• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jirik to mě taky říkali jak mi jde břicho dolu, od 35 týdne mi Matoušek vyhrožoval, že bych snad ještě 2 týdny mohla vydržet v celku a nekonec se Kubík narodil půl hodiny po půlnoci přesně na termín. :grinning: A já jsem si připadala jak slonice, že přenáším, tím jak mě strašil :sweat_smile:

Mišo to je v pr... nikdo si s tebou nepovídá viď? :wink: To víš ono je to taková ta doba, kdy se dětičky koupou, večeří a dávají se do postýlek. Ale to za pár týdnů uvidíš taky. Nebo spíše měsíců, až budete mít pravidelný spinkání :wink:

Zany tak to jste se nenudili. My jsme odpo vyrazili za dědou na hausbot. Teda voda je nádherná. Kdyby taková byla i v létě :sweat_smile: . Ale zima tam byla teda větší. Nějak to od tý vody táhlo. Kubíček si pohrál s dědou, zase dělal, že řídí hausbot, troubil a otáčel klíčkem v zapalování :grinning: . Copak hračky ty ho fakt nezajímali :grinning:
28. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo než jsem to stačila naškrabat tak je tu plno :grinning:
28. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm a už je tu prázdno :angry:
28. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě z tý Elišky klepne!!! Usnula na chvíli a zase kouká a pořád plive dudlík!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol - máš pravdu, je to doba koupání, večeření a uspávání :slight_smile:
To víš, opravdický hračky jsou nejlepší :slight_smile: Honzík to má taky rád, když může něco doopravdy a ne jenom jako :wink:
28. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany mě když Kubík plival dudlík, když byl takhle malej, od 2 měsíců ho nemá, tak jsem ho položila na bok, jednu plenu za zádíčka, aby se mi nepřekulil, do pusy dudlíka a druhou plenku před dudlíka, aby mu nevypadával. Zkus to :wink:

Míšo vy máte stejnej stůl v obýváku jako mi. :grinning:
28. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: prima :slight_smile: az budeme mit teda pojizdne auto, to je zatim v nedohlednu :pensive:

zany a kdy se ti tedy obe deti pretocili?
28. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee vy jste tady! :slight_smile: a ja vas teprv docitam :sweat_smile:
28. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany ty šatičky jak si psala Míše tak to jsou ty červený jak máte stejný se švagrovkou viď? :grinning:
28. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ona leží v lehátku a taťka houpe :wink: Doufám, že nebude vyvádět jako včera :confounded:
28. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko - jj, to jsou ony :slight_smile: Holky budou frajerky :slight_smile:
28. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci - do toho 32tt byly obě hlavou dolů :wink:
28. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko v obýváku to ani nevim, že tam mám stůl jako pod telkou???Holky chcete říct co mi stalo ted to je k posr.....
A co ještě kdo prodává na prcky.
28. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo. Já jsem mu to dělala v postýlce. Ale je fakt, že jsem ho pořád kontrolovala, protože jsem měla strach, aby se tou plenkou neudusil, kdyby si jí nějak blbě posunul.
28. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo - já se budu zbavovat všeho po dětech... Na co bych to tu skladovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No co? :confused:
28. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo na jedné fotce to máš vyfocené teď nevím jestli to byla ta fotka s kočárkem nebo která. Ale to možná není focený u vás. :sweat_smile:

Zany ona je dostala švagrovka od tvojí mamky akorát když jsem tam za ní byla v porodce a právě říkala, že v tom budete muset holky spolu vyfotit, když teda mají stejné. :slight_smile:
28. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso a kdyz jses doma, tak jaktoze mas cas jen v patek a sobotu? :wink:
28. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem ty šaty koupila pro Eli a říkala jsem to mamce a mamka je pak koupila Monče a mě je zaplatila :slight_smile: No musíme je vyfotit :wink:
...navic jsem to pochopila, ze vecer :sweat_smile:
Zany tak to jo. Mě jenom říkala, švagrovka, že je má Eli taky. :wink:
28. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Míšo co se stalo? :confused:
28. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míša to asi smolí :grinning:
autor
Ta Eliška mě fakt se.e!!! Zase nespí!!!!!! :angry:
tý jo to bude román :grinning:
28. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu zkusit Elišku nakojit a uvidíme :confused: :sweat_smile:
28. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co se mi stalo s manželem sme si načali rybičky v tomatě jo a jim jim a najednou mám v hubě šroub jako od lodi no masakr manžel řiká, že to je jako 6 šroub :angry: Sokolko ten dřevěnej?Jestli jo ten je u našich.Luci mám čas kdikoliv, ale pátek a sobota od sedmi sem sama doma víš a mám klid na návštěvy, ale jinak je mi to jedno já mám vycházky neomezeně
28. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany já jsem měla Kubíka v tý houpačce na baterky a ta byla super. Vždycky ho to uhoupalo, ale je fakt, že si na ní tak zvykl, že v ní přes den spal až do roka a půl :confounded: Už jsem si říkala, jak ho od ní odstavíme a v poho.
28. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo tak to šoupni na novu, ať si to přidají k těm jejich ostatním nálezům v jídlech a plenkách :grinning: No ještě že jsi to nespolka, i když píšeš že byl velkej tak to snad nehrozilo
28. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já normálně hltám a manžel řikal ještě, že to je ryba k té mám respekt a jim jí pomalinku.Tak vám dávám fotky bydleníčka, ale jsou to když sme to dodělali ještě to neni zabydlené
28. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek