Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... 🙂

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu 🙂
sokolka
29. led 2009
jj jdu na něj za pár minut jsem tu
jadik
29. led 2009
Ahojky, u nás noc pohoda, vstávaly jsme v před 8hod. x-)

Zany, |-| 😞, moc se omlouvám .
Já jsem myslela, ty ostatní, že neznam 😉 , nějak jsem to blbě napsala x-)
A jak jste zvládli očkování =-)

Holky, to jsem ale blbec co, já zapomenu, že znam svojí spolužačku 😞 :-N jsem ale hlava děravá 8 |-|

Sokolko, to teda zírám, jak je Kubík šikovnej x-)
sokolka
29. led 2009
Jsem tu 🙂
Jadik já taky zírala 😃
miissa
29. led 2009
to je fofr teda já si zrovna řikám, že prasknu 😃
sokolka
29. led 2009
Po jídle? =-) Cos měla?
jj je to fofr. Jen jsem mu šoupla plenku a dala do postýlky. Ještě se tam vrtí, ale za chvíli snad bude ťuhoň. 😃
miissa
29. led 2009
čočku s uzenym sme s manžou měli a asi prasknu a neboj mě určo nepřehlídneš hele a v jakym patře bydlíte my až nahoře
sokolka
29. led 2009
čočku nejim tak ti ani nezávidím 😃 My bydlíme v prvním. Nebo v druhým jak se to veme. Prostě prostřední okna. Ještě na nich máme pověšený rambouchy z vánoc. 😃 Je ještě dost zima a ono to sundavání je na dýl.
miissa
29. led 2009
jo tak to je vaše okno no ty sem mi líbí když jedem okolo ukazuju.
sokolka
29. led 2009
No vidíš tak víš kde bydlíme. 😉 Tak to najdeš v poho.
miissa
29. led 2009
jo jen ty rampouchy nesmíte sundat 😃 a je to hned první vchod na rohu x-)
sokolka
29. led 2009
No ono se dá jít z Kladenský, ale tam nemáme okna a když půjdete ze dvora, tak vám hodim klíče a nemusím jít dolů vám otevřít. Takže prostě půjdete ze dvora. 😃
miissa
29. led 2009
😃 😃 my bydlíme až nahoře a ted nám chtěj dělat zvonky s telefony hurá páč já musela koukat z okna a sem jak ustřelený kecky tak sem tam vždy visela jak magor 😃
sokolka
29. led 2009
Tak to budete mít dobrý. Hele a jak to budeš dělat s kočárkem? To ho budeš tahat až nahoru? =-)
miissa
29. led 2009
jo jo my nemáme ani sklep ani kočárkárnu takže manžel seběhne a vynese 😃 on je celý dny doma a do práce jde jen v pátek a sobotu večer 😃
sokolka
29. led 2009
Co dělá? =-) Jestli to teda není tajný.
miissa
29. led 2009
máme bar 😃 😃
sokolka
29. led 2009
Ty jo tady v Příbrami?
miissa
29. led 2009
jo jo, ale nebudu to veřeně vypisovat povim ti to až se sejdem ju a neva 😃
sokolka
29. led 2009
To je jasný, proto jsem se na to ani neptala 😉 Tak to máš dobrý, že ho máš pořád k dispozici, i když možná by mi to sem tam lezlo na nervy 😃
miissa
29. led 2009
víš, že ani ne.Já sem chodila do pěti do práce takže sme se viděli večer, ale ted jak sem doma sem ráda, že tady je a ponorka neni 😃
sokolka
29. led 2009
Tak to je fajn. 😉 Je fakt, že D. je s námi taky hodně, ale většinou dopo tráví v kanclu. A já jsem i na jednu stranu rána, protože si v klidu uvařim, uklidim, nebo zajdu za nějakou kamarádkou. Jasně že můžu i když je doma, ale to si mi zase nechce, protože chceme být spolu. 🙂
miissa
29. led 2009
jo tak to přesně máme my když je doma sme spolu a je nám fajn i když já chodim ted do města, ale sema 😃
sokolka
29. led 2009
přijela mi ségra tak se jí jdu věnovat. Zatím 🙂
miissa
29. led 2009
pa
miissa
29. led 2009
rozhodla sem se že dojdu co cukrárny pro něco 😃
zanyautor
29. led 2009
My jsme doma 😉
Najedli jsme se, já nakojila Elišku a obě děti jsem oblékla (docela makačka je pacifikovat najednou :-p ) a vyrazili jsme do PB, kde jsem u tchýně nechala Elišku a my frčeli na očkování. No když jsme přišli, tak jsem si říkala, že pohoda, budeme hned pryč. Před námi bylo jedno mimčo a druhé v ordinaci. No jo, ale za chvíli přišlo nějaké novorozeně a to šlo taky před námi... No a pak přišla paní s pánem a dvojčaty, ale to už mě omejvali. Ale naštěstí jsme šli ještě před nimi x-) Teda jako mít dvojčata, tak si to jdu hodit 😃
Pak jsem si vyzvedla Elišku, dojeli jsme koupit pečivo a noviny a domů. Honzík mi usnul v autě než jsem ho vyndala, ale teď tu zase řádí. Aspoň večer zase zafičí brzy, když nespal 🙂
Elišku jsem se sedačkou dala do ložnice k oknu, tak se aspoň prospí x-)

Ty jo, kdo vás má furt dočítat 😃 Chudák Peťula 😃 A Jindul si na to bude muset vyhadit celý den 😃 😃 😃
zanyautor
29. led 2009
Ok - beru příští týden. Když by to mělo být odpo, tak nemůžu akorát v úterý, to jdu na pedikúru 😉 Konečně!!!
Jinak pátek dopo plaveme, tak to taky nic... Jinak myslím nic domluveného nemáme 😉
zanyautor
29. led 2009
Jadiku - v pohodě 🙂 Ještě aby ses ke mě nehlásila 😃
Jinak ten prstýnek byl kupovaný u Vítkový (to jak jsme se potkali po Vánocích v Pražský, tak jsme ho šli vyměnit 😉 ). Je to od firmy ALO Diamonds a oni ho objednali menší 😉
zanyautor
29. led 2009
Já už se těším až přijede manža a dáme si kafe a něco dobrýho 😉
barculda
29. led 2009
tak my jsme z prochajdy...kočárkuju teď s Kťou, missa 😉 tu ty znáš z rodinky... 😉 je fajn, leč jak jsem poudala, bude se stěhovat. ale snad to hned tak nebude... 🙂

missa: tak cukrárnička, jo? no jo těhu chutě.... 😉 já zas vykoupila céčko ve sladkostech,,,povidlový duetky, sušenky mila, ledové kaštany, hořkou čokuládkufigaro...mám pokračovat 😃 no a do neděle se sladkým snad vystačím... 😎 je to moje dddrrrooogga.... 😎
a jako Sokolka tě teda obdivuju že budete kočár tahat do patra... :-| to si nedovedu představit. já taky myslela že mi nic jinýho nezbyde, ale ukázalo se, že u schránek je minimístnost na kočár 😃 no a tady bydlí samý starci, čuliže je pro mne 😃 a řeknu ti, že mám co dělat vylézt ty 2 patra s taškou do kočárku se skoro osmi kilovým Adámkem teda...no pak se vracet ještě pro 13cti kilovej kočík, to by mi hráblo normálně 😉

Zany: takž očko za váma,,to je moc fajn...a pedikůru? hm, to bych si taky dala říct...mi po porodu začly zarůstat nehty na palcích u nohou a když jsem to onehdá neodborně sama odstraňovala, málem jsem si ty nohy vyvrátila 😃 jo halt už nejsem tak pohyblivá co dřív,,,to stáří už je vidět 😉

Začni psát odpověď...

Odešli