• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
já vám u toho psaní ještě dávám ty fotky :grinning:
28. led 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misso bydleníčko krásný :slight_smile: . Koukala jsem, že máš pressovač dolce gusto. Jaký je z toho kafčo? :confused: D. si ho chce koupit do práce. My jsme si domu nakonec koupili klasiku i s mlínkem a přídavnou nádobou na latte a je teda boží. Jsem schopna vychlastat i 5 za den. Je fakt, že jsem už byla i na 7, ale trošku jsem to musela ubrat :sweat_smile:
28. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, sroub jako zeleznej? :confused:
28. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, jak to tam přibývá :grinning:
Teda, vy jste zas ukecaný :wink: :grinning:

Barcul, to neva, jsi moc hodná, děkuju :slight_smile: Ten čaj jsem si myslela, že je na něj ještě malinká, ale máme stejně ATB.tak bych jí ho stejně nedávala :dizzy_face: Dnes manža volal na tý vysledky a už je to lepší, tak jsem moc ráda :dizzy_face: A jsem ráda, že už je to s průjmíkem lepší, a jak jste dopadli u mudry :confused:

Luci, nebo kdo se na to ptal, my chodíme s Adélkou k p.dr.Čermákové na III.pol. a jsme sní moc spokojený :dizzy_face:

Sokolko, my jak teď nechodíme ven, tak ani navim, že bylo ráno náledí :sweat_smile: ,ale ty chodníky v té Pb fakt nikdo neupravuje a jsou věčně v zoufalém stavu v zimě :angry: :angry: :angry:

Zany, a kde sis nechávala dělat ten prstánek :confused:

Já jsem dnes musela Adélku budit v 8h.ráno, aby se nasnídala a daly jsme Atb.mají se dávat po jídle, ale jak jsem jí vzbudila, tak byla nějaká nevrlá a chtěla jít v 10h.zase spinkat,ona je po těch atb. nějaká unavená, tak jsem si alespoň něco stihla udělat :dizzy_face:
aha, super info, uz vim, kam pujdu na kafe, az ho jednou zase budu moct pit :sunglasses: (ted radsi nee - i tak je prcek nejak aktivni :sweat_smile: )
28. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadik to je normální. Kubík v létě prodělal laringitudu a bylo to příšerný. Tak jak spal prvních 5 dní, měl i atb, tak tak mi nespal snad ani jako mimino. Vydržel vždycky tak 10 minut vzhůru a zase spinkal. :pensive:
28. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí jo železnej ted sem zrovna řikala malý, že kdyby to maminka spolkla mohla si tam otevřít železářství. :grinning: Sokolko kafčo skvělé, ale i ta čokoláda, laté capucino no je to bájo
28. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já jsem kafař a v těhu jsem to sice omezila, ale dávala jsem si tak 2 normální rozpustný, půl na půl s mlíkem, to dělám i teď, no a večer, někdy i přes den bez kofeinu. Tak zkus to. :wink:
28. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso díky, tak uvidím jestli ho do kanclu pořídí a pak ho ochutnám. Nebo ti uděláme návštěvu :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Miso, koukam, ze proti vam temer nic na prcka nemame :sweat_smile: aaaa dalsi X-lander - taky jsem nad nim uvazovala, ale ted to vidim na Inglesinu - je vyssi a snad i delsi
jdu se kochat dalsima fotkama :slight_smile:

jadiku - 3. polikliniku mame taky blizko, tak moc dik za kontakt... a jak je MUDr. stara? ja bych chtela pediatra, ktery nepredipisuje na vsechno automaticky ATB...
28. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ono si asi moc nevybereš. Na každou mudru někdo nadává. :unamused:
28. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko jasně se domluvíme a můžeš zajíd na kááfo :grinning: No já tam nemám úplně všechny oblečky, ale skoro vše tam je :grinning: já od doby co vim, že to bude Anička pořádám nakupovací orgie :grinning:
28. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, moc krasny vecicky - treba ta deka na hrani... :slight_smile:

sokolko jo ja to zkusim a v noci se pak nevyspim, jak bude prcek vyvadet :grinning: ja uz to vydrzim, miluju 2 v 1 a late, ale da se to bez toho vydrzet, ted od 4. mesice mam mlikovy obdobi - denne aspon litr a zrovna nam dochazi a autu je v opravne, takze je bude manzel tahat asi rucne, no :sweat_smile:
28. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pediatra jasného a sem i názoru, že on ATB nedává na vše.On je zase opak propočítává, že aby mu lék stačil, ale aby mu zase tělo nezatěžoval moc tak ti řekne jeden a čtvrt
28. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to jsem ráda, už si tady zas říkám, jestli je to normální, že takhle dlouho spinká. Večer šla v 8h.budila jsem jí v 8h.ráno, po 10h už zase spinkala do 14h. a teď spinká od 20,30h.ale přijde mi pořád unavená, tak je to snad opravdu po těch atb.
28. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to je jasný. Nám to žádné problémy nedělalo, malej byl v noci v celku v pohodě takže jsem to tak neřešila. :wink:

Míšo jsem vtěrka viď? :grinning: Ale neboj, přepadovka nebude :grinning:
28. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso a byt mate taky pekne zarizeny :slight_smile:

no nekdy opravdu lituju, ze nevim, co cekame, protoze muzu nakupovat jen neutralni barvy, ale je pravda, ze kdybych to vedela, tak asi litam po obchodech neustale :wink:
28. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé nejsi :grinning: já ti to pak opětuji :grinning:
Jadik určo. A taky je unavená s těch teplot. Ono to dá takovýmu drobečkovi zabrat. Já jsem z toho byla úplně hotová, protože malýmu teplota ustala až po 5 dnech co bral ATB. A pak už to bylo lepší. On jí ten spánek taky pomůže nabrat nové síly a bude to i rychlejší s uzdravováním :wink:
Miso ok beru tě za slovo. Se někdy domluvíme a mladej ti udělá z bytu kůlničku na dříví :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nelituj, počkej to by byla prča, kdyby se Míše narodil kluk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teda taky věděli co čekáme, ale pořád jsem si říkala, že i kdyby se 4x spletli tak je lepší mít holku v modrém než kluka v růžovém :grinning:
28. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci máš ještě nějakou fotku kde máš pupík????Jo já sem kupovala taky neutrál i když teda jak sem to od 3 měsíce tušila měla sem něco na kočičku, ale jak mi to potvrdili tak to sem začala magořit :grinning: :grinning: Sokolko kúlničku na dříví no ono tady toho na rozbití moc neni :grinning:
28. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vy jedete :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jadiku - Adélka spinká určitě po těch ATB a j unavená z teplot... :frowning2: Ale nabere sílu a bude jí zase dobře :dizzy_face:

Luci - já jsem pila a ještě piju kafe bez kofeinu a v pohodě :slight_smile:
28. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany co Eli už chrní, potvůrka malinká, podivná? :grinning: :wink:
28. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono pro ty holčičky je toho podstatně víc... Diskriminace!!! :angry:
Já vím, že jsme Honzíkovi kupovali jarní bundu a měli na vyběr jen modrou a nebo takovou divnou zelenou... A pro holky to byla světle růžová, tmavě růžová, bílá, oranžová,... :confounded:
28. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolko ha ha ještě, že Chudáček je špička na utz a malá jak leží příčně tam mi už dva dr řekli, že má stehýnka od sebe a ano je to holka tady vidéte pipku no takhle mi to podali :grinning:
Ty, jo, jí než tu nadatluju pár slov, tak máte zas nakecanou celou stránku :grinning: se trochu nechytam :cry: :grinning:

Luci, to nevim, neumim odhadovat věk, ale ona určitě na vše atb nedává, ale zánět moč.cest se jinak léčit nedá než Atb.

Vy mi tu děláte pěkný chutě s tim kafem, mě moc chutná, ale bohužel ho nemůžu pít, protože mi nedělá dobře, ale občas si ho dám a pak trpím :sweat_smile:
ahoj holky :slight_smile:
prave jsem objevila Vasi diskuzi, jsem take z Pribrami :slight_smile: , muzu si s Vami obcas povidat? :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek