• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
podle zvracení holka :grinning: já ani to neměla jen to břicho a levé prso mám omdost větší :grinning:
28. led 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a podle prsa se to taky popzná :confused:
Hele tak to teda nevim, protože moje mamka zvracela v obou těhu a jednou to byl kluk a po druhé já :grinning: takže teda nevim, nevim :grinning:
28. led 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale musíš koukat na vše né jen na jednu věc :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale až budu znovu těhu, tak si od tebe nechám tip :dizzy_face: ale to bych chtěla kluka, abych měla hezky páreček :dizzy_face: první jsem chtěla holčičku, to se mi splnilo, tak doufám, že to vyjde někdy i stim klukem, ale kdybych měla dvě holky, tak by mi to taky nevadilo :dizzy_face:
28. led 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy plánujete druhé
28. led 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
valim spát zítra pááááá
28. led 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ho zatim neplánujem :slight_smile:

Dobrou noc :slight_smile:
28. led 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ranko,

my jsme spinkali celkem dobře. Vypité byli dnes jen 2 flašky :sweat_smile: a budíček po šesté. Teď si hraje s kostičkama duplo :slight_smile: . Taťka nám ještě chrní, to se někdo má :angry: .

Zany nechtěla by ses přidat k našemu kávovému dýchánku? Ještě nevím kdy to provedem, ale napadlo mě, že by si mohli kluci pohrát spolu. To bysme se sem ještě vešli. Sice nemáme nějakej obr byt, ale tohle ještě zvládnem a kluci by se zabavili. No a mi bysme si mohli chovat miminko. :wink:

Jinak k tomu pohlaví dítěte. Já jsem si myslela, že tobude kluk i když jsem ještě nebyla těhu. Nevím. Celý těhu jsem měla v klidu, žádné nevolnosti, prostě pohoda. Ale stejně i když jsme věděli, že to bude kluk, tak jsem se po porodu stejně ptala, jestli je to pravda :grinning:
29. led 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,budu sem muset koukat 10x denne,abych vas pak nemusela hodinu docitat.
probirali jste nevolnosti v tehu.ja jsem s jirikem blila jako amina cely tri mesice a ted nic.bylo mi teda spatne tojo,ale zadny savle nelitali.dneska jeste nevim co s jirikem naplanujeme.venku zatim zima jako prase a kdyz budeme doma,tak bude protivnej az do vecera.uvarino mam od vcera,tak to mam dneska bez problemu.jdu poklidit a pustit jirovi kouzelnou skolku.zatim pa
29. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
uááách! holky, od 3 hodin nespím....sotva jsem zabrala, malej se posr....nebo začal kňučet...hrůůzaaa.. prso to jistilo, k ránu jsem ho dala do postele a nechala ho u něj usnout....leč us jen na pár minut.... když jsem vylejzala z postele, tak štírkovi poudám: "tys dneska maminku totálně vyčerpal!" a on holky...jen se začal smát od ucha k uchu !!!! už vím jak vypadá vyčerpání :wink: ....oka jako angorský králík Karlík, bolavý záda, totální nestabilita na nohou...jo jsem holt slabej kus
:stuck_out_tongue_closed_eyes: dočtu snad později, až se rozkouuukááám.... :rolling_eyes:
29. led 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, dočíst vás, toť jest v mém dnešním stavu nemožné.... :unamused: vzdávám to.... :sunglasses:
Jo včera jsem byli na tříměsíční prohlídce...Adámek má úctyhodných 7550 g a 65 cm...míry půlročního dítěte :rolling_eyes: ...jak mi bylo sděleno :pensive: , ale neřeklas bych že je "tlusťoch" je holt takový pevně stavěný :sunglasses: a má být po kom :grinning: ....
Mjanca: vítámmm novou tvářičku...
Holkdy u nás tvar pupíku odpovídal spíš holce, navíc i můj ksicht plný pupínků a všelijakých jiných útvarů napovídal, rčení holka bere krásu...no a co? Adámek je na světě :sunglasses: tak na tom asi moc pravdy nebude, nevím nevím...ale kámojda mi už v prvním měsíci, když jsem ještě netušila, že jsem těhu, a dostala jsem strašnou chuť na rajčata a z práce si je běžěla koupit vedle do zeleniny a na posezení je zežrala: tak mi poudala, holka jsi těhotná, a budeš mít kluka :wink: a taky že jo.... :grinning:
29. led 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no vy jste toho nakecaly :slight_smile:

My jsme nakonec vzali Elišku do postele, já jí držela ruku, protože pořád diriguje a pak má usnout :unamused: No nakonc nevím kdo vytuhnul dřív :grinning: spala s námi až do 5 kdy se vzbudil Honzík. Chvíli to vypadalo, že je po spaní a budeme vstávat, ale nakonec usnul a vstávali jsme před 8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sokolko - na srazík se ráda přidám :wink: Kluci by si mohli pohrát :wink:

Míšo - tak to nevím jestli bys to tipla u mě, protože já u obou vypadala přesně obráceně na to co jsem čekala... U Honzíka jsem měla břicho do šířky, samý pupínek, přibrala jsem 20 kg a všichni tipovali holku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: No a byl to kluk :grinning: A teď jsem měla jen břicho, spíš do špičky, slušelo mi to a přibrala jsem 14 kg a je to holka :dizzy_face:

Jadiku - jak, že nikoho neznáš? A co jáááá!!! :dizzy_face:
29. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jdeme dneska s Honzíkem na očkování - druhou dávku klíšťovky :slight_smile: Elišku si vezme tchýně na chvíli ven... Snad nebude v poradně moc lidí :confused: :rolling_eyes:
29. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: ať vás to pigárko nebolí :dizzy_face:
Jadiku: klííd, ja co by pražanda tu už vůbec nikoho neznám!!!! :wink: ale doufám na srazu poznám... :grinning:
29. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dnešní noc paráda :grinning: Sokolko tak hod něco do placu :grinning:
29. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak házim. :slight_smile: ráno se převlíkám z košile a najednou slyšim zvuk vody. Tak ve mě hrklo co to je a mlaďas si z punčocháčů vyndal pinďulu, držel si pod ním nočník a čůral :grinning: No fakt šikulka až na to, že mu tam spadlo tričko, tak ho měl trošku mokrý. Ale koukala jsem a musela jsem ho i pochválit. :grinning:
29. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany to je fajn, kluci si pohrajou a my budeme mít klídek :wink: . Určo se domluvíme. Třeba někdy příští týden co?
29. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka:no malej je teda fakt šikulka :slight_smile: a to tričko, no to brzy vypilujete :wink:
29. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barcul to jo, ale překvapil mě jak to zvládnul takhle sám. On to vždycky komentuje, že čůrá jako táta ve stoje :grinning:
29. led 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak klidně ono je to za chvilku já mám totiž děsnou chut na kafe a na drby :grinning: a jaké bere úplatky malej???
29. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko a myslíš, že tam trefíme a aby si sousedi nemysleli, že u vás dávaj něco zadarmo :grinning:
29. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso to trefite, jestli víš jak je zastavka autobuse u družby směrem do starý tak přesně na proti je dvůr a tam bydlíme. Vidíme z obýváku na tu zastávku. Jinak žádný úplatky nebereme. :wink:
29. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je školka ne?
29. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty myslíš na proti pře silnici je dvůr vid
29. led 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme po obědě :grinning:
29. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je školka, před ní zastávka a naproti bydlíme.
29. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej teď taky dojedl, tak ho půjdu dát spát. :grinning:
29. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já asi vim :grinning: a ty stejně budeš koukat z okna a až uvidíš valící se kouli tak sem to já :grinning:
29. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdi a pak přijdeš :grinning:
29. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj budu koukat, ale nevim nevim, abych tě nepřehlédla :wink:
29. led 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek