• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
jj jdu na něj za pár minut jsem tu
29. led 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás noc pohoda, vstávaly jsme v před 8hod. :dizzy_face:

Zany, :pensive: :frowning2:, moc se omlouvám .
Já jsem myslela, ty ostatní, že neznam :wink: , nějak jsem to blbě napsala :dizzy_face:
A jak jste zvládli očkování :confused:

Holky, to jsem ale blbec co, já zapomenu, že znam svojí spolužačku :frowning2: :sweat_smile: jsem ale hlava děravá 8 :pensive:

Sokolko, to teda zírám, jak je Kubík šikovnej :dizzy_face:
29. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :slight_smile:
Jadik já taky zírala :grinning:
29. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fofr teda já si zrovna řikám, že prasknu :grinning:
29. led 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po jídle? :confused: Cos měla?
jj je to fofr. Jen jsem mu šoupla plenku a dala do postýlky. Ještě se tam vrtí, ale za chvíli snad bude ťuhoň. :grinning:
29. led 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čočku s uzenym sme s manžou měli a asi prasknu a neboj mě určo nepřehlídneš hele a v jakym patře bydlíte my až nahoře
29. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čočku nejim tak ti ani nezávidím :grinning: My bydlíme v prvním. Nebo v druhým jak se to veme. Prostě prostřední okna. Ještě na nich máme pověšený rambouchy z vánoc. :grinning: Je ještě dost zima a ono to sundavání je na dýl.
29. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je vaše okno no ty sem mi líbí když jedem okolo ukazuju.
29. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš tak víš kde bydlíme. :wink: Tak to najdeš v poho.
29. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jen ty rampouchy nesmíte sundat :grinning: a je to hned první vchod na rohu :dizzy_face:
29. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono se dá jít z Kladenský, ale tam nemáme okna a když půjdete ze dvora, tak vám hodim klíče a nemusím jít dolů vám otevřít. Takže prostě půjdete ze dvora. :grinning:
29. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: my bydlíme až nahoře a ted nám chtěj dělat zvonky s telefony hurá páč já musela koukat z okna a sem jak ustřelený kecky tak sem tam vždy visela jak magor :grinning:
29. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budete mít dobrý. Hele a jak to budeš dělat s kočárkem? To ho budeš tahat až nahoru? :confused:
29. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo my nemáme ani sklep ani kočárkárnu takže manžel seběhne a vynese :grinning: on je celý dny doma a do práce jde jen v pátek a sobotu večer :grinning:
29. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dělá? :confused: Jestli to teda není tajný.
29. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme bar :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tady v Příbrami?
29. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ale nebudu to veřeně vypisovat povim ti to až se sejdem ju a neva :grinning:
29. led 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, proto jsem se na to ani neptala :wink: Tak to máš dobrý, že ho máš pořád k dispozici, i když možná by mi to sem tam lezlo na nervy :grinning:
29. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš, že ani ne.Já sem chodila do pěti do práce takže sme se viděli večer, ale ted jak sem doma sem ráda, že tady je a ponorka neni :grinning:
29. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn. :wink: Je fakt, že D. je s námi taky hodně, ale většinou dopo tráví v kanclu. A já jsem i na jednu stranu rána, protože si v klidu uvařim, uklidim, nebo zajdu za nějakou kamarádkou. Jasně že můžu i když je doma, ale to si mi zase nechce, protože chceme být spolu. :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to přesně máme my když je doma sme spolu a je nám fajn i když já chodim ted do města, ale sema :grinning:
29. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijela mi ségra tak se jí jdu věnovat. Zatím :slight_smile:
29. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodla sem se že dojdu co cukrárny pro něco :grinning:
29. led 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme doma :wink:
Najedli jsme se, já nakojila Elišku a obě děti jsem oblékla (docela makačka je pacifikovat najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a vyrazili jsme do PB, kde jsem u tchýně nechala Elišku a my frčeli na očkování. No když jsme přišli, tak jsem si říkala, že pohoda, budeme hned pryč. Před námi bylo jedno mimčo a druhé v ordinaci. No jo, ale za chvíli přišlo nějaké novorozeně a to šlo taky před námi... No a pak přišla paní s pánem a dvojčaty, ale to už mě omejvali. Ale naštěstí jsme šli ještě před nimi :dizzy_face: Teda jako mít dvojčata, tak si to jdu hodit :grinning:
Pak jsem si vyzvedla Elišku, dojeli jsme koupit pečivo a noviny a domů. Honzík mi usnul v autě než jsem ho vyndala, ale teď tu zase řádí. Aspoň večer zase zafičí brzy, když nespal :slight_smile:
Elišku jsem se sedačkou dala do ložnice k oknu, tak se aspoň prospí :dizzy_face:

Ty jo, kdo vás má furt dočítat :grinning: Chudák Peťula :grinning: A Jindul si na to bude muset vyhadit celý den :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ok - beru příští týden. Když by to mělo být odpo, tak nemůžu akorát v úterý, to jdu na pedikúru :wink: Konečně!!!
Jinak pátek dopo plaveme, tak to taky nic... Jinak myslím nic domluveného nemáme :wink:
29. led 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jadiku - v pohodě :slight_smile: Ještě aby ses ke mě nehlásila :grinning:
Jinak ten prstýnek byl kupovaný u Vítkový (to jak jsme se potkali po Vánocích v Pražský, tak jsme ho šli vyměnit :wink: ). Je to od firmy ALO Diamonds a oni ho objednali menší :wink:
29. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už se těším až přijede manža a dáme si kafe a něco dobrýho :wink:
29. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme z prochajdy...kočárkuju teď s Kťou, missa :wink: tu ty znáš z rodinky... :wink: je fajn, leč jak jsem poudala, bude se stěhovat. ale snad to hned tak nebude... :slight_smile:

missa: tak cukrárnička, jo? no jo těhu chutě.... :wink: já zas vykoupila céčko ve sladkostech,,,povidlový duetky, sušenky mila, ledové kaštany, hořkou čokuládkufigaro...mám pokračovat :grinning: no a do neděle se sladkým snad vystačím... :sunglasses: je to moje dddrrrooogga.... :sunglasses:
a jako Sokolka tě teda obdivuju že budete kočár tahat do patra... :unamused: to si nedovedu představit. já taky myslela že mi nic jinýho nezbyde, ale ukázalo se, že u schránek je minimístnost na kočár :grinning: no a tady bydlí samý starci, čuliže je pro mne :grinning: a řeknu ti, že mám co dělat vylézt ty 2 patra s taškou do kočárku se skoro osmi kilovým Adámkem teda...no pak se vracet ještě pro 13cti kilovej kočík, to by mi hráblo normálně :wink:

Zany: takž očko za váma,,to je moc fajn...a pedikůru? hm, to bych si taky dala říct...mi po porodu začly zarůstat nehty na palcích u nohou a když jsem to onehdá neodborně sama odstraňovala, málem jsem si ty nohy vyvrátila :grinning: jo halt už nejsem tak pohyblivá co dřív,,,to stáří už je vidět :wink:
29. led 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek