• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj kocky, myslim si, ze jirik.k na socialce pekne kecali :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zkusim se na to zeptat jeste kamosky, ktera dela na socialce jinde... ale hodila jsem si to do googlu a vsude pisou, ze kdyz se narodi druhe ditko behem trvani prvniho rodicaku, tak ze se varianta druheho rodicaku muze vybirat opet podle stejnych kriterii jako u prvniho... Krome par vyjimek teda...
27. led 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno,

jsem první :grinning: :grinning:

My jsme vstávali ve čtvrt na sedm, noc všelijaká, ale ne hrozná. Ono vždycky když mu něco bylo,tak se pak pár nocí budil a pak se uklidnil. Tak doufám, že na zítřek už bude spát ještě lépe. Jinak se vzbudil poprvé v jedenáct, každou noci si to začíná protahovat, a že chce dělat ee. Takže jsme šli na nočník, pak čajík ale byl úpllně probranej a usnul asi po třičtvrtě hodince. Ale nekňučel jen se převaloval a vypil celou flašu čaje. :angry: Prostě nemohl zabrat.

Jadik my jsme dlouho malýho na spinkání nedávali už proto, že jsem ho do roka a půl kojila. No a teď to tak nějak přišlo s tím maturákem jak půjdem příští měsíc, tak jsem i ráda. I když si nedovedu představit, ho tu na noc nemít. :sweat_smile:

Ahojky žirafko :slight_smile: , takpak se ti vede? A co mímo kdy bude?

Mišo, Luci je fakt, že mě největší kongo předváděl Kubík v břiše až ke konci. Jsem si myslela, že mi to břicho rozkopne. :grinning:
28. led 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

já už se sem včera nedostala... Byli jsme popřát švagrové a domů jsme přijeli asi v půl 8. Honzíka jsme ani nekoupali, vypil si mlíko a šel spát. Byl protivný jako sviňa a to spal po obědě 2 hodiny... Dostal nařezáno i od manžela, protože si vymýšlel a vztekal se u oblíkání!!! :angry: Elišku jsem vykoupala, nakojila a na chvíli usnula a pak zase vejrala a usnula až ve 23,45. To jsem jí dala do postýlky a pak sebou ještě půl hodiny mlela, vyplivávala dudlík a hekala v postýlce :confounded: Já byla úplně vyřízená, chtělo se mi spát a takhle jsem nemohla. Někdy v noci se k nám nakvartýroval Honzík, ani fakt nevím kolik bylo hodin, prostě nic... :confounded: Ráno se Eliška vzbudila v 6 na kojení a Honzík se vzbudil taky :rolling_eyes: A že vstáváme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A mě se chce tam mooooc spát. Já se fakt nikdy nevyspím :pensive: Večer nemůžu spát kvůli Elišce a ráno kvůli Honzíkovi :rolling_eyes:
No a Eliška teď spí! To by mě trefilo!!!! :angry:

Dopoledne nám přijede kamarádka s malým, tak si dáme pak obídek a kafíčko a dortík :slight_smile: Honzík ale půjde po obědě nekompromisně spát, protože jinak bude do večera na zabití :unamused: A to kamarádky prcek nespí, tak jsem myslela, že kdyby Honzík spal ráno dýl, že by taky nemusel spát a hráli by si, ale takhle fakt půjde a hotovo!!!

A, koukám, že mě dneska Sokolka předběhla :grinning: :grinning: :grinning:

Zirafko - já mám právě taky pocit, že bych měla mít tu možnost si zase vybrat jakou délku si zvolím... Myslím, že tohle nejde v případě, že jsi předtím nebyla zaměstnaná a neměla nárok na mateřskou (čili peněžitou pomoc v mateřství)...
Marti - ty bys teď měla nastoupit na mateřskou dovolenou. A jestli jsi předtím byla zaměstnaná, tak by jsi měla dostávat mateřskou od zaměstnavatele. V případě, že ne, tak by jsi měla dostávat peníze od sociálky...
28. led 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - koukám, že Jadik ti odpověděla za mě :slight_smile: Kachlíkárna je opravdu porodní sál, kde se rodí když jsou oba porodní pokoje plné... Ale jdeš už tam vyloženě tlačit...

A já chodím s dětmi k dr. Chourové na I. polikliniku. Je fakt skvělá :dizzy_face: Ale nevím jak bere nebo ne, protože je to spíš před domluvu a protekci kdo tam už chodí...
Ale ta dr. Valášková jak k ní chodí Marťa, tak tu taky chválí :wink:
28. led 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je pravda, že dokud se obě děti ještě v břiše neotočily, tak to byly veletoče :slight_smile: Pak už "jen" kopance, ale někdy pořádný!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U obou dětí vím i dobu kdy se otočili hlavou dolů, protože to bylo něco!!! Vím, že Honzík se otáčel asi někdy ráno, protože mě to až vzbudilo co tam vyváděl :dizzy_face:
28. led 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré dopoledne, koukám koukám ranní ptáče Zany dneska dostala Sokolka :wink:
Já se nechytám..naše noc proběhla skvěle...usnuli jsme už v půl na sedm, kojo v půl na 3, v 6 a pak hajal až do 7.30, bobánek milovanej :slight_smile:

Jadiku: tak tě zklamu, jsem hovořila s tou kámojdou, a ona žel bohu měla něco jinýho. Ta její malá měla nějakého mikrobacila, či co, takže hojily antibliotiky... :frowning2: tak tohle není váš případ...doufám, že ti poraděj v tej lékárně! jo a ten uro čaj, prej takhle malý holčičky, fakt nemůžou... :unamused:

Missa a Luci: jen pojte na srázek taky, ať vidíte co vás čeká :sunglasses: a my se rády pokocháme vašima pupíčkama :dizzy_face: a zavzpomínáme.... :slight_smile:

Jinak já se hlásím k Sokolce..v těhu jsem chodila často z počátku, pak už velmi málo, ale já dost zadržovala vodu, jsem byla nateklá jak balon, do bot jsem se nevešla... :confounded: :rolling_eyes:

průjem u nás mírnější, hlásim zlepšení.. v noci se sice každé kojo pos... :wink: ale normální barva hořčice a konzistence trochu lepší-pardon za popis, snad nebaštíte :wink: ...no, ale teď ráno zase trochu nazelenalý :confused: ale dnes už jdem k mudře...celkově je to ale lepší...ono se prej u kojených dětí s tim stejně moc nedá dělat že prej si to mat.mléko samo vytvoří protilátky...pokud to nebude něco střevního, snad ne proboha...když se to lepší, jsem klidnější... :slight_smile:
28. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dnešní noc v poho.Malá si taky poslpala :grinning:
28. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, taktéž se hlásím na srazík :slight_smile: malá dneska vstávala už před 6h, vrr a já šla včera pozdě spát, no nádhera. Až půjde do hajan odpoledne, zalezu s ní do pelíšku :wink:
28. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky mi byli dopo s malym jen v Družbě na menším nákupu a myslela jsem, že si rozbiju drž..... :angry: Chodníky namrzlí jak prase. Malej hodil záda hned po pár metrech. Ale spadl dobře, tak aspoň že tak. Jo a D. mi říkal, že to už hlásili i na rádiu, jak to tady v PB vypadá. Tak těhule pozor, ať sebou někde nešvyhnete. :wink:

Já jsem dneska nakonec zase vařila. Udělal jsem kotel zelňačky (dala jsem si i misku do mrazáku) a bram. kaši s uzeným. Malej měl snad poprvé uzený. Ale jen trošku. Zamíchala jsem mu to do tý kaše, protože by to jinak nejedl. :grinning:
28. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul písni jak jste dopadli u mudry. Ale myslím, že ti stejně řekne, že je to v poho. :wink:
28. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :grinning: tak já sem už v teplém domově a je mi krásně a už se nikam nechystám.Včera sem byla s našima v tescu a přinesla sem si plnou tašku věcí pro malou :grinning: a máma řikala tátovi něco jako s Míšou nebudem chodit do krámu :grinning: :grinning: nevim na co tim narážela :grinning:
28. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak nám odjela návštěva :wink: Kluci si pohráli, Honzík je teda lump a Járu pořád poňoukal :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme s kamarádkou pokecaly, Eliška byla hodná, dopoledne hodinku spinkala a pak spinkala asi od půl 2 do 2, jinak nic... Ale jak jsme povídaly, tak poslouchala a byla hodná :dizzy_face:
Honzík po obědě spát nechtěl a byl rozjetý, takže by stejně neusnul, tak jsem ho nedávala. Holt půjde dřív večer a hotovo!!! :wink:

Marti - dneska jsme tu s kamarádkou řešili ten rodičák a já koukala i na net a je to tak, že když máš nárok na peněžitou pomoc v mateřství (no prostě mateřskou), tak si můžeš zvolit na jak dlouho zůstaneš doma. Pokud bys měla vyměřovací základ na den vyšší než asi 380 kč, tak si jí můžeš zvolit i na dva roky. V případě, že bys měla míň, tak můžeš jen na 3 nebo 4 roky...
A protože mě teď zaměstnavatel platí mateřskou, tak mámi nárok si zvolit jak dlouho budu doma :wink:

Sokolko - ještě že my dneska nikam nešli... Ráno to vypadalo fakt hnusně!!! :rolling_eyes:
28. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem si dojela konečně pro prstýnek co jsem dostala k Vánocům :dizzy_face: Manža tam volal a že už ho tam mám! Hlavně, že si berou telefonní číslo a nikdo nedá vědět!!! :angry:
Ještě jsem na to vydělala a vrátili mi penízky, resp. poukázku, abych si pak něco vybrala :wink: V půlce února jim přijde zboží, tak si pak ještě něco vyberu a budu frajerka :slight_smile:
Chtěla jsem se podívat ještě do sekáče nahoře v Pražské a mají tam do 5 a bylo půl 5 a zavřeno!!!! :angry:
28. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je tady někdo.Dneska mám drbací :grinning:
28. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:
28. led 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak ja jsem cela zmatena z te materske.necham uz to jak to mam.at to mam na tri,nebo na 4 stejne nevimjak to bude s praci.
dneska jirik rozhodnul,ze pujdeme na skalku do snecka,tak jsme vyrazili presne v poledne a ted jsme dorazili domu.zase se vyblbnul jak to slo a ted uz mi tady ziva.tak musime vytahnout naky pexeso,aby do 7 neusnul.v pul 7 se nam vrati tata z prace,tak daji koupel a pak vecu a zase padne vycerpanim.
manzel prisel s tim,ze by jsme mohli adrianku pojmenovat jinak.tak jsme cely vecer premysleli a nedokazeme se dohodnout.tak jestli z nej nevypadne neco kloudnyho,tak si papir vyplnim sama a jmeno se dozvi,az se mala narodi.uz mi asi 5 lidi reklo,ze uz mi bricho sestupuje dolu.pali se mi kotlety se syrem,musim bezet.
28. led 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu vykoupat Honzíka, protože je unavený jak nespal po obědě a vstával v 6...
A taky musím vzbudit Eli, aby usnula večer... :wink:
28. led 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak sem dala pár věcí do alba co sme koupili té naší cácorce.Ještě tam dám ty velké věci jako postýlka atd.
28. led 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
matky pluku kde ste :grinning: :sunglasses:
28. led 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To se ti to kecá, co? :grinning: Počkej, povíme si to v květnu :grinning:

Míšo - máš pro Aničku stejný šatičky a svetřík jako má Eliška :slight_smile:
28. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany kecá no jak si to uhodla :grinning: A který myslíš šaty?4ervená nebo ty druhý :grinning:
28. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty na fotce č. 7 - tmavě růžový :wink: Jsou tam i s tím světříkem :wink:
28. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, ja jsem opravdu doma a vychazky mam od osmi do osmi... vecer uz ale nikde nechodim... a ty pracujes i v sobotu?
28. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo no ty sou krásný.Já sem se nudila tak sem vám tam něco dala.Já sem dneska jáka si rozežraná :grinning:
28. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míša je taky na rizikovém, ne? :confused:
autor
Luci - už jsme zdraví, takže se můžeš stavit na obhlídku :wink:
jo Míša je jedno velkééé riziko.Sem od 23.9 a to je od potvrzení těhu :grinning:
28. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na jakou obhlídku a čehoo :grinning:
28. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tady ještě :grinning:
28. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jsi zvědavina!!! :grinning:
Luci si ode mě koupí nějaké věci pro prcka :wink:
28. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek