Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
miissa
28. led 2009
já vám u toho psaní ještě dávám ty fotky 😃
sokolka
28. led 2009
Misso bydleníčko krásný 🙂 . Koukala jsem, že máš pressovač dolce gusto. Jaký je z toho kafčo? =-) D. si ho chce koupit do práce. My jsme si domu nakonec koupili klasiku i s mlínkem a přídavnou nádobou na latte a je teda boží. Jsem schopna vychlastat i 5 za den. Je fakt, že jsem už byla i na 7, ale trošku jsem to musela ubrat :-N
luccii
28. led 2009
miso, sroub jako zeleznej? =-)
sokolka
28. led 2009
Koukám, jak to tam přibývá 😃
jadik
28. led 2009
Teda, vy jste zas ukecaný 😉 😃

Barcul, to neva, jsi moc hodná, děkuju 🙂 Ten čaj jsem si myslela, že je na něj ještě malinká, ale máme stejně ATB.tak bych jí ho stejně nedávala x-) Dnes manža volal na tý vysledky a už je to lepší, tak jsem moc ráda x-) A jsem ráda, že už je to s průjmíkem lepší, a jak jste dopadli u mudry =-)

Luci, nebo kdo se na to ptal, my chodíme s Adélkou k p.dr.Čermákové na III.pol. a jsme sní moc spokojený x-)

Sokolko, my jak teď nechodíme ven, tak ani navim, že bylo ráno náledí :-N ,ale ty chodníky v té Pb fakt nikdo neupravuje a jsou věčně v zoufalém stavu v zimě ]-( ]-( ]-(

Zany, a kde sis nechávala dělat ten prstánek =-)

Já jsem dnes musela Adélku budit v 8h.ráno, aby se nasnídala a daly jsme Atb.mají se dávat po jídle, ale jak jsem jí vzbudila, tak byla nějaká nevrlá a chtěla jít v 10h.zase spinkat,ona je po těch atb. nějaká unavená, tak jsem si alespoň něco stihla udělat x-)
luccii
28. led 2009
aha, super info, uz vim, kam pujdu na kafe, az ho jednou zase budu moct pit 😎 (ted radsi nee - i tak je prcek nejak aktivni :-N )
sokolka
28. led 2009
Jadik to je normální. Kubík v létě prodělal laringitudu a bylo to příšerný. Tak jak spal prvních 5 dní, měl i atb, tak tak mi nespal snad ani jako mimino. Vydržel vždycky tak 10 minut vzhůru a zase spinkal. |-|
miissa
28. led 2009
Lucí jo železnej ted sem zrovna řikala malý, že kdyby to maminka spolkla mohla si tam otevřít železářství. 😃 Sokolko kafčo skvělé, ale i ta čokoláda, laté capucino no je to bájo
sokolka
28. led 2009
Luci já jsem kafař a v těhu jsem to sice omezila, ale dávala jsem si tak 2 normální rozpustný, půl na půl s mlíkem, to dělám i teď, no a večer, někdy i přes den bez kofeinu. Tak zkus to. 😉
sokolka
28. led 2009
Miso díky, tak uvidím jestli ho do kanclu pořídí a pak ho ochutnám. Nebo ti uděláme návštěvu 😃 😃
luccii
28. led 2009
teda Miso, koukam, ze proti vam temer nic na prcka nemame :-N aaaa dalsi X-lander - taky jsem nad nim uvazovala, ale ted to vidim na Inglesinu - je vyssi a snad i delsi
jdu se kochat dalsima fotkama 🙂

jadiku - 3. polikliniku mame taky blizko, tak moc dik za kontakt... a jak je MUDr. stara? ja bych chtela pediatra, ktery nepredipisuje na vsechno automaticky ATB...
sokolka
28. led 2009
Luci ono si asi moc nevybereš. Na každou mudru někdo nadává. :-|
miissa
28. led 2009
Sokolko jasně se domluvíme a můžeš zajíd na kááfo 😃 No já tam nemám úplně všechny oblečky, ale skoro vše tam je 😃 já od doby co vim, že to bude Anička pořádám nakupovací orgie 😃
luccii
28. led 2009
Miso, moc krasny vecicky - treba ta deka na hrani... 🙂

sokolko jo ja to zkusim a v noci se pak nevyspim, jak bude prcek vyvadet 😃 ja uz to vydrzim, miluju 2 v 1 a late, ale da se to bez toho vydrzet, ted od 4. mesice mam mlikovy obdobi - denne aspon litr a zrovna nam dochazi a autu je v opravne, takze je bude manzel tahat asi rucne, no :-N
miissa
28. led 2009
Já mám pediatra jasného a sem i názoru, že on ATB nedává na vše.On je zase opak propočítává, že aby mu lék stačil, ale aby mu zase tělo nezatěžoval moc tak ti řekne jeden a čtvrt
jadik
28. led 2009
No, tak to jsem ráda, už si tady zas říkám, jestli je to normální, že takhle dlouho spinká. Večer šla v 8h.budila jsem jí v 8h.ráno, po 10h už zase spinkala do 14h. a teď spinká od 20,30h.ale přijde mi pořád unavená, tak je to snad opravdu po těch atb.
sokolka
28. led 2009
Luci tak to je jasný. Nám to žádné problémy nedělalo, malej byl v noci v celku v pohodě takže jsem to tak neřešila. 😉

Míšo jsem vtěrka viď? 😃 Ale neboj, přepadovka nebude 😃
luccii
28. led 2009
Miso a byt mate taky pekne zarizeny 🙂

no nekdy opravdu lituju, ze nevim, co cekame, protoze muzu nakupovat jen neutralni barvy, ale je pravda, ze kdybych to vedela, tak asi litam po obchodech neustale 😉
miissa
28. led 2009
nééé nejsi 😃 já ti to pak opětuji 😃
sokolka
28. led 2009
Jadik určo. A taky je unavená s těch teplot. Ono to dá takovýmu drobečkovi zabrat. Já jsem z toho byla úplně hotová, protože malýmu teplota ustala až po 5 dnech co bral ATB. A pak už to bylo lepší. On jí ten spánek taky pomůže nabrat nové síly a bude to i rychlejší s uzdravováním 😉
sokolka
28. led 2009
Miso ok beru tě za slovo. Se někdy domluvíme a mladej ti udělá z bytu kůlničku na dříví 😃 😃
sokolka
28. led 2009
Luci nelituj, počkej to by byla prča, kdyby se Míše narodil kluk 😃 :-p
sokolka
28. led 2009
My jsme teda taky věděli co čekáme, ale pořád jsem si říkala, že i kdyby se 4x spletli tak je lepší mít holku v modrém než kluka v růžovém 😃
miissa
28. led 2009
Luci máš ještě nějakou fotku kde máš pupík????Jo já sem kupovala taky neutrál i když teda jak sem to od 3 měsíce tušila měla sem něco na kočičku, ale jak mi to potvrdili tak to sem začala magořit 😃 😃 Sokolko kúlničku na dříví no ono tady toho na rozbití moc neni 😃
zanyautor
28. led 2009
Vy jedete :-p

Jadiku - Adélka spinká určitě po těch ATB a j unavená z teplot... 😞 Ale nabere sílu a bude jí zase dobře x-)

Luci - já jsem pila a ještě piju kafe bez kofeinu a v pohodě 🙂
sokolka
28. led 2009
Zany co Eli už chrní, potvůrka malinká, podivná? 😃 😉
zanyautor
28. led 2009
Ono pro ty holčičky je toho podstatně víc... Diskriminace!!! ]-(
Já vím, že jsme Honzíkovi kupovali jarní bundu a měli na vyběr jen modrou a nebo takovou divnou zelenou... A pro holky to byla světle růžová, tmavě růžová, bílá, oranžová,... :-S
miissa
28. led 2009
Sokolko ha ha ještě, že Chudáček je špička na utz a malá jak leží příčně tam mi už dva dr řekli, že má stehýnka od sebe a ano je to holka tady vidéte pipku no takhle mi to podali 😃
jadik
28. led 2009
Ty, jo, jí než tu nadatluju pár slov, tak máte zas nakecanou celou stránku 😃 se trochu nechytam 😢 😃

Luci, to nevim, neumim odhadovat věk, ale ona určitě na vše atb nedává, ale zánět moč.cest se jinak léčit nedá než Atb.

Vy mi tu děláte pěkný chutě s tim kafem, mě moc chutná, ale bohužel ho nemůžu pít, protože mi nedělá dobře, ale občas si ho dám a pak trpím :-N
mjanca
28. led 2009
ahoj holky 🙂
prave jsem objevila Vasi diskuzi, jsem take z Pribrami 🙂 , muzu si s Vami obcas povidat? x-)

Začni psát odpověď...

Odešli