• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Zany, Sokolka, Jindul, díkes za názory s průjmama :dizzy_face:
Marti, s tou mateřskou sou to paka...nejdřív se holebdaj, jak si můžeme vybrat a pak to takhle "ořežou"...chjoj...já mám teda štígro že jsem normál makala a štírek je první dítko..to tříletku dostanu bez "keců".. :confused:
27. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mě pobavilo, že malá tancuje i na mlýnek na maso :grinning: :grinning: Sokolko jo a to vlnobití když to cácora rozbalí no hukot a vždy mě sejří jak manžel spí a já jen odfukuju a převaluju se a jen řikám spinkej malá rádo si dáme mňamku a niiiiic to na ní neplatí :grinning:
27. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: takze nejdriv vas doctu :wink:

Marti, to s tim Pane jste zenatej musela byt sranda! :slight_smile:

zany, dusena mrkev a spenat je taky nadymavy? chapu, ze fazolky asi jo, ale ten zbytek by vadit nemusel, ne?

apropo - kdyz jsme u toho vareni - dneska jsem zapnula TV a byli tam ti kluci, co vari - varili spätzle - recept byl bez presnych hmotnosti - ja blba si rekla, ze to zkusim a mela jsem z toho spis kasi (jsou to vlastne halusky bez brambor) :sweat_smile: no jsem poucena - priste nesmi byt testo tak tekute jako v TV a hlavne musi voda hooodne vrit :wink:

zany, mam dotaz - co je to ta kachlikarna v porodnici?

jo diky vsem za zkusenosti s osvetlenim pri nocnim kojeni - asi poridime tu lampicku do zasuvky a nebo budu chodit do obyvaku, aby manza mohl spat...
27. led 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku: syrova omacka: do hrnce dam jeden 100 g taveny syr + mleko a vydlickou to rozmackam, pak to dam nad plamen a nakonec mirne zahustim hl.moukou... lze to i ochutit treba peprem, kari... ale dobre je to i bez koreni... solit neni treba, ten syr je slany dost

sokolko, tak to je mi lito, ze ty zoubky sly ven! nastesti se jedna o prvni zoubky

miso, gratuluju k vysledkum krve :slight_smile:
27. led 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, tak to je mi male moc lito, ze se ji zanet vratil! :frowning2:
27. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

holky Kubík je dneska ohodně klidnější a víc si i sám vyhraje. Asi ho to opravdu hodně bolelo. Snad bude dnešní noc ještě lepší a vrátí se to do starých kolejí.

Dneska tu byla babička, tak jsme se domluvili na ten pátek na spinkání, že si ho vezme odpo po práci a vyzvedneme si ho až druhý den odpo po spinkání. Prý abysme si odpočinuly :grinning: . Docela se těším, ale stejně vím, že se mi bude i stýskat. :sweat_smile: Přece jenom jde poprvé na noc pryč. Ale aspoň si začne zvykat.
27. led 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na sraz se taky těším. :slight_smile:
27. led 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo mě sice malej dělal v břiše psí kusy, ale když jsem usnula tak přestal a ani jednou se mi nestalo, že by mě vzbudil. A já jsem teda chodila na záchod víc ze začátku než na konci. Je to divný, ale je to tak :grinning:
27. led 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje, Marti, to me teda prekvapilo, ze zenska nema narok na 3 letou variantu, kdyz nepracovala mezi obema tehotenstvimi :frowning2: ja bych rada obe deti hned po sobe...

miso, nas prcek je takhle aktivni vecer a v noci porad :sweat_smile: zajimalo by me, kdy spi :wink: kdyz jsem v klidu, hned ho citim...

(stale jsem vas jeste nedocetla :grinning:)
27. led 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ja byla dnes taky na gynde :sweat_smile: kam ze chodis?
27. led 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Luci to je prča koukat jak to dočítáš a hned na ty úseky reaguješ :grinning: :wink:
27. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko no aspon se nekdo bavi :wink:
27. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko, tos mela s tim chozeni na zachod dobry - ja chodila hodne, pak asi mesic klid a ted zase :sweat_smile:

miso, na naseho prcka taky nic nezabira - max. nekdy ruka na brisku, ale spi s ni, ze? :wink:

ufff, docteno :slight_smile:

ted jeste varim vecu :slight_smile:
27. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ted bych mohla napsat neco za sebe :wink: dneska jsem byla v poradne - na muj vahovy prirustek MUDra nic nerekla, cipek OK :slight_smile: tlak mi merili 2x, po 1. pry byl nenormalni :grinning:
a pak jsem byla u zubarky - taky OK (uff) :slight_smile:

jo chtela jsem se vas zeptat, zda neznate dobreho pediatra - pry se dobre si ho najit brzo - DIKY :slight_smile:
27. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

Lucii ja chodim na gyndu k pokornymu vedle CSOB.a ptas se na pediatra,tak toho mam pro jirika taky na stejnym miste jen o patro niz.je to doktorka valaskova.jsem s ni spokojena.chodila jsem i ja k ni skoro 20let.ted si bez problemu zapsala,ze uz budu chodit se dvema prckama.
me to taky vytocilo na ty socialce.mam prijit s rodnym listem,az se mala narodi.tak mi to na jiru pozastavi a napisou na malou s variantou na 4 roky.to nevim k cemu vedlo,ze to predelavali,kdyz me zaradili automaticky.
27. led 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti a CSOB je kde? :sweat_smile:
27. led 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany posles mi prosim kontakt na tu kosmeticku Novakovou? diky :slight_smile:
27. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já vim kdy spí přes den když já nespim to už sem vysledovala :grinning: a u nás v noci ani ruka na břicho nezabere ba naopak jak ji tam dám tak si asi myslí, že si jdem povídat :grinning: :grinning: předevčírem nakopala manžela když měl ruku u mě na bříšku :grinning: :grinning: Holky jakej je sraz kde a pro koho?????
27. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, no nas prcek ma rad houpani :slight_smile: :wink: ale jak jsem v klidu, tak jede :grinning: ale jen at radi, za chvilku bude mit min a min mista a ty premety si bude muset odpustit :wink:

sraz je pro vsechny z tyhle diskuze a ja doufam, ze tam bude i nejaka tehulka :wink:
27. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já nic nevim o srazu :confused: a i když bude mít málo místa bojim se, že pokusy o akrobatické kousky budou :grinning:
27. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, neboj, pak uz pretaceni nebude, jen kopani :wink:
sraz je predbezne planovat na brezen, datum nezname... asi u Dvoracka
27. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
březen to ještě rodit neplánuji:slight_smile: :grinning: :grinning: ale nebudou tam jen maminy ?
27. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no miso, pokud prijdes ty a ja, tak ne :wink: a nakonec maminy nam zprostredkuji pohled na to, co nas ceka :wink:
27. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já klidně půjdu zda to bude možné a nic se nebude dít.Ale bacha sem ukecaná ta hubinka mi jede :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a taky muzeme udelat predsraz tehulek :wink:
27. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by sme klííído mohli a my sme ještě sousedky skoro vid :grinning:
27. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :slight_smile: tak staci hodit navrh kdy
27. led 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro dnesek uz dobrouky :slight_smile:
27. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám volné pátky a soboty kolem 7 večer, ale to je asi pozdě.Ty si doma celý den vid a jak máš vycházky???
27. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:

Barcul, to bych byla moc ráda, jsi moc hodná, předem děkuju :slight_smile:
Tý, jo, průjmík, to je mi malého líto :frowning2: , ale snad to nebude trvat dlouho a bude brzy vše ok, ale bacha, prý řáděj střevní chřipky :angry: , ale to se vás určitě netýká a malej už bude zítra ok :dizzy_face:

Na srazík taky přijdem, pokud můžem :dizzy_face:

Marti, tak vidíš, že to bude na konec přece jen ta holčička :dizzy_face:
Jinak teda fakt nechápu, proč to takle udělali, že si může každá mamina vybrat, jak dlouho chce být doma z mimi, když to stejně určujou oni :angry: fakt na palici :unamused: Ale já jsem si to dala stejně na 4roky ,tak mě je to vlastně jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokolko, mě malá taky nechce pít z toho pítka, ale to s tim brčkem má nejraděj :dizzy_face: a nebo klasickej hrnek :dizzy_face:
Pak nám sem písni, jak jste dopadli ze spaním u babičky, my jsme taky malou ještě nikde na noc neměli a chcem to taky někdy zkusit, ale zatim se mi do toho nějak nechce, radši jí mám pořad u sebe :slight_smile:

Luci, díky za recept, už se na to moc těšim jaká to bude mňamka :wink: Kachlíkárnou Zany myslí porodní sál :dizzy_face: , protože se na něm rodí jen občas , většina porodů je na těch hezkejch pokojích :dizzy_face:

Adélka už je bez teplot, tak jsem moc ráda, zítra budu volat na další výsledky moče, tak doufám, že už to bude lepší :dizzy_face:

Dobrou noc :slight_smile:
27. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek