Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
zanyautor
28. led 2009
Kůlový ]-(
Půjdu hodit sprchu a pak se uvidí...

Takže se loučím...

Pááá a dobrou x-)
zanyautor
28. led 2009
Janco - jasan, vítej tady 🙂
luccii
28. led 2009
sokolko, jakapak vterka? ja se jako prvni objednala k vam obema 😃
miissa
28. led 2009
jo já dneska od rána ujíždim na hořovickejch trubičkách 😃
sokolka
28. led 2009
Míšo já to nemyslela zle. 😉 Hele nám to poprvé řekl taky Chudáček. Že je to kluk a Němec pak na další utz povídá, jestli vidíme to kulatý, no a to že jsou kulky 😃
luccii
28. led 2009
mjanco, jasne, ahoj a vitej mezi nami 🙂
zanyautor
28. led 2009
Janco - tebe znám, jezdily jsme spolu busem 😉 Ty jsi jezdila na Dobříš, viď? A manžela taky znám, z tanečních x-)
mjanca
28. led 2009
zany: diky 🙂
miissa: tak horicke trubicky a vlastne vsechno sladke u mne jede ve velkem 🙂, od tehotenstvi az po dnesek
luccii
28. led 2009
Miso, uz jsi byla na cukru?
sokolka
28. led 2009
Zany dobrou 😉
Janco vítej 🙂
Luci to je jasný se domluvíme a uděláme dýchánek. Pro tebe čajík a pro nás kávu. 😃
zanyautor
28. led 2009
A fakt jdu 🙂
mjanca
28. led 2009
Zany: mas pravdu, jezdila jsem do prace na Dobris 🙂. A ty jsi jezdila kam? musim kouknout do alba, jestli te taky neznam 🙂
mjanca
28. led 2009
Zany: tak oblicejik mi je povedomy 😉
jadik
28. led 2009
Ona už teploty nemá a stejně takhle hodně spí.
sokolka
28. led 2009
Zany já taky říkala, jak půjdu spát v devět a koukej. Zas tady strašim. Huuááááááá 😃 😃
luccii
28. led 2009
Miso, fotky pupiku, co mam v albu, jsou jedine - zase ale nejake s manzou udelame a pak ji sem hodim... ono ale tak hodne neroste, tak tam davam fotky po cca 3 tydnech
sokolka
28. led 2009
Jadik tak je to po těch atb. 😉 Uvidíš, že se během pár dnů srovná. Rozhodně je lepší když spinká, než aby byla uplakaná a nemohla spát 😉
miissa
28. led 2009
na cukr jde míša v pátek 😃 😃 😃 😃 😃 Ale myslí, že bude v pohodě to by mi příroda udělat nemohla aby mi nadělila těhu cukrovku 😃 😃 😃 😃 Tak prvně mi těhu zajdem k Sokolce co Luci 😃
Jani vítej a já tě asi neznám a to je co říct vid Sokolko 😃
luccii
28. led 2009
sokolko, tohle tu radsi ani nepis, ze co kdyby Misa cekala kluka 😃

jinak ja pro jednou vyjimku rada udelam - cele tehu bez kafe nejsem 😉
mjanca
28. led 2009
miissa: a ty jsi odkud? primo z Pribrami?
miissa
28. led 2009
Luci já sem každé kdo se zeptal podle bříška řekla co čekaj a vždy to tak byloooo 😃 Sokolko já si určo kafe dám a se nedim že si ještě tady já se přesunula už do ložnice, ale bez pc ani náhodou 😃
luccii
28. led 2009
tak at to mise dobre dopadne 😉 a ke komu chodis? (ja jdu taky ve 26.tt)
sokolka
28. led 2009
Tak fajn, domluvíme se a já vás tu ráda uvítám. 😉 Ono by to bylo i lepší, protože bude aspoň Kubík ve svým, když uvidí nové tváře. 😃 Né že by se vás jako měl leknout jo, ale znáte to 😃 😃
jadik
28. led 2009
Se tady fakt nechytam, já než to tu nadatluju, tak zas kecáte o něčem jinym ]-( 😃 Vám to píše samo néééééééééé =-) :-p

Janco, vítám tě 🙂

Se tady skoro všichni znáte a já nikoho zvás neznam 😞
miissa
28. led 2009
na gyn k Pácovi.Jani ano já jsem z Pb rozená 😃 😃
mjanca
28. led 2009
jadik: ja tady taky neznam nikoho, povedoma mi je Zany a Sokolka a u Tebe nevim jak vypadas 😃
luccii
28. led 2009
janco, tak tebe asi neznam, ale Lucinku mate krasnou! 🙂

juuu sokolka nas zve 🙂 a je to k vam daleko?
sokolka
28. led 2009
Jadik neboj, poznáš. Já v podstatě znám jen Zany a Mísu od vidění a to je vše. 😉
miissa
28. led 2009
já znám jen Sokolku od vidění 😃 😃 No Sokolko mě by se leknout mohl páč sem docela kulatá 😃 ale úplatky bere ne? 😃
sokolka
28. led 2009
Bydlíme kousek za námkem takže jste tu za 5 minut. No možná za 10. 😉 Neboj, prece vás nechci uhnat. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli