• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Jo na úplatky slyší. Po kom asi je? :confused: :grinning:
28. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak to jsem zvedava, co reknes na me brisko, a pak ti reknu, jestli mas mozna pravdu, ju? :wink: snad se vyfotim jeste ted :wink:
28. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc se tu stěma břuchama nevytahujte. Bych vás strčila do kapsy a to nejsem těhu :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokůřim a jdu chrnět. Na to prdim. Zase ráno nevstanu :sweat_smile:
28. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.

A to mám jako holky číst kdy???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No snad o víkendu si udělám dvě, tři hodinky čas a dočtu Vás. Tedy rozjely jste to pěkně.

mjanca - Vítej. Já tě znám, a teď přemýšlím zda z OA nebo ze 6.ZŠ:slight_smile: Tedy myslím, že tě znám:slight_smile:

No, utíkám, pouštím manžu a snad Vás fakt dočtu :confused: :confused:
28. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jen u dvojčat mi to trvalo o chvilku dýl, ale nakonec taky tak bylo.Jen ted jedna kamarádka bude rodit a tam řikám holka, ale ve dvou dobách měla pupek na kluka :grinning: Luci slyšíš jo Sokolky špuntík bere úplatky.
Jindul ty jsi chodila na OA? :confused: Já také :grinning:
jindulina: zname se ze 6ZS :slight_smile:
28. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdu chnět. Brou dámy a ne abyste moc ponocovaly. Kdo to pak má dočítat. :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky spat, Lucka se v noci probouzi, tak at trochu naspim :slight_smile: . Dobrou a diky za privitani :slight_smile:
28. led 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo jde spát, tak přeju dobrou noc :slight_smile:

Jani, já fotky snad už brzy dodám, pořád se k tomu nemůžu nějak dokopat :sweat_smile:
28. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, ja tu osobne (jeste) nikoho neznam

Miso, fotka bude, vyckej, vestarko :wink:
28. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ségra chodila na obchodku a 6ZŠ ale věkově nevim jak je od vás je 78ročník
28. led 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak a pupik je v albicku :sunglasses:
28. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuju, ja jsem rocnik 80, tak to se asi znat nebudeme. Tak uz vazne dobrou :slight_smile:.
28. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to jsem ráda, že nejsem sama :dizzy_face:

Jani, Lucinka je krásná okatá :slight_smile:

Míšo, moc hezký byteček :dizzy_face:
28. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee sokolka je taky skorosousedka :slight_smile:

janco dobrou :slight_smile:
28. led 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci první dojem kluk, ale trochu mě mate jak je ta fotka ukousla jako nad pupkem, ale to je jedno první dojem kluk.
28. led 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso tak tvou segru bude mozna znat muj manza :grinning: pry jak se jmenuje :wink:

Miso a jaky uplatky sokolcin potomek bere? :wink:
28. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ty umíš podle fotky odhadnout pohlaví mimka :confused:
28. led 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso no tak pristi fotka bude celkova a nebo me okouknes v realu :wink: mimochodem - kamaradka podle pupku tipuje naopak holcicku :wink:

a ted uz jdu chrnet, manza me dnes zase prebehne :sweat_smile: dobrou!
28. led 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadiku, no jestli to misa umi, se dozvim v cervnu :wink: ikdyz bych ji samozrejme uz ted mohla rict, zda jeji tip odpovida tomu, co si myslim ja :sunglasses:
28. led 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu taky teda spát, když už jste to všichni zabalily :dizzy_face: dobrou noc :dizzy_face:
Jadik podle pupku a trefila sem se zatim pokaždé, ale u Lucíka musim jí vidět celé břicho :slight_smile: Kateřina Nápravníková :grinning:
Luci a co odpovídá???A hlavní je pocit tvůj ten bude správný matka podvědomně cítí co čeká a proto i kouká na tu barvu oblečení
28. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a ty si myslíš co :confused:

Miso, to jsi teda dobrá, to já se většinou netrefim, a podle čeho to odhaduješ :confused: Někdo to pozná podle točení prstýnkem nad dlaní a někdo to umí počítat podle toho, kdo má starší krev nebo jak se to dělá já to neumim :dizzy_face:
28. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle tvaru jestli do špičky a nebo pod prsa a do stran nebo dopředu a proto pořebuji Lucku vidět celou.Já třeba sem celá na kluka špatně mi nebyl těhotenství mi sluší a každej řikak kluka a já sem cítila holku a i podle pupku sem to věděla :grinning:
28. led 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míso, tak bys to mohla tipovat na kšeft :wink: :grinning:
Já to teda nepoznala, jestli čekáme holku nebo kluka a nakupovala jsem neutrální barvy .Ale většina lidí mi říkalo , že to bude kluk a pak ke konci těhu mi to mamka dělala s tim prstýnkem a vyšla holka, já jsem si holčičku moc přála , ale jak mi všichni pořád tloukli do hlavy, že to bude kluk, tak jsem si to tak nějak vsugerovala a čekala jsem teda kluka, nechtěli jsme si to nechat říct podle UTZ, chtěli jsme překvapení, no a nakonec se nám narodila ta moje vytoužená holčička , tak jsem moc šťastná :slight_smile: Jestli budu ještě jednou těhu, tak už rozhodně na tipování okolí nedám :sweat_smile: :dizzy_face:
28. led 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem to prostě cítila a pak sem se dověděla, že to je normální, ale musí to ta ženská vnímat co jí její já radí :grinning:
28. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to nevim, zda byses u mě trefila, já měla břicho na kluka do špičky, prý mi to v těhu slušelo a blila jsem kudy sem chodila, takže podle toho by to byl kluk viď, ale je to holčička :dizzy_face:
28. led 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek