• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
Co bys chtěla, vždyť je to jen chlap :grinning: :grinning: :grinning:
No mě ta myčka docela bodla. Měla jsem pocit, že pořád myju nádobí!!! Po snídani, po obědě, po večeři, prostě furt um furt!!! :grinning: :angry:
16. lis 2007 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je pravda :grinning: Třeba se donutím se nenacpat!!! :unamused: Ale o tompochybuju :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele je to nějaký ovocný koktejl, je tam banán, jablko, hruška a meruňky.
16. lis 2007 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo, šoupla jsem nový fotečky do alba, tak se jukni :dizzy_face:
16. lis 2007 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Honzíkovi chutná jablko-hruška, s meruňkou a i ten banán. A teď jsem mu koupila s pomerančem a to je taky dobrý :grinning:
Dávám mu to k dopolední svačině. Odpo dostává větší...
16. lis 2007 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný. Hele nejí ti to pěnový puzzle?
16. lis 2007 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zítra budu muset zase šůrovat. Kamarád tu dělá slimáčí cesty a to je hrůza!!! :angry: Ale Radim si vezme Honzíka k jeho mámě a bude jí dělat okna a já budu uklízet a pak mít snad havaj :grinning:
16. lis 2007 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele ten už je velikej. Je to kus chlapa. No já to Kubíkovi koupila na ochutnání, ale pořád mu to teda dávat nebudu, za ty prachy. Jemu moc chutná i nastrouhaný jablíčko na dětském struhadle.
16. lis 2007 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nejí, ale cucá to :grinning: Akorát v jednom tom vzoru jsme museli vyndat takový kolečka. Strkal je pořád do pusy. Sice by je těžko spolkl, ale i tak to nemusí mít pořád v hubě :grinning: Ale dělají i čísla a teď snad mají na námku nějaký s Krtečkem. Ale nevím jestli malý nebo velký... My tyhle kupovali v Hornbachu...
16. lis 2007 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já je někde mám taky ještě po bráchovi tak se po nich musím podívat. Nevim jestli to ješte není u mamky ve sklepě.
16. lis 2007 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď šel David do komody pro kolínka a byl tam prdlej pytlík takže něco vypadalo na zem. Ach jo. Jsem to šla hned sebrat aby to Kubík nesnědl místo večerní kaše... :grinning:
16. lis 2007 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já mu to taky dávám jen někdy! Dopo buď dostává malou activii a nebo tohle. Takže to má na střídačku. A když má malej jogurt dopo, tak odpo má větší přesnídávku a nebo když má Frutapuru, tak má odpo velkej jogurt - Hollandii.
Nebo mu i rozvařím jablíčka a jí je jen tak... Taky mu to chutná.

No taky už máme 9,80!!! :grinning: Ale koukala jsem, že Kuba nás dohání :grinning: Ale jen co začne lézt, tak tolik přibírat nebude! Nám se to tím zaseklo a za 2 měsíce přibral jen 230 g :dizzy_face:
16. lis 2007 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No my jak máme tu plovoucí podlahu, tak je to fajn, že si na tom hrajeme a nestudí mě čudka :grinning:

Honzík tady okolo pochoduje s pitím. To zas bude všude :angry: To je vidět jak ho tatík hlídá! :angry:
16. lis 2007 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No ono už to teď nebude kolik lézt nahoru ta váha. Nejdříve mi přibíral kolem kilča a poslední 2 měsíce po půl kilu, takže tak.
16. lis 2007 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No budu muset jít na to žehlení...
Sice se mi tu povídá hezky, ale takhle bych nic neudělala :angry:

Tak se mějte hezky a až budete zdravý, tak můžeme vyrazit na prochajdu a nebo můžete přijet na návštěvu :slight_smile:
Co chceš od chlapa.. :wink: Hele tu aktivii mu dáváš jakou?
autor
Klasickou bílou. Tvaroh by do roka neměli a sladkou mu nedávám. A jemu to strašně chutná, takže mu do toho ani nic nedávám... Ani jablko, nic...
16. lis 2007 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasňačka se domluvíme. Opatrujte se. JInak já mu zkusila dát bílou aktivii a bylo to na něj moc kyselý. Dneska jsem mu koupila tu sladkou bílou tak to asi zítra vyzkouším.
16. lis 2007 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já jdu a ještě pak juknu :slight_smile:
Tak zatím PA
16. lis 2007 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mu do toho dala i banán a ten pacholek to nejedl...
Páááááá :dizzy_face:
autor
Jééé, vy už jí baštíte? My začali podle doporučení od ukončenýho 8. měsíce...
autor
pááá :dizzy_face:
16. lis 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No já mu jí dávám od 6 měsíce. Díky tomu, že blbě spí tak jsem mu to začala dávat už takhle. Ale jelikož je na kaších napsáno, že jsou od 4 měsíců tak si nemyslím, že by to nějak vadilo...
16. lis 2007 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sokolko, já myslela tu activii :slight_smile: Kaši jsme taky zkoušeli dát dřív, ale výsledek to nemělo. Budil se stejně. Takže jsme na ní najeli až teď, protože už to bylo příšerný. Ale naštěstí je to teď v pohodě a večer nechce ani dokojit... :slight_smile:

Hromadu prádla jsem vyžehlila a docela jsem se u toho zapotila :unamused: Měla jsem 5 košil, protože ty 2 co jsem dávala uschnout ráno, tak už byli suchý. Tak jsem to vzala jedním vrzem a mám pak klid :slight_smile: Košile nesnáším, ale Radim je nosí do práce!!! :angry: Holt kravaťák :slight_smile:
16. lis 2007 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha no já mu jí jenom zkoušela dávat, ale mudra mi říkala, že měsíc po zavedení příkrmů už ho můžu dát. Tak nevim. Ale snad by to nemělo vadit, když to říkala...
16. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás :dizzy_face:
16. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,

zdárek makelko, ráda tě vidím. :wink:

Dnešní noc všelijaká. Poprvé se vzbudil v půl desátý tak dostal jen čajík. Jenže ten nezabral a za 10 minut znova. Takže přišla na řadu kozina. To už klaplo, ale v kolik přesně se vzbudil to fakt nevim. Asi někdy po dvanáctý. Pak ještě asi 2x to byl u nás v posteli a někdy po třetí jsem ho šoupla zpátky do jeho postýlky, když jsem se vyjímečně probrala dříve než ona a chrněl až do třičtvrtě ne sedm. Jsem úplně zírala. Tak nevim co si mám o tom myslet. :sweat_smile:

Dneska chci péct pařížské kostky. Na ten nápad mě přivedl mimiňák z dubnovek. Prý je dělala a jsou super. Recept je na receptech z tlachání. Pak písnu jak jsem dopadla.

Zatím páček
17. lis 2007 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

Makelko :slight_smile: Můžeš nám sem písnout víc než pozdrav :slight_smile: Region neregion, to máš fuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No u nás noc jakž takž do půl 2 dobrý. Ale pak to začalo. Nechtěl spát, vstával v postýlce, tak jsem ho nakojila a šoupla do postýlky. Potom se vzbudil nevím v kolik, ale prso nechtěl, tak jsem ho nechala u nás v posteli, protože v postýlce se točil jak holub nabáni!!! :unamused: Jenže jsem se nevyspala, protože si lehl kolmo k nám a ležel víc na mojí půlce a hlavou ke mě a desně se roztahoval!!! :angry: :angry: :angry: No děs!!!
Ale vstávali jsme po 7. hodině. Pak jsem chlapce vypakovala ke tchýni a dala jsem se do úklidu :unamused: Teď už mám uklizeno, uvařeno a dokonce i peču tříbarevný tavrohový koláč :slight_smile: Jsem na něj zvědavá :slight_smile:

Tak zatím PA :slight_smile:
17. lis 2007 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,

noc opět příšerná. Odpo pojedem autem k mamce. Má svátek tak jí jedem popřát. Sice máme být do zítra doma, ale to už se to snad nepo....

Zatím se opatrujte. :dizzy_face:
18. lis 2007 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek