Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
28. led 2009
Jo na úplatky slyší. Po kom asi je? =-) 😃
luccii
28. led 2009
Miso tak to jsem zvedava, co reknes na me brisko, a pak ti reknu, jestli mas mozna pravdu, ju? 😉 snad se vyfotim jeste ted 😉
sokolka
28. led 2009
Holky moc se tu stěma břuchama nevytahujte. Bych vás strčila do kapsy a to nejsem těhu 😃 😃
sokolka
28. led 2009
dokůřim a jdu chrnět. Na to prdim. Zase ráno nevstanu :-N
jindulina
28. led 2009
Ahoj holčiny.

A to mám jako holky číst kdy???? 😃 😃 😃 😃 😃 No snad o víkendu si udělám dvě, tři hodinky čas a dočtu Vás. Tedy rozjely jste to pěkně.

mjanca - Vítej. Já tě znám, a teď přemýšlím zda z OA nebo ze 6.ZŠ🙂 Tedy myslím, že tě znám🙂

No, utíkám, pouštím manžu a snad Vás fakt dočtu =-) =-)
miissa
28. led 2009
Luci jen u dvojčat mi to trvalo o chvilku dýl, ale nakonec taky tak bylo.Jen ted jedna kamarádka bude rodit a tam řikám holka, ale ve dvou dobách měla pupek na kluka 😃 Luci slyšíš jo Sokolky špuntík bere úplatky.
sokolka
28. led 2009
Jindul ty jsi chodila na OA? =-) Já také 😃
mjanca
28. led 2009
jindulina: zname se ze 6ZS 🙂
sokolka
28. led 2009
Nic jdu chnět. Brou dámy a ne abyste moc ponocovaly. Kdo to pak má dočítat. 😃 😃
mjanca
28. led 2009
jdu taky spat, Lucka se v noci probouzi, tak at trochu naspim 🙂 . Dobrou a diky za privitani 🙂
jadik
28. led 2009
Kdo jde spát, tak přeju dobrou noc 🙂

Jani, já fotky snad už brzy dodám, pořád se k tomu nemůžu nějak dokopat :-N
luccii
28. led 2009
jadiku, ja tu osobne (jeste) nikoho neznam

Miso, fotka bude, vyckej, vestarko 😉
miissa
28. led 2009
ségra chodila na obchodku a 6ZŠ ale věkově nevim jak je od vás je 78ročník
luccii
28. led 2009
taaak a pupik je v albicku 😎
mjanca
28. led 2009
nakukuju, ja jsem rocnik 80, tak to se asi znat nebudeme. Tak uz vazne dobrou 🙂.
jadik
28. led 2009
Luci, tak to jsem ráda, že nejsem sama x-)

Jani, Lucinka je krásná okatá 🙂

Míšo, moc hezký byteček x-)
luccii
28. led 2009
jeee sokolka je taky skorosousedka 🙂

janco dobrou 🙂
miissa
28. led 2009
Luci první dojem kluk, ale trochu mě mate jak je ta fotka ukousla jako nad pupkem, ale to je jedno první dojem kluk.
luccii
28. led 2009
Miso tak tvou segru bude mozna znat muj manza 😃 pry jak se jmenuje 😉

Miso a jaky uplatky sokolcin potomek bere? 😉
jadik
28. led 2009
Miso, ty umíš podle fotky odhadnout pohlaví mimka =-)
luccii
28. led 2009
Miso no tak pristi fotka bude celkova a nebo me okouknes v realu 😉 mimochodem - kamaradka podle pupku tipuje naopak holcicku 😉

a ted uz jdu chrnet, manza me dnes zase prebehne :-N dobrou!
luccii
28. led 2009
jadiku, no jestli to misa umi, se dozvim v cervnu 😉 ikdyz bych ji samozrejme uz ted mohla rict, zda jeji tip odpovida tomu, co si myslim ja 😎
jadik
28. led 2009
Tak já jdu taky teda spát, když už jste to všichni zabalily x-) dobrou noc x-)
miissa
28. led 2009
Jadik podle pupku a trefila sem se zatim pokaždé, ale u Lucíka musim jí vidět celé břicho 🙂 Kateřina Nápravníková 😃
miissa
28. led 2009
Luci a co odpovídá???A hlavní je pocit tvůj ten bude správný matka podvědomně cítí co čeká a proto i kouká na tu barvu oblečení
jadik
28. led 2009
Luci a ty si myslíš co =-)

Miso, to jsi teda dobrá, to já se většinou netrefim, a podle čeho to odhaduješ =-) Někdo to pozná podle točení prstýnkem nad dlaní a někdo to umí počítat podle toho, kdo má starší krev nebo jak se to dělá já to neumim x-)
miissa
28. led 2009
podle tvaru jestli do špičky a nebo pod prsa a do stran nebo dopředu a proto pořebuji Lucku vidět celou.Já třeba sem celá na kluka špatně mi nebyl těhotenství mi sluší a každej řikak kluka a já sem cítila holku a i podle pupku sem to věděla 😃
jadik
28. led 2009
Míso, tak bys to mohla tipovat na kšeft 😉 😃
Já to teda nepoznala, jestli čekáme holku nebo kluka a nakupovala jsem neutrální barvy .Ale většina lidí mi říkalo , že to bude kluk a pak ke konci těhu mi to mamka dělala s tim prstýnkem a vyšla holka, já jsem si holčičku moc přála , ale jak mi všichni pořád tloukli do hlavy, že to bude kluk, tak jsem si to tak nějak vsugerovala a čekala jsem teda kluka, nechtěli jsme si to nechat říct podle UTZ, chtěli jsme překvapení, no a nakonec se nám narodila ta moje vytoužená holčička , tak jsem moc šťastná 🙂 Jestli budu ještě jednou těhu, tak už rozhodně na tipování okolí nedám :-N x-)
miissa
28. led 2009
já sem to prostě cítila a pak sem se dověděla, že to je normální, ale musí to ta ženská vnímat co jí její já radí 😃
jadik
28. led 2009
No, tak to nevim, zda byses u mě trefila, já měla břicho na kluka do špičky, prý mi to v těhu slušelo a blila jsem kudy sem chodila, takže podle toho by to byl kluk viď, ale je to holčička x-)

Začni psát odpověď...

Odešli