Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zirafka105
27. led 2009
Ahoj kocky, myslim si, ze jirik.k na socialce pekne kecali :-p. Zkusim se na to zeptat jeste kamosky, ktera dela na socialce jinde... ale hodila jsem si to do googlu a vsude pisou, ze kdyz se narodi druhe ditko behem trvani prvniho rodicaku, tak ze se varianta druheho rodicaku muze vybirat opet podle stejnych kriterii jako u prvniho... Krome par vyjimek teda...
sokolka
28. led 2009
Bré ráno,

jsem první 😃 😃

My jsme vstávali ve čtvrt na sedm, noc všelijaká, ale ne hrozná. Ono vždycky když mu něco bylo,tak se pak pár nocí budil a pak se uklidnil. Tak doufám, že na zítřek už bude spát ještě lépe. Jinak se vzbudil poprvé v jedenáct, každou noci si to začíná protahovat, a že chce dělat ee. Takže jsme šli na nočník, pak čajík ale byl úpllně probranej a usnul asi po třičtvrtě hodince. Ale nekňučel jen se převaloval a vypil celou flašu čaje. ]-( Prostě nemohl zabrat.

Jadik my jsme dlouho malýho na spinkání nedávali už proto, že jsem ho do roka a půl kojila. No a teď to tak nějak přišlo s tím maturákem jak půjdem příští měsíc, tak jsem i ráda. I když si nedovedu představit, ho tu na noc nemít. :-N

Ahojky žirafko 🙂 , takpak se ti vede? A co mímo kdy bude?

Mišo, Luci je fakt, že mě největší kongo předváděl Kubík v břiše až ke konci. Jsem si myslela, že mi to břicho rozkopne. 😃
zanyautor
28. led 2009
Dobré ráno,

já už se sem včera nedostala... Byli jsme popřát švagrové a domů jsme přijeli asi v půl 8. Honzíka jsme ani nekoupali, vypil si mlíko a šel spát. Byl protivný jako sviňa a to spal po obědě 2 hodiny... Dostal nařezáno i od manžela, protože si vymýšlel a vztekal se u oblíkání!!! ]-( Elišku jsem vykoupala, nakojila a na chvíli usnula a pak zase vejrala a usnula až ve 23,45. To jsem jí dala do postýlky a pak sebou ještě půl hodiny mlela, vyplivávala dudlík a hekala v postýlce :-S Já byla úplně vyřízená, chtělo se mi spát a takhle jsem nemohla. Někdy v noci se k nám nakvartýroval Honzík, ani fakt nevím kolik bylo hodin, prostě nic... :-S Ráno se Eliška vzbudila v 6 na kojení a Honzík se vzbudil taky 8-( A že vstáváme 8-( 8-( 8-( A mě se chce tam mooooc spát. Já se fakt nikdy nevyspím |-| Večer nemůžu spát kvůli Elišce a ráno kvůli Honzíkovi 8-(
No a Eliška teď spí! To by mě trefilo!!!! ]-(

Dopoledne nám přijede kamarádka s malým, tak si dáme pak obídek a kafíčko a dortík 🙂 Honzík ale půjde po obědě nekompromisně spát, protože jinak bude do večera na zabití :-| A to kamarádky prcek nespí, tak jsem myslela, že kdyby Honzík spal ráno dýl, že by taky nemusel spát a hráli by si, ale takhle fakt půjde a hotovo!!!

A, koukám, že mě dneska Sokolka předběhla 😃 😃 😃

Zirafko - já mám právě taky pocit, že bych měla mít tu možnost si zase vybrat jakou délku si zvolím... Myslím, že tohle nejde v případě, že jsi předtím nebyla zaměstnaná a neměla nárok na mateřskou (čili peněžitou pomoc v mateřství)...
Marti - ty bys teď měla nastoupit na mateřskou dovolenou. A jestli jsi předtím byla zaměstnaná, tak by jsi měla dostávat mateřskou od zaměstnavatele. V případě, že ne, tak by jsi měla dostávat peníze od sociálky...
zanyautor
28. led 2009
Luci - koukám, že Jadik ti odpověděla za mě 🙂 Kachlíkárna je opravdu porodní sál, kde se rodí když jsou oba porodní pokoje plné... Ale jdeš už tam vyloženě tlačit...

A já chodím s dětmi k dr. Chourové na I. polikliniku. Je fakt skvělá x-) Ale nevím jak bere nebo ne, protože je to spíš před domluvu a protekci kdo tam už chodí...
Ale ta dr. Valášková jak k ní chodí Marťa, tak tu taky chválí 😉
zanyautor
28. led 2009
Je pravda, že dokud se obě děti ještě v břiše neotočily, tak to byly veletoče 🙂 Pak už "jen" kopance, ale někdy pořádný!!! :-p
U obou dětí vím i dobu kdy se otočili hlavou dolů, protože to bylo něco!!! Vím, že Honzík se otáčel asi někdy ráno, protože mě to až vzbudilo co tam vyváděl x-)
barculda
28. led 2009
Bré dopoledne, koukám koukám ranní ptáče Zany dneska dostala Sokolka 😉
Já se nechytám..naše noc proběhla skvěle...usnuli jsme už v půl na sedm, kojo v půl na 3, v 6 a pak hajal až do 7.30, bobánek milovanej 🙂

Jadiku: tak tě zklamu, jsem hovořila s tou kámojdou, a ona žel bohu měla něco jinýho. Ta její malá měla nějakého mikrobacila, či co, takže hojily antibliotiky... 😞 tak tohle není váš případ...doufám, že ti poraděj v tej lékárně! jo a ten uro čaj, prej takhle malý holčičky, fakt nemůžou... :-|

Missa a Luci: jen pojte na srázek taky, ať vidíte co vás čeká 😎 a my se rády pokocháme vašima pupíčkama x-) a zavzpomínáme.... 🙂

Jinak já se hlásím k Sokolce..v těhu jsem chodila často z počátku, pak už velmi málo, ale já dost zadržovala vodu, jsem byla nateklá jak balon, do bot jsem se nevešla... :-S 8-(

průjem u nás mírnější, hlásim zlepšení.. v noci se sice každé kojo pos... 😉 ale normální barva hořčice a konzistence trochu lepší-pardon za popis, snad nebaštíte 😉 ...no, ale teď ráno zase trochu nazelenalý =-) ale dnes už jdem k mudře...celkově je to ale lepší...ono se prej u kojených dětí s tim stejně moc nedá dělat že prej si to mat.mléko samo vytvoří protilátky...pokud to nebude něco střevního, snad ne proboha...když se to lepší, jsem klidnější... 🙂
miissa
28. led 2009
holky tak dnešní noc v poho.Malá si taky poslpala 😃
coryna
28. led 2009
Ahooj holky, taktéž se hlásím na srazík 🙂 malá dneska vstávala už před 6h, vrr a já šla včera pozdě spát, no nádhera. Až půjde do hajan odpoledne, zalezu s ní do pelíšku 😉
sokolka
28. led 2009
Teda holky mi byli dopo s malym jen v Družbě na menším nákupu a myslela jsem, že si rozbiju drž..... ]-( Chodníky namrzlí jak prase. Malej hodil záda hned po pár metrech. Ale spadl dobře, tak aspoň že tak. Jo a D. mi říkal, že to už hlásili i na rádiu, jak to tady v PB vypadá. Tak těhule pozor, ať sebou někde nešvyhnete. 😉

Já jsem dneska nakonec zase vařila. Udělal jsem kotel zelňačky (dala jsem si i misku do mrazáku) a bram. kaši s uzeným. Malej měl snad poprvé uzený. Ale jen trošku. Zamíchala jsem mu to do tý kaše, protože by to jinak nejedl. 😃
sokolka
28. led 2009
Barcul písni jak jste dopadli u mudry. Ale myslím, že ti stejně řekne, že je to v poho. 😉
miissa
28. led 2009
ahoj ženy 😃 tak já sem už v teplém domově a je mi krásně a už se nikam nechystám.Včera sem byla s našima v tescu a přinesla sem si plnou tašku věcí pro malou 😃 a máma řikala tátovi něco jako s Míšou nebudem chodit do krámu 😃 😃 nevim na co tim narážela 😃
zanyautor
28. led 2009
Ahojky,

tak nám odjela návštěva 😉 Kluci si pohráli, Honzík je teda lump a Járu pořád poňoukal :-p My jsme s kamarádkou pokecaly, Eliška byla hodná, dopoledne hodinku spinkala a pak spinkala asi od půl 2 do 2, jinak nic... Ale jak jsme povídaly, tak poslouchala a byla hodná x-)
Honzík po obědě spát nechtěl a byl rozjetý, takže by stejně neusnul, tak jsem ho nedávala. Holt půjde dřív večer a hotovo!!! 😉

Marti - dneska jsme tu s kamarádkou řešili ten rodičák a já koukala i na net a je to tak, že když máš nárok na peněžitou pomoc v mateřství (no prostě mateřskou), tak si můžeš zvolit na jak dlouho zůstaneš doma. Pokud bys měla vyměřovací základ na den vyšší než asi 380 kč, tak si jí můžeš zvolit i na dva roky. V případě, že bys měla míň, tak můžeš jen na 3 nebo 4 roky...
A protože mě teď zaměstnavatel platí mateřskou, tak mámi nárok si zvolit jak dlouho budu doma 😉

Sokolko - ještě že my dneska nikam nešli... Ráno to vypadalo fakt hnusně!!! 8-(
zanyautor
28. led 2009
Tak já jsem si dojela konečně pro prstýnek co jsem dostala k Vánocům x-) Manža tam volal a že už ho tam mám! Hlavně, že si berou telefonní číslo a nikdo nedá vědět!!! ]-(
Ještě jsem na to vydělala a vrátili mi penízky, resp. poukázku, abych si pak něco vybrala 😉 V půlce února jim přijde zboží, tak si pak ještě něco vyberu a budu frajerka 🙂
Chtěla jsem se podívat ještě do sekáče nahoře v Pražské a mají tam do 5 a bylo půl 5 a zavřeno!!!! ]-(
miissa
28. led 2009
holky je tady někdo.Dneska mám drbací 😃
zanyautor
28. led 2009
já 🙂
jirik.k
28. led 2009
ahoj holky,tak ja jsem cela zmatena z te materske.necham uz to jak to mam.at to mam na tri,nebo na 4 stejne nevimjak to bude s praci.
dneska jirik rozhodnul,ze pujdeme na skalku do snecka,tak jsme vyrazili presne v poledne a ted jsme dorazili domu.zase se vyblbnul jak to slo a ted uz mi tady ziva.tak musime vytahnout naky pexeso,aby do 7 neusnul.v pul 7 se nam vrati tata z prace,tak daji koupel a pak vecu a zase padne vycerpanim.
manzel prisel s tim,ze by jsme mohli adrianku pojmenovat jinak.tak jsme cely vecer premysleli a nedokazeme se dohodnout.tak jestli z nej nevypadne neco kloudnyho,tak si papir vyplnim sama a jmeno se dozvi,az se mala narodi.uz mi asi 5 lidi reklo,ze uz mi bricho sestupuje dolu.pali se mi kotlety se syrem,musim bezet.
zanyautor
28. led 2009
Jdu vykoupat Honzíka, protože je unavený jak nespal po obědě a vstával v 6...
A taky musím vzbudit Eli, aby usnula večer... 😉
miissa
28. led 2009
holky tak sem dala pár věcí do alba co sme koupili té naší cácorce.Ještě tam dám ty velké věci jako postýlka atd.
miissa
28. led 2009
matky pluku kde ste 😃 😎
zanyautor
28. led 2009
To se ti to kecá, co? 😃 Počkej, povíme si to v květnu 😃

Míšo - máš pro Aničku stejný šatičky a svetřík jako má Eliška 🙂
miissa
28. led 2009
zany kecá no jak si to uhodla 😃 A který myslíš šaty?4ervená nebo ty druhý 😃
zanyautor
28. led 2009
Ty na fotce č. 7 - tmavě růžový 😉 Jsou tam i s tím světříkem 😉
luccii
28. led 2009
miso, ja jsem opravdu doma a vychazky mam od osmi do osmi... vecer uz ale nikde nechodim... a ty pracujes i v sobotu?
miissa
28. led 2009
jooo no ty sou krásný.Já sem se nudila tak sem vám tam něco dala.Já sem dneska jáka si rozežraná 😃
zanyautor
28. led 2009
Míša je taky na rizikovém, ne? =-)
zanyautor
28. led 2009
Luci - už jsme zdraví, takže se můžeš stavit na obhlídku 😉
miissa
28. led 2009
jo Míša je jedno velkééé riziko.Sem od 23.9 a to je od potvrzení těhu 😃
miissa
28. led 2009
na jakou obhlídku a čehoo 😃