• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
autor
To vím, ale jaksi jsem zapomněla, že tu chodíš jinam :wink: To víš, mateřská demence :grinning:
26. led 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ona těhotenská demence neni o nic jinačí :grinning: Holky já sem tak ráda, že sme dopadli dobře
26. led 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malej už spinká. :grinning: Jsem zvědavá na noc. Odpo byl celkem protívkovej, ale k večeru už to bylo lepší. Asi jak mu to přicházelo k sobě, tak ho to pobolívalo. :frowning2:

Nevím teď kdo se ptal, ale ty umělý zoubky se dávají, pokud chtějí rodiče do té doby, než vyrostou druhé. Můžou vyrůst třeba až v 9 letech a do té doby by měl pusinku bez zoubků, tak proto. :wink:

Zany on má stoličky v poho. On má napadený ty horní 4 zoubky. Dneska mu vytáhla 1 a 2 z jedné strany a druhá strana nás v budoucnu ještě čeká. Už se mu to začalo i hezky zatahovat. Má to lepší než měl odpo po spinkání. Doufám, že z toho nebude mít ještě noční můry :confounded:

Holky když to tady tak čtu tak to je samá mateřská demence, těho demence a vykojený mozky :grinning: :grinning: Ale nebojte u mě to není jiný

Míšo tak tys mě viděla jo? A jak mi to slušelo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám ostřihaný ty vlasy a ještě jsem nebyla schopna udělat nějaké foto. :sweat_smile:
26. led 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo viděla sem tě.Mně aby něco uteklo no nehrozí :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
to je taky dobře, aspoň jsi v obraze :wink:
26. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo šla si s nějakou pani a s malym.Teda byla si to ty :wink: :wink:
26. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to bylo odpo viď?
26. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný večír...
zany: jo jo, to jsi mne viděla, pravdu díš. Poznala jsi mne podle Adámka, viď? :sunglasses: Šla jsem na progulku s holkama z jedné diskuse. Žel bohu se stěhujou z pb pryč, čuliže Adámek zase kamarády míti nebude :unamused: A bylo to fajn, sem sei potřebovala už poklábosit. Ne že by Adámek nebyl věrný posluchač, ale chňápete, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peťul. Na sraz už se těcháme...v únoru jdeme na jeden do Praglu, z jiné diskuse, březen si rezervujeme pro vás :wink:
Sokolka: malýho je mi líto se zoubkama, ale vzal to sportovně.. :wink:
Missa: hezký pupínek...takový maličkatý :wink: vsak on ještě povyroste :grinning: Anička bude princezna... :sunglasses:
26. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, to je super, že jste dopadli dobře a snad ta krev opravdu nebude potřeba, budem držet palce :dizzy_face:

Zany, vstávání v 5hod. to je fakt šílený :rolling_eyes: , to je mi tě líto :frowning2: , ale snad to zas brzy dospíte :dizzy_face: i když po tom 6nedělí :wink: :grinning:

Sokolko, tý, jo, chudinka Kubík, ale je teda statečnej, že to takhle dobře zvládnul :dizzy_face: ,hlavně přeju, ať už jsou ostatní zoubky zdravé :dizzy_face:

Barcul, to koupání je u každého dětska jiné, tak neměj strach :dizzy_face:
To žes neměla tatku u porodu neni vůbec divné, moje kámoška ho tam taky mít nechtěla a řekla, že taky chce trpět sama a mám pocit, kdyby rodila po druhé, že by ho tam nechtěla zas, prostě vám to tak vyhovuje a je to pro vás tak správně, tak neni co řešit :dizzy_face:
26. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak si představte, že Adélka má znovu ten zánět moč.cest :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: jsem z toho fakt hotová a zase jsem to obrečela :pensive: Je fakt ,že teplota jí tentokrát klesla dřív, ale má opět antibiotika :frowning2: je mi jí moc líto :frowning2:
26. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jadik tak to je v pr.... :frowning2: Chuděrka malinká. Oni to říkají, že když to chytíš jednou tak se to pak rádo vrací. Stačí trošku prochladnout a je to zpátky. Mě pobolívají moč. cesty asi od října skoro každý měsíc. Vždycky trošku prostydnu a je to zpátky. :confounded: Ale zatím jsem to vždy zažehnala urolo. čajem :wink:

No ještě tam má zkažený ty druhý 2 zoubky a pak už snad bude klid. :pensive: Zatím spinká prďolka. Už teď je to úspěch, že spí déle než za posledních pár nocí. Ráno písnu jak tovypadalo v noci
26. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlásím první vzbuzení, ale to jde. je to o hodinu dýl. :grinning: To už vypadá lépe. House skončil tak jdu na kutě. Brouček :wink:
26. led 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Sokolko, šla jsem umýt nádobí a trochu poklidit a tak jsem si říkala, že jsme měly dnes obě den na ho...:angry: Je to fakt v pr.... :frowning2: Chudák Kubík trpěl u zubařky, ale stejně je to divný, že mu ty zoubky nechtěla už léčit, takovej malej špuntík a takovéhle trápení :frowning2: je mi ho líto :frowning2: , ale je to fakt statečnej šikula a obdivuju ho, že to takhle hezky zvládnul :dizzy_face: tos měla i ty slzy na krajíčku vid, když ti řekli, že mu to budou trhat, si to vůbec nedovedu představit a asi bych tam bulela snim :frowning2: Chápu, že je ti to líto.Ještě, že jsou to první zoubky, ty druhé už určitě budou zdravé :dizzy_face:

Jdu taky spát, dobrou noc :slight_smile:
26. led 2009 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
A ten urolog.čaj nevim, zda by malá mohla pít, oni asi nejsou dělané pro tyhle prťata :cry: Já jsem ho taky občas pila a taky mi pomáhal :dizzy_face: No, manžel se i ptal dr. kdyby na to malá trpěla a měla ten zánět často, že bychom zkusili třeba i homeopatika, ale na tohle prý moc nefungujou :frowning2: tak doufam, že nám to dá pokoj a už to mít nikdy malá nebude :dizzy_face:
26. led 2009 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

tak já nemám doma budiče Honzíka a stejně jsem vstávala. Eliška se vzbudila před 7. hodinou na kojení, tak jsem rovnou vstala a nasnídala se s manžou :slight_smile: Takhle bych si lehla max. na hodinu a pak bych měla problém vstávat. Teď se aspoň v klidu zkulturním a vyrazím pro Honzíka :wink: V PB rovnou děti vyvnečím a zkusíme stupátko v akci :slight_smile:
Odpoledne jedeme popřát švagrové k svátku :wink:

Sokolko - tak já to blbě pochopila. Myslela jsem, že mu trhali stoličky a ono ne, trhali mu jedničkua dvojku... Chudák :frowning2: Snad ho to nebude moc bolet...
A nemá to hlavně z toho jak pije čajík v noci? A z čeho ho pije? Z flašky s dudlíkem a nebo z normálního pítka?

Jadiku - to je mi líto, že má Adélka zase ten zánět :frowning2: Takhle jí to zase trápí!!! :unamused: No snad už se toho zbaví a nebude se jí to vracet často... Nejsem si jistá jestli by takhle malá mohla ten urologický čaj... Musela by ses zeptat Mudra nebo v lékárně.. :wink:
27. led 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, vypadá to že dneska jsem předběhla i Zany :wink:
Doufám, že jste měly všechny pěknou noc...
Jadik: no s těma močovýma cestama je to fakt pech..já osobně je jeden čas-myslím mezi 19 a 21 let měla snad každej druhej měsíc. Byl to vopruz. Ale u mne se přišlo na příčinu-můj tehdejší partner-byl to nosič jakési bakterie a já vždycky to vyléčila a šup, měla jsem to znova. Vím, je to jinej případ, ale mě se to vyléčilo. Doufám, že to prostě taky udoláte a malé se to pak vracet už nebude... :slight_smile: Urologický čaj některý doktoři doporučujou, některý, zase ne..názory se různí. ať je brzy líp :slight_smile: Jo a poptám se ti na vedlejší diskusi jedné holčiny, malá jí na to trpěla taky. Třeba bude mít nějakej tip...pa
27. led 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Barci - kdepak, mě jsi nepřeběhla :grinning:
Jo a máš pravdu, poznala jsem tě podle Adámka :grinning: No to je škoda, že se ti holky stěhují... :unamused:
27. led 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak dnešní noc byla děs :angry: ta moje malá cácorka se rozhodla večer pařit nebo co :grinning:
27. led 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: missa, a trsala do bílého rána? :grinning: asi je to malá discofilka, ne? :slight_smile: musíš jí pouštět relaxační hudbu, a ne tuc tuc tuc... :grinning: :grinning: :grinning:
Zany...hm tebe prostě nepředběhnu :wink:
27. led 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jí nepouštim ted nic a docela dlouho to rozjížděla, ale i tak jí miluju :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Missa: ta to je vono, ona má hudební deficit :grinning:

holky, trápí nás už druhý den průjem...nazelenalý, hlenovitý a častý hovníčko... :confused: teď navíc vysychá pusinka trochu...fontanela zatím v pořádku...máte některá zkušenosti?...zítra jdeme na vážení a na Hexu k Mudře, můžu počkat do zítra????
27. led 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Barcul - to víš na mě nemáš :grinning: To by sis musel přivstat a v případě, že by Honzík vstával zase v 5, tak ti to nehrozí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokud Adámek hezky papá, nejsou žádné výkyvy, tak bych počkala do zítra...

Míšo - no to víš, má ještě dost místa, tak si to musí užít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My jsme byli na procházce s kamarádkou co má o měsíc staršího chlapečka :wink: Honzík pak chtěl chovat, ale je to těžký pacholek. Takže část jel na skejtu, část šel :wink: Eli ještě spinká, tak jdu oškrábat brambory k obědu :wink: Honzík dostal od mamky ještě polívku, tak už je po jídle a zaplul do postele :wink:
Jinak ten zmeťour nechtěl vůbec domů, že bude u babičky :pensive:
27. led 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny.

tedy vy jste toho zase napísaly :wink:

Já se hlásím taky ke srazu, tedy jestli mě tam vemete. Já jsem asi nespolečenská :unamused: Jak jsem říkala, nejdřív jsem nechala kamarádky v PB, teď zase v Praze a teď jsem tu sama a všechny okolo mají kamarádky a já nee. Ale Naty aspoň občas řádí s dětičkama v Sokolíku a vypadá společensky, tak snad Naty bude mít kamarády. Já to hold nějak vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já tedy nikoho nepotkala a to jsem šla v neděli na procházku s malou a říkala si, že bych někoho mohla potkat a nic.

Barcul - s tím průjmíkem nevím, nevím. Jde hlavně o to, aby Adámek hlavně pil, aby nebyl dehydrovaný (když mu i trošku vysychá pusinka). Já bych asi zkusila zavolat Mudře, jestli máte přijet raději hned, nebo stačí až zítra. A bříško ho nebolí??? CHudáček malej. My jsme v té době začali šavlovat a můžu ti říct, že to byla síla:frowning2:

Petul - no manža říkal, že teď asi máš jiné příjmení a že teta je sousedka :slight_smile: Když byla Naty malá, tak se tvoji tetě moc líbila, protože měla krásně broskvovou pleť (od žloutenky :grinning: :grinning: ) Si vždycky na to vzpomenu, když je potkám.

Jadíku - moc mi mrzí, že zase maličká má takové trápení. Už aby bylo teplo a nehrozilo prochladnutí ..... Chudinka maličká.

Sokolko - tedy to jsem netušila, že takhle dávají ty náhradní zoubky. Ale je pravda, že by bez zoubků chudinka vypadal smutně, třeba až do 9 let. Hlavně aby ty druhé zoubky měl v pořádku a nezlobily ho jako ty první.

Miisa - :slight_smile: tak malá takhle řádila, jo?? Si myslím, že jestli je discofilka (jak píše barcul), tak jí ani relaxační hudba neuklidní. Naše Naty tancuje i když melu maso na mlýnku :slight_smile:

Tak musím, utíkám, malá se mrňouská. Zase někdy paaaaa
27. led 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím vespolek,

tak dneska jsem měla taky zajímavou noc, ne že by se budila malá, ale mě bylo mizerně. Asi jsem něco blbýho snědla, takže jsem většinu noci strávila na záchodě. Tak jsem dneska pro sichr na suchých rohlících.

Miiso: Lucka, když ještě byla v bříšku, tak taky pěkně řádila. Byla jsem s ní v kině na Mamma Mia a to mi snad v břiše předvedla break dance :slight_smile: A i teď se jí ABBA líbí,i když Michal David pořád vede :grinning: Mám kamarádku a jejich 4-měsíční prcek miluje metal (tatínek mu ho totiž pouštěl, když byl v bříšku).

Zany: ještě jednou se omlouvám, že jsem do toho hodila dneska vidle. Asi budu ale stejně muset vylézt aspoň objet ulici, protože prcek už můj fígl s otevřeným oknem prokoukl a asi pod ním neusne. Zkouším to na ní, ale slyším, jak si tam pořád brouká. Vsadím se, že dojedu na kraj ulice a bude tuhá.

Jindulino: no jo naše tetička, ta si myslela, že Naty přijela rovnou od moře :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Petul - v pohodě :slight_smile: Vyrazíme někdy jindy a třeba se přidá i Jindul :wink: My jsme zaparkovali tam nad váma a obešli jsme to kolem hospody a pak Jasnou a hodina jak vyšitá... Prcci se courají a my pak mrzly :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a Eli spinkala :slight_smile: Vlastně spí ještě teď, tak jsem ráda a to nemá ani otevřené okno :slight_smile:

No to víš, Lucka už je hlava mazaná a pozná to, že se s ní nedrncá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to obejdi a uvidíš jak brzy vytuhne :dizzy_face:
27. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem mudře pro sichr volala, prej pokud nejsou teploty je to o.k. pokud by potíže trvaly, udělá výtěr, a mám mu mezi kojo dávat 2lž.černého čaje...no ale díky tomu průjmu posouváme očkování hexou,, :rolling_eyes: a to chci toho 9.2 ne plavčo, a tam to bez očkování nejde...hm

holky, štírek teda taky doma-pod oknem neusne... my jedině v kočíku. a jen co ho doma položim, tak oči jak dvě trnky a už je zase veselo :wink: obdivuju ty prcky co spěj třeba 2 hod. v kuse doma na okně :unamused: holky z jiný diskuse říkají, že choděj sami na procházku :grinning: to u nás nehrozí, já i venku když se zastavim déle u výlohy, tak se probudí, ťuká si na hodinky a jeho výraz dává tušit: no mami, ještě nejni čas..koukej valit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,dneska jsem byla na gynde a pry teda by to nemelo mit pindika.tak snad se po druhe nespletly.byla jsem 10 na rade.cekala jsem 2h nez jsem prisla na radu.pak jsem sla obyhat tu socku a tam me prekvapily.rekli mi,ze nemam narok na tu 3letou variantu,protoze jsem nepracovala mezi prvnim a druhym tehot.ze pro me plati je n ta 4leta.21mesicu pob.7600 a pak do tech 4 let 3500.to jsou supaci.ale kdyz to tak propoctu casove,tak budu doma jeste kdyz bude jirik v prvni tride.tak si zabehne skolu a od druhe tridy pujdu do praci.
asi by toho bylo moc kdybych nastoupila do prace,jirik do prvni tridy a mala do skolky.najednou hrozny chaoz.

ten papir na jmeno ditete jsem dostala na gynde,jak jste mi psaly.musim koncit,jedeme slavit 11narozeniny meho svagra.

zdravim
27. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, fakt? :confused: No to mi ani neříkej, že když jsem mezi prvním a druhým nepracovala, tak, že nemám nárok na tu tříletou variantu!!! :angry: No to mám fakt radost!!! :angry:
27. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak noc byla docela dobrá. Párkrát se vzbudil, ale ráno jsme vylezli až ve čtvrt na osm. Takže jsem byla fakt odpočatá. :slight_smile: Dopo jsme uklízeli, luxovali a vařila jsem polívku a rizoto. No prostě jsem byla šikovná. :grinning:

Misso Kubík když byl ještě v bříšku tak taky večer kolikrát řádil a D vždycky říkal, že je to v tom břiše jak na czeckteku. :grinning: :grinning:

Barcul Kubík to takhle párkrát taky měl a mudra říkala, že je to normální, že u kojených dětí to bývá. A pokud nezvracel a neměl teplotky tak by to neřešila. Jo a pokud to netrvá nějak dlouho :wink: :wink:

Zany on pije z normoš flašky. Někdy přes den pije z flašky s brčkem, ale to neteče když přitom leží, takže dáváme normální dudlík. S pítka mi nechce pít. :unamused: Ale zubařka říkala, že to nevadí, že pije v noci když mu to vůbec nesladím. Má ovocnej čaj bez cukru. Ale on ty zoubečky už měl zkažený od minulýho léta a bylo jen otázka času, kdy budou muset jít ven.
27. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak to je mazec. Nevím o co jim jde. :angry:
27. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek