ho nechce a že chce vodu, tak mi to bylo divný, šahla jsem na ni a zas hycovala :frowning2: :angry: měla teplotu 39,2st.dostala čípek a ráno měla stejně 38,7st.takže celej den na čípkách a sirupu, ale rýmu, kašel nic takového nemá, tak mám strach, zda se nám nevrací ten zánět moč.cest :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik my jsme totiž jeli do nemocnice po 4 dnech co měl potíže. On teda nejdříve zvracel a měl průjem, 3x jsme byli u naší mudry a už to vypadalo dobře tak mi řekla, že můžeme zkusit jogurt a večer to zase letělo. Blinkal asi 3x i čaj tak jsme jeli na pohotovost a oni si nás tam nechali. Napíchávali mu 3x kapačku, ale praskali jim žilky tak mu udělali jen rozbor krve a z toho zjistili, že ta dehydratace je hraniční takže řekli, že jestli už nebude zvracet a dostanu do něj čaj tak mu dávat kapačku nebudou. No a naštěstí nemuseli.
Jinak k malinký. My jsme už to měli dvakrát tak, že Kubík dostal horečky a nic mu nebylo. Po 2-3 dnech ustoupili teploty a pak se teprve rozkašlal a dostal rýmu. Tak uvidíte.

Jo a já už jsem byla u malýho před půl hodinkou. :frowning2: Stačilo ho teda srovnat a přikrýt a hned usnul, ale nevim nevim. Pak ještě začal jednou, ale než jsem si došla na záchod tak ztichnul. No moc nadějí na klidnou noc si nedávám. Tak jdu chrupkat, než zase spustí. Musím aspoň něco naspat. Na dnešek jsem si teda moc neschrupla. Papa
25. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už dnes všichni spíte :confused: :confused: :confused:
25. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty, jo, chudák Kubík :frowning2: ještě, že už je to za vámi :dizzy_face:
No, jsem zvědavá, jak to bude přes noc a jak na tom bude ráno. Stejně mám obavu, že bych to nevydržela jí nechat 3dny s teplotala a nejít k mudře, mám právě strach z toho opakovaného zánětu a na to se přijde jen z laborky.
25. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik já jí volala, když to měl poprvé, ale je fakt, že tak vysoké teploty měl je jednu noc a pak něco přes 37. Ale už jdu opravdu spát. Brou :slight_smile:
25. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu taky spát :dizzy_face: dobrou a klidnou noc :slight_smile:
25. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

my jsme dneska vstávali v 5!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Nejenom, že Honzík odmítal jít spát a vyváděl tu ještě scény, ale ráno pak vstává v 5!!! :angry: To bude zase vyřízenej, ale bude u mamky, tak ho dá brzy spát...
Ale jestli tohle bude vyvádět dál, tak mě z něj trefí!!!
Eliška spinkala zase celou noc a kojila jsem jí až v těch 5 :wink: Musela jsem jí zase odsát rýmu, protože jí to chudince jezdilo v nose, přebalila jsem jí a zase spinká :slight_smile: Já bych spala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale manža aspoň něco udělá do práce, pak tu bude hlídat Eli, protože já jdu na kontrolu na gyndu po šestinedělí :wink:

No a to Honzíkovo spaní. On jak vstává v 7 nebo i dýl, tak má pak problém usnout :unamused: Včera teda vstával v 7 a usnul, ale spíš proto, že jsem tam s ním byla já. Jinak by tam skákal bůhví jak dlouho :unamused: A pak když usne, tak by spal bůhví jak dlouho, ale to já ho nenechám... Pak by tu řádil dlouho a to já fakt nesnesu!!! :angry:
Uvidím jak se to bude vyvíjet a pokud bude vstávat později, tak holt spát nepůjde a hotovo... Sice je pak protivnější, ale já tu s ním nebudu bojovat se spaním po obědě a zase večer...

Jadiku - tak snad to zase nebude ten zánět... :unamused:

Nevím jestli bych dala Honzíka na palandu. Měla bych strach, že by spadl když by slejzal. On si takhle přijde když chce napít nebo něco... V té rozespalosti by uřčitě žuchnul...
Ale je fakt, že nám se spaní zlepšilo jak jsme dali Honzíka na velkou postel. Předtím se v té postýlce asi mlátil a vadilo mu to, tak byl věčně vzhůru a pak najednou spal líp... Sice se i tak budí, ale třeba 1x za noc a pak je klid :wink:
26. led 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vy snad ještě spíte! :confused: :grinning:

Já jdu balit Honzíka a pofrčíme ho odvézt k babičce :wink:
26. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno....Zany, u vás je pořád veselo :sunglasses: :grinning: hezký pobyt u babi...
Sokolka: téda, to jste si užili s Kubinkem... je fajn, že už je mu dobře :slight_smile:
Jadik: Tak koupání "habruje" i u starších dítek, jo? jejda, a já myslíla, že už bude pokoj :confused: najivka se všim všudy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k tomu tématu táta u porodu...já ho tam holky, věřte nevěřte normálně nechtěla... :sunglasses: Jsem zvyklá trpět v tichu sama, když mi něco bolí...a zvládám to o to líp. Když tam je někdo, kdo mne lituje, tak se zbytečně rozbulim a jsem nervozní...není to divný? :wink: no ale je to tak. A přítul taky ani sám u porodu být nechtěl. Navíc by tam byl stejnak prd platný, když jsem byla 16 hodin na sále-to by asi těžko vydržel- a nakonec pod kudlu, že?...ale jinak všechny, co chcete mít taťky u porodu, je to určitě fajn :slight_smile: ale mě to holt vyhovovalo takhle...taťka se přišel na drobečka podivat když už byl hezky umytý a mamka taky :wink:

hezký den přeju, dnes mám spicha s mamčou Kaťou z rodinky a jdeme venčit kočáry....snad nám počasí popřeje....pá
26. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - díky za gratulace! My jsme si tatínka u porodu zaplatili. Kdyby tam se mnou manžel celou tu dobu nebyl, tak nevím, jak bych to zvládla! Byl obrovská opora

Zany - to víš, že jsem s Monikou byla na pokoji :wink: ... a jsem za to ráda, protože díky ní tam byla legrace a dalo se to tam zvládnout. Jinak jsem to v porodnici chvílema dost nedávala! Nevyspání, hormony, všechno nové a navíc mi zarudla jizva, tak mě tam drželi trochu dýl.
26. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Honzík už je u babičky. Mamka na mě čekala dole, tak si vzala tašku, Honzíka za ruku a šli :dizzy_face: On mi dal pusu a řekl ahoj a víc jsem ho nezajímala :grinning:
Pak jsem dojela s Eli nakoupit maso, protože tu nic moc nemáme. Jdu se pustit do úklidu dokud Eli neřve a nevyžaduje pozornost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Barci, no někomu to vyhovuje trpět takhle v klidu a pokud ani přítel nechtěl, tak to bylo vyřešeno :slight_smile:

Palendo - k Monče chodíme na angličtinu, tak až se dá trochu do kupy, tak zase začneme :wink:
Já byla po porodu s Honzíkem jak hromádka neštěstí. Všechno mi přišlo líto a pořád bych brečela... Teď jsem byla v pohodě, holt hormony si dělají co chtějí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My máme koupání naštěstí v pohodě u obou dětí :slight_smile: Akorát Honzík je poseroutka a nechce skákat do bazénu :grinning: :unamused:
V pátek už s s ním půjdu plavat já, tak se těším :dizzy_face:
26. led 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul - zítra bych to viděla kolem 10. hodiny... Vyzvednu Honzíka a můžeme vyrazit :wink:
26. led 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
palendo - taktéž gratuluju a nechápu, proč Tě nechali tak dlouho trápit
jo a tatínek u porodu taktéž platil
26. led 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec baby,

máme tu zabařku za sebou a ani nevím, jestli zdárně nebo nezdárně :unamused: . Řekla, že to nemá cenu mu ty zoubky nějak léčit a 2 mu vytrhla :frowning2: . Řevu teda bylo, dostal i injekci proti bolesti, ale když jsme odcházeli tak už zase házel úsměvy. :grinning: Jsem z toho nějaká smutná. Sice jsem věděla, že to jednou přijde, ale je mi ho moc líto a nevím, jak bude kousat. Holt se to bude muset naučit a až půjde do školky tak prý mu dá ty umělý zoubky, aby tam neměl díry. Jo a ty zbylí 2 zoubky mu prý vytrhne časem. To jsem zvědavá kdy. Na konci února tam zase jdeme tak uvidíme, jestli mu je veme hned nebo až ho zase začnou zlobit.
Od zubajdy jsme ještě zaběhli na poštu a do krámu a pak domů. Jen co jsme se svlékli tak dorazil děda. To měl Kubíček radost, zase dělali blbosti, to je prostě jeho. :grinning: Před dvanáctou jsem ho šupla spát a usnul do 5 minut. No jsem zvědavá na noc. :confused: Na dnešek to bylo lepší, ale taky žádnej zázrak. Pořád sebou mlel, ale vstávali jsme "až" ve čtvrt na sedm tak to šlo.

Zany tak to máš dneska pohodičku jenom s Elis. Teda relativní. :wink:

Barcul nejsi první kdo říká, že byl u porodu radši sám. Každému vyhovuje něco jiného a je lepší si to udělat po svém pro vlastní pohodu. :wink:

Já jsem po porodu Kubíka byla taky lítostivá. V porodnici dost a doma sem tam, ale za pár dní se to zlepšilo. No jo zatracený hormony.
26. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem doma z kontroly po šestinedělí a prý je to krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ptala jsem se na tu Mirenu a mám přijít v půlce dubna, šla bych na UTZ a v květnu bychom jí zavedli :wink: Tož teda budu muset ještě vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doma jsem byla celkem fofrem, takže v pohodě :wink: Eli teda nespí, ale byla hodná :slight_smile:

Jinak jsem si před obědem vyluxovala a po obědě ještě vytřela. Eliška chvíli pospávala, ale akorát jsem to dodělala, tak jí vzbudil hlad. Ale stejně bych jí šla budit, abych mohla odjet :wink:

Teda Sokolko, to je milíto, že Kubíkovi ty zoubky vytrhla :frowning2: Chudák malá... No Honzík nemá tu přední jedničku, ale to je v pohodě, ale ty stoličky mu na kousání budou chybět :unamused:

Barcul - mám pocit, že jsem tě zahlídla když jsem jela od dr. Jela jsi u Ria s dvouma maminama s kočárkem a ty jsi šla u silnice, viď? A máš tmavě modrý kočár se světle modrou, že jo? :wink:
26. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny. Dneska jenom v rychlosti :slight_smile: Moc děkujeme za gratulace. Teď jenom doufám, že i ty výsledky budou ok.

Sokolko - moc mi mrzí, že Vám zoubky vytrhla. TO je zvláštní. U nás mudra prý zastává názor, že je lepší opravit, ikdyž jsou to první. A Kubík je šikula, že vydržel. JInak konečně z tvé konverzace s Míšou vím tvé pravé jméno :slight_smile: Petro :slight_smile:

Palendo - moc gratulujeme k Vítečkovi. A snad ten šílený porod bude ve vzpomínkách vymazán rychle a zbyde jenom ten krásný pocit z držení Vítečka v náručí.

Jadíku - co maličká? Lepší? Doufám, že jo. Prý dost často řádí zápal plic - virově. že prý nic kromě teplot není, že jde poznat jenom na RTG. NO, doufám, že u vás je to dobrý a že nic takového jako třeba zánět močáku zase nehrozí :unamused:

Zany - tedy vy máte noce :unamused: Přejeme aby se to zlepšilo. A prosím tě, jsem zmatená :slight_smile: To porodila nedávno švagrová nebo tvoje sestra? Já jsem se nějak bavila s manžou a říkám mu, že má tvoje švagrová mimi a on že, tedy má už druhé. A tak nějak jsem se do toho zamotala :grinning: :grinning:

Petul - tak jak jsem mluvila s manžou, tak mi říká: Jestli je to Petra Op...., tak tu znám no :grinning: Tak jestli jsi to ty, tak tě zná :grinning: No Příbram je prostě malá

Lucií - tak kdepa jsi???? Já tě taky nepotěším, já si kolikrát šla jen tak sednou na ten záchod :slight_smile: Myslím, že ke konci těhu to bude horší a horší. Ale neboj, pak budou jiné starosti.

Míšo - koukala jsem na tvůj pupíček, je krásnej. Jééé, já bych brala být zase těhu.

Placení u porodu - my jsme taky platili, ale VZP to proplácí, takže si to taťka nechal proplatit.

No utíkám kočendy. Mějte se moc krásně a opatrujte seeeeeeeeeee a ať dětičky nemarodí
26. led 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindul - nedávno rodila moje švagrová, bráchy manželka :wink: Manžova ségra už dvě děti má, tomu mladšímu synovci budou 3 roky :wink:
Ale manža asi bude znát bráchu :wink: Bydleli jsme s Peťulou naproti sobě a brácha chodil o ro níž na základku :wink:
Příbram je prostě malá :grinning: :grinning: :grinning:

Eliška vytuhla :slight_smile: Tak se teda půjdu pustit do žehlení, abych měla večer klid :slight_smile:
26. led 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne,

taky jsem se sem konečně dostala. Musely jsme vyrazit na poštu a opět jsem se přesvědčila, že frontový bojovník tedy fakt nejsem. Pokaždý mi tam vytečou nervy...

Sokolko: takovýmu mrňouskovi už trhali zuby? Je moc statečnej, že se nechal. Já zubaře těžce snáším i teď. Jen nechápu, proč musejí dávat umělý zoubky, to byly první zuby ne?

Zany: budeme s tím počítat. dej echo, kde se chceš sejít. Nevím, kde je to pro vás nejpohodlnější.

Jindulino: to se manža trefil, jsem to já (i když příjmení už jsem ale změnila). A jak píše Zany známe se tu okolo hvězdárny docela dost. Vedle vás dokonce bydlí teta :wink:

Ještě se vrátím k tomu srazu. Nějak nestíhám počítat, kdo by měl zájem. Zaregistrovala jsem: Z
26. led 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, jsem do toho bouchla dřív, než jsem chtěla.

Takže sraz: Zany, Barculda, Sokolka.... kdo dál?
Dejte echo, podle toho uděláme rezervaci u toho Dvořáčka - na březen.
26. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.Sokolko tebe sem dneska viděla když sem jela s manželem v autě :grinning: Jinak sem dneska byla u dr pro lístek na peníze a rovnou sem se ho zeptala jak dopadli výsledky z krve co měli přijíd z Prahy.Takže sme dopadli jak nejlíp to šlo.Protilátky tvořim, ale zatim nehrozí riziko pto mimčo žádné, ale v zhledem ke špatnému stavu u nás na transfúzní stanici budu muset rodit v praze páč kdybych při porodu potřebovala krev tak aby mi jí mohlidát budu mít nějakou spešl.Takže sme dopadli dooobře. :grinning: :grinning: :grinning: Aničku sem slyšela jak jí tluče srdíčko a leží furt blbě :grinning:
26. led 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám vyžehleno :wink:
Bez Honzíka mi přijde doma takový klid :dizzy_face: Nějak už jsem si zvykla na nějaký hluk a teď je tu fakt klid :slight_smile:

Petul - my zas dorazíme k vám. Vezmeme to tam někde okolo, co nejvíc po rovině, ať pak toho klacka nemusím na stupátku tlačit do kopce a nebo ho honit po silnici... Až bych vyjížděla od mamky, tak tě prozvoním, aby jste se stihly vypravit... Je to tak 10 minut než přejedeme město :wink:

No bodejť by jsme se odtamtud skoro všichni neznali, když jsme věčně lítali venku, v zimě jsme tam na tom kopci proti Jindul bobovali nebo lyžovali :wink:

Miso - a kdy jsi byla u Matouška? Já tam dneska byla, v půl 2 :wink:

Myslím, že ještě Coryna, Jadik a nevím co těhule :wink:
26. led 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ja se teda taky hlasim ke srazu,jestli muzu.

Dneska jsme vzali jirika v poledne na bazen byly jsme tam uplne sami,takze pohoda.jira se s tatou koupali a ja je fotila.jirik byl pak uplne fialovy,ale domu ze nepujde.potomnam na chvili zapli vyrivku a tam si lebedil.ted ho udzujeme,aby neusnula vydrzel na tu svoji 7 hodinu.

Sokolko to malej vydrzel s otevrenou pusinkou jo,nez mu vytrhli dva zuby?chudak malej.nas jirik taky trpi na zuby.od mala se mu vydrolujou.tak uz je ma polovicni,nez kdyz mu narostly.za chvili to ma vydroleny az k dasnim a taky mu potom budou vytrhavat ty pahylky ven.od roku mu davame naky prasky denne,aby mel ty druhy zoubky v poradku.kdyz jsem se ptala zubarky z ceho to je,takmi rekla,ze se to dela z tech detskych caju co prodavaji v lekarnach.
ted me napadlo,ze musim jiru objednat na unor na kontrolu.musim vsechno vyridit,nez pujdu rodit.

zitra jdu na gyndu a pak musim na socku vyridit vsechny papiry na mimco.to zase bude pul dne v pytli.
26. led 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miso, tak to je super, že jsou výsledky OK!!! Snad žádná spešl krev nebude třeba... :wink:
26. led 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já chodim k Pácovi :grinning: A výsledky no holky ani nevíte jak sme si z manželem oddechli a i doktor měl radost.Taky sem se mu tam málem sesypala, ale jak sem řikala dopadli sme nejlíp jak to šlo.Mám u sebe papír aby věděli co mi mají dát za krev kdyby cokoliv a sem v pohodě.Malou taky poslech a řekl, že se jí nechce otočit :grinning:
26. led 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, já to mám nějaký pomotaný s tím Matouškem :grinning:

Marti - my dáváme taky ten fluor :wink: Naštěstí má jinak zoubky OK a to ty čajíky taky pil... Ale já mu to dělala málo sladký a nebo jsem mu kupovala ty pitíčka od Hami a Hippu a hodně to ředila :wink:
26. led 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti - fotky hezký, ale nechceš nám je otočit, abych si naukroutila hlavu? :grinning: Nad tou fotkou jsou šipky :wink:
26. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
k Matouškovi chodí Sokolka :grinning:
26. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek